Hey dat zijn duikmaskers waar door mensen dood zijn gegaan met snorkelen.quote:Op maandag 30 maart 2020 09:54 schreef polderturk het volgende:
[..]
Je kan ze gewoon bij decathlon bestellen.
Deze is afgeprijsd naar 19,99 euro.
Ik weet niet of een doekje als filter werkt.
https://www.decathlon.nl/(...)111&c=BLAUW_TURKOOIS
Is gewoon te link. Exacte tijdsduren zijn niet bekend, het kan bij het ene deeltje toevallig net weer iets langer of korter zijn.quote:Op maandag 30 maart 2020 09:45 schreef Idisrom het volgende:
Oprechte vraag.
Waarom kun je je mondmasker niet weer gebruiken na bijvoorbeeld twee dagen? Het virus blijft toch maar een vrij beperkte tijd besmettelijk op materialen zitten.
twitter:parool twitterde op maandag 30-03-2020 om 09:57:27Met name in het arme zuiden van Italië lijken steeds meer mensen moeite te hebben om hun boodschappen te betalen, met dreigende protesten tot gevolg https://t.co/Ev1CjGppBU reageer retweet
Het was een oprechte vraag. Geen bijdehand gedrag.quote:
Voor wat ik ervan begrijp zijn mutaties op het S gen van invloed op het virus zelf, een actieve mutatie.quote:Results
By investigating the adaptive evolution of S protein, we identified twelve amino acid sites (75, 239, 244, 311, 479, 609, 613, 743, 765, 778, 1148, and 1163) in the S protein under positive selective pressure. Based on phylogenetic tree and epidemiological investigation, SARS outbreak was divided into three epidemic groups: 02–04 interspecies, 03-early-mid, and 03-late epidemic groups in the present study. Positive selection was detected in the first two groups, which represent the course of SARS-CoV interspecies transmission and of viral adaptation to human host, respectively.
bron
En nu verwachten ze zeker dat wij het allemaal gaan betalen..quote:Op maandag 30 maart 2020 10:00 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:parool twitterde op maandag 30-03-2020 om 09:57:27Met name in het arme zuiden van Italië lijken steeds meer mensen moeite te hebben om hun boodschappen te betalen, met dreigende protesten tot gevolg https://t.co/Ev1CjGppBU reageer retweet
Wij mogen niet de USA in, maar zij hier wel?quote:Op maandag 30 maart 2020 08:15 schreef Aurelius het volgende:
Vast al gemeld, maar wtf!
https://www.rtlnieuws.nl/(...)-passagiers-new-york
"WAARSCHUWINGquote:Op maandag 30 maart 2020 09:54 schreef polderturk het volgende:
[..]
Je kan ze gewoon bij decathlon bestellen.
Deze is afgeprijsd naar 19,99 euro.
Ik weet niet of een doekje als filter werkt.
https://www.decathlon.nl/(...)111&c=BLAUW_TURKOOIS
Indien je inferieur materiaal verkeerd gebruikt wel ja.quote:Op maandag 30 maart 2020 09:59 schreef quirina het volgende:
[..]
Hey dat zijn duikmaskers waar door mensen dood zijn gegaan met snorkelen.
US laat ook staatsburgers gewoon het land in.quote:Op maandag 30 maart 2020 10:01 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Wij mogen niet de USA in, maar zij hier wel?
quote:Op maandag 30 maart 2020 10:01 schreef ToT het volgende:
[..]
"WAARSCHUWING
Graag uw aandacht voor het volgende: Dit product is enkel voor uitoefening van sport ontwikkeld. Wij kunnen daarom geen garanties of beloftes maken over de werking van deze maskers bij een ander gebruik en/of na wijzigingen aan het product. Het is absoluut niet ontworpen en/of bedoeld om gebruikt te worden voor medische doeleinden en adviseren dan ook om het niet als zodanig te gebruiken."!
onze grenzen zijn niet eens dicht ?quote:Op maandag 30 maart 2020 10:05 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
US laat ook staatsburgers gewoon het land in.
grote kans natuurlijk dat iemand met het virus vanuit Wuhan in december naar de Verenigde Staten is gegaan en het daar vervolgens gemuteerd is.quote:Op maandag 30 maart 2020 10:00 schreef _I het volgende:
[..]
Het was een oprechte vraag. Geen bijdehand gedrag.
Maar.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Als je selecteert op de mutatie op -S- gen.
[..]
Voor wat ik ervan begrijp zijn mutaties op het S gen van invloed op het virus zelf, een actieve mutatie.
Als je hem op land selecteert;
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dan lijkt het alsof ze van de bovenste streng geen samples hebben gevonden in China en alsof de mutatie al begin december heeft plaatsgevonden.
Kan er niets mee verder, vond het raar. En vroeg me af of het anderen ook op viel.
Jawel.quote:Op maandag 30 maart 2020 10:05 schreef Predator40 het volgende:
[..]
onze grenzen zijn niet eens dicht ?
De VS is rood. Die lijken het dus pas eind januari te hebben gekregen.quote:Op maandag 30 maart 2020 10:05 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
grote kans natuurlijk dat iemand met het virus vanuit Wuhan in december naar de Verenigde Staten is gegaan en het daar vervolgens gemuteerd is.
Ik tel hetzelfde.quote:Op maandag 30 maart 2020 09:45 schreef vosss het volgende:
1030 op de IC inmiddels.
Tel ik goed dat er 124 mensen levend van de IC af zijn?
quote:"Als er een land is waar deze aanpak kan werken, dan is het wel Zweden"
Zweden is zowat het enige land in Europa waar er nog geen strenge maatregelen tegen het coronavirus zijn genomen. Cafés en restaurants zijn gewoon open, enkel scholen voor leerlingen vanaf 16 jaar zijn gesloten en bijeenkomsten van meer dan 50 personen zijn verboden. Mensen mogen wel gewoon met elkaar afspreken, social distancing is niet verplicht. De regels die er zijn, zijn dus meer een vraag van de overheid aan de burgers, vertelt Leen Deridder, die in Stockholm woont.
Er is hier heel veel druk op de individuele verantwoordelijkheid, iedereen maakt deel uit van de maatschappij, dus dit is het moment om je verantwoordelijkheid te nemen.
Leen Deridder
"Er is wel een beetje twijfel, maar langs de andere kant hebben ze hier zo veel vertrouwen in hun overheid, dat ze ook echt wel luisteren, veel meer en beter dan in België. Dus ik weet gewoon niet of het echt gaat werken. Maar als er een land is waar deze aanpak zou kunnen werken, dan is het wel in Zweden", besluit Leen.
1032 toch? Of bedoelde je iets anders?quote:Op maandag 30 maart 2020 08:26 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
949
https://www.stichting-nice.nl/covid-19-op-de-ic.jsp
Kan ik m'n mondmaskers dan niet gewoon 5 minuten in de oven leggen, voor de zekerheid op 80 graden.quote:Op maandag 30 maart 2020 09:59 schreef Pumpalov het volgende:
[..]
Is gewoon te link. Exacte tijdsduren zijn niet bekend, het kan bij het ene deeltje toevallig net weer iets langer of korter zijn.
Voor nu lijkt het virus het langst actief te zijn bij vier graden en alhoewel zelfs bij warmte vrij stabiel is het bij 37 graden na een dag of twee sowieso afgelopen. Bij 70 graden binnen 5 minuten. Na buiten te zijn geweest allemaal direct dus eventjes de sauna in
Om terug te komen op de mondkapjes : Dat is getest, minstens een week bij 22 graden en 65% luchtvochtigheid.
Zal even zien waar het onderzoek staat.
En wij Amerikanen?quote:Op maandag 30 maart 2020 10:05 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
US laat ook staatsburgers gewoon het land in.
volgens mij zit het RIVM er echt bij elke uitspraak die ze doen naast....jezus wat slechtquote:Op maandag 30 maart 2020 10:09 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Ik tel hetzelfde.![]()
Dit past ook goed bij de signalen dat COVID-19-patiënten vaak 3-4 weken beademing nodig hebben (en niet gemiddeld 10 dagen, zoals het RIVM op wonderbaarlijke wijze vorige week zondag nog dacht).
@Bosbeetle heeft volgens mij al in het andere topic uitgelegd hoe dit zit, en dat dit niet zo makkelijk is te redeneren.quote:Op maandag 30 maart 2020 10:07 schreef _I het volgende:
[..]
De VS is rood. Die lijken het dus pas eind januari te hebben gekregen.
[ afbeelding ]
De kans is dus dat iemand het hier al gebracht heeft begin december. En dat het een veel mildere, maar besmettelijkere versie is.
Boh, mijn BNW hart giert.
Ik geloof niet dat zulke temperaturen de compositie van de materialen goed doet, anders had dat al lang een standaard geweest natuurlijk ipv alles weg te flikkerenquote:Op maandag 30 maart 2020 10:11 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Kan ik m'n mondmaskers dan niet gewoon 5 minuten in de oven leggen, voor de zekerheid op 80 graden.
Verkijk je je niet op de software? Ik denk dat begin december niet het startpunt is, want je ziet pas bolletjes vanaf eind december. Een beetje zoals LinkedIn een dienstverband vanaf maart 2020 automatisch als vanaf 1 maart 2020 beschouwt.quote:Op maandag 30 maart 2020 10:07 schreef _I het volgende:
[..]
De VS is rood. Die lijken het dus pas eind januari te hebben gekregen.
[ afbeelding ]
De kans is dus dat iemand het hier al gebracht heeft begin december. En dat het een veel mildere, maar besmettelijkere versie is.
Boh, mijn BNW hart giert.
Gebaseerd op verhalen uit het buitenland.quote:Op maandag 30 maart 2020 10:09 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Ik tel hetzelfde.![]()
Dit past ook goed bij de signalen dat COVID-19-patiënten vaak 3-4 weken beademing nodig hebben (en niet gemiddeld 10 dagen, zoals het RIVM op wonderbaarlijke wijze vorige week zondag nog dacht).
en dan wel de jeugd willen aanspreken op hun onverantwoordelijke gedrag omdat ze met zn 5en dicht bij elkaar zitten / staan in het park. Of een feestje houden. Of dat 'we' even naar een bouwmarkt gaan met zn allen. Moeten de maatregelen maar strenger worden.quote:Op maandag 30 maart 2020 09:57 schreef Predator40 het volgende:
[..]
waarom niet verplicht in quarantine ?
wat een slappe hap weer in NL
de volgende grote FAAL aangezien nu het epicentrum van de wereld is !!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |