Nou. Hierbij dus! Kom maar op met jullie goede ideen!quote:Op woensdag 2 februari 2011 21:06 schreef SietseBakker het volgende:
Overigens: Wil je bijdragen aan de toekomst van het ESF, dan zijn jullie eigen visies op de toekomst meer dan welkom! Wat gebeurt er op het ESF in 2020? Het zal niet de eerste keer zijn dat een briljant idee van n van die ruim 100 miljoen kijkers het haalt...
quote:Op woensdag 10 juli 2019 12:20 schreef GlennQuagmire het volgende:
Rotterdam zou wel heel nice bij de red carpet show gebruik kunnen maken van de watertaxi's om deelnemers aan te laten komen. Laat ook de verbondenheid met stad en water zien.
Dat zou ik breder willen trekken. Om de jongere generaties er goed bij betrekken zou je een soort van "ambassadeurs" op de diverse sociale kanalen kunnen zoeken die ze dan helemaal meenemen in de wereld van het songfestival. Tuurlijk gebeurt er al genoeg via Eurovisie kanaal zelf maar door gebruik te maken van de personen die jongeren al kennen, is het waarschijnlijk toegankelijker voor ze.quote:Op donderdag 5 september 2019 17:28 schreef Amarantha het volgende:
Sowieso Nikkie de Jager als presentatrice of in ieder geval een plekje geven ergens. Hebben ook meer mensen gezegd (ook buiten FOK!). Lijkt mij een top idee want veel jongere kijkers kennen haar en ze kan heel goed Engels.
quote:Op zondag 1 september 2019 16:31 schreef Nashipeer het volgende:
Hoe grappig zou het zijn als er ook n postcard wordt opgenomen in Caribisch Nederland (Bonaire, Sint Eustatius en Saba). Ze horen immers bij het Koninkrijk der Nederlanden.
Ik denk dat er een hoop mensen verbaasd zullen zijn als ze ineens een Caribisch warm eiland voorbij zien komen met felle kleurrijke gebouwen, lichtblauwe zee, een hoop zon en de berg Scenery op Saba (887m).
Wie weet kunnen ze anders mooie (lucht)beelden van de eilanden ergens verwerken tijdens de shows.
Misschien ook de Andr Rieu/DJ act combineren met een soort 'ESF door de jaren heen'; beginnen met Andr Rieu en het orkest met oudere (NLse) ESF liedjes en eindigen met de DJs en de modernere inzendingen.quote:Op donderdag 5 september 2019 18:20 schreef Mandy040986 het volgende:
Een (bekende) DJ die een mix maakt van diverse bekende Nederlandse ESF deelnemers en winnaars met hun liedjes, begeleidt door bijvoorbeeld een Andr Rieu (Hoi, Maastricht) als openingsact voor de finale.
Ding a Dong gemixt met Shalalie, gemixt met Birds, You and Me, Vrede en Troubadour, of iets in die richting, waarbij de desbetreffende oud deelnemers hun stukje ook live zingen en het dan met Arcade eindigt, die iedereen dan op het podium meezingt, samen met Duncan (die dan opkomt als recente winnaar).
Zoiets ja.quote:Op donderdag 5 september 2019 18:26 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Misschien ook de Andr Rieu/DJ act combineren met een soort 'ESF door de jaren heen'; beginnen met Andr Rieu en het orkest met oudere (NLse) ESF liedjes en eindigen met de DJs en de modernere inzendingen.
Wellicht is het een idee om elke postcard te eindigen met een soort schilderij/afbeelding van de deelnemer (met misschien de vlag van het land?) die dan als puzzelstukje in een groter geheel past. Net als bij Duncans reveal. Je ziet dan bij de eerste deelnemer nog weinig, en bij de laatste wordt het dan n geheel. Ik denk daarbij dan aan de ESF versie van een beroemd Nederlands schilderij. Een ESF versie van de Nachtwacht of zo.quote:Op donderdag 5 september 2019 20:00 schreef SCH68 het volgende:
Laat de deelnemers voor de postcard rondlopen in een stad waar wereldberoemde Nederlanders vandaan komen. Ik denk dan aan Rembrandt, Vincent van Gogh, Michiel de Ruyter enz.
Aan het eind kun je de deelnemers dan gekleed als deze historische persoon afbeelden in een schilderij.
Iets doen met onze beroemde kunstwerken is zeker een goed idee. Het enige probleem is natuurlijk wel dat je van tevoren niet precies weet wie de finale haalt en wat daarin de startvolgorde wordt. Wat dat betreft zou je dan in elke postcard een eigen kunstwerk moeten gebruiken o.i.d.quote:Op donderdag 5 september 2019 20:38 schreef Mandy040986 het volgende:
[..]
Wellicht is het een idee om elke postcard te eindigen met een soort schilderij/afbeelding van de deelnemer (met misschien de vlag van het land?) die dan als puzzelstukje in een groter geheel past. Net als bij Duncans reveal. Je ziet dan bij de eerste deelnemer nog weinig, en bij de laatste wordt het dan n geheel. Ik denk daarbij dan aan de ESF versie van een beroemd Nederlands schilderij. Een ESF versie van de Nachtwacht of zo.
Idd lastig. ja. Het zou tof zijn als iedere deelnemer zijn eigen beroemde schilderij krijgt dan, waarin zij mogen poseren als eindhot van de postcard. Een beetje zoals @SCH68 ook al zei.quote:Op donderdag 5 september 2019 22:56 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Iets doen met onze beroemde kunstwerken is zeker een goed idee. Het enige probleem is natuurlijk wel dat je van tevoren niet precies weet wie de finale haalt en wat daarin de startvolgorde wordt. Wat dat betreft zou je dan in elke postcard een eigen kunstwerk moeten gebruiken o.i.d.
Even aanhakend hierop:quote:Op donderdag 5 september 2019 22:35 schreef ato het volgende:
Zoveel mogelijk openbaar vervoer bij betrekken in andere steden, dus meer treinen, bussen etc. Inzetten.
Reclame/promotie op treinen, bussen, trams, metro's.
Steden zoals Den Haag, Utrecht etc.
Ik vind dit zelf echt een super leuk idee, stel dat ze dit zouden doen, dan zou ik wel de Nederlandse kandidaat of iemand van de big 5 die kant opsturen, zodat je er zeker van bent dat die postcard de finale haaltquote:Op donderdag 5 september 2019 17:53 schreef Nashipeer het volgende:
Echt heel handig topic dit, wel slim ideeik zal het ook maar hier plaatsen
[..]
Ik ben geen Nikkie fan en zie haar liever ook niet in de presentatie, maar dit idee vind ik echt heel gaaf! Nikkie die met de artiesten een verwenmoment inplant en wat vraagt en keuvelt over de deelnemers, hun optreden en eurovision. Succes gegarandeerd.quote:Op donderdag 5 september 2019 23:10 schreef woutergoku het volgende:
Ik las dat ze graag meer op het internet willen doen met ESC. Ik denk dat Nikkie De Jager, meer dan 10 miljoen abonnees en groot esc-fan, een aandeel hier in kan hebben. Je zou haar kunnen vragen om content te maken op de officiele ESC-youtube. Interviews met de artiesten terwijl zij hun make-up doet bijvoorbeeld.
Ook eensch. Nederland kent genoeg (internationaal) talent dat het Eurovisie podium kan vullen (als ze dat willen). Wij hebben geen Madonna of Justin Timberlake nodig. Misschien zijn die internationale artiesten een bewuste keuze om Amerikaans publiek aan te spreken. Als dat niet zo is, lekker weg laten!quote:Ik denk dat we als interval-acts met acts moeten komen die Nederlands grootste export producten zijn. Daar vallen de DJ's, Within Temptation en Vengaboys bijvoorbeeld onder. Ik denk dat je een bekende DJ met Duncan kunt koppelen en een speciale Arcade versie kunt maken voor in de finale. Iedereen kent wel een nummer van de Vengaboys, laat ze een leuke remix doen van hun nummers tijdens een van de halve-finales. Denk ook dat weinig mensen weten dat ze uit Nederland komen. Within Temptation spreekt voor zich.
Het idee van tulpen in de vorm van de vlag (wat ook al viral nieuws gaat zijn op het moment dat die in bloei staan, ergens in april) vind ik hl tof. Zonde om dat te laten liggen, echt een unieke kans.quote:Voor de postcards lijkt het me leuk als je de artiesten gewoon Nederlandse dingen laat doen. Naar de keukenhof, Efteling, Koek happen, Volendamse kleding rondlopen of wat dan ook. En aan het eind van de postcard misschien tulpen in de kleuren van hun vlag?
Daar sluit ik me bij aan!quote:Wil voor de rest gewoon zeggen dat jullie goed bezig zijn en dat ik hoop dat ik kaarten kan krijgen volgend jaar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |