Vroegâh toen je gewoon de zaal in kon lopen wanneer je zin had.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 00:25 schreef liesje1979 het volgende:
Yep en het meest fijne blok was al vol. Ik was hier al eerder aangekomen en had nog niet gekozen en Fles had deze dus net geregeld dat ik dan ook kon, Was het laatste plekje in dit blok
Ik ben serieus al lang weer blij dat het op deze manier weer een beetje kan.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 00:27 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Vroegâh toen je gewoon de zaal in kon lopen wanneer je zin had.
Is denk ik omdat ze geen lopend buffet willen?quote:Op zaterdag 20 juni 2020 00:28 schreef engine het volgende:
laatste tijd veel dat ik een blaadje in moet vullen wat ik voor ontbijt wil de volgende dag. Ontbijtblok had ik nog niet van gehoord .
Jeetjequote:Op zaterdag 20 juni 2020 00:30 schreef liesje1979 het volgende:
Ohja blaadjes invullen ook al 2x gedaan vandaag, of ik ziek ben of iemand met Corona heb gezien afgelopen weken, bij het hotel en bij het restaurant.
Ja inderdaad. Maar heb 's ochtends geen honger eigenlijk. Maar 's avonds bij het aankruisen wel. Iedere keer teveel.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 00:31 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Is denk ik omdat ze geen lopend buffet willen?
quote:Op zaterdag 20 juni 2020 00:32 schreef engine het volgende:
[..]
Ja inderdaad. Maar heb 's ochtends geen honger eigenlijk. Maar 's avonds bij het aankruisen wel. Iedere keer teveel.
quote:Op zaterdag 20 juni 2020 00:32 schreef engine het volgende:
[..]
Ja inderdaad. Maar heb 's ochtends geen honger eigenlijk. Maar 's avonds bij het aankruisen wel. Iedere keer teveel.
O ja je vergeet dat dat op een schip natuurlijk ook gewoon moet. Succes!quote:Op zaterdag 20 juni 2020 06:08 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Boks.
Rustaaagh. Naderen Denemarken
Ondertussen functioneringsgesprekken aan het voorbereiden
Ja zou een beetje raar zijn als ze dat op t hoofdkantoor moeten doen. Die lui zitten niet aan boord.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 06:14 schreef kwiwi het volgende:
[..]
O ja je vergeet dat dat op een schip natuurlijk ook gewoon moet. Succes!
wat heeft de hoeveelheid lading met je functioneren te makenquote:Op zaterdag 20 juni 2020 06:26 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Ja zou een beetje raar zijn als ze dat op t hoofdkantoor moeten doen. Die lui zitten niet aan boord.
Al hebben de hogere rangen een gesprek aan boord en een met kantoor. Neem je wel genoeg lading mee/vaar je wel zuinig genoeg naar hun zin enzo
Maw: Ben he wel goed voor de portemonnee
quote:Bioscopen weer open in Frankrijk, stadions gaan deels open
Bioscopen, vakantieparken en casino's in Frankrijk gaan maandag weer open. Dat heeft de Franse regering in de nacht van vrijdag op zaterdag bekendgemaakt. Stadions in het land mogen vanaf 11 juli weer publiek verwelkomen, wel geldt een maximum van 5.000 toeschouwers.
"De verbetering van de gezondheidssituatie" maakt het mogelijk "bepaalde verboden op te heffen op voorwaarde dat iedereen waakzaam blijft", meldde de regering in een verklaring.
Op 11 juli komt er waarschijnlijk een einde aan de noodtoestand die al geruime tijd van kracht is in het land en zullen verdere versoepelingen van coronamaatregelen worden doorgevoerd. In september gaat het land verder van het coronaslot, als de situatie dat toestaat. Dan zijn beurzen, shows en tentoonstellingen weer mogelijk, en kunnen discotheken hun deuren heropenen.
het is een complot dat doet de overheid alleen om ons onder controle te houden!quote:Op zaterdag 20 juni 2020 06:42 schreef crv het volgende:
11 Juli gaat FR weer open..... dus 14 Juli met zijn alle feesten .... en 2 weken later kan de zooi weer op slot
[..]
nou, als je weet dat 1 ton lading bedrag x oplevert. En je door op een bepaaldequote:Op zaterdag 20 juni 2020 06:37 schreef crv het volgende:
[..]
wat heeft de hoeveelheid lading met je functioneren te maken
neem aan dat je een max-lad hebt en je daaraan houdt of wil de leiding dat je max+10% vaart of zo?
De ballasttanks en kajuiten opgevuldquote:Op zaterdag 20 juni 2020 07:12 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
nou, als je weet dat 1 ton lading bedrag x oplevert. En je door op een bepaalde
Manier te laden doorbuiging e.d. Tegen kan gaan.. dan kan je zomaar een paar ton extra meenemen. En elke ton is er een.
Zo heb ik een tijdje geleden een manier gevonden om 1050 ton meer mee te nemen dan aanvankelijk zou kunnen... Zonder regels te overtreden.
Ja inderdaadquote:Op zaterdag 20 juni 2020 06:45 schreef Karzai het volgende:
[..]
het is een complot dat doet de overheid alleen om ons onder controle te houden!
Er is een Max, maar als je veel doorbuigt ben je eerder op je Max.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 07:34 schreef crv het volgende:
[..]
De ballasttanks en kajuiten opgevuld
Maar alles meer dan max is toch teveel ?
Of is er geen max?
Jullie met je grotten steedsquote:
K heb snel mijn alu hoedje opgedaanquote:Op zaterdag 20 juni 2020 06:48 schreef Karzai het volgende:
Net dit filmpje zitten kijken, kreeg ik toegestuurd van mijn zus. Zij gelooft dit.. Ze was ook boos dat ik niet mee wilde naar die demonstratie tegen virus waanzin
quote:Op zaterdag 20 juni 2020 09:28 schreef bitterbal het volgende:
[..]
K heb snel mijn alu hoedje opgedaan
O, dat is waar ik mijn ‘Zwitserland is duur’-ervaring had. Veel plezier!quote:Op zaterdag 20 juni 2020 09:22 schreef kwiwi het volgende:
Onderweg naar 30 graden en zon aan het meer van Lugano
smurfen? :pquote:Op zaterdag 20 juni 2020 10:19 schreef Karzai het volgende:
nou broodjes op, wat zal ik eens gaan doen vandaag?
Gezelligquote:Op zaterdag 20 juni 2020 10:30 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ik ook. straks afgesproken met iemand voor koffie verkeerd en verder smurfen :p
Ik moet je helemaal gelijk gevenquote:
quote:
Klopt, die 2e vond ik ook meer de echtequote:
Haten op Ome Henkquote:Op zaterdag 20 juni 2020 10:39 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Die zou ik echt tot blauwe smurrie stampen
quote:Op zaterdag 20 juni 2020 10:38 schreef bitterbal het volgende:
wat een dieren zijn het ook![]()
https://9gag.com/gag/amv2y29
quote:Op zaterdag 20 juni 2020 10:41 schreef Koen66 het volgende:
Hebben de Smurfen nog geen stempeltje 'anti vrouwen' gekregen, horde mannen en 1 vrouw is niet echt politiek correct
Veel vrouwen dromen hiervanquote:Op zaterdag 20 juni 2020 10:41 schreef Koen66 het volgende:
Hebben de Smurfen nog geen stempeltje 'anti vrouwen' gekregen, horde mannen en 1 vrouw is niet echt politiek correct
Hmmm zwarte mannen is tegenwoordig weer wel erg politiek correctquote:
Tuurlijk, beetje vervormdquote:Op zaterdag 20 juni 2020 10:37 schreef UitStraling het volgende:
Zou dat smurfenstemmetje van een echt mens zijn?
Jezus, was die vent links levensmoe of zoquote:Op zaterdag 20 juni 2020 10:38 schreef bitterbal het volgende:
wat een dieren zijn het ook![]()
https://9gag.com/gag/amv2y29
Blauwe zeiksloerie.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 10:48 schreef Koen66 het volgende:
Smurfin vond ik altijd een zeikerig typje
Teveel naar Dumbo gekeken misschienquote:Op zaterdag 20 juni 2020 10:49 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Jezus, was die vent links levensmoe of zo
Machtige beestenquote:
ik ben in zuid afrika ook in een kudde terecht gekomen. de kleintjes kwamen zo dichtbij mijn raam dat ik ze had kunnen aanrakenquote:
quote:
Die olifant scheet ook in zijn broek.quote:
Je bent ook wel een beetje levensmoe als je dat vrijwillig gaat bestellen.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 10:52 schreef Koen66 het volgende:
Ik zag gisteren op de kaart van een Mexicaans restaurant bij Corona bier staan 'voor als je er nog niet ziek genoeg van bent'
echt nietquote:Op zaterdag 20 juni 2020 10:54 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Die olifant scheet ook in zijn broek.
Ik weet niet wie zo dom zat te hinneken in die wagen, maar die had ik echt een stomp op d’r gezicht gegeven.
Vraag me af hoe lang de opvolgende actiefoto's zouden blijven staanquote:
Dit zijn de ekte mannenquote:
Wowquote:
Niet lang, de Budaban welquote:Op zaterdag 20 juni 2020 10:56 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Vraag me af hoe lang de opvolgende actiefoto's zouden blijven staan
waarom niet? 1 van de mooiste dingen die je kan zienquote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:00 schreef Molo het volgende:
[..]
Wow
Goeie billen trouwens die meneer![]()
En ik hoef dus echt nooit een olifant in het echt te zien geloof ik
Vind jij, het boeit mij echt werkelijk geen flikkerquote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:01 schreef bitterbal het volgende:
[..]
waarom niet? 1 van de mooiste dingen die je kan zien
Dat begrijp ik niet. hoe een olifant je niet kan boeienquote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:08 schreef Molo het volgende:
[..]
Vind jij, het boeit mij echt werkelijk geen flikker
Mijn dochter heeft weleens op een olifant gezeten en ritje gemaakt maar was een tamme
Alsnog vind ik het niks
Ik kan wel leip blij worden van het zien van een rendier ofzo
Zijn tevens een stuk veiliger
Ja ik zie ook liever een boomkikker dan een mooie vrouwquote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:08 schreef Molo het volgende:
[..]
Vind jij, het boeit mij echt werkelijk geen flikker
Mijn dochter heeft weleens op een olifant gezeten en ritje gemaakt maar was een tamme
Alsnog vind ik het niks
Ik kan wel leip blij worden van het zien van een rendier ofzo
Zijn tevens een stuk veiliger
Ja geen idee, vriendin van me is er helemaal gek op, ik heb er niets meequote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:10 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Dat begrijp ik niet. hoe een olifant je niet kan boeien![]()
Rendieren kunnen trouwens ook onvoorspelbaar zijn
Elanden zijn daarentegen weer doodeng, die beesten zijn echt gigantisch.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:08 schreef Molo het volgende:
[..]
Vind jij, het boeit mij echt werkelijk geen flikker
Mijn dochter heeft weleens op een olifant gezeten en ritje gemaakt maar was een tamme
Alsnog vind ik het niks
Ik kan wel leip blij worden van het zien van een rendier ofzo
Zijn tevens een stuk veiliger
Is anders ja. In de zin dat de ene me wel boeit en de andere nietquote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:12 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ja ik zie ook liever een boomkikker dan een mooie vrouw![]()
Een rendiertje met een machtige olifant vergelijken
oh w8 ik verwar rendier met een elandquote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:13 schreef Molo het volgende:
[..]
Ja geen idee, vriendin van me is er helemaal gek op, ik heb er niets mee
En valt wel mee toch?
Ja iddquote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:13 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Elanden zijn daarentegen weer doodeng, die beesten zijn echt gigantisch.
k vond het wel echt vet. Uren lang rondrijden in de hoop dat je een beestje spotquote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:15 schreef mschol het volgende:
ik hoef niet zo nodig op safari, zie er de lol niet van in..
vroeger in dierentuinen geweest dus hoop beesten wel eens gezien, sure niet in natuurlijke omgeving maar goed genoeg voor mij.
schijnt wel dat dierentuinen steeds meer stappen maken het ook voor de beesten beter te maken (grotere, meer natuurgetrouwe, verblijven)
Ik wel, ratelslang in de woestijnquote:
Dat kleintje.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:13 schreef bitterbal het volgende:
Dit was vanuit de auto. das toch machtig
[ afbeelding ]
Was maar paar meter
Yepquote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:16 schreef LTVDK het volgende:
Bisons zijn in het echt trouwens ook een heel stuk groter dan je verwacht
die heb ik gezien bij familie in buitenland, die hield ze op de boerderij..quote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:16 schreef LTVDK het volgende:
Bisons zijn in het echt trouwens ook een heel stuk groter dan je verwacht
Nog nooit? Ook geen kleintje? Die heb ik wel vaak gezien in Nederlandquote:
Alleen plat gereden.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:21 schreef Molo het volgende:
[..]
Nog nooit? Ook geen kleintje? Die heb ik wel vaak gezien in Nederland
nee alleen 1 dode.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:21 schreef Molo het volgende:
[..]
Nog nooit? Ook geen kleintje? Die heb ik wel vaak gezien in Nederland
Op vakantie werden ze een keer aangewezen. "Ja daar op die tak!" Wij heel dicht ernaartoe. Ik zag echt niks.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:22 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nee alleen 1 dode.En alles en iedereen komt ze tegen
ik kan mij ook niet herinneren dat ik er 1 in het wild heb gezien in NL.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:21 schreef Molo het volgende:
[..]
Nog nooit? Ook geen kleintje? Die heb ik wel vaak gezien in Nederland
quote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:23 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Op vakantie werden ze een keer aangewezen. "Ja daar op die tak!" Wij heel dicht ernaartoe. Ik zag echt niks.
Ja zat, vooral bij zand en waterquote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:23 schreef mschol het volgende:
[..]
ik kan mij ook niet herinneren dat ik er 1 in het wild heb gezien in NL.
al schijnen de duinen vol te zitten...
Met een eentje?quote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:39 schreef UitStraling het volgende:
Nieuwe kentekenplaten worden er nu opgezet
Yep met een eendje.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:45 schreef Molo het volgende:
[..]
Met een eentje?
Nog beelden kunnen achterhalen van de boeven?
je krijgt de "redacted" versiequote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:57 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Yep met een eendje.
Kopie van de beelden krijg ik morgen, wilden ze in eerste instantie niet geven, nou dat dacht ik dus van wel.
Best fascinerend om te zienquote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:57 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Yep met een eendje.
Kopie van de beelden krijg ik morgen, wilden ze in eerste instantie niet geven, nou dat dacht ik dus van wel.
Te pakken gekregen ja?quote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:59 schreef Molo het volgende:
[..]
Best fascinerend om te zien
De inbraak hier thuis eerder dit jaar staat compleet op beeld.
Weird om te zien hoe die kneuzen te werk gingen. En nu beide het gevang in gaan want zijn beide gepakt doordat ze er zo herkenbaar op stonden (plus al bekenden van de politie waren)
Yep, beide kutkneuzenquote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:00 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Te pakken gekregen ja?
Politie krijgt de beelden ook maandag hier.
Vet welquote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:01 schreef Molo het volgende:
[..]
Yep, beide kutkneuzen![]()
Koos en ik mogen bij de rechtszaak zijn, ben wel benieuwd naar hoe dat gaat
De sensatiezoeker in mij ziet dat wel zittenquote:
Waarom is datquote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:07 schreef Budapestenaar het volgende:
Morgen maar weer eens bij oma langs
Ze is toch kneiterdement? Dan ga je gewoon niet?quote:
Knetterdement nog niet. Maar de teneur van bezoekjes is de laatste jaren wel steeds meer verschoven van sociaal naar mantelzorg.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:22 schreef Molo het volgende:
[..]
Ze is toch kneiterdement? Dan ga je gewoon niet?
Oh zoquote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:33 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Knetterdement nog niet. Maar de teneur van bezoekjes is de laatste jaren wel steeds meer verschoven van sociaal naar mantelzorg.
Die twintig bejaarden die we hebben gaan deze zomer zo ook niet overleven.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:35 schreef Budapestenaar het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)an-tijdens-hittegolf
En met deze waanzin moeten we echt stoppen.
Te debiel voor woordenquote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:35 schreef Budapestenaar het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)an-tijdens-hittegolf
En met deze waanzin moeten we echt stoppen.
Jawel, ze heeft een huishoudster en vier keer per dag thuiszorg. Maar er blijven altijd wat klusjes over die we als familie doen. Allemaal niet erg, maar voor je plezier ga je eigenlijk niet meer op bezoek.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:35 schreef Molo het volgende:
[..]
Oh zo
Ja zij wilde geen uitbreiding van professionele zorg/hulp toch?
Lastig dat
Nee precies. Gaan ze niet dood aan corona, gaan ze wel dood aan de hitte. Laat die mensen toch lekker hun ventilator aanzetten.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:36 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Die twintig bejaarden die we hebben gaan deze zomer zo ook niet overleven.
Ja, ook dat. In een kamertje met 40 graden is ook een lijdensweg, zelfs als je niet de pijp uit gaat.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:36 schreef Molo het volgende:
[..]
Te debiel voor woorden
Bovendien is het nogal een inbreuk op zelfbeschikkingsrecht van mensen![]()
Ik vind dat écht niet kunnen, op heel veel vlakken
Wat voor dingen dan?quote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:37 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Jawel, ze heeft een huishoudster en vier keer per dag thuiszorg. Maar er blijven altijd wat klusjes over die we als familie doen. Allemaal niet erg, maar voor je plezier ga je eigenlijk niet meer op bezoek.
Haar medicijnvoorraad checken en bijbestellen, een boodschapje, geld pinnen, vuilniszak in de container gooien, batterijtjes in haar gehoorapparaat verwisselen en nog wat van die kleine dingen.quote:
Je bedoelt met waanzin het lezen van telegraafberichten??quote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:35 schreef Budapestenaar het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)an-tijdens-hittegolf
En met deze waanzin moeten we echt stoppen.
Waarom doet de thuiszorg gros van die dingen niet dan?quote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:43 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Haar medicijnvoorraad checken en bijbestellen, een boodschapje, geld pinnen, vuilniszak in de container gooien, batterijtjes in haar gehoorapparaat verwisselen en nog wat van die kleine dingen.
Dit stond ook in andere krantenquote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:44 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Je bedoelt met waanzin het lezen van telegraafberichten??![]()
![]()
Deels omdat oma niet wil dat de thuiszorg alle taken doet, zoals geld pinnen. En deels omdat de thuiszorg de boot afhoudt omdat mijn oma familie heeft die mantelzorg kan doen. Dat is de laatste jaren steeds meer het systeem ingeslopen.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:48 schreef Molo het volgende:
[..]
Waarom doet de thuiszorg gros van die dingen niet dan?![]()
Deed ik vroeger toen ik daar in werkte wel namelijk. Was gewoon deel van de taken.
Geld pinnen mocht dat weer niet, wat ik snapte, maar toch deed tussen de regels door want hou op met zulke onzin. Maar ok
Ja true, dat laatste is ook zeker iets wat meespeeltquote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:52 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Deels omdat oma niet wil dat de thuiszorg alle taken doet, zoals geld pinnen. En deels omdat de thuiszorg de boot afhoudt omdat mijn oma familie heeft die mantelzorg kan doen. Dat is de laatste jaren steeds meer het systeem ingeslopen.
Blijkbaar zijn er nog niet genoeg de pijp uit gegaan daarquote:AMSTERDAM - Het coronavirus zorgt in combinatie met het hitteplan voor nieuwe situaties in verzorgingstehuizen. Door het virus mogen daar tijdens de aangekondigde hittegolf de ventilatoren niet aan.
Mijn vader heeft zijn eigen leeftijd en gezondheid in de strijd moeten gooien om extra thuiszorg voor mijn oma te krijgen.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:53 schreef Molo het volgende:
[..]
Ja true, dat laatste is ook zeker iets wat meespeelt
Beter voor de statistieken hè want niet dood aan coronaquote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:55 schreef crv het volgende:
[..]
Blijkbaar zijn er nog niet genoeg de pijp uit gegaan daar
Ik heb een afspraak met mijn zusjes dat we lekker kussen op de ander zijn mond duwen als het zover komtquote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:56 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Mijn vader heeft zijn eigen leeftijd en gezondheid in de strijd moeten gooien om extra thuiszorg voor mijn oma te krijgen.
Maar goed, mag je niet zeggen, maar het wordt echt tijd dat oma de pijp eens aan maarten geeft. Ze zit nu al zeker vijf jaar in een stoel te vegeteren, komt nooit meer buiten en zit alleen maar te wachten tot ze weer naar bed kan. Ik had me met mijn laatste krachten van het balkon af geworpen
Dat is ook bizar. Mijn oma kreeg vijf jaar geleden nog het advies van haar arts om wat gezonder te gaan eten, want haar cholesterol was een beetje hoog. Toen was ze 96. Dan ben je toch niet goed snik als arts?quote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:56 schreef Molo het volgende:
Was vorige week nog in hele discussie met een hoogleraar ouderengeneeskunde. Of nou, discussie, we waren het roerend eens.
De grond om oudere mensen massaal allerlei vrijheden te ontzeggen is te debiel voor woorden. Een advies, ok, maar gewoon deze dwang is absurd.
Een 90+er die de waarschijnlijk laatste periode van zijn leven vrijwel niemand meer kan zien en nul mogelijkheden heeft tot participatie....
Dat is niet strijden tegen een virus of er mee omgaan, maar pure paniek en angst voor de dood an sich. Die toch echt bij het leven hoort.
Te begrijpen in crisissituatie zo direct na uitbraak van corona, maar nu écht niet meer te rechtvaardigen is
Ik zou mijn moeder, ondanks moeilijk mens, direct uit de langdurige zorg sleuren als het haar zou overkomen
Daar zijn in de medische wereld ook veel discussies over gaandequote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:59 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Dat is ook bizar. Mijn oma kreeg vijf jaar geleden nog het advies van haar arts om wat gezonder te gaan eten, want haar cholesterol was een beetje hoog. Toen was ze 96. Dan ben je toch niet goed snik als arts?
Het vervelende is dat mijn oma aan de ene kant mekkert dat het leven zo zinloos is en na de komma met dezelfde ademteug vraagt of je nog een potje vitaminepillen kunt kopen want “ik moet wel om mijn gezondheid denken.”quote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:58 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik heb een afspraak met mijn zusjes dat we lekker kussen op de ander zijn mond duwen als het zover komt
Heb in een verpleeghuis gewerkt en zo gaat het vaker
Doet niemand onderzoek naar want fucking hell dat is hartstikke invoelbaar
Tja, kijk vooral naar het perspectief dat mensen hebben. Hebben ze meer aan hun leven als ze die medicijnen gebruiken of op dieet gaan? Nee? Dan lekker niet doen.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 13:01 schreef Molo het volgende:
[..]
Daar zijn in de medische wereld ook veel discussies over gaande
Want idd... Een 96-jarige cholesterolverlagende medicatie voorschrijven oid, rot op man
Ik ken ook zat artsen die wél na kunnen denken hoor. Lastige is, waar is de scheidslijn en hoe bepaal je die.
En spreek je je daarvoor hardop uit, want het is nogal wat en nazivergelijkingen zijn vrij snel gemaakt door familieleden van families heb ik vaak genoeg meegemaakt
Idd en de vergrijzing neemt afquote:Op zaterdag 20 juni 2020 12:57 schreef Molo het volgende:
[..]
Beter voor de statistieken hè want niet dood aan corona
Dit is precies passend hierop vond ik zelf wel. Moest even zoeken waar ik gelezen had, maar enjoyquote:Op zaterdag 20 juni 2020 13:02 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Het vervelende is dat mijn oma aan de ene kant mekkert dat het leven zo zinloos is en na de komma met dezelfde ademteug vraagt of je nog een potje vitaminepillen kunt kopen want “ik moet wel om mijn gezondheid denken.”
Ja dat is de eenvoudigste vorm. Dat is niet altijd zo duidelijk natuurlijkquote:Op zaterdag 20 juni 2020 13:04 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Tja, kijk vooral naar het perspectief dat mensen hebben. Hebben ze meer aan hun leven als ze die medicijnen gebruiken of op dieet gaan? Nee? Dan lekker niet doen.
Zag een bericht dat er minder gebruik gemaakt wordt van langdurige zorgplekken door mensenquote:
Ja en ik zou m'n moeder nu even niet zo snel in een tehuis gooienquote:Op zaterdag 20 juni 2020 13:09 schreef Molo het volgende:
[..]
Zag een bericht dat er minder gebruik gemaakt wordt van langdurige zorgplekken door mensen
Ja duh, die groep is dood![]()
Gerard heeft gelijk. Wil niet beweren dat racisme niet bestaat, ook in NL, maar we draaien naar Amerikaans voorbeeld volledig doorquote:Op zaterdag 20 juni 2020 13:14 schreef Molo het volgende:
https://www.nu.nl/achterk(...)laten-aanlullen.html
Eerste is nu ineens ons allen overkomen en er werd uit paniek gehandeld.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 13:16 schreef crv het volgende:
Wat mij tegen de borst stuit is dat we een paar miljard (zacht uitgedrukt)over de balk smijten om de zwakkeren in de samenleving te helpen maar een baby met een zeldzame aandoening waar krap 2 miljoen voor nodig was moet bij elkaar gebedeld worden door de ouders
Men is totaal de weg kwijt
Hier zijn ze bij een zorgcentrum ook' opeens 'een etage aan het verbouwen, alle opties met minder bewonersquote:Op zaterdag 20 juni 2020 13:09 schreef Molo het volgende:
[..]
Zag een bericht dat er minder gebruik gemaakt wordt van langdurige zorgplekken door mensen
Ja duh, die groep is dood![]()
Yes!quote:Op zaterdag 20 juni 2020 13:19 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Gerard heeft gelijk. Wil niet beweren dat racisme niet bestaat, ook in NL, maar we draaien naar Amerikaans voorbeeld volledig door
Dat zal niet nieuw ineens bedacht zijn. Die plannen spelen in die sector al veel langer, plus veranderde eisen t.a.v. kamers en groottequote:Op zaterdag 20 juni 2020 13:20 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Hier zijn ze bij een zorgcentrum ook' opeens 'een etage aan het verbouwen, alle opties met minder bewoners
Eens. Het feit dat vele van de corona doden ook overgewicht had zegt genoeg over het belang daarvanquote:Op zaterdag 20 juni 2020 13:20 schreef Molo het volgende:
[..]
Eerste is nu ineens ons allen overkomen en er werd uit paniek gehandeld.
Tweede is van alledag en daarvan is het besluit genomen dat het te duur is. Het gaat niet om die ene baby maar om alle kinderen/mensen die een dergelijke aandoening hebben die we als samenleving te duur vinden om te behandelen.
Zo wordt er ook niet op zijn corona's ingegrepen om de zware consequenties van roken, overgewicht en stress tegen te gaan. Wat dodelijkere aandoeningen zijn/geven dan corona en heel massaal optreden
Ethiek, economie, psychologie, dit dat alles
Probeer m'n moeder ook richting een zorgflat te krijgen. Ze zit nu eenzaam 3 hoog op een flat zonder lift, weinig vriendinnen over, zussen dood en op grote afstand van d'r dementerende broer en enige zoonquote:Op zaterdag 20 juni 2020 13:21 schreef Molo het volgende:
[..]
Dat zal niet nieuw ineens bedacht zijn. Die plannen spelen in die sector al veel langer, plus veranderde eisen t.a.v. kamers en grootte
Op zich verstandig al is dat wel echt lastig met alle voorzieningen die afgeschaft zijnquote:Op zaterdag 20 juni 2020 13:24 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Probeer m'n moeder ook richting een zorgflat te krijgen. Ze zit nu eenzaam 3 hoog op een flat zonder lift, weinig vriendinnen over, zussen dood en op grote afstand van d'r dementerende broer en enige zoon
Enjoyquote:Op zaterdag 20 juni 2020 13:25 schreef Molo het volgende:
[..]
Op zich verstandig al is dat wel echt lastig met alle voorzieningen die afgeschaft zijn
Goed, ik ga schilderen
Ajuus!
ouwe berggeit!quote:Op zaterdag 20 juni 2020 13:33 schreef Dr_Flash het volgende:
10.797 stappen en we zijn nog niet op de helft. Dit wordt episch.
Sorry ik vindt het bullshitquote:Op zaterdag 20 juni 2020 13:20 schreef Molo het volgende:
[..]
Eerste is nu ineens ons allen overkomen en er werd uit paniek gehandeld.
Tweede is van alledag en daarvan is het besluit genomen dat het te duur is. Het gaat niet om die ene baby maar om alle kinderen/mensen die een dergelijke aandoening hebben die we als samenleving te duur vinden om te behandelen.
Zo wordt er ook niet op zijn corona's ingegrepen om de zware consequenties van roken, overgewicht en stress tegen te gaan. Wat dodelijkere aandoeningen zijn/geven dan corona en heel massaal optreden
Ethiek, economie, psychologie, dit dat alles
quote:Op zaterdag 20 juni 2020 14:02 schreef LTVDK het volgende:
Mijn buurman is wel een beetje een simpele hork hoor, is jarig en heeft zijn ouders op bezoek, roept die net 'ja ma, 56 jaar geleden lag je met je benen wijd open'
uiteraard denken ze dat ewl ja, je zal niet de eerste of laatste zijnquote:Op zaterdag 20 juni 2020 13:30 schreef Bos81 het volgende:
Oplichters hebben het op mij voorzien. binnen 1,5 week drie smsjes dat ik of een betaalachterstand heb, ofwel mijn bankpas dien te vervangen...
Alsof ik daar in trap...
![]()
Zijn we niet met zijn allen ook bezig om levens ontiegelijk (te) lang op te rekken. Je mag straks niet eens meer doodgaan.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 13:01 schreef Molo het volgende:
[..]
Daar zijn in de medische wereld ook veel discussies over gaande
Want idd... Een 96-jarige cholesterolverlagende medicatie voorschrijven oid, rot op man
Ik ken ook zat artsen die wél na kunnen denken hoor. Lastige is, waar is de scheidslijn en hoe bepaal je die.
En spreek je je daarvoor hardop uit, want het is nogal wat en nazivergelijkingen zijn vrij snel gemaakt door familieleden van families heb ik vaak genoeg meegemaakt
Doodgaan ist verbotenquote:Op zaterdag 20 juni 2020 14:10 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Zijn we niet met zijn allen ook bezig om levens ontiegelijk (te) lang op te rekken. Je mag straks niet eens meer doodgaan.
lekker worstjequote:
quote:Op zaterdag 20 juni 2020 14:43 schreef UitStraling het volgende:
Wow, kwam met m'n opvallende auto langs een kraampje waar ze aardbeien verkochten, praatgraag oud dametje erbij en die maakte een opmerking over de auto, ik zeg stap in dan!!! Hups gas erop, serieus nog nooit een mens zo hard en vroilijk horen kraaien en gillen van plezier en angst![]()
Genieten dit![]()
Dadelijk wel even de bijrijdersstoel checken
Oeh daar zou ik ook wel zin in hebben eigenlijk, lekker wegkruipen in een boek, volgend weekend eens tijd voor maken.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 14:50 schreef UitStraling het volgende:
Dit is wel zo'n weekend waarin alles maar net past zeg, uurtje smurfen en dan alweer de hort op.
Maar ja het is prachtig weer, flink aan mijn karma gewerkt en ik ben niet te stuiten qua vrolijkheid
Lekker ik ook zo meteen, overdosis bife de lomoquote:Op zaterdag 20 juni 2020 14:56 schreef mschol het volgende:
straks nog even weg.
morgen pa uitgenodigd voor eten(lees: we gaan ergens eten )
oorspronkelijk had ik naar een tent hier in de buurt gegaan (hagenezen kennen em vast: de Haagsche Beek)quote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:00 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Lekker ik ook zo meteen, overdosis bife de lomo
https://www.dehaagschebeek.nl/quote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:04 schreef mschol het volgende:
[..]
oorspronkelijk had ik naar een tent hier in de buurt gegaan (hagenezen kennen em vast: de Haagsche Beek)
helaas is die een maand geleden ofzo in de fik gestoken
als alternatief naar restaurant bijou in zoetermeer
Wat voor opvallende auto heb je?quote:Op zaterdag 20 juni 2020 14:43 schreef UitStraling het volgende:
Wow, kwam met m'n opvallende auto langs een kraampje waar ze aardbeien verkochten, praatgraag oud dametje erbij en die maakte een opmerking over de auto, ik zeg stap in dan!!! Hups gas erop, serieus nog nooit een mens zo hard en vroilijk horen kraaien en gillen van plezier en angst![]()
Genieten dit![]()
Dadelijk wel even de bijrijdersstoel checken
ja die dus.. van de week langsgefietst om te kijken hoe zij e.e.a. deden en te reserveren, alles dicht getimmert en afgezet en groot bord erbij wat er aan de hand was..quote:
Een oude Ford Mustang zwart hoogglans, lekker kitsch and camp maar dat geluidquote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:11 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Wat voor opvallende auto heb je?
Dan begrijp ik het wel inderdaad; daar zit een oud vrouwtje niet iedere dag in.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:14 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Een oude Ford Mustang zwart hoogglans, lekker kitsch and camp maar dat geluid
Ja of een halve eeuw geleden of meer juist welquote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:15 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Dan begrijp ik het wel inderdaad; daar zit een oud vrouwtje niet iedere dag in.
Ook voor die tijd niet echt een gangbare auto in Nederland. Maar wel een goede wagen om mee rond te touren.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:16 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ja of een halve eeuw geleden of meer juist wel
Met al jouw taken vanmiddag zie je nog steeds tijd vrij te maken om continu te fokken.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:22 schreef UitStraling het volgende:
En nog iets, waar is @:bitterbal?
Ik had bijna een stinkdier gekocht vanmiddag, kon me net inhouden![]()
Nog nooit gezien dat ze die als huisdier te koop hebben
Jij zit lekker op een terrasje vandaag?quote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:25 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Met al jouw taken vanmiddag zie je nog steeds tijd vrij te maken om continu te fokken.
Heb gewerkt tot nu net, met een katertje, was gezellig gister.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:28 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Jij zit lekker op een terrasje vandaag?
Tja...............was opgehangen, stofzuiger mishandeld, planten water gegeven, boodschappen voor drie gezinnen gedaan, mezelf als chaperone voorgesteld, garage gebeld en geregeld, langs de parkeergarage gelopen om verhaal te halen, politiebureau gebeld, twee zusjes telefonisch even een hart onder de riem gestoken, cadeautje voor vriend gekocht, auto gewassen, koffie gedronken met buufje in de zon, uurtje gas ingetrapt om uit te waaien, administratie bijgewerkt, stinkdieren bekeken, saucijzenbroodje bij ouders gegeten, bejaard vrouwtje blij gemaakt, kwartiertje gewerkt zelfs en de dag is pas begonnen voor mijn gevoelquote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:25 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Met al jouw taken vanmiddag zie je nog steeds tijd vrij te maken om continu te fokken.
zijn toch geen huisdieren johquote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:22 schreef UitStraling het volgende:
En nog iets, waar is @:bitterbal?
Ik had bijna een stinkdier gekocht vanmiddag, kon me net inhouden![]()
Nog nooit gezien dat ze die als huisdier te koop hebben
Vanmorgen/vanmiddag al op het terras gezeten; voor vanavond nog niet echt plannen.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Heb gewerkt tot nu net, met een katertje, was gezellig gister.
Dus nog een beetje bij huis klooien en denk vanavond bankzaken te gaan doen. Morgen wel terrasje.
En jij dan?
Nee dat dacht ik dus ook, maar ik stond wel te staren en te kwijlenquote:
waar heb je dat gezien dan?quote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:44 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Nee dat dacht ik dus ook, maar ik stond wel te staren en te kwijlen![]()
Ze verwijderen de geurklieren als ze twee weken oud zijn
Tuincentrum hier in de buurtquote:
Verbaast mij dat het mag :pquote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:48 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Tuincentrum hier in de buurt![]()
Ik heb een foto gemaakt, zal die straks als ik meer tijd heb wel eens posten.
Klinkt als een Chinese markt.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:50 schreef CherryLips het volgende:
Afgelopen december stonden de vleermuizen naast de konijnen en de armadillos en de stokstaartjes. Allemaal zwaar gestrest en vies natuurlijk.
stokstaartjes zijn nu toegevoegd op de lijst van verboden huisdieren lees k netquote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:50 schreef CherryLips het volgende:
Afgelopen december stonden de vleermuizen naast de konijnen en de armadillos en de stokstaartjes. Allemaal zwaar gestrest en vies natuurlijk.
Ja ik vond het sowieso al raar. Er is al een paar jaar gedoe over positieflijsten enzo waarbij zelfs de goudhamster verboden werd, en dan zie je op zo'n markt vleermuizen in een labbak. Ik ben toen snel weggelopen en zei nog "weet je wat voor ziektes die beesten bij zich dragen, wat een idioot"quote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:57 schreef bitterbal het volgende:
[..]
stokstaartjes zijn nu toegevoegd op de lijst van verboden huisdieren lees k net
er gaat echt gigantisch veel geld om in dierenhandel:Pquote:Op zaterdag 20 juni 2020 16:02 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja ik vond het sowieso al raar. Er is al een paar jaar gedoe over positieflijsten enzo waarbij zelfs de goudhamster verboden werd, en dan zie je op zo'n markt vleermuizen in een labbak. Ik ben toen snel weggelopen en zei nog "weet je wat voor ziektes die beesten bij zich dragen, wat een idioot"
Koffie zonder cafeïne?quote:Op zaterdag 20 juni 2020 16:10 schreef bitterbal het volgende:
hoe koffie met iemand drinken je helemaal kan uitputten zeg
quote:Op zaterdag 20 juni 2020 16:11 schreef CherryLips het volgende:
Zal ik het erop wagen en naar de markt gaan?
Dan moet het echt vermoeiend geweest zijn.quote:
Hij is wel erg aardig hoor maar wel een energievampierquote:Op zaterdag 20 juni 2020 16:22 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Dan moet het echt vermoeiend geweest zijn.
Ik ken ook wel mensen die alle energie uit je trekken; maar die zoek ik dan ook niet echt op
Geen idee wie Brummetje is; maar het topic kan ik er. zo uitpikken.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 16:25 schreef Molo het volgende:
Goed topic nu in WGR, voor de liefhebbers
Schijnt Brummetje te zijn
Cray cray next level
Echt hèquote:Op zaterdag 20 juni 2020 16:26 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Geen idee wie Brummetje is; maar het topic kan ik er. zo uitpikken.
Yepquote:Op zaterdag 20 juni 2020 16:29 schreef Citizen.Erased het volgende:
Ik lees nu pas voor welke aandoening de medicatie is en zijn/haar gedrag
Ik had het ook in die richting gezocht; maar dit maakt het natuurlijk wat schrijnender. Niets willen doen; wel medicatie willen ontvangen.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 16:30 schreef Molo het volgende:
[..]
Yep![]()
Ik dacht het gaat om antipsychotica bij schizofrenie ofzo
GGZ alertquote:Op zaterdag 20 juni 2020 16:31 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik had het ook in die richting gezocht; maar dit maakt het natuurlijk wat schrijnender. Niets willen doen; wel medicatie willen ontvangen.
quote:Op zaterdag 20 juni 2020 16:55 schreef gianni61 het volgende:
Tuinstoel. Zon. Bier.
Helemaal prima. Niks meer aan doen.
Staat achter mij met een volle koelkastquote:
Gelukkig :pquote:Op zaterdag 20 juni 2020 16:58 schreef gianni61 het volgende:
[..]
Staat achter mij met een volle koelkast
Hoe smaakt koriander? Voor ik m'n cavia's vergiftig.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 16:52 schreef CherryLips het volgende:
Maar ik heb aardbeien voor mezelf en dille voor de cavia's. En volgens mij koriander ipv peterselie.
proef het? :pquote:Op zaterdag 20 juni 2020 17:00 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Hoe smaakt koriander? Voor ik m'n cavia's vergiftig.
You hate it or you love it.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 17:00 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Hoe smaakt koriander? Voor ik m'n cavia's vergiftig.
Was dat die gek?quote:
Oh nou zie ik waar het om gaat. Zoiets dracht ik al wel. Een volgevreten zeug die alle problemen bij een ander legt.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 16:31 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik had het ook in die richting gezocht; maar dit maakt het natuurlijk wat schrijnender. Niets willen doen; wel medicatie willen ontvangen.
Of niet. Maar koriander mogen ze blijkbaar ook dus het maakt niet zoveel uit. Ze zitten er al van te vreten.quote:
Sommige zijn wel extremer dan anderenquote:
Haters zeggen dat het naar zeepsop smaaktquote:Op zaterdag 20 juni 2020 17:11 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Of niet. Maar koriander mogen ze blijkbaar ook dus het maakt niet zoveel uit. Ze zitten er al van te vreten.
Ja bij mij ook de vorige keerquote:Op zaterdag 20 juni 2020 17:13 schreef gianni61 het volgende:
[..]
Haters zeggen dat het naar zeepsop smaakt
Op een schaal van 0 tot bitterbal?quote:Op zaterdag 20 juni 2020 17:11 schreef gianni61 het volgende:
[..]
Sommige zijn wel extremer dan anderen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 20 juni 2020 17:15 schreef Modus het volgende:
[..]
Op een schaal van 0 tot bitterbal?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Volgens mij krijgt FOK! subsidie om die mensen een plek te geven.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 17:11 schreef Lospedrosa het volgende:
Is wel jammer tis steeds meer een ggz instelling hier. Kijk naar BNW bijvoorbeeld.
quote:Op zaterdag 20 juni 2020 17:15 schreef Modus het volgende:
[..]
Op een schaal van 0 tot bitterbal?Schaal van Trump. Daarboven zit ballie nog weer.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ok is grapje, bitterbal is redelijk slim nog.
[ Bericht 9% gewijzigd door Lospedrosa op 20-06-2020 17:24:38 ]Vakman pur sang
had toch een klein breinquote:Op zaterdag 20 juni 2020 17:18 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Schaal van Trump. Daarboven zit ballie nog weer.
Ok is grapje, bitterbal is redelijk slim nog.![]()
quote:Op zaterdag 20 juni 2020 17:15 schreef Modus het volgende:
[..]
Op een schaal van 0 tot bitterbal?Oei. Ik denk dat die wel 4 bitterballen scoortSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 20 juni 2020 18:34 schreef Modus het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zaterdag 20 juni 2020 18:34 schreef Modus het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.openingszinnen voor rtl5 programma Adam zkt Eva?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
het is BNW, wat verwacht je..quote:Op zaterdag 20 juni 2020 17:11 schreef Lospedrosa het volgende:
Is wel jammer tis steeds meer een ggz instelling hier. Kijk naar BNW bijvoorbeeld.
oeh lekker. met spek en stroopquote:Op zaterdag 20 juni 2020 18:45 schreef Dr_Flash het volgende:
Zo, powernappie achter de rug, op naar een hapje eten. Pannenkoeken...?
dat vraag je online op een forum aan je reismaatje?quote:Op zaterdag 20 juni 2020 18:45 schreef Dr_Flash het volgende:
Zo, powernappie achter de rug, op naar een hapje eten. Pannenkoeken...?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |