abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_193794865

Veronica Inside is een voetbalprogramma dat op maandag en vrijdag op Veronica wordt uitgezonden, tussen 20:30 en 22:30. Het is een journalistiek hoogstaand programma waarin wedstrijden worden geanalyseerd, transfers worden besproken en de nodige rullevante anekdotes worden opgehaald. Veronica Inside staat erom bekend altijd met respect over spelers, trainers en andere dorpsidioten uit de voetballerij te praten, dit in tegenstelling tot Studio Voetbal. In 2011 werden ze na tien jaar hard werken beloond met de hoogst haalbare TV-prijs in Nederland, een gouden cockring. Het programma wordt gesponsord, maar hier merk je nagenoeg niets van.

Deze OP wordt mede mogelijk gemaakt door Bavaria Bier, Toto & John de Mol.

Hoofdrolspelers



Figuranten




Voorzitter van de fanclub en erelid van het topic



Onderdelen
Toto
De Toto wordt door Johan iedere vrijdaguitzending ingevuld tijdens het laatste kwartier, en vervolgens vullen duizenden kijkers hem in, exact het tegenovergestelde van wat Johan zegt. Maandag komt Genee terug op de resultaten, indien Johan alles goed heeft krijg hij sigaren en een kus van Escha, dit is echter nog maar een keer in de geschiedenis voorgekomen. Hij heeft wel één keer meer de Toto gewonnen dan Genee. Tegenwoordig doen ook van der Gijp en Genee mee om geld in te zamelen voor de afgebrande kantine van een amateurclub uit de provincie of nieuwe palen bij de lokale palendansvereniging.

Danny Vera
Iedere week neemt Danny Vera de moedige taak op zich om een klassieker te coveren, en dit zo goed mogelijk te doen. Zelden faalt hij hierin. Wat heeft die man een stem, en wat is die band goed. Geen wonder dat hij een nummer één hit gehad heeft in Turkije en in de flop2000 stond met Rollerkooster. Soms staat er in plaats van Danny één of andere ouwelullenband een kuntrie- of bloesnummer van zes minuten te spelen met dank aan ome Johan.

Het programma van Fox Sports
Iedere week staat er een verslaggever van Fox Sports (voorheen Eredivisie Live) klaar om te vertellen wat er op het programma staat. Zelfs als de lamme tegen de blinde speelt is de verslaggever verplicht om de wedstrijd aan te duiden met de term: "de topper". Daarna zien we een snel gemonteerd filmpje met muziek (woo oh oh ohh) en knotsgekke beelden van het afgelopen voetbalweekend. Om 19.00 uur ziet u Jan Boskamp op Joke Bruijs, exclusief op Fox Sports.

Bavaria Zocial
Fragmenten van de amateurvelden in de categorie funny videos waar niemand om moet lachen.
Zo. - Marcel van Roosmalen.

Rullevante links
Het VI-woordenboek
Bingokaarten van Johan, Wilfred, René en Boskamp
Oliver's kanaaltje met legendarische fragmenten
Sigaarblogcom met het laatste nieuws, MP4-linkjes en diepte-interviews met Escha.
Voetbal International GIFs (waarschuwing: modemkiller)
De oude OP, voor de nostalgici onder ons.
Het 1000ste topic, een mijlpaal voor ons VI Hooligans
Derksen & ..., topic voor het tv-programma waarin Johan voetbalpursenelleties interviewt.
Uitzending Uitgesteld, mocht u de aflevering gemist hebben.

In memoriam
Graag herdenken wij deze ex-figuranten die ooit rullevant waren voor Veronica Inside (ooit bekend als Voetbal Inside, Voetbal International en Voetbal Insite), maar helaas het felbevochten gevecht om in de OP te komen verloren: Aad de Mos, Willem van Hanegem, Erik Dijkstra, Wouter Bos, Gerald Vanenburg, Jan-Joost van Gangelen, Marc van Hintum, Raoul Heertje, Mattijs 'Graydonmannetje' Manders, Manolevje, Royston Drenthe, Demen Bülbül, Jan 'gladjanus' Kooiemans, Sepp Blatter, Diego Maradona, Huub Stevens, Berdien de barmeid, de Kantineheld (Tibbe!), Knipping & van Duren, Thijs Slegers, Krabby, Simon Zwartkruis, Peter Wekking, Stef de Bont, Taco van der V., Tom Egbers, Emilio Schelvecchio, Sierd de Vos, Zanger Rinus, Dickie Advocaat, Tommie Beugelsdijk, de vermakelijke hork, Koos Tompé, Barney, Michael van Gerwen, Joop Munsterman, John van Lottum, John Williams, Sylvana Simons, Arie Boomsma, Ruud Terzijde, Jelle Brandt Cortius, Bo van Spilbeeck, Casper van Eijck, de Gamma dug-out, Amstel bier, Hugo Borst, DJ Jan, het Soundboard van Genee, Roelof Luinge, Henk de Haan, Prem, Tijl Beckand, Maurice de Hont, de Witte Chinees, Simon Zijlemans, Joep van NAC tv, Aletha Leidelmeijer, Fresia, de stagiair achter de knopjes, de floormanager, de Voetbal Inside app, Peter Rudolf de Vries, Dennis Schouten, R. Wiebel, Niko Bellic uit New York, Directeurtje, Barbara Barend, Toine from Pepperstreets, Jean-Marie Pfaff, Steve McClaren, Andy van der Meijde, Michel van Egmond, Recep Tayyip Erdoğan, Fernando Ricksen, Sir Alex Ferguson, Koert Westerman, Mario Been, Louis van Gaal, ´eljko Petrović, French Corner, Bert van Marwijk, Cor Pot, Sjaak Swart, Frans Bauer, Hans van Breukelen, Rudi Dil, Eva Braun, George Baker, Man bijt Hond, Lellebel, Jandino, Humberto Tan, Bart Nolles, de UEFA Europa League, Gerard Joling, Patricia Paay, Kees Jansma, Jack van Gelder, Koning Toto, Sjeik Telmachientje, Harry Vermeegen, Jaap Stam, Marco van Basten, Celine, de sidekicks van Genee, Jan Mulder, Ronald Koeman, Ronald Waterreus, Mark van Bommel, Jan van Halst, Frank en Ronald de Boer, Willy en René van de Kerkhof, Ron Jans, Chris Woerts, Hans Kraay sr., Johan Cruijff, Jules Deelder en RTL7.









Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_193795773
Bowidean twitterde op donderdag 25-06-2020 om 14:48:03 Die drie hysterische presentatortjes moeten eens flinke jongens worden. Als ze een beetje karakter zouden hebben, zouden ze gewoon die laatste show maken. https://t.co/ateWwOJCrM reageer retweet
pi_193795901
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 07:31 schreef Evertjan het volgende:
Bowidean twitterde op donderdag 25-06-2020 om 14:48:03 Die drie hysterische presentatortjes moeten eens flinke jongens worden. Als ze een beetje karakter zouden hebben, zouden ze gewoon die laatste show maken. https://t.co/ateWwOJCrM reageer retweet
'woont nu in het mooie Alkmaar'

Deze meneer is af.
  vrijdag 26 juni 2020 @ 08:06:08 #4
190186 hierissieweer
Ik val liever op, dan af!
pi_193795920
Vind het heel sneu voor Johan Derksen. Opgeofferd aan de hysterie van om op je tenen getrapt te zijn.
"Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan."
Hierissiedan, hierissieweers huisje!
pi_193795968
Nu al meer dan 112.500 stemmen op de AD-enquête

Veronica Inside moet...
Stoppen → (19%)
Doorgaan met het trio Genee/ Derksen/ Van der Gijp → (27%)
Doorgaan zonder Johan Derksen → (3%)
Doorgaan zonder Wilfred Genee → (51%)
pi_193795973
Ik heb gekozen voor doorgaan met G/D/G. Andere optie is er niet voor mij
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_193796441
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 08:15 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik heb gekozen voor doorgaan met G/D/G. Andere optie is er niet voor mij
Alsof het volk een stem heeft, doe normaal.
U MAD?
  Redactie Frontpage / Weblog vrijdag 26 juni 2020 @ 09:23:17 #8
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_193796491
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 08:15 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik heb gekozen voor doorgaan met G/D/G. Andere optie is er niet voor mij
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  vrijdag 26 juni 2020 @ 09:32:07 #9
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_193796592
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 08:15 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik heb gekozen voor doorgaan met G/D/G. Andere optie is er niet voor mij
Had ik ook. Ik weet niet wat ik van Wijtse moet vinden😬.
  Redactie Frontpage / Weblog vrijdag 26 juni 2020 @ 09:55:56 #10
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_193796911

quote:
Arie Boomsma heeft er geen moeite mee dat Memphis Depay maandag na de racismespecial van Veronica Inside niet voor verbinding koos, maar een foto van Johan Derksen met een clowsneus online plaatste. Dat zegt de presentator op Instagram. Veel mensen waren lovend over de racisme-VI, maar er is ook een groep die altijd al een hekel had aan VI en dat ook zal blijven hebben. Memphis behoort tot die groep en heeft helemaal geen zin in vrede met Johan Derksen en zijn programma.
Aangezien Arie Boomsma tegenwoordig de hoeder is van de goede smaak, werpt zich de vraag op: was de clownsfoto die Memphis Depay plaatste niet een beetje polariserend?

Een volger van Boomsma: “Wat vindt jij ervan dat Memphis Depay vervolgens na de uitzending een plaatje deelt van Johan Derksen met een rode neus? Is dat respect? Is dat nog meer olie op het vuur gooien?”

Daarop zegt de presentator: “Ik denk niet dat het bijdraagt aan verbetering om over en weer met modder te gooien, maar ik snap wel heel goed dat Memphis niet zo veel respect heeft voor Johan Derksen, nadat Memphis daar keer op keer wordt afgemaakt, en ze hem werkelijk nooit om zijn kwaliteit als voetballer bespreken.”

“Als Johan dan in zo’n uitzending hakkelt, stottert en niet met een sterk betoog komt, mag Memphis hem toch best eens aanpakken? Dat is nu precies het zwakke van dat programma. Ze willen wel uitdelen, maar kunnen niet incasseren. Snap je?”
https://www.mediacourant.(...)Kv-4F5fDiMMwZm20KlCs
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  vrijdag 26 juni 2020 @ 09:57:28 #11
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_193796931
en ze hem werkelijk nooit om zijn kwaliteit als voetballer bespreken.”
  vrijdag 26 juni 2020 @ 09:58:50 #12
131800 Tarado
capô de fusca
pi_193796947
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 09:57 schreef maxi-mus het volgende:
en ze hem werkelijk nooit om zijn kwaliteit als voetballer bespreken.”
[ afbeelding ]
maar wat heeft dat met racisme te maken, is gewoon kinnesinne dus die boycot ik neem aan geïnitieerd door Memphis
pi_193797047
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 09:58 schreef Tarado het volgende:

[..]

maar wat heeft dat met racisme te maken, is gewoon kinnesinne dus die boycot ik neem aan geïnitieerd door Memphis
Bovendien is hij echt talloze keren ook als voetballer besproken
Het beste adres voor al uw primeurs!
  vrijdag 26 juni 2020 @ 10:10:41 #14
131800 Tarado
capô de fusca
pi_193797093
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 10:07 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]

Bovendien is hij echt talloze keren ook als voetballer besproken
ook dat, ik begrijp ook wel dat het irriteert als je continue op de hak genomen wordt maar bijvoorbeeld vd Gijp over Manolev was veel lulliger dan ooit over Memphis.
pi_193797114
quote:
Ik mis even waarom Arie Boomsma zo relevant wordt gemaakt door de media in dezen.
"Ik heb nog met hem gekoerst"
pi_193797124
Memphis wordt regelmatig belachelijk gemaakt, maar er is ook vaak genoeg gezegd hoe belangrijk hij is voor het Nederlandse voetbal, zeker de afgelopen maanden..

(en dat belachelijk maken geldt voor heel veel spelers.. )
pi_193797164
Sow koekoek, kijk dan hoeveel Nederlanders Genee nu uitkotsen. Insert Ricky - Genot
  Redactie Frontpage / Weblog vrijdag 26 juni 2020 @ 10:18:05 #18
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_193797207

quote:
Luuk Ikink (37) vindt dat de mannen van Veronica Inside zich momenteel heel erg kinderachtig gedragen. Zowel Johan Derksen (71), René van der Gijp (59) als Wilfred Genee (52) moeten zich iets volwassener gaan gedragen. Dat heeft hij donderdagavond gezegd in RTL Boulevard. De VI-mannen gaan rollebollend over straat. Waar Luuk vooral raar van opkeek was het gejammer van Johan Derksen dat hij in de racismespecial van VI niet op zijn eigen plekje mocht zitten.
Waar gaat het allemaal over, aldus Luuk. “Ik vind het ook wel een beetje kinderachtig worden eigenlijk allemaal zo bij elkaar. Het gaat over tafelschikking en wie op welk plekje mag zitten.”

Collega Peter R. de Vries: “Het is allemaal een beetje merkwaardig als je je realiseert dat deze drie mannen jarenlang iedereen met de grond gelijk hebben gemaakt. Sterker nog: de grond in hebben getrapt. Als iemand zich daarover beklaagde, dan was het: dit was satire, je moet niet klagen huilebalk! En dan kreeg iemand nogmaals de volle laag. Nu is er een conflictje over tafelschikking en wie er wel of niet te gast mag zijn. Het programma gaat meteen niet meer on air, is van de buis gehaald…”

Luuk: “Ze reageren enorm emotioneel ineens.”

Peter: “Het is helemaal in tegenspraak met wat ze al die jaren zelf over bestuurders van de KNVB, voetbalclubs en andere hotemetoten hebben geroepen.”

Luuk: “Ze zeggen altijd dat ze geestelijk onafhankelijk zijn en dan is er iemand in het programma onafhankelijk van de andere twee en die krijgt dan ineens alle tegenwind.”

Peter: “Ik zou willen dat ze het weer eens over voetbal gaan hebben. Daar zou het programma misschien heel erg van opknappen. Het is steeds minder over voetbal gegaan en steeds meer over andere kwesties. Daar zijn ze misschien toch niet het sterkst in.”
https://www.mediacourant.(...)18KmPRaUslegCAyNbt4c
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
pi_193797229
quote:
Niet gelezen. Ik vind die gast echt walgelijk.
  vrijdag 26 juni 2020 @ 10:19:50 #20
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_193797241
quote:
Mani89 vraagt zich al jaren af waarom Luuk Ikink op tv mag.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  Moderator vrijdag 26 juni 2020 @ 10:31:48 #21
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_193797393
Luuk: “Ze zeggen altijd dat ze geestelijk onafhankelijk zijn en dan is er iemand in het programma onafhankelijk van de andere twee en die krijgt dan ineens alle tegenwind.”

Is wel zo.
  vrijdag 26 juni 2020 @ 10:35:59 #22
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_193797451
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 10:31 schreef Slobeend het volgende:
Luuk: “Ze zeggen altijd dat ze geestelijk onafhankelijk zijn en dan is er iemand in het programma onafhankelijk van de andere twee en die krijgt dan ineens alle tegenwind.”

Is wel zo.
Ze zeggen ook altijd dat iedereen alles over hun mag zeggen maar dat idee heb ik nog nooit gekregen bij Johan en René.

[ Bericht 0% gewijzigd door maxi-mus op 26-06-2020 10:42:45 ]
  Miss 200.000.000! vrijdag 26 juni 2020 @ 10:37:27 #23
367000 roos94
pi_193797466
quote:
Luuk Ikink is echt zo'n waanzinnig natte drol. Hoe deze kerel zijn kop op tv heeft gekregen, is mij een raadsel.
pi_193797503
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 10:35 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Ze zeggen ook altijd dat iedereen alles over hun mag zeggen maar idee heb ik nog nooit gekregen bij Johan en René.
pi_193797569
quote:
De viesdikke kop van Ikink is zelf kinderachtig.
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_193797609
Lukie Link moet lekker als stagiair in het archief blijven werken
  vrijdag 26 juni 2020 @ 11:02:03 #27
271192 Lindgren.
En dat merk je.
pi_193797740
Luuk Ikink :')
hallo dus dit noemen ze nou twitter
pi_193797807
Luuk ikink stel ik me dit voor

Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
pi_193798008
De ironie van deze casus is dat Genee onder politiek correcte druk is gezwicht met het oog op zijn carrière. Het lijkt er nu op dat dit juist het einde van zijn carrière inluidt, aangezien hij geen enkel succesvol programma kent zonder Derksen en Van der Gijp.

quote:
1s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 10:31 schreef Slobeend het volgende:
Luuk: “Ze zeggen altijd dat ze geestelijk onafhankelijk zijn en dan is er iemand in het programma onafhankelijk van de andere twee en die krijgt dan ineens alle tegenwind.”

Is wel zo.
Is niet zo. Genee is hypocriet en maakt daarmee (zijn rol in) het programma ongeloofwaardig. Bovendien flikkert hij Derksen ongenadig onder de bus. Niet zo vreemd dat hij daar commentaar op krijgt van zijn directe collega's.

Verder ben ik wel blij dat we Arie Boomsma hebben om e.e.a. te duiden. Geen idee wat we zonder zouden moeten. ;(
Charity is injurious unless it helps the recipient to become independent of it.
Socialisten vechten allang niet meer tegen het kapitalisme maar tegen de realiteit.
  Moderator vrijdag 26 juni 2020 @ 11:31:40 #30
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_193798159
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 07:31 schreef Evertjan het volgende:
Bowidean twitterde op donderdag 25-06-2020 om 14:48:03 Die drie hysterische presentatortjes moeten eens flinke jongens worden. Als ze een beetje karakter zouden hebben, zouden ze gewoon die laatste show maken. https://t.co/ateWwOJCrM reageer retweet
GOD
quote:
Ook GOD
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_193798163
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 11:22 schreef Rockefellow het volgende:
De ironie van deze casus is dat Genee onder politiek correcte druk is gezwicht met het oog op zijn carrière. Het lijkt er nu op dat dit juist het einde van zijn carrière inluidt, aangezien hij geen enkel succesvol programma kent zonder Derksen en Van der Gijp.
[..]

Is niet zo. Genee is hypocriet en maakt daarmee (zijn rol in) het programma ongeloofwaardig. Bovendien flikkert hij Derksen ongenadig onder de bus. Niet zo vreemd dat hij daar commentaar op krijgt van zijn directe collega's.

Verder ben ik wel blij dat we Arie Boomsma hebben om e.e.a. te duiden. Geen idee wat we zonder zouden moeten. ;(
Slobeend en Arie Boomsma, het heilige duo.
pi_193798188
Het was trouwens die huisjesmelker van het koninklijke huis die Wilfred berichtje had gestuurd. Kennen elkaar via the Friday move.
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
  Moderator vrijdag 26 juni 2020 @ 11:33:11 #33
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_193798191
Ook opmerkelijk dat alle critici op de show door de mangel wordt gehaald trouwens. En dan niet inhoudelijk, nee, alleen op de man.

Heel opmerkelijk :)
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_193798240
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 11:33 schreef RipCity het volgende:
Het was trouwens die huisjesmelker van het koninklijke huis die Wilfred berichtje had gestuurd. Kennen elkaar via the Friday move.
dacht ik gister al, de beste kerel mengt zich tegenwoordig vaker in discussies
pi_193798243
We gaan het na de zomer wel weer zien. Ik kan we werkelijk een vergelijkbare show niet voorstellen zonder Genee.
pi_193798338
quote:
quote:
weer een mening van onze Arie, daar zitten we op te wachten. Eerst op de voorste rij oproepen tot een boycot , toen terug krabbelen omdat Johan veel steun kreeg, en nu dit. Deze engnek hij denkt nog langzamer dan dat hij spreekt.
pi_193798389
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 11:36 schreef Vliegbaard het volgende:
We gaan het na de zomer wel weer zien. Ik kan we werkelijk een vergelijkbare show niet voorstellen zonder Genee.
Afwisselde presentatie door Helene en die lange krullenbol geef ik wel een kans.
Charity is injurious unless it helps the recipient to become independent of it.
Socialisten vechten allang niet meer tegen het kapitalisme maar tegen de realiteit.
  vrijdag 26 juni 2020 @ 11:45:31 #38
366583 Lemsterr
Dorpsidioot
pi_193798402
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 11:33 schreef RipCity het volgende:
Het was trouwens die huisjesmelker van het koninklijke huis die Wilfred berichtje had gestuurd. Kennen elkaar via the Friday move.
Het wordt tijd dat deze appjes gelekt worden.
  vrijdag 26 juni 2020 @ 11:50:17 #39
483336 Kamover
Ik adviseer u
pi_193798508
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 11:33 schreef RipCity het volgende:
Het was trouwens die huisjesmelker van het koninklijke huis die Wilfred berichtje had gestuurd. Kennen elkaar via the Friday move.
Prins bril?
Waar verstand zit groeit geen haar, daarom adviseer ik u een kamover;"best of both worlds".
pi_193798623
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 11:45 schreef Lemsterr het volgende:

[..]

Het wordt tijd dat deze appjes gelekt worden.
Stuur een wob verzoek
pi_193798638
Het is een misvatting dat Veronica Inside makkelijk verder zou kunnen zonder Wilfred Genee, zoals nu her en der wordt gesuggereerd. Dat zegt Coen Swijnenberg, de middagspits-dj van Radio 538, op Twitter. Coen is het ermee eens dat Wilfred zijn collega’s flink aan het backstabben was, maar wijst erop dat iedereen weleens fouten maakt. Hij zat als gespreksleider ook in een lastige positie, zegt hij. “Wilfred zat maandag in de knel met zijn rol aan tafel en daarbij heeft hij fouten gemaakt.“

Johan Derksen en René van der Gijp moeten met de hand over het hart strijken, vindt Coen. “Ik begrijp dat de mannen teleurgesteld in hem zijn, maar ik hoop dat ze zich boven een koud pilsje (Gijp) en een stevige sigaar (Derksen) beseffen dat hoe irritant en pedant Wilfred ook kan zijn, hij van grote waarde is voor Veronica Inside.”

Wilfred is door Johan vaak de beste presentator van Nederland genoemd. “Door hem zijn Derksen en Gijp uitgegroeid tot de sterren van de show. Dat Wilfred wel even ingewisseld kan worden en VI dan weer verder kan gaan waar het was gebleven is echt een misverstand.”

Volgens Angela de Jong is Wytse van der Goot in beeld om VI over te nemen, maar dat ziet Coen niet zitten. “Wilfred heeft zoveel ervaring met deze mannen en weet aan de juiste touwtjes te trekken om de vaart in de show te houden, uitspraken te ontlokken en waar nodig tegengas te geven.”

“Dit was een misstap, maar ik hoop niet een fatale. Zou doodzonde zijn.”
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
  vrijdag 26 juni 2020 @ 11:59:04 #42
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_193798661
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 11:36 schreef Vliegbaard het volgende:
We gaan het na de zomer wel weer zien. Ik kan we werkelijk een vergelijkbare show niet voorstellen zonder Genee.
Nee, dan moeten ze er gewoon mee stoppen.
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
  vrijdag 26 juni 2020 @ 12:05:23 #43
483336 Kamover
Ik adviseer u
pi_193798758
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 11:57 schreef RipCity het volgende:
Het is een misvatting dat Veronica Inside makkelijk verder zou kunnen zonder Wilfred Genee, zoals nu her en der wordt gesuggereerd. Dat zegt Coen Swijnenberg, de middagspits-dj van Radio 538, op Twitter. Coen is het ermee eens dat Wilfred zijn collega’s flink aan het backstabben was, maar wijst erop dat iedereen weleens fouten maakt. Hij zat als gespreksleider ook in een lastige positie, zegt hij. “Wilfred zat maandag in de knel met zijn rol aan tafel en daarbij heeft hij fouten gemaakt.“

Johan Derksen en René van der Gijp moeten met de hand over het hart strijken, vindt Coen. “Ik begrijp dat de mannen teleurgesteld in hem zijn, maar ik hoop dat ze zich boven een koud pilsje (Gijp) en een stevige sigaar (Derksen) beseffen dat hoe irritant en pedant Wilfred ook kan zijn, hij van grote waarde is voor Veronica Inside.”

Wilfred is door Johan vaak de beste presentator van Nederland genoemd. “Door hem zijn Derksen en Gijp uitgegroeid tot de sterren van de show. Dat Wilfred wel even ingewisseld kan worden en VI dan weer verder kan gaan waar het was gebleven is echt een misverstand.”

Volgens Angela de Jong is Wytse van der Goot in beeld om VI over te nemen, maar dat ziet Coen niet zitten. “Wilfred heeft zoveel ervaring met deze mannen en weet aan de juiste touwtjes te trekken om de vaart in de show te houden, uitspraken te ontlokken en waar nodig tegengas te geven.”

“Dit was een misstap, maar ik hoop niet een fatale. Zou doodzonde zijn.”
Coen weet niet eens of er zand of lucht in een bal zit.
Waar verstand zit groeit geen haar, daarom adviseer ik u een kamover;"best of both worlds".
pi_193798906
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 12:05 schreef Kamover het volgende:

[..]

Coen weet niet eens of er zand of lucht in een bal zit.
Als t op een oordeel over presenteren aankomt is dat ook niet rullevant.
Het beste adres voor al uw primeurs!
  Moderator vrijdag 26 juni 2020 @ 12:25:58 #45
249559 crew  Lavenderr
pi_193799092
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 11:57 schreef RipCity het volgende:
Het is een misvatting dat Veronica Inside makkelijk verder zou kunnen zonder Wilfred Genee, zoals nu her en der wordt gesuggereerd. Dat zegt Coen Swijnenberg, de middagspits-dj van Radio 538, op Twitter. Coen is het ermee eens dat Wilfred zijn collega’s flink aan het backstabben was, maar wijst erop dat iedereen weleens fouten maakt. Hij zat als gespreksleider ook in een lastige positie, zegt hij. “Wilfred zat maandag in de knel met zijn rol aan tafel en daarbij heeft hij fouten gemaakt.“

Johan Derksen en René van der Gijp moeten met de hand over het hart strijken, vindt Coen. “Ik begrijp dat de mannen teleurgesteld in hem zijn, maar ik hoop dat ze zich boven een koud pilsje (Gijp) en een stevige sigaar (Derksen) beseffen dat hoe irritant en pedant Wilfred ook kan zijn, hij van grote waarde is voor Veronica Inside.”

Wilfred is door Johan vaak de beste presentator van Nederland genoemd. “Door hem zijn Derksen en Gijp uitgegroeid tot de sterren van de show. Dat Wilfred wel even ingewisseld kan worden en VI dan weer verder kan gaan waar het was gebleven is echt een misverstand.”

Volgens Angela de Jong is Wytse van der Goot in beeld om VI over te nemen, maar dat ziet Coen niet zitten. “Wilfred heeft zoveel ervaring met deze mannen en weet aan de juiste touwtjes te trekken om de vaart in de show te houden, uitspraken te ontlokken en waar nodig tegengas te geven.”

“Dit was een misstap, maar ik hoop niet een fatale. Zou doodzonde zijn.”
Dit artikel kan ik me wel in vinden. Het zou inderdaad doodzonde zijn.
pi_193799143
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 11:36 schreef Vliegbaard het volgende:
We gaan het na de zomer wel weer zien. Ik kan we werkelijk een vergelijkbare show niet voorstellen zonder Genee.
Ik wel. Gijp en Derksen zijn ook vaak genoeg aangeschoven bij RTL7 als analist bij wedstrijden, zonder Genee. En dat was altijd best vermakelijk. Die glijer van een Genee hebben zij helemaal niet nodig. Ik hoorde hem in zijn eigen radioshow, heel veilig met alleen die twee imbeciele lachzakken erbij, zijn eigen straatje schoonvegen. Hij was kritisch dat Derksen en Gijp de media te woord stonden na afloop en vond zelf een 'mediastilte' beter. De enige reden daarvoor was dat hij in zijn eigen veilige bubbel zijn verhaal wilde doen, zonder tegenspraak. En dan op het eind nog een kaartje voorlezen dat hij op de mat had gevonden, om wat sympathie te kweken.. eng eng eng.
pi_193799251
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 12:29 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Ik wel. Gijp en Derksen zijn ook vaak genoeg aangeschoven bij RTL7 als analist bij wedstrijden, zonder Genee. En dat was altijd best vermakelijk. Die glijer van een Genee hebben zij helemaal niet nodig. Ik hoorde hem in zijn eigen radioshow, heel veilig met alleen die twee imbeciele lachzakken erbij, zijn eigen straatje schoonvegen. Hij was kritisch dat Derksen en Gijp de media te woord stonden na afloop en vond zelf een 'mediastilte' beter. De enige reden daarvoor was dat hij in zijn eigen veilige bubbel zijn verhaal wilde doen, zonder tegenspraak. En dan op het eind nog een kaartje voorlezen dat hij op de mat had gevonden, om wat sympathie te kweken.. eng eng eng.
Wat analysewerk tijdens de wedstrijden en de voorzetjes die je daarbij moet geven, is wel heel iets anders dan zo'n programma presenteren. Ik zie echt niemand die dat (structureel) kan gaa ndoen
pi_193799279
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 12:36 schreef Marcoss het volgende:

[..]

Wat analysewerk tijdens de wedstrijden en de voorzetjes die je daarbij moet geven, is wel heel iets anders dan zo'n programma presenteren. Ik zie echt niemand die dat (structureel) kan gaa ndoen
Ik las de naam Wytze van der Goot. Die vind ik heel goed als commentator en hij komt prettig over, ook wel scherp.
pi_193799322
Dat zie ik Wytse niet zo snel doen, die is daar iets te correct voor.
  vrijdag 26 juni 2020 @ 12:42:53 #50
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_193799345
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 12:40 schreef Bolasie het volgende:
Dat zie ik Wytse niet zo snel doen, die is daar iets te correct voor.
Heb hem niet heel vaak aan het werk gezien maar het kan ook zomaar liggen aan de omgeving natuurlijk. Bij FOX of Ziggo Sport moet je natuurlijk ook wel een beetje correct zijn
pi_193799363
Zoekt Matthijs v Nieuwkerk nog een presentatie job?
Moeten zij weten
pi_193799373
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 12:42 schreef Heeinz het volgende:

[..]

Heb hem niet heel vaak aan het werk gezien maar het kan ook zomaar liggen aan de omgeving natuurlijk. Bij FOX of Ziggo Sport moet je natuurlijk ook wel een beetje correct zijn
Uitstekende commentator verder.
pi_193799380
telegraaf twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 12:44:38 Wesley Sneijder zou komende maandag aanschuiven in Veronica Inside. Bij Radio 538 reageert hij op de gecancelde uitzending. (video)
https://t.co/vN3FEaMaec reageer retweet
pi_193799390
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 12:44 schreef H0D3NPYL het volgende:
Zoekt Matthijs v Nieuwkerk nog een presentatie job?
Die gaat een zaterdagavond-programma maken, al heeft hij nog geen idee hoe het eruit gaat zien :D
  vrijdag 26 juni 2020 @ 12:45:34 #55
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_193799393
Wes is team Johan, Benno ziet vooral euro's aan zich voorbij gaan.
pi_193799436
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 12:45 schreef maxi-mus het volgende:
Wes is team Johan.
Wes wil na de zomer alsnog aanschuiven om zijn boekje te promoten. Hij heeft het idee geopperd om een speciale uitzending te maken in de Arena, met een gezellige huiskamersfeer.
  vrijdag 26 juni 2020 @ 12:50:14 #57
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_193799449
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 12:49 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Wes wil na de zomer alsnog aanschuiven om zijn boekje te promoten. Hij heeft het idee geopperd om een speciale uitzending te maken in de Arena, met een gezellige huiskamersfeer.
Ik zou Sneijder sowieso wel vaker willen zien, vond altijd dat hij prima teksten had en hij doet tenminste zijn bek open als hij ergens gaat zitten.
pi_193799453
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 12:49 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Wes wil na de zomer alsnog aanschuiven om zijn boekje te promoten. Hij heeft het idee geopperd om een speciale uitzending te maken in de Arena, met een gezellige huiskamersfeer.
Denk niet dat Sneijdertje nog welkom is in de Arena.
pi_193799488
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 12:50 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Ik zou Sneijder sowieso wel vaker willen zien, vond altijd dat hij prima teksten had en hij doet tenminste zijn bek open als hij ergens gaat zitten.
Mag van mij, geen bezwaar tegen Wes. Wat hij privé uitspookt moet hij weten. Hij is vaak genoeg door de mangel gegaan bij VI maar daar klaagt hij niet over. Dan ben je een kerel.
  vrijdag 26 juni 2020 @ 12:53:28 #60
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_193799503
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 12:52 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Mag van mij, geen bezwaar tegen Wes. Wat hij privé uitspookt moet hij weten. Hij is vaak genoeg door de mangel gegaan bij VI maar daar klaagt hij niet over. Dan ben je een kerel.
Eens. Wes is een grote jongen.
pi_193799582
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 12:29 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Ik wel. Gijp en Derksen zijn ook vaak genoeg aangeschoven bij RTL7 als analist bij wedstrijden, zonder Genee. En dat was altijd best vermakelijk. Die glijer van een Genee hebben zij helemaal niet nodig. Ik hoorde hem in zijn eigen radioshow, heel veilig met alleen die twee imbeciele lachzakken erbij, zijn eigen straatje schoonvegen. Hij was kritisch dat Derksen en Gijp de media te woord stonden na afloop en vond zelf een 'mediastilte' beter. De enige reden daarvoor was dat hij in zijn eigen veilige bubbel zijn verhaal wilde doen, zonder tegenspraak. En dan op het eind nog een kaartje voorlezen dat hij op de mat had gevonden, om wat sympathie te kweken.. eng eng eng.
Ik vond de uitzendingen rondom de Europa league echt bedroevend slecht anders. Ik weet dan niet of per definitie aan Genee ligt maar zonder Genee was het vaak gewoon smaakloos en veilig.

Laat dat nou net zijn wat VI totaal niet was.
pi_193799601
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 12:59 schreef Vliegbaard het volgende:

[..]

Ik vond de uitzendingen rondom de Europa league echt bedroevend slecht anders. Ik weet dan niet of per definitie aan Genee ligt maar zonder Genee was het vaak gewoon smaakloos en veilig.

Laat dat nou net zijn wat VI totaal niet was.
Zou het niet meespelen dat die hele Europa League niet boeit?
  vrijdag 26 juni 2020 @ 13:01:57 #63
4681 kasper
Pecunia non olet
pi_193799611
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 12:52 schreef Pleun2011 het volgende:
Mag van mij, geen bezwaar tegen Wes. Wat hij privé uitspookt moet hij weten. Hij is vaak genoeg door de mangel gegaan bij VI maar daar klaagt hij niet over. Dan ben je een kerel.
Dit dus.
Zwarte Piet, wie kent 'm niet?
pi_193799628
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:01 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Zou het niet meespelen dat die hele Europa League niet boeit?
Wel als Victoria Fucking Pilsen speelt.

pi_193799655
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:01 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Zou het niet meespelen dat die hele Europa League niet boeit?
Deels, het was natuurlijk ook een ander programma dus 1 op 1 vergelijken is al lastig. Als Wilfred aan tafel zit gebeurt er vaak wel wat. Het zal de combinatie van die drie persoonlijkheden zijn die VI maakte tot wat het was. Een zelfde chemie heb ik eerlijk gezegd nergens anders kunnen zien en ik schat de rol van irritante presentator veel hoger in dan het zich op tv uit.
pi_193799713
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 12:50 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Ik zou Sneijder sowieso wel vaker willen zien, vond altijd dat hij prima teksten had en hij doet tenminste zijn bek open als hij ergens gaat zitten.
Wanneer had hij die prima teksten dan? De sporadische keren dat hij aanschoof aan zo'n tafel kan ik me niet herinneren dat het interessant was wat hij te melden had.
blablablabla
  vrijdag 26 juni 2020 @ 13:13:19 #67
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_193799752
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:10 schreef Elan het volgende:

[..]

Wanneer had hij die prima teksten dan? De sporadische keren dat hij aanschoof aan zo'n tafel kan ik me niet herinneren dat het interessant was wat hij te melden had.
Na elke wedstrijd.
pi_193799772
Zou Marcel Maijer nog interesse hebben om te gaan presenteren?
pi_193799793
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:13 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Na elke wedstrijd.
idd hij stond altijd voor de camera's de pers te woord als aanvoerder van Oranje. En ook met goede teksten en een stukje zelfreflectie. Iets wat ik nog wel eens mis bij de huidige generatie ''Oranje'' spelers
pi_193799801
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:14 schreef Marcoss het volgende:
Zou Marcel Maijer nog interesse hebben om te gaan presenteren?
of Marcel van Roosmalen

  vrijdag 26 juni 2020 @ 13:17:58 #71
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_193799828
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:14 schreef Marcoss het volgende:
Zou Marcel Maijer nog interesse hebben om te gaan presenteren?
_O-
pi_193799898
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:14 schreef Marcoss het volgende:
Zou Marcel Maijer nog interesse hebben om te gaan presenteren?
HAHA ZUURSTOF
pi_193799902
Kees Jansma op de plek van Genee.
pi_193799903
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:13 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Na elke wedstrijd.
Oké wel eens.
Al vond ik dat van Van der Vaart ook vaak wel. Zij zeiden over het algemeen wel direct waar het op stond en een uitgesproken eigen mening. Maar dat maakt ze nog niet per se interessant aan zo'n tafel.

Ben bang dat het snel heel simpel en volks gaat worden. Net als met zo'n Theo Janssen bij VTBL. Verwacht uiteindelijk ook een beetje een generatieconflict met de rest, of wat daar ook van over blijft.
blablablabla
  vrijdag 26 juni 2020 @ 13:25:13 #76
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_193799955
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:22 schreef Elan het volgende:

[..]

Oké wel eens.
Al vond ik dat van Van der Vaart ook vaak wel. Zij zeiden over het algemeen wel direct waar het op stond en een uitgesproken eigen mening. Maar dat maakt ze nog niet per se interessant aan zo'n tafel.

Ben bang dat het snel heel simpel en volks gaat worden. Net als met zo'n Theo Janssen bij VTBL. Verwacht uiteindelijk ook een beetje een generatieconflict met de rest, of wat daar ook van over blijft.
Het hoeft ook niet vast maar zo nu en dan zou ik het wel prima vinden. Raf vond ik eigenlijk altijd al een beetje een allemansvriend. (Theo vond ik overigens ook goed dus wellicht een kwestie van smaak) Maar ik weet eigenlijk ook niet in hoeverre Sneijder voetbal uberhaupt nog volgt, lijkt me niet iemand die voor Twente-Willem 2 gaat zitten.
  Moderator vrijdag 26 juni 2020 @ 13:28:57 #77
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_193800025
Wat zou Wimpie er eigenlijk allemaal van vinden? Daar heb ik nog helemaal niets van gehoord.
  vrijdag 26 juni 2020 @ 13:30:38 #78
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_193800051
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:28 schreef Slobeend het volgende:
Wat zou Wimpie er eigenlijk allemaal van vinden? Daar heb ik nog helemaal niets van gehoord.
Ik heb gehoord dat hij er heel moe van wordt.
pi_193800083
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:30 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Ik heb gehoord dat hij er heel moe van wordt.
pi_193800093
https://hetlandvanwierddu(...)-bij-veronica-inside

quote:
1s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:34 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Niet geklikt.
Nobody cares.
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
  Moderator vrijdag 26 juni 2020 @ 13:34:02 #81
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_193800232
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:28 schreef Slobeend het volgende:
Wat zou Wimpie er eigenlijk allemaal van vinden? Daar heb ik nog helemaal niets van gehoord.
Die is eigenlijk alleen voor deze 3 overgestapt van Ziggo naar Veronica, denk niet dat hij hier heel blij van wordt..
  vrijdag 26 juni 2020 @ 13:42:44 #83
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_193800248
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:34 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Niet geklikt.
Omdat je Weird Duck zag staan?
  Moderator vrijdag 26 juni 2020 @ 13:43:07 #84
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_193800255
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:42 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Omdat je Weird Duck zag staan?
Klopt :).
  vrijdag 26 juni 2020 @ 13:48:13 #85
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_193800357
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:43 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Klopt :).
Ik snap nog steeds niet dat Fidan daar wat mee gehad heeft.
pi_193800452
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:41 schreef Marcoss het volgende:

[..]

Die is eigenlijk alleen voor deze 3 overgestapt van Ziggo naar Veronica, denk niet dat hij hier heel blij van wordt..
Zijn overstap is achteraf sowieso onbegrijpelijk.Ik had toen verwacht dat die wekelijks een x zou aanschuiven, maar hij wordt nauwelijks ingezet. Hij kan beter weer bij Ziggo wekelijks zijn wedstrijdjes en Rondo mee pakken.
  vrijdag 26 juni 2020 @ 13:58:43 #87
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_193800496
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:54 schreef Evans het volgende:

[..]

Zijn overstap is achteraf sowieso onbegrijpelijk.Ik had toen verwacht dat die wekelijks een x zou aanschuiven, maar hij wordt nauwelijks ingezet. Hij kan beter weer bij Ziggo wekelijks zijn wedstrijdjes en Rondo mee pakken.
CL zal ook wel betalen.
pi_193800503
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:54 schreef Evans het volgende:

[..]

Zijn overstap is achteraf sowieso onbegrijpelijk.Ik had toen verwacht dat die wekelijks een x zou aanschuiven, maar hij wordt nauwelijks ingezet. Hij kan beter weer bij Ziggo wekelijks zijn wedstrijdjes en Rondo mee pakken.
Had je veel meer verwacht ja? Ze hebben met Hansie Hansie, Valentijn, Kieft en Boskamp 4 gasten die elkaar in principe affwisselen. Dan zou Kieft er dus 1x per 2 weken zitten, uitgaande van 2 uitzendingen per week. Dat werd de afgelopen tijd natuurlijk minder omdat het maar 1 uitzending per week was. Daarnaast nog de CL-uitzendingen waar hij wel elke week aanwezig was..

(al mogen ze best afscheid nemen van Valentijn en Wim daar dan neer zetten, maar dat terzijde)
pi_193801043
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:59 schreef Marcoss het volgende:

[..]

Had je veel meer verwacht ja? Ze hebben met Hansie Hansie, Valentijn, Kieft en Boskamp 4 gasten die elkaar in principe affwisselen. Dan zou Kieft er dus 1x per 2 weken zitten, uitgaande van 2 uitzendingen per week. Dat werd de afgelopen tijd natuurlijk minder omdat het maar 1 uitzending per week was. Daarnaast nog de CL-uitzendingen waar hij wel elke week aanwezig was..

(al mogen ze best afscheid nemen van Valentijn en Wim daar dan neer zetten, maar dat terzijde)
Ik had zeker meer verwacht omdat Kieft zich exclusief aan Veronica verbonden heeft, in tegenstelling tot bijvoorbeeld Hans. Ik neem aan dat hij niet voor minder salaris dan bij Ziggo is gaan werken, maar hij is wel veel minder zichtbaar. Ik had eigenlijk verwacht dat die wekelijks op een vaste dag zou aanschuiven. Deed Hans dat een jaar of tien geleden ook niet?
pi_193801121
quote:
Dat hoerenvolk van boulevard en die goorlap van een Peter moeten helemaal de klep dichthouden . Eng kliekje wat elkaar de hand boven het hoofd houdt. Ze zeggen allemaal dat ze nooit kijken maar weten wel plots te zeggen hoe het programma in elkaar steekt. En die koorknaap Arie boomsma doet precies hetzelfde. “Ik kijk nooit maar het zijn racisten, homofoben en nemen altijd Memphis de naar buiten zijn voetbalkwaliteiten om”. Dan ben je gewoon eng.
Het ligt aan de instanties zelf
  vrijdag 26 juni 2020 @ 14:53:35 #92
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_193801341
https://www.instagram.com/p/CB5P2-8pIx9/?igshid=xwwnfei03wo6

Sensigodin geniet ook van het weer allen

Vriendin van de show
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_193801386
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 14:37 schreef Poefbank het volgende:

[..]

Dat hoerenvolk van boulevard en die goorlap van een Peter moeten helemaal de klep dichthouden . Eng kliekje wat elkaar de hand boven het hoofd houdt. Ze zeggen allemaal dat ze nooit kijken maar weten wel plots te zeggen hoe het programma in elkaar steekt. En die koorknaap Arie boomsma doet precies hetzelfde. “Ik kijk nooit maar het zijn racisten, homofoben en nemen altijd Memphis de naar buiten zijn voetbalkwaliteiten om”. Dan ben je gewoon eng.
Arie is inderdaad hilarisch, stiekem vaste kijker van de volledige uitzending jongens! (waarschijnlijk of ze het over hem gaan hebben)
pi_193801443
Vind Memphis een baasje als hij goed speelt en een beetje normaal doet, maar hij moet niet zo zielig doen als ze hem op de hak nemen..speelde toen als een natte krant en leek vooral bezig met zich excentriek kleden. Toen hij de weg omhoog had gevonden was er vrijwel niets dan lof over hem in het programma. Kennelijk inmiddels te gekrenkt zonder zichzelf eens een spiegel voor te houden.
pi_193801480
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 14:53 schreef Caland het volgende:
https://www.instagram.com/p/CB5P2-8pIx9/?igshid=xwwnfei03wo6

Sensigodin geniet ook van het weer allen

Vriendin van de show
Ik neem aan dat je de laatste aflevering van Roddelpraat nog niet gezien hebt waarin ze haar darmproblemen uit de doeken doet. #ontvolgt
Op vrijdag 14 april 2023 07:00 schreef Lokale_Notabele het volgende:
"Orkun Kokcu is een dynamischere verbeterde versie van Andrea Pirlo".
  vrijdag 26 juni 2020 @ 15:06:56 #96
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_193801527
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 15:04 schreef Lokale_Notabele het volgende:

[..]

Ik neem aan dat je de laatste aflevering van Roddelpraat nog niet gezien hebt waarin ze haar darmproblemen uit de doeken doet. #ontvolgt
Ik kijk geen shows waar Jan Roos in voorkomt, inderdaad.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_193801547
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 15:04 schreef Lokale_Notabele het volgende:

[..]

Ik neem aan dat je de laatste aflevering van Roddelpraat nog niet gezien hebt waarin ze haar darmproblemen uit de doeken doet. #ontvolgt
Misschien wat gezonder eten. Viesdik.
pi_193801588
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 15:01 schreef 3rr0r het volgende:
Vind Memphis een baasje als hij goed speelt en een beetje normaal doet, maar hij moet niet zo zielig doen als ze hem op de hak nemen..speelde toen als een natte krant en leek vooral bezig met zich excentriek kleden. Toen hij de weg omhoog had gevonden was er vrijwel niets dan lof over hem in het programma. Kennelijk inmiddels te gekrenkt zonder zichzelf eens een spiegel voor te houden.
Geen vader
Moordrecht
Jarenlang in elkaar geslagen door halfbroers
Drugsdealer op z'n 15e
Naar PSV gestuurd

Dat word gewoon compleet aan voorbij gegaan.
pi_193801666
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 15:10 schreef Nober het volgende:

[..]

Geen vader
Moordrecht
Jarenlang in elkaar geslagen door halfbroers
Drugsdealer op z'n 15e
Naar PSV gestuurd

Dat word gewoon compleet aan voorbij gegaan.
Denk je dat het niet erger kan, kom je gewoon bij psv terecht.
Het ligt aan de instanties zelf
pi_193801714
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 13:14 schreef Marcoss het volgende:
Zou Marcel Maijer nog interesse hebben om te gaan presenteren?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')