SPOILER: Het Kabinet-TrumpOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Amerikaans Congres:
Political groups house:
Democratic (235)
Republican (197)
Vacant (3)
Political groups Senate:
Republican (53)
Democratic (45)
Independents (2)SPOILER: Overzicht van lopende onderzoekenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Hoe werkt een impeachment?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Extra aanwijzingen voor dit topic:
Helaas blijkt dit topic nogal eens te ontsporen. Het is een emotioneel onderwerp voor sommigen.
Daarom de volgende afspraken:
• Dit is geen linkdumptopic. Als je een tweet plaatst graag het volgende in ogenschouw nemen: Waarom deze tweet? Wat zegt het, wat vind je er zelf van?
• Posts die tot doel hebben het topic te laten ontsporen, die respectloos zijn, of als linkdump aangemerkt kunnen worden, kunnen zonder overleg verwijderd worden door de moderatie. Want je post moet iets bijdragen aan de discussie en niet aan het op de kast jagen van users.
• Het gaat hier over de Amerikaanse politiek. Niet over Amerika in zijn algemeen. Probeer on topic te blijven.
• We gaan hier respectvol met elkaar om. Ook onderwerpen zoals kwetsbare migrantenkinderen worden met respect besproken. Ik zie er het nut niet van om bijv Michelle Obama als een kerel neer te zetten. Het enige doel om dat te doen is om users op de kast te jagen en het topic te laten ontsporen. Stop daar gewoon mee. Het voegt inhoudelijk niets toe.
We gebruiken in dit topic normale bronnen. Hier te verifiëren: https://mediabiasfactcheck.com/
Voor visueel ingestelde mensen:![]()
![]()
Ik geloof dat op dat moment iedereen al wist dat de president loog. Woodward had kunnen bewijzen dat Trump bewust de waarheid verdraaide, terwijl hij donders goed op de hoogte was van hoe het echt zat.quote:Op donderdag 10 september 2020 00:27 schreef AnneX het volgende:
[ twitter ]
Hier is het boze draadje van Seth.
Terecht natuurlijk.
Woodward had wel eerder zijn bek kunnen opendoen. Vaderlandslievend. My ass.
En geldt dat niet voor alles waar de president over jokt? Zouden Q , de Republikeinse senaatsleden en de rest van zijn Trumps cult direct 180 graden draaien als ze hem op een bandje horen zeggen wat ze eigenlijk toch niet willen horen?![]()
Kerel wat een schandaal! Bijna net zo erg als tienduizenden mensen dood laten gaan door wanbeleid!quote:Op donderdag 10 september 2020 09:17 schreef Aurelius het volgende:
CNN is nu ook al foto's van Biden aan het faken met photoshop (embleem van Redskins op de muts van zijn zoontje weggehaald want problematisch).
[ afbeelding ]
Waar deden ze dat nog meer? Oh ja.
[ afbeelding ]
Maar wat heeft dit met Amerikaanse politiek te maken? Is er een link tussen deze idioterie en de democratische partij?![]()
Maar welke oorlogen is Obama nou begonnen?quote:Op woensdag 9 september 2020 23:35 schreef riazop het volgende:
[..]
https://www.theatlantic.c(...)wars-numbers/474531/![]()
Ik vermoed dat CNN dat embleem eerder heeft weggehaald uit het oogpunt van de heersende politieke correctheid van 'we mogen geen racistische afbeeldingen plaatsen anders valt iedereen over ons heen', dan om Biden te beschermen.quote:Op donderdag 10 september 2020 09:41 schreef Deko het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op donderdag 10 september 2020 09:17 schreef Aurelius het volgende:
CNN is nu ook al foto's van Biden aan het faken met photoshop (embleem van Redskins op de muts van zijn zoontje weggehaald want problematisch).
Bovendien is die foto nog uit de tijd dat mensen niet zo spatisch deden. Dus weer een onzin dingetje dat er uit wanhoop wordt bij gehaald om Biden zwart te maken.
[ Bericht 1% gewijzigd door Deko op 10-09-2020 10:02:10 ]Een hond waarvoor je niet hoeft te bukken krijgt meer aaitjes.![]()
Je bent iets op het spoor!quote:Op donderdag 10 september 2020 09:17 schreef Aurelius het volgende:
CNN is nu ook al foto's van Biden aan het faken met photoshop (embleem van Redskins op de muts van zijn zoontje weggehaald want problematisch).
[ afbeelding ]
Waar deden ze dat nog meer? Oh ja.
[ afbeelding ]![]()
Ook meteen de link met Stalin.Never mind dat de president zelf gemanipuleerd materiaal verspreid heeft, maar dat hebben de propagandisten die Aurelius volgt vast niet aan hem vermeld met bijbehorend massamoordenaar foto.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Het is een non-issue, maar de poppenkast om de Amerikaanse verkiezingen is ook interessant en ik zie dat graag in dit topic.
Maar zomaar een fotootje plempen zonder context? Waarom niet wat meer informatie? Wat is de achtergrond?Géén kloon van tvlxd!![]()
De onderste foto's lijken meer op een foto van Epstein en Maxwell waar Trump weggephotoshopt is door FOX News wat ook toegegeven is door FOX. Dat was een foutje.quote:Op donderdag 10 september 2020 09:17 schreef Aurelius het volgende:
CNN is nu ook al foto's van Biden aan het faken met photoshop (embleem van Redskins op de muts van zijn zoontje weggehaald want problematisch).
[ afbeelding ]
Waar deden ze dat nog meer? Oh ja.
[ afbeelding ]![]()
Blijft toch enorm close. In de mediaan simulatie wint Trump toch nog als hij North Carolina (0.8% achtrt), Florida (1.8% achter), Nebraska (3% achter) en Pennsylvania (4.3% achter) wint. Coin flips dus eigenlijk, zoals enorm veel staten coin flips zijn. Dr meeste nu licht in het voordeel van Biden, maar er hoeft niet zo veel te veranderen of het kantelt.quote:Op woensdag 9 september 2020 22:47 schreef Monolith het volgende:
De meest recente election update van FiveThirtyEight last eigenlijk weinig beweging zien:
https://fivethirtyeight.c(...)here-except-florida/![]()
Klopt., als er lokaal wat peilingafwijkingen zijn, dan kan dat zo maar gebeuren. De range van mogelijke uitkomsten ligt nu van landslide voor Biden tot nipte overwinning voor Trump eigenlijk. Mocht Biden b.v. Texas toch in de wacht slepen, dan kon het wel eens pijnlijk worden voor de Republikeinen.quote:Op donderdag 10 september 2020 11:10 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Blijft toch enorm close. In de mediaan simulatie wint Trump toch nog als hij North Carolina (0.8% achtrt), Florida (1.8% achter), Nebraska (3% achter) en Pennsylvania (4.3% achter) wint. Coin flips dus eigenlijk, zoals enorm veel staten coin flips zijn. Dr meeste nu licht in het voordeel van Biden, maar er hoeft niet zo veel te veranderen of het kantelt.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Ik zou het eerder pijnlijk vinden voor de republikeinen als Kentucky door de democraten in de wacht wordt gesleept. Daar ligt McConnell nog het meest wakker van..quote:Op donderdag 10 september 2020 11:13 schreef Monolith het volgende:
[..]
Klopt., als er lokaal wat peilingafwijkingen zijn, dan kan dat zo maar gebeuren. De range van mogelijke uitkomsten ligt nu van landslide voor Biden tot nipte overwinning voor Trump eigenlijk. Mocht Biden b.v. Texas toch in de wacht slepen, dan kon het wel eens pijnlijk worden voor de Republikeinen.Mag ik je vandaag weer eens irriteren?![]()
Dat zie ik nog niet zo heel snel gebeuren eerlijk gezegd. Er is ook volstrekt verwaarloosbare polling voor dat soort races.quote:Op donderdag 10 september 2020 11:41 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Ik zou het eerder pijnlijk vinden voor de republikeinen als Kentucky door de democraten in de wacht wordt gesleept. Daar ligt McConnell nog het meest wakker van..Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Want dan was Iran een oorlog begonnen tegen de VS?quote:Op donderdag 10 september 2020 09:03 schreef zalkc het volgende:
[..]
Scheelde anders weinig toen hij die Iraanse generaal de lucht in blies.
tuurlijk![]()
Irak is ook geen oorlog begonnen tegen de VS en toch konden we dat wel classificeren als oorlog.quote:Op donderdag 10 september 2020 12:27 schreef riazop het volgende:
[..]
Want dan was Iran een oorlog begonnen tegen de VS?
tuurlijkbeter een knipoog dan een blauw oog![]()
Iemand opblazen zonder vorm van proces is gewoon een Amerikaans voorrecht. met "oorlog" heeft dat weinig te maken.quote:Op donderdag 10 september 2020 12:35 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Irak is ook geen oorlog begonnen tegen de VS en toch konden we dat wel classificeren als oorlog.![]()
Vind dat wel een bijzondere manier van redeneren.quote:Op donderdag 10 september 2020 12:27 schreef riazop het volgende:
[..]
Want dan was Iran een oorlog begonnen tegen de VS?
tuurlijk
Obama is in jouw ogen oorlogszuchtig, omdat de VS onder zijn leiding op diverse fronten streed tegen IS (je weet wel, die club extremisten die op een gegeven moment de scepter zwaaide in grote delen van Irak en Syrië) en ingrepen in Libië toen het daar flink uit de klauwen liep (en nadat de Fransen en Britten de dans hadden geopend).
Maar Trump is vredelievend. Niet omdat hij geen oorlogshandelingen pleegt, maar omdat zich tegenstander (Iran) toch niet in staat is om een oorlog uit te vechten met de VS.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Voorrecht? Op zijn amerikaans weer een flagrante overtreding van internationale afspraken en de VN houdt hun mond maar er over.quote:Op donderdag 10 september 2020 12:37 schreef riazop het volgende:
[..]
Iemand opblazen zonder vorm van proces is gewoon een Amerikaans voorrecht. met "oorlog" heeft dat weinig te maken.![]()
![]()
- Doe maar niet, BNW is ergens anders -
[ Bericht 95% gewijzigd door #ANONIEM op 10-09-2020 14:33:19 ]![]()
Dat is letterlijk een oorlogshandeling manquote:Op donderdag 10 september 2020 12:37 schreef riazop het volgende:
[..]
Iemand opblazen zonder vorm van proces is gewoon een Amerikaans voorrecht. met "oorlog" heeft dat weinig te maken.
Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.![]()
Wat ben je toch weer rare feitenvrije fantasietjes aan het propageren. Trump heeft het aantal drone strikes niet alleen laten toenemen, maar ook nog eens de oversight afgebouwd, waardoor het Pentagon veel makkelijker zelfstandig kan beslissen om iemand om te leggen.quote:
[ Bericht 18% gewijzigd door #ANONIEM op 10-09-2020 14:33:48 ]Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Ik hoop dat je sarcastisch bent. Toch?quote:Op donderdag 10 september 2020 12:37 schreef riazop het volgende:
[..]
Iemand opblazen zonder vorm van proces is gewoon een Amerikaans voorrecht. met "oorlog" heeft dat weinig te maken.![]()
realistischquote:Op donderdag 10 september 2020 12:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik hoop dat je sarcastisch bent. Toch?
of zie jij grote demonstraties in europa tegen dit Amerikaanse voorrecht?
juist...![]()
Ben je nou aan het trollen of denk je echt serieus dat wanneer er in Europa geen grootschalige demonstraties tegen een bepaald aspect van het handelen van een niet-Europees land zijn dit wordt beschouwd als een voorrecht van dat land? Kom zeg, het mag wel een beetje serieus hier.quote:Op donderdag 10 september 2020 13:16 schreef riazop het volgende:
[..]
realistisch
of zie jij grote demonstraties in europa tegen dit Amerikaanse voorrecht?
juist...Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |