twitter:regio15 twitterde op vrijdag 29-11-2019 om 20:01:49Veel politie en andere hulpdiensten in de #GroteMarktstraat. Vanwege 'Black Friday' is het daar erg druk. Publiek wordt door de politie gemaand zich te verwijderen. Nog niet bekend wat er is gebeurd. https://t.co/2PMT68YHGo reageer retweet
twitter:regio15 twitterde op vrijdag 29-11-2019 om 19:58:26De hulpdiensten hebben opgeschaald naar #GRIP1. Meer informatie volgt. https://t.co/ou3br6M2Ek reageer retweet
twitter:POL_OCDH twitterde op vrijdag 29-11-2019 om 19:53:27#Verdachte situatie, #GroteMarktstraat, #DenHaag. Wij zijn op zoek naar een licht getinte man, zwart krullend haar, grijze jas. Heeft u de man gezien #Bel112 ^SN reageer retweet
Omdat de uiteindelijke schade bij de slachtoffers niet het gewicht van het incident bepaald, de motivatie van de dader daarentegen wel. In mijn opinie valt het helemaal niet mee tot blijkt waarom de dader deed wat hij deed, ongeacht of hij succesvol was of niet.quote:Op zaterdag 30 november 2019 00:00 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Dat lijkt me evident. En nee, waarom zou dat het geval zijn?
Daarom antwoordde ik ook met ''Nee, waarom zou dat het geval zijn''.quote:Op zaterdag 30 november 2019 00:03 schreef Draak31 het volgende:
[..]
Omdat de uiteindelijke schade bij de slachtoffers niet het gewicht van het incident bepaald, de motivatie van de dader daarentegen wel. In mijn opinie valt het helemaal niet mee tot blijkt waarom de dader deed wat hij deed, ongeacht of hij succesvol was of niet.
Als ze willen weten hoe de dader eruit ziet dan kunnen ze een van die honderden getuigen vragen om ze signalementquote:Op vrijdag 29 november 2019 23:34 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Onzin. Bij Gokmen D, bij de steker op 5 mei in den haag, bij de dingen in Gorinchem... Politie noemt een signalement als ze het zeker weten ongeacht hoe de dader eruit ziet.
Of denk je serieus dat de top van de politie maar niet zegt hoe een dader eruit ziet omdat.....ja, waarom eigenlijk??
Beetje een raar antwoord. Maar voor deze keer zal ik je geklier door de vingers zien. Je mag nu je excuses aanbieden.quote:Op zaterdag 30 november 2019 00:05 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Daarom antwoordde ik ook met ''Nee, waarom zou dat het geval zijn''.
Ik denk dat-ie gewoon ontsnapt is.quote:Op zaterdag 30 november 2019 00:05 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Als ze willen weten hoe de dader eruit ziet dan kunnen ze een van die honderden getuigen vragen om ze signalement
En als de getuigen niet te vertrouwen zijn voor wat voor reden dan ook dan pak je de camerabeelden bij en weet je 100% zeker met wie je te maken hebt
Gelukkig zijn daar maar honderdduizenden van. Misschien iets meer info? Beelden? Iets meer dan "grijze jas"? Matig dit. Die is vanavond nog terug in Noord-Afrika.quote:Op zaterdag 30 november 2019 00:01 schreef Tjacka het volgende:
Wij zijn op zoek naar een licht getinte man, zwart krullend haar
Ik heb wel wat beters te doen dan idiote dan wel dronken tieners te vermaken.quote:Op zaterdag 30 november 2019 00:09 schreef Draak31 het volgende:
[..]
Beetje een raar antwoord. Maar voor deze keer zal ik je geklier door de vingers zien. Je mag nu je excuses aanbieden.
Nee.quote:
Er liepen ook redelijk veel cameraploegen rond om black friday nieuwsitems te maken. En de Hudsons bay heeft vast ook een gesloten camerasysteem.quote:Op zaterdag 30 november 2019 06:14 schreef Twiitch het volgende:
Die binnenstad hangt tjokvol camera's, lijkt me niet verkeerd om van zo'n malloot meteen een beeld/foto te laten zien. Of stonden alle camera's toevallig uit?
Ik denk dat we het nooit gaan weten, want hij is nog niet gevonden en zelfs Geert Wilders heeft er niet over getweet.quote:Op zaterdag 30 november 2019 08:27 schreef BeriBeri het volgende:
Waar komt dat eerste signalement dan vandaan? Neem aan van getuigen
Nope. En er is ook geen signalement meer. Ondanks de talloze getuigen en camera's ter plaatse.quote:
Aks de dader diabetes heeft dan staan de camera's per definitie uit.quote:Op zaterdag 30 november 2019 06:14 schreef Twiitch het volgende:
Die binnenstad hangt tjokvol camera's, lijkt me niet verkeerd om van zo'n malloot meteen een beeld/foto te laten zien. Of stonden alle camera's toevallig uit?
dat is nu echt weer iets wat alleen maar in dit land gebeurd ... zelfs al is het de gevaarlijkste persoon op de wereld , dan nog weten ze het te brengen dat hij of zij een slechte jeugd heeft gehad en dat hij of zij een tweede kans verdient , want het blijven toch ook mensenquote:Op zaterdag 30 november 2019 10:18 schreef Montagui het volgende:
[..]
Aks de dader diabetes heeft dan staan de camera's per definitie uit.
Eeh nee. Juist in Nederland worden mensen levenslang opgesloten, in tegenstelling tot zo ongeveer alle andere Westerse landen. Daarmee is Nederland een van de allerstrengste landen wat betreft echt gevaarlijke delinquenten.quote:Op zaterdag 30 november 2019 10:32 schreef RAVW het volgende:
[..]
dat is nu echt weer iets wat alleen maar in dit land gebeurd ... zelfs al is het de gevaarlijkste persoon op de wereld , dan nog weten ze het te brengen dat hij of zij een slechte jeugd heeft gehad en dat hij of zij een tweede kans verdient , want het blijven toch ook mensen
het word altijd in het voordeel van de dader gepraat en niet vaak worden de slachtoffers hier bescherm of een een goed luisterend oor gegeven
quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:24 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Eeh nee. Juist in Nederland worden mensen levenslang opgesloten, in tegenstelling tot zo ongeveer alle andere Westerse landen. Daarmee is Nederland een van de allerstrengste landen wat betreft echt gevaarlijke delinquenten.
https://www.volkskrant.nl(...)%2Fwww.google.com%2F
Domme reactie van een waarschijnlijk nogal domme SBS6-kijker.quote:
Jaaa, dat is het.quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:29 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Domme reactie van een waarschijnlijk nogal domme SBS6-kijker.
Ik weerleg een stelling met argumenatie en een bron, jij post een slechts eenquote:Op zaterdag 30 november 2019 11:30 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Jaaa, dat is het.Perfecte manier om de discussie niet aan te gaan omdat je weet dat je wederom complete onzin aan het spuien bent.
Het is belangrijker dat wij ons Nederlanders ons zorgen maken over dat de Gemeente niet genoeg gratis woningen kan verstrekken aan dit soort parels.quote:Gemeenten krijgen steeds vaker te maken met gezinnen met de Nederlandse nationaliteit die remigreren naar Nederland. Meteen bij aankomst doen zij een beroep op maatschappelijke opvang, omdat ze geen woonruimte hebben. Maar omdat ze zelfredzaam zijn, hebben ze daar geen recht op.
Het gaat bijvoorbeeld om Somalisch-Nederlandse gezinnen die naar het Verenigd Koninkrijk waren vertrokken in de veronderstelling dat ze daar makkelijker werk zouden vinden. Of om Iraakse Nederlanders die terugkomen omdat hun kinderen in Irak niet kunnen aarden. Maar ook om Marokkaanse Nederlanders die na een verblijf in Marokko toch weer voor Nederland kiezen.
Je weerlegt helemaal niks. De stelling is dat er in Nederland structureel non relevante zaken bij een dader worden betrokken om de strafmaat te bepalen. Iets wat, als je enigszins actueel bent, kunt beamen bij vrijwel alle recente zaken. Dat het wettelijke plafond daadwerkelijk levenslang, de doodstraf of verbanning is is totaal irrelevant. Daar komen rechters immers niet eens bij in de buurt.quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:33 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ik weerleg een stelling met argumenatie en een bron, jij post een slechts eenen dan ga ik de discussie niet aan. Sure
gek dat dat narratief niet speelde in Utrecht. Of met de steker op Amsterdam CSquote:Op zaterdag 30 november 2019 11:40 schreef ExTec het volgende:
Dus voorlopig is de samenvatting, dat alhoewel het plaatsvond in een drukke straat, met ongetwijfeld meer camera's dan vingers aan handen er geen signalement is?
Vanuit het perspectief dat het narratief gepushed moet worden dat het koste wat het kost natuurlijk geen terroristische aanslag is, want stel je voor, dan speel je Wilders in de kaart, en dan moeten we natuurlijk niet willen, volgens beroeps-links, zeer begrijpelijk.
Vanuit alle andere perspectieven niet.
Bron?quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:35 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Je weerlegt helemaal niks. De stelling is dat er in Nederland structureel non relevante zaken bij een dader worden betrokken om de strafmaat te bepalen. Iets wat, als je enigszins actueel bent, kunt beamen bij vrijwel alle recente zaken.
Eeh nee: https://www.ad.nl/binnenl(...)oe-kan-dat~a0805b99/quote:Dat het wettelijke plafond daadwerkelijk levenslang, de doodstraf of verbanning is is totaal irrelevant. Daar komen rechters immers niet eens bij in de buurt.
Ja het duurt wel erg lang zeg.quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:40 schreef ExTec het volgende:
Dus voorlopig is de samenvatting, dat alhoewel het plaatsvond in een drukke straat, met ongetwijfeld meer camera's dan vingers aan handen er geen signalement is?
Vanuit het perspectief dat het narratief gepushed moet worden dat het koste wat het kost natuurlijk geen terroristische aanslag is, want stel je voor, dan speel je Wilders in de kaart, en dan moeten we natuurlijk niet willen, volgens beroeps-links, zeer begrijpelijk.
Vanuit alle andere perspectieven niet.
quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:33 schreef epicbeardman het volgende:
Op NOS is dit incident al bijna niet meer te vinden op de frontpage.
Nu inderdaad vanaf 11:20 dat hij nog niet gevonden is, maar zoek de andere post eens op van het incident zelf, die staat al helemaal onderaan. Voor 11:20 was het artikel amper te vinden.quote:
Zomaar uit me losse mouw; verkrachters die die expres een lage straf krijgen, omdat met de straf die er op staat, ze eigenlijk het land uit moeten,quote:
"vrijwel alle recente zaken" schrijft pizzakoppo, terwijl ik net een link geef waarin het volgende geschreven staat:quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:52 schreef ExTec het volgende:
[..]
Zomaar uit me losse mouw; verkrachters die die expres een lage straf krijgen, omdat met de straf die er op staat, ze eigenlijk het land uit moeten,
Rechters die er in mee gaan, dat iemand die vuurwapens gebruikt, eigenlijk niet schuldig is aan poging tot moord, want volgens de dader wilde die alleen stoer doen met dat wapen.
Maar ik zeg het er bij h, ik heb daar niet 1-2-3 een bron voor, zou ik moeten gaan zoeken,
En dat heeft vanzelfsprekend gewoon geen zin,
Want jij wil het toch niet weten.
AD, 18/7/19quote:Noffel F. komt met zijn veroordeling in hetzelfde rijtje als Willem Holleeder, die twee weken terug levenslang kreeg voor zes liquidaties, en Amsterdammers Omar L. en Hicham M., die eind juni veroordeeld werden voor meerdere moordaanslagen, waaronder die op een camping in Kerkdriel. Het lijkt alsof er elke week wel iemand voor de rest van zijn leven achter tralies verdwijnt.
Dus je bent aan het mierenneuken over wat "nu precies het volume is".quote:
Drie mensen met een mes verwondde. Waarom niet de waarheid? "De dader die gisteravond drie kinderen met een mes aanviel in het centrum van Den Haag is nog niet opgepakt"quote:De dader die gisteravond drie mensen met een mes verwondde in het centrum van Den Haag is nog niet opgepakt, meldt de politie aan het ANP. Er is de hele nacht gezocht, zegt een woordvoerder.
Nee, hoor, RAWV beweerde dat Nederland nogal lankmoedig straft, dat was ik even aan het weerleggen.quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:58 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dus je bent aan het mierenneuken over wat "nu precies het volume is".
Lijkt me een beetje een achterhoede gevecht, maar wie ben ik
Zeker net zo als dat Nederlands ook de allerstrengste asiel regels heeft?quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:24 schreef -XOR- het volgende:
Daarmee is Nederland een van de allerstrengste landen wat betreft echt gevaarlijke delinquenten.
Daar heeft hij wel gelijk in.quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:59 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Nee, hoor, RAWV beweerde dat Nederland nogal lankmoedig straft, dat was ik even aan het weerleggen.
Lakmoedigst. Omdat hij zo dom was in absoluten te spreken kon je het vergelijken met landen die wdb nog erger zijn. Wat je niet weerlegd hebt is dat Nederland niet lakmoedig straft. Ik word er zo moe van. Gisteren ook weer een die zei "In Japan gebeurd dit nooit." En ja hoor, weer eentje die zijn kansschoon ziet om die ene uitzondering op tafel te leggen. Als domrechts wat minder vaak dom zou zijn zou domlinks zich minder vaak onterecht slim voelen.quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:59 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Nee, hoor, RAWV beweerde dat Nederland nogal lankmoedig straft, dat was ik even aan het weerleggen.
Dat kan ik inderdaad niet, maar in vergelijking met veel andere West-Europese landen valt de hoogte van de effectief uitgesproken straffen voor zware delicten dus wel mee (of tegen, bezien vanuit de dader).quote:Op zaterdag 30 november 2019 12:03 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Lakmoedigst. Omdat hij zo dom was in absoluten te spreken kon je het vergelijken met landen die wdb nog erger zijn. Wat je niet weerlegd hebt is dat Nederland niet lakmoedig straft.
Nee, wat je bedoeld:quote:Op zaterdag 30 november 2019 12:03 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Lakmoedigst. Omdat hij zo dom was in absoluten
Jep, NL is het minst erg van de landen die het meest ver heen zijn.quote:Op zaterdag 30 november 2019 12:07 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Dat kan ik inderdaad niet, maar in vergelijking met veel andere West-Europese landen valt de hoogte van de effectief uitgesproken straffen voor zware delicten dus wel mee (of tegen, bezien vanuit de dader).
Het is overigens lankmoedig![]()
"Alleen maar in dit land gebeurd..."quote:Op zaterdag 30 november 2019 12:08 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nee, wat je bedoeld:
Omdat hij sprak in een vorm die door vooringenomen volk gemakkelijk en gretig genterpreteerd word als spreken in absoluten,
Kunnen bepaalde mierenneukers weer los gaan.
Maar zo dom is dat niet.
Mensen die discussie's vergallen, omdat ze inhoudelijk eigenlijk in hun hemd staan, en daarom maar gaan zeiken over komma's, die zijn "dom".
Dat is een fabeltje.quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:24 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Eeh nee. Juist in Nederland worden mensen levenslang opgesloten, in tegenstelling tot zo ongeveer alle andere Westerse landen. Daarmee is Nederland een van de allerstrengste landen wat betreft echt gevaarlijke delinquenten.
https://www.volkskrant.nl(...)%2Fwww.google.com%2F
Dat is ook wel een creatieve interpretatie van de feiten. Levenslang is gewoon levenslang in Nederland, al moet er tegenwoordig wel "heroverweging" plaatsvinden.quote:Op zaterdag 30 november 2019 12:19 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Dat is een fabeltje.
Een bekend voorbeeld is Cevdet Yilma, die in 1983 zes mensen vermoorde waaronder een kind. Hij kreeg "levenslang". In werkelijkheid is hij inmiddels al jaren zo vrij als een vogel, en woont (zonder twijfel met uitkering) gewoon in een (gesubsidieerd) huis met zijn nieuwe gezin.
Alleen heeft hij op papier nog steeds levenslang, om welke reden hij nog steeds rechtzaken voert om gratie te verkrijgen!
...en ze kennen elkaar niet, ze komen zelfs allemaal uit verschillende steden.quote:Op zaterdag 30 november 2019 15:32 schreef Feeeeble het volgende:
De slachtoffers zijn een jongen van 13 en twee meisjes van 15 jaar!
https://www.omroepwest.nl(...)r-kenden-elkaar-niet
Onbegrijpelijk ja dat ze dat geen getuigen en beeldmateriaal hebben.quote:Op zaterdag 30 november 2019 15:43 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
...en ze kennen elkaar niet, ze komen zelfs allemaal uit verschillende steden.
Dus ook geen eerwraak. Dader nog steeds spoorloos. Politie nog steeds op zoek naar getuigen en beeldmateriaal.
Ik snap er niks van, wie het wel snapt mag het zeggen.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)beelden-winkelstraatquote:Een woordvoerder van de politie zegt tegen RTL Nieuws 'de hele nacht bezig te zijn geweest' met de zoektocht. Het signalement dat werd vrijgegeven, bleek niet te kloppen. Hoe de verdachte er dan wel uitziet, kan de politie niet zeggen.
Bij de zoektocht naar de dader zijn veel camerabeelden van de winkelstraat bekeken. Over de toedracht van de steekpartij is nog weinig bekend. Er zijn wel twee aanhoudingen geweest, maar het ging niet om de verdachte.
Je bevestigt mijn stelling: levenslang in Nederland is een fabeltje.quote:Op zaterdag 30 november 2019 15:39 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat is ook wel een creatieve interpretatie van de feiten. Levenslang is gewoon levenslang in Nederland, al moet er tegenwoordig wel "heroverweging" plaatsvinden.
Yilmaz had gewoon een levenslange gevangenisstraf. Het OM heeft echter later verzocht dat ook een TBS- behandeling moest ondergaan. Omdat verlof een onderdeel is van zijn behandeling bij een goed verloop krijgt hij dat dus.
Als hij nooit die TBS-maatregel opgelegd had gekregen, maar gewoon enkel levenslang had gehad, dan had hij nog gewoon in de cel gezeten.
Integendeel. Levenslang is gewoon levenslang. Daar verandert zo'n uitzonderingssituatie niets aan, net als het feit dat gratie daar niets aan verandert.quote:Op zaterdag 30 november 2019 16:52 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Je bevestigt mijn stelling: levenslang in Nederland is een fabeltje.
Het punt is dat in Nederland er altijd een uitzonderingssituatie gevonden worden of gratie verleend. En dan is levenslang dus feitelijk geen levenslang meer.quote:Op zaterdag 30 november 2019 16:57 schreef Monolith het volgende:
[..]
Integendeel. Levenslang is gewoon levenslang. Daar verandert zo'n uitzonderingssituatie niets aan, net als het feit dat gratie daar niets aan verandert.
Maar dat is feitelijk helemaal niet waar.quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:02 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Het punt is dat in Nederland er altijd een uitzonderingssituatie gevonden worden of gratie verleend. En dan is levenslang dus feitelijk geen levenslang meer.
Levenslang is in Nederland gewoon levenslang.quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:02 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Het punt is dat in Nederland er altijd een uitzonderingssituatie gevonden worden of gratie verleend. En dan is levenslang dus feitelijk geen levenslang meer.
Bij levenslang wordt de crimineel pas als stoffelijk overschot uit de gevangenis gehaald. Dat komt in Nederland niet voor.
Maar jij bent om een of andere reden gehersenspoeld.
Nou wordt ie mooi. Jij haalt n uitzondering aan, waar levenslang nog steeds levenslang is maar door TBS er sprake is van verlof, en nu stel je plots dat er altijd uitzonderingen of gratie zou zijn. Overige veroordeelden zitten al gewoon sindsdien in de bak voor zover mij bekend.quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:02 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Het punt is dat in Nederland er altijd een uitzonderingssituatie gevonden worden of gratie verleend. En dan is levenslang dus feitelijk geen levenslang meer.
Bij levenslang wordt de crimineel pas als stoffelijk overschot uit de gevangenis gehaald. Dat komt in Nederland niet voor.
Maar jij bent om een of andere reden gehersenspoeld.
Nope.quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:06 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Levenslang is in Nederland gewoon levenslang.
Jawel.quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:04 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Maar dat is feitelijk helemaal niet waar.
Jawel.quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:04 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Maar dat is feitelijk helemaal niet waar.
Het enige wat hier telt zijn de gevangenen die in de cel overlijden.quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:09 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nou wordt ie mooi. Jij haalt n uitzondering aan, waar levenslang nog steeds levenslang is maar door TBS er sprake is van verlof, en nu stel je plots dat er altijd uitzonderingen of gratie zou zijn. Overige veroordeelden zitten al gewoon sindsdien in de bak voor zover mij bekend.
Tel even het aantal keer gratie hier bij de veroordelingen sinds 1970:
https://nl.m.wikipedia.or(...)deelden_in_Nederland
Staat gewoon in het lijstje dus ik zou zeggen tel ze.quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:13 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Het enige wat hier telt zijn de gevangenen die in de cel overlijden.
Komen ze vr hun overlijden uit de cel, om wat voor reden dan ook, dan is het geen levenslang meer.
Heb je daar misschien een statistiek van, hoeveel tot levenslang veroordeelden in detentie zijn overleden?
Kap nou eens met je feiten.quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:09 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nou wordt ie mooi. Jij haalt n uitzondering aan, waar levenslang nog steeds levenslang is maar door TBS er sprake is van verlof, en nu stel je plots dat er altijd uitzonderingen of gratie zou zijn. Overige veroordeelden zitten al gewoon sindsdien in de bak voor zover mij bekend.
Tel even het aantal keer gratie hier bij de veroordelingen sinds 1970:
https://nl.m.wikipedia.or(...)deelden_in_Nederland
Ken ik. Maar de beweringen in het boek kloppen helaas niet.quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:16 schreef Bart2002 het volgende:
Qua deze bovenstaande discussie (over levenslang): Mick van Wely heeft daar een prachtig boek over geschreven. Vrij diep en maakt duidelijk hoe het echt zit.
Nee, dat staat niet in het lijstje. Maar goed - ik heb n geval bekeken, het eerste uit de lijst van n 1970: Koos Hertogs. En daar klopt het al niet.quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:13 schreef Monolith het volgende:
[..]
Staat gewoon in het lijstje dus ik zou zeggen tel ze.
Degenen die nog in leven zijn (in de cel, zoals de overgrote meerderheid van de tot levenslang veroordeelden) zijn inderdaad nog niet overleden. Heb je opvallend genoeg vaker bij mensen die nog leven.quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:18 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Nee, dat staat niet in het lijstje. Maar goed - ik heb n geval bekeken, het eerste uit de lijst van n 1970: Koos Hertogs. En daar klopt het al niet.
Nee, je zal het wel weer beter weten. Kan je ook voorbeelden noemen van welke beweringen allemaal niet kloppen volgens jou?quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:17 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Ken ik. Maar de beweringen in het boek kloppen helaas niet.
Ben je bijziend? Het staat er gewoon. Wat klopt er niet aan het geval Koos Hertogs? Je bedoelt dat hij in het ziekenhuis overleed?quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:18 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Nee, dat staat niet in het lijstje. Maar goed - ik heb n geval bekeken, het eerste uit de lijst van n 1970: Koos Hertogs. En daar klopt het al niet.
Koos H. is de langst zittende tot levenslang veroordeelde die nog in leven is. Wat klopt daar niet? Herstel: het boek is al wat ouder, de man is dood sinds 2015...quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:18 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Nee, dat staat niet in het lijstje. Maar goed - ik heb n geval bekeken, het eerste uit de lijst van n 1970: Koos Hertogs. En daar klopt het al niet.
Dat hij nog leeft, want dat doet hij al een jaar of vier niet meerquote:Op zaterdag 30 november 2019 17:21 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Koos H. is de langst zittende tot levenslang veroordeelde die nog in leven is. Wat klopt daar niet?
Inderdaad, hij is in het ziekenhuis overleden en niet in een penitentiaire inrichting. Bovendien was hij al jaren eerder overgeplaatst naar een longstay-afdeling van een TBS-kliniek.quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:21 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ben je bijziend? Het staat er gewoon. Wat klopt er niet aan het geval Koos Hertogs? Je bedoelt dat hij in het ziekenhuis overleed?
Ja, mijn info (het boek van Mick v W.) was oudbakken. Mooi dat ie dood is, het monster.quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:23 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat hij nog leeft, want dat doet hij al een jaar of vier niet meer
Tja, we ontzeggen ze geen medische zorg, maar dat lijkt me niet vreemd. Verder zit je in een longstay ook gewoon vast.quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:23 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Inderdaad, hij is in het ziekenhuis overleden en niet in een penitentiaire inrichting. Bovendien was hij al jaren eerder overgeplaatst naar een longstay-afdeling van een TBS-kliniek.
Gratie is ook niet nodig. Kijk naar de 6-voudige moordenaar Yilmaz. Zogenaamd tot "levenslang" veroordeeld, maar via een truc is hij al jaren een vrij man in Nederland en geniet gewoon van een dikke uitkering.quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:27 schreef Bart2002 het volgende:
In principe is het systeem in Nederland zeer rigide waardoor levenslang dat ook echt is. Gratie is mogelijk maar komt eigenlijk nooit voor.
twitter:HWHofs twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 13:26:56Dit is toch wel echt een heel raar verhaal ah worden. Slachtoffers willekeurig.Aanleiding onduidelijk. Aanslag?Slachtoffers steekpartij centrum Den Haag kenden elkaar niet /via @NOS https://t.co/gnvm4kCwvP reageer retweet
En zijn er al beelden van de dader?quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:39 schreef Swetsenegger het volgende:
Echt weer typisch Nederland. Als er in andere Europese stede iemand om zich heen steekt wordt er een klopjacht gestart en aan het eind van het liedje ligt er ergens een kapot geschoten dader in een greppel.
Hier in Nederland weten we 24 uur later niet eens wie het gedaan heeft.
Is dat nog consequentueel (zou een woord moeten zijn) geweest voor hoevaak de straf wordt uitgedeeld?quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:16 schreef Bart2002 het volgende:
Levenslang is tegenwoordig echt levenslang. Dat is iets van de laatste tijd. Voorheen was rehabilitatie wel mogelijk en was de insteek.
De trend is dat levensnemende misdaad daalde maar er wel steeds meer levenslange straffen werden uitgedeeld. Een tegenstrijdig gegeven waar de auteur ook niet echt de oorzaak van kon doorgronden.quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:10 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Is dat nog consequentueel (zou een woord moeten zijn) geweest voor hoevaak de straf wordt uitdegeeld?
'Levensnemende' als in moord of misdaad die levenslange straffen verdienen?quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:13 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
De trend is dat levensnemende misdaad daalde maar er wel steeds meer levenslange straffen werden uitgedeeld. Een tegenstrijdig gegeven waar de auteur ook niet echt de oorzaak van kon doorgronden.
Nee, moord met voorbedachten rade. Voor iets anders wordt sowieso nooit levenslang gegeven. Het is wel een interessant boek. De man is er echt diep ingedoken hoe het werkt en de geschiedenis daarvan.quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:14 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
'Levensnemende' als in moord of misdaad die levenslange straffen verdienen?
Ah oke, misschien het karakter van de daden? Interessant iig.quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:16 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Nee, moord met voorbedachten rade. Voor iets anders wordt sowieso nooit levenslang gegeven. Het is wel een interessant boek. De man is er echt diep ingedoken hoe het werkt en de geschiedenis daarvan.
Er zijn een aantal dingen die meespelen: de kans op recidive, de leeftijd, strafblad, bereidheid tot medewerking, het bekennen, en spijt hebben, toerekeningsvatbaar zijn. Het blijven natuurlijk menselijke afwegingen.quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:18 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ah oke, misschien het karakter van de daden? Interessant iig.
twitter:POL_DenHaag twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 18:01:20Ivm het steekincident aan de #GroteMarktstraat is in het centrum van #DenHaag zojuist een 35-jarige man aangehouden. De man heeft geen vaste woon- of verblijfplaats. Hij wordt overgebracht naar een politiebureau waar hij zal worden gehoord. @PolJanHen reageer retweet
En hij heeft in die aspecten te weinig verschillen opgemerkt om de toenname te kunnen verklaren?quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:21 schreef Bart2002 het volgende:
Er zijn een aantal dingen die meespelen: de kans op recidive, de leeftijd, strafblad, bereidheid tot medewerking, het bekennen, en spijt hebben, toerekeningsvatbaar zijn. Het blijven natuurlijk menselijke afwegingen.
Ja inderdaad. Hij speculeerde wel over hoe dat zou komen en hij zag vooral de verhardende maatschappij en veel meer aandacht in de media als oorzaak. Ook een "crimefighter" als Fred T. gaat niet vrijuit. Is w.s. dezelfde reden dat misdaad aantoonbaar afneemt maar de burger zich steeds onveiliger voelt omdat hij de kansen niet goed kan inschatten. Kansberekening is sowieso een zwak punt der mens. Maar als je er meer over hoort en leest lijkt elk probleem veel erger dan wij kunnen inschatten.quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:24 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
En hij heeft in die aspecten te weinig verschillen opgemerkt om de toenname te kunnen verklaren?
Intutiequote:Op zaterdag 30 november 2019 18:30 schreef FlippingCoin het volgende:
En hoe konden ze iemand arresteren maar geen signalement hebben?
Is het dan een zwerver, als hij geen vaste woon of verblijfplaats heeft?quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:23 schreef Ali_boo het volgende:
Hij is 35 en heeft een piemeltwitter:POL_DenHaag twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 18:01:20Ivm het steekincident aan de #GroteMarktstraat is in het centrum van #DenHaag zojuist een 35-jarige man aangehouden. De man heeft geen vaste woon- of verblijfplaats. Hij wordt overgebracht naar een politiebureau waar hij zal worden gehoord. @:PolJanHen reageer retweet
Eigenlijk wel ja. Een dak en thuisloos iemand.quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:36 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Is het dan een zwerver, als hij geen vaste woon of verblijfplaats heeft?
Onzin, dat is 1 mogelijkheid. Als je gewoon niet staat ingeschreven bij een gemeente bv door jezelf op gemigreerd te zetten, zoals ongeveer elke fatsoenlijke crimineel, sta je ook op zvw.quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:38 schreef NgInE het volgende:
[..]
Eigenlijk wel ja. Een dak en thuisloos iemand.
Ik ben benieuwd of dit weer zo een geval is die weg gestuurd is bij n of andere GGZ instelling, omdat het geld op was.
De misdaad neemt niet aantoonbaar af, er zijn alleen onbetrouwbare cijfers, die dat zouden moeten aantonen. Alleen van de levensnemende misdaad zou je dat met behoorlijke zekerheid kunnen stellen. Verder wel mee eens. Misschien neemt angst ook toe door de kwantitatieve afname van een fenomeen.quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:30 schreef Bart2002 het volgende:
Ja inderdaad. Hij speculeerde wel over hoe dat zou komen en hij zag vooral de verhardende maatschappij en veel meer aandacht in de media als oorzaak. Ook een "crimefighter" als Fred T. gaat niet vrijuit. Is w.s. dezelfde reden dat misdaad aantoonbaar afneemt maar de burger zich steeds onveiliger voelt omdat hij de kansen niet goed kan inschatten. Kansberekening is sowieso een zwak punt der mens. Maar als je er meer over hoort en leest lijkt elk probleem veel erger dan wij kunnen inschatten.
Met afwezigheid van een meer gedetailleerde omschrijving gok ik op een van de 4/5 miljoen illegalen die door W-Europa rondzwerven.quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:36 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Is het dan een zwerver, als hij geen vaste woon of verblijfplaats heeft?
Ja, dat ben ik wel met je eens. Alleen zijn onbetrouwbare cijfers een fenomeen van alle tijden waarvan we niet weten of die onbetrouwbare cijfers tegenwoordig onbetrouwbaarder zijn.quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:51 schreef LelijKnap het volgende:
De misdaad neemt niet aantoonbaar af, er zijn alleen onbetrouwbare cijfers, die dat zouden moeten aantonen.
Lijkt mij wel heel veel moeite voor zo een vergrijp. Mijn interpretatie is simpeler, dus waarschijnlijk eerder waar.quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:49 schreef Klaphark het volgende:
[..]
Onzin, dat is 1 mogelijkheid. Als je gewoon niet staat ingeschreven bij een gemeente bv door jezelf op gemigreerd te zetten, zoals ongeveer elke fatsoenlijke crimineel, sta je ook op zvw.
Ik hoop dat iemand een fotootje plaatst ofzo, want ik wil het nu wel weten.quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:52 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Met afwezigheid van een meer gedetailleerde omschrijving gok ik op een van de 4/5 miljoen illegalen die door W-Europa rondzwerven.
Occam's razorquote:Op zaterdag 30 november 2019 18:58 schreef NgInE het volgende:
[..]
Lijkt mij wel heel veel moeite voor zo een vergrijp. Mijn interpretatie is simpeler, dus waarschijnlijk eerder waar.
Ik zeg alleen dat wat jij zegt incompleet is, pannekoek.quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:58 schreef NgInE het volgende:
[..]
Lijkt mij wel heel veel moeite voor zo een vergrijp. Mijn interpretatie is simpeler, dus waarschijnlijk eerder waar.
Nou nee, in Nederland heb je zwijgrecht en moet je dus helemaal niks. Laat de politie maar vertellen waarom deze man uit al die miljoenen mensen de verdachte is geworden.quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:44 schreef Loekie1 het volgende:
De man moet zelf vertellen wat zijn motief was. “ Ik zocht een slaapplaats, maar het bleek de Hudson Bay. Daarna weet ik niet meer wat er gebeurd is.”
Met deze realisatie kun je ervoor kiezen om de exercitie van het vergelijken te staken of je besluit dat je simpelweg geen keuze hebt dan om 'maar ergens van uit te gaan'.quote:Op zaterdag 30 november 2019 18:58 schreef Bart2002 het volgende:
Ja, dat ben ik wel met je eens. Alleen zijn onbetrouwbare cijfers een fenomeen van alle tijden waarvan we niet weten of die onbetrouwbare cijfers tegenwoordig onbetrouwbaarder zijn.Dat is toch een lastig ding. Perceptie loopt niet per definitie in de pas met wat het echt is.
Hij wordt nu verhoord.quote:Op zaterdag 30 november 2019 19:11 schreef WheeledWarrior het volgende:
Benieuwd wat voor figuur dit nu weer is dan.
Juist.quote:
OK hoor, baklap.quote:Op zaterdag 30 november 2019 19:00 schreef Klaphark het volgende:
[..]
Ik zeg alleen dat wat jij zegt incompleet is, pannekoek.
Nou ja, dat is denk ik wel ons lot. Werkelijk alles wat gebeurt wordt op elke graad 360 graden belicht en geduid. Lastig kiezen wat nou de goeie is.quote:Op zaterdag 30 november 2019 19:08 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Met deze realisatie kun je ervoor kiezen om de exercitie van het vergelijken te staken of je besluit dat je simpelweg geen keuze hebt dan om 'maar ergens van uit te gaan'.
Fijn dat de dader zonder vaste woon- of verblijfplaats zo vriendelijk was om de uitzending binnen te lopen en zich bekend te makenquote:Op zaterdag 30 november 2019 18:06 schreef FlippingCoin het volgende:
Zojuist bij rtl nieuws, iemand aangehouden, man 35 jaar zonder vaste woon of verblijfplaats. Kwam aan het einde van de uitzending binnen.
quote:Op zaterdag 30 november 2019 22:30 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Fijn dat de dader zonder vaste woon- of verblijfplaats zo vriendelijk was om de uitzending binnen te lopen en zich bekend te maken
Weten jullie al wie het was, dan?quote:Op zaterdag 30 november 2019 22:06 schreef speknek het volgende:
Dacht al dat het een junkie was. Zelfde patroon als die Gokmen, alhoewel dat natuurlijk wel een terroristische daad was. Maar iemand die mensen verwondt en hem dan peert en zich verstopt is niet echt een serieuze terrorist.
Willen we echt dat we messentrekkers met brandblussers en narwhals tegen de grond gaan slaan ?Met hulp van een veroordeeld moordenaar ?quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:39 schreef Swetsenegger het volgende:
Echt weer typisch Nederland. Als er in andere Europese stede iemand om zich heen steekt wordt er een klopjacht gestart en aan het eind van het liedje ligt er ergens een kapot geschoten dader in een greppel.
Hier in Nederland weten we 24 uur later niet eens wie het gedaan heeft.
Misschien schrikt het wel een beetje afquote:Op zondag 1 december 2019 07:04 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Willen we echt dat we messentrekkers met brandblussers en narwhals tegen de grond gaan slaan ?Met hulp van een veroordeeld moordenaar ?
Dit idd.quote:Op zaterdag 30 november 2019 19:11 schreef WheeledWarrior het volgende:
Benieuwd wat voor figuur dit nu weer is dan.
vond het wel een geweldige actie van die londoners, moordenaar of nietquote:Op zondag 1 december 2019 07:04 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Willen we echt dat we messentrekkers met brandblussers en narwhals tegen de grond gaan slaan ?Met hulp van een veroordeeld moordenaar ?
Yup, dapper.quote:Op zondag 1 december 2019 16:50 schreef Slayage het volgende:
[..]
vond het wel een geweldige actie van die londoners, moordenaar of niet
Ik geloof er geen kut van. In het verleden heeft de politie al bewezen een valse voorstelling van zaken erop na te houden bij terrorisme. We worden bedrogen en voorgelogen waar we bij staan. Ze bagetalliseren ernstige zaken om mensen niet tegen het hoofd te schoppen, ongeacht hoe gevaarlijk voor de samenleving dat is. Want stel je voor het is weer een... extremist, dan hebben we de poppen aan het dansen.quote:Op zondag 1 december 2019 17:05 schreef Hathor het volgende:
Na de eerste bekentenis zijn ze er als de kippen bij om heel hard te gillen dat het geen terreurdaad was.
Er komt ook helemaal niks naar buiten over de achtergrond van de dader, want mocht nou blijken dat het een Syrier, Irakees, of Afghaan is, om een paar usual suspects erbij te slepen, dan geloof ik sowieso niks van die politieverklaring.quote:Op zondag 1 december 2019 18:08 schreef VeX- het volgende:
[..]
Ik geloof er geen kut van. In het verleden heeft de politie al bewezen een valse voorstelling van zaken erop na te houden bij terrorisme. We worden bedrogen en voorgelogen waar we bij staan. Ze bagetalliseren ernstige zaken om mensen niet tegen het hoofd te schoppen, ongeacht hoe gevaarlijk voor de samenleving dat is. Want stel je voor het is weer een... extremist, dan hebben we de poppen aan het dansen.
de daklozen in het haagse centrum zijn vaak oost europanen is mijn indruk. daklozen met een syrisch, iraakse, afghaanse uiterlijk zie ik niet/zelden.quote:Op zondag 1 december 2019 18:30 schreef Hathor het volgende:
[..]
Er komt ook helemaal niks naar buiten over de achtergrond van de dader, want mocht nou blijken dat het een Syrier, Irakees, of Afghaan is, om een paar usual suspects erbij te slepen, dan geloof ik sowieso niks van die politieverklaring.
Zijn ook vaak autochtone junks.quote:Op zondag 1 december 2019 18:47 schreef Slayage het volgende:
[..]
de daklozen in het haagse centrum zijn vaak oost europanen is mijn indruk. daklozen met een syrisch, iraakse, afghaanse uiterlijk zie ik niet/zelden.
Waar heb ik het over particulieren die levensgevaarlijke terroristen moeten overmeesteren?quote:Op zondag 1 december 2019 07:04 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Willen we echt dat we messentrekkers met brandblussers en narwhals tegen de grond gaan slaan ?Met hulp van een veroordeeld moordenaar ?
Excuus,ik dacht dat je een vergelijking maakte met de Londense messentrekker. De klopjacht daar werd immers uitgevoerd door omstanders.quote:Op zondag 1 december 2019 19:43 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Waar heb ik het over particulieren die levensgevaarlijke terroristen moeten overmeesteren?
"Het signalement was te onduidelijk om openbaar te maken" is ook best een rare uitspraak, vind ik.quote:Op zondag 1 december 2019 18:08 schreef VeX- het volgende:
[..]
Ik geloof er geen kut van. In het verleden heeft de politie al bewezen een valse voorstelling van zaken erop na te houden bij terrorisme. We worden bedrogen en voorgelogen waar we bij staan. Ze bagetalliseren ernstige zaken om mensen niet tegen het hoofd te schoppen, ongeacht hoe gevaarlijk voor de samenleving dat is. Want stel je voor het is weer een... extremist, dan hebben we de poppen aan het dansen.
Ah nog een aanslag verijdeld. Op hoeveel zitten we al dit jaar?quote:Op zondag 1 december 2019 09:32 schreef BeriBeri het volgende:
Het is wel een hype, zwaaien en steken met messen
https://www.ad.nl/binnenl(...)st-schoten~aff0ef58/
Daar zou je een topic over kunnen openen, ware het niet dat die nu net dicht gegooid is na overvloedig getroll.quote:Op zondag 1 december 2019 22:43 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ah nog een aanslag verijdeld. Op hoeveel zitten we al dit jaar?
Was er ook al een centraal 'aanslagen-topic" dan?quote:Op zondag 1 december 2019 22:59 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Daar zou je een topic over kunnen openen, ware het niet dat die nu net dicht gegooid is na overvloedig getroll.
Was ja.quote:Op zondag 1 december 2019 23:01 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Was er ook al een centraal 'aanslagen-topic" dan?
Dat is altijd zo zonde, vooral omdat je er niks aan of tegen kan doen wat die trollende mensen zeggen.quote:Op zondag 1 december 2019 23:09 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Was ja.
Met dank aan trollreaties van vooral Snowballed en Falco nu dicht gesmeten.
Je zou voor de gein eens even dat topic op moeten zoeken.quote:Op zondag 1 december 2019 23:11 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dat is altijd zo zonde, vooral omdat je er niks aan of tegen kan doen wat die trollende mensen zeggen.
Best frustrerend.
Ja, zo geef je zulke mensen wel heel veel macht.quote:Op zondag 1 december 2019 23:19 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Je zou voor de gein eens even dat topic op moeten zoeken.
Toen ze gingen bakkeleien over zebra's (!) vond Straatcommando het wel weer welletjes.
Ongetwijfeld tot groot genoegen van deze jongens.
Zo zie je maar, staat een topic je niet aan, dan moet je het gewoon kapot trollen.
Haha gvdquote:Op donderdag 5 december 2019 19:06 schreef TomLuny het volgende:
Remkes die informatie over messensteker verzwijgt
In Den Haag is veel aan de hand. In Duindorp vinden vernielingen en rellen plaats en in de Grote Marktstraat werd afgelopen week drie pubers neergestoken door een man. De Haagse PVV is niet te spreken over het reilen en zeilen in de stad en wil van burgemeester Remkes weten wie de verdachte messensteker is en waar hij vandaan komt. Echter weigert de burgemeester tot op heden om informatie te delen met de volksvertegenwoordigers over hetgeen er in hun stad gebeurt.
> https://www.dagelijksesta(...)niet-wil-prijsgeven/
pff
alsof achtergrond dader en motief er ook maar ene jota toe doen.
pff
Bij de steekpartij in het centrum van Den Haag raakten een dertienjarige jongen en twee meisjes van vijftien gewond.
Een 35-jarige man -wiens identiteit onbekend is- werd opgepakt bij een daklozenopvang.
Zal wel een gefrustreerde dakloze Hollander zijn die gratis woningen naar immigranten ziet uitgedeeld worden en vervolgens uit nijd twee hoofddoek meiden overhoop stak en zo'n getinte jochie.
Kan zijn toch ?
En ja , logisch dat polisie dit dan verzwijgt.
want dan breekt meteen de hel los met wraakzuchtige massaal opgejutte typetjes.
sorry, ik heb je post 3x gelezen maar kan er geen wijs uit.quote:Op donderdag 5 december 2019 19:29 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Haha gvd![]()
![]()
![]()
In een ander topic loop je te oreren over het gevaar van de islam dit dat, moslimaanslagen dit dat.... En als er dan een incident is (meer is t niet) en de dader is wellicht geen moslim dan hebben we ineens begrip want misschien zijn de moslims indirect toch nog schuldig.
Loop naar de maan.
Waar heb jij gelezen om wie het gaat?quote:Op donderdag 5 december 2019 19:29 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Haha gvd![]()
![]()
![]()
In een ander topic loop je te oreren over het gevaar van de islam dit dat, moslimaanslagen dit dat.... En als er dan een incident is (meer is t niet) en de dader is wellicht geen moslim dan hebben we ineens begrip want misschien zijn de moslims indirect toch nog schuldig.
Loop naar de maan.
Er staat "wellicht"quote:Op donderdag 5 december 2019 19:38 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Waar heb jij gelezen om wie het gaat?
In zijn post doet Tom een vermoeden:quote:Op donderdag 5 december 2019 19:38 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Waar heb jij gelezen om wie het gaat?
tja droeftoeters gonna droeftoeterquote:Op donderdag 5 december 2019 19:43 schreef kalinhos het volgende:
[..]
In zijn post doet Tom een vermoeden:
Zal wel een gefrustreerde dakloze Hollander zijn die gratis woningen naar immigranten ziet uitgedeeld worden en vervolgens uit nijd twee hoofddoek meiden overhoop stak en zo'n getinte jochie.
Kan zijn toch
En dat vind ik hilarisch. Als het een Hollander is, sja dan zal de immigratie er wel aan ten grondslag liggen.
Kortom, zelfs als het geen immigrant is, heeftie er toch in meer of mindere mate een aandeel in gehad.
quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:33 schreef epicbeardman het volgende:
Op NOS is dit incident al bijna niet meer te vinden op de frontpage.
Het is belangrijker om te weten dat "Gemeente worstelt met opvang migrantengezinnen die terugkeren naar Nederland"
[..]
Het is belangrijker dat wij ons Nederlanders ons zorgen maken over dat de Gemeente niet genoeg gratis woningen kan verstrekken aan dit soort parels.
Dit steekincident riekt naar een gevalletje eerwraak. Iets wat ook al door de NOS/Linkse media wordt opgehyped als iets wat normaal is en bij Nederland hoort. Er worden instellingen gemaakt voor eerwraak slachtoffers maar die zijn allemaal te trots om zich te laten behandelen. Heeft vast iets met "Eer" te maken dat ze niet geholpen willen worden.
Duizenden instanties willen ze hebben voor dit soort zaken, wanneer gaan ze eens toegeven dat dit soort achterhaalde religies niet in de westerse samenleving passen.
Als je af en toe NOS opent zie je daadwerkelijk welke agenda ze draaien. Moet echt eens een verbod op komen.
quote:Op zaterdag 30 november 2019 00:14 schreef Drxx het volgende:
[..]
Gelukkig zijn daar maar honderdduizenden van. Misschien iets meer info? Beelden? Iets meer dan "grijze jas"? Matig dit. Die is vanavond nog terug in Noord-Afrika.
Gefeliciteerd. Jullie zijn genomineerd voor de domste Fokker award. De dader heet Luis P. Volgende keer beter?quote:Op zaterdag 30 november 2019 04:44 schreef VeX- het volgende:
Dus weer een (islamitisch) terroristische aanslag erbij in Nederland? In Europa is het al niks nieuws meer, maar dat zelfs Nederland dit geen halszaak vind is wel toongevend voor hoe doorgedraaid het hier is. Dit hoort tot op de bodem en met groot licht te worden uitgezocht. Elimineer dit soort tuig tot de laatste wortel.
Klopt maar aan bij de overheid en media, dit is het effect dat het "bedek islamterreur met de mantel der liefde"-beleid heeft: ook bij steek-/moordpartijen in het openbaar die niet vanuit islamitisch motief gepleegd zijn wordt nu aan islamterreur gedacht.quote:Op dinsdag 17 december 2019 19:47 schreef p078 het volgende:
[..]
[..]
[..]
Gefeliciteerd. Jullie zijn genomineerd voor de domste Fokker award. De dader heet Luis P. Volgende keer beter?
https://www.telegraaf.nl/(...)gn=seeding-telegraaf
Gaan weer een hoop mensen op hun bekkie hierquote:Op dinsdag 17 december 2019 19:47 schreef p078 het volgende:
[..]
[..]
[..]
Gefeliciteerd. Jullie zijn genomineerd voor de domste Fokker award. De dader heet Luis P. Volgende keer beter?
https://www.telegraaf.nl/(...)gn=seeding-telegraaf
Hoeveel islamitische terreuraanslagen zijn door media met de mantel der liefde bedekt? Gokmen T vergeten? De steker op Amsterdam CS? De steker in Den Haag?quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:21 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Klopt maar aan bij de overheid en media, dit is het effect dat het "bedek islamterreur met de mantel der liefde"-beleid heeft: ook bij steek-/moordpartijen in het openbaar die niet vanuit islamitisch motief gepleegd zijn wordt nu aan islamterreur gedacht.
Initieel? Volgens mij een aantal van de voorbeelden die je hier nu noemt tot lang na voor iedereen al wel duidelijk was wat er gaande was, in ieder geval Gokman - "mijn kont staat open" haatdemocraat - Tanis.quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:26 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Hoeveel islamitische terreuraanslagen zijn door media met de mantel der liefde bedekt? Gokmen T vergeten? De steker op Amsterdam CS? De steker in Den Haag?
Dit frame steeds dat de grote boze overheid en de media het verbloemen als iets islamitisch gerelateerd is... Het is aantoonbare quatsch.
Maar bedekte de overheid/media de incidenten met de mantel der liefde of wachtten ze met naar buiten brengen van de feiten tot ze zeker wisten wie en wat?quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:28 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Initieel? Volgens mij een aantal van de voorbeelden die je hier nu noemt tot lang na voor iedereen al wel duidelijk was wat er gaande was, in ieder geval Gokman - "mijn kont staat open" haatdemocraat - Tanis.![]()
Mooie edit, dt is inderdaad waar mensen op hopen gewoon zodat ze moslims er weer mee kunnen zieken. Het is helemaal niet zo dat mensen bang zijn dat de ideologie die meer dan 200 Nederlandse moslims ertoe dreef zich bij islamitische moordclubs in syrie en irak te voegen (waarvan n zelfs de slavernij herinvoerde en de vrouwelijke overlevenden na genocide/moord op alle volwassen mannen, gelijk de profeet Mohammed als oorlogsbuit/seksslaven nam, verhandelde en stelselmatig verkrachte.) andere Nederlandse moslims ertoe zal drijven binnen landsgrenzen als een zelfuitgeroepen leeuw van islam aan het moorden te slaan op on- en andersgelovigen.quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:26 schreef kalinhos het volgende:
En dan nog "ja klop maar aan bij de overheid/media". Zijn mensen die direct aan een moslim dachten ineens niet meer zelfstandige wezens die zelf weten wat ze posten? Het halve topic ging, wellicht hopend op een moslim, gewoon de mist in.
Volgens mij werd pas van een islamitische aanslag gesproken toen ze het gevonden briefje echt niet langer meer konden verzwijgen dus ja, dat werd zo lang mogelijk stil gehouden.quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:33 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Maar bedekte de overheid/media de incidenten met de mantel der liefde of wachtten ze met naar buiten brengen van de feiten tot ze zeker wisten wie en wat?
Paar weken terug op Schiphol nog. Wellicht een kaping...door genoeg mensen werd er - ook op Fok! - al gesproken over mannen met baarden. Bleek een overijverige piloot te zijn.
Media die rustig wacht met het brengen van feiten tot ze er zeker genoeg van zijn...lijkt mij het juiste uitgangspunt.
Voor zover ik je gigantische zin begrijp:quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:34 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Mooie edit, dt is inderdaad waar mensen op hopen gewoon zodat ze moslims er weer mee kunnen zieken. Het is helemaal niet zo dat mensen bang zijn dat de ideologie die meer dan 200 Nederlandse moslims ertoe dreef zich bij islamitische moordclubs in syrie en irak te voegen (waarvan n zelfs de slavernij herinvoerde en de vrouwelijke overlevenden na genocide/moord op alle volwassen mannen, gelijk de profeet Mohammed als oorlogsbuit/seksslaven nam, verhandelde en stelselmatig verkrachte.) andere Nederlandse moslims ertoe zal drijven binnen landsgrenzen als een zelfuitgeroepen leeuw van islam aan het moorden te slaan op on- en andersgelovigen.
En door wie precies wist jij van het briefje?quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:35 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Volgens mij werd pas van een islamitische aanslag gesproken toen ze het gevonden briefje echt niet langer meer konden verzwijgen dus ja, dat werd zo lang mogelijk stil gehouden.
Juist ja. Als je mij in 2006 verteld zou hebben dat meer dan 200 Nederlandse moslims, veelal generatiegenoten van mij, zich bij militant islamistische groeperingen aan de andere kant van de wereld zouden voegen al dan niet in reacte op het zien van recruterende snuff films.... dan had ik jou voor gek verklaard en die angst absurd genoemd.quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:37 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Voor zover ik je gigantische zin begrijp:
Als je daar oprecht bang voor bent ben je koekoek, sorry. Als die angst reel was zouden er duizenden mensen per dag in Europa sterven.
Voor het briefje was uit getuigenverklaringen al bekend wat daar geroepen en gebeurd was. Het briefje kwam via media naar buiten, pas tijden later.quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:37 schreef kalinhos het volgende:
[..]
En door wie precies wist jij van het briefje?
Je toont wellicht onbedoeld aan wat ik zeg: pas als media iets bevestigd krijgen/zeker weten melden ze het. De grote media althans. Dat lijkt me een goed uitgangspunt.
Boeiend. Een aantal flapdrolen is verschrikkelijk de mist ingegaan. Altijd heerlijk om te zien.quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:21 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Klopt maar aan bij de overheid en media, dit is het effect dat het "bedek islamterreur met de mantel der liefde"-beleid heeft: ook bij steek-/moordpartijen in het openbaar die niet vanuit islamitisch motief gepleegd zijn wordt nu aan islamterreur gedacht.
Ah. Terwijl juist 2006 het minstens zo reel was na Madrid, 11/9, Londen, Samir B, Theo v Gogh en de Hofstadgroep.quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:39 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Juist ja. Als je mij in 2006 verteld zou hebben dat meer dan 200 Nederlandse moslims, veelal generatiegenoten van mij, zich bij militant islamistische groeperingen aan de andere kant van de wereld zouden voegen al dan niet in reacte op het zien van recruterende snuff films.... dan had ik jou voor gek verklaard en die angst absurd genoemd.
Inmiddels verbaast niets mij meer van islam.
Toen leek het nog een handje vol te zijn inderdaad.quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:41 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Ah. Terwijl juist 2006 het minstens zo reel was na Madrid, 11/9, Londen, Samir B, Theo v Gogh en de Hofstadgroep.
Getuigenverklaringen zeggen niks. Er waren net zo goed getuigenverklaringen die ervan repten dat er ook schietpartijen in de Utrechtse straten waren en wr waren ook getuigenverklaringen die bij het incident op Schiphol mannen met baarden hebben gezien.quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:40 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Voor het briefje was uit getuigenverklaringen al bekend wat daar geroepen en gebeurd was. Het briefje kwam via media naar buiten, pas tijden later.
Doe mij maar de verklaringen van mensen uit/bij die tram, liever dat dan het zalvende gelieg van een 'deskundige' dat dit niets met islam te maken zou hebben.quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:43 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Getuigenverklaringen zeggen niks. Er waren net zo goed getuigenverklaringen die ervan repten dat er ook schietpartijen in de Utrechtse straten waren en wr waren ook getuigenverklaringen die bij het incident op Schiphol mannen met baarden hebben gezien.
Het briefje kwam dus naar buiten nadat de media dit waarschijnlijk bevestigd had gekregen. Bedekken ze dan deze aanslag met de mantel der liefde of hebben ze afgewacht op zekerheid?
Je verplaatst de doelpalen. We hadden het over de overheid en media die volgens jou islam-gerelateerde incidenten met de mantel der liefde zou bedekken.quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:47 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Doe mij maar de verklaringen van mensen uit/bij die tram, liever dat dan het zalvende gelieg van een 'deskundige' dat dit niets met islam te maken zou hebben.
Oh nee hoor, achter die bewering sta ik nog steeds. Pas wanneer de ophef is gaan liggen komt de overheid (soms) schorvoetend naar buiten met een - wat verrassend - toch islamitisch motief.quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:52 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Je verplaatst de doelpalen. We hadden het over de overheid en media die volgens jou islam-gerelateerde incidenten met de mantel der liefde zou bedekken.
Inmiddels ben jij uitgeweken naar 2006, naar de vraag of getuigenverklaringen betrouwbaarder zijn dan een deskundige en over familie van Syri-gangers die de staat aanklagen. Allemaal interessant maar wat precies heeft dat te maken met jouw bewering dat de overheid/media alle terreur-gerelateerde incidenten bedekt met de mantel der liefde?
Het is aantoonbaar niet waar.
Idd, waarom niet gewoon paniek veroorzaken en elk ongeverifieerd bericht de wereld insturen. Baadt het niet, immers.quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:54 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Oh nee hoor, achter die bewering sta ik nog steeds. Pas wanneer de ophef is gaan liggen komt de overheid (soms) schorvoetend naar buiten met een - wat verrassend - toch islamitisch motief.
Waarom niet gewoon direct erkennen dat onder het moorden luidkeels "Allahu akbar" geroepen is door de dader en dat slachtoffers en daders verder geen verband met elkaar lijken te houden?
Hoe zou dat ongeverivieerd zijn? Het geschreeuw weet je maximaal een uur na afloop..quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:55 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Idd, waarom niet gewoon paniek veroorzaken en elk ongeverifieerd bericht de wereld insturen. Baadt het niet, immers.
Maar goed, ik vind het hele uitgangspunt van rustig afwachten met berichtgeving tot iets bevestigd is een prima uitgangspunt.
Omdat nogmaals, getuigenverklaringen op zichzelf niet het meest betrouwbaar zijn. Volgens getuigenverklaringen liepen er mensen schietend door de straten met de aanslag in de tram en liepen er mannen met baarden in een vliegtuig toen op Schiphol de piloot per ongeluk de kapingsknop indrukte. In chaos sneuvelt er wel eens het een en ander aan waarheidsvinding.quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:57 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Hoe zou dat ongeverivieerd zijn? Het geschreeuw weet je maximaal een uur na afloop..
Gelukkig dat je in een tram vol getuigen n en ander met elkaar en camerabeelden kunt vergelijken. Misschien heb je bij die camerabeelden zelfs nog wel audio an anders kan iemand misschien wel het takbir van de lippen van deze rechtgeleide moslim lezen.quote:Op dinsdag 17 december 2019 20:59 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Omdat nogmaals, getuigenverklaringen op zichzelf niet het meest betrouwbaar zijn. Volgens getuigenverklaringen liepen er mensen schietend door de straten met de aanslag in de tram en liepen er mannen met baarden in een vliegtuig toen op Schiphol de piloot per ongeluk de kapingsknop indrukte. In chaos sneuvelt er wel eens het een en ander aan waarheidsvinding.
Heb je die stills gezien van de tram? Het was nauwelijks te zien wat de voor- of achterkant was, laat staan dat een liplezer er ook maar iets mee kan. Los van dat heeft dat, terecht, ook helemaal geen prioriteit het eerste uur. Het hoe en waarom komt wel, hoogste prioriteit heeft het wie en waar.quote:Op dinsdag 17 december 2019 21:01 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Gelukkig dat je in een tram vol getuigen n en ander met elkaar en camerabeelden kunt vergelijken. Misschien heb je bij die camerabeelden zelfs nog wel audio an anders kan iemand misschien wel het takbir van de lippen van deze rechtgeleide moslim lezen.
Het eerste zinnige dat je hier post dat zich niet als zoeken naar smoesjes laat duiden.quote:Op dinsdag 17 december 2019 21:06 schreef kalinhos het volgende:
[..]
hoogste prioriteit heeft het wie en waar.
Waarmee jouw hele bewering dat een overheid of media een incident met de mantel der liefde bedekt dus onzin is. Het heeft de eerste uren simpelweg veel minder prioriteit. Pas wanneer duidelijk is hoe of wat komt dat naar buiten. We zijn er.quote:Op dinsdag 17 december 2019 21:08 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Het eerste zinnige dat je hier post dat zich niet als zoeken naar smoesjes laat duiden.
https://nos.nl/artikel/22(...)slag-in-utrecht.htmlquote:Op dinsdag 17 december 2019 21:10 schreef kalinhos het volgende:
Waarmee jouw hele bewering dat een overheid of media een incident met de mantel der liefde bedekt dus onzin is. Het heeft de eerste uren simpelweg veel minder prioriteit. Pas wanneer duidelijk is hoe of wat komt dat naar buiten. We zijn er.
Dat is het niet, dat is om aan te geven dat het niet slechts meer Samir A. of Mohammed B. betreft maar de (extended) families van meer dan 200 syriegangers die in de islamitische doe-vakanties van hun lieve familieleden geen enkel probleem/bezwaar zien. (En enkelen die daarin zo schaamteloos ver gaan dat ze zelfs de staat aanklagen en de media opzoeken.)quote:Op dinsdag 17 december 2019 21:10 schreef kalinhos het volgende:
Hoe precies is een rechtszaak van familie van Syri-gangers tegen de overheid een argument dat (hier komt jouw stelling weer: ) de overheid /media islam-gerelateerde mantel der liefde bedekt?
"Dit zijn de belangrijkste feiten"quote:Op dinsdag 17 december 2019 21:17 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
https://nos.nl/artikel/22(...)slag-in-utrecht.html
Dat ook een dag later wanneer het briefje al lang en breed gevonden is en zo bleek later direct naar de verdachte/dader geleid heeft wordt de inhoud doodleuk verzwegen, ook geen woord over het allahu akbar geroep.
Zeker in het belang van het onderzoek allemaal.
Je verschoof de doelpalen dus.quote:Op dinsdag 17 december 2019 21:19 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Dat is het niet, dat is om aan te geven dat het niet slechts meer Samir A. of Mohammed B. betreft maar de (extended) families van meer dan 200 syriegangers die in de islamitische doe-vakanties van hun lieve familieleden geen enkel probleem/bezwaar zien. (En daarin zo schaamteloos ver gaan dat ze zelfs de staat aanklagen en de media opzoeken.)
Wel bij de les blijven.
Nee, jij stelde dat de situatie vandaag de dag vergelijkbaar zou zijn met die in 2006 en ik legde jou in directe reactie daarop uit waarom dat niet zo is.quote:
Wel even leren lezen, de schuld wordt hier in ieder geval door mij aan overheid en media gegeven.quote:Op dinsdag 17 december 2019 22:36 schreef probeer het volgende:
en anders ligt het op een of andere manier toch nog steeds aan de allochtonen'-
Typisch dat je de moslims hier nu weer bij sleept. Proves my point.quote:Op dinsdag 17 december 2019 22:48 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Wel even leren lezen, de schuld wordt hier in ieder geval door mij aan overheid en media gegeven.
Verder is het natuurlijk allemaal heel onredelijk en gemeen richting moslims om nadat de afgelopen jaren meer dan 200 Nederlandse moslims de halve wereld over gereisd zijn om zich bij islamitische moordclubs te voegen en in een tijd waarin inlichtingendiensten het continentbreed stervensdruk hebben met het voorkomen van verdere islamitische aanslagen, bij dit soort nieuwsberichten een dappere leeuw van islam te vrezen!
Zo xenofoob, islamofoob en racistisch!
Ze moeten je ook altijd hebben omdat je moslim bent he? Arme, arme moslim.quote:Op dinsdag 17 december 2019 22:54 schreef probeer het volgende:
[..]
Typisch dat je de moslims hier nu weer bij sleept. Proves my point.
Atheist pur sang hier.quote:Op dinsdag 17 december 2019 22:54 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Ze moeten je ook altijd hebben omdat je moslim bent he? Arme, arme moslim.
Volgens mij gaat het gezegde net even iets anders..quote:Op dinsdag 17 december 2019 22:55 schreef probeer het volgende:
[..]
Atheist pur sang hier.
Ik ben niet degene die constant over moslims begint. Waar de mond van vol is ...?
Werkt twee kanten op, lijkt me zo.quote:Op dinsdag 17 december 2019 22:56 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Volgens mij gaat het gezegde net even iets anders..
Islamofoob/xenofoob/paranode/conspiracy circle jerk topic naar de klotenquote:Op dinsdag 17 december 2019 19:47 schreef p078 het volgende:
Gefeliciteerd. Jullie zijn genomineerd voor de domste Fokker award. De dader heet Luis P. Volgende keer beter?
https://www.telegraaf.nl/(...)gn=seeding-telegraaf
Ik geloof hier geen ene kut van.quote:
Geen probleem. Nieuwsberichten die zulks fobische jerk onderbuikjes kunnen voeden ten overvloeden.quote:Op woensdag 18 december 2019 01:31 schreef Slayage het volgende:
[..]
Islamofoob/xenofoob/paranode/conspiracy circle jerk topic naar de kloten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |