SPOILER: Transferbeleid 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Landskampioen 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
βπ¦ππ£πππ πΌππ€π π, π’π¦ππ£πππ π€ πππ©πππππ π€...![]()
![]()
siem moet lekker naar Frankie gaan in de us of aquote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:21 schreef PicoMMP het volgende:
Siem de Jong had lekker fit moeten worden bij een leuke middenmoter.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Vitesse kan er nog wel ιιn gebruiken.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:21 schreef PicoMMP het volgende:
Siem de Jong had lekker fit moeten worden bij een leuke middenmoter.![]()
Gravenberch is 17 en speelt aardig in de KKD en dat is opeens de verlosser?quote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:19 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
hij hoeft van mij helemaal niet fit te worden, die beredenering gaat juist op bij een speler als gravenberch, die moet ritme krijgen en tijd om te groeien. niet 5 minuten voor tijd maar een half uur per wedstrijd bijvoorbeeld.
5 minuten voor tijd wisselen is bijna altijd nutteloos.![]()
Siem inbrengen is echt een schande en breekt het vertrouwen in Hag heel snel af. Iemand binnen Ajax moet zijn mond opentrekken.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:21 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
siem moet lekker naar Frankie gaan in de us of a![]()
Je slaat door. Hij moet meer minuten gaan maken in 1. Werkelijk niemand heeft het erover dat hij de verlosser is.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:24 schreef Tarado het volgende:
[..]
Gravenberch is 17 en speelt aardig in de KKD en dat is opeens de verlosser?![]()
ik heb juist het idee dat mensen die hem in het eerste willen een beetje doorslaan, zijn tijd komt nog welquote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:27 schreef TheArt het volgende:
[..]
Je slaat door. Hij moet meer minuten gaan maken in 1. Werkelijk niemand heeft het erover dat hij de verlosser is.![]()
Valt wel mee, toch?quote:Op woensdag 23 oktober 2019 23:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
die moet je ook winnen anders wordt het echt moeilijk
Kans is groot dat als je thuis wint van Valencia en ergens uit nog een puntje sprokkelt je (gewoon) overwintert in de CL.![]()
dan komt er wel veel druk op en ik denk dat een Ajax in vorm dit Chelsea wel kan pakkenquote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:28 schreef Fargo het volgende:
[..]
Valt wel mee, toch?
Kans is groot dat als je thuis wint van Valencia en ergens uit nog een puntje sprokkelt je (gewoon) overwintert in de CL.![]()
Het erge vind ik gewoon dat Siem in die minuten die hij heeft gekregen nog nooit iets heeft toegevoegd toch? Wat dat betreft snap ik het plan met hem ook niet. Kan me nauwelijks voorstellen dat Siem nog een rol van betekenis kan spelen in dit elftal.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:25 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Siem inbrengen is echt een schande en breekt het vertrouwen in Hag heel snel af. Iemand binnen Ajax moet zijn mond opentrekken.
Ja, de tijd van de jonkies komt ook nog wel, maar een Ekkelenkamp kun je met zijn lengte ook gewoon de zestien insturen om in de slotfase nog wat te forceren.![]()
ik ben niet bij de trainingen maar ik neem dat er een plan achter zit, ook geen idee hoe ver hij fysiek is maar in het verleden had hij natuurlijk wel scorend vermogen in de 16 en dat kan je van Ekkelenkamp niet zeggenquote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:31 schreef Fargo het volgende:
[..]
Het erge vind ik gewoon dat Siem in die minuten die hij heeft gekregen nog nooit iets heeft toegevoegd toch? Wat dat betreft snap ik het plan met hem ook niet. Kan me nauwelijks voorstellen dat Siem nog een rol van betekenis kan spelen in dit elftal.
Ja, de tijd van de jonkies komt ook nog wel, maar een Ekkelenkamp kun je met zijn lengte ook gewoon de zestien insturen om in de slotfase nog wat te forceren.![]()
dat zeggen we niet, maar Siem is het zeker niet(en de Alvarez variant werkt niet), en Gravenberch mag wel wat meer minuten gaan maken. Op deze manier hebben we gewoon weinig opties buiten de basis 11(14) om tactisch iets te kunnenquote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:24 schreef Tarado het volgende:
[..]
Gravenberch is 17 en speelt aardig in de KKD en dat is opeens de verlosser?FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Maar die topvorm hebben we nu niet en ik vond Chelsea gisteren eigenlijk nog best wat indruk maken ook. Beide ploegen konden beter, maar daar winnen lijkt me nu wat teveel gevraagd, eerlijk gezegd.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:30 schreef Tarado het volgende:
[..]
dan komt er wel veel druk op en ik denk dat een Ajax in vorm dit Chelsea wel kan pakken![]()
Ekkelenkamp scoorde in de jeugd aan de lopende band.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik ben niet bij de trainingen maar ik neem dat er een plan achter zit, ook geen idee hoe ver hij fysiek is maar in het verleden had hij natuurlijk wel scorend vermogen in de 16 en dat kan je van Ekkelenkamp niet zeggen![]()
Maar dan hebben we het wel over jaren terug. En alleen gisteren kwam het aan op scorend vermogen. Bij die andere invalbeurten had hij gewoon een andere rol, en die kon ik er toen ook niet echt uithalen. En ik snap best dat je het een paar keer probeert, maar Siem wordt toch nooit meer Ajax 1 materiaal? Dan snap ik de roep om jeugd best wel.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik ben niet bij de trainingen maar ik neem dat er een plan achter zit, ook geen idee hoe ver hij fysiek is maar in het verleden had hij natuurlijk wel scorend vermogen in de 16 en dat kan je van Ekkelenkamp niet zeggen![]()
deed het naar mijn mening vorig seizoen ook niet verkeerd toen hij in viel, zelfs tegen juve.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:36 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Ekkelenkamp scoorde in de jeugd aan de lopende band.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
ja in de jeugd was ik ook goedquote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:36 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Ekkelenkamp scoorde in de jeugd aan de lopende band.![]()
Zondag winnen om het niet een probleem te maken in de koppies en daarna zal TH moeten gaan ondernemen voor een ander middenveld
Zet Gravenberch naast Martinez en Alvarez naast Blind, dan heb je Veltman als back-up voor Dest(die kan geen 50 wedstrijden aan)
Gooi Lang en Ekkelenkamp er wat vaker in zodat je de grote 4 wat meer rust kan geven.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
lijkt me ook niet maar het zal toch geen liefdadigheid zijn waar Ten Hag aan doetquote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:39 schreef Fargo het volgende:
[..]
Maar dan hebben we het wel over jaren terug. En alleen gisteren kwam het aan op scorend vermogen. Bij die andere invalbeurten had hij gewoon een andere rol, en die kon ik er toen ook niet echt uithalen. En ik snap best dat je het een paar keer probeert, maar Siem wordt toch nooit meer Ajax 1 materiaal? Dan snap ik de roep om jeugd best wel.![]()
iets anders kan ik niet bedenken voor Siem.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
lijkt me ook niet maar het zal toch geen liefdadigheid zijn waar Ten Hag aan doetFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Siem in de etalage gooien. Siem moet gewoon verkocht worden. Elke keer als hij erin komt, vraagt iedereen zich af waarom hij nog in de selectie zit.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
lijkt me ook niet maar het zal toch geen liefdadigheid zijn waar Ten Hag aan doet![]()
Dat denk ik ook niet, hoor. Zo is Ten Hag niet. Maar het plan met Siem komt er ook niet echt uit. Geen toegevoegde waarde. Dan mag je ook stoppen met dat experiment.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
lijkt me ook niet maar het zal toch geen liefdadigheid zijn waar Ten Hag aan doet![]()
https://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=361501Voor wat het waard is...quote:Marcel Desailly vindt dat het doelpunt van Quincy Promes namens Ajax tegen Chelsea woensdagavond onterecht is afgekeurd. Volgens de oud-voetballer heeft de VAR verkeerd gehandeld. Desailly erkent dat het doelpunt van Promes goedgekeurd had moeten worden. Bij beIN Sports laat hij weten dat hij als ambassadeur van de FIFA de fout gaat aankaarten bij de wereldvoetbalbond.![]()
gaat niet ineens goedgekeurd worden, dus ja fijn.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:51 schreef Frozen-assassin het volgende:
https://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=361501
[..]
Voor wat het waard is...FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
ik vond het sowieso niet zo handig voetballend gezien, als die Engelsen 1 ding kunnen is het wel koppen dus aan de grond heb je tegen hun meer kansquote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:49 schreef Fargo het volgende:
[..]
Dat denk ik ook niet, hoor. Zo is Ten Hag niet. Maar het plan met Siem komt er ook niet echt uit. Geen toegevoegde waarde. Dan mag je ook stoppen met dat experiment.![]()
In welke top speelt Ajax dan precies volgens jou? Eredivisie hoop ik toch? Leuk dat ze het vorig jaar goed hebben gedaan in de CL hoor, maar 1 zwaluw maakt nog geen zomer. Als je 8 seizoenen lang de groepsfase doorkomt dan doe je mee in de top wat mij betreft.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 10:21 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
oneens, ze spelen nu ook in de top met eigen jeugd en vorig jaar stond er ook genoeg "eigen jeugd" in.
TH moet het gewoon loslaten dat Siem een ervaren kracht is, en wat meer variatie proberen met het middenveld.
Gravenberch zou wel eens de sleutel kunnen zijn voor de balans op het middenveld. Ik snap best dat je dat niet als basisopstelling tegen feyenoord gaat proberen, maar er komen zat wedstrijden aan en we hebben zat wedstrijden gehad waarbij je 30 minuten of meer voor deze proef had kunnen gaan.
Alvarez en Martinez hebben het nu geprobeerd en dat is niet zo gelukt als TH wellicht had gehoopt.
Martinez kan je laten staan, maar Alvarez kan het gewoon niet aan op het middenveld.
Daarnaast was TH gewoon heel tevreden over jullie blok met Martinez/Alvarez hoor. Ze maken een prima groei door en functioneren allebei prima in hun taak. Alleen ze moeten sneller leren scannen (aldus ten Hag).![]()
Buitenspel mag alleen gecheckt worden bij een doelpunt. Als die gozer gewoon z'n stokkie omlaag houdt had de VAR wel in mogen grijpen, nu helaas niet.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 08:13 schreef Afhaalchinees het volgende:
Wat ik vooral niet snap is dat de var niet ingrijpt (of mag ingrijpen) bij die handsbal. Spel gaat door en achteraf besluit de grens dat het buitenspel is. Maar omdat het door is gegaan is het toch een penaltymoment? Dat de scheids dan anders besluit doet niet af dat er een moment is waar de var altijd wat over dient te zeggen?![]()
de top is CL, en daar spelen we nu. wat jij top vindt boeit niemand.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:11 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
In welke top speelt Ajax dan precies volgens jou? Eredivisie hoop ik toch? Leuk dat ze het vorig jaar goed hebben gedaan in de CL hoor, maar 1 zwaluw maakt nog geen zomer. Als je 8 seizoenen lang de groepsfase doorkomt dan doe je mee in de top wat mij betreft.
Daarnaast was TH gewoon heel tevreden over jullie blok met Martinez/Alvarez hoor. Ze maken een prima groei door en functioneren allebei prima in hun taak. Alleen ze moeten sneller leren scannen (aldus ten Hag).
wat vraag je nou precies, of Ajax top is, of in de top speelt?
Dat zijn twee verschillende vragen, waarbij overigens is dan op de ene vraag het antwoord een mening is en op de ander het antwoord een feit is.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ga weg joh domme ezel.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:11 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
In welke top speelt Ajax dan precies volgens jou? Eredivisie hoop ik toch? Leuk dat ze het vorig jaar goed hebben gedaan in de CL hoor, maar 1 zwaluw maakt nog geen zomer. Als je 8 seizoenen lang de groepsfase doorkomt dan doe je mee in de top wat mij betreft.
Daarnaast was TH gewoon heel tevreden over jullie blok met Martinez/Alvarez hoor. Ze maken een prima groei door en functioneren allebei prima in hun taak. Alleen ze moeten sneller leren scannen (aldus ten Hag).Groot fan van User Wotte![]()
Zo sorry hoor, wist niet dat je boos ging worden.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:13 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
de top is CL, en daar spelen we nu. wat jij top vindt boeit niemand.
wat vraag je nou precies, of Ajax top is, of in de top speelt?
Dat zijn twee verschillende vragen, waarbij overigens is dan op de ene vraag het antwoord een mening en op de ander het antwoord een feit
Jij stelt dat Ajax 'al in de top speelt'. Ik vind alle ploegen in de CL niet top. Ploegen als Lokomotiv Moskou en Astana vind ik bijv. geen top. Zelfs ploegen als Valencia en Napoli niet, hooguit subtop (waar ik Ajax wellicht ook onder schaar). Of vind jij dat Ajax al in het rijtje Real, Barcelona, Bayern, Liverpool etc staat?![]()
lees het even terug, dit is niet hetzelfde.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:18 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Zo sorry hoor, wist niet dat je boos ging worden.
Jij stelt dat Ajax 'al in de top speelt'. Ik vind alle ploegen in de CL niet top. Ploegen als Lokomotiv Moskou en Astana vind ik bijv. geen top. Zelfs ploegen als Valencia en Napoli niet, hooguit subtop (waar ik Ajax wellicht ook onder schaar). Of vind jij dat Ajax al in het rijtje Real, Barcelona, Bayern, Liverpool etc staat?
of ajax top is of in de top speelt is niet hetzelfde.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
nick weer met zijn mening tegenover feiten gelul......
zolang je dat verschil niet ziet, is elke discussie met jou kansloos...
ik zeg: Ajax is momenteel op het allerhoogste podium actief.
Nick antwoord: Oh dus je vind Ajax wereldtop
zucht....FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Waar gaat dit overquote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:18 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Zo sorry hoor, wist niet dat je boos ging worden.
Jij stelt dat Ajax 'al in de top speelt'. Ik vind alle ploegen in de CL niet top. Ploegen als Lokomotiv Moskou en Astana vind ik bijv. geen top. Zelfs ploegen als Valencia en Napoli niet, hooguit subtop (waar ik Ajax wellicht ook onder schaar). Of vind jij dat Ajax al in het rijtje Real, Barcelona, Bayern, Liverpool etc staat?![]()
![]()
quote:Op donderdag 24 oktober 2019 09:19 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Dit inderdaad.
Een wedstrijd verliezen in de Champions League kan altijd gebeuren en als je topspelers (Ziyech, Tadic) er niets van bakken is dat helemaal niet gek. Dat je nog kans hebt op resultaat is al heel knap als je bedenkt dat bijna iedereen heel matig was, is nog best positief te noemen. Het geeft wel aan dat Ajax moeilijk te verslaan is.
In Londen moet Ajax uit een ander vaatje tappen. Hoewel ik het in het begin wel een kans wilde geven, moet het middenveld echt anders. Ik hoopte dat Martinez en Alvarez konden groeien als middenvelder, maar met name Alvarez komt gewoon echt tekort. Jammer dat Marin geen minuten maakt, want uiteindelijk zou die toch op het middenveld moeten komen te staan.
Ik ben geen fan van Mazraoui, maar ik zou hem toch wel eens willen zien op het middenveld in plaats van Alvarez.Marin heeft zijn kansen gehad op het middenveld en was dramatisch, Mazraoui heeft zijn kansen op het middenveld gehad en was dramatisch, Van de Beek heeft zijn kansen gehad als zes en was uitermate dramatisch, Blind heeft zijn kansen gehad op het middenveld en was matig en bovendien broodnodig om de plek van Martinez achterin over te nemen.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 09:36 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Gravenberch gaan proberen in de ED (na feyenoord)
en anders Donny behoudender gaan laten spelen en Promes als 10 zouden opties kunnen zijn.
en anders gewoon Marin weer een kans gaan geven. Met Alvarez lukt het gewoon niet, dat is duidelijk.
Alvarez voor Veltman zou ik wel willen zien overigens.
ik reken het TH toch wel aan dat hij geen van deze variaties echt probeert.
Alvarez speelt in balbezit erg sober maar vult het wel verreweg het beste in, ook al is dat bij verre niet goed genoeg. Diezelfde Alvarez is in oefenwedstrijden als verdediger geprobeerd, maar kennelijk voldoet hij daar niet.![]()
Lol.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:21 schreef mokkiemok het volgende:
nick weer met zijn mening tegenover feiten gelul......
zolang je dat verschil niet ziet, is elke discussie met jou kansloos...
ik zeg: Ajax is momenteel op het allerhoogste podium actief.
Nick antwoord: Oh dus je vind Ajax wereldtop
zucht....
Dat jij je keutel intrekt is niet mijn probleem natuurlijk.
jij zegt letterlijk dit:
'oneens, ze spelen nu ook in de top met eigen jeugd en vorig jaar stond er ook genoeg "eigen jeugd" in.'
Waarvan ik zeg: ze spelen niet in de top, want hoe de fuck heb je een top van 32 ploegen? Dan is half Europa dus top (en PSV zelfs niet, hi ha ho; laat ik 'm zelf maar inkoppen).Hoi GGMMquote:Over Ajax en deels over een stukje wat mokkiemok typte
![]()
![]()
Donny heeft 1 wedstrijd als 6 gespeeld dit seizoen (voorheen vaker, toen deed hij het toch goed)quote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:23 schreef wimderon het volgende:
[..]
[..]
Marin heeft zijn kansen gehad op het middenveld en was dramatisch, Mazraoui heeft zijn kansen op het middenveld gehad en was dramatisch, Van de Beek heeft zijn kansen gehad als zes en was uitermate dramatisch, Blind heeft zijn kansen gehad op het middenveld en was matig en bovendien broodnodig om de plek van Martinez achterin over te nemen.
Alvarez speelt in balbezit erg sober maar vult het wel verreweg het beste in, ook al is dat bij verre niet goed genoeg. Diezelfde Alvarez is in oefenwedstrijden als verdediger geprobeerd, maar kennelijk voldoet hij daar niet.
Alvarez is een overduidelijke cv
Marin is te vroeg voor de leeuwen gegooid, toen eht hele team nog zoekende was.
Gravenberch heeft gewoon meer kansen nodig om te zien of hij de sleutel is.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
dus dan kom je eigenlijk bij Eiting terecht om het (weer) te proberen op die positiequote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:23 schreef wimderon het volgende:
[..]
[..]
Marin heeft zijn kansen gehad op het middenveld en was dramatisch, Mazraoui heeft zijn kansen op het middenveld gehad en was dramatisch, Van de Beek heeft zijn kansen gehad als zes en was uitermate dramatisch, Blind heeft zijn kansen gehad op het middenveld en was matig en bovendien broodnodig om de plek van Martinez achterin over te nemen.
Alvarez speelt in balbezit erg sober maar vult het wel verreweg het beste in, ook al is dat bij verre niet goed genoeg. Diezelfde Alvarez is in oefenwedstrijden als verdediger geprobeerd, maar kennelijk voldoet hij daar niet.![]()
de top is de CL, daar speelt ajax nu.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:25 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Lol.
Dat jij je keutel intrekt is niet mijn probleem natuurlijk.
jij zegt letterlijk dit:
'oneens, ze spelen nu ook in de top met eigen jeugd en vorig jaar stond er ook genoeg "eigen jeugd" in.'
Waarvan ik zeg: ze spelen niet in de top, want hoe de fuck heb je een top van 32 ploegen? Dan is half Europa dus top (en PSV zelfs niet, hi ha ho; laat ik 'm zelf maar inkoppen).
[..]
Hoi GGMMOver Ajax en deels over een stukje wat mokkiemok typte
hiermee zeg ik niet dat Ajax top is, maar wel speelt met de top.
nogmaals dit is wat er nu gebeurt, en eigenlijk altijd wel met jouquote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:21 schreef mokkiemok het volgende:
nick weer met zijn mening tegenover feiten gelul......
zolang je dat verschil niet ziet, is elke discussie met jou kansloos...
ik zeg: Ajax is momenteel op het allerhoogste podium actief.
Nick antwoord: Oh dus je vind Ajax wereldtop
zucht....FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Wat ben jij toch een gefrustreerd kneusjequote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:25 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Lol.
Dat jij je keutel intrekt is niet mijn probleem natuurlijk.
jij zegt letterlijk dit:
'oneens, ze spelen nu ook in de top met eigen jeugd en vorig jaar stond er ook genoeg "eigen jeugd" in.'
Waarvan ik zeg: ze spelen niet in de top, want hoe de fuck heb je een top van 32 ploegen? Dan is half Europa dus top (en PSV zelfs niet, hi ha ho; laat ik 'm zelf maar inkoppen).
[..]
Hoi GGMMOver Ajax en deels over een stukje wat mokkiemok typte
![]()
quote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:25 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Donny heeft 1 wedstrijd als 6 gespeeld dit seizoen (voorheen vaker, toen deed hij het toch goed)
Alvarez is een overduidelijke cv
Marin is te vroeg voor de leeuwen gegooid, toen eht hele team nog zoekende was.
Gravenberch heeft gewoon meer kansen nodig om te zien of hij de sleutel is.![]()
![]()
quote:Op donderdag 24 oktober 2019 10:30 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Ten Hag heeft alleen Dest als jeugdspeler de kans gegeven. Verder staat er niets in het elftal dat je ook maar enigszins een (eigen) jeugdspeler kan noemen.En denk je dat hij niet meer mensen de kans zou geven als hij ze daar klaar voor acht, wetende dat er verschillende posities zijn die niet goed genoeg ingevuld worden op dit moment? Je kunt niet ook niet zomaar wat proberen aangezien elk puntverlies fataal kan zijn in de competitie (en Europa uiteraard). En een potje thuis tegen een laagvlieger is dan weer geen graadmeter.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 10:34 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Ik bedoel de jonge spelers die hij heeft gebracht. Dat Donny, Blind en Veltman uit de eigen jeugdopleiding komen is niet zo relevant wat betreft kansen geven aan eigen jeugd door Ten Hag. Iedereen zou Donny, Onana en Blind in de basis zetten.
Wie staat er nu zo hard op de deur te kloppen vanuit Jong Ajax? De Ekkelenkampjes en Eitings niet. Gravenberch is wellicht de enige (en een Traorι, maar die heeft iets betere concurrentie), maar in de voorbereiding (waarin dat soort spelers geprobeerd moeten worden) ging Ten Hag er nog vanuit dat Mazraoui, Blind, Marin en Van de Beek realistische opties waren als zes, dus ook dat kun je hem niet echt aanrekenen (behalve dan dat vorig seizoen al duidelijk was dat Mazraoui en Van de Beek ernstig tekort komen als zes, maar dat ziet/zag hij kennelijk anders).![]()
Oke mokkiemokquote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:26 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
de top is de CL, daar speelt ajax nu.
hiermee zeg ik niet dat Ajax top is, maar wel speelt met de top.
nogmaals dit is wat er nu gebeurt, en eigenlijk altijd wel met jou
[..]Ja, want ik ben degene die baalt van gisteravond iddquote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:27 schreef 7Eleven het volgende:
[..]
Wat ben jij toch een gefrustreerd kneusjeDit is wat er mis is met 80% van de Ajax supporters; als ze winnen mag je allemaal in de rij staan om felicitaties over te brengen maar als ze verliezen moet je je mond houden en is het onterecht en zijn ze benadeeld.
Ik denk overigens ook niet dat het gister veel anders was dan tegen Valencia of Lille, maar dit keer zat het verloop van de wedstrijd wat meer tegen. Kan toch een keer gebeuren? 6 punten uit 3 wedstrijden blijft nog steeds gewoon prima in deze poule.![]()
Tegen RKC, Ado en Groningen. En het was telkens even slecht. Evenals in het Nederlands elftal.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:25 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Donny heeft 1 wedstrijd als 6 gespeeld dit seizoen (voorheen vaker, toen deed hij het toch goed)
Alvarez is een overduidelijke cv
Marin is te vroeg voor de leeuwen gegooid, toen eht hele team nog zoekende was.
Gravenberch heeft gewoon meer kansen nodig om te zien of hij de sleutel is.
Zelfs in het team van vorig jaar was hij dramatisch als 6.![]()
Gelukkig bepaal jij dat niet.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:11 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
In welke top speelt Ajax dan precies volgens jou? Eredivisie hoop ik toch? Leuk dat ze het vorig jaar goed hebben gedaan in de CL hoor, maar 1 zwaluw maakt nog geen zomer. Als je 8 seizoenen lang de groepsfase doorkomt dan doe je mee in de top wat mij betreft.
Daarnaast was TH gewoon heel tevreden over jullie blok met Martinez/Alvarez hoor. Ze maken een prima groei door en functioneren allebei prima in hun taak. Alleen ze moeten sneller leren scannen (aldus ten Hag).![]()
Vermoeiend om namen als Ekkelenkamp, Siem en Eiting langs te zien komen hier als eventueel vervangers. Die lui zouden nog niet eens basis spelen bij een laagvlieger als Feyenoord.![]()
Niet gelezenquote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:18 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Zo sorry hoor, wist niet dat je boos ging worden.
Jij stelt dat Ajax 'al in de top speelt'. Ik vind alle ploegen in de CL niet top. Ploegen als Lokomotiv Moskou en Astana vind ik bijv. geen top. Zelfs ploegen als Valencia en Napoli niet, hooguit subtop (waar ik Ajax wellicht ook onder schaar). Of vind jij dat Ajax al in het rijtje Real, Barcelona, Bayern, Liverpool etc staat?![]()
die is ook gestopt met lezen.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 13:03 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Dat is prima maat, het was gericht aan mokkiemokFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ziyech had gisteren anders ook zijn schoenen verkeerd om aangetrokken in de kleedkamer.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:37 schreef Vjenne12345 het volgende:
Vermoeiend om namen als Ekkelenkamp, Siem en Eiting langs te zien komen hier als eventueel vervangers. Die lui zouden nog niet eens basis spelen bij een laagvlieger als Feyenoord.
Dan kun je beter er iemand inzetten die in elk geval in de weg loopt.Wie dit leest is gek![]()
had weer een paar heerlijke passes waarbij hij een mannetje vrij speelt hoor. die moet je niet wisselen in zo'n wedstrijd, net als dat hij promes niet had moeten wisselen.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 13:12 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Ziyech had gisteren anders ook zijn schoenen verkeerd om aangetrokken in de kleedkamer.
Dan kun je beter er iemand inzetten die in elk geval in de weg loopt.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ik zag het al een beetje aankomen en ik vind een nederlaag helemaal niet zo erg, het is in ieder geval weer duidelijk dat Ajax gewoon elke CL wedstrijd tegen een goede tegenstander weer een goed niveau moet zien te halen.
Maar ik heb er toch een slecht gevoel aan over gehouden. Ten eerste vanwege de dubieuze arbitrage. De VAR is in meerdere opzichten selectief en ik heb geen reden om de UEFA daarmee te vertrouwen.
Daarnaast was bijna iedereen slecht, dat Ziyech een keer zijn dag niet heeft of niet helemaal fit is kan gebeuren, dan moet iemand anders de kar trekken maar dat gebeurde niet.
Helemaal dramatisch was natuurlijk dat je iets moet proberen te forceren met twee spitsen die in hun eerdere Ajax-carriere al niet goed genoeg waren op CL niveau. Dat pleit niet voor het zoveel geprezen spelersbeleid.Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.![]()
Ik weiger te geloven dat de uefa of var onbetrouwbaar is wat betreft arbitrage. Het is een corrupte teringzooi maar kan me niet voorstellen dat de VAR willekeurig is omdat de uefa niet te vertrouwen is.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 13:29 schreef Weltschmerz het volgende:
Ik zag het al een beetje aankomen en ik vind een nederlaag helemaal niet zo erg, het is in ieder geval weer duidelijk dat Ajax gewoon elke CL wedstrijd tegen een goede tegenstander weer een goed niveau moet zien te halen.
Maar ik heb er toch een slecht gevoel aan over gehouden. Ten eerste vanwege de dubieuze arbitrage. De VAR is in meerdere opzichten selectief en ik heb geen reden om de UEFA daarmee te vertrouwen.
Daarnaast was bijna iedereen slecht, dat Ziyech een keer zijn dag niet heeft of niet helemaal fit is kan gebeuren, dan moet iemand anders de kar trekken maar dat gebeurde niet.
Helemaal dramatisch was natuurlijk dat je iets moet proberen te forceren met twee spitsen die in hun eerdere Ajax-carriere al niet goed genoeg waren op CL niveau. Dat pleit niet voor het zoveel geprezen spelersbeleid.![]()
De VAR discussie is er al sinds de introductie, waarbij het ook niet helpt dat elk toernooi weer zijn eigen nuances in de regels heeft.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 13:29 schreef Weltschmerz het volgende:
Ik zag het al een beetje aankomen en ik vind een nederlaag helemaal niet zo erg, het is in ieder geval weer duidelijk dat Ajax gewoon elke CL wedstrijd tegen een goede tegenstander weer een goed niveau moet zien te halen.
Maar ik heb er toch een slecht gevoel aan over gehouden. Ten eerste vanwege de dubieuze arbitrage. De VAR is in meerdere opzichten selectief en ik heb geen reden om de UEFA daarmee te vertrouwen.
Daarnaast was bijna iedereen slecht, dat Ziyech een keer zijn dag niet heeft of niet helemaal fit is kan gebeuren, dan moet iemand anders de kar trekken maar dat gebeurde niet.
Helemaal dramatisch was natuurlijk dat je iets moet proberen te forceren met twee spitsen die in hun eerdere Ajax-carriere al niet goed genoeg waren op CL niveau. Dat pleit niet voor het zoveel geprezen spelersbeleid.
Verder hebben we in het verleden ook wat geluk gehad met de VAR, dus daar ga ik niet in mee.
Wel vond ik het afgekeurde doelpunt vrij belachelijk.![]()
Waar heb je het nou over joh? Noem je alleen gefrustreerd omdat je altijd je calimero gram komt halen hier met je rare hersenspinsels. Jij, psvcl en die scarface wel echt de mongolentrifecta op dit forum.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 12:31 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Oke mokkiemok
[..]
Ja, want ik ben degene die baalt van gisteravond iddDit is wat er mis is met 80% van de Ajax supporters; als ze winnen mag je allemaal in de rij staan om felicitaties over te brengen maar als ze verliezen moet je je mond houden en is het onterecht en zijn ze benadeeld.
Ik denk overigens ook niet dat het gister veel anders was dan tegen Valencia of Lille, maar dit keer zat het verloop van de wedstrijd wat meer tegen. Kan toch een keer gebeuren? 6 punten uit 3 wedstrijden blijft nog steeds gewoon prima in deze poule.
Daarnaast, liep jij niet oa te huilen dat mensen kwamen trollen in het psv topic na die 3-0 laatst?![]()
![]()
Dat liep ik inderdaad nietquote:Op donderdag 24 oktober 2019 14:31 schreef 7Eleven het volgende:
[..]
Waar heb je het nou over joh? Noem je alleen gefrustreerd omdat je altijd je calimero gram komt halen hier met je rare hersenspinsels. Jij, psvcl en die scarface wel echt de mongolentrifecta op dit forum.
Daarnaast, liep jij niet oa te huilen dat mensen kwamen trollen in het psv topic na die 3-0 laatst?![]()
![]()
Dit soort dingen hebben ook te maken met ervarenheid van de VAR en de mensen die de beelden moeten stilzetten. Letten ze wel genoeg op dat ze juiste beeld pakken waar de bal nog aan voet zit en niet waar de bal al onderweg is...![]()
Nee hoor, ajax is rijk zat om dit dus niet te doen. Siem heeft er echt helemaal niets te zoeken, qua fysiek, techniek en ervaring niet.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 11:49 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Siem in de etalage gooien. Siem moet gewoon verkocht worden. Elke keer als hij erin komt, vraagt iedereen zich af waarom hij nog in de selectie zit.![]()
maar waarom steekt Ten Hag dan z'n nek voor hem uit? De makkelijkste weg is hem gewoon uit de selectie zetten en met jong mee te laten trainen.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 15:22 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Nee hoor, ajax is rijk zat om dit dus niet te doen. Siem heeft er echt helemaal niets te zoeken, qua fysiek, techniek en ervaring niet.![]()
Dat is onzin. Helemaal als je ziet dat hij erin komt in de laatste minuten. Dan gebruik je dat om iemand in de etalage te zetten. Marc let heus wel op de kleintjes.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 15:22 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Nee hoor, ajax is rijk zat om dit dus niet te doen. Siem heeft er echt helemaal niets te zoeken, qua fysiek, techniek en ervaring niet.![]()
Nu hoop ik toch wel echt dat het kwartje is gevallen en dat Alvarez lekker uit moet vechten met Veltman wie naast Blind komt te staan.
Martinez in de Frenkie rol en vd Beek iets minder diep dan dat hij gewend is. Promes op 10 en voorin Neres, Tadic en Ziyech voorin.
Wat zat er gisteren weinig voetbal in de ploeg. Alleen Donny deed het aanvallend goed vond ik.![]()
nee man echt onzin, Marc is slim genoeg om te weten dat hij nagenoeg niets opbrengt, z'n contract loopt trouwens af na dit seizoen.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 15:45 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Dat is onzin. Helemaal als je ziet dat hij erin komt in de laatste minuten. Dan gebruik je dat om iemand in de etalage te zetten. Marc let heus wel op de kleintjes.![]()
donny was onzichtbaarquote:Op donderdag 24 oktober 2019 15:50 schreef Ramboetan het volgende:
Nu hoop ik toch wel echt dat het kwartje is gevallen en dat Alvarez lekker uit moet vechten met Veltman wie naast Blind komt te staan.
Martinez in de Frenkie rol en vd Beek iets minder diep dan dat hij gewend is. Promes op 10 en voorin Neres, Tadic en Ziyech voorin.
Wat zat er gisteren weinig voetbal in de ploeg. Alleen Donny deed het aanvallend goed vond ik.
alleen promes had gevaarFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Voor de goal ja, maar qua veldspel was Donny beter.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 15:52 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
donny was onzichtbaar
alleen promes had gevaar![]()
Ze waren allebei bijzonder matig. Tikte geen moment hun normale niveau aan.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 15:52 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
donny was onzichtbaar
alleen promes had gevaarDit, dus.![]()
En dan wil je met Van de Beek verder terug nog minder voetbal in de ploeg brengen? Nog even afgezien van de gaten die weer enorm zullen worden voor de verdediging.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 15:50 schreef Ramboetan het volgende:
Nu hoop ik toch wel echt dat het kwartje is gevallen en dat Alvarez lekker uit moet vechten met Veltman wie naast Blind komt te staan.
Martinez in de Frenkie rol en vd Beek iets minder diep dan dat hij gewend is. Promes op 10 en voorin Neres, Tadic en Ziyech voorin.
Wat zat er gisteren weinig voetbal in de ploeg. Alleen Donny deed het aanvallend goed vond ik.![]()
Wat laten de ajacieden zich kennen zeg,en dan psvers calimeros noemen![]()
https://twitter.com/foxsportsnl/status/1187323049235881984?s=21
Het zit voor het eerst eens tegen![]()
![]()
Heerlijk madquote:Op donderdag 24 oktober 2019 14:31 schreef 7Eleven het volgende:
[..]
Waar heb je het nou over joh? Noem je alleen gefrustreerd omdat je altijd je calimero gram komt halen hier met je rare hersenspinsels. Jij, psvcl en die scarface wel echt de mongolentrifecta op dit forum.
Daarnaast, liep jij niet oa te huilen dat mensen kwamen trollen in het psv topic na die 3-0 laatst?![]()
![]()
Volgens Lenin op de persconferentie moeten talenten als Siem de Jong hun wedstrijden 'verdienen'RED ONS HENNIEGOD![]()
dit is fok geen twitter, zij praten niet namens ons ofzo.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 16:08 schreef PSVCL het volgende:
Wat laten de ajacieden zich kennen zeg,en dan psvers calimeros noemen![]()
https://twitter.com/foxsportsnl/status/1187323049235881984?s=21
Het zit voor het eerst eens tegenFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Donny heeft er weer eens niks van gebakken. Lekker het spel vertragen vooral .quote:Op donderdag 24 oktober 2019 15:57 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Voor de goal ja, maar qua veldspel was Donny beter.
[ Bericht 0% gewijzigd door Vjenne12345 op 24-10-2019 16:32:36 ]![]()
Nee juist niet. Met de opstelling van gisteren lijkt het alsof de voorste 4 niet echt een klik hebben met de achterste 6. Martinez probeert het nog een beetje maar Alvarez staat er echt jan lul.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 16:03 schreef wimderon het volgende:
[..]
En dan wil je met Van de Beek verder terug nog minder voetbal in de ploeg brengen? Nog even afgezien van de gaten die weer enorm zullen worden voor de verdediging.![]()
Kromme zin en we hoeven het niet eens te zijn.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 16:22 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Donny heeft er weer eens niks van gebakken. Lekker het spel verdragen vooral .![]()
Vond Donny nog de beste middenvelder.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 16:22 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Donny heeft er weer eens niks van gebakken. Lekker het spel vertragen vooral .
Alvarez en de ohh zo geprezen Martinez waren pas bagger.
Snap nog steeds niet waarom Ajax (ja Ajax) met 2 verdedigers op het middenveld speelt. Voetballend begint het steeds meer te lijken op het beton voetbal van Frank de Boer.
Snap daarom ook niet waarom Gravenberch geen echte kans krijgt. Samen met Unuvar de grootste talent binnen de opleiding. Maar Ten Hag blijft lekker spelen met een beton middenveld.
Bij Chelsea geven ze nog meer jeugd spelers de kans (ja, noodgedwongen maar toch).En je ziet het. Doen het prima in de CL en houden zich ook prima staande in de top van de PL.
Verliezen in de CL kan altijd (we zijn geen fucking Barca ofzo) maar de manier waarop vond ik beschamend. Totaal Ajax-onwaardig.
Alvarez moet spelen op de positie waarvoor hij is gehaald (CV). Ten Hag zal dus moeten kiezen tussen Alvarez of Veltman. Vind trouwens dat Veltman het echt heel goed doet. Had ik niet echt verwacht. Dus wat mij betreft gaat Alvarez gewoon banken. 15 mil of niet.![]()
Donny speelde prima. Zat er heel vaak tussen en veroverde veel ballen. Aanvallend was het niet zoals we van hem gewend zijn, maar dat lag niet zozeer aan hem.![]()
Eens, maar dat is zoals je zelf al zegt ook niet zo moeilijk.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 16:44 schreef duo-penotti het volgende:
[..]
Vond Donny nog de beste middenvelder.
Alvarez en de ohh zo geprezen Martinez waren pas bagger.
Snap nog steeds niet waarom Ajax (ja Ajax) met 2 verdedigers op het middenveld speelt. Voetballend begint het steeds meer te lijken op het beton voetbal van Frank de Boer.
Snap daarom ook niet waarom Gravenberch geen echte kans krijgt. Samen met Unuvar de grootste talent binnen de opleiding. Maar Ten Hag blijft lekker spelen met een beton middenveld.
Bij Chelsea geven ze nog meer jeugd spelers de kans (ja, noodgedwongen maar toch).En je ziet het. Doen het prima in de CL en houden zich ook prima staande in de top van de PL.
Verliezen in de CL kan altijd (we zijn geen fucking Barca ofzo) maar de manier waarop vond ik beschamend. Totaal Ajax-onwaardig.
Alvarez moet spelen op de positie waarvoor hij is gehaald (CV). Ten Hag zal dus moeten kiezen tussen Alvarez of Veltman. Vind trouwens dat Veltman het echt heel goed doet. Had ik niet echt verwacht. Dus wat mij betreft gaat Alvarez gewoon banken. 15 mil of niet.
Donny is in het huidige seizoen vrij matig. Frenkie maakte hem tot een top middenvelder, nu is er niet veel meer van over.![]()
Siem en Marin verkopen. Een goede middenvelder kopen en je bent klaar.Exponentiλle deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.![]()
97% mee eens. Goede post.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 16:44 schreef duo-penotti het volgende:
[..]
Vond Donny nog de beste middenvelder.
Alvarez en de ohh zo geprezen Martinez waren pas bagger.
Snap nog steeds niet waarom Ajax (ja Ajax) met 2 verdedigers op het middenveld speelt. Voetballend begint het steeds meer te lijken op het beton voetbal van Frank de Boer.
Snap daarom ook niet waarom Gravenberch geen echte kans krijgt. Samen met Unuvar de grootste talent binnen de opleiding. Maar Ten Hag blijft lekker spelen met een beton middenveld.
Bij Chelsea geven ze nog meer jeugd spelers de kans (ja, noodgedwongen maar toch).En je ziet het. Doen het prima in de CL en houden zich ook prima staande in de top van de PL.
Verliezen in de CL kan altijd (we zijn geen fucking Barca ofzo) maar de manier waarop vond ik beschamend. Totaal Ajax-onwaardig.
Alvarez moet spelen op de positie waarvoor hij is gehaald (CV). Ten Hag zal dus moeten kiezen tussen Alvarez of Veltman. Vind trouwens dat Veltman het echt heel goed doet. Had ik niet echt verwacht. Dus wat mij betreft gaat Alvarez gewoon banken. 15 mil of niet.![]()
Ik blijf het al maanden zeggen. Maar Sander Berge van Genk was voor mij de perfecte vervanger Frenkie. Haalbaar en heeft vergelijkbare kwaliteiten en een vergelijkbare speelstijl als Frenkiequote:Op donderdag 24 oktober 2019 16:55 schreef firefly3 het volgende:
Siem en Marin verkopen. Een goede middenvelder kopen en je bent klaar.
Is alleen iets wat blessure gevoelig geloof ik. En zou wellicht 10 mil duurder zijn geweest. Maar zou hier perfect passen.
Ik weet dat Frenkie vrijwel niet te vervangen is. Maar van Frenkie naar Alvarez...Dat is wel een hele grote downgrade... En waarom heeft Marc er niet alles aan gedaan om Schone hier te houden. Die hadden we momenteel wel goed kunnen gebruiken. Blijkbaar vond Ten Hag hem niet meer goed genoeg voor een basisplek. Bullshit als je het mij vraagt.
Dat je bijna 30 mil hebt betaald voor Marin en Alvarez. Tja... Marc heeft een hoop goeds gedaan (respect daarvoor). Maar als beide spelers in de komende weken/maanden geen progressie boeken. Dan zullen ze al snel als miskoop worden gezien.
[ Bericht 5% gewijzigd door duo-penotti op 24-10-2019 17:07:54 ]![]()
Donny was helemaal niet goed en verdedigend stond het bij Ajax best wel goed dus om die 2 verdedigende middenvelders de schuld te geven van het falen van de spelers voorin op Promes na begrijp ik niet.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 16:44 schreef duo-penotti het volgende:
[..]
Vond Donny nog de beste middenvelder.
Alvarez en de ohh zo geprezen Martinez waren pas bagger.
Snap nog steeds niet waarom Ajax (ja Ajax) met 2 verdedigers op het middenveld speelt. Voetballend begint het steeds meer te lijken op het beton voetbal van Frank de Boer.
Snap daarom ook niet waarom Gravenberch geen echte kans krijgt. Samen met Unuvar de grootste talent binnen de opleiding. Maar Ten Hag blijft lekker spelen met een beton middenveld.
Bij Chelsea geven ze nog meer jeugd spelers de kans (ja, noodgedwongen maar toch).En je ziet het. Doen het prima in de CL en houden zich ook prima staande in de top van de PL.
Verliezen in de CL kan altijd (we zijn geen fucking Barca ofzo) maar de manier waarop vond ik beschamend. Totaal Ajax-onwaardig.
Alvarez moet spelen op de positie waarvoor hij is gehaald (CV). Ten Hag zal dus moeten kiezen tussen Alvarez of Veltman. Vind trouwens dat Veltman het echt heel goed doet. Had ik niet echt verwacht. Dus wat mij betreft gaat Alvarez gewoon banken. 15 mil of niet.
Ik ben er zelf ook niet geheel tevreden over deze invulling hoor maar dit is me ook wat te makkelijk.
En Ajax onwaardig, tegen RKC dat was Ajax onwaardig, gisteren was gewoon een open wedstrijd waar de tegenstander aan het langste eind trok en je zelf te weinig aanvallend bracht.![]()
Maar met Van de Beek wordt het zowel voetballend als verdedigend minder. Dan zorg je maar dat het achterin wat stabieler staat en de 4 voorin moeten het zelf dan maar uitzoeken, zolang er geen fatsoenlijke zessen beschikbaar zijn.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 16:29 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Nee juist niet. Met de opstelling van gisteren lijkt het alsof de voorste 4 niet echt een klik hebben met de achterste 6. Martinez probeert het nog een beetje maar Alvarez staat er echt jan lul.![]()
Dat is ook zijn kracht. Druk zetten, kunnen lopen waar hij wil en normaliter ook het bijsluiten in de zestien.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 16:49 schreef PicoMMP het volgende:
Donny speelde prima. Zat er heel vaak tussen en veroverde veel ballen. Aanvallend was het niet zoals we van hem gewend zijn, maar dat lag niet zozeer aan hem.
Als je hem als zes opstelt gebruik je letterlijk niets van zijn kwaliteiten. Dan gaat hij in balbezit verstoppertje spelen, als hij niet al veel te ver naar voren staat, en weet hij verdedigend totaal niet hoe zich op te stellen om die zone te bespelen.![]()
daarom vond ik het ook wel wat raar tegen RKV dat Alvarez moest banken, die heeft juist speeltijd nodig op die plek. Had Ziyech voor die wedstrijd gespaard, was hij gisteren fitter geweest, als die z'n dag niet heeft zoals gisteren heeft de ploeg er enorm onder te lijden.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 17:53 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat is ook zijn kracht. Druk zetten, kunnen lopen waar hij wil en normaliter ook het bijsluiten in de zestien.
Als je hem als zes opstelt gebruik je letterlijk niets van zijn kwaliteiten. Dan gaat hij in balbezit verstoppertje spelen, als hij niet al veel te ver naar voren staat, en weet hij verdedigend totaal niet hoe zich op te stellen om die zone te bespelen.![]()
Het eerste wat je doet is natuurlijk het juiste frame pakken om vervolgens de lijntjes te trekken. Dan zijn er wellicht een stuk of 3 frames die ermee doorkunnen maar ze moeten de eerste nemen. Dit was overduidelijk een paar frames te laat.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 15:14 schreef Frozen-assassin het volgende:
Dit soort dingen hebben ook te maken met ervarenheid van de VAR en de mensen die de beelden moeten stilzetten. Letten ze wel genoeg op dat ze juiste beeld pakken waar de bal nog aan voet zit en niet waar de bal al onderweg is...
Als je graag wil dat de goal telt zul je niet snel zo'n fout maken. Als je hoopt dat je hem kunt afkeuren wordt het al een stuk waarschijnlijker, als het je niet uitmaakt wie er wint is het ook een onwaarschijnlijke fout.Ik kan me dat geluk eigenlijk niet herinneren. Bij het WK vond ik de VAR heel erg selectief en dan lijkt het slechts een middel om het toernooi bedachtzamer te manipuleren. Als je het ene moment laat gaan en het andere moment gaat miereneuken dan wordt het voetbal er niks eerlijker van. Integendeel.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 13:56 schreef Adames het volgende:
[..]
De VAR discussie is er al sinds de introductie, waarbij het ook niet helpt dat elk toernooi weer zijn eigen nuances in de regels heeft.
Verder hebben we in het verleden ook wat geluk gehad met de VAR, dus daar ga ik niet in mee.
Wel vond ik het afgekeurde doelpunt vrij belachelijk.Als ze niet te vertrouwen zijn, en ik vind niet dat die scheidsrechterscommissie onder Spaanse leiding zich erg betrouwbaar heeft getoond voordat er VAR was, waarom zou dit dan wel kloppen?quote:Op donderdag 24 oktober 2019 13:54 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
Ik weiger te geloven dat de uefa of var onbetrouwbaar is wat betreft arbitrage. Het is een corrupte teringzooi maar kan me niet voorstellen dat de VAR willekeurig is omdat de uefa niet te vertrouwen is.
Ik heb heel vaak het idee dat scheidsrechters druk voelen om vooral geen fout ten koste van ιιn bepaalde partij te maken, waarom zou de VAR een dergelijke druk niet voelen? Er was een heel dubieuze beslissing die heel haastig genomen werd en een enorme blunder, allebei in het voordeel van dezelfde ploeg net als de algehele leiding. En dan krijg je het bewijs in eerste instantie ook nog eens vals voorgeschoteld. Waarom niet meteen het hele shot? Dan gaat het stadion uit zijn dak.Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.![]()
daarom verbaasde mij die goedgekeurde goal van Tadic tegen Real vorig seizoenquote:Op donderdag 24 oktober 2019 17:59 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het eerste wat je doet is natuurlijk het juiste frame pakken om vervolgens de lijntjes te trekken. Dan zijn er wellicht een stuk of 3 frames die ermee doorkunnen maar ze moeten de eerste nemen. Dit was overduidelijk een paar frames te laat.
Als je graag wil dat de goal telt zul je niet snel zo'n fout maken. Als je hoopt dat je hem kunt afkeuren wordt het al een stuk waarschijnlijker, als het je niet uitmaakt wie er wint is het ook een onwaarschijnlijke fout.
[..]
Ik kan me dat geluk eigenlijk niet herinneren. Bij het WK vond ik de VAR heel erg selectief en dan lijkt het slechts een middel om het toernooi bedachtzamer te manipuleren. Als je het ene moment laat gaan en het andere moment gaat miereneuken dan wordt het voetbal er niks eerlijker van. Integendeel.
[..]
Als ze niet te vertrouwen zijn, en ik vind niet dat die scheidsrechterscommissie onder Spaanse leiding zich erg betrouwbaar heeft getoond voordat er VAR was, waarom zou dit dan wel kloppen?
Ik heb heel vaak het idee dat scheidsrechters druk voelen om vooral geen fout ten koste van ιιn bepaalde partij te maken, waarom zou de VAR een dergelijke druk niet voelen? Er was een heel dubieuze beslissing die heel haastig genomen werd en een enorme blunder, allebei in het voordeel van dezelfde ploeg net als de algehele leiding. En dan krijg je het bewijs in eerste instantie ook nog eens vals voorgeschoteld. Waarom niet meteen het hele shot? Dan gaat het stadion uit zijn dak.![]()
Daarom verbaasde mij totaal niet dat ze uberhaupt een bal aan de zijlijn een dozijn passes eerder gingen onderzoeken met de VAR om eventueel de goal te kunnen afkeuren. Denk je echt dat Ajax dat in Bernabeu was gebeurd bij een goal voor Real?quote:Op donderdag 24 oktober 2019 18:05 schreef Tarado het volgende:
[..]
daarom verbaasde mij die goedgekeurde goal van Tadic tegen Real vorig seizoenWees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.![]()
Wel oppassen we geen complotten zoeken die er niet zijn. De scheidsrechters, en helaas de VAR ook, maken elke week fouten. Soms in het voordeel van Ajax en soms in het nadeel.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 18:08 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Daarom verbaasde mij totaal niet dat ze uberhaupt een bal aan de zijlijn een dozijn passes eerder gingen onderzoeken met de VAR om eventueel de goal te kunnen afkeuren. Denk je echt dat Ajax dat in Bernabeu was gebeurd bij een goal voor Real?proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg![]()
piep piep halloquote:Op donderdag 24 oktober 2019 18:08 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Daarom verbaasde mij totaal niet dat ze uberhaupt een bal aan de zijlijn een dozijn passes eerder gingen onderzoeken met de VAR om eventueel de goal te kunnen afkeuren. Denk je echt dat Ajax dat in Bernabeu was gebeurd bij een goal voor Real?Laffe huichelaar![]()
haha watquote:Op donderdag 24 oktober 2019 18:08 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Daarom verbaasde mij totaal niet dat ze uberhaupt een bal aan de zijlijn een dozijn passes eerder gingen onderzoeken met de VAR om eventueel de goal te kunnen afkeuren. Denk je echt dat Ajax dat in Bernabeu was gebeurd bij een goal voor Real?![]()
Je hoeft nou niet een volleerde complottheoreticus te zijn om te bedenken dat het WK 2002 gemanipuleerd werd. Wie zegt mij dan dat alle andere competities daarvan vrij zijn, aangezien de Fifa daarmee wegkwam?quote:Op donderdag 24 oktober 2019 18:12 schreef manny het volgende:
[..]
Wel oppassen we geen complotten zoeken die er niet zijn. De scheidsrechters, en helaas de VAR ook, maken elke week fouten. Soms in het voordeel van Ajax en soms in het nadeel.
Het bevoordelen van Chelsea komt voor mij ook uit de lucht vallen hoor, ik vind het dan ook alleen maar verdacht, het kan ook gewoon een enorme blunder zijn samen met een toevallige samenloop van omstandigheden. Maar als het erom gaat in de CL is het juist niet een kwestie de ene keer zit het mee, de andere keer zit het tegen. Het zit de tegenstanders van Barcelona en Real altijd tegen en dan zijn er ook nog de gevallen waar nooit een strafschop voor gegeven wordt maar dan wel, of een unieke rooie kaart. Dat soort pech hebben sommige clubs nooit.Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.![]()
Zonde wel, hopelijk groeien ze door!!quote:Op donderdag 24 oktober 2019 17:02 schreef duo-penotti het volgende:
[..]
Ik blijf het al maanden zeggen. Maar Sander Berge van Genk was voor mij de perfecte vervanger Frenkie. Haalbaar en heeft vergelijkbare kwaliteiten en een vergelijkbare speelstijl als Frenkie
Is alleen iets wat blessure gevoelig geloof ik. En zou wellicht 10 mil duurder zijn geweest. Maar zou hier perfect passen.
Ik weet dat Frenkie vrijwel niet te vervangen is. Maar van Frenkie naar Alvarez...Dat is wel een hele grote downgrade... En waarom heeft Marc er niet alles aan gedaan om Schone hier te houden. Die hadden we momenteel wel goed kunnen gebruiken. Blijkbaar vond Ten Hag hem niet meer goed genoeg voor een basisplek. Bullshit als je het mij vraagt.
Dat je bijna 30 mil hebt betaald voor Marin en Alvarez. Tja... Marc heeft een hoop goeds gedaan (respect daarvoor). Maar als beide spelers in de komende weken/maanden geen progressie boeken. Dan zullen ze al snel als miskoop worden gezien.Exponentiλle deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.![]()
Ten Hag is aan het marchanderen met Van de Beek als zes omdat hij buiten Neres niemand van de grote namen op de bank durft te zetten.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 17:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
daarom vond ik het ook wel wat raar tegen RKV dat Alvarez moest banken, die heeft juist speeltijd nodig op die plek. Had Ziyech voor die wedstrijd gespaard, was hij gisteren fitter geweest, als die z'n dag niet heeft zoals gisteren heeft de ploeg er enorm onder te lijden.![]()
Welk bevoordelen van Chelsea?quote:Op donderdag 24 oktober 2019 18:27 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Je hoeft nou niet een volleerde complottheoreticus te zijn om te bedenken dat het WK 2002 gemanipuleerd werd. Wie zegt mij dan dat alle andere competities daarvan vrij zijn, aangezien de Fifa daarmee wegkwam?
Het bevoordelen van Chelsea komt voor mij ook uit de lucht vallen hoor, ik vind het dan ook alleen maar verdacht, het kan ook gewoon een enorme blunder zijn samen met een toevallige samenloop van omstandigheden. Maar als het erom gaat in de CL is het juist niet een kwestie de ene keer zit het mee, de andere keer zit het tegen. Het zit de tegenstanders van Barcelona en Real altijd tegen en dan zijn er ook nog de gevallen waar nooit een strafschop voor gegeven wordt maar dan wel, of een unieke rooie kaart. Dat soort pech hebben sommige clubs nooit.![]()
Maar wil je die op de bank hebben dan?quote:Op donderdag 24 oktober 2019 20:11 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ten Hag is aan het marchanderen met Van de Beek als zes omdat hij buiten Neres niemand van de grote namen op de bank durft te zetten.![]()
Het is praktisch niet mogelijk om er meer dan vier op te stellen, dus er zit er sowieso al eentje. Als je dan ook nog Huntelaar opstelt kun je er maar drie opstellen. Dan moet je maar kiezen. Schipperen zodat het elftal er slechter van wordt in ieder geval heb je niets aan.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 20:43 schreef Fargo het volgende:
[..]
Maar wil je die op de bank hebben dan?![]()
quote:Op donderdag 24 oktober 2019 23:50 schreef Scarface88 het volgende:
PSV pakt wel de punten voor het Nederlandse voetbal.![]()
![]()
Het heeft een paar jaar geduurd, maar ze beginnen het eindelijk te snappen jaquote:Op donderdag 24 oktober 2019 23:50 schreef Scarface88 het volgende:
PSV pakt wel de punten voor het Nederlandse voetbal.Wie niet dom is moet slim zijn!![]()
Ajax werd in de voorronde CL ook opzichtig bevoordeeld tegen APOEL Nicosia. Het was overduidelijk dat de UEFA de smaakmaker van vorig seizoen kostte wat het kost in het hoofdtoernooi wilde hebben. Gastlanden van een EK of WK hebben ook altijd een makkelijke poule. Zo wordt er wat af geregeld achter de schermen.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 18:27 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Je hoeft nou niet een volleerde complottheoreticus te zijn om te bedenken dat het WK 2002 gemanipuleerd werd. Wie zegt mij dan dat alle andere competities daarvan vrij zijn, aangezien de Fifa daarmee wegkwam?
Het bevoordelen van Chelsea komt voor mij ook uit de lucht vallen hoor, ik vind het dan ook alleen maar verdacht, het kan ook gewoon een enorme blunder zijn samen met een toevallige samenloop van omstandigheden. Maar als het erom gaat in de CL is het juist niet een kwestie de ene keer zit het mee, de andere keer zit het tegen. Het zit de tegenstanders van Barcelona en Real altijd tegen en dan zijn er ook nog de gevallen waar nooit een strafschop voor gegeven wordt maar dan wel, of een unieke rooie kaart. Dat soort pech hebben sommige clubs nooit.Op vrijdag 14 april 2023 07:00 schreef Lokale_Notabele het volgende:
"Orkun Kokcu is een dynamischere verbeterde versie van Andrea Pirlo".![]()
Fantastischquote:Op donderdag 24 oktober 2019 23:50 schreef Scarface88 het volgende:
PSV pakt wel de punten voor het Nederlandse voetbal.![]()
Gek genoeg knijp ik 'm toch een beetje voor een zeperd zondag... je zou bijna zeggen dat je niet kan verliezen maar onze aanvallende vorm is ook niet geweldig de laatste weken. Tadic, Donny en Neres zijn toch wel behoorlijk uit vorm... Ziyech is een tikkeltje wisselvallig... alleen Promes toont qua goals in ieder geval vorm.Op maandag voel ik me als Robinson Crusoλ: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Heb je Feijenoord gezien de afgelopen tijd?quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 09:42 schreef TheVulture het volgende:
Gek genoeg knijp ik 'm toch een beetje voor een zeperd zondag... je zou bijna zeggen dat je niet kan verliezen maar onze aanvallende vorm is ook niet geweldig de laatste weken. Tadic, Donny en Neres zijn toch wel behoorlijk uit vorm... Ziyech is een tikkeltje wisselvallig... alleen Promes toont qua goals in ieder geval vorm.
Dit wordt echt een walk-over. Geen probleem.Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
Voor Feyenoord is dit het bijna-laatste succesje wat ze dit seizoen nog kunnen pakken, ik ben daar ook niet gerust op, zeker niet met dit middenveld, dat zit net zo dunnetjes aan elkaar vast als vier seizoenen geleden
Fair enough, ze kunnen echt totaal niet voetballen, maar goed-nee-![]()
Ik vond ze tegen Chelsea helemaal niet zo slecht, wat ik heel postief vond was het gelijk druk zetten naar balverlies, helaas kwam het spel soms wat druistig over, vooral Ziyech verviel weer in zijn oude fout door bij slecht spel elke keer van die lompe afstandschoten te moeten doen, overigens keek ik de wedstrijd op Gran Canaria, op zich lekker ware niet dat het geluid een minuut voorliep
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block![]()
als ze het spel niet hoeven te maken zijn ze sowieso wat beter maar ik voorzie geen problemen al verwacht ik geen grote uitslagquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 09:45 schreef Marsenal het volgende:
Voor Feyenoord is dit het bijna-laatste succesje wat ze dit seizoen nog kunnen pakken, ik ben daar ook niet gerust op, zeker niet met dit middenveld, dat zit net zo dunnetjes aan elkaar vast als vier seizoenen geleden
Fair enough, ze kunnen echt totaal niet voetballen, maar goed![]()
Kon wel eens een ordinaire schoppartij worden als Feyenoord achter komtquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 09:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
als ze het spel niet hoeven te maken zijn ze sowieso wat beter maar ik voorzie geen problemen al verwacht ik geen grote uitslag
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block![]()
Als Feyenoord nog zichzelf in een resultaat weet te sukkelen, mag Stam blijven en gaan ze echt definitief een triest, triest seizoen tegemoet.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 09:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
als ze het spel niet hoeven te maken zijn ze sowieso wat beter maar ik voorzie geen problemen al verwacht ik geen grote uitslag-nee-![]()
Als je bij Ajax-Feyenoord een walk-over verwacht, gebeurt het vaak niet. Ik ga mee met Tarado, een eenvoudige 2-0 of 3-0.![]()
Geen zorgen maken. Wij kunnen er echt helemaal niets vanquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 09:45 schreef Marsenal het volgende:
Voor Feyenoord is dit het bijna-laatste succesje wat ze dit seizoen nog kunnen pakken, ik ben daar ook niet gerust op, zeker niet met dit middenveld, dat zit net zo dunnetjes aan elkaar vast als vier seizoenen geleden
Fair enough, ze kunnen echt totaal niet voetballen, maar goed![]()
![]()
2 wedstrijden iets minder spelen is behoorlijk uit vorm zijn?quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 09:42 schreef TheVulture het volgende:
Gek genoeg knijp ik 'm toch een beetje voor een zeperd zondag... je zou bijna zeggen dat je niet kan verliezen maar onze aanvallende vorm is ook niet geweldig de laatste weken. Tadic, Donny en Neres zijn toch wel behoorlijk uit vorm... Ziyech is een tikkeltje wisselvallig... alleen Promes toont qua goals in ieder geval vorm.
Wat een lulkoek dit.![]()
Met name Tadic, Donny en Neres spelen al weken matig... de laatste twee potjes doet de rest meequote:Op vrijdag 25 oktober 2019 10:44 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
2 wedstrijden iets minder spelen is behoorlijk uit vorm zijn?
Wat een lulkoek dit.Op maandag voel ik me als Robinson Crusoλ: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Het onderscheppen ging inderdaad heel behoorlijk. Maar het aanvallende spel was heel slecht.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 09:54 schreef raptorix het volgende:
Ik vond ze tegen Chelsea helemaal niet zo slecht, wat ik heel postief vond was het gelijk druk zetten naar balverlies, helaas kwam het spel soms wat druistig over, vooral Ziyech verviel weer in zijn oude fout door bij slecht spel elke keer van die lompe afstandschoten te moeten doen, overigens keek ik de wedstrijd op Gran Canaria, op zich lekker ware niet dat het geluid een minuut voorliep![]()
Ik vond Donny afgelopen wedstrijden niet eens zo heel slecht. Tadic is wel wat onzichtbaar.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:18 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Met name Tadic, Donny en Neres spelen al weken matig... de laatste twee potjes doet de rest meeHoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Ten Hag![]()
![]()
Arne Slot![]()
Jaap Stam![]()
Johnny Jansen![]()
Alfons Groenendijk
Die engerd die altijd bij de ingang van de super staat.![]()
dat zou alleen kunnen als Ajax zichzelf in slaap sukkelt net als bij die 6-2, alleen toen hadden ze Van Persie nogquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 10:00 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Als Feyenoord nog zichzelf in een resultaat weet te sukkelen, mag Stam blijven en gaan ze echt definitief een triest, triest seizoen tegemoet.![]()
Donny staat idd prima te ballen, alleen omdat het team even iets minder draait krijgt hij ook minder kansen. Komt wel weer goed hoor, tegen Chelsea was slordig maar gewoon een 5050 wedstrijd. Heb je een iets betere dag dan win je gewoon al van Chelsea. Vind ik toch nog steeds best sterk hoor, paar jaar geleden zouden we bij een mindere dag weggevaagd worden dit Chelsea.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:21 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik vond Donny afgelopen wedstrijden niet eens zo heel slecht. Tadic is wel wat onzichtbaar.![]()
quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:33 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Donny staat idd prima te ballen, alleen omdat het team even iets minder draait krijgt hij ook minder kansen. Komt wel weer goed hoor, tegen Chelsea was slordig maar gewoon een 5050 wedstrijd. Heb je een iets betere dag dan win je gewoon al van Chelsea. Vind ik toch nog steeds best sterk hoor, paar jaar geleden zouden we bij een mindere dag weggevaagd worden dit Chelsea.
Die engerd die altijd bij de ingang van de super staat.![]()
Een 50/50 wedstrijd, werkelijk?quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:38 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik vind er weinig aan gelogen behalve dat ik vd Beek niet zo sterk vond spelenDie engerd die altijd bij de ingang van de super staat.![]()
zekerquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:40 schreef standaard-viezerik het volgende:
[..]
Een 50/50 wedstrijd, werkelijk?![]()
Ben je achterlijk, of wat is er zo moeilijk hieraan?quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:40 schreef standaard-viezerik het volgende:
[..]
Een 50/50 wedstrijd, werkelijk?![]()
https://betweentheposts.n(...)ve-off-day-pressing/quote:Two evenly matched sides delivered a high-energy game with few genuine chances. The match was defined by the way both teams pressed and it titled Chelsea’s way late, as Michy Batshuayi scored a late winner.![]()
Chelsea had Ajax vooral in de tweede helft in de tang.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:43 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ben je achterlijk, of wat is er zo moeilijk hieraan?Die engerd die altijd bij de ingang van de super staat.![]()
nee, het laatste kwartier hadden ze wel de overhandquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:45 schreef standaard-viezerik het volgende:
[..]
Chelsea had Ajax vooral in de tweede helft in de tang.![]()
Klopt. Tadic heeft niet meer zijn shine van vorig seizoen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:21 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik vond Donny afgelopen wedstrijden niet eens zo heel slecht. Tadic is wel wat onzichtbaar.
Neres is geen schim meer van wat hij was, compleet overschaduwd door Promes die beter blijkt dan bergwijn van psv. Erg dreigend, gaat dit seizoen nog leuke dingen laten zien.![]()
Maar goed. Feijenoord kunnen we iets lager inschatten dan Chelsea en de mannen zullen bij de les zijn zondag. Degelijke 3-0 als we niet snel tegen rare rode kaarten ofzo aanlopen.proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg![]()
Ik verwacht ook een 2-0. Promes en Tadic.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:51 schreef manny het volgende:
Maar goed. Feijenoord kunnen we iets lager inschatten dan Chelsea en de mannen zullen bij de les zijn zondag. Degelijke 3-0 als we niet snel tegen rare rode kaarten ofzo aanlopen.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
geen schim? Moet je ook wel wat tijd krijgen om het te laten zien, voordeel met routiniers als Promes en Tadic is dat die altijd wel een zesje halen op een mindere dag, een jong talent kan dan nog weleens helemaal onzichtbaar wordenquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:50 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Klopt. Tadic heeft niet meer zijn shine van vorig seizoen.
Neres is geen schim meer van wat hij was, compleet overschaduwd door Promes die beter blijkt dan bergwijn van psv. Erg dreigend, gaat dit seizoen nog leuke dingen laten zien.![]()
Hem beoordelen op die schamele minuten die hij krijgt van pseudquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:50 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Klopt. Tadic heeft niet meer zijn shine van vorig seizoen.
Neres is geen schim meer van wat hij was, compleet overschaduwd door Promes die beter blijkt dan bergwijn van psv. Erg dreigend, gaat dit seizoen nog leuke dingen laten zien.o toptrainer Ten Hag
Die engerd die altijd bij de ingang van de super staat.![]()
Ajax zette daarvoor al niks tegenover het betere spel van Chelsea. Man die Alvarezquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:48 schreef Tarado het volgende:
[..]
nee, het laatste kwartier hadden ze wel de overhand
Die engerd die altijd bij de ingang van de super staat.![]()
er wordt wat te snel naar hem gewezen, Frenkie de Jong blijkt gewoon een topspeler te zijn, haalt het NL elftal uit het slob en voetbalt bij Barca of hij er al jaren speelt, die vervang je niet zomaar.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:56 schreef standaard-viezerik het volgende:
[..]
Ajax zette daarvoor al niks tegenover het betere spel van Chelsea. Man die Alvarez![]()
Dus zet je een verdediger op het middenveld?quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
er wordt wat te snel naar hem gewezen, Frenkie de Jong blijkt gewoon een topspeler te zijn, haalt het NL elftal uit het slob en voetbalt bij Barca of hij er al jaren speelt, die vervang je niet zomaar.Die engerd die altijd bij de ingang van de super staat.![]()
Op zich niet erg, hij is ook wel bekend met het middenveld.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:59 schreef standaard-viezerik het volgende:
[..]
Dus zet je een verdediger op het middenveld?
Alleen is het lang niet de spelverdeler die De Jong was. Verder heb je ook niemand op het middenveld die dat wel kan, dus dan ga je nat.
Blind zou nog enigszins kunnen, maar is ook niet zonder fouten en doet het beter als verdediger en Marin is voorlopig afgeschreven.
Toch zou ik Marin + Martinez wel eens opnieuw willen zien.![]()
voor zover ik weet heeft hij in Mexico ook cvm gespeeld, ik zeg ook niet dat hij de oplossing is maar het is te makkelijk om naar hem te wijzen als het een keertje niet lekker loopt, het zijn je topspelers die het lieten afweten tegen Chelsea, Tadic, Ziyech en vd Beekquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:59 schreef standaard-viezerik het volgende:
[..]
Dus zet je een verdediger op het middenveld?![]()
Neres was, net als Promes, altijd al een momentenvoetballer.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:50 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Klopt. Tadic heeft niet meer zijn shine van vorig seizoen.
Neres is geen schim meer van wat hij was, compleet overschaduwd door Promes die beter blijkt dan bergwijn van psv. Erg dreigend, gaat dit seizoen nog leuke dingen laten zien.
Als je dan maar 10 minuten per wedstrijd krijgt, kun je niet meer dan 1 goede actie per 2 wedstrijden verwachten.![]()
Hoe is het met Eiting eigenlijk, leeft die nog?quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 12:02 schreef Adames het volgende:
[..]
Op zich niet erg, hij is ook wel bekend met het middenveld.
Alleen is het lang niet de spelverdeler die De Jong was. Verder heb je ook niemand op het middenveld die dat wel kan, dus dan ga je nat.
Blind zou nog enigszins kunnen, maar is ook niet zonder fouten en doet het beter als verdediger en Marin is voorlopig afgeschreven.
Toch zou ik Marin + Martinez wel eens opnieuw willen zien.![]()
Tuurlijk was dit een 50/50 wedstrijd. Je moet niet alleen naar het gedeelte kijken waar Chelsea Ajax in de tang had he. Neem die afgekeurde goal + niet gegeven penalty mee. Kopbal op de paal van Alverez. Met een beetje mazzel win je de wedstrijd met 2-1, normaal gesproken speel je dit duel gelijk, en met een beetje pech verlies je 'm dus net. Chelsea heeft ook niet enorm veel grote kansen gehad. Die levensgrote kans voor Batshuayi was er wel eentje, maar die viel wel heel erg perongeluk voor zn voeten. Voor de rest heeft Chelsea nog een paar redelijke kansjes gehad, net zoals Ajax.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:40 schreef standaard-viezerik het volgende:
[..]
Een 50/50 wedstrijd, werkelijk?
Wel klote dat net Batshuayi die goal maakt. Ik roep al 5 jaar dat Ajax die jongen zou moeten halen![]()
![]()
Zeker, en ook gewoon fit dacht ik. Alleen toch niet goed genoeg vrees ik, viel me ook al op in die duels die hij wel mocht spelen 1 of 2 seizoenen geleden. Hij had wel een paar hele goeie momenten toen trouwens, maar zakte ook vaak weer ver terug.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 12:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hoe is het met Eiting eigenlijk, leeft die nog?![]()
natuurlijk is er een oplossing. Er lopen jongens rond in Jong Ajax die balletjes breed en terug kunnen versturen, zelfs vooruitspelen behoort tot de mogelijkheden. Of er moet gewoon toegegeven worden dat er belabberd is ingekocht.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 12:02 schreef Tarado het volgende:
[..]
voor zover ik weet heeft hij in Mexico ook cvm gespeeld, ik zeg ook niet dat hij de oplossing is maar het is te makkelijk om naar hem te wijzen als het een keertje niet lekker loopt, het zijn je topspelers die het lieten afweten tegen Chelsea, Tadic, Ziyech en vd BeekDie engerd die altijd bij de ingang van de super staat.![]()
het is weer helemaal niks met Ajaxquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 12:09 schreef standaard-viezerik het volgende:
[..]
natuurlijk is er een oplossing. Er lopen jongens rond in Jong Ajax die balletjes breed en terug kunnen versturen, zelfs vooruitspelen behoort tot de mogelijkheden. Of er moet gewoon toegegeven worden dat er belabberd is ingekocht.![]()
![]()
Dat is niet waar, Siem de Jong krijgt steevast zijn minuten.quote:
Die engerd die altijd bij de ingang van de super staat.![]()
Alvarez kan mij ook niet heel erg bekoren vooralsnog, maar gek genoeg woensdag viel hij me niet eens zo heel erg tegen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
er wordt wat te snel naar hem gewezen, Frenkie de Jong blijkt gewoon een topspeler te zijn, haalt het NL elftal uit het slob en voetbalt bij Barca of hij er al jaren speelt, die vervang je niet zomaar.![]()
Die jongen heeft er (net als een Origi) een handje van om altijd net voor tijd nog een beslissende goal binnen te tikken.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 12:06 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Tuurlijk was dit een 50/50 wedstrijd. Je moet niet alleen naar het gedeelte kijken waar Chelsea Ajax in de tang had he. Neem die afgekeurde goal + niet gegeven penalty mee. Kopbal op de paal van Alverez. Met een beetje mazzel win je de wedstrijd met 2-1, normaal gesproken speel je dit duel gelijk, en met een beetje pech verlies je 'm dus net. Chelsea heeft ook niet enorm veel grote kansen gehad. Die levensgrote kans voor Batshuayi was er wel eentje, maar die viel wel heel erg perongeluk voor zn voeten. Voor de rest heeft Chelsea nog een paar redelijke kansjes gehad, net zoals Ajax.
Wel klote dat net Batshuayi die goal maakt. Ik roep al 5 jaar dat Ajax die jongen zou moeten halenEcht een goudhaantje.
![]()
mij ook niet, tenminste het is natuurlijk een wisselwerking, maar tot nu toe is het de minst slechte oplossing, ik denk dat we tot na de winterstop moeten wachten voor een nieuwe variant of er moet bij toeval een keer de juiste chemie ontstaanquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 12:11 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Alvarez kan mij ook niet heel erg bekoren vooralsnog, maar gek genoeg woensdag viel hij me niet eens zo heel erg tegen.![]()
maar ik las dat hij weinig speelt omdat hij niet meeverdedigt, wel onvoorstelbaar dat Belgiλ zoveel goeie spitsen heeft, doet me een beetje denken aan de tijd dat Van Nistelrooy niet eens in aanmerking kwam voor NL elftal.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 12:14 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Die jongen heeft er (net als een Origi) een handje van om altijd net voor tijd nog een beslissende goal binnen te tikken.Echt een goudhaantje.
![]()
Precies, ik heb steeds gezegd Origi of Batshuayi halen please...maar goed hij zal ook vast wat mindere kanten hebben zoals Tarado zegt. Maar dan nog, vind dit wel echt hele gevaarlijke spitsen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 12:14 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Die jongen heeft er (net als een Origi) een handje van om altijd net voor tijd nog een beslissende goal binnen te tikken.Echt een goudhaantje.
![]()
Mwa, het is verder toch geen geweldige speler? (Net als Benteke en Origi.) Maar wel echt zo'n Chicarito-achtige spits, die het op een of andere manier altijd net voor elkaar krijgt om die balletjes er op het juiste moment in te prikken.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 12:16 schreef Tarado het volgende:
[..]
maar ik las dat hij weinig speelt omdat hij niet meeverdedigt, wel onvoorstelbaar dat Belgiλ zoveel goeie spitsen heeft, doet me een beetje denken aan de tijd dat Van Nistelrooy niet eens in aanmerking kwam voor NL elftal.
Van Nistelrooy is overigens altijd in aanmerking voor Oranje gekomen toen hij goed was, dus ik weet niet helemaal waar je op doelt.![]()
v Basten riep ''grote jongens'' als Nistelrooij, v Bommel, Seedorf etc soms niet op, toch?quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 12:20 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Mwa, het is verder toch geen geweldige speler? (Net als Benteke en Origi.) Maar wel echt zo'n Chicarito-achtige spits, die het op een of andere manier altijd net voor elkaar krijgt om die balletjes er op het juiste moment in te prikken.
Van Nistelrooy is overigens altijd in aanmerking voor Oranje gekomen toen hij goed was, dus ik weet niet helemaal waar je op doelt.![]()
het is een goeie spits, hebben we die in NL momenteel? Origi vind ik nog een ander verhaal, die kan ook nog voetballen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 12:20 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Mwa, het is verder toch geen geweldige speler? (Net als Benteke en Origi.) Maar wel echt zo'n Chicarito-achtige spits, die het op een of andere manier altijd net voor elkaar krijgt om die balletjes er op het juiste moment in te prikken.
Van Nistelrooy is overigens altijd in aanmerking voor Oranje gekomen toen hij goed was, dus ik weet niet helemaal waar je op doelt.
Nee Van Nistelrooy kwam laat in aanmerking voor oranje, niet omdat hij slecht was maar Kluivert veel beter![]()
Ja dat klopt maar bij Van Nistelrooy was dat puur omdat hij ruzie met hem had. In 2007 (het jaar waar jij op doelt) was er voor de spitspositie nauwelijks serieuze concurrentie, Koevermans heeft toen zelfs nog een paar interlands gespeeld toen Van Nistelrooy er niet was.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 12:23 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
v Basten riep ''grote jongens'' als Nistelrooij, v Bommel, Seedorf etc soms niet op, toch?
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 25-10-2019 12:25:47 ]![]()
Nee we hebben in Nederland alleen maar kutspitsen, hoewel Depay wel minimaal op het niveau van Origi en Batshuayi staat.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 12:25 schreef Tarado het volgende:
[..]
het is een goeie spits, hebben we die in NL momenteel? Origi vind ik nog een ander verhaal, die kan ook nog voetballen.
Nee Van Nistelrooy kwam laat in aanmerking voor oranje, niet omdat hij slecht was maar Kluivert veel beter
En Van Nistelrooy stond al vrij snel na zijn PSV-debuut in Oranje hoor, kwam er vrijwel altijd voor in aanmerking toen hij bij topclubs speelde. (Ging in 1998 naar PSV, debuteerde in 1998 in Oranje.)![]()
Depay vind ik geen spits.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 12:27 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Nee we hebben in Nederland alleen maar kutspitsen, hoewel Depay wel minimaal op het niveau van Origi en Batshuayi staat.
En Van Nistelrooy stond al vrij snel na zijn PSV-debuut in Oranje hoor, kwam er vrijwel altijd voor in aanmerking toen hij bij topclubs speelde. (Ging in 1998 naar PSV, debuteerde in 1998 in Oranje.)
OK maar speelde na z'n debuut toch heel weinig, ook mede door blessures hoor maar werd pas vaste spits toen Kluivert niet meer in beeld was![]()
Dit is het Ajax-topic, dus we zullen die discussie maar stoppen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 12:30 schreef Tarado het volgende:
[..]
Depay vind ik geen spits.
OK maar speelde na z'n debuut toch heel weinig, ook mede door blessures hoor maar werd pas vaste spits toen Kluivert niet meer in beeld wasMaar Ruud heeft toch echt wel vrij veel gespeeld tussen 1998 en 2002 (toen Patrick ermee stopte in Oranje) hoor.
![]()
Batshuayi heeft -tig kansen nodig. Tegen Ajax twee eigenlijk niet te missen kansen waarvan er eentje net ingaat omdat hij zowat op de doellijn staat....en dan nog schiet hij hem bijna over.
Reden waarom hij nagenoeg nooit in de basis begint bij het Belgisch elftal.“To destroy a people you must first sever their roots.”![]()
maar er staan er natuurlijk ook een paar terecht hoger in de pikordequote:Op vrijdag 25 oktober 2019 12:40 schreef Montagui het volgende:
Batshuayi heeft -tig kansen nodig. Tegen Ajax twee eigenlijk niet te missen kansen waarvan er eentje net ingaat omdat hij zowat op de doellijn staat....en dan nog schiet hij hem bijna over.
Reden waarom hij nagenoeg nooit in de basis begint bij het Belgisch elftal.![]()
quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 11:50 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Klopt. Tadic heeft niet meer zijn shine van vorig seizoen.
Neres is geen schim meer van wat hij was, compleet overschaduwd door Promes die beter blijkt dan bergwijn van psv. Erg dreigend, gaat dit seizoen nog leuke dingen laten zien.
Wegens niet-Zuid-Koreaanse praktijken verwijderd. :')
VBL / De stylist
https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5Dhzciyc&
https://www.youtube.com/watch?v=uxlsPrPF_lk![]()
Is natuurlijk ook gewoon zo. Bergwijn kan alleen hard rennen en vervolgens doet hij helemaal niks met de bal.quote:![]()
Dat hard rennen kan die nu ook even niet.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 13:31 schreef Boussaadia het volgende:
[..]
Is natuurlijk ook gewoon zo. Bergwijn kan alleen hard rennen en vervolgens doet hij helemaal niks met de bal.Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.![]()
Vorig jaar heeft Bergwijn genoeg laten zien en er zit ook wat meer rek in, maar op dit moment kun je inderdaad blijer zijn met Promes.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 13:31 schreef Boussaadia het volgende:
[..]
Is natuurlijk ook gewoon zo. Bergwijn kan alleen hard rennen en vervolgens doet hij helemaal niks met de bal.![]()
Ja, ben wel blij met Promes. Alleen wil Neres ook echt weer zien. Blijft lastigquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 14:20 schreef Adames het volgende:
[..]
Vorig jaar heeft Bergwijn genoeg laten zien en er zit ook wat meer rek in, maar op dit moment kun je inderdaad blijer zijn met Promes.![]()
Vond het ook vreemd dat Promes naar de kant werd gehaald, had eigenlijk ook gewoon weer gescoord. Had dan lekker Promes in de spits gezet en Neres voor Tadic laten invallen.![]()
Neres trekt die interland vlieguren gewoon niet zo goed en helaas voor Ajax is hij weer opgeroepen door Neymar zijn blessurequote:Op vrijdag 25 oktober 2019 17:39 schreef Nieuwschierig het volgende:
Toch lijken we momentum te zijn kwijt geraakt. Alsof de frisheid er af is.![]()
ik denk niet dat het daar aan ligt en laatste interlandweek deed hij niet mee, leuk dat hij nu wel weer opgeroepen isquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 18:11 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Neres trekt die interland vlieguren gewoon niet zo goed en helaas voor Ajax is hij weer opgeroepen door Neymar zijn blessure![]()
Jong Ajax begint ook steeds beter te draaien, inmiddels tweede in de competitie. Gravenberch deed niet mee, dus die zal zondag wel bij de selectie zitten.![]()
Traore overigens weer twee keer gescoord, die loopt 1 op 1. Zegt niet alles, want Casseira deed het altijd ook wel goed in Jong Ajax, maar vind het er bij Traore vaak wel goed uitzien. Eigenlijk zou je die in de winter misschien nog wel een half jaar moeten verhuren aan een middenmotor in de Eredivisie die nog een spits nodig hebben. Met Tadic en Huntelaar voor zich zal het dit jaar nog wel lastig worden bij het eerste.![]()
Ik zou hem eigenlijk zelfs minuten gaan geven in Ajax 1. Tadic mag wel wat vaker rust krijgen; Hunter in spits en dan Traore na uur erin.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 22:19 schreef Dale__Cooper het volgende:
Traore overigens weer twee keer gescoord, die loopt 1 op 1. Zegt niet alles, want Casseira deed het altijd ook wel goed in Jong Ajax, maar vind het er bij Traore vaak wel goed uitzien. Eigenlijk zou je die in de winter misschien nog wel een half jaar moeten verhuren aan een middenmotor in de Eredivisie die nog een spits nodig hebben. Met Tadic en Huntelaar voor zich zal het dit jaar nog wel lastig worden bij het eerste.
Het is een fantastische spits, heel compleet. Als we een eigen opgeleide spits in 1 willen hebben is het Traore.![]()
Ook een optie, nog een heel jaar Eerste Divisie is zonde.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 22:21 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik zou hem eigenlijk zelfs minuten gaan geven in Ajax 1. Tadic mag wel wat vaker rust krijgen; Hunter in spits en dan Traore na uur erin.
Het is een fantastische spits, heel compleet. Als we een eigen opgeleide spits in 1 willen hebben is het Traore.![]()
Traore lijkt er wel klaar voor om de stap naar het 1e te zetten ja
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoλ: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Mag het hopen ja, en laat siem dan lekker thuis. We hebben ervaring genoeg. Ajax staat voor jeugd, techniek en voetballen.. Siem mist er hier 2 van.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 22:17 schreef Dale__Cooper het volgende:
Jong Ajax begint ook steeds beter te draaien, inmiddels tweede in de competitie. Gravenberch deed niet mee, dus die zal zondag wel bij de selectie zitten.![]()
Hij, en met hem nog een paar anderen, is opgeroepen omdat de Zuid-Amerikaanse competities in de beslissende fases zitten. De finale van de Libertadores is maar een paar dagen na de interlandcyclus, terwijl er in de Brasileirγo nog minder dan tien wedstrijden te gaan zijn. Neres is heel veel plekken verloren in de pikorde sinds de start van de Copa America. Everton, Gabigol, Mateus Henrique zijn op de brommer.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 18:14 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik denk niet dat het daar aan ligt en laatste interlandweek deed hij niet mee, leuk dat hij nu wel weer opgeroepen isPut these foolish ambitions to rest.![]()
OK maar dan nog wel leuk voor hem, hij heeft ook nog kans om naar de Olympische spelen te gaan toch?quote:Op zaterdag 26 oktober 2019 10:48 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Hij, en met hem nog een paar anderen, is opgeroepen omdat de Zuid-Amerikaanse competities in de beslissende fases zitten. De finale van de Libertadores is maar een paar dagen na de interlandcyclus, terwijl er in de Brasileirγo nog minder dan tien wedstrijden te gaan zijn. Neres is heel veel plekken verloren in de pikorde sinds de start van de Copa America. Everton, Gabigol, Mateus Henrique zijn op de brommer.![]()
Dat zou kunnen ja. Nu ken ik de exacte data van het Olympisch voetbaltoernooi niet, maar Ajax is niet verplicht hem af te staan en in het verleden wilde dat nog wel eens overlappen met een Champions League voorronde.quote:Op zaterdag 26 oktober 2019 11:03 schreef Tarado het volgende:
[..]
OK maar dan nog wel leuk voor hem, hij heeft ook nog kans om naar de Olympische spelen te gaan toch?Put these foolish ambitions to rest.![]()
"The referee blows his whistle after Matthijs de Ligt (Juventus) does a good impression of a basketball player and handles the ball. That's a penalty to Lecce! They have a good chance to score now"
![]()
![]()
Kan hij niet veel aan doenquote:Op zaterdag 26 oktober 2019 16:23 schreef Simmertje het volgende:
"The referee blows his whistle after Matthijs de Ligt (Juventus) does a good impression of a basketball player and handles the ball. That's a penalty to Lecce! They have a good chance to score now"
https://streamja.com/1MdO![]()
Dit viel allemaal nog heel erg mee. Dacht dat hij (weer?) een domme fout had gemaakt. Het zit die jongen ook gewoon even totaal niet mee he. Blijft hem niets bespaard.quote:Op zaterdag 26 oktober 2019 16:39 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Kan hij niet veel aan doen
https://streamja.com/1MdO![]()
Even samenvatting van de O-17 gekeken, maar die Rasmussen is nog niet veel soeps.
Hij was vrij prijzig, maar voorlopig ben ik niet onder de indruk.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Maar Siem moet spelen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 22:36 schreef TheVulture het volgende:
Traore lijkt er wel klaar voor om de stap naar het 1e te zetten ja'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Zou mooi zijn als Feyenoord geslacht wordt, maar die hebben niets te verliezen eigenlijk en dat kan ze gevaarlijk maken. Zeker omdat Ajax zelf ook niet de sterren van de hemel speelt.I love music |Ajax forever
http://frontpage.fok.nl/c(...)-feest-of-farce.html![]()
Jup en je mag gewoon blij zijn dat je wint i.p.v. die walk-over die iedereen verwacht. Je bent zelf de laatste wedstrijden gewoon niet goed en vorig jaar in dit potje dacht iedereen er ook zo over en toen werd je enorm in het zadel geholpen met rood en een giga blunder van de keep.quote:![]()
Winnen vandaag en liefst staan al aan de aftrap met de wetenschap dat we kunnen uitlopen naar 6 punten.proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg![]()
nu overdrijf je wel, alsof Feyenoord voor dat rood sterker was, Ajax wint gewoon altijd van Feyenoord met af en toe een uitzondering en ik denk niet dat dit Feyenoord voor die uitzondering kan zorgenquote:Op zondag 27 oktober 2019 09:29 schreef TheArt het volgende:
[..]
Jup en je mag gewoon blij zijn dat je wint i.p.v. die walk-over die iedereen verwacht. Je bent zelf de laatste wedstrijden gewoon niet goed en vorig jaar in dit potje dacht iedereen er ook zo over en toen werd je enorm in het zadel geholpen met rood en een giga blunder van de keep.![]()
Wel interessant, op transfermarkt staat de 1-0 van vorig jaar op naam van Frenkie de Jong, op Google is het een eigen goal:quote:Op zondag 27 oktober 2019 09:29 schreef TheArt het volgende:
[..]
Jup en je mag gewoon blij zijn dat je wint i.p.v. die walk-over die iedereen verwacht. Je bent zelf de laatste wedstrijden gewoon niet goed en vorig jaar in dit potje dacht iedereen er ook zo over en toen werd je enorm in het zadel geholpen met rood en een giga blunder van de keep.
https://www.transfermarkt(...)spielbericht/3061089![]()
ik kan me dat hele doelpunt niet herinnerenquote:Op zondag 27 oktober 2019 09:37 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Wel interessant, op transfermarkt staat de 1-0 van vorig jaar op naam van Frenkie de Jong, op Google is het een eigen goal:
https://www.transfermarkt(...)spielbericht/3061089![]()
Dat is die eigen goal van Justin Bijlow.quote:Op zondag 27 oktober 2019 09:39 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik kan me dat hele doelpunt niet herinneren![]()
net even terug gekeken, eigen doelpunt inderdaad, lekker blundertjequote:Op zondag 27 oktober 2019 09:41 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Dat is die eigen goal van Justin Bijlow.![]()
Wat betekent dit όberhaupt?quote:Op zondag 27 oktober 2019 09:16 schreef peaceman het volgende:
Zou mooi zijn als Feyenoord geslacht wordt, maar die hebben niets te verliezen eigenlijk en dat kan ze gevaarlijk maken. Zeker omdat Ajax zelf ook niet de sterren van de hemel speelt.
Wαt een gelul
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 27-10-2019 09:45:04 ]![]()
Dat zeg ik niet. Ik zeg dat je in het zadel bent geholpen en dat was toch gewoon zo? Je hoefde door dat rood en die blunder daarna gewoon het potje maar op 80% uit te spelen.quote:Op zondag 27 oktober 2019 09:32 schreef Tarado het volgende:
[..]
nu overdrijf je wel, alsof Feyenoord voor dat rood sterker was, Ajax wint gewoon altijd van Feyenoord met af en toe een uitzondering en ik denk niet dat dit Feyenoord voor die uitzondering kan zorgen![]()
ok op die manierquote:Op zondag 27 oktober 2019 09:48 schreef TheArt het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Ik zeg dat je in het zadel bent geholpen en dat was toch gewoon zo? Je hoefde door dat rood en die blunder daarna gewoon het potje maar op 80% uit te spelen.![]()
Een 2014/15 editie.quote:
En dus een gelijkspel.
Met je buikschuifbaan.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Volgens mij dus officieel op naam van De Jong.quote:Op zondag 27 oktober 2019 09:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
net even terug gekeken, eigen doelpunt inderdaad, lekker blundertje![]()
Ik hoop met jou mee dat het gelul is.quote:Op zondag 27 oktober 2019 09:44 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Wat betekent dit όberhaupt?
Wαt een gelul
I love music |Ajax forever
http://frontpage.fok.nl/c(...)-feest-of-farce.html![]()
Stoor me vreselijk aan de media die zeggen dat Feyenoord moet hopen dat Ajax bij 3-0 gas terugneemt.
Laat het eerst maar 3-0 worden.I love music |Ajax forever
http://frontpage.fok.nl/c(...)-feest-of-farce.html![]()
Je weet hoe Feyenoord altijd die 2 keer per jaar wel zijn best kan doen omdat ze tegen Ajax spelen.quote:Op zondag 27 oktober 2019 10:25 schreef peaceman het volgende:
Stoor me vreselijk aan de media die zeggen dat Feyenoord moet hopen dat Ajax bij 3-0 gas terugneemt.
Laat het eerst maar 3-0 worden.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Precies.quote:Op zondag 27 oktober 2019 10:39 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Je weet hoe Feyenoord altijd die 2 keer per jaar wel zijn best kan doen omdat ze tegen Ajax spelen.I love music |Ajax forever
http://frontpage.fok.nl/c(...)-feest-of-farce.html![]()
Benieuwd wie er dit keer in de 89ste minuut in mogen vallen.
Ik denk Siem en Schuurs.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
OK, het lijkt dat die Bijlow de bal zelf over de lijn drukt, maar goed niet zo belangrijkquote:Op zondag 27 oktober 2019 10:04 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Volgens mij dus officieel op naam van De Jong.![]()
ik hoop niet dat het zo'n wedstrijd wordtquote:Op zondag 27 oktober 2019 10:49 schreef Kaneelstokje het volgende:
Benieuwd wie er dit keer in de 89ste minuut in mogen vallen.
Ik denk Siem en Schuurs.![]()
En met Ten Hag die over het wisselbeleid gaat?quote:Op zondag 27 oktober 2019 11:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik hoop niet dat het zo'n wedstrijd wordtEmotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
dat gezeur over Siem wordt ik ook wel een beetje moe van, als je een speler nog 3 minuten laat mee doen is het of omdat je hem belonen wil voor gedane trainingsarbeid en een beetje tijdrekken of als wanhoopsdaad, tegen Chelsea was dat het laatste.quote:Op zondag 27 oktober 2019 11:06 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
En met Ten Hag die over het wisselbeleid gaat?![]()
Dit inderdaad. Wat heeft Feyenoord hier nou in godsnaam te verliezen? Als die hier met 2-0 van het veld stappen dan kijkt niemand er raar van op, kan me ook niet voorstellen dat Stam op basis van deze wedstrijd wordt ontslagen (of het moet 10-0 worden, maar dat zou wel heel bizar zijn hi-ha-ho).quote:Op zondag 27 oktober 2019 09:16 schreef peaceman het volgende:
Zou mooi zijn als Feyenoord geslacht wordt, maar die hebben niets te verliezen eigenlijk en dat kan ze gevaarlijk maken. Zeker omdat Ajax zelf ook niet de sterren van de hemel speelt.
Dit zijn juist lekkere potjes, ogen dicht en gaan met die banaan. Je weet gewoon dat je tegen een tegenstander speelt die in principe op elke plek beter is, wat heb je dan te verliezen? Je ziet wel waar het schip strandt.![]()
klinkt allemaal heel makkelijk en Jaap zal het ook zo brengen maar ik denk dat ze een speciale spelersbus met meer toiletten hebben moeten regelen voor deze wedstrijd.quote:Op zondag 27 oktober 2019 11:13 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Wat heeft Feyenoord hier nou in godsnaam te verliezen? Als die hier met 2-0 van het veld stappen dan kijkt niemand er raar van op, kan me ook niet voorstellen dat Stam op basis van deze wedstrijd wordt ontslagen (of het moet 10-0 worden, maar dat zou wel heel bizar zijn hi-ha-ho).
Dit zijn juist lekkere potjes, ogen dicht en gaan met die banaan. Je weet gewoon dat je tegen een tegenstander speelt die in principe op elke plek beter is, wat heb je dan te verliezen? Je ziet wel waar het schip strandt.
dat ze aan damage control zullen gaan doen lijkt me logisch maar dat is wat anders dan denken dat ze kans hebben.![]()
Ik heb niks tegen Siem, sterker nog, ik was zijn grootste fan.quote:Op zondag 27 oktober 2019 11:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat gezeur over Siem wordt ik ook wel een beetje moe van, als je een speler nog 3 minuten laat mee doen is het of omdat je hem belonen wil voor gedane trainingsarbeid en een beetje tijdrekken of als wanhoopsdaad, tegen Chelsea was dat het laatste.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
hij had zijn eerste periode zeker zijn waarde, dat mensen niet echt begrijpen dat hij er nu nog bij zit en zelfs speeltijd krijgt kan ik ook nog wel inkomen maar Ten Hag staat ook weer niet echt bekend om liefdadigheid dus die zal z'n redenen wel hebben.quote:Op zondag 27 oktober 2019 11:20 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik heb niks tegen Siem, sterker nog, ik was zijn grootste fan.![]()
Zijn positie in de pikorde is wat mij betreft zo merkwaardig dat ik er ook gewoon van uit ga dat hij op de training daar reden voor geeft, anders zijn we reddeloos verloren.quote:Op zondag 27 oktober 2019 11:24 schreef Tarado het volgende:
[..]
hij had zijn eerste periode zeker zijn waarde, dat mensen niet echt begrijpen dat hij er nu nog bij zit en zelfs speeltijd krijgt kan ik ook nog wel inkomen maar Ten Hag staat ook weer niet echt bekend om liefdadigheid dus die zal z'n redenen wel hebben.
Misschien ziet ten Hag hem als een speler zoals Schφne, je verwacht geen wonderen, maar ook niet minder dan een zes, ofzoiets.-nee-![]()
@GGMM en @onlogisch ookquote:Op zondag 27 oktober 2019 11:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat gezeur over Siem wordt ik ook wel een beetje moe van![]()
Tuurlijk hebben ze kansquote:Op zondag 27 oktober 2019 11:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
klinkt allemaal heel makkelijk en Jaap zal het ook zo brengen maar ik denk dat ze een speciale spelersbus met meer toiletten hebben moeten regelen voor deze wedstrijd.
dat ze aan damage control zullen gaan doen lijkt me logisch maar dat is wat anders dan denken dat ze kans hebben.Wat is dit voor onzin zeg. We hebben het over Ajax, niet over Barcelona. Als Feyenoord van Porto kan winnen dan kunnen ze zeker ook een resultaat halen tegen Ajax. Sure, als ik geld zou moeten plaatsen op 1 van beide zou ik ook all-in gaan op Ajax, maar om nou te zeggen dat Feyenoord geen kans heeft is onzin.
![]()
Okquote:Op zondag 27 oktober 2019 11:33 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Tuurlijk hebben ze kansWat is dit voor onzin zeg. We hebben het over Ajax, niet over Barcelona. Als Feyenoord van Porto kan winnen dan kunnen ze zeker ook een resultaat halen tegen Ajax. Sure, als ik geld zou moeten plaatsen op 1 van beide zou ik ook all-in gaan op Ajax, maar om nou te zeggen dat Feyenoord geen kans heeft is onzin.
![]()
het gaat niet eens zo zeer om Ajax maar meer om hunzelf, ze komen al nooit met veel zelfvertrouwen naar Amsterdam en dat is nu nog minder omdat er bij hun weinig klopt.quote:Op zondag 27 oktober 2019 11:33 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Tuurlijk hebben ze kansWat is dit voor onzin zeg. We hebben het over Ajax, niet over Barcelona. Als Feyenoord van Porto kan winnen dan kunnen ze zeker ook een resultaat halen tegen Ajax. Sure, als ik geld zou moeten plaatsen op 1 van beide zou ik ook all-in gaan op Ajax, maar om nou te zeggen dat Feyenoord geen kans heeft is onzin.
Als jij denkt dat ze die knop even om kunnen zetten dan heb je meer vertrouwen in dit Feyenoord dan zij zelf.![]()
Ze hoeven het spel niet te maken, als ze gewoon gegroepeerd spelen en maar lang genoeg de 0 houden dan is het toch prima? Ik vind Ajax de laatste weken nou niet echt overtuigend in hun aanvalsspel.quote:Op zondag 27 oktober 2019 11:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
het gaat niet eens zo zeer om Ajax maar meer om hunzelf, ze komen al nooit met veel zelfvertrouwen naar Amsterdam en dat is nu nog minder omdat er bij hun weinig klopt.
Als jij denkt dat ze die knop even om kunnen zetten dan heb je meer vertrouwen in dit Feyenoord dan zij zelf.![]()
als ja, maar goed we gaan het zien, bal is rond, 11 tegen 11 (nou ja wie weet voor hoe lang)quote:Op zondag 27 oktober 2019 11:43 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ze hoeven het spel niet te maken, als ze gewoon gegroepeerd spelen en maar lang genoeg de 0 houden dan is het toch prima? Ik vind Ajax de laatste weken nou niet echt overtuigend in hun aanvalsspel.![]()
Boeiend, dit is voor Feyenoord een wedstrijd op zich, net als wanneer Ajax tegen Utrecht of ADO speelt.quote:Op zondag 27 oktober 2019 11:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
het gaat niet eens zo zeer om Ajax maar meer om hunzelf, ze komen al nooit met veel zelfvertrouwen naar Amsterdam en dat is nu nog minder omdat er bij hun weinig klopt.
Als jij denkt dat ze die knop even om kunnen zetten dan heb je meer vertrouwen in dit Feyenoord dan zij zelf.![]()
Een rode kaart is altijd zo zonde voor zo’n wedstrijd.quote:Op zondag 27 oktober 2019 11:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
als ja, maar goed we gaan het zien, bal is rond, 11 tegen 11 (nou ja wie weet voor hoe lang)![]()
Ja, Ajax is niet echt gemotiveerd tegen laagvliegers.quote:Op zondag 27 oktober 2019 12:20 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Boeiend, dit is voor Feyenoord een wedstrijd op zich, net als wanneer Ajax tegen Utrecht of ADO speelt.Groot fan van User Wotte![]()
Klopt. Ajax bakt er al twee wedstrijden weinig van. Dat geeft toch wel hoop voor Feyenoord.quote:Op zondag 27 oktober 2019 11:43 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ze hoeven het spel niet te maken, als ze gewoon gegroepeerd spelen en maar lang genoeg de 0 houden dan is het toch prima? Ik vind Ajax de laatste weken nou niet echt overtuigend in hun aanvalsspel.![]()
mee eens maar ik denk dat Feyenoord wel op een agressieve manier gaat beginnen, dan is de kans wel groot dat het fout aflooptquote:Op zondag 27 oktober 2019 12:20 schreef fetX het volgende:
[..]
Een rode kaart is altijd zo zonde voor zo’n wedstrijd.![]()
Deze post even onthoudenquote:Op zondag 27 oktober 2019 11:33 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Tuurlijk hebben ze kansWat is dit voor onzin zeg. We hebben het over Ajax, niet over Barcelona. Als Feyenoord van Porto kan winnen dan kunnen ze zeker ook een resultaat halen tegen Ajax. Sure, als ik geld zou moeten plaatsen op 1 van beide zou ik ook all-in gaan op Ajax, maar om nou te zeggen dat Feyenoord geen kans heeft is onzin.
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
Is ook kut als je voor en na zo'n pot tegen Chelsea tegen twee rechterrijtje-clubs moetquote:Op zondag 27 oktober 2019 12:28 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Ja, Ajax is niet echt gemotiveerd tegen laagvliegers.![]()
Dat mag, geen idee waarom je dat wilt doen maar goed. Ik zeg ook nergens dat Feyenoord ineens favoriet is, maar het is bullshit om te stellen dat ze geen kans hebben. Alleen amateurs hebben geen kans, voor de rest heeft elke ED club een kans.quote:![]()
Feyenoord is uit altijd slecht dus dit wordt gewoon een makkie voor Ajax hoorquote:Op zondag 27 oktober 2019 11:33 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Tuurlijk hebben ze kansWat is dit voor onzin zeg. We hebben het over Ajax, niet over Barcelona. Als Feyenoord van Porto kan winnen dan kunnen ze zeker ook een resultaat halen tegen Ajax. Sure, als ik geld zou moeten plaatsen op 1 van beide zou ik ook all-in gaan op Ajax, maar om nou te zeggen dat Feyenoord geen kans heeft is onzin.
![]()
IndekkenGENOTquote:Op zondag 27 oktober 2019 11:33 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Tuurlijk hebben ze kansWat is dit voor onzin zeg. We hebben het over Ajax, niet over Barcelona. Als Feyenoord van Porto kan winnen dan kunnen ze zeker ook een resultaat halen tegen Ajax. Sure, als ik geld zou moeten plaatsen op 1 van beide zou ik ook all-in gaan op Ajax, maar om nou te zeggen dat Feyenoord geen kans heeft is onzin.
Groot fan van User Wotte![]()
Feyenoord heeft geen kans hoor. Quotering staat boven de 10. Dat betekent geen kans.quote:Op zondag 27 oktober 2019 11:33 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Tuurlijk hebben ze kansWat is dit voor onzin zeg. We hebben het over Ajax, niet over Barcelona. Als Feyenoord van Porto kan winnen dan kunnen ze zeker ook een resultaat halen tegen Ajax. Sure, als ik geld zou moeten plaatsen op 1 van beide zou ik ook all-in gaan op Ajax, maar om nou te zeggen dat Feyenoord geen kans heeft is onzin.
![]()
Ik verwacht een moeizame 2-2.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Veel kansen op en neer, maar Ajax duidelijk het betere spel. Ziyech schiet een keer of 10 op doel, telkens is het net niet.
2-0 maar had ook 6-0 of 3-2 kunnen worden. Onana is de held, Tadic en Fico verlossen Ajax.![]()
![]()
Nja het zal niet aan een gebrek aan inzet liggen maar er zijn wel wat spelers uit vorm.quote:Op zondag 27 oktober 2019 15:18 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Zal je zien dat Ajax weer net zo lamlendig is als vorige week en pak op de broek krijgtOh.![]()
En een bepaalde bezetting op het middenveld + een kale man die vindt dat Klaplong de voorkeur moet krijgen boven de jeugd ''oMdAt zE hEt mOeTeN vErdiEneN''quote:Op zondag 27 oktober 2019 15:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nja het zal niet aan een gebrek aan inzet liggen maar er zijn wel wat spelers uit vorm.RED ONS HENNIEGOD![]()
Het is wel een jarenlange traditie, als PSV eerst speelt en punten verliest doet Ajax bijna altijd hetzelfdequote:Op zondag 27 oktober 2019 15:18 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Zal je zien dat Ajax weer net zo lamlendig is als vorige week en pak op de broek krijgt.
Maar komop, van dit Feyenoord mag je eigenlijk niet verliezen natuurlijk.A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Feyenoord kan tegen Ajax wel voetballen.quote:Op zondag 27 oktober 2019 15:21 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Het is wel een jarenlange traditie, als PSV eerst speelt en punten verliest doet Ajax bijna altijd hetzelfde.
Maar komop, van dit Feyenoord mag je eigenlijk niet verliezen natuurlijk.![]()
Een flink gat of een gaatje. Niet een flink gaatjequote:
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Opstelling: Onana, Dest, Veltman, Blind, Tagliafico, Martinez, Van de Beek, Promes, Neres, Tadic, Ziyech![]()
Nicequote:Op zondag 27 oktober 2019 15:31 schreef BobW het volgende:
Opstelling: Onana, Dest, Veltman, Blind, Tagliafico, Martinez, Van de Beek, Promes, Neres, Tadic, Ziyech![]()
Ik denk Promes op het middenveld?quote:Op zondag 27 oktober 2019 15:38 schreef Scorpie het volgende:
Promes en Neres samen, Ziyech op het middenveld ? Nice.![]()
Zouden we na de wedstrijd ook de definitieve keuze van Dest voor Oranje of de VS gaan horen trouwens, dat zou ie toch deze week bekend maken
Logische opstelling wel, al staat Donny nu misschien niet volledig in zijn kracht...Op maandag voel ik me als Robinson Crusoλ: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
ik snap sowieso die ophef niet zo. Wat nou als hij voor NL kiest, maar helemaal nooit opgeroepen wordt?quote:Op zondag 27 oktober 2019 15:41 schreef TheVulture het volgende:
Zouden we na de wedstrijd ook de definitieve keuze van Dest voor Oranje of de VS gaan horen trouwens, dat zou ie toch deze week bekend maken
Logische opstelling wel, al staat Donny nu misschien niet volledig in zijn kracht...![]()
Ik denk dat de lijntjes wel zo lopen dat ie de garantie heeft dat ie opgeroepen gaat worden als ie voor NL kiest... of het dan een langlopende interlandcarriere wordt of een gevalletje Yildirim hangt van 'm zelf af...quote:Op zondag 27 oktober 2019 15:41 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
ik snap sowieso die ophef niet zo. Wat nou als hij voor NL kiest, maar helemaal nooit opgeroepen wordt?Op maandag voel ik me als Robinson Crusoλ: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Och, denk dat niemand wakker gaat liggen van zijn keuze.quote:Op zondag 27 oktober 2019 15:41 schreef TheVulture het volgende:
Zouden we na de wedstrijd ook de definitieve keuze van Dest voor Oranje of de VS gaan horen trouwens, dat zou ie toch deze week bekend maken
Logische opstelling wel, al staat Donny nu misschien niet volledig in zijn kracht...Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Welk nummertje je er aan geeft maakt niet uit, letterlijk elke wedstrijd (zelfs vorig seizoen en in het Nederlands elftal) met hem op die plek heeft tot nu toe geresulteerd in 90 minuten moeizaam voetbal en veel ruimte voor de tegenstander om met snelheid op de verdediging af te komen.quote:![]()
Donderstraal op johquote:Op zondag 27 oktober 2019 16:01 schreef Dj_Day-V het volgende:
Gefeliciteerd met het kampioenschap jongens![]()
Bij hoeveel punten achter moet ik komen?quote:Op zondag 27 oktober 2019 16:10 schreef 7Eleven het volgende:
[..]
6 punten achter en dan zo komen cuckboi![]()
Beetje vertrouwen in die betonploeg van jequote:Op zondag 27 oktober 2019 16:11 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Bij hoeveel punten achter moet ik komen?![]()
Uh, okequote:Op zondag 27 oktober 2019 16:12 schreef 7Eleven het volgende:
[..]
Beetje vertrouwen in die betonploeg van je![]()
Lekker Sigaar.quote:Op zondag 27 oktober 2019 16:12 schreef Sigaartje het volgende:
Ik zit er klaar voor. Bier al koud gezet.
Wat drink je?Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Deze dag verloopt net wat te goed voor Ajax om zo ook nog een genotspot te zienMaargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Sow daar gaat PSV wederom af. Ik hoop dat Ajax 6 punten los komt, zich kan richten op de CL want zij zijn de enige die dat spelen. Wat is de opstelling van fey?Trotse papa van Jyske O+ 07-03-2025 O+
Het leven van Jyske (en meer) is hier te lezen ---> https://frontpage.fok.nl/author/389368 Elke 14 dagen een nieuw verhaal!![]()
Dat is Pils, geen bierquote:Op zondag 27 oktober 2019 16:22 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Heineken. (Kratje was in de bonus bij AH)
You know what they call a Quarter Pounder with Cheese in Paris?![]()
Nee, dat niet maar meer voor het idee.quote:Op zondag 27 oktober 2019 16:29 schreef Timooon het volgende:
[..]
Alsof dat wat uitmaakt met die selectie van ze.Trotse papa van Jyske O+ 07-03-2025 O+
Het leven van Jyske (en meer) is hier te lezen ---> https://frontpage.fok.nl/author/389368 Elke 14 dagen een nieuw verhaal!![]()
Gelijk erop klappen
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
Wat een heerlijk begin is dit, binnen 10 minuten al 2-0. Genot!Trotse papa van Jyske O+ 07-03-2025 O+
Het leven van Jyske (en meer) is hier te lezen ---> https://frontpage.fok.nl/author/389368 Elke 14 dagen een nieuw verhaal!![]()
Haha mooi.[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]![]()
Jammer dat het al verslapt, had er net een extra biertje bij gepakt."The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”![]()
dit zat er helaas een beetje in.quote:Op zondag 27 oktober 2019 17:13 schreef TAV74 het volgende:
Jammer dat het al verslapt, had er net een extra biertje bij gepakt.proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg![]()
Idd. Maak die club uit Rotterdam eens met 9-0 af ofzo.quote:Op zondag 27 oktober 2019 17:13 schreef TAV74 het volgende:
Jammer dat het al verslapt, had er net een extra biertje bij gepakt.![]()
Maar, hoe wil Feyenoord 3 maal scoren? Gaat niet gebeuren. Dat zal Ajax niet toelaten. In de 2e helft komt er nog ene bij en dan heb je gewoon een zakelijke overwinning op Feyenoord van 3-0. Dikke prima toch? Zeker met de uitslag van PSV-AZ.
Disclaimer: het kan anders lopen. 3 goals voor Ajax bijvoorbeeld en 1/2 van Feyenoord. 6-2 vind ik wel een mooie uitslag.Trotse papa van Jyske O+ 07-03-2025 O+
Het leven van Jyske (en meer) is hier te lezen ---> https://frontpage.fok.nl/author/389368 Elke 14 dagen een nieuw verhaal!![]()
Leg dat nog eens uit.quote:Op zondag 27 oktober 2019 17:19 schreef _UserName_ het volgende:
Maar, hoe wil Feyenoord 3 maal scoren? Gaat niet gebeuren. Dat zal Ajax niet toelaten. In de 2e helft komt er nog ene bij en dan heb je gewoon een zakelijke overwinning op Feyenoord van 3-0. Dikke prima toch? Zeker met de uitslag van PSV-AZ.
Disclaimer: het kan anders lopen. 3 goals voor Ajax bijvoorbeeld en 1/2 van Feyenoord. 6-2 vind ik wel een mooie uitslag.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Mijn reactie was toen het nog 2-0 was. Daarbij heb ik een disclaimer (die overigens al in de prullenbak kan)quote:Trotse papa van Jyske O+ 07-03-2025 O+
Het leven van Jyske (en meer) is hier te lezen ---> https://frontpage.fok.nl/author/389368 Elke 14 dagen een nieuw verhaal!![]()
Nee laat dit maar staan. Nog 5 er bijquote:Op zondag 27 oktober 2019 17:32 schreef BobW het volgende:
Hopelijk in de tweede helft Gravenberch, Marin en Traore.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: