SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 8% gewijzigd door miaeak op 08-04-2019 11:10:57 ]
quote:Op maandag 8 april 2019 11:02 schreef miaeak het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 8 april 2019 11:12 schreef vanThijn het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
welke uitzending is dit? wil ik ook wel terug zienquote:Op maandag 8 april 2019 11:23 schreef Meke het volgende:
Ik was net Tijd voor Max in de herhaling aan het kijkenZe hadden Jette, Babette en Melissa uitgenodigd om over de 6000e aflevering te praten. EN Lisa Lois om de originele leader te zingen
![]()
Hier wil ik wel echt weer naar terug![]()
Afgelopen vrijdag, vanochtend in de herhalingquote:Op maandag 8 april 2019 11:29 schreef vanThijn het volgende:
[..]
welke uitzending is dit? wil ik ook wel terug zien
Topquote:Op maandag 8 april 2019 11:36 schreef Meke het volgende:
[..]
Afgelopen vrijdag, vanochtend in de herhaling![]()
Deze, tweede helft
ze doen aan betere lange termijn weersvoorspellingen dan de weermensen zelf.quote:Op maandag 8 april 2019 14:08 schreef milaya het volgende:
Ik kijk nu de aflevering van 15 april en ze rijden volop in de sneeuw, winterjassen, kouwolken uit de mond en al. In midden april ja?
https://www.rtlnieuws.nl/(...)je-uit-winterjas-aanquote:Kans op vlokje sneeuw
Eind van de week: rokje uit, winterjas aan
Ja totaal niet zorgwekkend ofzoquote:Op maandag 8 april 2019 20:05 schreef James1988 het volgende:
Hoezo vraagt niemand zich af hoe Lana aan MDMA komt? Of waarom dat ze het normaal vindt om dat aan haar moeder te geven?
Hoe oud was Bram daar?quote:Op maandag 8 april 2019 22:58 schreef ZwevendToetsenbord het volgende:
Bram: 18 november 2011: Komt pannekoeken eten bij opa.
Lana: 2 juli 2010: .................
SPOILER: 16 AprilOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En wat doet Romy nog in dat Meerdijkse ziekenhuis. Zijn er geen ziekenhuizen in Lapland?
[ Bericht 20% gewijzigd door miaeak op 09-04-2019 10:33:34 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
quote:Op dinsdag 9 april 2019 10:20 schreef miaeak het volgende:
Oh jezus christus.Wat doet ze in eerste instantie daar? Het ongeluk is in Lapland gebeurdSPOILER: 16 AprilOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En wat doet Romy nog in dat Meerdijkse ziekenhuis. Zijn er geen ziekenhuizen in Lapland?Toen Anton bij Shanti door de raam wilde kruipen bijvoorbeeld?quote:Op dinsdag 9 april 2019 15:10 schreef Vivi het volgende:
Valt het jullie ook op dat ze altijd van die zogenaamd 'grappige' muziek zetten onder scenes die gespeend zijn van wat voor humor dan ook?![]()
Het tweede "ongeluk" niet, dus dan snap ik wel dat je dan even naar het dichtstbijzijnde ziekenhuis gaat. Maar daarna ga je toch gewoon naar waar je woont?quote:Op dinsdag 9 april 2019 19:53 schreef loezzzje het volgende:
[..]
Wat doet ze in eerste instantie daar? Het ongeluk is in Lapland gebeurd
[..]
SPOILER: Tiffy, Flo en LucasOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Woensdag 17 AprilOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 6% gewijzigd door miaeak op 10-04-2019 10:41:30 ]
quote:Op woensdag 10 april 2019 11:18 schreef vanThijn het volgende:
hèhè die aflevering van 17 april is eindelijk eentje waarvan ik zeg JA, zo zie ik 'm graag.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dus ik bent het met jullie eens. Eerste aflevering in tijden waarbij ik 0 scenes heb doorgespoeld xD
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 11 april 2019 09:45 schreef Nathvi het volgende:
precies dit ja!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Misschien vinden jullie het totaal niet, maar ik vind die Tiffy een beetje de zweverige versie van Annette van Thijn. ik weet het niet, ze doet me er aan denken...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 11 april 2019 10:30 schreef miaeak het volgende:
PBSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Mij doet ze al sinds Nieuwe Tijden denken aan Renée Couwenberg uit Onderweg naar Morgen, ik kan mijn vinger er niet op leggen waarom maar het is net zo'n theemutsquote:Op donderdag 11 april 2019 10:26 schreef vanThijn het volgende:
[..]
precies dit ja!
Misschien vinden jullie het totaal niet, maar ik vind die Tiffy een beetje de zweverige versie van Annette van Thijn. ik weet het niet, ze doet me er aan denken...
helaas was ik er zo een die nooit onm keek, dus dat zou ik niet weten. hahaquote:Op donderdag 11 april 2019 11:51 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Mij doet ze al sinds Nieuwe Tijden denken aan Renée Couwenberg uit Onderweg naar Morgen, ik kan mijn vinger er niet op leggen waarom maar het is net zo'n theemuts![]()
En vorige week bij de 6000ste kreeg ik dan weer het gevoel dat ze een soort nieuwe Myriam moest zijn, met de opmerkingen die ze eruit flapte tegenover Romy.
quote:Op donderdag 11 april 2019 10:30 schreef miaeak het volgende:
Nee. Laatst was er zelfs een oproep voor een baby die enkele dagen oud moest zijn. dat was niet zozeer voor GTST, maar de oproep kwam wel van een gerenommeerd bureau.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
https://www.mediacourant.(...)rg-politiek-correct/quote:Een anoniem lid van de GTST-cast (‘dat uit angst voor represailles anoniem wil blijven’) is het daarmee eens. Hij zegt: “Wij hebben maar te doen wat de schrijvers bedenken. Eerder stonden de personages centraal en werden van daaruit mooie verhaallijnen bedacht. Nu wordt er soms een thema gekozen en wordt daar links- of rechtsom een verhaal bij gemaakt. Niemand van ons is er blij mee. Maar niemand durft er echt iets van te zeggen.”
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |