Dit is dan ook wat je keer op keer nekt. Begin eens klein (zowel qua bewegen als je eetpatroon) en hou dat vol en breid dat uit. Start met consequent een rondje te wandelen en niet die zevende kapsalon ook te nemen. Dat heeft waarschijnlijk meer kans van slagen dan ineens aan iets radicaals als vasten te beginnen.quote:Op zondag 25 oktober 2020 14:05 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Nou, ik kan mij daar dus moeilijk aan houden.
quote:Op zondag 25 oktober 2020 13:44 schreef spinazieruiker het volgende:
@:DeBraad is zwemmen niet iets voor je?
Minder zwaar voor je voeten, je gebruikt meer spieren en het is verwarmd.
mooie tip, die heeft hij pas 139 keer eerder gelezen dus deze keer komt het goedquote:Op zondag 25 oktober 2020 15:03 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Dit is dan ook wat je keer op keer nekt. Begin eens klein (zowel qua bewegen als je eetpatroon) en hou dat vol en breid dat uit. Start met consequent een rondje te wandelen en niet die zevende kapsalon ook te nemen. Dat heeft waarschijnlijk meer kans van slagen dan ineens aan iets radicaals als vasten te beginnen.
Heb je ook wel weer gelijk in, de laatste keer dat ik echt significant gewicht verloor (33 kilo in 2014) deed ik dat ook zonder vasten, gewoon veel bewegen en normaal eten.quote:Op zondag 25 oktober 2020 15:03 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Dit is dan ook wat je keer op keer nekt. Begin eens klein (zowel qua bewegen als je eetpatroon) en hou dat vol en breid dat uit. Start met consequent een rondje te wandelen en niet die zevende kapsalon ook te nemen. Dat heeft waarschijnlijk meer kans van slagen dan ineens aan iets radicaals als vasten te beginnen.
Ach, heb je ook gelijk in maar dat Braad steevast adviezen krijgt en toch z'n eigen plannetje trekt is inmiddels ook een significant deel van deze periodieke traditie. En tradities, daar moet je niet aan toornen. Over een eeuw vormt zo de Braadsleese Achtbaan gewoon een onderdeel van de Canon van Nederland.quote:Op zondag 25 oktober 2020 15:10 schreef HermieHermann het volgende:
[..]
mooie tip, die heeft hij pas 139 keer eerder gelezen dus deze keer komt het goed
Schaamte?quote:Op zondag 25 oktober 2020 15:10 schreef DeBraad het volgende:
Zwemmen ben ik niet zo'n fan van, vanwege duidelijke redenen. Maar vind het altijd wel leuk
Toen was ik ook nog niet zo achterlijk zwaar. Toen ik uit huis ging in 2017 was ik 125 kilo. Toen ik hier kwam wonen zat ik op 140. Mei vorig jaar op 151 en nu weer op 140. Dus het gaat er mij vooral om om mezelf structuur te geven en te zorgen dat er normale maaltijden komen.quote:Op zondag 25 oktober 2020 15:18 schreef Chia het volgende:
16:8 is niet zo radicaal. En als je de fast gewoon haalt door je eerste maaltijd na het slapen laat genoeg te nemen maakt een fucked up ritme dat elke week wisselt ook niet uit. Lijkt mij dus juist wel een mooie manier om qua eten iig een vaste structuur te houden.
Bij moeders wonen gaf iig structuur qua avondeten.
Je zou eens in een zwembad moeten gaan kijken, zijn veelal geen slanke goden die daar baantjes trekken.quote:Op zondag 25 oktober 2020 15:10 schreef DeBraad het volgende:
Zwemmen ben ik niet zo'n fan van, vanwege duidelijke redenen. Maar vind het altijd wel leuk
Heb wel wat ingeslagen ja.quote:Op zondag 25 oktober 2020 16:56 schreef Scheepskok het volgende:
Heb je al ingeslagen voor de lockdown vanaf dinsdag?
(Ik wel)
Ruim toiletpapier, keukenpapier, vuilniszakken hier. Voorraad noodles etc. etc.quote:
Vooral veel vlees en groenten hier.quote:Op zondag 25 oktober 2020 17:13 schreef Scheepskok het volgende:
[..]
Ruim toiletpapier, keukenpapier, vuilniszakken hier. Voorraad noodles etc. etc.
Waarom? De supermarkten blijven in ieder geval wel open/bezorgen.quote:Op zondag 25 oktober 2020 17:15 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Vooral veel vlees en groenten hier.
Volgende week maar weer even wat brood en andere zaken bijbestellen.
@Mikeytt zei dat de schappen leeg waren in de supermarkt. Ben direct gegaan, Bleek helemaal niet zo te zijn, maar ik heb voor 250 euro ingeslagen voor 3 weken. Wasmiddelen, veel blikken, ingevroren spul etc. Ik ben in ieder geval binnen.quote:Op zondag 25 oktober 2020 17:15 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Vooral veel vlees en groenten hier.
Volgende week maar weer even wat brood en andere zaken bijbestellen.
quote:Op zondag 25 oktober 2020 17:24 schreef Scheepskok het volgende:
[..]
@:Mikeytt zei dat de schappen leeg waren in de supermarkt. Ben direct gegaan, Bleek helemaal niet zo te zijn, maar ik heb voor 250 euro ingeslagen voor 3 weken. Wasmiddelen, veel blikken, ingevroren spul etc. Ik ben in ieder geval binnen.
quote:Op zondag 25 oktober 2020 17:24 schreef Scheepskok het volgende:
[..]
@:Mikeytt zei dat de schappen leeg waren in de supermarkt. Ben direct gegaan, Bleek helemaal niet zo te zijn, maar ik heb voor 250 euro ingeslagen voor 3 weken. Wasmiddelen, veel blikken, ingevroren spul etc. Ik ben in ieder geval binnen.
Bij de bezorging van gisteren hadden ze dingen al niet meer in voorraad.quote:Op zondag 25 oktober 2020 17:29 schreef Modus het volgende:
[..]____________________________________________________
Klopt. Maar het is fijn om een lekker beetje te kunnen bestellen. 1x per 2 weken/maand een bestelling laten bezorgen kan gewoonquote:Op zondag 25 oktober 2020 17:19 schreef YoyoKlaagzak het volgende:
[..]
Waarom? De supermarkten blijven in ieder geval wel open/bezorgen.
quote:Op zondag 25 oktober 2020 17:24 schreef Scheepskok het volgende:
[..]
@:Mikeytt zei dat de schappen leeg waren in de supermarkt. Ben direct gegaan, Bleek helemaal niet zo te zijn, maar ik heb voor 250 euro ingeslagen voor 3 weken. Wasmiddelen, veel blikken, ingevroren spul etc. Ik ben in ieder geval binnen.
Dan moet je in de tweede week toch alsnog boodschappen doen voor vers fruit/groenten? Of eet je dan alleen diepvriesspul?quote:Op zondag 25 oktober 2020 17:36 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Klopt. Maar het is fijn om een lekker beetje te kunnen bestellen. 1x per 2 weken/maand een bestelling laten bezorgen kan gewoon
Ik eet alleen diepvries groenten. en heb een zak appels liggen waar ik er 1 per dag uit eet.quote:Op zondag 25 oktober 2020 17:49 schreef YoyoKlaagzak het volgende:
[..]
Dan moet je in de tweede week toch alsnog boodschappen doen voor vers fruit/groenten? Of eet je dan alleen diepvriesspul?
Fixedquote:Op zondag 25 oktober 2020 17:19 schreef YoyoKlaagzak het volgende:
[..]
Waarom? De Admiraal blijft in ieder geval wel open/bezorgen.
Diepvriesgroenten zijn goed, beter dan die uit potten omdat daar zout inzit.quote:Op zondag 25 oktober 2020 17:54 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Ik eet alleen diepvries groenten. en heb een zak appels liggen waar ik er 1 per dag uit eet.
als hij die appel links laat liggen zou hij iets van een pizzaatje of tosti naar binnen werken dus ik denk dat die appel lekker moet blijvenquote:Op zondag 25 oktober 2020 18:38 schreef blackmirror het volgende:
[..]
Diepvriesgroenten zijn goed, beter dan die uit potten omdat daar zout inzit.Maar dagelijks appels zou je moeten minderen. Zit veel suiker in en je verbrand altijd eerst suikers en als dat op is dan pas vet. En hoe minder suiker jij in je lichaam hebt hoe eerder je lichaam aan dat vet toekomt. En in vrijwel alles behalve vlees zit suiker, dus ook in je (afbak) brood. Dus denk niet te makkelijk over die ene appel.
Deze ben je vergeten te beantwoordenquote:Op zondag 25 oktober 2020 16:53 schreef RedFever007 het volgende:
Hoe vaak per week masturberen @:debraaden aan welke FOK!kster denk je dan ?
Braddie kennende dwalen zijn gedachten sowieso naar @isax en @Amaranthaquote:Op zondag 25 oktober 2020 18:49 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Deze ben je vergeten te beantwoorden
quote:Op zondag 25 oktober 2020 19:00 schreef HPLC het volgende:
[..]
Braddie kennende dwalen zijn gedachten sowieso naar @:isax en @:amarantha
@Moira vergetenquote:Op zondag 25 oktober 2020 19:00 schreef HPLC het volgende:
[..]
Braddie kennende dwalen zijn gedachten sowieso naar @:isax en @:amarantha
Leek alsof ie net in de stream ook zat te rukken onder zijn keyboard nadat ie was wezen pissen.quote:Op zondag 25 oktober 2020 20:03 schreef Sheffield het volgende:
[..]
Niet in Braddies gedachten wanneer 'ie zichzelf een hand geeft
Dat krijg je met zo'n toetsenbord onder je keysquote:Op zondag 25 oktober 2020 20:07 schreef Modus het volgende:
[..]
Leek alsof ie net in de stream ook zat te rukken onder zijn keyboard nadat ie was wezen pissen.
9 watching now en 3 mensen in de chat, laat de dollartjes maar binnenstromen!
@HermieHermann heeft hier nog een geniaal gifje vanquote:Op zondag 25 oktober 2020 20:07 schreef Modus het volgende:
[..]
Leek alsof ie net in de stream ook zat te rukken onder zijn keyboard nadat ie was wezen pissen.
9 watching now en 3 mensen in de chat, laat de dollartjes maar binnenstromen!
Sovjet proxy botsquote:Op zondag 25 oktober 2020 20:08 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Dat krijg je met zo'n toetsenbord onder je keys
De euro's gaan best aardig. En toch 20 nieuwe abonnees in 3 dagen
quote:Op zondag 25 oktober 2020 20:10 schreef Chia het volgende:
[..]
@:HermieHermann heeft hier nog een geniaal gifje van
Het figuur van een zitzakquote:
Julienquote:Op zondag 25 oktober 2020 20:05 schreef spinazieruiker het volgende:
Is dit het juiste topic om wat alternatieve vlogcontent te pluggen?
Ik pin altijd standaard een bepaald bedrag voor de hele maand, als ik daar geld van overhoud aan het eind v/d "nieuwe maand" gaat dat bedrag op m'n spaarrekeningquote:Op maandag 26 oktober 2020 23:45 schreef Sheffield het volgende:
Waarom moet je eigenlijk cash geld storten?
Het is half 12quote:Op maandag 26 oktober 2020 23:24 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Ga je niet meer live vandaag Bradge?
Ik kan meestal niet meer slapen na een kopje koffiequote:Op maandag 26 oktober 2020 23:49 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Het is half 12Ik ga er zo een kopje koffie ingooien en het is prima.
Ik ook nietquote:Op maandag 26 oktober 2020 23:50 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Ik kan meestal niet meer slapen na een kopje koffie
Een lekker stuk cruisen met vriendenquote:Op dinsdag 27 oktober 2020 00:13 schreef Bluedisplay het volgende:
Waar geniet je, buiten muziek maken, het meeste van?
Clio uit 2002quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 00:23 schreef leolinedance het volgende:
He er is weer een Braddie topic! Leuk
Wat rij je momenteel?
Is een prima zakcentjequote:Op dinsdag 27 oktober 2020 00:31 schreef CopyOK het volgende:
Hoeveel verdient je zoal met youtube braddie?
- YouTube is toch wel deels m'n baan geworden, maar echt "officieel" werk (Then again, wat IS officieel werk..) nog nietquote:Op dinsdag 27 oktober 2020 00:43 schreef leolinedance het volgende:
Heb je al werk gevonden?
Heb je nog contact met Ad Looij?
Heb je nog contact met Sedin die je die mooie Beemert aansmeerde?
Laatste pizza stamt uit September.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 00:44 schreef leolinedance het volgende:
Worden er nog steeds pizza's enzo bezorgd?
Toch iemand die dus genoot van de aandacht tijdens livestreamsquote:Op dinsdag 27 oktober 2020 01:08 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Laatste pizza stamt uit September.
Oh ik streamde tot gisteren nog gewoon vrolijk. Maar las inderdaad nu even een pauze in, niet vanwege dat gezeik maar omdat het teveel een sleur begint te worden elke dag het streamen met karige keyboards is nou niet dat ik denkquote:Op dinsdag 27 oktober 2020 01:11 schreef Bluedisplay het volgende:
[..]
Toch iemand die dus genoot van de aandacht tijdens livestreams
Jammer dat de livestreams hierdoor hebben moeten stoppen
Wat voor keyboard heb je nu? Je had toch best een mooie? SX700 ofzo.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 01:49 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Oh ik streamde tot gisteren nog gewoon vrolijk. Maar las inderdaad nu even een pauze in, niet vanwege dat gezeik maar omdat het teveel een sleur begint te worden elke dag het streamen met karige keyboards is nou niet dat ik denk
Heb nu een Farfisa G7, best oke, maar voor streams denk ik niet super geschikt.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 01:52 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Wat voor keyboard heb je nu? Je had toch best een mooie? SX700 ofzo.
Wanneer komt die Genos?
Oeh, da's wel jammer. Dus je gaat voorlopig niet meer live om te spelen?quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 01:49 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Oh ik streamde tot gisteren nog gewoon vrolijk. Maar las inderdaad nu even een pauze in, niet vanwege dat gezeik maar omdat het teveel een sleur begint te worden elke dag het streamen met karige keyboards is nou niet dat ik denk
Voorlopig inderdaad niet. Heb een paar filmpjes gepland staan tot 3 November, elke nacht om 12 uur word er 1 de lucht in gegooidquote:Op dinsdag 27 oktober 2020 02:15 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Oeh, da's wel jammer. Dus je gaat voorlopig niet meer live om te spelen?
Ja ik begrijp t ook wel dat de streams een beetje een sleur worden. Maar toch jammer, was altijd een feestje. Ik hoop je toch snel weer terug te zien met nieuwe motivatiequote:Op dinsdag 27 oktober 2020 02:39 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Voorlopig inderdaad niet. Heb een paar filmpjes gepland staan tot 3 November, elke nacht om 12 uur word er 1 de lucht in gegooidDaarna kijk ik wel weer met streams.
Waarom pin je niet de nieuwe maand het verschil tussen wat je overhield en wat je standaard opneemt?quote:Op maandag 26 oktober 2020 23:48 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Ik pin altijd standaard een bepaald bedrag voor de hele maand, als ik daar geld van overhoud aan het eind v/d "nieuwe maand" gaat dat bedrag op m'n spaarrekening
Braddie kennende heeft hij dat gewoon snel verzonnen als verklaring voor het storten, omdat hij geen zin heeft in 'gezeur' over meuk die hij heeft verkocht op Marktplaats.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 06:24 schreef spinazieruiker het volgende:
[..]
Waarom pin je niet de nieuwe maand het verschil tussen wat je overhield en wat je standaard opneemt?
Dan blijft het bedrag dat je overhield op je betaalrekening staan en kun je dit gewoon overmaken naar je spaarrekening, zonder iets te hoeven storten.
Wat alleen wat naief is, ik zie op het youtubekanaal zo vaak keyboards en allerlei apparatuur voorbijkomen die in een paar filmpjes en streams een rol krijgen en je daarna nooit meer ziet. Tenzij er een grote berg apparatuur ergens in een hoekje ligt te verstoffen is het nogal logisch dat er dus af en toe eea verkocht wordt, en daar lijkt me ook niet zoveel mis mee. Trouwens, dat hij wel eens wat probeert te verkopen geeft hij elders ook gewoon aan.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 08:13 schreef Chia het volgende:
[..]
Braddie kennende heeft hij dat gewoon snel verzonnen als verklaring voor het storten, omdat hij geen zin heeft in 'gezeur' over meuk die hij heeft verkocht op Marktplaats.
Die keyboardhandel is wel goed voor het aantal volgersquote:Op dinsdag 27 oktober 2020 09:07 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Misschien zou je niet zo vaak bij het tankstation staan als je niet elke keer maar <10 liter zou tanken.
Minder dan tien liter tankenquote:Op dinsdag 27 oktober 2020 09:07 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Misschien zou je niet zo vaak bij het tankstation staan als je niet elke keer maar <10 liter zou tanken.
Vanwege het coronavirus kan hij niet naar buiten gaan om te wandelen, maar onnodig vaak tanken en marktplaatslui thuis bezoeken is geen probleem. Braddielogicaquote:Op dinsdag 27 oktober 2020 09:07 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Misschien zou je niet zo vaak bij het tankstation staan als je niet elke keer maar <10 liter zou tanken.
Volgens mij is dit achterhaald, want door de smeekbede van z'n moeder is hij toch in beweging gekomen?quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 10:53 schreef YoyoKlaagzak het volgende:
[..]
Vanwege het coronavirus kan hij niet naar buiten gaan om te wandelen, maar onnodig vaak tanken en marktplaatslui thuis bezoeken is geen probleem. Braddielogica
https://www.marktplaats.n(...)0c1b&previousPage=lrquote:Op dinsdag 27 oktober 2020 11:13 schreef Modus het volgende:
Ik snap ook het nut van dat soort filmpjes niet als het die zut nog dezelfde dag weer te koop staat.
Het keyboard komt met een certificaat dat het eigendom is geweest van TheBradge.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 11:27 schreef Bluedisplay het volgende:
[..]
https://www.marktplaats.n(...)0c1b&previousPage=lr
Is dit die van het filmpje?
Ben benieuwd naar de inkoopprijs
Dit vind ik eigenlijk wel de wat meer snuggere content van Braad, afgezien dan van gekkigheid eromheen zoals elke keer weer tanken voor een enkel ritje. Hij kan content voor z'n kanaal eraan ontlenen (ophalen en verhaaltje over het model, en een stukje erop spelen/de mogelijkheden laten zien), en als dat gedaan is kan hij er een winstje op pakken. Win-win.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 11:13 schreef Modus het volgende:
Ik snap ook het nut van dat soort filmpjes niet als het die zut nog dezelfde dag weer te koop staat.
Oké nu staat mijn homepage van Marktplaats dus vol keyboards.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 11:27 schreef Bluedisplay het volgende:
[..]
https://www.marktplaats.n(...)0c1b&previousPage=lr
Is dit die van het filmpje?
Ben benieuwd naar de inkoopprijs
Als ik nergens specifiek heen hoef tank ik standaard maar 7,50 in de weekquote:Op dinsdag 27 oktober 2020 09:07 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Misschien zou je niet zo vaak bij het tankstation staan als je niet elke keer maar <10 liter zou tanken.
Zit vaak toch wel een poosje tussen. Ik upload nu meestal nog maar 1x per dag dus het kan zijn dat er gewoon weken tussen zit.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 11:13 schreef Modus het volgende:
Ik snap ook het nut van dat soort filmpjes niet als het die zut nog dezelfde dag weer te koop staat.
Deze content vinden mensen ook prima. Het is een vlog, die doen het sowieso goed op mijn kanaal. Maar daarnaast laat ik ook alle geluiden + ritmes zien van het keyboard en soms de andere functies, en die scoren ook wel oke.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 12:37 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Dit vind ik eigenlijk wel de wat meer snuggere content van Braad, afgezien dan van gekkigheid eromheen zoals elke keer weer tanken voor een enkel ritje. Hij kan content voor z'n kanaal eraan ontlenen (ophalen en verhaaltje over het model, en een stukje erop spelen/de mogelijkheden laten zien), en als dat gedaan is kan hij er een winstje op pakken. Win-win.
Waarom? Als je hem volgooit en dan, bijvoorbeeld, slechts eenmaal per maand hoeft te tanken scheelt dat een hoop onnodige gangen naar het tankstation.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 12:49 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Als ik nergens specifiek heen hoef tank ik standaard maar 7,50 in de weekIk tank altijd als ik wél ergens heen moet genoeg om heen/terug te rijden + nog wat over te houden voor de rest van de week.
Wat heeft de uploadfrequentie te maken met de tijd die er tussen zit? Ook als je 2x per dag upload kan het zijn dat de opnames van weken geleden zijn. Gewoon een kwestie van plannen.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 12:49 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Zit vaak toch wel een poosje tussen. Ik upload nu meestal nog maar 1x per dag dus het kan zijn dat er gewoon weken tussen zit.
Die filmpjes waarin je alle geluiden laat horen die je uit zo'n ding kunt persen lopen wel echt goed.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 12:51 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Deze content vinden mensen ook prima. Het is een vlog, die doen het sowieso goed op mijn kanaal. Maar daarnaast laat ik ook alle geluiden + ritmes zien van het keyboard en soms de andere functies, en die scoren ook wel oke.
Als de keyboards voor niets kunnen worden opgehaald win ik er sowieso al aan d.m.v YouTube revenue.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |