Hij is er een fucking jaar lang iedere nacht 6 keer uitgegaan zodat zij lekker verder kon slapen...quote:Op vrijdag 10 februari 2023 10:45 schreef Poolbal het volgende:
Denk dat vaders zich er toch ook regelmatig wat makkelijker ervan af maken. Veel dingen als vanzelfsprekend bij de moeder leggen. Die bij elkaar opgeteld ook pittig zijn.
Hij?quote:Op vrijdag 10 februari 2023 10:51 schreef hoechst het volgende:
[..]
Hij is er een fucking jaar lang iedere nacht 6 keer uitgegaan zodat zij lekker verder kon slapen...
Haha, toen ons eerste kind net was geboren en mijn man weer naar zijn werk ging was ik echt smerig jaloers op hem. Hij kon in mijn ogen lekker zijn dagen voortzetten als altijd, naar kantoor, naar huis, aanschuiven aan tafel en in de avond lekker gamen en een uur in bad liggen.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 10:55 schreef Poolbal het volgende:
Tegenwoordig is het gelukkig meer verdeeld. Maar best wat moeders mogen direct in de actie na de bevalling. En niet alle vaders begrijpen dat de kinderen thuis hebben een marteling kan zijn.
Ja maar waar refereer je aan? Ik vind het nergens terug in dit topic?quote:
Dat. Ik denk dat kinderloze mensen niet leuk oud worden.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 11:09 schreef _Lily_ het volgende:
Ik heb 1 kind van 16 maanden. Ik heb het dus niet zo zwaar als jullie, al ben ik ook de hele dag bezig.
Ik zou mijn zoon nooit willen missen maar als ik kijk hoeveel ik heb opgegeven qua quality time, sociaal leven en carričre zijn mijn kinderloze vrienden beter af. Ik moet er ook elke nacht uit.
Toen sprak ik een vrouw van midden 50 op het werk. Haar kinderen waren inmiddels volwassen. Ze vertelde dat ze de eerste 5 jaar volledig thuis was geweest. En nu zag ik haar weer volle bak aan het werk en vertelde ze hoe ze een liefdevol gezin had met studerende kinderen en hoe ze weer tijd had om 40u per week te werken en allerlei leuke nieuwe projecten kon oppakken.
En toen dacht ik: aha dit is de toekomst. This will pass. En beter geniet ik ervan want het is zo voorbij.
Seks. Ahaquote:Op vrijdag 10 februari 2023 11:11 schreef Duiveltja het volgende:
Conclusie als je een 2e wilt zorg dat kind 1 redelijk zelfstandig is. Anders zit je met 2 mormels die niks kunnen.
Lijkt mij ook wel een aanslag op je relatie/seksleven. Daarom zie je ook heel veel stellen die uitelkaar gaan met jonge kinderen.
quote:Op vrijdag 10 februari 2023 10:04 schreef Kaizen_ het volgende:
[..]
Het is ook echt niet erg om eerlijk te zijn tegenover anderen. Als in mijn omgeving bijvoorbeeld mensen aangeven dat ze een tweede willen/krijgen/hebben, ga ik er ook iets dieper op in dat het bij mij echt is tegengevallen qua pittigheid - En natuurlijk dat ik hoop dat het bij hun mee zal vallen.
Kinderen. Je krijgt er zo-veel-voor-te-rug!quote:Op vrijdag 10 februari 2023 11:25 schreef GereDathan het volgende:
Maar troost je, het wordt gaandeweg de jaren vanzelf makkelijker. Krijg je wel andere zorgen voor terug, dat is dan weer jammer.
Oh jezus, hadden jullie samen helemaal niet over gehad of aangevoeld wanneer er weer zin en mogelijkheid toe was?quote:Op vrijdag 10 februari 2023 11:43 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Seks. Aha
Toen ik bevallen was en er enige reparatie down under moest plaatsvinden vroeg mijn man aan de (mannelijke) gynaecoloog wanneer het weer mocht. Arts zegt: 6 weken minimaal.
6 weken en 1 dag later lichtte man mij happy van m’n bed. Het ging niet. Ik dacht: dit komt nooit meer goed.
Kwam het gelukkig wel
OUD / Het minst leuke aan je kinderen #3quote:Op vrijdag 10 februari 2023 12:12 schreef Molo het volgende:
Mijn ergernissen zijn maar klein denk/weet ik, maar ik hou dus van podcasts luisteren over de oorlog en dat soort ellende. Want interessant
En dat doe ik dus nu uit nood maar in de auto naar werk want die kleine hoort álles en blijft erover bezig als ze zoiets heeft opgepikt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |