OUD / Kinderpraatjes deel #41quote:Op vrijdag 27 mei 2022 11:25 schreef Sunshine1982 het volgende:
Je had hier toch ook een draadje lopen over grappige/leuke/gekke dingen die kinderen zeggen? Ik kan het nergens meer vinden?
Bedankt, ik heb meegelezen en gereageerdquote:Op dinsdag 26 juli 2022 22:14 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Weet niet wie 'er dienst heeft' vanavond maar misschien hier eens hardhandig ingrijpen??
OUD / Hoevaak hebben jullie oppas voor je kind?
Daar is geen topic over. Het meeste valt denk ik onder de aandoeningen zelf zoals ASS of ADHD. Ik lees wel graag mee (onze oudste gaat de overstap maken naar SBO) maar ik zal er zelf niet zo heel veel persoonlijks over schrijven.quote:Op vrijdag 9 september 2022 20:33 schreef lunapuella het volgende:
Er is een topic voor hoogbegaafde kinderen, maar is er ook zoiets voor speciaal onderwijs? Of basisonderwijs met TOS? Heb wat gezocht maar vind vooral héél oude topics.
Ik heb het weleens voorbij zien komen in de SC en het ASS topic. Maar dat was echt even tussendoor. Ik kan zo geen eigen topic terugvinden.quote:Op dinsdag 20 september 2022 11:31 schreef pinquit het volgende:
Hoi! Is er een topic voor ouders van kinderen met genderdysforie of transgender kinderen?
Dank!
Ik ben wel nieuwsgierig naar jouw ervaring nu. L had tot voorkort ook een periode waarin ze liever een jongen wilde zijn. Inmiddels is dat weer 'bijgetrokken' zoals ze het zelf noemt, maar ze draagt wel nog heel regelmatig een strakke sport-bh. (Ze wilde eigenlijk een binder, maar dat vond ik vanwege de fysieke risico's (nog) geen goed idee.)quote:Op dinsdag 20 september 2022 11:31 schreef pinquit het volgende:
Hoi! Is er een topic voor ouders van kinderen met genderdysforie of transgender kinderen?
Dank!
Ik ga even breien op een topic denk ikquote:Op dinsdag 20 september 2022 14:47 schreef -Spring het volgende:
[..]
Ik ben wel nieuwsgierig naar jouw ervaring nu. L had tot voorkort ook een periode waarin ze liever een jongen wilde zijn. Inmiddels is dat weer 'bijgetrokken' zoals ze het zelf noemt, maar ze draagt wel nog heel regelmatig een strakke sport-bh. (Ze wilde eigenlijk een binder, maar dat vond ik vanwege de fysieke risico's (nog) geen goed idee.)
Voor zover ik weet niet maar lijkt me zeker interessantquote:Op dinsdag 20 september 2022 11:31 schreef pinquit het volgende:
Hoi! Is er een topic voor ouders van kinderen met genderdysforie of transgender kinderen?
Dank!
quote:Op dinsdag 20 september 2022 18:33 schreef pinquit het volgende:
[..]
Ik ga even breien op een topic denk ik
OUD / (ouders van) Kinderen met genderdysforie 😉quote:Op maandag 26 september 2022 12:25 schreef Nijna het volgende:
[..], ik zoek zo'n topic... lukt het breien?
Dit?quote:
Ik nog kijken en er overheen lezen ofzo, ik weet het niet. Leesbril?? Tnxquote:Op maandag 26 september 2022 12:28 schreef Ynske het volgende:
[..]
OUD / (ouders van) Kinderen met genderdysforie 😉
Zou ook wel leuk zijn als apart topic @Moloquote:Op dinsdag 15 november 2022 10:23 schreef Burdie het volgende:
"Van kleuter tot puber" lijkt me daar het topic voor?
Volgens de zoekfunctie heeft @B.ertha die, maar dat kan achterhaald zijn.quote:Op dinsdag 27 december 2022 11:33 schreef Rebubbled het volgende:
Hi, ik zou graag maat 44 kleertjes toevoegen aan het prematurenpakket. Wie heeft die momenteel?
quote:Op vrijdag 23 september 2022 12:26 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Uitgerekende data:
Eind december: ***automatic_*** (meisje)
Midden april: margaretha_01
Eind April: Ed1234
***-----------------***vermeldingen zijn (a.s.) officiële fokbaby's (een fokbaby is een baby geboren uit een relatie waar man en vrouw elkaar hebben leren kennen op/door FOK).
Het Fok! prematurenpakket bevindt zich momenteel bij B.ertha.
Voor wijzigingen graag even een quote of DM. Of vraag even een mod!
Feedback graag niet in het topic zelf, maar hier.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 11:25 schreef GereDathan het volgende:
Een mod die kritiek wegknipt, lekker bezig hoor.
quote:TS heeft er niks meer aan, maar ik kan iedereen aanraden om meer tijd tussen het eerste en tweede kind te houden
Ik denk dat TS zich al heel sterk bewust is van de gevolgen van zijn keuzes, daar heeft hij jouw "kritiek" niet voor nodig. Daarom zei ik ook: "een onnodige trap na".quote:Op vrijdag 10 februari 2023 11:33 schreef GereDathan het volgende:
Curling opvoeding, zijn de resultaten daarvan niet al genoeg zichtbaar in de maatschappij? Alles met lieve woordjes bedekken anders gaat er misschien iemand huilen of nadenken over zijn daden.
Ja, hier:quote:Op zaterdag 4 maart 2023 17:02 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Is er toevallig een topic over bewust alleenstaande moeders? Dmv donor?
Ja...quote:Op zaterdag 4 maart 2023 17:30 schreef Viv het volgende:
[..]
Ja, hier:
Topicreeks: De weg naar... (bewust) alleenstaand ouderschap.
(Overweeg je voor een derde te gaan?)
Ja, rare gang van zaken. En ook dat alles wat niet in de trant van “jullie hebben gelijk” verwijderd is.quote:Op dinsdag 11 april 2023 13:46 schreef Ynske het volgende:
Waarom gaat dat topic over overlast dicht? Krijg er een beetje een raar gevoel bij dat een topic gewoon gesloten word terwijl er best meegedacht kan worden
Gaat wel extreem tegen het beleid van @Danny in, om topics te sluiten op verzoek van TS vanwege 'alle antwoorden zijn wel gegeven'quote:
Kwam van mij uit. Maar ja, dat klopt.quote:Op dinsdag 11 april 2023 15:28 schreef Kreator het volgende:
[..]
Gaat wel extreem tegen het beleid van @:Danny in, om topics te sluiten op verzoek van TS vanwege 'alle antwoorden zijn wel gegeven'
Merkwaardig besluit.
Klopt. Zelfs als mensen hun OP verwijderen wordt het altijd teruggeplaatst door mods. Ik zie ook vrij weinig dat een topic op verzoek echt wordt gesloten, zelfs als het heel erg backfired.quote:Op dinsdag 11 april 2023 15:28 schreef Kreator het volgende:
[..]
Gaat wel extreem tegen het beleid van @:Danny in, om topics te sluiten op verzoek van TS vanwege 'alle antwoorden zijn wel gegeven'
Merkwaardig besluit.
OUD / Ouder en kind foto's / gelijkenissen deel 4quote:Op woensdag 10 mei 2023 20:02 schreef DJMO het volgende:
Heeft iemand een shortcut naar het ouder en kind gelijkenis topic? Kan hem niet zo snel vinden.
quote:Op woensdag 10 mei 2023 20:14 schreef Viv het volgende:
[..]
OUD / Ouder en kind foto's / gelijkenissen deel 4
OUD / Help mijn kind is slim ! Hoe ga je om met hoogbegaafdheid ?quote:Op maandag 19 juni 2023 12:34 schreef Leandra het volgende:
Het eerste deel in deze reeks is al #2, dus het huidige topic moet een veel hoger nummer hebben dan #5
Topicreeks: Help mijn kind is slim! Hoe ga je om met hoogbegaafdheid? 2
Dan zijn we nu bij 9 zo te zien. Modjes helpquote:Op maandag 19 juni 2023 12:36 schreef Troel het volgende:
[..]
OUD / Help mijn kind is slim ! Hoe ga je om met hoogbegaafdheid ?
Deze moet er eigenlijk nog bij, dit is nummer 1.
quote:Op maandag 19 juni 2023 12:28 schreef SaskiaR het volgende:
OUD / Help mijn kind is slim! Hoe ga je om met hoogbegaafdheid? #9
Kan iemand deze topicreeks reeksen? Hij nummert nu niet automatisch verder.
quote:Op maandag 19 juni 2023 12:34 schreef Leandra het volgende:
Het eerste deel in deze reeks is al #2, dus het huidige topic moet een veel hoger nummer hebben dan #5
Topicreeks: Help mijn kind is slim! Hoe ga je om met hoogbegaafdheid? 2
Hij is dus wel gereekst maar het # teken ontbreekt, ik gok dat hij daarom niet doornummert, het zou sowieso fijn zijn als deel 1 ook in de reeks kwam, maar ik denk dat de TT aanpast (lees: korter) moet worden om er een # in te kunnen zetten.
quote:Op maandag 19 juni 2023 12:36 schreef Troel het volgende:
[..]
OUD / Help mijn kind is slim ! Hoe ga je om met hoogbegaafdheid ?
Deze moet er eigenlijk nog bij, dit is nummer 1.
quote:Op maandag 19 juni 2023 12:37 schreef SaskiaR het volgende:
[..]
Dan zijn we nu bij 9 zo te zien. Modjes help
Dat eerste deel zat in een reeks met alleen zichzelf, heb ik losgekoppeld en aan de bestaande reeks toegevoegd. En alle delen hebben nu het juiste volgnummer. Die # is inderdaad nodig om het automatisch te laten ophogen.quote:Op maandag 19 juni 2023 12:52 schreef Leandra het volgende:
Dan moet de TT denk ik vanaf deel 2 aangepast worden in iets als "Help, mijn kind is slim! Hoogbegaafd, en nu? #123"
Of het hele 2de deel van de TT weglaten.
Haha, ik heb hem behandeldquote:Op donderdag 3 augustus 2023 10:53 schreef Vicky het volgende:
@:MaJo ik heb per ongeluk een topicreport op mijn eigen reactie gezet ipv mijn reactie te bewerken
OUD / Bevallingsverhalen deel 24quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 16:33 schreef Debsterr het volgende:
Ik krijg het topic voor bevallingsverhalen niet gevonden, help!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |