Wel een manier om de zendtijd gelijkmatig te verdelen tussen de geslachtenquote:Op zondag 9 februari 2020 00:34 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Italiaanse tv, zo nu en dan moeten er een paar goed gevormde vrouwen in beeld.
Zou me niks verbazen als daar gewoon een wet voor is daar.
Ja, zouden daar nou echt veel buitenlanders naar hebben gekeken?quote:Op zondag 9 februari 2020 00:36 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Nou ja, er hebben ook buitenlanders naar de Shalalie-voorronde gekeken en daar komen ze in het buitenland nooit meer overheen.
Yesiemandmerktmop.quote:Op zondag 9 februari 2020 00:37 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Als speler bij Roda ook niet onverdienstelijk natuurlijk.
Pas op, voor je het weet begint de reclame...quote:Op zondag 9 februari 2020 00:37 schreef Roger_Epiales het volgende:
Tijd om weer ff echt te gaan kijken hoor ik.
Roozjee’s Riki-tik gaat af.quote:Op zondag 9 februari 2020 00:37 schreef Roger_Epiales het volgende:
Tijd om weer ff echt te gaan kijken hoor ik.
Er zullen er best zijn geweest. Wat ze hebben gedacht is wel een raadsel.quote:Op zondag 9 februari 2020 00:37 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ja, zouden daar nou echt veel buitenlanders naar hebben gekeken?Dat met die streams was toen nog niet zo bekend
quote:
Ik zat me ook al af te vragen of dat er nou bij hoorde of nietquote:Op zondag 9 februari 2020 00:39 schreef ijs_beer het volgende:
De faq is dat dan opeens. Met je robotstem.
Ja, ik wilde nog iets zeggen over I’m Outta Love, maar dat vond ik een te hoog Strani gehalte hebben.quote:
Ik schrokquote:Op zondag 9 februari 2020 00:39 schreef ijs_beer het volgende:
De faq is dat dan opeens. Met je robotstem.
En hij had nog wel zo’n mooie San Marino-achtige gimmick.quote:Op zondag 9 februari 2020 00:39 schreef meneertje1972 het volgende:
Daley Blind lijkt ie op en filmsterren, Roelvink.
Staat bijna laatste bij bookies.
Strak genoeg voor linkerrijtje in Rotterdam straks? Want dit zijn wel de dingen die de doorslag kunnen geven.quote:Op zondag 9 februari 2020 00:40 schreef koffieleuk het volgende:
Ik moet wel zeggen dat z'n wenkbrauwen wel heel mooi strak zijn.
Denk dat hij er maar 13 plekken vanaf zal zitten.quote:Op zondag 9 februari 2020 00:41 schreef Strani het volgende:
[..]
Strak genoeg voor linkerrijtje in Rotterdam straks? Want dit zijn wel de dingen die de doorslag kunnen geven.
Ja, maar Tizziano Ferro is heel belangrijk!quote:Op zondag 9 februari 2020 00:42 schreef Cee het volgende:
Voor een meerdaags festival waar het in feite draait om 24 acts besteden ze wel heel weinig tijd aan de artiesten zelf. Het is echt hup aankondiging, liedje zingen en weer optiefen.
Nou ja goed, als je redelijk scoort, mag je nog 46 keer terugkomen voor een intervalact.quote:Op zondag 9 februari 2020 00:42 schreef Cee het volgende:
Voor een meerdaags festival waar het in feite draait om 24 acts besteden ze wel heel weinig tijd aan de artiesten zelf. Het is echt hup aankondiging, liedje zingen en weer optiefen.
Hier in Spanje zouden ze voor een 23ste plek hun wenkbrauwen laten wegbranden!quote:Op zondag 9 februari 2020 00:43 schreef koffieleuk het volgende:
[..]
Denk dat hij er maar 13 plekken vanaf zal zitten.
Correct.quote:
quote:
Of gewoon eens een kanshebber sturen, kan ookquote:Op zondag 9 februari 2020 00:45 schreef Strani het volgende:
[..]
Hier in Spanje zouden ze voor een 23ste plek hun wenkbrauwen laten wegbranden!
Elettra met haar koplampenquote:Op zondag 9 februari 2020 00:46 schreef Aoibhin het volgende:
[..]![]()
Hierna nog Elettra Lamborghini en Rancore
Dat lijkt me wel een héél onorthodoxe aanpak.quote:Op zondag 9 februari 2020 00:46 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Of gewoon eens een kanshebber sturen, kan ook
Ja weet ik veel. Het was maar een idee!quote:Op zondag 9 februari 2020 00:47 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat lijkt me wel een héél onorthodoxe aanpak.
Boekhouder zou ook kunnen.quote:Op zondag 9 februari 2020 00:46 schreef Fred_B het volgende:
Deze ziet eruit als een huisarts uit Padova.
Johquote:
quote:
En als ze in Spanje ergens een hekel aan hebben, dan is het wel aan onorthodoxe zaken.quote:Op zondag 9 februari 2020 00:47 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat lijkt me wel een héél onorthodoxe aanpak.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |