quote:After resisting a statewide stay-at-home order for days, Georgia Gov. Brian Kemp (R) succumbed to the pressure and issued one on Wednesday. Part of the reason, he said, was that he had just learned some new information.
Kemp said he was “finding out that this virus is now transmitting before people see signs.”
“Those individuals could have been infecting people before they ever felt bad, but we didn’t know that until the last 24 hours,” he said. He added that the state’s top doctor told him that “this is a game-changer.”
It may have been a game-changer, but it was a game-changer weeks or even months ago. That’s when health officials started emphasizing that asymptomatic people are transmitting the coronavirus. The idea that Kemp didn’t know this is striking. But he’s merely the latest top politician to indicate that he’s unfamiliar with the science even as he’s making life-or-death decisions for his constituents.
https://www.washingtonpos(...)ed-asymptomatically/
Ideetje, nu ze gevangenen doden met medicijnen kunnen ze dan geen patienten behandelen met een elektrische stoel?quote:Op donderdag 2 april 2020 20:05 schreef kladderadatsch het volgende:
Nu beginnen er ook al tekorten aan narcose middelen te ontstaan. En die zijn toch echt nodig want bij bewustzijn kunnen patiënten niet eens aan de beademing, zelfs al zouden er wél genoeg ventilators zijn.
Omdat daar de grootste afzetmarkt is. Bovendien zijn er middelen om bedrijven te bewegen om in de VS te produceren.quote:Op donderdag 2 april 2020 19:02 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Gek wel dan dat bedrijven in China alweer volop produceren en in de VS niet. Leg eens uit waarom ik als producent voor de VS zou kiezen met zijn chaos en ongelijkheid ipv China?
Las ook al dat sommige labs overbelast raken, de uitslagen kunnen tot 10 dagen oplopen.twitter:rebeccaballhaus twitterde op donderdag 02-04-2020 om 17:09:19Health experts say they now believe nearly one in three patients who are infected are getting a negative test result.
https://t.co/MngtrVKcon reageer retweet
Nonsense, tijdens zijn campagne was het constant America first. Hij hamerde al heel lang op het idee dat de VS te afhankelijk was van China. Het is juist Biden die op dit moment niets anders kan dan wijzen naar Trump. Echt serieuze plannen om productie terug te halen naar de VS heb ik hem nog niet op kunnen betrappen.quote:Op donderdag 2 april 2020 19:33 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Trump heeft alleen een zondebok nodig. Biden heeft zijn gezond verstand. Als Biden Trump als zondebok wil neerzetten heeft hij een boel punten waar hij die mee kan aanvallen. Maar dit zou te makkelijk zijn.
America first!quote:Op donderdag 2 april 2020 20:18 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Nonsense, tijdens zijn campagne was het constant America first. Hij hamerde al heel lang op het idee dat de VS te afhankelijk was van China. Het is juist Biden die op dit moment niets anders kan dan wijzen naar Trump. Echt serieuze plannen om productie terug te halen naar de VS heb ik hem nog niet op kunnen betrappen.
Zijn campagne draait meer op terug grijpen naar de jaren onder Obama. Iets met fatsoen etc maar geen woord over China en de afhankelijkheid van de westerse wereld op de Chinezen.
KEY MEDICAL SUPPLIES WERE SHIPPED FROM U.S. MANUFACTURERS TO FOREIGN BUYERS, RECORDS SHOWtwitter:NatashaBertrand twitterde op woensdag 01-04-2020 om 02:15:05The government has yet to curtail exports by US companies, however--roughly 280 million masks in US warehouses were purchased by foreign buyers on Monday alone, per Forbes. FEMA told us it "has not actively encouraged or discouraged U.S. companies from exporting overseas." reageer retweet
Heb je hier een bron van?quote:Op donderdag 2 april 2020 20:05 schreef kladderadatsch het volgende:
Nu beginnen er ook al tekorten aan narcose middelen te ontstaan. En die zijn toch echt nodig want bij bewustzijn kunnen patiënten niet eens aan de beademing, zelfs al zouden er wél genoeg ventilators zijn.
Je lult uit je nek. De rest van de wereld is een veel grotere afzetmarkt dan China.quote:Op donderdag 2 april 2020 20:13 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Omdat daar de grootste afzetmarkt is. Bovendien zijn er middelen om bedrijven te bewegen om in de VS te produceren.
Belastingvoordeeltjes, importtarieven etc etc.
Maar goed als wij in het westen graag afhankelijk willen zijn van het regime in China dan moeten wij de ellende op de koop toe nemen.
Dokter net op MSNBC. Vertelde dat ze in zijn ziekenhuis daardoor vandaag al 'n patient hebben verloren, dit terwijl er nog wel gewoon een ventilator beschikbaar was.quote:
Je bent een dwaas, door het gelieg van de Chinezen ligt heel de westerse wereld plat. En als je de propaganda uit China gelooft ben je nog dommer dan het paard van jezus.quote:Op donderdag 2 april 2020 20:27 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Je lult uit je nek. De rest van de wereld is een veel grotere afzetmarkt dan China.
En China weet tenminste COVID te beteugelen, de oranje shitgibbon in het Witte Huis heeft de VS tot grootste corona drager ter wereld gemaakt met een vijfde van de inwoners van China.
Maar hey, ze winnen weer eens iets, dat dan weer wel. So much winning, je zou er dood van gaan zo veel win.
De prijs van vrijheid, niet iedereen doet wat jij wilt.quote:Op donderdag 2 april 2020 20:23 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
America first!KEY MEDICAL SUPPLIES WERE SHIPPED FROM U.S. MANUFACTURERS TO FOREIGN BUYERS, RECORDS SHOWtwitter:NatashaBertrand twitterde op woensdag 01-04-2020 om 02:15:05The government has yet to curtail exports by US companies, however--roughly 280 million masks in US warehouses were purchased by foreign buyers on Monday alone, per Forbes. FEMA told us it "has not actively encouraged or discouraged U.S. companies from exporting overseas." reageer retweet
Als dat klopt dan is dat wel echt heel schrijnend. Het is niet te hopen dat dat een wijdverbreid probleem is. Weet je in welke staat dat ziekenhuis is?quote:Op donderdag 2 april 2020 20:31 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
Dokter net op MSNBC. Vertelde dat ze in zijn ziekenhuis daardoor vandaag al 'n patient hebben verloren, dit terwijl er nog wel gewoon een ventilator beschikbaar was.
Jou oplossing was het stopzetten van alle handel en contact met China? Hoe rijm je dat met 'De economie moet draaien'?quote:Op donderdag 2 april 2020 20:32 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je bent een dwaas, door het gelieg van de Chinezen ligt heel de westerse wereld plat. En als je de propaganda uit China gelooft ben je nog dommer dan het paard van jezus.
Dat ze het snel onder controle hebben is nogal logisch, in de westerse wereld lassen wij geen deuren dicht van appartementen en pakken we mensen ook niet op die mogelijk besmet zijn met Corona.
Het lijkt erop dat je een harde plasser krijgt van dat regime in China, waarom is dat?
Nope dit is het gevolg van incompetentie binnen de huidige administratie.quote:Op donderdag 2 april 2020 20:33 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De prijs van vrijheid, niet iedereen doet wat jij wilt.
Nee, heb alleen het geluid van de stream aanstaan, meestal staat dat soort info onderin het beeld.quote:Op donderdag 2 april 2020 20:35 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Als dat klopt dan is dat wel echt heel schrijnend. Het is niet te hopen dat dat een wijdverbreid probleem is. Weet je in welke staat dat ziekenhuis is?
twitter:realDonaldTrump twitterde op donderdag 02-04-2020 om 16:54:55.....Could be as high as 15 Million Barrels. Good (GREAT) news for everyone! reageer retweet
Dat is wel heel zwart wit, wat ik zeg is dat men moet beginnen productie terug te halen naar de VS hetzelfde geld trouwens ook voor ons in Europa.quote:Op donderdag 2 april 2020 20:35 schreef Ulx het volgende:
[..]
Jou oplossing was het stopzetten van alle handel en contact met China? Hoe rijm je dat met 'De economie moet draaien'?
Bijzonder...quote:Bovendien zijn er middelen om bedrijven te bewegen om in de VS te produceren.
Belastingvoordeeltjes, importtarieven etc etc.
Ik weet niet hoe logisch dat per se is. Het is natuurlijk een gigantisch land en als er in bv. New York een tekort is aan propofol, wat in Nederland gebruikt wordt om patiënten op de IC in coma te houden, dan zou dat misschien elders, uit een staat waar het nog niet zo nijpend is, ingevlogen kunnen worden.quote:Op donderdag 2 april 2020 20:40 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
Nee, heb alleen het geluid van de stream aanstaan, meestal staat dat soort info onderin het beeld.
Maar het is vrij logisch ook natuurlijk, er zijn gewoon ontzettend veel van die middelen nodig momenteel en die voorraad word er in versneld tempo doorheen gejaagd en als er ook geen nieuwe binnen komt, dan is het op zeker moment gewoon op.
De VS is gewoon een logistieke nachtmerrie momenteel.
Hij wil gewoon op prime time zitten met zijn persconferentie...quote:Op donderdag 2 april 2020 20:46 schreef KI1234 het volgende:
Is het iemand opgevallen dat Trump nooit meer persco's geeft voor 17.30 u? Omdat tegen die tijd alle financiële markten gesloten zijn en niet kunnen crashen in reactie op zijn uitspraken?
Hoe rijm je belastingvoordeeltjes en importtarieven met het nationaliseren van een bedrijf? Die vergelijking ontgaat mij even.quote:Op donderdag 2 april 2020 20:46 schreef kladderadatsch het volgende:
Je pleit de facto dus voor staatsbedrijven.
[..]
Bijzonder...
Lijkt me een gevalletje realpolitik. Ga je met exportverboden rondstrooien dan ga je ook slachtoffer worden van exportverboden van andere landen. En dat is niet handig als het om apparatuur gaat met honderden onderdelen van tientallen leveranciers uit tientallen landen.quote:Op donderdag 2 april 2020 20:23 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
America first!KEY MEDICAL SUPPLIES WERE SHIPPED FROM U.S. MANUFACTURERS TO FOREIGN BUYERS, RECORDS SHOWtwitter:NatashaBertrand twitterde op woensdag 01-04-2020 om 02:15:05The government has yet to curtail exports by US companies, however--roughly 280 million masks in US warehouses were purchased by foreign buyers on Monday alone, per Forbes. FEMA told us it "has not actively encouraged or discouraged U.S. companies from exporting overseas." reageer retweet
twitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 02-04-2020 om 21:00:06NYT: As companies nationwide look for coronavirus relief, the Trump Organization has talked with Deutsche Bank and a Florida county about delaying payments on some loans and other obligations. https://t.co/WBMoBjsX56 reageer retweet
Nope dat is niet het enige wat meespeelt. Hij schold zelfs de markten een keer uit omdat ze altijd daalden toen hij sprak. En gaf aan dat het kunstmatige paniek was.quote:Op donderdag 2 april 2020 20:52 schreef pullup het volgende:
[..]
Hij wil gewoon op prime time zitten met zijn persconferentie...
Sterker nog, wij hebben hier toch ook beademingsapparatuur die door Philips in de VS is geproduceerd?quote:Op donderdag 2 april 2020 21:00 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Lijkt me een gevalletje realpolitik. Ga je met exportverboden rondstrooien dan ga je ook slachtoffer worden van exportverboden van andere landen. En dat is niet handig als het om apparatuur gaat met honderden onderdelen van tientallen leveranciers uit tientallen landen.
idd.quote:Op donderdag 2 april 2020 21:18 schreef Monolith het volgende:
[..]
Sterker nog, wij hebben hier toch ook beademingsapparatuur die door Philips in de VS is geproduceerd?
Er is ook nog zoiets als after hours trading.quote:Op donderdag 2 april 2020 21:17 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Nope dat is niet het enige wat meespeelt. Hij schold zelfs de markten een keer uit omdat ze altijd daalden toen hij sprak. En gaf aan dat het kunstmatige paniek was.
Benzine goedkoper? Nee, duurder! Minder olie produceren door vriend (quote:Op donderdag 2 april 2020 20:41 schreef Ulx het volgende:
Trump heeft goed nieuws voor werklozen die binnen moeten blijven: Benzine wordt wat goedkoper.twitter:realDonaldTrump twitterde op donderdag 02-04-2020 om 16:54:55.....Could be as high as 15 Million Barrels. Good (GREAT) news for everyone! reageer retweet
Jaja...trots en naar Nedl. gebracht.quote:Op donderdag 2 april 2020 21:18 schreef Monolith het volgende:
[..]
Sterker nog, wij hebben hier toch ook beademingsapparatuur die door Philips in de VS is geproduceerd?
Dat is wel een prettige bijkomstigheid maar ik kan me zo voorstellen dat veel Amerikanen daar niet blij van worden.quote:Op donderdag 2 april 2020 21:18 schreef Monolith het volgende:
[..]
Sterker nog, wij hebben hier toch ook beademingsapparatuur die door Philips in de VS is geproduceerd?
Bij moderne voedingen is dat een kwestie van een schakelaartje omzettenquote:Op donderdag 2 april 2020 21:23 schreef AnneX het volgende:
[..]
Jaja...trots en naar Nedl. gebracht.
Kunnen allemaal worden omgebouwd vanwege Amerikaanse aansluitingen.
Tja, ik weet het niet. Is die nou dat moment om alle supply chains door te knippen? Het zou me niets verbazen als veel van de onderdelen uit allerlei landen komen. Als iedereen overal maar export lamlegt produceert niemand meer wat.quote:Op donderdag 2 april 2020 21:24 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Dat is wel een prettige bijkomstigheid maar ik kan me zo voorstellen dat veel Amerikanen daar niet blij van worden.
Je weet dat al die MAGA-merchandise in China gemaakt wordt hè?quote:Op donderdag 2 april 2020 20:18 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Nonsense, tijdens zijn campagne was het constant America first. Hij hamerde al heel lang op het idee dat de VS te afhankelijk was van China. Het is juist Biden die op dit moment niets anders kan dan wijzen naar Trump. Echt serieuze plannen om productie terug te halen naar de VS heb ik hem nog niet op kunnen betrappen.
Zijn campagne draait meer op terug grijpen naar de jaren onder Obama. Iets met fatsoen etc maar geen woord over China en de afhankelijkheid van de westerse wereld op de Chinezen.
Wat is je punt?quote:Op donderdag 2 april 2020 21:53 schreef Zelva het volgende:
[..]
Je weet dat al die MAGA-merchandise in China gemaakt wordt hè?
Maar het gaat niet alleen om dat soort supply chains. Deze adminsistratie was echt volkomen de weg kwijt:quote:Op donderdag 2 april 2020 21:39 schreef Monolith het volgende:
[..]
Tja, ik weet het niet. Is die nou dat moment om alle supply chains door te knippen? Het zou me niets verbazen als veel van de onderdelen uit allerlei landen komen. Als iedereen overal maar export lamlegt produceert niemand meer wat.
quote:Last week, a Trump administration official working to secure much-needed protective gear for doctors and nurses in the United States had a startling encounter with counterparts in Thailand.
The official asked the Thais for help—only to be informed by the puzzled voices on the other side of the line that a U.S. shipment of the same supplies, the second of two so far, was already on its way to Bangkok.
Trump aides were alarmed when they learned of the exchange, and immediately put the shipment on hold while they ordered a review of U.S. aid procedures. Crossed wires would only confuse our allies, they worried, or worse—offend them. And Americans confronting a surging death toll and shortages of medical equipment back home would likely be outraged.
Vice President Mike Pence soon realized another step was needed: After a phone call asking a foreign leader’s help with key supplies, he ordered his staff to make sure the review process wasn’t holding up coronavirus-related aid to countries that were assisting the United States.
The incidents have spurred the Pence-led coronavirus task force to scrutinize all of USAID’s deliveries to countries requesting personal protective equipment (PPE) needed to fight the outbreak, according to people directly involved in the discussions, causing tensions between aid officials and task-force members.
The administration has also placed a moratorium on overseas shipments of USAID’s stockpiles of protective gear and is asking that the equipment be sent to the U.S. instead, other officials said.
[..]
Het is zelfs zo erg dat ze Thailand hebben gebeld om te bedelen voor medisch spul. Hoogstverbaasd werd daar de telefoon opgenomen want er was juist een lading van dat spul onderweg naar Thailand uit de VS.quote:Op donderdag 2 april 2020 20:23 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
America first!KEY MEDICAL SUPPLIES WERE SHIPPED FROM U.S. MANUFACTURERS TO FOREIGN BUYERS, RECORDS SHOWtwitter:NatashaBertrand twitterde op woensdag 01-04-2020 om 02:15:05The government has yet to curtail exports by US companies, however--roughly 280 million masks in US warehouses were purchased by foreign buyers on Monday alone, per Forbes. FEMA told us it "has not actively encouraged or discouraged U.S. companies from exporting overseas." reageer retweet
Daarom realpolitikquote:Op donderdag 2 april 2020 21:39 schreef Monolith het volgende:
[..]
Tja, ik weet het niet. Is die nou dat moment om alle supply chains door te knippen? Het zou me niets verbazen als veel van de onderdelen uit allerlei landen komen. Als iedereen overal maar export lamlegt produceert niemand meer wat.
Klopt helemaal, goed gezien. Trump scoort goedkoop met zijn America First, maar in de praktijk...quote:
Blijkt het toch dat hij redelijk gelijk had dat afhankelijk zijn van China verre van ideaal is?quote:Op donderdag 2 april 2020 22:11 schreef Zelva het volgende:
[..]
Klopt helemaal, goed gezien. Trump scoort goedkoop met zijn America First, maar in de praktijk...
Maar waarom laat hij de MAGA petjes dan niet in de VS maken?quote:Op donderdag 2 april 2020 22:14 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Blijkt het toch dat hij redelijk gelijk had dat afhankelijk zijn van China verre van ideaal is?
Hij downplayde het virus omdat het hem electoraal niet goed uitkwam, niet omdat hij zich zorgen maakte om panikerende Amerikanen.quote:Op donderdag 2 april 2020 14:54 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik vind dat Trump het wel iets beter aan had mogen pakken ja.
Niks downplayen, gewoon zeggen waar het op staat. Ik blijf trouwens wel van mening dat de reden Trump de zaak aan het downplayen was om geen paniek te veroorzaken.
Hij hoopte waarschijnlijk dat het aantal besmettingen wel zou meevallen.
twitter:NBCPolitics twitterde op donderdag 02-04-2020 om 22:36:54BREAKING: US Navy is expected to announce that it has relieved the captain who sounded the alarm about a coronavirus outbreak aboard the USS Theodore Roosevelt, according to two US officials. https://t.co/GQ0E5Qwk44 reageer retweet
Dat je bij Trump altijd moet kijken naar wat hij doet en niet naar wat hij zegt. Hij roept dat hij de productie terug naar de VS wil omdat dit electoraal scoort. Maar hij doét bar weinig er tegen. Een klein beetje symboolpolitiek. Dit is een bewuste keuze. Zijn werkelijke beleid is helemaal niet om Amerikaanse productie terug te krijgen. Zijn beleid is er vooral op gericht Amerikaanse corporaties rijker te maken en zichzelf natuurlijk. Dat zie je overal in terug.quote:
Om dezelfde reden waarom mensen geen kaas bij de kaasboer maar bij de Jumbo.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:26 schreef Mensen_doe_rustig het volgende:
[..]
Maar waarom laat hij de MAGA petjes dan niet in de VS maken?
twitter:oliverdarcy twitterde op donderdag 02-04-2020 om 04:18:0574 journalism / comms professors + journalists have written an open letter to Rupert and Lachlan Murdoch about the network's coronavirus coverage.
"Viewers of Fox News, including the president of the United States, have been regularly subjected to misinformation..." https://t.co/Vpk04Tc9es reageer retweet
Zal wel veel uithalen.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:53 schreef Kijkertje het volgende:
De Murdochs worden aangesproken op de verslaggeving bij Fox News:twitter:oliverdarcy twitterde op donderdag 02-04-2020 om 04:18:0574 journalism / comms professors + journalists have written an open letter to Rupert and Lachlan Murdoch about the network's coronavirus coverage.
"Viewers of Fox News, including the president of the United States, have been regularly subjected to misinformation..." https://t.co/Vpk04Tc9es reageer retweet
En zeggen die mensen ook 'Fuck de Jumbo, koop bij de kaasboer'?quote:Op donderdag 2 april 2020 22:53 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Om dezelfde reden waarom mensen geen kaas bij de kaasboer maar bij de Jumbo.
De mens is nu eenmaal altijd op zoek naar de beste deal voor zijn geld. Vind ik dat Trump zijn petjes in de VS had moeten laten maken, tuurlijk waarom niet. De vraag is hoe duur word zo’n petje dan. Het is juist de bedoeling dat veel mensen zo’n petje gaan dragen dus moet het zo goedkoop mogelijk. Uiteindelijk heiligt het doel de middelen.quote:Op donderdag 2 april 2020 22:58 schreef Mensen_doe_rustig het volgende:
[..]
En zeggen die mensen ook 'Fuck de Jumbo, koop bij de kaasboer'?
Waarom kun je niet gewoon toegeven dat dat behoorlijk hypocriet is en verder gaan met de orde van de dag? Dit ontwijk-dansje van je is zo doorzichtig..
Denk het ook niet maar onbegrijpelijk dat ze zo'n figuur als Hannity gewoon zijn gang laten gaan. Er stond nog een treffende op-ed in de NYT van Kara Swisher waarin ze vertelde dat ze grote moeite had haar moeder (fan van Hannity en Fox News) te overtuigen dat ze dit virus echt serieus moet nemen. Dacht dat iemand deze al eens gepost had maar een tweede keer kan geen kwaad.quote:
quote:You can relax, Sean Hannity, I’m not going to sue you.
Some people are suggesting that there might be grounds for legal action against the cable network that you pretty much rule — Fox News — because you and your colleagues dished out dangerous misinformation about the virus in the early days of the crisis in the United States. Some might allege that they have lost loved ones because of what was broadcast by your news organization.
But lawsuits are a bad idea. Here’s why: I believe in Fox News’s First Amendment right as a press organization, even if some of its on-air talent did not mind being egregiously bad at their jobs when it came to giving out accurate health data.
And, more to the point, when all is said and done, my Mom will listen to her children over Fox News. One of us — my brother — is an actual doctor and knows what he is talking about. And the other is a persistent annoyance — that would be me.Vervolgens ging Hannity natuurlijk helemaal door het lint.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Video:twitter:Acyn twitterde op donderdag 02-04-2020 om 03:22:52The feud between Hannity and Kara Swisher continues as Hannity attempts to misrepresent his coverage about the Coronavirus and talks about suing the media https://t.co/07vejWpreq reageer retweet
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
Je begrijpt dat dat redelijk hypocriet is van iemand die vind dat er zoveel mogelijk productie in eigen land moet plaatsvinden? Om zijn eigen merchandise uit China te halen voor economisch gewin?quote:Op donderdag 2 april 2020 22:53 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Om dezelfde reden waarom mensen geen kaas bij de kaasboer maar bij de Jumbo.
"We moeten ons land er weer bovenop helpen! Buy American, hire American! Behalve ik, want ik moet op de kosten letten."quote:Op donderdag 2 april 2020 23:11 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De mens is nu eenmaal altijd op zoek naar de beste deal voor zijn geld. Vind ik dat Trump zijn petjes in de VS had moeten laten maken, tuurlijk waarom niet. De vraag is hoe duur word zo’n petje dan. Het is juist de bedoeling dat veel mensen zo’n petje gaan dragen dus moet het zo goedkoop mogelijk. Uiteindelijk heiligt het doel de middelen.
Nu weet ik wel wat er weer komen gaat, waarom zou je niet de beste deal voor de gehele VS en de EU willen laten gelden. Daar had ik op zich niet zo veel problemen mee maar het blijkt dat het nogal wat andere problemen met zich meebrengt.
Je kan nu eenmaal niet met alles voor een dubbeltje op de eerste rang zitten. Het is een realiteit dat men maar moet accepteren of anders dragen we de gevolgen zoals we nu doen met het virus.
AOC zag ik een tijdje geleden in een dikke SUV stappen. Je had de reacties op Twitter moeten zien. Het lijkt wel een beetje op jouw reactie hier.quote:Op donderdag 2 april 2020 23:13 schreef Mensen_doe_rustig het volgende:
[..]
"We moeten ons land er weer bovenop helpen! Buy American, hire American! Behalve ik, want ik moet op de kosten letten."
Is AOC ook de president?quote:Op donderdag 2 april 2020 23:21 schreef Chivaz het volgende:
[..]
AOC zag ik een tijdje geleden in een dikke SUV stappen. Je had de reacties op Twitter moeten zien. Het lijkt wel een beetje op jouw reactie hier.
Hur durr als ze een green new deal wilt moet ze zelf het goede voorbeeld geven en de fiets pakken.
Ah dus alleen als je president bent moet je volledig principieel zijn. Het is alweer goed mensen prettige avond.quote:Op donderdag 2 april 2020 23:26 schreef Mensen_doe_rustig het volgende:
[..]
Is AOC ook de president?
'Maar hunnie doen het ook' is echt een slap argument om schaamteloze hypocrisie recht proberen te lullen.
Wat een onzin. Wat een non-argument.quote:Op donderdag 2 april 2020 23:32 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ah dus alleen als je president bent moet je volledig principieel zijn. Het is alweer goed mensen prettige avond.
Zelfs hier zit je fout. De bedoeling is dat maga merchandise zoveel mogelijk oplevert. Jeweet de kas spekken om de campagne te bekostigen. Het had prima voor een zacht prijsje in de US zelf gekund.quote:Op donderdag 2 april 2020 23:11 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De mens is nu eenmaal altijd op zoek naar de beste deal voor zijn geld. Vind ik dat Trump zijn petjes in de VS had moeten laten maken, tuurlijk waarom niet. De vraag is hoe duur word zo’n petje dan. Het is juist de bedoeling dat veel mensen zo’n petje gaan dragen dus moet het zo goedkoop mogelijk. Uiteindelijk heiligt het doel de middelen.
Nu weet ik wel wat er weer komen gaat, waarom zou je niet de beste deal voor de gehele VS en de EU willen laten gelden. Daar had ik op zich niet zo veel problemen mee maar het blijkt dat het nogal wat andere problemen met zich meebrengt.
Je kan nu eenmaal niet met alles voor een dubbeltje op de eerste rang zitten. Het is een realiteit dat men maar moet accepteren of anders dragen we de gevolgen zoals we nu doen met het virus.
twitter:atrupar twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 00:09:04Here's Jared Kushner going for the world record of most meaningless corporate buzzwords used in a single one-minute video clip https://t.co/Vy1QJEhLQa reageer retweet
twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 00:06:07Kushner: Trump wanted to make sure we had the best people doing the best job. He instructed me to "break down every barrier needed" to get everything done "in the speed the president demands," and to "think outside the box." reageer retweet
twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 00:07:11Jared Kushner: "By bringing innovative solutions to these hard problems, we will make progress." "The president's been very very hands-on in this," and he has instructed us to "leave no stone unturned." reageer retweet
twitter:sbg1 twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 00:10:46One takeaway from Jared Kushner briefing: we did not start active response phase of dealing with this crisis until 13 days ago.
13 days! reageer retweet
Post! Het is de schuld van de Democraten!twitter:Phil_Mattingly twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 00:12:21President Trump has sent a letter to Sen. Schumer: https://t.co/uIo8bUcdj0 reageer retweet
Trump importeert op grote schaal buitenlandse werknemers, vooral uit Oost Europa, op tijdelijke werkvisa's. De grootste groep illegalen in de VS? Mensen die met een tijdelijk visum binnenkwamen en nooit vertrokken.quote:Op donderdag 2 april 2020 23:13 schreef Mensen_doe_rustig het volgende:
[..]
"We moeten ons land er weer bovenop helpen! Buy American, hire American! Behalve ik, want ik moet op de kosten letten."
Tja, dat maakt dus niet uit want AOC zat in een auto.quote:Op vrijdag 3 april 2020 00:37 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Trump importeert op grote schaal buitenlandse werknemers op tijdelijke werkvisa's. De grootste groep illegalen in de VS? Mensen die met een tijdelijk visum binnenkwamen en nooit vertrokken.
Een SUV maar liefst. Want dat is niet principeel of zo. Vreemd wel want ik heb AOC nog nooit horen zeggen dat SUV's verboden moeten worden, SUV's worden overigens wel in de VS gemaakt, de Mercedes 600 in Trumps garage niet.quote:Op vrijdag 3 april 2020 00:38 schreef Mensen_doe_rustig het volgende:
[..]
Tja, dat maakt dus niet uit want AOC zat in een auto.
Hij heeft het netjes na laten vragen op Facebook, dus dan moet dat wel waar zijn.quote:Op vrijdag 3 april 2020 01:15 schreef Tijger_m het volgende:
Jared gaat "out of the box" denken en corona oplossen. Iedereen zal zich vast onmiddelijk veiliger voelen in de VS.
twitter:Acyn twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 00:49:16The President says in many cases, scarves are better than masks because they’re thicker https://t.co/We5mz9OQPW reageer retweet
twitter:atrupar twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 01:02:31DR. BIRX: "I know you have seen the slope in the United States versus the slope in Italy. And we have to change that slope. We have to change the logarithmic curve we are on ... what it means in the United States is that not everyone is doing [social distancing]." https://t.co/0rt3ELon2b reageer retweet
Gelukkig geven ze zelf altijd het goede voorbeeld op hun persconferentiesquote:Op vrijdag 3 april 2020 01:20 schreef Kijkertje het volgende:
Birx is niet tevreden met de resultaten vandaag:
Video:twitter:atrupar twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 01:02:31DR. BIRX: "I know you have seen the slope in the United States versus the slope in Italy. And we have to change that slope. We have to change the logarithmic curve we are on ... what it means in the United States is that not everyone is doing [social distancing]." https://t.co/0rt3ELon2b reageer retweet
Het CDC denkt daar anders over maar goed, dat zijn maar amateurs, natuurlijk.quote:Op vrijdag 3 april 2020 01:18 schreef Szura het volgende:
twitter:Acyn twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 00:49:16The President says in many cases, scarves are better than masks because they’re thicker https://t.co/We5mz9OQPW reageer retweet
Sjalen zijn dikker en je kunt er meerdere lagen eromheen wikkelen hoorde ik hem zeggen. Om aan het einde toch nog even eruit te mompelen over hoe het toch aan het materiaal kan liggen. Bij mij ook zo'n wtf moment toen.quote:Op vrijdag 3 april 2020 01:33 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Het CDC denkt daar anders over maar goed, dat zijn maar amateurs, natuurlijk.
twitter:atrupar twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 01:40:35Trump's message to the 6 million people who filed unemployments claims in the last week is that "it's an artificial closing. It's not like we have a massive recession or worse. It's artificial because we turned it off ... we will probably do more." https://t.co/FGVi6xIvbq reageer retweet
quote:"It's not like we have a massive recession or worse"
Om even op jouw feed door te gaan:quote:Op vrijdag 3 april 2020 01:47 schreef Kijkertje het volgende:
[..]twitter:atrupar twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 01:40:35Trump's message to the 6 million people who filed unemployments claims in the last week is that "it's an artificial closing. It's not like we have a massive recession or worse. It's artificial because we turned it off ... we will probably do more." https://t.co/FGVi6xIvbq reageer retweet
twitter:atrupar twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 01:36:17Trump says he's looking into options to prevent states and localities from releasing prisoners from jails and prisons amid the coronavirus pandemic https://t.co/piwULagkde reageer retweet
twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 02:03:50A new record, per @FactbaseFeed: https://t.co/WZjkIxwdSR reageer retweet
Zelfs Fox News was al afgehaakttwitter:lookner twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 01:32:04FOX, CNN, and MSNBC have all stopped covering the briefing where President Trump is still taking questions reageer retweet
Fox News afgehaakt? Echt?quote:Op vrijdag 3 april 2020 02:10 schreef Kijkertje het volgende:
So much winning!
[ afbeelding ]twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 02:03:50A new record, per @:FactbaseFeed: https://t.co/WZjkIxwdSR reageer retweet
Zelfs Fox News was al afgehaakttwitter:lookner twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 01:32:04FOX, CNN, and MSNBC have all stopped covering the briefing where President Trump is still taking questions reageer retweet
![]()
The 1,000-Bed Comfort Was Supposed to Aid New York. It Has 3 Patients.twitter:ByMikeBaker twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 02:08:00A tangle of military protocols and bureaucratic hurdles has left the U.S.N.S. Comfort with just *THREE* patients.
It has 1,000 beds and 1,200 crew members.
“It’s a joke."
https://t.co/LyjWfn8MX2 reageer retweet
quote:Such were the expectations for the Navy hospital ship U.S.N.S. Comfort that when it chugged into New York Harbor this week, throngs of people, momentarily forgetting the strictures of social distancing, crammed together along Manhattan’s west side to catch a glimpse.
On Thursday, though, the huge white vessel, which officials had promised would bring succor to a city on the brink, sat mostly empty, infuriating local hospital executives. The ship’s 1,000 beds are largely unused, its 1,200-member crew mostly idle.
Only three patients had been transferred to the ship, officials said, even as New York hospitals struggled to find space for the thousands infected with the coronavirus. Another Navy hospital ship, the U.S.N.S. Mercy, docked in Los Angeles, has had a total of 15 patients, officials said.
“If I’m blunt about it, it’s a joke,” said Michael Dowling, the head of Northwell Health, New York’s largest hospital system. “Everyone can say, ‘Thank you for putting up these wonderful places and opening up these cavernous halls.’ But we’re in a crisis here, we’re in a battlefield.”SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
Nog wat Kushner BS:twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 03:37:30Once more: The president pushed back against the suggestion of suspending domestic plane and rail travel by saying passengers on planes and trains are getting tested twice, before departure and after arrival.
They are not being tested at all: https://t.co/p8CUsRkxs2 reageer retweet
Wie is "our"?twitter:atrupar twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 01:16:01JARED KUSHNER: "The notion of the federal stockpile was it's supposed to be our stockpile. It's not supposed to be states stockpiles that they then use." https://t.co/9Q7j8QBCMv reageer retweet
twitter:LEBassett twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 01:57:56The website for the federal stockpile literally says it's for states to use when they need it https://t.co/lzWx7H6RMQ reageer retweet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door Kijkertje op 03-04-2020 06:04:03 ]“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
Wat is de reden dat er alleen 3 zijn overgebracht? Of in Trump zijn geval moet ik smoesje zeggen?quote:Op vrijdag 3 april 2020 03:12 schreef Kijkertje het volgende:
Handig zo'n schip hoor! Ze hebben al 3 patienten! Maar het leverde iig wel mooie beelden op voor POTUS
The 1,000-Bed Comfort Was Supposed to Aid New York. It Has 3 Patients.twitter:ByMikeBaker twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 02:08:00A tangle of military protocols and bureaucratic hurdles has left the U.S.N.S. Comfort with just *THREE* patients.
It has 1,000 beds and 1,200 crew members.
“It’s a joke."
https://t.co/LyjWfn8MX2 reageer retweet
“It’s a joke,” said a top hospital executive, whose facilities are packed with coronavirus patients.
[..]
Anders lees je het artikel even? Daar staat het allemaal in! Heel handigquote:Op vrijdag 3 april 2020 04:02 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Wat is de reden dat er alleen 3 zijn overgebracht? Of in Trump zijn geval moet ik smoesje zeggen?
Waarom moet je altijd bijdehand doen tegen mij? Je bent de enige andere nachtbraker. Dus een stukje aardiger mag wel.quote:Op vrijdag 3 april 2020 04:04 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Anders lees je het artikel even? Daar staat het allemaal in! Heel handig
Sorry ik vind je posts meestal niet veel toevoegen en je vraag was weer eens volkomen overbodig. Een discussie over een verschil van mening is prima maar als je gezellig met iemand wil praten zijn daar SC's voor en moet je niet in AMV zijn. Ook niet als er weinig mensen posten.quote:Op vrijdag 3 april 2020 04:27 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Waarom moet je altijd bijdehand doen tegen mij? Je bent de enige andere nachtbraker. Dus een stukje aardiger mag wel.
twitter:passantino twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 02:39:55Top US infectious diseases expert Dr. Fauci calls for a federally mandated stay-at-home order.
"I do not understand why we are not doing that. We really should be,” Fauci said.
https://t.co/ws2fCG37Rn reageer retweet
quote:Cooper: "Whether there should be a federally mandated directive for that or not I guess that's more of a political question, just scientifically doesn't everybody have to be on the same page"
Fauci: "As you said, the tension between federally mandated versus states rights to do what they want IS SOMETHING I DON'T WANT TO GET INTO. But if you look at what is going on in this country, I do not understand why we are not doing that. We really should be."
twitter:DavidBegnaud twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 04:48:54After hearing the White House say critical supplies are going to commercial distributors who are then selling them to the states which are begging for help, I called @ltgrusselhonore who commanded federal troops after Hurricane Katrina to get his reaction. Watch this: https://t.co/x7u3qoQ0v6 reageer retweet
Reactie Schumer:quote:Op vrijdag 3 april 2020 00:22 schreef trein2000 het volgende:
Post! Het is de schuld van de Democraten!twitter:Phil_Mattingly twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 00:12:21President Trump has sent a letter to Sen. Schumer: https://t.co/uIo8bUcdj0 reageer retweet
twitter:kylegriffin1 twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 04:00:09Schumer on Trump's letter: "I'm just appalled. You know, I'd say to the president: just stop the pettiness. People are dying. And so, President Trump, we need leadership. We need to get the job done. Stop the pettiness. Let get it done. Let's roll up our sleeves." @MSNBC reageer retweet
twitter:realDonaldTrump twitterde op donderdag 02-04-2020 om 16:32:08Just spoke to my friend MBS (Crown Prince) of Saudi Arabia, who spoke with President Putin of Russia, & I expect & hope that they will be cutting back approximately 10 Million Barrels, and maybe substantially more which, if it happens, will be GREAT for the oil & gas industry! reageer retweet
twitter:JuliaDavisNews twitterde op donderdag 02-04-2020 om 17:11:33Putin essentially says Trump is a liar.
Kremlin spokesman Dmitry Peskov refuted on Thursday US President Donald Trump's claims about a phone conversation between Russian President Vladimir Putin and Saudi Crown Prince Mohammed bin Salman.
"No. There was no such conversation." https://t.co/hYSHWOaihB reageer retweet
twitter:ryanstruyk twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 05:17:36Reported US coronavirus deaths:
3/6 17
3/7 19
3/8 21
3/9 26
3/10 31
3/11 38
3/12 41
3/13 49
3/14 58
3/15 65
3/16 87
3/17 111
3/18 149
3/19 195
3/20 263
3/21 323
3/22 413
3/23 541
3/24 704
3/25 938
3/26 1195
3/27 1588
3/28 2043
3/29 2419
3/30 3004
3/31 3835
4/1 4762
4/2 5949 reageer retweet
De corrupte schoft istwitter:atrupar twitterde op donderdag 02-04-2020 om 23:58:38"It''s a witch hunt after witch hunt after witch hunt" -- Trump is now using the coronavirus briefing to whine about oversight of his administration https://t.co/naKxCaje1h reageer retweet
twitter:JordanUhl twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 00:34:04Look, all Jared is saying is he's trying to maximize thought leadership to revisit the deliverables while increasing output through rightsizing while pinging the staff to make sure they have enough bandwidth to leverage synergies in a results-driven way. It's really quite simple. https://t.co/jLpXtOHGDL reageer retweet
Hun vaten verminderen met 10 miljoen (of zelfs meer) is ook helemaal niet realistisch. Ze produceren iets van 22 miljoen vaten samen, net alsof ze dan ff de helft van de productie stopzettenquote:Op vrijdag 3 april 2020 06:13 schreef Kijkertje het volgende:
Damn! Dat was ook al niet waar?
twitter:realDonaldTrump twitterde op donderdag 02-04-2020 om 16:32:08Just spoke to my friend MBS (Crown Prince) of Saudi Arabia, who spoke with President Putin of Russia, & I expect & hope that they will be cutting back approximately 10 Million Barrels, and maybe substantially more which, if it happens, will be GREAT for the oil & gas industry! reageer retweet
[ afbeelding ]twitter:JuliaDavisNews twitterde op donderdag 02-04-2020 om 17:11:33Putin essentially says Trump is a liar.
Kremlin spokesman Dmitry Peskov refuted on Thursday US President Donald Trump's claims about a phone conversation between Russian President Vladimir Putin and Saudi Crown Prince Mohammed bin Salman.
"No. There was no such conversation." https://t.co/hYSHWOaihB reageer retweet
Je ego en arrogantie kennen geen grenzen. Die evenaren bijna die van Trump. Je had mij ook gewoon kunnen negeren maar blijkbaar vind je het ook leuk om de ander af te kraken.quote:Op vrijdag 3 april 2020 04:41 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Sorry ik vind je posts meestal niet veel toevoegen en je vraag was weer eens volkomen overbodig. Een discussie over een verschil van mening is prima maar als je gezellig met iemand wil praten zijn daar SC's voor en moet je niet in AMV zijn. Ook niet als er weinig mensen posten.
Het staat wel helemaal uitgeschreven, waarom het schip maar een paar patiënten heeft.quote:Op vrijdag 3 april 2020 09:11 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Je ego en arrogantie kennen geen grenzen. Die evenaren bijna die van Trump. Je had mij ook gewoon kunnen negeren maar blijkbaar vind je het ook leuk om de ander af te kraken.
Ik ga iig niet meer op je reageren. Er zal vast wel iem langs komen die je in dezelfde mate terug weet te beledigen. Veel plezier.
Wederom playbook van alt-right: Nooit toegeven. Altijd double-downen.quote:Op donderdag 2 april 2020 23:40 schreef Mensen_doe_rustig het volgende:
[..]
Wat een onzin. Wat een non-argument.
MAGA petjes in China laten maken om kosten te besparen terwijl je leuzen als 'Buy American, hire American' scandeert is je reinste hypocrisie. Dat AOC in een SUV zat maakt het gedrag van Trump niet minder hypocriet. Dat jij daar naar wilt wiijzen om je punt te maken is trouwens ook hypocriet. Je geeft daarmee aan dat je het eigenlijk ook hypocriet vindt maar het niet direct durft te zeggen.
Geeft niks. Komt wel goed, schatje.
Nah, dit zou best nog snel kunnen veranderen. Stel dat het schip binnen nu en twee weken wel vol zit wordt dat weer gebruikt als talking pointquote:Op vrijdag 3 april 2020 03:12 schreef Kijkertje het volgende:
Handig zo'n schip hoor! Ze hebben al 3 patienten! Maar het leverde iig wel mooie beelden op voor POTUS
The 1,000-Bed Comfort Was Supposed to Aid New York. It Has 3 Patients.twitter:ByMikeBaker twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 02:08:00A tangle of military protocols and bureaucratic hurdles has left the U.S.N.S. Comfort with just *THREE* patients.
It has 1,000 beds and 1,200 crew members.
“It’s a joke."
https://t.co/LyjWfn8MX2 reageer retweet
“It’s a joke,” said a top hospital executive, whose facilities are packed with coronavirus patients.
[..]
Lijkt op markt manipulatie. Heeft de markt hier op gereageerd? Kan me voorstellen dat iemand goed geld verdiend heeft hiermee.quote:Op vrijdag 3 april 2020 09:07 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Hun vaten verminderen met 10 miljoen (of zelfs meer) is ook helemaal niet realistisch. Ze produceren iets van 22 miljoen vaten samen, net alsof ze dan ff de helft van de productie stopzetten
Olieprijs steeg maar met 30%quote:Op vrijdag 3 april 2020 09:28 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Lijkt op markt manipulatie. Heeft de markt hier op gereageerd? Kan me voorstellen dat iemand goed geld verdiend heeft hiermee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |