mwehquote:Op donderdag 30 mei 2019 15:05 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Mensen aan hun lot overlaten, ziekelijk vind ik dat
https://www.raffyzorg.nl/quote:Zorg en wonen voor Molukse en Indische ouderen
Raffy is een woonzorgcentrum voor Molukse en Indische ouderen. Bij Raffy proberen we samen het waardevolle en vertrouwde van uw eigen cultuur in ere te houden. U vindt deze cultuurgebonden gedachte terug in de aankleding van het huis, de activiteiten, de maaltijden en de manier waarop onze medewerkers zich opstellen.
Raffy (Molukse en Indische ouderen) vormt samen met de locatie Lâle (Turkse ouderen) één woonzorgcentrum. In de buurt van Raffy bestaat voor alle, ook niet-Molukse of Indische wijkbewoners, de mogelijkheid om te komen wonen in kleine wooneenheden van maximaal zes personen. Daarnaast biedt Raffy dienstverlening in de wijk Driesprong vanuit buurthuis Toma.
Je post een heel verhaal met achtergronden maar hoe weerlegt dat precies mijn verhaal? Want ook nu komen we weer bij het punt waar ik mee begon, de kolonie moest onder internationale druk opgegeven worden dus ook Ambon en ondertussen was de eenheidsstaat al uitgeroepen door Soekarno... Er bleef weing anders over dan de overgebleven Molukkers op Java naar Nederland te halen. Daarom zei ik ook, we hadden ze ook kunnen laten zitten met alle gevolgen van dien... Ik snap werkelijk waar niet hoe jij het naar Nederland transporteren van de Molukkers als een enorm onrecht ziet.quote:Op donderdag 30 mei 2019 14:34 schreef Oceanier het volgende:
Kijk nu wordt het interessant. Na jarenlang roeptoeteren ga je je nu eindelijk een beetje verder verdiepen in de zaak. Allereerst mijn complimenten hiervoor.
Ik zal je precies uitleggen hoe de vork in de steel zit, omdat het nogal ingewikkeld in elkaar zit en dingen ook door jou door elkaar worden gehaald.
Snap je het nu?
Daarom vind ik het ook zo raar dat er door Oceanier wordt gedaan alsof de Molukkers aan alle kanten besodemieterd zijn. Van alle opties was het overbrengen naar Nederland de beste, het was iig het meest veilige voor de Molukkers zelf, ook al wilden ze het deels zelf niet... Maar je kunt wel ongeveer raden wat er met ze gebeurd was als ze op Java waren gebleven.quote:Op donderdag 30 mei 2019 14:50 schreef sp3c het volgende:
ze hadden gewoon de optie om simpelweg niet aan boord te gaan, dat werd in het gewraakte dienstbevel ook specifiek aangehaald maar dat vergeten we allemaal voor het gemak
Ongetwijfeld.quote:daarnaast zat er nog best een aantal verstekelingen tussen de groep die hierheen kwam, die zijn logischerwijs niet gedwongen door vadertje staat
Nou ja, dit dus.quote:Op donderdag 30 mei 2019 14:59 schreef sp3c het volgende:
ik vind het helemaal niet fout van vadertje staat om ze dan maar naar Nederland te halen, sterker nog ik snap prima dat ze daar niet achter wilde blijven
dus goedpraten lijkt me ook niet nodig
Ja je snapt het echt niet. Moet ik weer herhalen dat Nedderland de Molukkers daar wilden laten zitten in vijandelijk gebied..quote:Op donderdag 30 mei 2019 16:03 schreef AchJa het volgende:
[..]
Je post een heel verhaal met achtergronden maar hoe weerlegt dat precies mijn verhaal? Want ook nu komen we weer bij het punt waar ik mee begon, de kolonie moest onder internationale druk opgegeven worden dus ook Ambon en ondertussen was de eenheidsstaat al uitgeroepen door Soekarno... Er bleef weing anders over dan de overgebleven Molukkers op Java naar Nederland te halen. Daarom zei ik ook, we hadden ze ook kunnen laten zitten met alle gevolgen van dien... Ik snap werkelijk waar niet hoe jij het naar Nederland transporteren van de Molukkers als een enorm onrecht ziet.
Van alle opties wilde Nederland de Molukkers achterlaten in Indonesische vijandelijk gebied. Door de rechter zijn de Molukkers uiteindelijk naar Nederland gekomen. Ik snap niet echt wat hier nou zo moeilijk aan is. Nederland wilde dus de Molukkers besodemieteren, en als er geen kort geding was aangespannen had Nederland dus de Molukkers daargelaten en besodemieterd. Maar ze hadden de Molukkers al besodemieterd want toen de Molukkers naar Ambon wilden werd dat door Nederland tegengehouden. Dus 1x besodemieterd, en de tweede keer probeerden ze de Molukkers te besodemieteren, maar door de rechter werden de Molukkers uiteindelijk naar Nederland gebracht.quote:Op donderdag 30 mei 2019 16:11 schreef AchJa het volgende:
[..]
Daarom vind ik het ook zo raar dat er door Oceanier wordt gedaan alsof de Molukkers aan alle kanten besodemieterd zijn. Van alle opties was het overbrengen naar Nederland de beste, het was iig het meest veilige voor de Molukkers zelf, ook al wilden ze het deels zelf niet... Maar je kunt wel ongeveer raden wat er met ze gebeurd was als ze op Java waren gebleven.
[..]
Ongetwijfeld.
[..]
Nou ja, dit dus.
Ik hoop insteken voor de tegenpartij die hier zo onwetend reageert, maar niet voor mij. 100% Molukse wijk.quote:Op donderdag 30 mei 2019 15:30 schreef Bluesdude het volgende:
Wellicht dat een zijsprongetje inzake het debat gesegregeerd wonen, tot nieuwe insteken leidt
[..]
https://www.raffyzorg.nl/
[ afbeelding ]
Eigen schuld man, had je domme regering de Molukkers maar naar Ambon moeten laten gaan. Maar nee het was of Java of Nederland. Domme sukkels Nederland.quote:Op donderdag 30 mei 2019 17:12 schreef Craptacular het volgende:
https://www.rtvdrenthe.nl(...)ing-De-Punt-van-1977
Terrorisme verheerlijking door dit volk.
Waarheid.quote:Op donderdag 30 mei 2019 13:00 schreef Basp1 het volgende:
Ach nog 1 generatie wachten dan worden die wijken net zoals woonwagen kampen ook opgedoekt.
Dus ik begrijp dat jij voorstander van het sluiten van de Molukse wijken en iedereen een enkeltje naar Indonesië geven bent? Waar doneer ik voor de tickets?quote:Op donderdag 30 mei 2019 17:16 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Eigen schuld man, had je domme regering de Molukkers maar naar Ambon moeten laten gaan.
Zojuist is de Molukse wijk in Nijmegen wederopgestaan. De afspraken de Molukkers voorrang krijgen op woningen was een aantal jaar terug opgedoekt. Sinds afgelopen jaar is de afspraak weer herstelt.quote:Op donderdag 30 mei 2019 17:17 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Waarheid.
Ze waren al aan het verdwijnen. Ik vermoed dat de overheid dit de komende jaren ook zal aanmoedigen.
Nee de wijken blijven van de Molukkers. Toen Molukkers terug wilden mochten ze niet, nu jullie ze terug willen sturen blijven ze lekker hier hun wijken op slot gooien voor Hollanders. Ik wil best een enkeltje voor jou betalen naar Indonesie?quote:Op donderdag 30 mei 2019 17:17 schreef Lola69 het volgende:
[..]
Dus ik begrijp dat jij voorstander bent van het sluiten van de Molukse wijken en iedereen een enkeltje naar Indonesië geven bent? Waar doneer ik voor de tickets?
Als fervent eter van varkensvlees gaat dat niet goed komen daarquote:Op donderdag 30 mei 2019 17:20 schreef Oceanier het volgende:
Ik wil best een enkeltje voor jou betalen naar Indonesie?
Oh shit, jij ook al. Je begint al overeenkomsten te vertonen met Molukkers.quote:Op donderdag 30 mei 2019 17:22 schreef Lola69 het volgende:
[..]
Als fervent eter van varkensvlees gaat dat niet goed komen daar
Straks begin ik nog mensen op basis van hun afkomst te treiteren terroriseren. Ben al bijna een volleerde Molukkerquote:Op donderdag 30 mei 2019 17:23 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Oh shit, jij ook al. Je begint al overeenkomsten te vertonen met Molukkers.
Liever dat dan een koekje van eigen deeg krijgen van regering, woningcorporatie en Molukkers in eigen landquote:Op donderdag 30 mei 2019 17:24 schreef Lola69 het volgende:
[..]
Straks begin ik nog mensen op basis van hun afkomst te treiteren terroriseren. Ben al bijna een volleerde Molukker
Je wilt leuk zijn door alle Molukkers jouw vooroordeel op te drukken ..quote:Op donderdag 30 mei 2019 17:24 schreef Lola69 het volgende:
[..]
Straks begin ik nog mensen op basis van hun afkomst te treiteren terroriseren. Ben al bijna een volleerde Molukker
Ja, want onze knuffel Molukker Oceanier doet helemaal niet aan generalisatie jegens "Hollanders"quote:
Dat klopt, heb ik nooit aan gedaan. Tenminste 1 goede conclusie die je hebt kunnen trekken. Je sarcastische conclusie of benadering is helaas mislukt en pardoes veranderd in een feit.quote:Op donderdag 30 mei 2019 17:38 schreef Lola69 het volgende:
[..]
Ja, want onze knuffel Molukker Oceanier doet helemaal niet aan generalisatie jegens "Hollanders"
ja en de Molukkers zijn naar Nederland gevlucht ipv voor hun land te vechtenquote:Op donderdag 30 mei 2019 16:55 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Srebrenica hebben ze geleerd van die demobilisatie
Dan komen we weer bij mijn allereerste punt. Waarom was het "vijandelijk gebied" geworden?quote:Op donderdag 30 mei 2019 16:57 schreef Oceanier het volgende:
Ja je snapt het echt niet. Moet ik weer herhalen dat Nedderland de Molukkers daar wilden laten zitten in vijandelijk gebied..
Dat kun je wel zeggen ja...quote:
Ja ik heb nog thee gedronken met Maxima en Willem Alexander in mijn extreemrechtse wijk. Ik kreeg nog felicitaties van hen. Conclusie, Maxima en Willem Alexander vinden geweldaddig racisme prima, zolang ze maar niet aan de kant van de slachtoffers staan.quote:Op donderdag 30 mei 2019 17:50 schreef Jigzoz het volgende:
Nou, conclusie na een hoop gehakketak: Oceanier vindt gewelddadig racisme prima, zolang hij maar niet aan de kant van de slachtoffers staat.
Er bestond helemaal geen "hun land" meer.quote:Op donderdag 30 mei 2019 17:52 schreef Oceanier het volgende:
Wat raar dat de Molukkers naar Ambon wilden om hun land te beschermen en toen werden tegengehouden door Nederland die ze vervolgens ongewapend wilde uitleveren in Indonesie.
Je hebt Indonesie, en je hebt de Molukken. Dat zijn aparte gebieden en vijanden. De Molukse soldaten wilden naar de Molukken maar Nederland hield dat tegen en wilde ze in Indonesie achterlaten. Toen is daar een kort geding tegen aangespannen door de delegatie-aponno waar ik het eerder over heb gehad. Omgquote:Op donderdag 30 mei 2019 17:50 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dan komen we weer bij mijn allereerste punt. Waarom was het "vijandelijk gebied" geworden?
[..]
Dat kun je wel zeggen ja...
Willem onderhoudt ook vriendschappelijke banden met Saoedi-Arabië. Dan is je conclusie dat hij die IS-praktijken geweldig vindt?quote:Op donderdag 30 mei 2019 17:55 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Ja ik heb nog thee gedronken met Maxima en Willem Alexander in mijn extreemrechtse wijk. Ik kreeg nog felicitaties van hen. Conclusie, Maxima en Willem Alexander vinden geweldaddig racisme prima, zolang ze maar niet aan de kant van de slachtoffers staan.
Nu zou ik me pas echt ongerust maken als ik jou was en snel ervoor zorgen dat je anti-racismebeleid waar je het eerder over had nog sneller van de grond komt aangezien de koning en de koningin betrokken zijn bij ernstige misdaden
Willem komt niet op bezoek bij SA om de IS-praktijken uitbundig te vieren. Wel komt hij naar een extreemrechtse wijk met extreemrechtse voorrangsregelingen om het 50 jarig bestaan van die wijk met haar regels te vieren.quote:Op donderdag 30 mei 2019 17:59 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Willem onderhoudt ook vriendschappelijke banden met Saoedi-Arabië. Dan is je conclusie dat hij die IS-praktijken geweldig vindt?
Het is niet zo'n goed idee om de bezoekjes van het koninklijk huis als een moreel kompas te gebruiken.
Dus Willem is hartstikke blij met die etnische segregatie? Dat geloof je echt?quote:Op donderdag 30 mei 2019 18:04 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Willem komt niet op bezoek bij SA om de IS-praktijken uitbundig te vieren. Wel komt hij naar een extreemrechtse wijk met extreemrechtse voorrangsregelingen om het 50 jarig bestaan van die wijk met haar regels te vieren.
Willem is trots op die voorrangsregelingen
Hij heeft toch echt de extreemrechtse wijk bezocht, zijn vrouw zelfs 2 x 2 verschillende extreemrechtse wijken met hun extreemrechtse voorrangsregelingen. Ze opende namelijk zelfs een buurthuis in de extreemrechtse wijk, waar extreemrechtse bewoners en symphatisanten elkaar kunnen ontmoeten en enge plannen kunnen verzinnen.quote:Op donderdag 30 mei 2019 18:06 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Dus Willem is hartstikke blij met die etnische segregatie? Dat geloof je echt?
Ja je wilt niet lezen wat ik schrijf, ken ik je niet verder mee helpen pik. De koning is de baas.quote:Op donderdag 30 mei 2019 18:09 schreef Jigzoz het volgende:
Willem Alexander is er geweest, dus gewelddadig racisme is prima.
Nou, mooie logica.
Nee hoor, na een dalende lijn zit er inmiddels weer een stijgende lijn in het bestaan van de Molukse wijken. Gemeentes en wonincorporaties werken nauw samen om de Molukse wijken te renoveren en doen er alles aan om de wijken die als erfgoed en rijksmonument worden gezien in stand te houden.quote:Op donderdag 30 mei 2019 18:11 schreef Jigzoz het volgende:
Maar goed, waar hebben we het helemaal over. Met een jaar of tien, twintig is dit soort smerigheid gewoon geschiedenis. Komt allemaal wel goed. Vreemd alleen dat dit in 2019 nog steeds getolereerd wordt.
Wel hoor.quote:
Een kans op oud worden en dus toegang tot een bejaardencomplex heeft iedereen, van Molukkers tot Turken tot Hollanders. En ladies only sportfilialen zijn voor minimaal 50% van de bevolking toegankelijk, opnieuw van Molukkers tot Turken tot Hollanders.quote:Op donderdag 30 mei 2019 18:13 schreef Oceanier het volgende:
Ook komen er steeds meer ladies only sportfilialen, complexen voor bejaarden. Artikel 1 van de grondwet kan je zogoed als weggooien
Ja wanneer de waarheid hard is wordt er afgehaakt. We begrijp het kerel.quote:Op donderdag 30 mei 2019 18:14 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Wel hoor.
Rest niet gelezen en ik ben er verder wel klaar mee. Misschien dat ze op Stormfront nog interesse hebben in je rassenleer.
Fout, ik heb geen toegang tot een bejaardencomplex, jij misschien wel. Ladies only sportscholen zijn niet voor mannen toegankelijk.quote:Op donderdag 30 mei 2019 18:16 schreef Lola69 het volgende:
[..]
Een kans op oud worden en dus toegang tot een bejaardencomplex heeft iedereen. En ladies only sportfilialen zijn voor minimaal 50% van de bevolking toegankelijk.
Die wil je serieus vergelijken met wijken waar minder dan 0,01% van Nederland volgens jou mag wonen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |