Er is geen enkel probleem meer tussen Memphis Depay en Corinthians, zo stelt de clubvoorzitter Osmar Stabilé. Er kwamen berichten naar buiten over achterstallige betalingen van de club, maar volgens de baas is aan alle betalingen voldaan.
"Als er informatie naar buiten is gekomen, dan is dat niet waar. Er is een contract en dat zullen wij nakomen", is Stabilé heel stellig op een persconferentie geciteerd door de Braziliaanse media. “We kunnen niet anders. We hebben alles betaald. Er is geen enkel probleem en alles is in orde. We hebben de portretrechten overgemaakt en het eerste deel van de bonussen. De andere twee delen zullen op de afgesproken tijd ook komen."
De laatste weken kwamen er steeds meer berichten naar buiten over haarscheurtjes in de relatie tussen Memphis en Corinthians. Zo zou de spits niet naar de training zijn gekomen omdat zijn salaris nog niet overgemaakt was. Dit schoot dan weer in het verkeerde keelgat bij de fans. Zij besloten het trainingscomplex te bekladden met beledigende teksten over Memphis. Zo zou hij volgens de supporters alleen maar uit zijn op geld.
https://www.msn.com/nl-nl(...)t-anders/ar-AA1Ju9ewHet blijft vreemd. Zo'n voetballer meer dan 100 interlands en straks topscorer Oranje.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !