-Ajaxquote:Op zondag 4 augustus 2019 16:51 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Oké, noem maar de negen selecties met betere spelers, inclusief vergelijkingen, go! Ik maak het makkelijk voor je, Ajax, PSV, Utrecht, AZ en Vitesse hoef je niet te noemen. Nog maar vier betere selecties dus te gaan!! Ben benieuwd!
Tuurlijk johquote:Op zondag 4 augustus 2019 16:56 schreef Pistolero het volgende:
[..]
-Ajax
-PSV
-Vitesse
-Utrecht
-AZ
-Groningen
-Heerenveen
-Willem 2
-Sparta
Alsjeblieft![]()
En nu ben ik echt weg, heb wel wat beters te doen dan tegen een muur te praten.
Hahahaquote:Op zondag 4 augustus 2019 16:56 schreef Pistolero het volgende:
[..]
-Ajax
-PSV
-Vitesse
-Utrecht
-AZ
-Groningen
-Heerenveen
-Willem 2
-Sparta
Alsjeblieft![]()
En nu ben ik echt weg, heb wel wat beters te doen dan tegen een muur te praten.
Niet mee eens, die vent heeft echt een bizarre kronkel in zijn kop waardoor hij gaat raaskallen. Ook met dat gezeur dat Feyenoord een degradatiekandidaat is bijvoorbeeld, of dat Willem II een betere selectie heeft. Zelfs de bekende dommere stokers als PSVCL en yats posten niet zulke dingen.quote:Op zondag 4 augustus 2019 16:54 schreef Slobeend het volgende: [..] Pistolero is een gewaardeerde user maar hij slaat nu wat door.
Oke Scarface88, dank je.quote:Op zondag 4 augustus 2019 16:56 schreef Pistolero het volgende:
[..]
-Ajax
-PSV
-Vitesse
-Utrecht
-AZ
-Groningen
-Heerenveen
-Willem 2
-Sparta
Alsjeblieft![]()
En nu ben ik echt weg, heb wel wat beters te doen dan tegen een muur te praten.
Klopt wel, zeker met zo’n langzaam centraal duo een probleem.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:04 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Vandaag viel me ook op dat Haps altijd weg is, echt altijd. Dat maakt je wel echt enorm kwetsbaar achterin. Ik vind dat St. Juste zijn aanvallende impulsen veel beter balanceert aan de rechterkant.
Welke hosanna-stemming?quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:08 schreef Protoplanet het volgende:
Iedereen kraakt hier wel Pistolero af, maar waar jullie die hosanna-stemming op baseren is mij echt een raadsel
Waar zie jij een hosanna-stemming?quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:08 schreef Protoplanet het volgende:
Iedereen kraakt hier wel Pistolero af, maar waar jullie die hosanna-stemming op baseren is mij echt een raadsel
Welke hosanna stemming bedoel je precies?quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:08 schreef Protoplanet het volgende:
Iedereen kraakt hier wel Pistolero af, maar waar jullie die hosanna-stemming op baseren is mij echt een raadsel
Gewoon een beetje realistisch blijven.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:08 schreef Protoplanet het volgende:
Iedereen kraakt hier wel Pistolero af, maar waar jullie die hosanna-stemming op baseren is mij echt een raadsel
Botteghin en vd Heijden moeten dan elke keer een enorm grote ruimte bestrijken. Dan moet je als Stam eigenlijk zeggen, of Haps of St. Juste gaat mee. Als de ene weg is, gaat de andere centraler spelen om de verdediging daarin te ontlasten. Die wisselwerking zie ik nog te weinig.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:06 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Klopt wel, zeker met zo’n langzaam centraal duo een probleem.
Botteghin zal er ook wel even uitliggen. Vraag mij af hoe Stam dit donderdag wil oplossen. vdHeijden en stJuste centraal, of Geertruida of Tapia opstellen ofzo?
Die kan echt onmogelijk slechter zijn dan wat er nu staat. Dat bestaat gewoon niet.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:00 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Ik ben nu wel benieuwd naar Geertruida, die heeft wel de snelheid om met ruimte in de rug te spelen.
Weet je wat, ik beperk me voortaan wel weer tot de wielrentopics. Het is inmiddels wel vrij duidelijk dat ik behoorlijk anders over Feyenoord en voetbal in het algemeen denk dan de meeste hier. En ik heb ook vrij weinig zin in discussies die niet veel verder komen dan wat 'quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:02 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Niet mee eens, die vent heeft echt een bizarre kronkel in zijn kop waardoor hij gaat raaskallen. Ook met dat gezeur dat Feyenoord een degradatiekandidaat is bijvoorbeeld, of dat Willem II een betere selectie heeft. Zelfs de bekende dommere stokers als PSVCL en yats posten niet zulke dingen.
Ik hoop toch dat Stam daar ook op hamert. Alleen ik ben bang dat die twee gewoon simpelweg te dom zijn.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:11 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Botteghin en vd Heijden moeten dan elke keer een enorm grote ruimte bestrijken. Dan moet je als Stam eigenlijk zeggen, of Haps of St. Juste gaat mee. Als de ene weg is, gaat de andere centraler spelen om de verdediging daarin te ontlasten. Die wisselwerking zie ik nog te weinig.
doeiquote:Op zondag 4 augustus 2019 17:12 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Weet je wat, ik beperk me voortaan wel weer tot de wielrentopics. Het is inmiddels wel vrij duidelijk dat ik behoorlijk anders over Feyenoord en voetbal in het algemeen denk dan de meeste hier. En ik heb ook vrij weinig zin in discussies die niet veel verder komen dan wat '' over en weer.
Jij blij, ik blij. Deal?
kquote:Op zondag 4 augustus 2019 17:12 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Weet je wat, ik beperk me voortaan wel weer tot de wielrentopics. Het is inmiddels wel vrij duidelijk dat ik behoorlijk anders over Feyenoord en voetbal in het algemeen denk dan de meeste hier. En ik heb ook vrij weinig zin in discussies die niet veel verder komen dan wat '' over en weer.
Jij blij, ik blij. Deal?
Perfect! En nu opgedonderd.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:12 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Weet je wat, ik beperk me voortaan wel weer tot de wielrentopics. Het is inmiddels wel vrij duidelijk dat ik behoorlijk anders over Feyenoord en voetbal in het algemeen denk dan de meeste hier. En ik heb ook vrij weinig zin in discussies die niet veel verder komen dan wat '' over en weer.
Jij blij, ik blij. Deal?
Er is hier geen hosanna-stemming, en die is er ook nooit geweest.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:08 schreef Protoplanet het volgende:
Iedereen kraakt hier wel Pistolero af, maar waar jullie die hosanna-stemming op baseren is mij echt een raadsel
Toornstra staat symbool voor de armoede van Feyenoordquote:Op zondag 4 augustus 2019 17:13 schreef Maastoren het volgende:
Het is uitzichtloos. De selectie heeft weinig tot geen kwaliteit. Geld om door te selecteren of versterkingen te halen is er niet. De club heeft geen visie of beleid naast een Nieuwe Kuip of je ziel verkopen aan wat Amerikanen. Gelukkig heeft Jens Toornstra verlengd.
Maar dan moet dat in het veld gecoacht worden door vd Heijden en Botteghin, die hebben genoeg ervaring om dat te organiseren. Zeker als ook nog eens Fer voor de verdediging staat.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:12 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Ik hoop toch dat Stam daar ook op hamert. Alleen ik ben bang dat die twee gewoon simpelweg te dom zijn.
Mee eens. Maar denk dat Botteghin en Baco-Arie al de handen vol hebben aan hun eigen spel.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:14 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Maar dan moet dat in het veld gecoacht worden door vd Heijden en Botteghin, die hebben genoeg ervaring om dat te organiseren. Zeker als ook nog eens Fer voor de verdediging staat.
Dat vind ik ook heel opmerkelijk. Je hebt in de as met Botteghin, vd Heijden en Fer veel ervaring staan, maar de verdedigende organisatie is soms echt belabberd.
Precies dit. Gewoon best verzorgd aanvallend voetbal gezien in de voorbereiding. Dat het achterin zwak is, wordt hier ongeveer al bijna twee jaar benoemd. En dan speel je ook nog met een Vente die er niet zoveel van kan. Twee versterkingen en je hebt best een leuk elftal, maar ik vraag me af of die nog komen.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:14 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Er is hier geen hosanna-stemming, en die is er ook nooit geweest.
Er was wél optimisme over het aanvallende voetbal in de voorbereiding (waar vandaag vrij weinig van was terug te zien), en er waren grote zorgen over onze kwetsbare defensie. Terecht, blijkt wederom.
Maar met 2 of 3 versterkingen kan het ook zo weer omdraaien. Het scorend vermogen moet omhoog en die belachelijke amateuristische fouten moeten eruit in de verdediging.
Dan neemt het vertrouwen weer toe, zo onzeker heb ik Feyenoord niet veel vaker gezien (wel gedurende die historische reeks nederlagen onder Gio), maar dat moet snel weer omhoog.
Exact. Spelers die weinig tot niks toevoegen tot het einde der tijden blijven verlengen. Iedereen zag 2 jaar geleden dat Botteghin niet meer kon. Dat is nu je aanvoerder. Laat Van Der Heijden lekker vertrekken. Geertruida kan nooit heel veel minder zijn dan de 2 prutsers die nu CV staan.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:14 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Toornstra staat symbool voor de armoede van Feyenoord
Die versterkingen gaan niet komen. Er is geen geld.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:17 schreef fetX het volgende:
[..]
Precies dit. Gewoon best verzorgd aanvallend voetbal gezien in de voorbereiding. Dat het achterin zwak is, wordt hier ongeveer al bijna twee jaar benoemd. En dan speel je ook nog met een Vente die er niet zoveel van kan. Twee versterkingen en je hebt best een leuk elftal, maar ik vraag me af of die nog komen.
Die moeten natuurlijk veel grotere ruimtes bespelen dan ze gewend zijn, dus ik kan me voorstellen dat dit voor hen een aanpassing is waardoor ze meer met hun eigen spel bezig zijn. Maar als zij de verdediging beter organiseren, bijvoorbeeld het coachen van de backs, komen zij zelf ook in een positie waar zij comfortabeler mee zijn.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:16 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Mee eens. Maar denk dat Botteghin en Baco-Arie al de handen vol hebben aan hun eigen spel.
Er is echt wel geld hoor.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:18 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Die versterkingen gaan niet komen. Er is geen geld.
Er is misschien een paar ton vrij in het salarisbudget maar daar blijft het dan wel bij.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:21 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Er is echt wel geld hoor.
Alleen geen 10 miljoen nee.
Dat blijf je maar volhouden, dat er wel geld is. Ik betwijfel het inmiddels, en ben uitermate benieuwd naar hoe erg de puinhopen van Van Geel uiteindelijk blijken te zijn.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:21 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Er is echt wel geld hoor.
Alleen geen 10 miljoen nee.
Ben benieuwd wie Rob Janssen nog moet slijten. Een belletje met Troost aan het is geregeld.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:22 schreef Scrummie2.0 het volgende:
Toch vreemd hoor, deze uitslag. Gelukkig ligt het niet aan o.a. de onderdelen die al tig keer voorbij gekomen zijn.
Zal allemaal wel, door 16/17 was het het allemaal waardquote:Op zondag 4 augustus 2019 17:23 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Dat blijf je maar volhouden, dat er wel geld is. Ik betwijfel het inmiddels, en ben uitermate benieuwd naar hoe erg de puinhopen van Van Geel uiteindelijk blijken te zijn.
En dus krijgen we weer het voetbal zoals onder Gio.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:24 schreef Maastoren het volgende:
Donderdag ga je ook minimaal 1 a 2 tegengoals krijgen. Voetballen op deze manier met deze spelers heeft totaal geen zin.
Je zou bijna denken dat die Gio zo gek nog niet was met dit materiaalquote:Op zondag 4 augustus 2019 17:24 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
En dus krijgen we weer het voetbal zoals onder Gio.
Echt hè. We halen een middenvelder, nog een middenvelder, een aanvaller, een keeper, maar niet wat we ongeveer al 2 jaar nodig hebben: verdedigers.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:22 schreef Scrummie2.0 het volgende:
Toch vreemd hoor, deze uitslag. Gelukkig ligt het niet aan o.a. de onderdelen die al tig keer voorbij gekomen zijn.
Zou die er dan toch verstand van hebben?quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:26 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Je zou bijna denken dat die Gio zo gek nog niet was met dit materiaal
Dat is het nu ook al. De verdediging blijft de bal maar besluiteloos rondspelen. Als Fer de bal heeft weet hij ook niet wat hij ermee moet. Fer was overigens wel verschrikkelijk slecht vandaag. Oogt totaal niet fit.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:24 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
En dus krijgen we weer het voetbal zoals onder Gio.
Roep het al jarenquote:Op zondag 4 augustus 2019 17:27 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Zou die er dan toch verstand van hebben?
Er moet geld zijn, dat kan niet anders. Er moet sowieso nog een gedeelte over zijn van de Vilhena transfer.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:23 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Dat blijf je maar volhouden, dat er wel geld is. Ik betwijfel het inmiddels, en ben uitermate benieuwd naar hoe erg de puinhopen van Van Geel uiteindelijk blijken te zijn.
Ja.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:28 schreef PIETR het volgende:
Waarom niet gewoon Veldwijk halen als 2e spits? Is dat een heel gek idee?
Dat heb ik vorig jaar ook al proberen duidelijk te maken.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:26 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Je zou bijna denken dat die Gio zo gek nog niet was met dit materiaal
Dat zei ik net ook al in auto naar huis.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:28 schreef PIETR het volgende:
Waarom niet gewoon Veldwijk halen als 2e spits? Is dat een heel gek idee?
Dat is het nu absoluut niet. Verre van zelfs.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:27 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Dat is het nu ook al. De verdediging blijft de bal maar besluiteloos rondspelen. Als Fer de bal heeft weet hij ook niet wat hij ermee moet. Fer was overigens wel verschrikkelijk slecht vandaag. Oogt totaal niet fit.
Goed idee. David Jensen op goal, aangezien die niet meer eerste keeper is bij Utrecht.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:28 schreef PIETR het volgende:
Waarom niet gewoon Veldwijk halen als 2e spits? Is dat een heel gek idee?
Ja, die redenatie klinkt allemaal heel logisch, maar ik ben bang dat er op andere gebieden wat goed te maken was waardoor er dus uiteindelijk toch geen geld blijkt te zijn.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:27 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Er moet geld zijn, dat kan niet anders. Er moet sowieso nog een gedeelte over zijn van de Vilhena transfer.
Qua salarisbudget zou je zeggen dat er ook ruimte moet zijn:
van Persie is vertrokken, Clasie, Vilhena, Martina, en aan het begin van vorig (?) seizoen ook Amrabat en Boetius waar toen niemand voor is teruggekomen.
Daarvoor zijn gekomen; Kelly, Fer, Narsingh en Marsman.
Jorgensen, Toornstra en Berghuis hebben contractverlenging (en salarisverhoging) gekregen.
Het ziet er leuk uit maar als je zo makkelijk tegendoelpunten krijgt heeft het totaal geen zin. Dan heb ik liever het laffe spel van Gio met betere resultaten dan dit.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:29 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Dat is het nu absoluut niet. Verre van zelfs.
We zijn pas 1 potje onderweg he.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:30 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Het ziet er leuk uit maar als je zo makkelijk tegendoelpunten krijgt heeft het totaal geen zin. Dan heb ik liever het laffe spel van Gio met betere resultaten dan dit.
Was verre van overtuigend. En als je het tegen Sparta al zo lastig heb kun je in principe van iedereen verliezen. Om maar eens een open deur in te trappen.quote:
Die bal waar Vente vandaag overheen maaide had hij gemaakt. 100%.quote:
Met deze selectie wordt het niet veel beter. Het is CRISIS in Rotterdam - Zuid.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:30 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
We zijn pas 1 potje onderweg he.
Met Vente en Sinisterra. Tja.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:32 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Aanvallend vond ik het ook pover. Je speelt tegen Sparta
Ja dat zag ik ook wel maar dat is één potje. Met een beetje geluk (ook kwaliteit natuurlijk) sta je met 2-0 voor bij rust. Jorgensen straks terug scheelt ook een slok op een borrel want Vente is voor dit niveau gewoon veel te licht. Er mag nog wel een verdediger bij maar dan gaat Feyenoord thuis echt wel genoeg punten pakken terwijl ze tegen de 'toppers' het vrijwel altijd veel beter doen dan een AZ.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:31 schreef Elan het volgende:
[..]
Was verre van overtuigend. En als je het tegen Sparta al zo lastig heb kun je in principe van iedereen verliezen. Om maar eens een open deur in te trappen.
Sparta oogde echt als een degradatie kandidaat.
Daar verbaasde ik me het meeste over. De goede combinaties in de voorbereiding daar was vandaag helemaal niks van terug te zien.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:32 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Met deze selectie wordt het niet veel beter. Het is CRISIS in Rotterdam - Zuid.
Aanvallend vond ik het ook pover. Je speelt tegen Sparta
Sinisterra was tegen Southampton gewoon goed.quote:
Ik vind wel dat Burger wel elke keer vanuit het middenveld naar voren open draait en regelmatig een goede pass vooruit geeft, waardoor je aan voetballen toekomt.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:28 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Dat heb ik vorig jaar ook al proberen duidelijk te maken.
Gio probeerde het ook, met 2 aanvallende middenvelders, 1 controleur. Toen bleek dat niemand op het middenveld en verdediging dat aan kon ging het snel weer terug naar 2 controleurs en 1 10. Ik hoop echter niet dat dat Stam dat idee zo snel weer laat varen.
Lekker makkelijk voetballen zonder druk. Je ziet het bij Botteghin: het zit even tegen en de pijntjes komen alweer. De eerste officiële wedstrijd en gelijk weer 2 geblesseerden erbij. Hopeloos. Laten we hopen dat Botteghin een zware blessure heeft. Die speelt als een veteraan. Te gênant voor woorden.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:34 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Daar verbaasde ik me het meeste over. De goede combinaties in de voorbereiding daar was vandaag helemaal niks van terug te zien.
Nee lekker op voorhand roepen dat je toch wel derde gaat worden is niet opportunistisch. Leek toch nergens op man.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:32 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Jezus Christus, wat opportunistisch weer
Tegen Southampton kreeg ie ook heel wat meer ruimte om diep te gaan, waar hij het gevaarlijkst mee was. Vandaag totaal niet. Had er wat mij betreft al wat eerder af gemogen.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:35 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Sinisterra was tegen Southampton gewoon goed.
Vandaag een 6je. Niet heel goed, wel vaak dreigender en actiever dan ik Larsson vaak zie. Maar ook vaak dom balverlies op de eigen helft.
Met die logica is Ajax kansloos voor het kampioenschap. PSV degradatie kandidaat.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:36 schreef Elan het volgende:
[..]
Nee lekker op voorhand roepen dat je toch wel derde gaat worden is niet opportunistisch. Leek toch nergens op man.
Ja, al vond ik Burger ook slordig hoor. Paar keer balverlies op momenten dat het echt niet kan.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:35 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Ik vind wel dat Burger wel elke keer vanuit het middenveld naar voren open draait en regelmatig een goede pass vooruit geeft, waardoor je aan voetballen toekomt.
Burger wordt hier ook echt onnodig gebasht. Geen wereldtalent, maar ik denk dat hij zich op vrij korte termijn kan ontwikkelen tot een prima basisspeler voor Feyenoord. Fijn dat hij nu de ervaring tenminste op doet.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:35 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Ik vind wel dat Burger wel elke keer vanuit het middenveld naar voren open draait en regelmatig een goede pass vooruit geeft, waardoor je aan voetballen toekomt.
Klopt. Bij de 1-2 had hij ook gewoon een overtreding moeten maken en geel moeten pakken.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:37 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Ja, al vond ik Burger ook slordig hoor. Paar keer balverlies op momenten dat het echt niet kan.
Kökcü zal dat ook nog wel vaker hebben. Die jongen kan gewoon goed voetballen, hoort er wmb altijd in.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:39 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Burger wordt hier ook echt onnodig gebasht. Geen wereldtalent, maar ik denk dat hij zich op vrij korte termijn kan ontwikkelen tot een prima basisspeler voor Feyenoord. Fijn dat hij nu de ervaring tenminste op doet.
Fer en Kökcü hadden overigens ook wel een behoorlijke off day vandaag.
Kokcu was wel bepalend bij de 1-1 en kreeg enkele goede schietkansen. Moet er gewoon 1 maken, maar hij kan het spel nog meer naar zich toe trekken op het middenveld.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:39 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Burger wordt hier ook echt onnodig gebasht. Geen wereldtalent, maar ik denk dat hij zich op vrij korte termijn kan ontwikkelen tot een prima basisspeler voor Feyenoord. Fijn dat hij nu de ervaring tenminste op doet.
Fer en Kökcü hadden overigens ook wel een behoorlijke off day vandaag.
Vraag is wel hoe veel je op jorgensen mag rekenen dit seizoenquote:Op zondag 4 augustus 2019 17:33 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ja dat zag ik ook wel maar dat is één potje. Met een beetje geluk (ook kwaliteit natuurlijk) sta je met 2-0 voor bij rust. Jorgensen straks terug scheelt ook een slok op een borrel want Vente is voor dit niveau gewoon veel te licht. Er mag nog wel een verdediger bij maar dan gaat Feyenoord thuis echt wel genoeg punten pakken terwijl ze tegen de 'toppers' het vrijwel altijd veel beter doen dan een AZ.
Het resultaat is nog tot daar aan toe , maar van het veldspel ben ik wel heel erg geschrokken eigenlijk.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:37 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Met die logica is Ajax kansloos voor het kampioenschap. PSV degradatie kandidaat.
Het is gewoon ontzettend dom om op basis van 1 pot zoiets te roepen.
Dan wordt de 3e plek wel problematisch dan. Al zou ik dan denk ik eerder met Larsson-Berghuis-Narsingh spelen dan met Vente.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:43 schreef Adames het volgende:
[..]
Vraag is wel hoe veel je op jorgensen mag rekenen dit seizoen
Hij heeft wel al heel erg lang last van pijntjes
Jorgensen is wel genot ja, maar een verdediger er bij is ook wel echt cruciaalquote:Op zondag 4 augustus 2019 17:33 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ja dat zag ik ook wel maar dat is één potje. Met een beetje geluk (ook kwaliteit natuurlijk) sta je met 2-0 voor bij rust. Jorgensen straks terug scheelt ook een slok op een borrel want Vente is voor dit niveau gewoon veel te licht. Er mag nog wel een verdediger bij maar dan gaat Feyenoord thuis echt wel genoeg punten pakken terwijl ze tegen de 'toppers' het vrijwel altijd veel beter doen dan een AZ.
Ja sloeg nergens op. Nopyronoparty overigens ook niet.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:46 schreef Scrummie2.0 het volgende:
Oh, nog even ergens over zeiken: Die FER spandoekjes voor de wedstrijd. Wat een diepdroevige mongool ben je dan zeg.
Burger was slordig, maar nog wel een vd betere op het veld.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:37 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Ja, al vond ik Burger ook slordig hoor. Paar keer balverlies op momenten dat het echt niet kan.
Niemand wil hem alleen hebben, dus die blijft gewoonquote:Op zondag 4 augustus 2019 17:49 schreef Ali_boo het volgende:
Toch nog goed nieuws
Jan-Arie van der Heijden wil nog altijd vertrekken bij Feyenoord. De 31-jarige verdediger spreekt na de wedstrijd tegen Sparta opnieuw uit dat hij een vertrekwens heeft. ''Ja, zeker,'' bevestigt hij zijn wens in gesprek met FOX Sports.
Sowieso in de opstelling, niet jeugd de laatste 5 minuten een kans geven (Gio) maar laten wennen en wat vertrouwen geven, ook al gaat het niet gelijk goed.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:49 schreef Tomatenboer het volgende:
Interessant interview met Berghuis op Rijnmond zojuist.
Hij zei dat hij vertrouwen had in de koers die Feyenoord wil gaan varen met de nieuwe trainer, nieuwe spelopvatting en het nieuwe bestuur.
Toen de interviewer vroeg wat die nieuwe koers dan inhoudt vertelde Berghuis dat de insteek is dat er de komende jaren echt wordt ingezet op jonge jongens, die waarde laten creëeren voor Feyenoord, en op die manier Feyenoord weer te krijgen waar het hoort.
Kortom; vol op eigen jeugd dus. Dat zou ook kunnen betekenen dat we minder aankopen kunnen verwachten de komende jaren. Maar ook dat spelers als Kokcu en Burger (voorlopig) wel de kans krijgen in ieder geval.
Het kan echter ook betekenen dat er vastgehouden blijft worden aan spelers die eigenlijk niet voldoen omdat ze nu eenmaal uit de eigen jeugd komen, maar dat gaan we vanzelf zien.
Eigenlijk wisten we al wel dat Feyenoord meer op eigen jeugd wil gaan inzetten, maar nu werd het wel behoorlijk concreet uit de doeken gedaan in mijn ogen door Berghuis.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |