Nope, zij loten er 1 voor mij uitquote:Op woensdag 27 mei 2020 20:15 schreef Meke het volgende:
[..]
Ga je vier van deze volgen? En zij kiezen dus willekeurig welke je niet volgt?
Oo wat verschrikkelijk... Oh wat naar... Dan heb je zeker wel een dikke neut verdiend... Wat zal het raar zijn geweest op je werk vandaag... Werden jullie wel goed opgevangen?quote:Op woensdag 27 mei 2020 20:18 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Overdag nogal een emotionele rollercoaster nadat we er vanochtend achter kwamen dat het slachtoffer in onderstaand bericht een collega is :
https://www.hartvannederl(...)offen-na-brand-velp/
Uiteraard ook nog remote allemaal want thuiswerk. Maar aardig wat goede gesprekken gehad. Mopper wel eens op m'n werk maar ze zijn goed voor hun mensenquote:Op woensdag 27 mei 2020 20:19 schreef Arizona het volgende:
[..]
Oo wat verschrikkelijk... Oh wat naar... Dan heb je zeker wel een dikke neut verdiend... Wat zal het raar zijn geweest op je werk vandaag... Werden jullie wel goed opgevangen?
Oh ja tuurlijk, ook nog thuis. Dan is het nog lastiger om het samen te verwerken lijkt me. Maar fijn dat je wel goede gesprekken hebt gehad!quote:Op woensdag 27 mei 2020 20:21 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Uiteraard ook nog remote allemaal want thuiswerk. Maar aardig wat goede gesprekken gehad. Mopper wel eens op m'n werk maar ze zijn goed voor hun mensen
De hele dag FOK!ken, tv kijken en natuurlijk; PODCASTS luisterenquote:Op woensdag 27 mei 2020 20:17 schreef Arizona het volgende:
[..]
Wat ga je doen nu je nog maar 6 dagen hebt
Jaquote:Op woensdag 27 mei 2020 20:06 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Dat is wel zonde... dat iets van zolang geleden je zo lang bij kan blijven.
Hopelijk verdwijnt het nog wel.
En die mensen die je toen zo gepest hebben zullen het onderhand niet eens meer weten, zij geen idee wat voor impact zoiets kon hebben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 2 augustus 2022 22:02 schreef Domnivoor het volgende:
Jij bent een eindeloze bron van leuke quotes :D
IS het ookquote:
Interessant!quote:Op woensdag 27 mei 2020 20:09 schreef Hamlapjes het volgende:
In ander nieuws, maar toch ook wel kennisgerelateerd: vandaag kwam de eerste aflevering uit van een nieuwe YouTubeserie over de wetenschap achter pretparken en ik vind het nu al leuk!
Wat heftigquote:Op woensdag 27 mei 2020 20:18 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Overdag nogal een emotionele rollercoaster nadat we er vanochtend achter kwamen dat het slachtoffer in onderstaand bericht een collega is :
https://www.hartvannederl(...)offen-na-brand-velp/
Ahh zo, ik las hem andersomquote:
Jeetje wat naarquote:Op woensdag 27 mei 2020 20:18 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Overdag nogal een emotionele rollercoaster nadat we er vanochtend achter kwamen dat het slachtoffer in onderstaand bericht een collega is :
https://www.hartvannederl(...)offen-na-brand-velp/
Oh the horrorquote:Op woensdag 27 mei 2020 20:10 schreef Meke het volgende:
[..]
Oh lekker![]()
Ja ik was meestal semi-twijfelgeval, onderbouw ging nog wel oké (eerste twee jaar havo/vwo, al m'n vriendinnen gingen naar vwo, dus even extra m'n best gedaan), bovenbouw wel dus vaak op het randje overgegaan
![]()
Bij het eindexamen had onze mentor beloofd eerst de zakkers, dan de herkansers en dan de geslaagden te bellen. Twee vriendinnen hadden dezelfde mentor en toen had ik ineens een sms'je dat zij geslaagd was, ik was daar echt van in de warIk dacht echt dat ik gezakt zou zijn of een her zou hebben
quote:Op woensdag 27 mei 2020 20:24 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
JaEn ik ben juist een groot voorstander van "je hebt het zelf in de hand hoe je toekomst verloopt, hoe het in het verleden ook gegaan is".
Maar hoop wel een keer een therapeut te vinden die me eens een keer serieus neemt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat verdrietig klinkt het zo.
Ik gun je een hele fijne therapeut, dat je binnen een paar jaar een fijn huisje voor jezelf hebt en een mooie baan![]()
Een relaxed, gelukkig leven!
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
Ja nouja uiteindelijk hield mijn mentor zich netjes aan z'n belofte gewoon hoor, en was ik ook geslaagdquote:Op woensdag 27 mei 2020 20:27 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Oh the horrorWas ik even blij dat ik toen geen vriendinnen meer had
![]()
Al had mijn mentor me toen juist als eerst gebeld, omdat ze wist hoe extreem faalangstig ik was en ze me meteen uit mijn lijden wilde verlossen
quote:Op woensdag 27 mei 2020 20:12 schreef Meke het volgende:
[..]
Nee, daar ben ik mee gestoptIk kan toch niet in Twente studeren als ik ga verhuizen en een fulltime baan hier heb nu
Ik kijk straks wel verder hoor, misschien ernaast nog wel iets want helemaal geen diploma is wel een beetje stom, want dan staat nergens zwart op wit hoe geniaal ik ben
Geweldige instellingquote:Op woensdag 27 mei 2020 20:16 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ja, dat zou heel fijn zijn
Ach, het is nu eenmaal zo gelopen. Uiteraard denk ik wel eens, wat als.... maar ik vind vooral dat het niet zoveel zin heeft om terug te kijken naar het verleden. Daar verander je toch niets meer aan. Ik probeer zoveel mogelijk in het nu te leven.
We maken er een feest van!quote:Op woensdag 27 mei 2020 20:17 schreef Meke het volgende:
[..]
Lijkt me nu nog steeds niets![]()
Gelukkig heb ik nog zes dagen om van m'n leven te genieten![]()
OH THE HEAVEN!quote:Op woensdag 27 mei 2020 20:24 schreef Meke het volgende:
[..]
De hele dag FOK!ken, tv kijken en natuurlijk; PODCASTS luisteren![]()
![]()
Als er geen coronacrisis was geweest was ik denk ik op vakantie gegaan![]()
Aan de andere kant; dan was ik ook gewoon begin april op werk begonnen
Ja, dat laatste speelt ook wel heel erg mee. Zoveel mensen bedenken zich toch dan "dit is niet wat ik uiteindelijk als beroep wil doen".quote:Op woensdag 27 mei 2020 20:25 schreef Meke het volgende:
[..]
IS het ook![]()
Het leven is wel makkelijker met een diploma, maar ook zonder komt het heus wel goedEn natuurlijk; je móet soms wat uitleggen, maar mensen snappen het ook wel dat je keuzes maakt. Ik heb nu gekozen om te stoppen met mijn opleiding in plaats van mezelf nog een halfjaar/jaar/twee jaar/wie weet hoe lang te kwellen met een stomme stage waar ik niet uit kwam om vervolgens een diploma te hebben voor een beroep dat ik niet (meer) wilde doen
Nou ja, zoals je weet heb ik op psychisch vlak ook wel wat uitdagingen waar ik nog steeds aan werkquote:Op woensdag 27 mei 2020 20:30 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Geweldige instelling![]()
Ik wou dat ik meer in het nu kon leven. Ik maak me zoveel zorgen om vooral mijn verleden en mijn toekomst. En voel me in het heden dan juist zo murw gebeukt.
quote:Op woensdag 27 mei 2020 20:24 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
JaEn ik ben juist een groot voorstander van "je hebt het zelf in de hand hoe je toekomst verloopt, hoe het in het verleden ook gegaan is".
Maar hoop wel een keer een therapeut te vinden die me eens een keer serieus neemt.Waren het dan ook niet alleen de kinderen in je klas die dat zeiden maar ook volwassenen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wel een grote stap trouwens dat je hier er zo open en bloot over (durft) te praten, wel respect
Klinkt als een goede beslissing. Nu iets anders gevonden onderhand?quote:Op woensdag 27 mei 2020 20:25 schreef Meke het volgende:
[..]
IS het ook![]()
Het leven is wel makkelijker met een diploma, maar ook zonder komt het heus wel goedEn natuurlijk; je móet soms wat uitleggen, maar mensen snappen het ook wel dat je keuzes maakt. Ik heb nu gekozen om te stoppen met mijn opleiding in plaats van mezelf nog een halfjaar/jaar/twee jaar/wie weet hoe lang te kwellen met een stomme stage waar ik niet uit kwam om vervolgens een diploma te hebben voor een beroep dat ik niet (meer) wilde doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |