Schandalig. Ik dacht dat er een stilzwijgende afspraak was om kinderen van staatshoofden met rust te laten. Ook de kinderen van Trump hebben recht op een normale jeugdquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 18:53 schreef IndoorKite het volgende:
https://www.cnn.com/video(...)ray-dnt-ebof-vpx.cnn
[..]
Ik verzin dit niet. CNN kwam ermee.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 19:43 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Wat moet jij intens dom zijn om zoiets te typen!
Snap je nou echt niet wanneer iets een nieuwsbericht is of een of andere gast die wat roept?quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 20:02 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik verzin dit niet. CNN kwam ermee.
Tuurlijk jongequote:Op zaterdag 5 oktober 2019 20:02 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik verzin dit niet. CNN kwam ermee.
CNN geeft dit soort lui een podium. Hetzelfde soort types zitten ook altijd bij de NOS. Een ander geluid hoor je niet. Trump is "slecht" en moet kapot.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 20:04 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Snap je nou echt niet wanneer iets een nieuwsbericht is of een of andere gast die wat roept?
Bovendien was het verhaal van die persoon dat het in de toekomst zou kunnen gebeuren dat miljoenen mensen zouden sterven, omdat mede dankzij Trump internationaal beleid tegen klimaatverandering zou kunnen stoppen.
Natuurlijk hoor je wel een ander geluid. Ze nodigen geregeld medestanders van de man uit en gasten van beide partijen en zeker niet mensen die vergelijkingen maken met Hitler, Mao of Stalin. Verder is er gewoon domweg weinig positiefs te melden over zijn beleid.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 20:11 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
CNN geeft dit soort lui een podium. Hetzelfde soort types zitten ook altijd bij de NOS. Een ander geluid hoor je niet. Trump is "slecht" en moet kapot.
Jazeker. Enerzijds weerlegging van de aantijgingen uit de Russia collusion delusion hoax -Rudy Guiliani- en anderzijds in relatie tot de IMF-gelden, leengaranties en onder andere Victor Pinchuk en Privat Bank. Dit is zeg maar de corruptie die onderzocht wordt door de AG.quote:
fox newsquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 19:59 schreef the-eye het volgende:
[..]
Schandalig. Ik dacht dat er een stilzwijgende afspraak was om kinderen van staatshoofden met rust te laten. Ook de kinderen van Trump hebben recht op een normale jeugd
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nut mai kup of theequote:Op zaterdag 5 oktober 2019 19:07 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
2 minuten gekeken, daarna afgezet. Het begint al met een valse premisse en wordt niet beter. Wat een armoe.
Trump moet kapot, het blanke ras moet kapot...quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 20:11 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
CNN geeft dit soort lui een podium. Hetzelfde soort types zitten ook altijd bij de NOS. Een ander geluid hoor je niet. Trump is "slecht" en moet kapot.
Effectief die paar maandjes komen ze wel overheen, denk je niet?quote:Op zondag 6 oktober 2019 00:10 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Trump moet kapot, het blanke ras moet kapot...
Je lijkt wel een snowflake op zoek naar een safe space. Met je eeuwige slachtofferrol.
OT: Als Democraat zou ik 2 keer nadenken over impeachment... het alternatief is Mike Pence, en dat is voor niemand leuk.
quote:Op zondag 6 oktober 2019 14:20 schreef LorneMalvo het volgende:
De Republikeinen kunnen dalijk haast niet anders meer
De leiding van de stemming over daadwerkelijke impeachment ligt niet bij Mitch maar bij John Roberts, Chief Justicequote:
Ik heb nog steeds nul vertrouwen in de integriteit bij de GOP dus ik verwacht geen daadwerkelijke impeachment, maar de schandalen stapelen zich wel aardig op ja.quote:Op zondag 6 oktober 2019 14:20 schreef LorneMalvo het volgende:
[..]
Effectief die paar maandjes komen ze wel overheen, denk je niet?
Ik dacht eerst dat dit een kansloze missie zou worden van de dems maar met alle opstapelende derrie ben ik er toch minder zeker van. De Republikeinen kunnen dalijk haast niet anders meer, hoewel ze dat mogelijk de 2e termijn gaat kosten en de haat tussen deze 2 partijen volgens mij bijna groter dan ooit is
quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 20:11 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
CNN geeft dit soort lui een podium. Hetzelfde soort types zitten ook altijd bij de NOS. Een ander geluid hoor je niet. Trump is "slecht" en moet kapot.
quote:
Ik bedoel dat ze de inschatting gaan maken de hoogste kans op herverkiezing te hebben door the Donald te laten vallen. Niet perse op integriteit ofzoquote:Op zondag 6 oktober 2019 14:43 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik heb nog steeds nul vertrouwen in de integriteit bij de GOP dus ik verwacht geen daadwerkelijke impeachment, maar de schandalen stapelen zich wel aardig op ja.
Maar daar is geen enkele reden toe. Trump kent onder de Republikeinse achterban een grote groep kiezers die kwijlend achter de man aanloopt ongeacht wat hij doet. Dat maakt het voor Republikeinen in het congres die nog herverkozen willen worden een groot risico om Trump openlijk af te vallen. Dat zie ik ze dan ook niet snel doen.quote:Op zondag 6 oktober 2019 15:08 schreef LorneMalvo het volgende:
[..]
[..]
Ik bedoel dat ze de inschatting gaan maken de hoogste kans op herverkiezing te hebben door the Donald te laten vallen. Niet perse op integriteit ofzo
Dit is toch goud manquote:Op vrijdag 4 oktober 2019 19:11 schreef MangoTree het volgende:
Trump wordt steeds directer en zegt dat hij degene is die onderzocht is, door Obama. Dat hij Biden wilde laten onderzoeken is omdat hij volgens de president schuldig is aan corruptie. Best heftige presser weer.
[..]
Mitt Romney for president. Tenminste een republikein die niet vecht tegen corruptie en human trafficking. Volgens Scaramucci.twitter:Scaramucci twitterde op zondag 06-10-2019 om 04:40:55Mitt’s Decency over Trump’s Indecency.Mitt’s Patriotism over Trump’s Facsism.Mitt’s Democracy over Trump’s Dictatorship.Mitt’s Grace over Trump’s Disgrace.Mitt over Trump in 2020If he ran he would win @MittRomney over the traitor @realDonaldTrump reageer retweet
Hé, het Kavanaugh-playbook dat niemand van tevoren had voorspeld dat dit zou worden afgespeeld.quote:Op zondag 6 oktober 2019 14:56 schreef PaarsBeestje het volgende:
ABC News meldt nu trouwens dat de tweede whistleblower zich officieel gemeld heeft: https://abcnews.go.com/Po(...)ey/story?id=66092396
quote:Op zondag 6 oktober 2019 17:00 schreef dellipder het volgende:
[..]
Hé, het Kavanaugh-playbook dat niemand van tevoren had voorspeld dat dit zou worden afgespeeld.
Bedenk een narratief, voeg corrupte ambtenaren uit de inlichtingengemeenschap in, coördineer met de lamestream media, produceer vals bewijs en jut verontwaardiging op.
Bij onvoldoende beoogd resultaat; rinse, refresh and repeat.
Die mensen zijn ziek.
Er hoeft niets te worden bedacht. Met het vrijgeven van het transcript heeft het Witte Huis de melding van de klokkenluider nota bene zelf bevestigd.quote:Op zondag 6 oktober 2019 17:00 schreef dellipder het volgende:
[..]
Hé, het Kavanaugh-playbook dat niemand van tevoren had voorspeld dat dit zou worden afgespeeld.
Bedenk een narratief, voeg corrupte ambtenaren uit de inlichtingengemeenschap in, coördineer met de lamestream media, produceer vals bewijs en jut verontwaardiging op.
Bij onvoldoende beoogd resultaat; rinse, refresh and repeat.
Die mensen zijn ziek.
Kun je ook nog normaal nederlands typen, of zit je teveel op pro trump en anti democrats sites, dat je engels en nederlands door elkaar haalt..quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 20:28 schreef dellipder het volgende:
[..]
Jazeker. Enerzijds weerlegging van de aantijgingen uit de Russia collusion delusion hoax -Rudy Guiliani- en anderzijds in relatie tot de IMF-gelden, leengaranties en onder andere Victor Pinchuk en Privat Bank. Dit is zeg maar de corruptie die onderzocht wordt door de AG.
De frame van de corrupte media en de "whitleblower" is een quid pro quo onthouden militaire hulp Joe Biden en 2020, maar dit is een beetje dom narratief; Russiagate 2.0
Als het satire was wel, maar die kerel meent het allemaal echt. Met zijn enorme geschreeuw. Waarschijnlijk in zijn vorige leven als scholier gepest geweest vanwege zijn dik zijn.quote:
Trump is wat op het spoor. Jij vindt het normaal dat de zoon van Biden onterecht honderdduizenden euro's per maand ontvangt in Oekraïne en onterecht 1.5 miljard van de Chinezen heeft bemachtigd ?quote:Op zondag 6 oktober 2019 18:12 schreef FoppeBoppe1986II het volgende:
[..]
Als het satire was wel, maar die kerel meent het allemaal echt. Met zijn enorme geschreeuw. Waarschijnlijk in zijn vorige leven als scholier gepest geweest vanwege zijn dik zijn.
In Nederland hebben we ook zo'n typische schreeuwer, namelijk onze grote vriend Louis van Gaal. Maar als die aan het woord is kruipen we rood van schaamte achter een bank. En Amerika stemt op dit soort figuren.
Trump in Nederland zou allang afgezet zijn, dat is duidelijk.
Wat als beide stellingen waar zijn ?quote:Op zondag 6 oktober 2019 19:48 schreef speknek het volgende:
Trump, de reality tv ster die al eerder loog over zijn zaken, liegt tegen de belastingdienst, verzonnen veldslagen commemoreert op zijn golf courses, de halve criminele onderwereld huisvest in zijn Trump Tower en gemiddeld 20 keer per dag aantoonbaar liegt in de media is niet helemaal geschikt voor het ambt van president.
OF
Er is een geheime samenzwering bezig van alle Amerikaanse inlichtingendiensten (die zonder moeite buitenlandse regeringen kunnen laten vallen en de 74 jarige president een hartaanval kunnen bezorgen, maar in het geval van Trump volstrekt incompetent zijn gebleken behalve dan in het geheimhouden van een immense conspiracy), alle grote Amerikaanse kranten en televisiestations (die veel meer geld zouden verdienen met het blootleggen van deze samenzwering), door Trump aangestelde inspector generals, en de Democratische partij, die allemaal in het geheim aan het coordineren zijn alleen maar om te kunnen onderbouwen wat het Witte Huis Zelf naar buiten heeft gebracht.
Laten we wel wezen, als je in hypothese een gelooft ben je echt niet helemaal lekker.
Je kan ook gewoon zeggen dat je het niet met hem eens bent hoorquote:Op zondag 6 oktober 2019 18:06 schreef FoppeBoppe1986II het volgende:
[..]
Kun je ook nog normaal nederlands typen, of zit je teveel op pro trump en anti democrats sites, dat je engels en nederlands door elkaar haalt..
Of ben je inderdaad een bot, zoals hier al eerder beweerd is, dat simpelweg wat woordjes achter elkaar zet in de hoop een zin te produceren?
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Occam's_razorquote:Op zondag 6 oktober 2019 20:08 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Wat als beide stellingen waar zijn ?
Ja lekker makkelijkquote:Op zondag 6 oktober 2019 20:43 schreef speknek het volgende:
[..]
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Occam's_razor
Vooral als voor een van de stellingen 0 bewijs is.quote:
Ik zeg het omdat hij allerlei engelse en nederlandse termen door elkaar gooit. Dan is er voor de gewone volger vaak al snel geen touw meer aan vast te knopen. Iets wat Redpiller wel goed uitkomt, want door die engelse termen lijkt het nog wat. In het Nederlands daarentegen zou hij al snel door de basket vallen.quote:Op zondag 6 oktober 2019 20:19 schreef MangoTree het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon zeggen dat je het niet met hem eens bent hoor
I rest my case.quote:Op zondag 6 oktober 2019 20:52 schreef FoppeBoppe1986II het volgende:
[..]
Ik zeg het omdat hij allerlei engelse en nederlandse termen door elkaar gooit. Dan is er voor de gewone volger vaak al snel geen touw meer aan vast te knopen. Iets wat Redpiller wel goed uitkomt, want door die engelse termen lijkt het nog wat. In het Nederlands daarentegen zou hij al snel door de basket vallen.
Typisch alt rechts trouwens.
wat als een rondje een cirkel en vierkant tegelijk is? Oei oei, problemen hoor. Kom jij er nog uit?quote:Op zondag 6 oktober 2019 20:08 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Wat als beide stellingen waar zijn ?
Occams razor gaat op voor tegenstellingen. De stellingen van Speknek zijn dat niet persee.quote:Op zondag 6 oktober 2019 20:51 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Vooral als voor een van de stellingen 0 bewijs is.
Nee, twee verklaringen voor een fenomeen. Degene waarbij je de meeste aannames moet doen kun je verwerpen. En bovendien kunnen ze niet eens allebei gelijktijdig waar zijn.quote:Op zondag 6 oktober 2019 21:09 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Occams razor gaat op voor tegenstellingen.
Je hebt gelijk.quote:Op zondag 6 oktober 2019 21:17 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Nee, twee verklaringen voor een fenomeen. Degene waarbij je de meeste aannames moet doen kun je verwerpen. En bovendien kunnen ze niet eens allebei gelijktijdig waar zijn.
En nog wat over de nieuwere bevindingen:quote:'Completely inappropriate': Trump condemned by third Republican senator as impeachment momentum grows
Senator says president made 'big mistake' by asking China to investigate Joe Biden
A third Republican senator has broken from their party to publicly criticise Donald Trump over the president’s calls for foreign governments to investigate Joe Biden.
Mr Trump has publicly asked China and Ukraine to launch investigations into Mr Biden, his main 2020 election rival, over unsubstantiated corruption allegations.
Susan Collins, a Republican senator for Maine, condemned the president’s actions as “completely inappropriate.”
“I thought the president made a big mistake by asking China to get involved in investigating a political opponent,” she said.
Although Ms Collins did not say if she would support the removal of Mr Trump from office, she said she hoped the impeachment process “will be done with the seriousness that any impeachment proceeding deserves.”
https://foreignaffairs.ho(...)t-texts-10-03-19.pdfquote:Trump's Team Texted About Doing the Exact Ukraine Thing Trump Says Didn't Happen
Texts released by House investigators reveal Ukraine understood their relationship with America depended on investigating Trump's political rivals
twitter:realDonaldTrump twitterde op zondag 06-10-2019 om 16:58:31It is INCREDIBLE to watch and read the Fake News and how they pull out all stops to protect Sleepy Joe Biden and his thrown out of the Military son, Hunter, who was handed $100,000 a month (Plus,Plus) from a Ukrainian based company, even though he had no experience in energy,... reageer retweet
Is het een verplichting om als president corruptie aan te pakken met een land waarmee je een verdrag hierover hebt?twitter:realDonaldTrump twitterde op zondag 06-10-2019 om 16:58:32....and separately got 1.5 Billion Dollars from China despite no experience and for no apparent reason. There is NO WAY these can be legitimate transactions? As lawyers & others have stated, as President, I have an OBLIGATION to look into possible, or probable, CORRUPTION! reageer retweet
Telefoon pakken om druk te zetten op een/enkele buitenlandse macht(en) om je politieke rivaal te onderzoeken is nooit een verplichting. Tis duidelijk dat hij de ervaring en competentie mist als hij zoiets simpels niet eens snapt.quote:Op zondag 6 oktober 2019 21:41 schreef MangoTree het volgende:
Is het een verplichting om als president corruptie aan te pakken met een land waarmee je een verdrag hierover hebt?
Kortom, het is dus nog steeds niet bewezen dat hij iets strafbaars gedaan heeft.quote:Op zondag 6 oktober 2019 22:06 schreef IndoorKite het volgende:
[..]
Telefoon pakken om druk te zetten op een/enkele buitenlandse macht(en) om je politieke rivaal te onderzoeken is nooit een verplichting. Tis duidelijk dat hij de ervaring en competentie mist als hij zoiets simpels niet eens snapt.
En als hij echt gelooft dat hij niets heeft misdaan, kan hij dan eindelijk het originele transcript vrijgeven? Wat hij al had gezegd dat hij ging doen op 25/9? Dat is alweer een tijdje geleden en het transcript is nog niets niet vrij beschikbaar.
Alle bewijs wat er tot nu is gevonden wijst wel naar zijn schuld, eigenlijk.quote:Op zondag 6 oktober 2019 22:14 schreef MangoTree het volgende:
[..]
Kortom, het is dus nog steeds niet bewezen dat hij iets strafbaars gedaan heeft.
Hahahahaha net als met de Russian collusion zekerquote:Op zondag 6 oktober 2019 22:17 schreef IndoorKite het volgende:
[..]
Alle bewijs wat er tot nu is gevonden wijst wel naar zijn schuld, eigenlijk.
Iemand die niet schuldig is gevonden voor 1 misdrijf kan nooit schuldig zijn aan een ander misdrijf? Is dat je logica?quote:Op zondag 6 oktober 2019 22:37 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Hahahahaha net als met de Russian collusion zeker
Welk bewijs ?
Waar? Volgens mij zie je spoken.quote:Op zondag 6 oktober 2019 22:48 schreef RobbieRonald het volgende:
Die volledige overtuiging ook iedere keer dat een impeachment nu echt, echt, écht gaat gebeuren
complete and total exoneration.quote:Op zondag 6 oktober 2019 22:48 schreef IndoorKite het volgende:
[..]
Iemand die niet schuldig is gevonden voor 1 misdrijf kan nooit schuldig zijn aan een ander misdrijf? Is dat je logica?
Sowieso is het deze keer een stuk minder ingewikkeld, omdat het sterkste stuk van het bewijs van het WH zelf kwam: hun "samenvatting" van het originele transcript van het telefoongesprek.
Nee, dat zeg ik nietquote:Op zondag 6 oktober 2019 22:55 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
complete and total exoneration.
Denken dat ze Trump gaan impeachen aan de hand van deze samenvatting
Hoe werkt het bewijzen van zoiets, denk je?quote:Op zondag 6 oktober 2019 22:14 schreef MangoTree het volgende:
[..]
Kortom, het is dus nog steeds niet bewezen dat hij iets strafbaars gedaan heeft.
Waar dan?quote:
Bewijs lijkt me wel handig ja, hearsay is niet voldoende. Misschien via hearings komt het boven tafel? Ben benieuwd wie ze dan allemaal oproepen.quote:Op zondag 6 oktober 2019 23:19 schreef speknek het volgende:
[..]
Hoe werkt het bewijzen van zoiets, denk je?
Bewijs is er, en nee niet alleen als hearsay.quote:Op zondag 6 oktober 2019 23:36 schreef MangoTree het volgende:
[..]
Bewijs lijkt me wel handig ja, hearsay is niet voldoende. Misschien via hearings komt het boven tafel? Ben benieuwd wie ze dan allemaal oproepen.
Niet alleen in de Verenigde Staten, hoor.quote:Op zondag 6 oktober 2019 23:01 schreef RobbieRonald het volgende:
[..]
Vooral in Amerika.
Spoken? Waarom denk je dat?
Mooie verzinsels weer. Don Quichot en z'n strijd tegen denkbeeldige windmolens.quote:Op zondag 6 oktober 2019 23:41 schreef dellipder het volgende:
[..]
Niet alleen in de Verenigde Staten, hoor.
Zelfs hier in Nederland zijn er tal van die conspiracy lunatics die werkelijk dachten dat Donald Trump een marionet van Vladimir Putin was, Don Jr. gearresteerd zou worden en zelfs dat Micheal Avenatti een heel goede kans zou maken wanneer hij het zou opnemen tegen huidige president (lololol).
Nog voor de inauguratie was er al de roep om impeachment, Mueller zou the goods leveren, want de walls are closing in en big if true waren de wekelijkse slogans, dus dat er nu achter deze hoax wordt aangehuppeld is meer van hetzelfde.
Deze losers hebben het al drie jaar lang fout en dat is een hele prestatie.
Wat is er verzonnen aan?quote:Op zondag 6 oktober 2019 23:46 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Mooie verzinsels weer. Don Quichot en z'n strijd tegen denkbeeldige windmolens.
Zodra er een werkelijke stemming over impeachment komt hebben de Republikeinen ook dagvaardigsmacht. Dit is op dit moment enkel voorbehouden aan de meerderheid; Democrats.quote:Op zondag 6 oktober 2019 23:36 schreef MangoTree het volgende:
[..]
Bewijs lijkt me wel handig ja, hearsay is niet voldoende. Misschien via hearings komt het boven tafel? Ben benieuwd wie ze dan allemaal oproepen.
Mooi verhaal, Hans.quote:Op zondag 6 oktober 2019 23:49 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Wat is er niet verzonnen aan is een betere vraag.
Oh. Spoken dus.quote:Op zondag 6 oktober 2019 23:56 schreef RobbieRonald het volgende:
[..]
Dat is mijn beeld bij het zien van reacties uit het anti-Trump kamp de afgelopen jaren.
Je ziet wat je wil zien.quote:
Ik bedoel dat McConnell niet mee gaat werken en de andere R's als de dood voor de whip zijn was vanaf het begin al duidelijk. Het enige nieuws hier is dat Moscow Mitch dus kennelijk op camera zegt dat hij waarheidsvinding niet belangrijk vindt en altijd partijbelang boven landsbelang zal plaatsen.quote:
Das niet de eerste keer he? Mitch heeft niet zoveel met de VSquote:Op maandag 7 oktober 2019 00:20 schreef speknek het volgende:
[..]
Ik bedoel dat McConnell niet mee gaat werken en de andere R's als de dood voor de whip zijn was vanaf het begin al duidelijk. Het enige nieuws hier is dat Moscow Mitch dus kennelijk op camera zegt dat hij waarheidsvinding niet belangrijk vindt en altijd partijbelang boven landsbelang zal plaatsen.
Goede inhoudelijke reactie weer , zoals we van je gewend zijnquote:Op zondag 6 oktober 2019 23:49 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Wat is er niet verzonnen aan is een betere vraag.
Nu je gewag maakt van waarheidsvinding, waarom precies ben je hierin niet consequent?quote:Op maandag 7 oktober 2019 00:20 schreef speknek het volgende:
[..]
Ik bedoel dat McConnell niet mee gaat werken en de andere R's als de dood voor de whip zijn was vanaf het begin al duidelijk. Het enige nieuws hier is dat Moscow Mitch dus kennelijk op camera zegt dat hij waarheidsvinding niet belangrijk vindt en altijd partijbelang boven landsbelang zal plaatsen.
Vals dilemma, klassieke drogreden.quote:Op maandag 7 oktober 2019 08:59 schreef speknek het volgende:
"Jouw leider Nancy Pelosi"
Pelosi is een slappe zak hooi die pas aan het landsbelang denkt als iemand van haar eigen geriatrische kliek in het vizier van Trump zijn geschuimbek komt.
Wat jullie Trumphooligans niet begrijpen is dat dit niet een spelletje tussen twee kampen is. Er is maar een kamp dat aan besturen denkt, en er is een groep corrupte zelfverrijkers die liever aan hun A-rating van de NRA en het bijbehorende Russische geld denkt dan aan de Amerikaanse kinderen die in hetzelfde tempo aan flarden geschoten worden als in de gemiddelde narcostaat. Maar dat je die groep moreel failliet schuim verwerpt, wil nog niet zeggen dat je dus maar alle Democraten fantastisch moet vinden. Dat restant van mensen die het land willen besturen beschrijven nog het volledige politieke spectrum van elk ander land.
Goh wat een grap, de rode pil slikkende idioot die niet verder komt dan als je tegen mijn held Trump bent dan moet je wel voor Pelosi/Clinton/enz zijn denkt dat zijn reacties te complex zijn, wat een triestheid bij die achterlijke Trumpanzees.quote:Op maandag 7 oktober 2019 09:25 schreef dellipder het volgende:
Wat snel getriggerd...lol
Maar de subject matter was waarheidsvinding dat jij zelf aansneed en dan vervolgens mijn punten daartegen inhoudelijk weer vermijdt.
Maarje, dit zal dan waarschijnlijk wel weer te complex zijn, ofzo.
De overtreffende trap? Dat gespeel op de man zegt mij weer genoeg, wordt ook een beetje boring (saai.).quote:Op maandag 7 oktober 2019 10:06 schreef EchteLiberaal het volgende:
[..]
Goh wat een grap, de rode pil slikkende idioot die niet verder komt dan als je tegen mijn held Trump bent dan moet je wel voor Pelosi/Clinton/enz zijn denkt dat zijn reacties te complex zijn, wat een triestheid bij die achterlijke Trumpanzees.
Vind je sommige termen op reddit te lastig om te vertalen naar het Nederlands?
Door gebrek aan inhoud bij die rode pillen slikker en zijn algehele achterlijkheid in de discussie is de enige mogelijkheid om hem nog aan te pakken door het op de persoon te spelen.quote:Op maandag 7 oktober 2019 10:22 schreef MangoTree het volgende:
[..]
De overtreffende trap? Dat gespeel op de man zegt mij weer genoeg, wordt ook een beetje boring (saai.).
Maar Trumpgod? Beetje hypocriet niet?quote:Op maandag 7 oktober 2019 10:31 schreef EchteLiberaal het volgende:
[..]
Door gebrek aan inhoud bij die rode pillen slikker en zijn algehele achterlijkheid in de discussie is de enige mogelijkheid om hem nog aan te pakken door het op de persoon te spelen.
"Jouw Pelossi" gebruiken in een discussie op een Nederlands platform zegt toch wel genoeg over de zeer beperkte capaciteiten van die redpilled
Oh jij snapt het ook gewoon niet, als je zoals redpilled niet tegen kritiek kan op je leider en je bewijst dat keer op keer in je reacties nogal kritiekloos achter Trump te staan dan is er niks hypocriet aan om redpilled en jou zo te benoemen.quote:Op maandag 7 oktober 2019 10:33 schreef MangoTree het volgende:
[..]
Maar Trumpgod? Beetje hypocriet niet?
Zullen we anders eens kijken naar al je sneren in je Cabal topic? Waarbij je constant aangevlogen op iedere man aan het spelen bent?quote:Op maandag 7 oktober 2019 09:25 schreef dellipder het volgende:
Wat snel getriggerd...lol
Maar de subject matter was waarheidsvinding dat jij zelf aansneed en dan vervolgens mijn punten daartegen inhoudelijk weer vermijdt.
Maarje, dit zal dan waarschijnlijk wel weer te complex zijn, ofzo.
bronquote:Justice Department officials took less than a month to abandon an inquiry into President Trump’s communications with his Ukrainian counterpart about investigating former vice president Joe Biden — reigniting concerns among Democrats and legal observers that the law enforcement agency is serving as a shield for the commander in chief.
Just weeks after intelligence leaders asked the Justice Department and FBI to consider examining a summer phone call between Trump and Ukrainian President Volodymyr Zelensky,the head of the department’s criminal division determined there was not sufficient cause to even launch an investigation, senior Justice Department officials said.
quote:In tense testimony before the House Permanent Select Committee on Intelligence (HPSCI) on Friday, the inspector general for federal spy agencies refused to disclose why his office backdated secret changes to key whistleblower forms and rules in the wake of an anti-Trump whistleblower complaint filed in August, sources told The Federalist.
quote:Michael Atkinson, the intelligence community inspector general, told HPSCI lawmakers during a committee oversight hearing on Friday that the whistleblower forms and rules changes were made in September, even though the new forms and guidance, which were not uploaded to the ICIG’s website until September 24, state that they were changed in August. Despite having a full week to come up with explanations for his office’s decisions to secretly change its forms to eliminate the requirement for first-hand evidence and to backdate those changes to August, Atkinson refused to provide any explanation to lawmakers baffled by his behavior.
quote:When pressed on the curious changes and attempts to obscure the timeline of his revisions, Atkinson refused to explain why the forms were backdated to August even though they were not made until September. The ICIG previously stated that it changed its forms and guidance “in response to recent press inquiries regarding” the anti-Trump complaint, of which Congress was not even notified until the second week of September. The new forms, which were not uploaded to the ICIG website until September 24, nonetheless stated that the revisions were made back in August.
bronquote:Atkinson has not answered their questions, either, raising questions that his behavior following his receipt of the anti-Trump complaint might not be completely above board. Atkinson ignored legal guidance from both the director of national intelligence and the Department of Justice that the anti-Trump complaint was statutorily deficient and forwarded it to HPSCI even though it did not meet the legal definition of an “urgent concern” that is required to be given to Congress.
The embattled ICIG also admitted on Friday that the anti-Trump complainant lied on his whistleblower complaint form by concealing the complainant’s previous secret interactions with House Democratic staff prior to submitting the complaint. Atkinson never even bothered investigating potential coordination between the complainant, whom DOJ said showed evidence of partisan political bias, and House Democrats prior to the filing of the anti-Trump complaint.
Welke alternatieve realiteit precies?quote:Op dinsdag 8 oktober 2019 04:46 schreef dellipder het volgende:
Een bericht van twee weken geleden, dat imo laat zien dat in deze topic argumenten uit een alternatieve realiteit worden opgevoerd.
[..]
bron
There's need for some catching up!
quote:Op dinsdag 8 oktober 2019 04:46 schreef dellipder het volgende:
Een bericht van twee weken geleden, dat imo laat zien dat in deze topic argumenten uit een alternatieve realiteit worden opgevoerd.
[..]
bron
There's need for some catching up!
quote:Department officials and career public integrity prosecutors reviewed a rough transcript of the call and verified its authenticity, but — because a case was not opened — took no other steps, such as conducting interviews, the officials said. They looked only at whether Trump might have violated campaign finance laws, not federal corruption statutes, even though some legal analysts said there seemed to be evidence of both.
Repeatedly in the July 25 phone call, Trump pressed Zelensky to launch an investigation into Biden and his son, and to greenlight another inquiry into the origins of the special counsel probe that once dogged Trump’s presidency, according to a rough transcript released by the administration Wednesday. He interspersed his demands with casual references to help that the U.S. government had given Ukraine, and a vague promise of how Zelensky might one day be able to meet Trump at the White House, the document shows.
Trump also mentioned that his attorney general, William P. Barr, and his personal lawyer, Rudolph W. Giuliani, could aid the inquiries he wanted.
Legal analysts said that was suggestive not only that Trump was seeking a contribution from a foreigner — which would violate campaign finance laws — but that he also seemed to hint at a corrupt bargain in which Zelensky would get a White House meeting or other help in exchange for digging up dirt on Trump’s political foe.
“I was really startled that they put this out there with the spin that they thought it was somehow exculpatory,” said Randall Eliason, a former federal prosecutor in Washington. “When I look at it, I’m like, ‘Holy cow.’ ”
Zelfde bronquote:Hasen, the law professor, said he thought the Justice Department’s determination that Trump’s request could not be quantified was “laughable.”
“You’re talking about information on a potential rival that could be used in a presidential campaign, a presidential campaign which likely would run into the billions of dollars,” Hasen said. “I don’t think there’s any question that a prosecutor could go forward with the theory.”
For his part, Trump seemed to focus on another allegation that legal analysts said he might have faced: trying to extort or solicit a bribe from Ukraine’s government. The president insisted he had not offered a “quid pro quo” to his Ukrainian counterpart, which is an aspect of a federal corruption case.
“It’s all a hoax, folks, it’s all a big hoax,” he said in New York on Wednesday. “No push, no pressure, no nothing . . . There was no quid pro quo.”
Legal analysts noted that the context of Trump’s call — at the time, the administration was withholding hundreds of millions of dollars in aid from Ukraine at Trump’s direction — suggests he was trying to strike a bargain. Eliason, the former federal prosecutor, noted that in most bribery cases, those accused seldom offer an explicit bargain.
“You normally don’t have a quid pro quo stated expressly,” Eliason said. “This is almost as close as you can get.”
Dit is mogelijk nog wel een van de meest interessante secondaire vondsten van dit onderzoek: dezelfde persoon die het Meuller rapport eigenlijk onnauwkeurig heeft samengevat als "geen geheime verstandhouding" is zelf hoogstpersoonlijk betrokken geweest om Ukraine onder druk te zetten om een politieke rivaal van trump te onderzoekenquote:Barr has previously faced criticism from Democrats for shielding Trump, especially in his descriptions of special counsel Robert S. Mueller III's report on whether the president had conspired with the Russians to influence the 2016 election. Before the report was released, Barr offered what he termed its "principal conclusions" and hewed closely to Trump's favorite talking points on the special counsel investigation: no collusion, no obstruction. Mueller complained later that Barr's characterization "did not fully capture the context, nature, and substance" of his work.
Een kerk vol met mensen die heel veel bloed aan hun handen hebben en elkaar en de overleden oorlogshitser veren in hun reet steken.quote:Op dinsdag 8 oktober 2019 11:35 schreef fliert het volgende:
Ter illustratie van de waanzinnige kloof op alle niveau's in de VS: de 'unmatched wisdom' van Trump en hoe de vorige president omging met zijn tegenstanders.
Het contrast is mindbloggling. A day in the life vs Sha-la-lie.
Vind dit altijd een mooi moment:quote:Op dinsdag 8 oktober 2019 16:28 schreef fliert het volgende:
Oke, beetje flauw. Nog een poging dan.
Durf je met droge ogen te beweren dat Trump 1/10e van deze speech zou kunnen houden zonder over zijn eigen buitengewone successen te beginnen? Eerlijk?
Het contrast tussen deze presidenten kan onmogelijk groter zijn.
Meer in het artikel, dat gaat dus een openbare zitting worden? Ze zijn het spel eindelijk zat aan het worden.quote:Senate Judiciary Chairman Lindsey Graham reversed course Tuesday and announced he’ll open a Ukraine inquiry that would give President Donald Trump’s personal attorney, Rudy Giuliani, an opportunity to testify in a counter to the impeachment inquiry by House Democrats.
Graham has previously said he would not open such an investigation, pushing instead for someone outside of politics at the Department of Justice to look at matters involving Ukraine, including Trump’s and Giuliani’s allegations about the actions of former Vice President Joe Biden and his son.
“Given the House of Representatives’ behavior, it is time for the Senate to inquire about corruption and other improprieties involving Ukraine,” Graham said on Twitter, citing actions leading to the firing of Ukraine’s top prosecutor.
“Therefore I will offer to Mr. Giuliani the opportunity to come before the Senate Judiciary Committee to inform the committee of his concerns,” Graham, a Republican and close ally of Trump, said on Twitter.
Graham’s counter-attack on the House’s impeachment inquiry came after days of pressure from top Trump allies including Donald Trump Jr. for Graham to act. It presents the Trump White House with a high-profile congressional forum to present its own narrative about unsubstantiated allegations about Biden, a potential challenger to Trump in 2020.
But it also would put Giuliani on the record about his months-long public and private effort to push Ukraine’s government to launch a probe even as Trump himself was blocking military aid to Ukraine’s new government.
twitter:LindseyGrahamSC twitterde op dinsdag 08-10-2019 om 17:33:38Unlike the House of Representatives, I’m tired of only hearing one side of the story. It’s now time to give voice to everything Ukraine. Let the chips fall where they may! reageer retweet
Hij laat zich dus niet als een mak schaap wegleiden en terecht. Ik denk dat de steun voor afzetting flink aan het afbrokkelen is.quote:The White House outlined in a defiant eight-page letter to House Speaker Nancy Pelosi and top Democrats on Tuesday why it will not participate in their “illegitimate and unconstitutional” impeachment inquiry, charging that the proceedings have run roughshod over congressional norms and the president's due-process rights.
Trump administration officials called the letter, which was written by White House counsel Pat Cipollone and obtained by Fox News, perhaps the most historic letter the White House has sent. The document tees up a head-on collision with Democrats in Congress, who have fired off a slew of subpoenas in recent days concerning the president's apparent effort to get Ukraine to investigate political foe Joe Biden during a July phone call with Ukraine's leader.
Je hebt ongelijk, zoals altijd.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 00:28 schreef MangoTree het volgende:
Ik denk dat de steun voor afzetting flink aan het afbrokkelen is.
Het gaat niet om afzetting he. Alles wat er nu gebeurd is om een overzicht te krijgen van of Trump nou wel of niet in de fout is gegaan.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 00:28 schreef MangoTree het volgende:
White House announces it will not comply with 'illegitimate and unconstitutional' impeachment inquiry
[..]
Hij laat zich dus niet als een mak schaap wegleiden en terecht. Ik denk dat de steun voor afzetting flink aan het afbrokkelen is.
De manier waarop de Democrats op dit moment opereren (het laat niet toe dat de Republicans ook dagvaardingsmacht hebben) staat dit het porces schuldig totdat je je onschuld kan bewijzen voor.quote:Op woensdag 9 oktober 2019 00:54 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Als er niets fout aangetroffen wordt zou dan een flinke slag zijn tegen de Democraten. Dus waarom laat Trump niet gewoon zien dat er niets aan het handje is? Slaat ie een mooie slag mee.
Wat dacht je van de compositie Bomb-bomb-Iran? (van de dooie oorlogshitser)quote:Op dinsdag 8 oktober 2019 15:45 schreef fliert het volgende:
Tuurlijk Edje. Sha-la-lie is de veel betere compositie.
Laat even inzinken dat de whistleleaker een geregistreerde Democrat is, in het geheim nog voor het indienen van de "whistleleaker"-klacht met het team van Adam Schiff een ontmoeting had en samenwerkte met Democrat-kadidaat voor de 2020 presidentsverkiezingen.quote:Whistleblower had 'professional' tie to 2020 Democratic candidate
[...]
Under questioning from Republicans during last Friday's impeachment inquiry interview with Atkinson, the inspector general revealed that the whistleblower's possible bias was not that he was simply a registered Democrat. It was that he had a significant tie to one of the Democratic presidential candidates currently vying to challenge President Trump in next year's election.
"The IG said [the whistleblower] worked or had some type of professional relationship with one of the Democratic candidates," said one person with knowledge of what was said.
"The IG said the whistleblower had a professional relationship with one of the 2020 candidates," said another person with knowledge of what was said.
"What [Atkinson] said was that the whistleblower self-disclosed that he was a registered Democrat and that he had a prior working relationship with a current 2020 Democratic presidential candidate," said a third person with knowledge of what was said.
[...]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |