quote:Memphis Depay (Moordrecht, 13 februari 1994) is een Nederlands voetballer die bij voorkeur als aanvaller speelt. Hij debuteerde in september 2011 in het betaald voetbal vanuit de jeugdopleiding van PSV, dat in augustus 2011 zijn contract verlengde tot aan de zomer van 2014.
Depay debuteerde in de hoofdmacht in de tweede ronde van de KNVB beker 2011/12, uit tegen VVSB. Hij scoorde in die wedstrijd zelf zowel de 0-1 als de 0-5. Op 26 februari debuteerde Depay in de competitie in het duel tegen Feyenoord thuis (3-2 winst). Op 18 maart scoorde Depay zijn eerste goal in het duel tegen sc Heerenveen thuis (5-1 winst). Ook in het duel met VVV-Venlo maakte hij een doelpunt, de 2-0.
In mei 2015 stond Depay in de belangstelling van diverse buitenlandse clubs. PSV kwam op 7 mei 2015 tot een akkoord met Manchester United over een transfer van Depay, nadat de club eerder al een akkoord had bereikt met Paris Saint-Germain en er concrete interesse was van Liverpool.De speler zelf was op dat moment ook al akkoord met de club van coach Louis van Gaal. Depay speelde eerder onder Van Gaal toen deze bondscoach was van het Nederlands elftal tijdens het WK 2014.Het transferbedrag bedroeg volgens het tijdschrift Voetbal International ¤27,5 miljoen, exclusief zo'n ¤4,5 miljoen aan mogelijke bonussen, maar volgens de BBC ¤34 miljoen (£24,6 miljoen), exclusief ¤9 miljoen (£6,5 miljoen) aan mogelijke bonussen. Daarnaast bedong PSV een doorverkooppercentage.
Technisch directeur Marcel Brands gaf geen duidelijkheid over het exacte bedrag, maar zei in een interview in Voetbal International in september 2015 dat het 'wel wat meer' was dan ¤31 miljoen. Het blad ging toen zelf inmiddels ook uit van ¤34 miljoen met nog negen miljoen euro extra aan eventuele bonussen. De vergoeding voor de transfer oversteeg hiermee de overgang van Ruud van Nistelrooij van PSV naar Manchester United uit 2001, waar omgerekend ¤30,5 miljoen mee gemoeid was. Daarmee werd het de duurste transfer ooit vanuit de Nederlandse competitie. Depay tekende op 12 juni 2015 een contract tot medio 2019 met een optie voor nog een jaar. Hij was de tiende Nederlandse speler ooit die bij Manchester United tekende.
Foto's:quote:Olympique Lyon
Depay tekende op 20 januari 2017 een contract voor 4,5 jaar bij Olympique Lyon, waarmee hij toen al enige tijd in gesprek was. De Franse club betaalde circa ¤16.000.000,- voor hem aan Manchester United, dat tot ¤9.000.000,- aan eventuele bonussen in het vooruitzicht kreeg. Manchester United bedong tevens een terugkoopclausule. Trainer José Mourinho nam bij zijn afscheid afstand van het negatieve publieke beeld dat van Depay was ontstaan en sprak lovend over zijn professionele instelling. Twee dagen na het tekenen van zijn contract maakte Depay zijn debuut voor Lyon, tijdens een met 3-1 gewonnen competitiewedstrijd thuis tegen Olympique Marseille. Hij viel de dag in de 79e minuut in voor Mathieu Valbuena. De eindstand stond toen al op het scorebord.
Kan ook wel bij een Champions League team hoor.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 20:52 schreef Klopkoek het volgende:
Dit kan echt alleen maar mislukken. Ik snap ook wel dat je geen nee zegt, zelfs al is de situatie zo slecht, maar veel beter voor hem zou Tottenham of iets dergelijks zijn. Of Arsenal. Lacazette is toch ook geen Barcelona materiaal?
Depay is best een prima speler voor Oranje, met een functie, maar voor een team dat elke wedstrijd moet winnen en altijd het spel moet maken zie ik het niet zo. AS Roma zou ook niet slecht zijn.
Ja mee eens.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 21:09 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Kan ook wel bij een Champions League team hoor.
quote:Op dinsdag 1 september 2020 16:42 schreef wolfrolf het volgende:
[ twitter ]
Sssoowwww memphis dropt binnenkort weer een nieuwe banger
fantastisch zeg, wat kan die jongen voetballenquote:
quote:Memphis Depay lijkt zich op korte termijn speler van Barcelona te mogen noemen. La Vanguardia meldt zaterdagmiddag dat de Catalanen de Oranje-international zo goed als binnen hebben. Met de komst van de aanvaller van Olympique Lyon zou een bedrag van 25 miljoen euro gemoeid zijn.
De grootste krant van Catalonië stelt dat alleen een ‘last-minute tegenslag’ een transfer van Depay naar Barcelona nog in de weg kan staan. Trainer Ronald Koeman neemt in de komende dagen naar alle waarschijnlijkheid afscheid van Luis Suárez, die zoals het er nu naar uitziet op weg is naar Juventus. Depay moet de opvolger van de Uruguayaan worden.
Wat voor naam maak jij er vanquote:Op zaterdag 5 september 2020 00:26 schreef BansheeBoy het volgende:
Ricardo Juan Memphis Depay is gewoon een beest van een speler. Zelden een speler gezien die zoveel spelers bezighoudt. Hij is klaar voor de volgende stap. Hij kan de Griezmann makkelijk vervangen bij Barca.
Bonduelle²
Ja, hij beheerst alles wat een moderne voorhoede speler moet hebben. Technisch, snel, sterk, slim, gewiekst, vochtig. Ik zou hem graag bij Barca willen zien.quote:
Wat is het verband dan met Ricardo Juan, meneertje random?quote:Op zaterdag 5 september 2020 17:00 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja, hij beheerst alles wat een moderne voorhoede speler moet hebben. Technisch, snel, sterk, slim, gewiekst, vochtig. Ik zou hem graag bij Barca willen zien.²
Nu je het zegt, hij heeft wel romige dijen.quote:Op zaterdag 5 september 2020 17:00 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja, hij beheerst alles wat een moderne voorhoede speler moet hebben. Technisch, snel, sterk, slim, gewiekst, vochtig. Ik zou hem graag bij Barca willen zien.²
Romig? Zo zou ik ze niet willen noemen. Hij heeft dijwerken waarmee je een kathedraal zou kunnen funderen. Degelijk, roestvrij en een stukje mastiek.quote:Op zaterdag 5 september 2020 19:22 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Nu je het zegt, hij heeft wel romige dijen.![]()
²
Je zit verkeerd, dit is het fantopic.quote:
Jaloerse haters zijn ook meer dan welkomquote:Op zaterdag 5 september 2020 20:42 schreef Perrin het volgende:
[..]
Je zit verkeerd, dit is het fantopic.
In het verleden had ik weleens zin om een mooie stuk tenderloin tegen zijn gelaat aan te bouncen. Maar hij heeft zich herpakt. Op en top prof.quote:
Ok, in dat geval. Depay is een fantastische knulquote:Op zaterdag 5 september 2020 20:42 schreef Perrin het volgende:
[..]
Je zit verkeerd, dit is het fantopic.
Met rappen ?quote:Op zaterdag 5 september 2020 23:32 schreef leolinedance het volgende:
Deze boy gaat Messi doen vergeten.
Jaloezie schijnt slecht te zijn voor zowel humeur als gezondheid.quote:Op zondag 6 september 2020 09:38 schreef Kamover het volgende:
Trouwens denk ik dat deze knul binnen 5 jaar na zijn carrière failliet is. Hij is heel druk met patserig gedrag. Zal moeilijk worden als er geen inkomsten meer zijn.
Jaloers niet, ik mag hem gewoon niet. Zijn gedrag naar politieagenten etc. En hoe hij zelf omgaat met kritiek aangaande bijvoorbeeld die Lijger vind ik gewoon walgelijk. Ook een van de redenen dat ik niet meer naar het Nederlands elftal kijk.quote:Op zondag 6 september 2020 10:55 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Jaloezie schijnt slecht te zijn voor zowel humeur als gezondheid.
Zie je vaak dit gedrag bij kinderen waar de vader snel de deur uit ging.quote:Op zondag 6 september 2020 12:04 schreef Kamover het volgende:
[..]
Jaloers niet, ik mag hem gewoon niet. Zijn gedrag naar politieagenten etc. En hoe hij zelf omgaat met kritiek aangaande bijvoorbeeld die Lijger vind ik gewoon walgelijk. Ook een van de redenen dat ik niet meer naar het Nederlands elftal kijk.
quote:Op zaterdag 5 september 2020 23:32 schreef leolinedance het volgende:
Deze boy gaat Messi doen vergeten.
De foutjes die messi maakte neem ik aan dan.quote:Op zaterdag 5 september 2020 23:32 schreef leolinedance het volgende:
Deze boy gaat Messi doen vergeten.
Hold up, je kijkt geen nl elftal meer omdat Memphis er in speelt?quote:Op zondag 6 september 2020 12:04 schreef Kamover het volgende:
[..]
Jaloers niet, ik mag hem gewoon niet. Zijn gedrag naar politieagenten etc. En hoe hij zelf omgaat met kritiek aangaande bijvoorbeeld die Lijger vind ik gewoon walgelijk. Ook een van de redenen dat ik niet meer naar het Nederlands elftal kijk.
Nee hoewel ik Depay echt een zak hooi vind, is de hoofdreden de stuitende hypocrisie rondom voetballen in Qatar en de andere discussies die hebben gespeeld. En het Nederlands elftal is nu ook politiek beladen en daarmee is voor mij de lol verdwenen.quote:Op zondag 6 september 2020 13:51 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Hold up, je kijkt geen nl elftal meer omdat Memphis er in speelt?
Heb je wel een punt.quote:Op zondag 6 september 2020 14:08 schreef Kamover het volgende:
[..]
Nee hoewel ik Depay echt een zak hooi vind, is de hoofdreden de stuitende hypocrisie rondom voetballen in Qatar en de andere discussies die hebben gespeeld. En het Nederlands elftal is nu ook politiek beladen en daarmee is voor mij de lol verdwenen.
Ah ok. Nou daar kan ik mij eerlijk gezegd wel in vinden.quote:Op zondag 6 september 2020 14:08 schreef Kamover het volgende:
[..]
Nee hoewel ik Depay echt een zak hooi vind, is de hoofdreden de stuitende hypocrisie rondom voetballen in Qatar en de andere discussies die hebben gespeeld. En het Nederlands elftal is nu ook politiek beladen en daarmee is voor mij de lol verdwenen.
Hmm.. ja eens welquote:Op zondag 6 september 2020 14:08 schreef Kamover het volgende:
[..]
Nee hoewel ik Depay echt een zak hooi vind, is de hoofdreden de stuitende hypocrisie rondom voetballen in Qatar en de andere discussies die hebben gespeeld. En het Nederlands elftal is nu ook politiek beladen en daarmee is voor mij de lol verdwenen.
Same here.quote:Op zondag 6 september 2020 14:08 schreef Kamover het volgende:
[..]
Nee hoewel ik Depay echt een zak hooi vind, is de hoofdreden de stuitende hypocrisie rondom voetballen in Qatar en de andere discussies die hebben gespeeld. En het Nederlands elftal is nu ook politiek beladen en daarmee is voor mij de lol verdwenen.
De legende op plaatje 1 natuurlijk.quote:
Depay heeft geen goed schot. Zijn traptechniek vind ik zelfs zeer matig. Let er maar eens op. Deze nuttige doch middelmatige speler heeft werkelijk niks bij Barcelona te zoeken.quote:Op zondag 6 september 2020 22:00 schreef BansheeBoy het volgende:
Van een fitte Depay loopt er geen 2de rond. De beste tenderloin heeft alles. Hij is technisch, fysiek sterk, heeft een goed schot, balvast. Bij Barca kan hij nog beter worden. Dan wordt hij weer geprikkeld. Dat heeft hij nodig²
Past juist prima in al die middelmaat.quote:Op woensdag 9 september 2020 13:01 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Depay heeft geen goed schot. Zijn traptechniek vind ik zelfs zeer matig. Let er maar eens op. Deze nuttige doch middelmatige speler heeft werkelijk niks bij Barcelona te zoeken.
Dat kan niet anders dan een daverend succes worden natuurlijk.quote:
Contract loopt bijna af.quote:Op dinsdag 15 september 2020 06:35 schreef TLC het volgende:
Verbazend dat Lyon hem voor 'slechts' 25 miljoen laat gaan, tis net alsof Barcelona heeft zitten tommyteleshoppen
Snap ook niet wat Depay daar te zoeken heeft mja, ik wens hem succes
Waarom haal je 'm dan als je er zo over denkt?quote:Op dinsdag 15 september 2020 10:39 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Totaal geen Barca-speler. Veel te druistig en kwalitatief niet goed genoeg. Zal af en toe een mooie beweging maken of een schot van afstand scoren maar voor de rest wordt het één en al balverlies, kansen missen en frustratie voor de Barca-fans.
Hij heeft blackmail materiaal over mij dus ik moet welquote:Op dinsdag 15 september 2020 10:47 schreef Perrin het volgende:
[..]
Waarom haal je 'm dan als je er zo over denkt?
Ronald weet precies hoe hij Depay moet gebruiken. Ik zie het wel een succes worden.quote:Op dinsdag 15 september 2020 10:39 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Totaal geen Barca-speler. Veel te druistig en kwalitatief niet goed genoeg. Zal af en toe een mooie beweging maken of een schot van afstand scoren maar voor de rest wordt het één en al balverlies, kansen missen en frustratie voor de Barca-fans.
Liever Spanje dan Amerika, het MO of Chinaquote:Op maandag 5 oktober 2020 11:48 schreef Wereldgozer het volgende:
Erg mooi dat een club in een failed state in de grootste crisis sinds WO2 even 25 miljoen uitgeeft aan een gemankeerde proleet.
25M voor deze legende is natuurlijk een koopjequote:Op maandag 5 oktober 2020 11:48 schreef Wereldgozer het volgende:
Erg mooi dat een club in een failed state in de grootste crisis sinds WO2 even 25 miljoen uitgeeft aan een gemankeerde proleet.
quote:Op maandag 5 oktober 2020 11:48 schreef Wereldgozer het volgende:
Erg mooi dat een club in een failed state in de grootste crisis sinds WO2 even 25 miljoen uitgeeft aan een gemankeerde proleet.
Haters zullen hatenquote:Op maandag 5 oktober 2020 12:47 schreef KingRoland het volgende:
De haters komen weer hoor
@:doublepain @:coco @:dj_day-v @:lange_lans
quote:Op maandag 5 oktober 2020 12:47 schreef KingRoland het volgende:
De haters komen weer hoor
@:doublepain @:coco @:dj_day-v @:lange_lans
Kan er nog steeds geen kut vanquote:
Begeleid deze post met zijn xG statistieken dan.quote:Op donderdag 19 november 2020 14:54 schreef Generationalpha het volgende:
In Oranje heeft hij toch nog heel weinig laten zien dit seizoen? 1 intikker en 1 penalty en verder nog een serie gemiste kansen waar je u tegen zegt. Vooral die kansen tegen Mexico, Bosnië en Spanje konden echt niet.
Zijn helaas niet beschikbaar, anders had ik dat zeker gedaan.quote:Op donderdag 19 november 2020 20:44 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Begeleid deze post met zijn xG statistieken dan.
https://nos.nl/artikel/23(...)ands-doe-ik-dat.htmlquote:Depay is ook muzikant: 'Als ik kan optreden op Lowlands, doe ik dat'
Onder anderen Johan Cruijff, Ruud Gullit en René van der Gijp gingen hem voor. Niet alleen droegen ze het shirt van het Nederlands elftal, ook brachten ze muziek uit. Net als Memphis Depay nu.
Na Oei, Oei, Oei, Dat Was Me Weer Een Loei (Johan Cruijff) en Geef me hoop, Jomanda (René van der Gijp) komt Depay vrijdag met zijn eerste EP met negen nummers, genaamd Heavy Stepper.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 6 februari 2021 20:43 schreef KingRoland het volgende:
mondjes snoeren
@:kapiteintje @:firefox1
waarvan 1tje FOK! heeft verlaten vanwege het succes van Depay
Memphis heeft de huidige Real Madrid-spits Karim Benzema in de Lyon-statistieken achter zich gelaten. Dat laatste is voor Memphis iets bijzonders. 'Benzema is een bron van inspiratie voor mij. Hij ging op zeer jonge leeftijd naar Real Madrid en speelt daar nog steeds. Ik ben enorm trots in een adem genoemd te worden met hem. Het is een eer om hem voorbij te gaan.'quote:Op zaterdag 6 februari 2021 22:15 schreef Coco het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
@:DJ_Day-V
@:El-Stinho
@:FireFox1
Sympathieke, nuchtere jongen die Depayquote:Op zaterdag 6 februari 2021 22:37 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Memphis heeft de huidige Real Madrid-spits Karim Benzema in de Lyon-statistieken achter zich gelaten. Dat laatste is voor Memphis iets bijzonders. 'Benzema is een bron van inspiratie voor mij. Hij ging op zeer jonge leeftijd naar Real Madrid en speelt daar nog steeds. Ik ben enorm trots in een adem genoemd te worden met hem. Het is een eer om hem voorbij te gaan.'
Memphis is een lieve jongen met het hart op de juiste plek. Bij uitstek geen jongen waar ik een mediaheksenjacht op zou houden of een negatieve obsessie mee heb. Schijt aan de wereld, lekker je eigen ding doen en goed voetballen op het veld.quote:Op zaterdag 6 februari 2021 22:39 schreef Coco het volgende:
[..]
Sympathieke, nuchtere jongen die Depay
Je hebt gewoon afgunst jegens een speler omdat zijn manier van in het leven staan je niet aanstaat. Leer eens accepteren dat er andere manieren van leven bestaan. Hier ben je het puur vanuit jezelf aan het betrekken. Memphis gunt anderen ook gewoon de ruimte om zichzelf te zijn, die les heb jij duidelijk niet begrepen.quote:Op zaterdag 6 februari 2021 22:53 schreef FireFox1 het volgende:
Lul van een vent, matige smaak in muziek, mode en misvormde dieren. Overrated as fuck.
Accepteer dan ook eens Johnny Claytons manier van levenquote:Op zaterdag 6 februari 2021 23:49 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Je hebt gewoon afgunst jegens een speler omdat zijn manier van in het leven staan je niet aanstaat. Leer eens accepteren dat er andere manieren van leven bestaan. Hier ben je het puur vanuit jezelf aan het betrekken. Memphis gunt anderen ook gewoon de ruimte om zichzelf te zijn, die les heb jij duidelijk niet begrepen.
Een dikverdiende like gegeven. Jammer dat veel mensen hier zo slecht om kunnen gaan met iemand die een leeuwenhart heeft.quote:Op zaterdag 6 februari 2021 22:40 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Memphis is een lieve jongen met het hart op de juiste plek. Bij uitstek geen jongen waar ik een mediaheksenjacht op zou houden of een negatieve obsessie mee heb. Schijt aan de wereld, lekker je eigen ding doen en goed voetballen op het veld.
quote:Op zaterdag 6 februari 2021 22:15 schreef Coco het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
@:DJ_Day-V
@:El-Stinho
@:FireFox1
Ik denk niet dat Memphis het doelpuntenrecord van Haaland nog zal afpakken in de CL voor spelers van -20 jaarquote:Op zaterdag 20 februari 2021 00:00 schreef KingRoland het volgende:
aardig stil hier
eerst een grote bek met veel kritiek en wanneer hij weer begint met scoren zijn de haters vertrokken.
Niet echt een incident helaas. Zelf weer roepen dat 'ie de laatste 20-25 duels in Oranje meer dan prima gepresteerd heeft. Kan ik me eerlijk gezegd niet herinneren.quote:Op woensdag 24 maart 2021 21:30 schreef Saekerhett het volgende:
Een van de slechtsten op het veld vandaag.
Het type voetballer dat in een goed team boven zichzelf uit kan stijgen en in een slecht draaiend team onderpresteert.quote:Op woensdag 24 maart 2021 21:30 schreef Saekerhett het volgende:
Een van de slechtsten op het veld vandaag.
Over 2.5 goals Memphis op 1.90. BANKERTJE!quote:
Nederland komt nog niet eens door de poulefase...quote:Op woensdag 2 juni 2021 22:41 schreef RipCity het volgende:
[..]
Over 2.5 goals Memphis op 1.90. BANKERTJE!
Dat zegt helemaal niks.. De poule is gewoon ultraslap, en de kans is net zo groot dat ze zonder echt sterk te spelen er probleemloos doorheen glippen, om in de 8e finales roemloos tenonder te gaan.quote:Op woensdag 2 juni 2021 23:11 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Nederland komt nog niet eens door de poulefase...
quote:Memphis Depay al van jongs af aan beschimpt: 'Hij werd nooit uitgenodigd voor kinderfeestjes’
Bijzonder noemt Cora Schensema de relatie met haar zoon Memphis Depay. En dat is niet alleen, zegt ze, omdat ze hem met de rest van de wereld moet delen. De band is ook speciaal, omdat ze met z’n tweeën zoveel moeilijke momenten hebben meegemaakt. Maar nu is er rust. Mede dankzij een boerderij in Heeten die de voetballer van het Nederlands elftal vijf jaar geleden voor zijn moeder heeft gekocht.
Wanneer de telefoon van Cora Schensema (1963) op een zondag in mei al om vijf uur ’s ochtends begint te trillen en te rinkelen, weet zij genoeg. Dat kan er maar één zijn. Haar zoon. De 27-jarige Memphis Depay.
Wat haar wel verrast, is de boodschap die hij heeft. ,,Memphis vertelde namelijk dat hij er zo aankwam. Je begrijpt: dit was het grootste cadeau dat ik kon krijgen. Door corona had ik ’m een jaar niet gezien. Natuurlijk, we bellen en facetimen wel veel. Maar daar bleef het bij.”
Het moment dat Memphis bij het ochtendgloren het erf bij haar in Heeten oprijdt, vergeet Cora dan ook niet meer. ,,Want het was niet zomaar een dag, het was Moederdag.”
Emotioneel
Minstens zo emotioneel is de omhelzing die voor haar gevoel dagen duurt. ,,Maar wat wil je ook? Alles kwam eruit.” En niet alleen bij Cora en Memphis. ,,Was wel grappig”, lacht ze, ,,op een gegeven moment kwam Simba, de chowchow van Memphis die al jaren bij mij woont, er ook bij. En begon met z’n pootje tegen het been van Memphis aan te wrijven.”
Cora begint erover in een kamertje van haar Sallandse woonboerderij, met uitzicht over de weilanden, waar de geur van wierook alle zorgen weghoudt. In de hoek staat een biechtstoel, onlangs ergens op de kop getikt. Aan de muur hangen posters met christelijke afbeeldingen en schilderijen van Jezus, Paulus en Petrus. En natuurlijk een hele grote foto van Memphis. Haar trots en vreugde, zoals ze hem omschrijft.
Memphis, die in Moordrecht opgroeide zonder zijn biologische Ghanese vader, had het liefst dat zijn moeder in Rotterdam zou gaan wonen. Niet ver van zijn appartement. ,,Dat was de bedoeling. Maar ja, we konden niks vinden.”
Hoe moeilijk was die tijd?
,,Heel moeilijk. We moesten met z’n tweeën echt elk dubbeltje omdraaien. Verder had Memphis het niet makkelijk op school. Omdat hij anders was, wisten leerkrachten en ouders daar soms niet mee om te gaan. Zo kreeg hij al snel een stempel van moeilijke jongen. Ouders zeiden letterlijk: ‘wat is dat voor een kind?’ Ze wilden dan ook niet dat hun kind met Memphis ging spelen. Dat gebeurde ook niet. Op de basisschool is hij niet één keer uitgenodigd voor een verjaardagsfeestje.”
https://www.ad.nl/nederla(...)erfeestjes~a6baff3a/
En dat baseer jij op dit artikel?quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:29 schreef T3hTommay het volgende:
Z'n moeder is dus ook geestelijk gestoord, daar kan Depay voor de rest niet zoveel aan doen. Kut voor die jongen.
'Cora begint erover in een kamertje van haar Sallandse woonboerderij, met uitzicht over de weilanden, waar de geur van wierook alle zorgen weghoudt. In de hoek staat een biechtstoel, onlangs ergens op de kop getikt. Aan de muur hangen posters met christelijke afbeeldingen en schilderijen van Jezus, Paulus en Petrus. En natuurlijk een hele grote foto van Memphis.'quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:32 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
En dat baseer jij op dit artikel?
Bijzonder.
quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:29 schreef T3hTommay het volgende:
Z'n moeder is dus ook geestelijk gestoord, daar kan Depay voor de rest niet zoveel aan doen. Kut voor die jongen.
quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:29 schreef T3hTommay het volgende:
Z'n moeder is dus ook geestelijk gestoord, daar kan Depay voor de rest niet zoveel aan doen. Kut voor die jongen.
Paulus, Petrus, Memphusquote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:29 schreef T3hTommay het volgende:
Z'n moeder is dus ook geestelijk gestoord, daar kan Depay voor de rest niet zoveel aan doen. Kut voor die jongen.
Simbaquote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:31 schreef Littlerabbit het volgende:
op een gegeven moment kwam Simba, de chowchow van Memphis die al jaren bij mij woont, er ook bij. En begon met z’n pootje tegen het been van Memphis aan te wrijven.”
Eindelijk een antwoord op de vraag die mij al jaren wakker houdt @:johannes_vermeer
quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:29 schreef T3hTommay het volgende:
Z'n moeder is dus ook geestelijk gestoord, daar kan Depay voor de rest niet zoveel aan doen. Kut voor die jongen.
Daar komt het wel op neer ja, achterlijk wijf.quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:29 schreef T3hTommay het volgende:
Z'n moeder is dus ook geestelijk gestoord, daar kan Depay voor de rest niet zoveel aan doen. Kut voor die jongen.
Zou het Akwasi zijn?quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:36 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Die Ghanese vader zal nu wel balen dat 'ie er gelijk na de geboorte vandoor is gegaan.
Die jongen maakt Nederland nooit en te nimmer kampioen. Groepsfase en klaar.quote:
Een soort Nederlandse Messi dus?quote:Op maandag 7 juni 2021 00:41 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Die jongen maakt Nederland nooit en te nimmer kampioen. Groepsfase en klaar.
Eigenlijk is het dus een soort Johan Cruijffquote:Op maandag 7 juni 2021 00:41 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Die jongen maakt Nederland nooit en te nimmer kampioen.
Omdat hij anders was.quote:Omdat hij anders was, wisten leerkrachten en ouders daar soms niet mee om te gaan. Zo kreeg hij al snel een stempel van moeilijke jongen.
Alle trouwe gebruikers van het wijzijnsimba forum zijn nu eindelijk gerust gesteldquote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:31 schreef Littlerabbit het volgende:
op een gegeven moment kwam Simba, de chowchow van Memphis die al jaren bij mij woont, er ook bij. En begon met z’n pootje tegen het been van Memphis aan te wrijven.”
Eindelijk een antwoord op de vraag die mij al jaren wakker houdt @:johannes_vermeer
Niet omdat ie een onuitstaanbare darm was natuurlijk.quote:
#YoungKingquote:Op zaterdag 12 juni 2021 14:26 schreef 3rr0r het volgende:
'Met beide benen'
Docu over Memphis
20 juni 22:00 NPO1
[ twitter ]
Het Nederlands voetbal gaat kapot aan dit soort meningen.quote:Op maandag 14 juni 2021 18:45 schreef Cupfighter het volgende:
Als je jezelf al niet los kan spelen uit een Oekrainse tang wat heb je dan te zoeken bij Barcelona, gisteren was weer eens duidelijk wat ik zo vervloek aan Depay, zijn acties lukte niet en dan weigert hij simpel te spelen, blijft maar proberen 10 man uit te spelen terwijl hij de eerste nog niet voorbij komt, veel balverlies wat countergevaar opleverde die ook de vrije trap veroorzaakte waaruit de 2-1 viel waardoor Oekraine er plots weer in geloofde.
Depay in vorm is een leuke speler, nog niet eens supertop vind ik, maar uit vorm speel je gewoon met 10 man
Messi miste dit soort kansen ook in het Argentijnse elftal, maar bij Barcelona schoot hij in die tijd bijna alles erin.quote:
Maar Messi mist nu ook steeds meer en raakt ook de bal al vaak kwijt .. Zie wel overeenkomsten met Memphis ...quote:Op vrijdag 18 juni 2021 00:31 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Messi miste dit soort kansen ook in het Argentijnse elftal, maar bij Barcelona schoot hij in die tijd bijna alles erin.
Iedereen was dit al vergeten. Jij haalt het aan, dus jij.quote:Op zondag 20 juni 2021 09:38 schreef Gutanoth het volgende:
Wie gaat alle posts uit de tijd dat d'n memf bij PSV voetbald verzamelen waar men zei dat deze jongen nooit bij barca zou voetballen?
@El-Stinho Graag jouw mening in deze. Dank.quote:Op zaterdag 19 juni 2021 18:51 schreef Dj_Day-V het volgende:
[ twitter ]
@:Firefox1 en ik kijken er al naar uit
Memphis gun ik het altijd van harte, wereldgozer pur sang.quote:Op zondag 20 juni 2021 10:00 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
@:el-stinho Graag jouw mening in deze. Dank.
quote:Op zaterdag 12 juni 2021 14:26 schreef 3rr0r het volgende:
'Met beide benen'
Docu over Memphis
20 juni 22:00 NPO1
[ twitter ]
Hij zichzelf wel waarschijnlijk.quote:Op zondag 20 juni 2021 22:26 schreef Mansjester het volgende:
Ik heb Memphis echt nog nooit wat interessants horen zeggen.
Die hoed/muziek/auto's boeien me echt totaal niet. Maar zijn teksten zijn echt nietszeggend vind ik.quote:
Ik heb respect voor de trainers wanneer je 23 van dit soort gastjes moet managen.quote:Op zondag 20 juni 2021 22:31 schreef Caland het volgende:
Er zitten wat klontjes in zijn shakie
Volgende keer misschien een blender gebruiken
Ja goed idee
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |