Ideaal is een teamgenoot die net wat langzamer is, maar wel snel genoeg om rugdekking te verlenen aan Max ten op zichte van Mercedes.quote:Op zondag 16 augustus 2020 18:35 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Je kunt je ook afvragen of de nieuwe teammaat van Max een teammaat wordt of een gevaarlijke concurrent. Het is niet voor niks dat Hamilton niet wil dat Verstappen een teamgenoot van hem wordt. Veel meer dan de P2 zit er voor Max niet in met of zonder de hulp van de tweede rijder. Voor hem is Albon ideaal, daarmee is zijn stoel bij RBR verzekerd.
Een coureur die op sommige delen van het circuit sneller is, kan ook helpen. Dat was bij Ricciardo het geval, dan kun je ook profiteren van elkaar en op die manier de auto beter maken. Al werden die momenten steeds schaarser..quote:Op zondag 16 augustus 2020 18:44 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Ideaal is een teamgenoot die net wat langzamer is, maar wel snel genoeg om rugdekking te verlenen aan Max ten op zichte van Mercedes.
Die "gratis" pitstops die Mercedes bijvoorbeeld kreeg in Hongarije 2019 en 2020? Dat is juist wat je niet wil als team, en was ook niet nodig geweest als Gasly/Albon binnen het pit window van Mercedes bleven.
Het zal vast niet voor iedere Grand Prix noodzakelijk zijn, maar het is toch wel verrekte handig om achter de hand te hebben voor wanneer het nodig is.
Waarom ze Albon op de hards zetten is mij ook een raadsel.. elke coureur zegt dat er met die hards niet te rijden valt....quote:Op zondag 16 augustus 2020 18:24 schreef bianconeri het volgende:
Was geen dag van RBR.
Tactiek bij Albon was maar raar. En Max die maar aan het janken was op de boordradio.
En RBR verliest echt alle geloofwaardigheid als Albon mag blijven. Die heeft echt niets goed gedaan deze race.
Buiten op de baan blijven dan.
Op een ronde gezet worden door je teamgenoot, man oh man.
Ook het excuus van geen vrije ruimte kan de deur uit. Werd gewoon door iedereen weggereden terwijl hij de ruimte had. Gasly bleef gewoon met Albon meerijden in een auto van het B-team.
Albon is een amateur in quali en qua racepace ook gewoon zeer slecht.
Bottas moet ook echt eens wat doen aan het starten. Daar heeft hij P2 verloren, want hij was gewoon sneller dan Max en verloor daar natuurlijk ook elke kans op P1.
Perez en Stroll oke, maar die missen wel echt wat racepace.
Gasly gewoon weer top hoor. Vettel ook prima gedaan.
Hamilton, laat weer zien waarom hij de allerbeste is.
quote:Op zondag 16 augustus 2020 17:56 schreef Zipportal het volgende:
[ twitter ]
Je bent zelf een jongetje.
Ik begreep van Sky dat Albon een probleem zou hebben met het aantal beschikbare medium compounds.quote:Op zondag 16 augustus 2020 18:53 schreef King_Merc het volgende:
[..]
Waarom ze Albon op de hards zetten is mij ook een raadsel.. elke coureur zegt dat er met die hards niet te rijden valt....
Ik zie eerlijk gezegd zo geen potentile teamgenoten die het Verstappen moeilijk kunnen maken.quote:Op zondag 16 augustus 2020 18:35 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Je kunt je ook afvragen of de nieuwe teammaat van Max een teammaat wordt of een gevaarlijke concurrent. Het is niet voor niks dat Hamilton niet wil dat Verstappen een teamgenoot van hem wordt. Veel meer dan de P2 zit er voor Max niet in met of zonder de hulp van de tweede rijder. Voor hem is Albon ideaal, daarmee is zijn stoel bij RBR verzekerd.
Bang voor Helmut.quote:Op zondag 16 augustus 2020 17:22 schreef beantherio het volgende:
Rijders als Albon en Gasly kunnen wel heel snel zijn, maar ze missen iets op de een of andere manier. Vechtlust of een bepaalde vorm van wilskracht ofzo. Of misschien oog voor detail? Ik weet niet wat het is.
quote:Op zondag 16 augustus 2020 17:46 schreef tja77 het volgende:
[..]
Op het laatst ook niet meer.
Eerst had Ric nog de overhand in de Q.
Maar de racepace van Max was in het begin al beter, en dat verschil werd alleen maar groter. Max heeft flinke stappen gemaakt, en ook Ricciardo zou op een flinke achterstand worden gereden.
Eigenlijk moet hij een teamgenoot hebben die het Verstappen makkelijker maakt.quote:Op zondag 16 augustus 2020 19:01 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik zie eerlijk gezegd zo geen potentile teamgenoten die het Verstappen moeilijk kunnen maken.
Goed argument.quote:
Wel vervelend dat dit met bergen data bevestigd wordt. Terwijl het bij Ricciardo En zijn fans maar Bij roeptoeteren blijft. Ook nu hadden ze de pace weer om best of the rest te worden. En dan met P11 aankomen. Heeft hij al iemand de schuld kunnen geven?quote:
De beste keus zou zijn om Max naar Mercedes te laten gaan zodat ze zich realiseren dat ze gewoon een midfield auto hebben en Albon en de nieuwe rijder gewoon 4e - 8e worden 😆quote:Op zondag 16 augustus 2020 17:48 schreef WcPot het volgende:
[..]
Wat zou dan op dit moment de beste keus zijn voor Red Bull toch Vettel?
Nee, maar als de tactiek er een was geweest om met een pitstop in plaats van twee van rood naar wit te switchen dan had ik de logica van die gok wel kunnen zien, nu was het gewoon een compleet mislukte stint voor Albon die daarop aan gekeken word.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:00 schreef Nattekat het volgende:
Want Albon had echt iedereen zoek kunnen rijden op de harde band.
Albon moest naar hard omdat hij zelf na 7 ronden zijn banden opgerookt had. Bij de start was het ook helemaal niks.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:00 schreef Nattekat het volgende:
Want Albon had echt iedereen zoek kunnen rijden op de harde band.
Dit waren de beschikbare banden die iedereen over had.quote:Op zondag 16 augustus 2020 18:59 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Ik begreep van Sky dat Albon een probleem zou hebben met het aantal beschikbare medium compounds.
Hij heeft natuurlijk minimaal 1 extra set moeten gebruiken in de kwalificatie...
Maar dan zou hij wel de enige zijn geweest met dat probleem, daarom twijfel ik nog wel aan die verklaring.
Ik snap sowieso niet dat ze hem zo vroeg naar binnen haalden. Alweer.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:00 schreef Nattekat het volgende:
Want Albon had echt iedereen zoek kunnen rijden op de harde band.
Albon had idd geen andere keuze zo te lezenquote:Op zondag 16 augustus 2020 20:26 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Dit waren de beschikbare banden die iedereen over had. [ twitter ]
Vraag me wel af waar dat extra setje medium heen is bij Albon. Staat ook niet bij used dus compleet afgeschreven?quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:29 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Albon had idd geen andere keuze zo te lezen
Top 10 heeft een setje softs minder. Die moeten ze inleveren na Q3. Dus hij heeft eerder een extra set medium ingeleverd.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:32 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Vraag me wel af waar dat extra setje medium heen is bij Albon. Staat ook niet bij used dus compleet afgeschreven?
Heeft geen nut bij de mensen die een max bril op hebben.quote:
quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:43 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Heeft geen nut bij de mensen die een max bril op hebben.
Allemaal coronels hier.
Niet allemaal h.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:43 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Heeft geen nut bij de mensen die een max bril op hebben.
Allemaal coronels hier.
Ik snap wel dat Jos dankzij Ziggo denkt dat "verslaggeving" n grote ode aan Max zou moeten zijn, maar er zijn ook nog media die wel eens kritisch durven zijn.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:51 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Niet allemaal h.
Max zegt wel dat 'ie altijd relaxed is, alleen klonk ie over de boordradio niet vrolijk.
Vader Jos heeft 't intussen gehad met de NOS.
[ twitter ]
Ja oke, niet iedereenquote:Op zondag 16 augustus 2020 20:51 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Niet allemaal h.
Max zegt wel dat 'ie altijd relaxed is, alleen klonk ie over de boordradio niet vrolijk.
Vader Jos heeft 't intussen gehad met de NOS.
[ twitter ]
Errr.. Hamilton en Wolff gaven dat gisteren (nog eens een keer) zelf al aan: https://www.gpupdate.net/(...)zondag-als-favoriet/quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:04 schreef spectrumanalyser het volgende:
kan gerust zeggen dat er weinig kritische artikelen zijn over Verstappen. in Nederland zijn veel fanboys.
Michael Bleekemolen zegt dat Mercedes bang is voor Verstappen
https://www.telegraaf.nl/(...)g-is-voor-verstappen
Onderstaande posting van vorig weekend pakte niet zo goed uit he?quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:07 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Ja oke, niet iedereen, maar het grootste deel van fok (incl sommige mods) is totaal idolaat van max en wilt geen tegenspraak.
Kap gewoon eens met je getroll.quote:Op zondag 9 augustus 2020 15:30 schreef RubenSosa het volgende:
schattig.. max denkt dat hij kans maakt
Ja vorige week had ik het niet verwacht dat hij sneller zou zijn dan Bottas en Ham (net als de rest van de fucking wereld) .quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:10 schreef beantherio het volgende:
[..]
Onderstaande posting van vorig weekend pakte niet zo goed uit he?
[..]
Kap gewoon eens met je getroll.
Dan snap je er niet zoveel van. Verstappen werd door zijn engineer gemaand voldoende afstand te houden omdat hij in een het lopen was op Hamilton en er dus te dicht opzat. Daarop gaf hij aan dat Hamilton langzaam reed. Feitelijk deed Hamilton dat ook, want die kon uiteindelijk gewoon een stuk harder. Als Verstappen echt overspeed gehad dacht te hebben, dan had hij wel een aanval geplaatst natuurlijk.quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:13 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Ja vorige week had ik het niet verwacht dat hij sneller zou zijn dan Bottas en Ham (net als de rest van de fucking wereld) .
Dit weekend is het bewijs dat vorige week een incident was. En dat mijn opmerking vorige week weer van toepassing is. Stop jij eens met zielig doen.
Hard roepen tijdens de race dat HAM te langzaam gaat, maar hij komt/durft hem niet voorbij te gaan...
Uiteraard had de grote max dat dan gedaan.quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:16 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dan snap je er niet zoveel van. Verstappen werd door zijn engineer gemaand voldoende afstand te houden omdat hij in een het lopen was op Hamilton en er dus te dicht opzat. Daarop gaf hij aan dat Hamilton langzaam reed. Feitelijk deed Hamilton dat ook, want die kon uiteindelijk gewoon een stuk harder. Als Verstappen echt overspeed gehad dacht te hebben, dan had hij wel een aanval geplaatst natuurlijk.
Ik meen toch gezien te hebben dat Max zo ongeveer de hele race voor Bottas heeft gereden,quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:13 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Ja vorige week had ik het niet verwacht dat hij sneller zou zijn dan Bottas en Ham (net als de rest van de fucking wereld) .
Dit weekend is het bewijs dat vorige week een incident was. En dat mijn opmerking vorige week weer van toepassing is. Stop jij eens met zielig doen.
Hard roepen tijdens de race dat HAM te langzaam gaat, maar hij durft hem niet voorbij te gaan met zijn grote mond. En daarna nog afgeven op zijn team. Nog even en jos is de liefste van de twee.
Gemiddeld 1 seconde per ronde langzamer😂😂🥳quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:24 schreef opreis het volgende:
Albon
http://en.mclarenf-1.com/(...)r2=Alexander%20Albon
Tja poepstart.quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:24 schreef Blik het volgende:
[..]
Ik meen toch gezien te hebben dat Max zo ongeveer de hele race voor Bottas heeft gereden,
maar dat zal wel aan mij liggen
Gaat er meer om dat hij feitelijk geen enkele ronde sneller is geweest dan Max tijdens de hele fucking racequote:Op zondag 16 augustus 2020 21:25 schreef Newone82 het volgende:
[..]
Gemiddeld 1 seconde per ronde langzamer😂😂🥳
Ah dat is wel goed onderbouwde tegenspraak met alle fatsoen. Ik begrijp zijn frustratie welquote:Op zondag 16 augustus 2020 21:10 schreef beantherio het volgende:
[..]
Onderstaande posting van vorig weekend pakte niet zo goed uit he?
[..]
Kap gewoon eens met je getroll.
Alleen in de rondjes tijdens en na de stops van Max sneller. En uiteindelijk een achterstand van 1 minuut 39.181. Tja.quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:24 schreef opreis het volgende:
Albon
http://en.mclarenf-1.com/(...)r2=Alexander%20Albon
Volgens mij heeft hij de hele race in verkeer geredenquote:Op zondag 16 augustus 2020 21:26 schreef opreis het volgende:
[..]
Gaat er meer om dat hij feitelijk geen enkele ronde sneller is geweest dan Max tijdens de hele fucking race
En vroeg op de witte band.quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:28 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Volgens mij heeft hij de hele race in verkeer gereden
Wie moet hem opvolgen maatquote:Op zondag 16 augustus 2020 21:24 schreef opreis het volgende:
Albon
http://en.mclarenf-1.com/(...)r2=Alexander%20Albon
AlbonGODquote:Op zondag 16 augustus 2020 21:24 schreef opreis het volgende:
Albon
http://en.mclarenf-1.com/(...)r2=Alexander%20Albon
Anderhalfquote:Op zondag 16 augustus 2020 21:25 schreef Newone82 het volgende:
[..]
Gemiddeld 1 seconde per ronde langzamer😂😂🥳
Norris of Russell zal Verstappen wel niet willen.quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:34 schreef opreis het volgende:
[..]
Ik zou voor Hulkie, Perez of Vettel gaan, tenzij je Norris of Russell kan krijgen.
Kubicaquote:Op zondag 16 augustus 2020 21:34 schreef opreis het volgende:
[..]
Ik zou voor Hulkie, Perez of Vettel gaan, tenzij je Norris of Russell kan krijgen.
Perez kan Stroll nauwelijks voorblijven en de RBR is niets voor Vettel met de instabiele achterkant.quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:34 schreef opreis het volgende:
[..]
Ik zou voor Hulkie, Perez of Vettel gaan, tenzij je Norris of Russell kan krijgen.
Ik zou niet weten waarom niet.quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:44 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Norris of Russell zal Verstappen wel niet willen.
Omdat?quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:44 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Norris of Russell zal Verstappen wel niet willen.
En toch alle 3 beter dan Gasly en Albonquote:Op zondag 16 augustus 2020 21:47 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Perez kan Stroll nauwelijks voorblijven en de RBR is niets voor Vettel met de instabiele achterkant.
Ook de Hulk acht ik niet in staat in de buurt van Max te blijven. Hij moest het ook al afleggen tegen Ricciardo vorig jaar.
je weet nooit hoe een koe een Haas vangtquote:Op zondag 16 augustus 2020 21:41 schreef WheeledWarrior het volgende:
WK-beker kan wel vast naar Hamilton.
Strijd om plek 2 tussen Verstappen en Bottas wordt wel interessant. Bottas de betere auto maar Verstappen de betere coureur.
Denk dat ie de absolute leider wil zijn waar alles om draait.quote:
Dat is hij ook wel met Norris en Russell ernaast hoor.quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:52 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Denk dat ie de absolute leider wil zijn waar alles om draait.
Maar zou wel mooi zijn. Eindelijk na Ricciardo weer iemand die het Max moeilijk kan maken waarschijnlijk
Dat alles bij RBR om Verstappen draait is vooral een theorie van diegenen die de prestaties van Max op een negatieve manier proberen te verklaren. Ik heb er nog geen bewijs voor gezien.quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:52 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Denk dat ie de absolute leider wil zijn waar alles om draait.
Maar zou wel mooi zijn. Eindelijk na Ricciardo weer iemand die het Max moeilijk kan maken waarschijnlijk
In deze RBR zie ik vrijwel geen enkele coureur het Verstappen echt moeilijk maken. Dit is gewoon een heel lastig te rijden auto, waar Verstappen het maximale uit weet te persen. Norris en Russell zullen dichterbij zitten dan Albon en Gasly, en wellicht wel een rol kunnen spelen in pitstop strategie met Mercedes. Maar is het goed voor je carriere als Norris of Russell zijnde?quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:52 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Denk dat ie de absolute leider wil zijn waar alles om draait.
Maar zou wel mooi zijn. Eindelijk na Ricciardo weer iemand die het Max moeilijk kan maken waarschijnlijk
Het leek mij het idee (gaf Pirelli ook aan) om een 1 stopper te doen.quote:Op zondag 16 augustus 2020 18:53 schreef King_Merc het volgende:
[..]
Waarom ze Albon op de hards zetten is mij ook een raadsel.. elke coureur zegt dat er met die hards niet te rijden valt....
Andersom bedoel je.quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:56 schreef beantherio het volgende:
[..]
Dat alles bij RBR om Verstappen draait is vooral een theorie van diegenen die de prestaties van Max op een negatieve manier proberen te verklaren. Ik heb er nog geen bewijs voor gezien.
Dan is RBR echt niet geloofwaardig. Echt gewoon niets is positief aan Albon.quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:48 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Albon blijft gwn zitten dit seizoen.
Russel verwacht ik niet dat die dat gaat doen vanwege zijn band met Mercedes.quote:Op zondag 16 augustus 2020 22:00 schreef tja77 het volgende:
Norris en Russell zullen dichterbij zitten dan Albon en Gasly, en wellicht wel een rol kunnen spelen in pitstop strategie met Mercedes. Maar is het goed voor je carriere als Norris of Russell zijnde?
Je hebt gelijk.quote:Op zondag 16 augustus 2020 22:05 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Andersom bedoel je.
De personen die figuren zoals Albon proberen in te dekken zoeken constant maar naar excuses voor de slechte prestaties van Albon.
ik snap het team ook wel, want hij had tot de ronde waarin hij stopte nog niet genoeg marge op Strollquote:Op zondag 16 augustus 2020 22:08 schreef Marcoss het volgende:
Max had vast gelijk met z’n opmerkingen over de radio, hij verloor duidelijk tijd op Hamilton op dat moment, maar dat soort dingen bespreek je toch vooraf? Lijkt me dat je dan vooraf de scenario’s doorneemt, zeker de 1e stint..
Dan kun je nog discussiren over de tactiek. maar toch niet zo extreem als nu.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |