https://www.nu.nl/binnenl(...)an-in-speeltuin.htmlquote:Overledene is 32-jarige man uit Assen
De man die zaterdag om het leven kwam is een 32-jarige man uit Assen. De vijf mannen die wegens het incident zijn aangehouden, zitten nog altijd vast. Het gaat om mannen van 27, 36, 38, 46 en 54, allen ook afkomstig uit de Drentse hoofdstad.
De man werd zaterdag in een speeltuin aan de Iemstukken door de vijf mannen aangevallen. Hij overleed ter plekke. Volgens de politie waren de vijf op de man afgegaan omdat ze hem verdachten van een zedendelict.
De politie kreeg tegen 13.00 uur een melding over een man op het veldje die onzedelijke handelingen zou uitvoeren met een vierjarig meisje.
Niet mijn OP.twitter:poldrenthe twitterde op zaterdag 24-08-2019 om 13:55:53Aan de Iemstukke heeft zojuist een ernstige mishandeling plaatsgevonden. Daarbij is een man overleden en zijn vijf verdachten aangehouden. De politie is bezig met onderzoek. Updates volgen op dit account. reageer retweet
Dan moet je iets aan je leesvermogen doen. Of ik moet echt ingewikkelde materie aangesneden hebben zonder dat ik het door heb. Aan de andere kant, doof(stom) schijnt hier ook hogere wiskunde te zijn dan wordt alles al gauw te moeilijk.quote:
Dat lees je nergens. Ik maakte een vergelijking, zoals ik aangaf.quote:Op maandag 26 augustus 2019 21:45 schreef AchJa het volgende:
[..]
Om mijn verhaal even te verduidelijken. Waar kan ik lezen dat het slachtoffer met zijn leuter in dat kind zat en hij alle kleren van haar lijf gerukt had?
Een vergelijking die als een tang op een varken slaat. Iemand op heterdaad betrappen is van een totaal andere categorie en ik hoop dat jij dat zelf ook wel begrijpt.quote:Op maandag 26 augustus 2019 21:52 schreef Repentless het volgende:
Dat lees je nergens. Ik maakte een vergelijking, zoals ik aangaf.
Waarbij ik ook nog eens duidelijk maakte dat elke situatie uniek is. Maar mijn punt was: kun je dan nooit ingrijpen, omdat je het wel eens verkeerd zou kunnen hebben, of dat de uitkomst van je ingrijpen onbedoeld iemands dood is?
Dat vind ik ook een wrange conclusie.
Of de tuinman op heterdaad betrapt is weet niemand. Behalve jij natuurlijk.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:02 schreef AchJa het volgende:
Iemand op heterdaad betrappen is van een totaal andere categorie en ik hoop dat jij dat zelf ook wel begrijpt.
Heterdaad is een rekbaar begrip. Meisje roept om hulp>vader rent erheen>ziet dochter naakt liggen en man met fototoestel/telefoon naast haar. Even afgezien van of dit het relaas is. Inmiddels zijn er zoveel verhalen.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:02 schreef AchJa het volgende:
[..]
Een vergelijking die als een tang op een varken slaat. Iemand op heterdaad betrappen is van een totaal andere categorie en ik hoop dat jij dat zelf ook wel begrijpt.
quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:05 schreef gombro het volgende:
Of de tuinman op heterdaad betrapt is weet niemand. Behalve jij natuurlijk.
Je kan nog wel dertig voorbeelden verzinnen maar het blijft gewoon een stel tokkies die die jongen omgebracht hebben.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:12 schreef Repentless het volgende:
[..]
Heterdaad is een rekbaar begrip. Meisje roept om hulp>vader rent erheen>ziet dochter naakt liggen en man met fototoestel/telefoon naast haar. Even afgezien van of dit het relaas is. Inmiddels zijn er zoveel verhalen.
Dat is geen heterdaad? Is dat pas als je hem haar ziet ontkleden, of daadwerkelijk een foto ziet maken van haar lichaam?
In een ander geval, laten we Sydney nemen: kerel steekt iemand neer, neemt daarna de benen. Jij hebt het daadwerkelijke steken niet gezien, maar ziet wel mensen (met stoelen e.d.) achter iemand aanlopen die schreeuwen "hou hem tegen, hij heeft iemand neergestoken!"
Je hebt het niet gezien, mag je iets doen? Heterdaad is ook 'terstond nadat het begaan is'.
Nogmaals, waar kan ik dat allemaal lezen?quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:12 schreef Repentless het volgende:
Heterdaad is een rekbaar begrip. Meisje roept om hulp>vader rent erheen>ziet dochter naakt liggen en man met fototoestel/telefoon naast haar. Even afgezien van of dit het relaas is. Inmiddels zijn er zoveel verhalen.
En meteen maar kapot schieten toch? We horen daarna wel of hij iemand heeft neergestoken of een appel heeft gejat...quote:In een ander geval, laten we Sydney nemen: kerel steekt iemand neer, neemt daarna de benen. Jij hebt het daadwerkelijke steken niet gezien, maar ziet wel mensen (met stoelen e.d.) achter iemand aanlopen die schreeuwen "hou hem tegen, hij heeft iemand neergestoken!"
Je hebt het niet gezien, mag je iets doen? Heterdaad is ook 'terstond nadat het begaan is'.
Doe je nou alsof?quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:18 schreef gombro het volgende:
Lach er maar om. Het is alleen maar erg zielig,.Vooral voor je naasten.
Tja, als je na een hele topicreeks met allerlei standpunten het zo simpel blijft stellen en geen inhoudelijke reactie geeft, is er ook weinig dicussie meer mogelijk.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:19 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Je kan nog wel dertig voorbeelden verzinnen maar het blijft gewoon een stel tokkies die die jongen omgebracht hebben.
Goh...quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:27 schreef Repentless het volgende:
dan heb je uitsluitend je eigen absolute waarheid waar geen discussie over mogelijk is.
Ik zeg toch, afgezien van of dit het relaas is. Het ging hier om het begrip heterdaad.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:22 schreef AchJa het volgende:
[..]
Nogmaals, waar kan ik dat allemaal lezen?
Natuurlijk, ik zeg meteen dat je die vent kapot moet schieten.quote:En meteen maar kapot schieten toch? We horen daarna wel of hij iemand heeft neergestoken of een appel heeft gejat...
Dat is een eerlijke vraag, maar je moet hier alleen geen eerlijke antwoorden meer verwachten. Alleen gehuichel.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:31 schreef Repentless het volgende:
Mijn vraag is of dat dan heterdaad is en je in zou mogen grijpen.
Inb4: als je eenmaal zelf kinderen hebt piep je wel anders!!!quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:19 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Je kan nog wel dertig voorbeelden verzinnen maar het blijft gewoon een stel tokkies die die jongen omgebracht hebben.
Best.. Er begint toch wel een duidelijk beeld naar boven te komen wat voor jongen het slachtoffer was na diverse berichten over hem gelezen te hebben.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:27 schreef Repentless het volgende:
[..]
Tja, als je na een hele topicreeks met allerlei standpunten het zo simpel blijft stellen en geen inhoudelijke reactie geeft, is er ook weinig dicussie meer mogelijk.
Als je het ook nog steeds over "ombrengen" hebt, terwijl nota bene de politie verklaart dat er op dit moment geen aanwijzingen voor een verband bestaan, dan heb je uitsluitend je eigen absolute waarheid waar geen discussie over mogelijk is.
Het enige wat jij hier aan het doen bent is het gedrag van die vijf rechtvaardigen met allerlei uit de lucht gegrepen voorbeelden.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:31 schreef Repentless het volgende:
[..]
Ik zeg toch, afgezien van of dit het relaas is. Het ging hier om het begrip heterdaad.
[..]
Natuurlijk, ik zeg meteen dat je die vent kapot moet schieten.
Nee dus. Als je het gelijk zo in het extreme trekt zonder dat ik daar enige aanleiding toe geef, ridiculiseer je het. Mijn vraag is of dat dan heterdaad is en je in zou mogen grijpen.
Jij kent die 5 mannen? Jij weet waaraan die kerel is overleden?quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:19 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Je kan nog wel dertig voorbeelden verzinnen maar het blijft gewoon een stel tokkies die die jongen omgebracht hebben.
Is totaal niet van toepassing op deze zaak, jullie willen dat graag omdat het wel een pedo moet zijn.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:33 schreef gombro het volgende:
Dat is een eerlijke vraag, maar je moet hier alleen geen eerlijke antwoorden meer verwachten. Alleen gehuichel.
Te laat, veel te laat, die is al lang en breed voorbijgekomenquote:Op maandag 26 augustus 2019 22:36 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Inb4: als je eenmaal zelf kinderen hebt piep je wel anders!!!
Man man man.
Gewoon heel toevallig net op dat moment een hartaanval... Dat er vijf man op hem zaten had er helemaal niks mee te maken.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:40 schreef Fer het volgende:
Is er al iets gezegd of hij overleden is door de mishandeling? Of kan het ook een hartaanval ofzo kunnen zijn geweest.
Je blijft beweren dat deze man is "doodgemaakt", terwijl er door de politie is verklaard dat er geen verband is.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:39 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Best.. Er begint toch wel een duidelijk beeld naar boven te komen wat voor jongen het slachtoffer was na diverse berichten over hem gelezen te hebben.
Als je dan met kunst- en vliegwerk mensen toch zover probeert te krijgen dat ze gaan beweren dat ze ook wel iemand "per ongeluk" dood zouden kunnen maken, in een overigens totaal andere situatie zit je nogal vast in je overtuiging dat die jongen wel pedo geweest moet zijn en die vijf niets te verwijten valt.
Die gasten zijn gewoon door het lint gegaan toen ze dachten dat ze eindelijk de lang gezochte pedo te pakken hadden.
Waar blijft de verklaring van bekenden van de daders dat het zulke lieve rustige huisvaders zijn die nog geen vlieg kwaad zouden doen en dat dit totaal uit de hand is gelopen.
Dat zal moeten blijken uit de autopsie. Die is vandaag uitgevoerd en het is niet te zeggen wanneer de uitslag daarvan binnen is, kan binnen een paar dagen maar kan ook pas over enkele weken zijn.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:40 schreef Fer het volgende:
Is er al iets gezegd of hij overleden is door de mishandeling? Of kan het ook een hartaanval ofzo kunnen zijn geweest.
Ik ben niets aan het rechtvaardigen, ik vraag jou wanneer het volgens jou wel geoorloofd is om in te grijpen, aan de hand van een aantal voorbeelden.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:39 schreef AchJa het volgende:
[..]
Het enige wat jij hier aan het doen bent is het gedrag van die vijf rechtvaardigen met allerlei uit de lucht gegrepen voorbeelden.
Je bent gewoon een rastokkie als je op basis van je onderbuik iemand dusdanig hard aanpakt dat hij/ zij daaraan komt te overlijden.
Hij heeft 32 jaar geleefd zonder te overlijden en nadat de politie arriveerde bij die vijf man die bovenop hem lagen hebben ze hem nog geprobeerd te reanimeren.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:41 schreef madam-april het volgende:
[..]
Jij kent die 5 mannen? Jij weet waaraan die kerel is overleden?
Afgaande op de berichtgeving vamuit die buurt en de posts van de lui hier die die buurt kennen kunnen we ons er wel een beetje een voorstelling van maken.quote:
Het laatste wat ik weet is dat daar nog onderzoek naar werd gedaan, ze zijn niet voor niets nog steeds verdachten.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:45 schreef Repentless het volgende:
Je blijft beweren dat deze man is "doodgemaakt", terwijl er door de politie is verklaard dat er geen verband is.
Je weet dat je ook verdachte kunt zijn van mishandeling?quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:50 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Het laatste wat ik weet is dat daar nog onderzoek naar werd gedaan, ze zijn niet voor niets nog steeds verdachten.
Misschien had hij wel een aneurysma in zijn hersenen en is die door de val van de fiets gescheurd en is hij aan de gevolgen daarvan overleden, hij zal in dat geval niet opslag dood zijn geweest en zich dus mogelijk nog verzet hebben/geprobeerd hebben weg te komen, waardoor er nog reden was voor de mannen om hem in bedwang te houden tot de politie er was.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:48 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Hij heeft 32 jaar geleefd zonder te overlijden en nadat de politie arriveerde bij die vijf man die bovenop hem lagen hebben ze hem nog geprobeerd te reanimeren.
Ja, hij is toevallig dit weekend, nét om die tijd een natuurlijke dood gestorven![]()
Als die vader hem niet had aangesproken had hij wel dood naast dat bankje gelegen, want tsja, dit weekend ging hij nou eenmaal dood.. Vanzelf..
Ftfyquote:Op maandag 26 augustus 2019 22:48 schreef AchJa het volgende:
[..]
Afgaande op de berichtgeving vamuit die buurt en de posts van de lui hier die die buurt kennen kunnen we ons er wel een beetje een voorstelling van maken. nee
Nu heb je dus dezelfde gedachtegang als die tokkies.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:56 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Praten mensen dit serieus goed? Ze zouden die 5 tokkies kapot moeten schieten.
Wat wordt er goed gepraat? Waarom zouden ze die 5 mannen kapot moeten schieten?quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:56 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Praten mensen dit serieus goed? Ze zouden die 5 tokkies kapot moeten schieten.
Dit is zo paradoxaal, dat het bijna niet serieus kan zijn.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:56 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Praten mensen dit serieus goed? Ze zouden die 5 tokkies kapot moeten schieten.
Het misdadige is dat jij en de jouwen dat anderen in de mond leggen. Terwijl niemand hier expliciet beweert dat de tuinman wel een pedo geweest zal zijn.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:41 schreef AchJa het volgende:
Is totaal niet van toepassing op deze zaak, jullie willen dat graag omdat het wel een pedo moet zijn.
Waarom heb je überhaupt 5 man nodig om 1 iemand tegen te houden. Waarom ga je ook nog eens zo ver dat deze komt te overlijden terwijl er nog niks is bewezen.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:57 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Nu heb je dus dezelfde gedachtegang als die tokkies.
Gewoon je vaderinstinct volgen was het toch? Er vol in zonder dat je weet wat er aan de hand is.quote:[quote]Op maandag 26 augustus 2019 22:47 schreef Repentless het volgende:
[..]
Ik ben niets aan het rechtvaardigen, ik vraag jou wanneer het volgens jou wel geoorloofd is om in te grijpen, aan de hand van een aantal voorbeelden.
quote:Op maandag 26 augustus 2019 20:02 schreef Repentless het volgende:
Zo zou het inderdaad moeten blijkbaar. Want anders ben je direct een 'tokkie', als je je vaderinstinct volgt en erop afgaat.
Ja er zijn serieus mensen die begrip proberen te vragen voor mensen die de dood van een ander op hun geweten hebben.quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:56 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Praten mensen dit serieus goed? Ze zouden die 5 tokkies kapot moeten schieten.
quote:
quote:Op maandag 26 augustus 2019 22:54 schreef madam-april het volgende:
[..]
Misschien had hij wel een aneurysma in zijn hersenen en is die door de val van de fiets gescheurd en is hij aan de gevolgen daarvan overleden, hij zal in dat geval niet opslag dood zijn geweest en zich dus mogelijk nog verzet hebben/geprobeerd hebben weg te komen, waardoor er nog reden was voor de mannen om hem in bedwang te houden tot de politie er was.
Als er sprake was van een aneurysma, is de val misschien wel de directe aanleiding voor zijn dood maar niet de oorzaak en dan is zijn dood ook absoluut niet de schuld van die mannen.
Hahaha. Nu durven ze dat niet meer nee.quote:Op maandag 26 augustus 2019 23:00 schreef gombro het volgende:
[..]
Het misdadige is dat jij en de jouwen dat anderen in de mond leggen. Terwijl niemand hier expliciet beweert dat de tuinman wel een pedo geweest zal zijn.
"Er vol in gaan" is iets anders dan erop afgaan. Maar je stelt alleen maar tegenvragen, zonder mijn vraag te beantwoorden.quote:Op maandag 26 augustus 2019 23:01 schreef AchJa het volgende:
[..]
Gewoon je vaderinstinct volgen was het toch? Er vol in zonder dat je weet wat er aan de hand is.
[..]
Hoe kom je er toch bij dat ze er vol in zijn gegaan? De politie, die heel veel beter op de hoogte is van wat er zich daar precies heeft afgespeeld, ziet daar geen enkele aanwijzing voor, op basis waarvan denk jij het beter te weten dan de politie?quote:Op maandag 26 augustus 2019 23:01 schreef AchJa het volgende:
[..]
Gewoon je vaderinstinct volgen was het toch? Er vol in zonder dat je weet wat er aan de hand is.
[..]
Dit is toch wel the limit. Zelf met allerlei aanames komen over aneurysma's, van de fiets vallen en allerlei ongein en dan anderen de maat gaan nemen...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |