Zodra ik mezelf op een fatsoenlijke fiets heb gehezenquote:Op zaterdag 17 oktober 2020 15:51 schreef Amarantha het volgende:
Wanneer gaan we een fietstochtje maken?
Moet je aan Marco vragenquote:Op zaterdag 17 oktober 2020 15:52 schreef Maanvis het volgende:
hoe vertel je iemand dat de aarde niet meer rond is?
Complimenten voor dit topic! 👍quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 15:03 schreef Paul het volgende:
Na Neef Wuppie nu ook: @:debraad !!!
Vraag alles wat je wilt weten aan De Braad, hij zal je antwoord geven!
[ afbeelding ]
Ja maar wanneer is dat.quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 15:52 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Zodra ik mezelf op een fatsoenlijke fiets heb gehezen
Zaterdag 23 maart om 12:38quote:
Laten we dan Januari 2022 nemen, jaar en 2 maanden. Ik hoop mezelf dan te zien in een wat meer toekomstbestendige woning, wat gewicht kwijt, en wil kunnen leven van YouTube.quote:
Fiets je ook mee?quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 15:56 schreef Chia het volgende:
[..]
Een OV-fiets is ook een fatsoenlijke fiets, dus zo ingewikkeld hoeft dat niet te zijn.
Ja, heb je daar problemen mee?quote:
Protip: Word geen crackjunk. Dan val je wel veel af maar dan hou je geen geld overquote:Op zaterdag 17 oktober 2020 15:55 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Laten we dan Januari 2022 nemen, jaar en 2 maanden. Ik hoop mezelf dan te zien in een wat meer toekomstbestendige woning, wat gewicht kwijt, en wil kunnen leven van YouTube.
Drugs zijn niks voor mijquote:Op zaterdag 17 oktober 2020 16:00 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Protip: Word geen crackjunk. Dan val je wel veel af maar dan hou je geen geld over
Niet in de zomer?quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 15:55 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Laten we dan Januari 2022 nemen, jaar en 2 maanden. Ik hoop mezelf dan te zien in een wat meer toekomstbestendige woning, wat gewicht kwijt, en wil kunnen leven van YouTube.
Zomer 2021 kan ik van YouTube "Leven" denk ik, als in. Vaste lasten betalen + eten/drinken. Januari 2022 hou ik aan als dat ik er ook daadwerkelijk véél meer van kan.quote:
Dat scheeltquote:
Oke oke ben benieuwd.quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 16:03 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Zomer 2021 kan ik van YouTube "Leven" denk ik, als in. Vaste lasten betalen + eten/drinken. Januari 2022 hou ik aan als dat ik er ook daadwerkelijk véél meer van kan.
Het is een prima zakcentjequote:Op zaterdag 17 oktober 2020 16:06 schreef DETELEVISIEKIJKER het volgende:
Wat verdien je nu met YouTube?
Meer of minder dan twee keer de helft?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |