Maar daar hebben ze toch een TGV voor ingezet en specialeomgebouwd als Ambulancequote:Op maandag 30 maart 2020 19:45 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
IC patienten vervoeren is helaas geen kattepis en heel gevaarlijk voor de patient. Helemaal over grote afstanden. NL is relatief klein, dus daar kan het. Italie is heel wat groter.
Idd.quote:Op maandag 30 maart 2020 19:45 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
IC patienten vervoeren is helaas geen kattepis en heel gevaarlijk voor de patient. Helemaal over grote afstanden. NL is relatief klein, dus daar kan het. Italie is heel wat groter.
Het was ook geen griep, ik had geen koorts maar wel heel benauwd en hoesten.quote:Op maandag 30 maart 2020 19:40 schreef ZwangerPetro het volgende:
[..]
Nee, influenza is geen coronavirus.
Klinkt niet goed. Traumahelikopter geland om bijstand te verlenen.quote:Op maandag 30 maart 2020 19:28 schreef Nia het volgende:
Ambulancebus met coronapatiënten strandt met pech op weg naar Groningen: https://www.rtvnoord.nl/n(...)p-weg-naar-Groningen
quote:Op maandag 30 maart 2020 19:49 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Het was ook geen griep, ik had geen koorts maar wel heel benauwd en hoesten.
Zucht... doe maar niet.quote:Op maandag 30 maart 2020 19:39 schreef Mondkapje het volgende:
Als je die zware griep uit 2018 heb gehad, zou dat beschermen tegen dit virus?
is vaak ook assist , hoef niets ernstig te zijn .. maar even wat meer hulp achter de hand hebben als er iets zou gebeuren of dat ze moeten overgeplaatst worden naar een andere vervoersmiddelquote:Op maandag 30 maart 2020 19:50 schreef maan_man het volgende:
[..]
Klinkt niet goed. Traumahelikopter geland om bijstand te verlenen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Denk dat dit wel goed nieuws is; het schommelt al uren lang rond de 1050. Dan weer 1052, dan weer minder, dan weer erbij. Lijkt er dus op, als de data goed bijgehouden word, dat er, op dit moment, net zoveel mensen van de IC afgaan als er bij komen.quote:Totaal aantal (bewezen/verdachte) COVID-19 opnamen in de Nederlandse ICs op dit moment (d.w.z geen ontslagdatum bekend): 995/55=1050
quote:Op maandag 30 maart 2020 19:53 schreef Kyran het volgende:
Nieuw tabelletje
Aantal overleden / herstelde patiënten die op NICE staan ook toegevoegd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Jubileumcijfers.
quote:Op maandag 30 maart 2020 19:53 schreef Kyran het volgende:
Nieuw tabelletje
Aantal overleden / herstelde patiënten die op NICE staan ook toegevoegd.Het feit dat er minder snel mensen op de IC komen, zou dat ook niet met een (mogelijk aankomend) capaciteitsprobleem kunnen zijn? Dat men wat hoogdrempelig opnemen op de IC, aangezien het aantal opnames in het ziekenhuis alleen maar toenemen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wordt over hun hoofd getrokken.quote:Op maandag 30 maart 2020 19:24 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Hoe moet ik dat voor me zien? Alleen een mondkapje helpt niet echt als ze je ergens anders in je gezicht raken..
Klopt, bus met patiënten schijnt naar Nijmegen te worden gesleept. Daar worden de patiënten gecontroleerd en dan met ambulances door naar Groningen.quote:Op maandag 30 maart 2020 19:53 schreef RAVW het volgende:
[..]
is vaak ook assist , hoef niets ernstig te zijn .. maar even wat meer hulp achter de hand hebben als er iets zou gebeuren of dat ze moeten overgeplaatst worden naar een andere vervoersmiddel
quote:Op maandag 30 maart 2020 19:53 schreef Kyran het volgende:
Nieuw tabelletje
Aantal overleden / herstelde patiënten die op NICE staan ook toegevoegd.Nice! Overigens vraag ik me af in hoeverre het aantal mensen op de IC met Corona nu al een trend laten zien, het kan natuurlijk ook zijn dat men in het begin relatief makkelijk besloten heeft mensen op de IC te plaatsen, en nu juist kritisch is.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
Zeker een optie, maar als dat echt veel wordt gedaan zou je sterftecijfer ook omhoog moeten schieten.quote:Op maandag 30 maart 2020 19:55 schreef elby1988 het volgende:
[..]
Het feit dat er minder snel mensen op de IC komen, zou dat ook niet met een (mogelijk aankomend) capaciteitsprobleem kunnen zijn? Dat men wat hoogdrempelig opnemen op de IC, aangezien het aantal opnames in het ziekenhuis alleen maar toenemen.
oke :-)quote:Op maandag 30 maart 2020 19:55 schreef maan_man het volgende:
[..]
Klopt, bus met patiënten schijnt naar Nijmegen te worden gesleept. Daar worden de patiënten gecontroleerd en dan met ambulances door naar Groningen.
Of het is gewoon vol en het kan dus niet verder groeien. Maar die redenatie staat tegendraads op dit bericht van vandaag:quote:Op maandag 30 maart 2020 19:53 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Denk dat dit wel goed nieuws is; het schommelt al uren lang rond de 1050. Dan weer 1052, dan weer minder, dan weer erbij. Lijkt er dus op, als de data goed bijgehouden word, dat er, op dit moment, net zoveel mensen van de IC afgaan als er bij komen.
Da geloofde gij?quote:Op maandag 30 maart 2020 19:17 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Is enkel voor +-leden
https://www.hln.be/nieuws(...)ste-detail~a5f34113/
Wat een gehannes, ook een keer een verhaal gehoord dat een patient die per ambulance vervoert werd 2 keer achter elkaar bij een botsing betrokken raakte.quote:Op maandag 30 maart 2020 19:55 schreef maan_man het volgende:
[..]
Klopt, bus met patiënten schijnt naar Nijmegen te worden gesleept. Daar worden de patiënten gecontroleerd en dan met ambulances door naar Groningen.
Jep, Dat klopt.quote:Op maandag 30 maart 2020 19:57 schreef Kyran het volgende:
[..]
Zeker een optie, maar als dat echt veel wordt gedaan zou je sterftecijfer ook omhoog moeten schieten.
dan moet je alleen nu nog uitzoeken of het een rinovirus of een coronavirus was. De eerste komt vaker voor in NL gemiddeld over het jaar.quote:Op maandag 30 maart 2020 19:49 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Het was ook geen griep, ik had geen koorts maar wel heel benauwd en hoesten.
quote:Op maandag 30 maart 2020 19:53 schreef Kyran het volgende:
Nieuw tabelletje
Aantal overleden / herstelde patiënten die op NICE staan ook toegevoegd.HoiSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op die Nice site zie ik een lager aantal bewezen patiënten op de ic, dan in jouw grafiek. Is het aantal gedaald?
Op woensdag 8 augustus 2012 08:47 schreef onlogisch het volgende:
Over 2 jaar stopt Xavi bij Barça, dan kan ie mooi voor 25 of 30 miljoen daar naar toe 8-)
Mag hij Messi bedienen :D
Ja.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:01 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Hoi
Op die Nice site zie ik een lager aantal bewezen patiënten op de ic, dan in jouw grafiek. Is het aantal gedaald?
[ afbeelding ]
Het is continue in beweging, en idd momentaal wat gedaald.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:01 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Hoi
Op die Nice site zie ik een lager aantal bewezen patiënten op de ic, dan in jouw grafiek. Is het aantal gedaald?
[ afbeelding ]
https://www.businessinsid(...)oronavirus-uitbraak/quote:De regering van Boris Johnson is naar verluidt woedend over hoe China omgaat met de uitbraak van het coronavirus. Volgens de Mail on Sunday dreigen Britse ambtenaren met een “afrekening” zodra de coronacrisis achter de rug is.
Regeringsmedewerkers vermoeden dat China misinformatie verspreidt over de ernst van de corona-uitbraak in het land. Wetenschappers zouden premier Johnson hebben gewaarschuwd dat het aantal bevestigde besmettingen 15 tot 40 keer hoger kan liggen dan China beweert. Op dit moment zijn er volgens de Chinese autoriteiten ruim 81.000 gevallen bekend.
quote:
quote:Op maandag 30 maart 2020 20:02 schreef elby1988 het volgende:
[..]
Het is continue in beweging, en idd momentaal wat gedaald.
Het geeft wel een erg vertekend beeld natuurlijk op dit moment. Nog maar 23 hersteld tegenover 145 overleden, maar wij weten ook dat heel groot deel pas na drie weken herstelt.quote:Op maandag 30 maart 2020 19:59 schreef elby1988 het volgende:
[..]
Jep, Dat klopt.
Vooralsnog lijken je kansen niet best zodra je op de IC terecht komt
Die 1048 veranderd constant ja.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:01 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Hoi
Op die Nice site zie ik een lager aantal bewezen patiënten op de ic, dan in jouw grafiek. Is het aantal gedaald?
[ afbeelding ]
Wat een heldquote:Op maandag 30 maart 2020 19:28 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik hoop dat ik de 1000 niet mis. Dan heb ik 1, 100, 500 en 1000 op mijn cv.
Als je dik genoeg bent heb je je eigen natuurlijke social distancing.quote:Op maandag 30 maart 2020 19:33 schreef HiZ het volgende:
[..]
Gewoon maximaal aan social distancing doen.
NOS Livequote:'Kliklijn' Purmerend en Beemster populair
Purmerenders en inwoners van de gemeente Beemster in Noord-Holland maken goed gebruik van een corona-klachtenpunt, dat te vinden is op de websites van de gemeenten. Bezorgde bewoners kunnen er sinds een paar dagen melding van maken als ze bijvoorbeeld mensen op straat zien die volgens de nieuwe regels te dicht bij elkaar in de buurt staan.
Inmiddels is er 131 keer geklaagd in beide gemeenten, zegt een woordvoerder tegen NH Nieuws. Handhavers hebben tot nu toe alleen waarschuwingen gegeven aan overtreders. Vanaf nu worden er boetes gegeven aan mensen die zich niet aan de regels houden.
Kan. Maar gebeurt weinig en vaak een stuk korter.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:12 schreef VersKers het volgende:
Kan je met griep (influenza) ook op het intesive care terecht komen?
Je kan zelfs zonder griep op de IC terechtkomen.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:12 schreef VersKers het volgende:
Kan je met griep (influenza) ook op het intesive care terecht komen?
ja.. waarmee dan?quote:Op maandag 30 maart 2020 20:13 schreef Kyran het volgende:
[..]
Je kan zelfs zonder griep op de IC terechtkomen.
en wat @:Pumpalov zegt
Zei ik het niet 200 topics geleden? Zet een kliklijn op en die staat binnen de kortste keren roodgloeiend.quote:
Vanmiddag ook twee vechtpartijen hier in Purmerend in een supermarkt. (zelfde supermarkt, 1 minuut na elkaar)quote:
Bijvoorbeeld een auto-ongelukquote:
Gelukt. Filmpje helemaal uitkijken.twitter:VrouwvdVrijheid twitterde op maandag 30-03-2020 om 13:36:09Ondertussen in de supermarkt in #Purmerend.
Flinke knokpartij aan de gang. Heftige beelden van een stuk tuig die een vrouw aardig toetakelt.
#coronavirus #Coronavirusnl https://t.co/Q2vKUteM55 reageer retweet
Ben benieuwd hoeveel valse meldingen er zijn. Als ik zo links en rechts een beetje op social media kijk zijn er legio figuren die er heilig van overtuigd zijn dat kinderen onder de 12 jaar alleen maar onder toezicht naar buiten mogen...quote:
quote:Op maandag 30 maart 2020 20:16 schreef _I het volgende:
Gelukt. Filmpje helemaal uitkijken.twitter:VrouwvdVrijheid twitterde op maandag 30-03-2020 om 13:36:09Ondertussen in de supermarkt in #Purmerend.
Flinke knokpartij aan de gang. Heftige beelden van een stuk tuig die een vrouw aardig toetakelt.
#coronavirus #Coronavirusnl https://t.co/Q2vKUteM55 reageer retweet
Wtfquote:Op maandag 30 maart 2020 20:16 schreef _I het volgende:
Gelukt. Filmpje helemaal uitkijken.twitter:VrouwvdVrijheid twitterde op maandag 30-03-2020 om 13:36:09Ondertussen in de supermarkt in #Purmerend.
Flinke knokpartij aan de gang. Heftige beelden van een stuk tuig die een vrouw aardig toetakelt.
#coronavirus #Coronavirusnl https://t.co/Q2vKUteM55 reageer retweet
Aanleiding?quote:Op maandag 30 maart 2020 20:16 schreef _I het volgende:
Gelukt. Filmpje helemaal uitkijken.twitter:VrouwvdVrijheid twitterde op maandag 30-03-2020 om 13:36:09Ondertussen in de supermarkt in #Purmerend.
Flinke knokpartij aan de gang. Heftige beelden van een stuk tuig die een vrouw aardig toetakelt.
#coronavirus #Coronavirusnl https://t.co/Q2vKUteM55 reageer retweet
Was er niet bij.quote:
quote:Op maandag 30 maart 2020 20:14 schreef _I het volgende:
[..]
Vanmiddag ook twee vechtpartijen hier in Purmerend in een supermarkt. (zelfde supermarkt, 1 minuut na elkaar)
Kan geen tweets meer plaatsen, maar redelijk chanant filmpje.
Wel mooi dat die kerel die vrouw te hulp schootquote:Op maandag 30 maart 2020 20:16 schreef _I het volgende:
Gelukt. Filmpje helemaal uitkijken.twitter:VrouwvdVrijheid twitterde op maandag 30-03-2020 om 13:36:09Ondertussen in de supermarkt in #Purmerend.
Flinke knokpartij aan de gang. Heftige beelden van een stuk tuig die een vrouw aardig toetakelt.
#coronavirus #Coronavirusnl https://t.co/Q2vKUteM55 reageer retweet
Gezellige mensen. Omdat de voorste vrouw een karretje én een mandje had? Mooi afstand gehouden allemaal.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:16 schreef _I het volgende:
Gelukt. Filmpje helemaal uitkijken.twitter:VrouwvdVrijheid twitterde op maandag 30-03-2020 om 13:36:09Ondertussen in de supermarkt in #Purmerend.
Flinke knokpartij aan de gang. Heftige beelden van een stuk tuig die een vrouw aardig toetakelt.
#coronavirus #Coronavirusnl https://t.co/Q2vKUteM55 reageer retweet
quote:Op maandag 30 maart 2020 19:45 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]Ik ben onwijs gedaald. In mijn gloriedagen stond ik 6eSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 30 maart 2020 19:47 schreef ZwangerPetro het volgende:
In India weten ze wat goed is voor de volksgezondheid...
quote:Op maandag 30 maart 2020 19:53 schreef Kyran het volgende:
Nieuw tabelletje
Aantal overleden / herstelde patiënten die op NICE staan ook toegevoegd.Bedankt voor het bijhouden.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben ook de top 5 uit, nog wel top 10. Ach, ik merk dat ik dit topic niet meer zo leuk vind dan toen we nog met een kleiner clubje warenquote:Op maandag 30 maart 2020 20:27 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik ben onwijs gedaald. In mijn gloriedagen stond ik 6e
Bron: NOS Liveblogquote:Kabinet gaat coronamaatregelen tot eind april, begin mei verlengen'
Het kabinet heeft geen andere optie dan de maatregelen die nu tot 6 april gelden in de strijd tegen het virus, te verlengen. Volgens ingewijden is de kans groot dat er morgen besloten wordt de maatregelen te verlengen tot waarschijnlijk eind april, begin mei. Op die manier wil het kabinet de Nederlanders zoveel mogelijk duidelijkheid bieden.
Bovendien blijft door zo'n verlenging het besef leven dat de maatregelen urgent en noodzakelijk zijn. Waarschijnlijk gaat het om alle beperkingen die nu gelden, zoals het sluiten van de scholen, voldoende afstand houden en de sluiting van horeca. Volgens de ingewijden is het niet waarschijnlijk dat er nieuwe voorschriften afgekondigd worden. Het kabinet zou tevreden zijn over de manier waarop de bevolking zich de afgelopen dagen heeft gedragen.
Was ook wel te verwachten. Tot 1 juni lijkt moeilijk te verkopen met al die positieve trends die het rivm ziet en als het echt nodig is kan je er altijd nog een maandje bijdoen.quote:'Kabinet gaat coronamaatregelen tot eind april, begin mei verlengen'
Het kabinet heeft geen andere optie dan de maatregelen die nu tot 6 april gelden in de strijd tegen het virus, te verlengen. Volgens ingewijden is de kans groot dat er morgen besloten wordt de maatregelen te verlengen tot waarschijnlijk eind april, begin mei. Op die manier wil het kabinet de Nederlanders zoveel mogelijk duidelijkheid bieden.
Bovendien blijft door zo'n verlenging het besef leven dat de maatregelen urgent en noodzakelijk zijn. Waarschijnlijk gaat het om alle beperkingen die nu gelden, zoals het sluiten van de scholen, voldoende afstand houden en de sluiting van horeca. Volgens de ingewijden is het niet waarschijnlijk dat er nieuwe voorschriften afgekondigd worden. Het kabinet zou tevreden zijn over de manier waarop de bevolking zich de afgelopen dagen heeft gedragen.
nos liveblog
Het gaat gewoon te hard dat je het niet altijd meer even lekker kan volgen, en we hebben de afgelopen hier al zovaak gezeten dat er momenten zijn dat je even 'coronamoe' bentquote:Op maandag 30 maart 2020 20:29 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Ik ben ook de top 5 uit, nog wel top 10. Ach, ik merk dat ik dit topic niet meer zo leuk vind dan toen we nog met een kleiner clubje waren. Logisch wel.
Je zou er maar wonen.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:24 schreef _I het volgende:
[..]
Was er niet bij.![]()
Maar de eerste vechtpartij ging om voordringen, de tweede om afstand houden. Eerst wordt er een vrouw door een man in een rek geduwd, daarna vliegt diezelfde vrouw weer een ander aan.
Purmerend is nogal geagiteerd, blijkbaar.
In mijn gemeente gingen mensen foto's op FB posten van 'overtreders' (lees: wat oudere kinderen die in een park aan het spelen waren). Het was prima dat ze die foto's maakte en online hadden gezet, want, 'dan hadden de ouder's die koters maar binnen moeten houden'.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:17 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ben benieuwd hoeveel valse meldingen er zijn. Als ik zo links en rechts een beetje op social media kijk zijn er legio figuren die er heilig van overtuigd zijn dat kinderen onder de 12 jaar alleen maar onder toezicht naar buiten mogen...
Ik denk tot 1 mei of tot en met 5 mei de maatregelen en 6 mei langzaam aan alles open gooien behalve café’s.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:30 schreef Kyran het volgende:
[..]
Bron: NOS Liveblog
Wel goed dat ze het zo aanpakken, meteen duidelijkheid en inderdaad ook laten inzien dat het noodzakelijk is.
En Rutte is tevreden over ons, altijd +1
Merk wel dat zeker doordeweeks de kinderen een stuk beter worden binnengehouden. Toen die scholen net dichtgingen leek het hier wel vakantie met op elke hoek van de straat spelende kinderenquote:Op maandag 30 maart 2020 20:32 schreef SunZomer het volgende:
[..]
In mijn gemeente gingen mensen foto's op FB posten van 'overtreders' (lees: wat oudere kinderen die in een park aan het spelen waren). Het was prima dat ze die foto's maakte en online hadden gezet, want, 'dan hadden de ouder's die koters maar binnen moeten houden'.
Echt nog niet te zeggen wat er daarna gaat gebeuren.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:32 schreef Newone82 het volgende:
[..]
Ik denk tot 1 mei of tot en met 5 mei de maatregelen en 6 mei langzaam aan alles open gooien behalve café’s.
Konden wij ook maar hetzelfde zeggen over het kabinet.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:30 schreef Kyran het volgende:
[..]
Bron: NOS Liveblog
Wel goed dat ze het zo aanpakken, meteen duidelijkheid en inderdaad ook laten inzien dat het noodzakelijk is.
En Rutte is tevreden over ons, altijd +1
In de meivakantie?quote:Op maandag 30 maart 2020 20:32 schreef Newone82 het volgende:
[..]
Ik denk tot 1 mei of tot en met 5 mei de maatregelen en 6 mei langzaam aan alles open gooien behalve café’s.
Dat zou mooi zijn maar zou ik nog niet van uit gaan. Ze verlengen het sowieso maar voor een paar weken om de rust wat te bewaren, als ze nu zouden zeggen tot 1 juni dicht dan is het gelijk paniek overal.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:32 schreef Newone82 het volgende:
[..]
Ik denk tot 1 mei of tot en met 5 mei de maatregelen en 6 mei langzaam aan alles open gooien behalve café’s.
Dát allemaal. Ook mooi om weer even te beseffen dat er meer in dan 'corona'quote:Op maandag 30 maart 2020 20:31 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Het gaat gewoon te hard dat je het niet altijd meer even lekker kan volgen, en we hebben de afgelopen hier al zovaak gezeten dat er momenten zijn dat je even 'coronamoe' bent
Begin mei is de piek nog maar net voorbij. Ik geloof niet dat er voor juni een substantiële verandering komt in onze vrijheid.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:32 schreef Newone82 het volgende:
[..]
Ik denk tot 1 mei of tot en met 5 mei de maatregelen en 6 mei langzaam aan alles open gooien behalve café’s.
Dat is een goed tempo dan jaquote:Op maandag 30 maart 2020 20:35 schreef Minimunt het volgende:
Net weer gebruik gemaakt van de lockdown en 5 kilometer aan een stuk door hardgelopen.
2e x dat ik ooit hardloop, 24.35 minuten over gedaan. Is dat snel voor iemand die nooit hardloopt?
Vorige keer had ik trouwens 30.25
Is er een (europees) land die wel zo ver vooruit locked? Meeste doen een week of 2/3 tops. Om dan evt te verlengen.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:34 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dat zou mooi zijn maar zou ik nog niet van uit gaan. Ze verlengen het sowieso maar voor een paar weken om de rust wat te bewaren, als ze nu zouden zeggen tot 1 juni dicht dan is het gelijk paniek overal.
Bron: NOSquote:Miljard euro voor ontwikkeling ‘Nederlands’ corona-vaccin
Farmaciebedrijf Johnson & Johnson en het Amerikaanse ministerie van Volksgezondheid investeren samen een miljard euro in de ontwikkeling van een corona-vaccin. Dat vaccin wordt mede ontwikkeld door het Nederlandse farmaceutische bedrijf Janssen V&P, onderdeel van het Amerikaanse bedrijf.
Janssen doet vanaf januari al onderzoek naar een vaccin, toen de genetische code van het virus naar buiten kwam. "Het is vandaag een heuglijke dag", aldus hoofd virale vaccins Hanneke Schuitemaker. "Jammer dat er weinig mensen op kantoor zijn om het mee te vieren."
Met het vrijgekomen geld kan het vaccin sneller ontwikkeld worden. "Vandaag hebben we het interessantste kandidaat-vaccin uitgekozen, dat straks in productie zal worden genomen. Daarnaast hebben we twee reserve-kandidaten geselecteerd. Dat maakt de kans het grootst dat het juiste vaccin grootschalig in productie kan."
De verwachting is dat in september klinische studies bij mensen starten. Begin volgend jaar hoopt de farmaceut de eerste vaccins te kunnen leveren. "Dat is wel in het meest gunstige geval", zegt Schuitemaker. "Dat zou dan gaan om gebruik in noodsituaties, dus dat is ook afhankelijk van hoe de pandemie er tegen die tijd uitziet."
De investering wordt vooral ook gebruikt om de productiecapaciteit op te schalen. Op jaarbasis moeten er straks zo'n één miljard vaccins geleverd worden. "Een extra fabriek staat er niet morgen, en extra mensen zijn niet zomaar opgeleid. Met dit geld kunnen we daar nu al mee beginnen."
De ware Nederlander in tijden van crisis... Normaal zijn ze al niet te beroerd om anderen er bij te lappen maar nu lijken ze allemaal wel een rechtstreekse afstammeling van Dries Riphagen...quote:Op maandag 30 maart 2020 20:32 schreef SunZomer het volgende:
[..]
In mijn gemeente gingen mensen foto's op FB posten van 'overtreders' (lees: wat oudere kinderen die in een park aan het spelen waren). Het was prima dat ze die foto's maakte en online hadden gezet, want, 'dan hadden de ouder's die koters maar binnen moeten houden'.
Dat je überhaupt 5 km aan 1 stuk kunt lopen. Ik trainde 15 a 20 uur per week kracht (zwaar), haal denk ik het einde vd straat nog niet rennend.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:35 schreef Minimunt het volgende:
Net weer gebruik gemaakt van de lockdown en 5 kilometer aan een stuk door hardgelopen.
2e x dat ik ooit hardloop, 24.35 minuten over gedaan. Is dat snel voor iemand die nooit hardloopt?
Vorige keer had ik trouwens 30.25
Kijk uit dat je niet te snel te hard wil gaan, daar gaat je weerstand van omlaag en je risico op blessures van omhoog.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:35 schreef Minimunt het volgende:
Net weer gebruik gemaakt van de lockdown en 5 kilometer aan een stuk door hardgelopen.
2e x dat ik ooit hardloop, 24.35 minuten over gedaan. Is dat snel voor iemand die nooit hardloopt?
Vorige keer had ik trouwens 30.25
Denk dat ze het allemaal telkens maar met een zo kort mogelijke periode verlengen. Als je gaat roepen dat een land de komende 3 maanden op slot zit krijg je eerst paniek (hamsteren), bedrijven die uit zichzelf op slot gaan en het personeel zit zonder werk thuis. En na verloop van tijd krijg je (zeker als het aantal besmettingen afneemt) woede van mensen die zich beperkt in hun doen en laten voelen.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:37 schreef SunZomer het volgende:
[..]
Is er een (europees) land die wel zo ver vooruit locked? Meeste doen een week of 2/3 tops. Om dan evt te verlengen.
Hoor als enige de britten die aangeven dat er min. 3 a 6 maanden nog wel maatregelen zullen zijn die beetje bij beetje zullen verminderen.
Zullen ze 'het recept' publiceren, zodat het niet bij 1 milj. p/jr hoeft te blijven....quote:Op maandag 30 maart 2020 20:38 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Bron: NOS
Ligt het aan mij of is 1 miljard vaccins per jaar erg weinig?
Dan duurt het jaren voordat het wereldwijde verkeer weer een beetje op gang komt.![]()
24:35 Is een prima tijd op de 5 kilometer.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:35 schreef Minimunt het volgende:
Net weer gebruik gemaakt van de lockdown en 5 kilometer aan een stuk door hardgelopen.
2e x dat ik ooit hardloop, 24.35 minuten over gedaan. Is dat snel voor iemand die nooit hardloopt?
Vorige keer had ik trouwens 30.25
Met 1 miljard kun je een groot deel van de ouderen en zwakkeren vaccineren en vergeet niet dat er tegen die tijd hopelijk al een grote groep immuun is.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:38 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Bron: NOS
Ligt het aan mij of is 1 miljard vaccins per jaar erg weinig?
Dan duurt het jaren voordat het wereldwijde verkeer weer een beetje op gang komt.![]()
Niet elk individu hoeft een vaccin te hebben om gewoon zijn dagelijkse gang te kunnen gaan natuurlijk. En daarnaast moeten arme landen sowieso achteraan sluiten.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:38 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Bron: NOS
Ligt het aan mij of is 1 miljard vaccins per jaar erg weinig?
Dan duurt het jaren voordat het wereldwijde verkeer weer een beetje op gang komt.![]()
Dat duurt het sowieso wel als we het niet onder controle krijgen. Je moet op een gegeven moment toch mensen loslaten om groepsimmuniteit te verkrijgen. Hopelijk krijgen we dan een situatie als in Zuid Korea. Zo veel mogelijk mensen testen en dan degene isoleren en ook de contacten testen en isoleren. Ik denk dat we het wel fixen binnen twee, drie maanden, maar dan moet de GGD er als de bliksem direct op zitten en echt zo veel mogelijk testen. Corona wordt een nieuwe spoed bepaling in ziekenhuizen, en er zal veel meer getest worden, maar als we die gevallen na afloop van deze exponentiele fase controleren, dan lukt het hopelijk wel.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:38 schreef MichaelScott het volgende:
Dan duurt het jaren voordat het wereldwijde verkeer weer een beetje op gang komt.
Ja maar het is niet bekend vanaf welk BMIquote:Op maandag 30 maart 2020 19:31 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
Jongens is het echt waar dat je meer risico loopt als je dik bent?
Dat is lief van jequote:Op maandag 30 maart 2020 19:33 schreef bitterbal het volgende:
ik maak mij wel zorgen hoor om sommige hier die in de angst schieten. zou willen dat ik jullie zorgen weg zou kunnen nemen.
Ik denk dat er legio echtscheidingen aankomen.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:41 schreef danos het volgende:
Wordt straks iedereen in de zomer doorwerken of alleen op vakantie, iedereen spuugbeu van het gezinsleven :p
Verstandig.quote:Op maandag 30 maart 2020 20:47 schreef Pinnenmutske het volgende:
Ik blijf voorlopig binnen. Niet dat ik besmet ben maar je weet nooit.
Er zijn ook andere partijen die bezig zijn met het ontwikkelen van een vaccin. Volgens mij zijn er straks 5 verschillende vaccins op de marktquote:Op maandag 30 maart 2020 20:38 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Bron: NOS
Ligt het aan mij of is 1 miljard vaccins per jaar erg weinig?
Dan duurt het jaren voordat het wereldwijde verkeer weer een beetje op gang komt.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |