De Automobile Club de Monacoquote:Op donderdag 23 juli 2020 16:11 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wat?
Hoe dan?
Welke zot heeft dat besloten?
Dat lag niet aan hem, maar het team waar McLaren toen mee samenwerkte.quote:Op vrijdag 24 juli 2020 09:04 schreef Karstman het volgende:
Misschien is dat wel beter voor hem, vorige keer kwalificeerde hij immers niet eens.
Die moet het echt een stuk beter gaan doen en veel constanter worden.quote:Op vrijdag 24 juli 2020 11:21 schreef Whiskers2009 het volgende:
Over de kansen op een F1-zitje voor Mick Schumacher: https://www.autosport.com(...)how-more-for-f1-step
Daarom verwacht ik Shwartzman eerder in de F1 dan Schumacher.quote:Op vrijdag 24 juli 2020 12:34 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Die moet het echt een stuk beter gaan doen en veel constanter worden.
Op dit moment zo'n 40 punten achter op z'n teammaat en die zit in zijn 1e jaar F2.
qua talent zie ik Shwartzman en Armstrong sowieso hoger in rangorde staan bij het FDA maar of dat het gaat winnen in de rangorde van sentimentele waarde is nog maar de vraag.quote:Op vrijdag 24 juli 2020 12:34 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Die moet het echt een stuk beter gaan doen en veel constanter worden.
Op dit moment zo'n 40 punten achter op z'n teammaat en die zit in zijn 1e jaar F2.
Shwartzman is dan ook veel getalenteerderquote:Op vrijdag 24 juli 2020 12:34 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Die moet het echt een stuk beter gaan doen en veel constanter worden.
Op dit moment zo'n 40 punten achter op z'n teammaat en die zit in zijn 1e jaar F2.
Ja, een van de Alfa zitjes is meestal voor een Ferrari junior. Giovinazzi is ook een Ferrari (reserve)coureurquote:Op vrijdag 24 juli 2020 13:19 schreef Lionheaad het volgende:
Shwartzman volgend jaar in de Alfa?
Hij is geliëerd aan Ferrari.
Zou hij wel verdienenquote:Op vrijdag 24 juli 2020 13:19 schreef Lionheaad het volgende:
Shwartzman volgend jaar in de Alfa?
Hij is geliëerd aan Ferrari.
Er gaan ook geruchten dat Perez daar heen zou gaan als Vettel zou tekenen bij Racing Point. Men verwacht dan dat Kimi moet wieberen.quote:Op vrijdag 24 juli 2020 13:19 schreef Lionheaad het volgende:
Shwartzman volgend jaar in de Alfa?
Hij is geliëerd aan Ferrari.
Ja, dat postte ik net in het anderd topicquote:Op donderdag 6 augustus 2020 13:05 schreef 4-elements het volgende:
Bottas is door Mercedes bevestigd voor 2021.
[ twitter ]
Dan is bij deze iedereen geïnformeerd.quote:Op donderdag 6 augustus 2020 13:06 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Ja, dat postte ik net in het anderd topic
quote:Op donderdag 6 augustus 2020 13:17 schreef vosss het volgende:
Take it or leave it blijf maar lekker in die gare Williams zitten totdat Mercedes misschien ooit over 4 jaar een stoeltje voor je vrij heeft.
Een jaartje langer Lewis Hamilton bitch spelen.quote:Op donderdag 6 augustus 2020 13:05 schreef 4-elements het volgende:
Bottas is door Mercedes bevestigd voor 2021.
[ twitter ]
Er is geen enkele plek in het startveld waar hij meer kans op een wereldtitel maakt.quote:Op donderdag 6 augustus 2020 14:36 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Een jaartje langer Lewis Hamilton bitch spelen.
wil ik, draagt niks bij en gaat nooit meer in de RB komen, veldvulling, zijn er veel meer die een zitje verdienen.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 07:16 schreef babylon het volgende:
[..]
Wil je? Vermoed je? Heb je ergens gelezen?
Waarom zou je nu met Vettel in zee willen gaan? Iksnap dat de Duitse markt belangrijk is voor AM, maar zijn prestaties, of liever het gebrek eraan, en de vele fouten die hij gemiddeld maakt, zijn niet bepaald een garantie voor succes.quote:
BWT, de hoofdsponsor, is een Duits-Oostenrijks bedrijf dat zal ook een rol spelenquote:Op zondag 16 augustus 2020 10:59 schreef aesop het volgende:
[..]
Waarom zou je nu met Vettel in zee willen gaan? Iksnap dat de Duitse markt belangrijk is voor AM, maar zijn prestaties, of liever het gebrek eraan, en de vele fouten die hij gemiddeld maakt, zijn niet bepaald een garantie voor succes.
quote:Op zondag 16 augustus 2020 12:25 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
BWT, de hoofdsponsor, is een Duits-Oostenrijks bedrijf dat zal ook een rol spelen
bronquote:Volgens Binotto presteert Schumacher ‘uitstekend’ in de Formule 2. “Zijn prestaties houden we natuurlijk goed in de gaten. Hij verbetert zich constant.” De Ferrari-teambaas wil dan ook snel met Schumacher om tafel om te praten over zijn toekomst. De Duitser heeft volgens hem namelijk een stoeltje in de Formule 1 verdiend.
Wennen en leren
Voor een rode race-overall en een vast stoeltje bij het team van Ferrari is het echter nog wat te vroeg. “Hij zal bij een klein team moeten beginnen in de Formule 1. Op die manier krijgt Mick de tijd om te wennen in de Formule 1 en de ruimte om dingen te leren.”
Klopt, maar bij die eerste ontploft de bovenkamer wel eens en Shwartzman valt de laatste races wat tegenquote:Op donderdag 20 augustus 2020 12:42 schreef Starflyer het volgende:
Calum Ilott en rookie Robert Shwartzman staan hoger in de stand in de F2, dus die lijken me eerder in aanmerking te komen, inderdaad.
Ilott is helemaal niks. Die heeft echt nog totaal niets laten zien tot dit jaar, en dit jaar lijkt ie meer op ervaring in de F2 mee te kunnen doen dan op talent. Beetje niveau Latifi.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 12:42 schreef Starflyer het volgende:
Calum Ilott en rookie Robert Shwartzman staan hoger in de stand in de F2, dus die lijken me eerder in aanmerking te komen, inderdaad.
Nog niet officieel maar het zou mij ernstig verbazen als het niet Vettel was.quote:Op woensdag 9 september 2020 21:02 schreef beantherio het volgende:
Officieel: Perez vertrekt na dit seizoen bij Racing Point
Vettel dus naar Aston Martin.
Ferrari gaf Vettel het slechte nieuws vlak voor de herstart van het seizoen, dus het kan ook payback zijn.quote:Op donderdag 10 september 2020 17:37 schreef rubbereend het volgende:
lekker ook van Vettel, tijdens het feestweekend van je werkgever
Ik denk dat hij gewacht heeft tot al get gedoe rond copygate voorbij was. Iedereen heeft zijn beroep tegen Racing Point ingetrokken, dus RP kan nu rustig aan de toekomst bouwen.quote:Op donderdag 10 september 2020 17:37 schreef rubbereend het volgende:
lekker ook van Vettel, tijdens het feestweekend van je werkgever
mooi welquote:Op donderdag 10 september 2020 17:39 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ferrari gaf Vettel het slechte nieuws vlak voor de herstart van het seizoen, dus het kan ook payback zijn.
We gaan het zien, op zich goed dat Carey de leiding overdraagt aan een F1 persoon die de ins en outs van de industrie kent en het feit dat het iemand is die fulltime ermee bezig kan zijn (Carey heeft nog andere functies binnen Liberty), ik denk dat Carey een goed begin heeft gemaakt en een beetje rust heeft gebracht.quote:Op vrijdag 25 september 2020 15:15 schreef Whiskers2009 het volgende:
En het is officieel: [ twitter ]
[ twitter ]
Ik ben er iig niet erg blij mee. Wel een erg hoog ex-Ferrarigehalte nu (Todt, Brawn, Domenicali).quote:Op vrijdag 25 september 2020 15:21 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
We gaan het zien, op zich goed dat Carey de leiding overdraagt aan een F1 persoon die de ins en outs van de industrie kent en het feit dat het iemand is die fulltime ermee bezig kan zijn (Carey heeft nog andere functies binnen Liberty), ik denk dat Carey een goed begin heeft gemaakt en een beetje rust heeft gebracht.
ik weet niet of Domenicali's Ferrari achtergrond een voordeel of een nadeel is.
Domenicali was er bij Ferrari op nogal lage wijze uitgewerkt dus of die nog erg Ferrari minded is weet ik niet, de afgelopen jaren was hij voor Audi de baas bij Lamborghini's sport afdeling wat een rechtstreekse concurrent van Ferrari is dus hij heeft zich wel flink van Maranello gedistantieerd.quote:Op vrijdag 25 september 2020 15:34 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik ben er iig niet erg blij mee. Wel een erg hoog ex-Ferrarigehalte nu.
Lijkt me ook wel verstandig. Gasly moeten ze lekker bij AT houden als ervaren kracht binnen het team. Kunnen ze Tsunoda van hem laten leren.quote:Op vrijdag 25 september 2020 14:58 schreef Whiskers2009 het volgende:
Horner lijkt VER en ALB voorzichtig te bevestigen voor 2021: https://racingnews365.nl/(...)-verstappen-en-albon
Ja, Kvyat lijkt wel een beetje voorbij zijn beste tijd, het is nog geen Grosjean maar RB zou er wijs aan doen om hem te laten plaatsmaken voor een jongere rijder.quote:Op vrijdag 25 september 2020 15:47 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Lijkt me ook wel verstandig. Gasly moeten ze lekker bij AT houden als ervaren kracht binnen het team. Kunnen ze Tsunoda van hem laten leren.
Kvyat zie ik volgend jaar wel verdwijnen
Als Tsunoda genoeg licentiepunten haalt, zit hij volgend jaar in de AT, verwacht ik. Is meteen een incentive voor Honda om langer te blijvenquote:Op vrijdag 25 september 2020 17:22 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, Kvyat lijkt wel een beetje voorbij zijn beste tijd, het is nog geen Grosjean maar RB zou er wijs aan doen om hem te laten plaatsmaken voor een jongere rijder.
Je weet dat je naar een fake account keek?quote:Op zaterdag 3 oktober 2020 17:17 schreef Mansjester het volgende:
Sette Camara naar Alpha Tauri volgend jaar
Volgens mij zijn Twitter accounts met een blauw vinkje niet fake?quote:Op zaterdag 3 oktober 2020 17:27 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Je weet dat je naar een fake account keek?
klopt. Waar jij keek heeft geen blauw vinkje en het eindigt niet op F1, maar op FLquote:Op zaterdag 3 oktober 2020 18:17 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Volgens mij zijn Twitter accounts met een blauw vinkje niet fake?
Ik keek bij het account van hem zelf met 18k volgers,dat is gewoon de officiële toch?quote:Op zaterdag 3 oktober 2020 18:20 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
klopt. Waar jij keek heeft geen blauw vinkje en het eindigt niet op F1, maar op FL
Dat is de officiële, maar verder daar nog geen aankondiging.quote:Op zaterdag 3 oktober 2020 18:28 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Ik keek bij het account van hem zelf met 18k volgers,dat is gewoon de officiële toch?
Hoezo? Je hebt nu een kleurloze Kvyat, en in de F2 iemand die nog best wat leuke dingen laat zien. Misschien niet de snelste, maar AT heeft met Gasly al een sterke eerste rijder.quote:Op zaterdag 3 oktober 2020 18:32 schreef Peterselieman het volgende:
Het zou kunnen dat hij bij AlphaTauri gaat tekenen. De kansen van Tsunoda zijn na het afhaken van Honda wel wat kleiner geworden.
Hij wordt binnenkort bevestigd,let maar op. Zeker nu Honda stopt gaat die Japanner niet meer naar AT.quote:Op zaterdag 3 oktober 2020 18:32 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Dat is de officiële, maar verder daar nog geen aankondiging.
Alpha Tauri pak heeft hij omdat hij testrijder is.
Bron?quote:
Zijn duim.quote:
Die staat volgens mij nog onder contract bij Red-Bull.quote:
quote:Op woensdag 14 oktober 2020 15:46 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Zijn duim.
Gaat natuurlijk nooit gebeuren. Ocon > Gasly
https://www.gptoday.net/n(...)ngt-ocon-bij-renaultquote:
Wat een onzin allemaalquote:Hoe dan ook wordt Pierre Gasly nu in verband gebracht met een sensationele overstap naar Renault, ter vervanging van zijn landgenoot Esteban Ocon. Dat is echter niet de enige verandering want er staan nog meer schokkende overstappen te wachten, en coureurs die buitenspel zouden komen te staan.
Sergio Perez is naar verluidt niet meer geïnteresseerd in Haas, maar de ervaren Mexicaan en zijn sponsors kunnen een contract tekenen bij Williams. Hij zou George Russell vervangen, omdat Nicholas Latifi wordt gesteund door zijn rijke vader Michael. Latifi's bedrijf Sofina staat op de achtervleugel.
Ten slotte worden Perez en Haas-coureur Kevin Magnussen in verband gebracht met een verhuizing naar Indycar met het team Meyer Shank Racing. F1-eigenaar Liberty Media heeft zich zojuist bij dat team ingekocht.
Als dat allemaal zou gebeurenquote:Op woensdag 14 oktober 2020 17:18 schreef Rossdale het volgende:
[..]
https://www.gptoday.net/n(...)ngt-ocon-bij-renault
[..]
Wat een onzin allemaalClickbait
Ocon is een lul, maar kwa performance is hij best ok. Dichterbij Ricciardo dan de Hulk en naast Perez kon hij ook meekomen ondanks amper ervaring. Hij heeft ook nog niet kunnen laten zien hoe hij na wat ervaring bij hetzelfde team kan groeien.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 17:18 schreef Rossdale het volgende:
[..]
https://www.gptoday.net/n(...)ngt-ocon-bij-renault
[..]
Wat een onzin allemaalClickbait
Dit dus. Wolff ziet hem zo'n beetje als de troonopvolger van Hamilton (of in ieder geval zijn toekomstige adjudant). Uitgesloten dat ie zonder zitje zou komen te zitten.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 18:29 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Alsof Williams Russell zou wegsturen zonder dat hij bij een ander team ondergebracht wordt.
Niet dat ik in die stoelendans geloof, maar Wehrlein en Ocon zouden ook de troonopvolger van Lewis zijn.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 18:35 schreef beantherio het volgende:
[..]
Dit dus. Wolff ziet hem zo'n beetje als de troonopvolger van Hamilton (of in ieder geval zijn toekomstige adjudant). Uitgesloten dat ie zonder zitje zou komen te zitten.
RB zou Russell maar wat graag binnenhalen.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 18:35 schreef beantherio het volgende:
[..]
Dit dus. Wolff ziet hem zo'n beetje als de troonopvolger van Hamilton (of in ieder geval zijn toekomstige adjudant). Uitgesloten dat ie zonder zitje zou komen te zitten.
Russell is beter.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 18:48 schreef opreis het volgende:
[..]
Niet dat ik in die stoelendans geloof, maar Wehrlein en Ocon zouden ook de troonopvolger van Lewis zijn.
Dan nog wil dat niet zeggen dat hij bij Mercedes gaat rijden. Wehrlein was zo matig dat niemand met hem verder wilde en Ocon laat ook maar weer zien dat hij middelmaat is. We hebben het over het beste stoeltje ooit in de F1quote:
Absoluut. Er zijn imho maar 3 echte supertalenten in de Formule 1: Max, Leclerc en Russell.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 18:48 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
RB zou Russell maar wat graag binnenhalen.
Je vergeet Norrisquote:Op woensdag 14 oktober 2020 19:26 schreef beantherio het volgende:
[..]
Absoluut. Er zijn imho maar 3 echte supertalenten in de Formule 1: Max, Leclerc en Russell.
En Hamilton. Tenzij het met 'talenten' specifiek om jong ging ipv alleen het hebben van talentquote:
Met "talenten" bedoelde ik dan eigenlijk "jonge talenten" ja.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 19:59 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En Hamilton. Tenzij het met 'talenten' specifiek om jong ging ipv alleen het hebben van talent
Wehrlein was toch ook wat arrogant bij Force India waardoor ze hem niet meer wilden?quote:Op woensdag 14 oktober 2020 18:58 schreef opreis het volgende:
[..]
Dan nog wil dat niet zeggen dat hij bij Mercedes gaat rijden. Wehrlein was zo matig dat niemand met hem verder wilde en Ocon laat ook maar weer zien dat hij middelmaat is. We hebben het over het beste stoeltje ooit in de F1
Dat zijn de GP today geruchten....quote:Op donderdag 15 oktober 2020 16:36 schreef Ferry_76 het volgende:
Een paar nieuwe geruchten:
Perez met sponsoren naar Williams, waar hij samen met latifi de rekeningen gaat betalen.
Gasly zou niet meer welkom zijn bij SAT maar naast Alonso bij Renault gaan rijden.
Albon met Tsunoda bij Alpha Tauri.
Russell en Ocon zonder zitje voor volgend jaar.
Magnussen zou naar de Indycar gaan.
Gerucht komt bij Paul di Resta vandaan:quote:Op donderdag 15 oktober 2020 17:12 schreef shiz het volgende:
Waarom zou Gasly weg moeten bij AT? Doesn't make much sense if you ask me.
quote:Di Resta: "Op de een of andere manier ... hij (Gasly) heeft een paar mensen binnen Red Bull boos gemaakt."
niet terug naar Red Bull is niet hetzelfde als weg bij ATquote:Op donderdag 15 oktober 2020 17:15 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Gerucht komt bij Paul di Resta vandaan:
paul-di-resta-smijt-gerucht-in-de-paddock-gasly-moet-vertrekken-bij-red-bull
[..]
Is in principe gewoon één team.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 17:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
niet terug naar Red Bull is niet hetzelfde als weg bij AT
die "ruzie" is vorig jaar geweest, als het echt zo erg was dan had hij dit jaar toch al niet in die AT gezeten?quote:Op donderdag 15 oktober 2020 17:23 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Is in principe gewoon één team.
Geen idee wat of wanneer er gebeurd is, ik heb verder ook geen details.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 17:25 schreef Tarado het volgende:
[..]
die "ruzie" is vorig jaar geweest, als het echt zo erg was dan had hij dit jaar toch al niet in die AT gezeten?
Schijnt ook wel princess pascal geweest te zijn ja. Maar als je echt goed bent dan duikt er wel een ander team op dat dat voor lief neemt.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 16:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wehrlein was toch ook wat arrogant bij Force India waardoor ze hem niet meer wilden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |