Mijn vader wil al lang niets meer van mij weten en waarom weet ik nog steeds niet.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:16 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ben inmiddels zelf ouder dan hij ooit geworden is.
Maar vertel Baardaap heel veel over hem om de gedachte en achtergrond levend te houden.
Dat is bitter, wist ik niet.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:19 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Mijn vader wil al lang niets meer van mij weten en waarom weet ik nog steeds niet.
Dat is klein nog. Misschien is dat wel beter om een band op te bouwen en zo te zien ook gelukt als ze je meenemen op vakantie. Wat ontzettend fijn voor je. Toch nog iets moois aan je gestoorde ex overgehouden.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:11 schreef Marsani het volgende:
[..]
Klopt hoor, ik heb geen kinderen maar de kinderen van mijn ex woonden bij ons. Ze waren toen 9 maanden en 2.5 jaar. Was niet makkelijk, maar waren lieverds. De problemen begreep ik wel. Van de kinderen dan, alsof zij hierom gevraagd hebben. Deze zomer ga ik met beiden een weekje naar de Ardennen. Hebben ze mij cadeau gegeven.
Ooh dat is mooi.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:16 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ben inmiddels zelf ouder dan hij ooit geworden is.
Maar vertel Baardaap heel veel over hem om de gedachte en achtergrond levend te houden.
Bah.quote:
raar docu aan het kijken. Schreeuw hier even de hoofdpunten voor jullie tussen alles doorquote:
Nooit geen problemen of vanaf je jeugd al? Als je wilt vertellen hoor.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:19 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Mijn vader wil al lang niets meer van mij weten en waarom weet ik nog steeds niet.
Niemands leven gaat over rozen, laten we gewoon een beetje aardig voor elkaar zijn.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:20 schreef Marsani het volgende:
[..]
Ooh dat is mooi.
Mijn vader heeft op mijn 27e een beroerte gehad en sindsdien in een verzorgingshuis. Was afschuwelijk voor hem. Moeilijk om aan te denken. Hij leefde wel, maar als een bedliggend persoon. Mijn god, zo wil ik nooit eindigen, jarenlang daar liggen.
nou ehm prish vinjeuterrugquote:
Wordt gewaardeerd.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:21 schreef Prisha het volgende:
[..]
raar docu aan het kijken. Schreeuw hier even de hoofdpunten voor jullie tussen alles door![]()
geen dank. Doe het graag
Pas maar op. Er worden hier zomaar duwen uitgedeeld.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:21 schreef Prisha het volgende:
[..]
raar docu aan het kijken. Schreeuw hier even de hoofdpunten voor jullie tussen alles door![]()
geen dank. Doe het graag
Ohw, dank je wel dan.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:21 schreef Prisha het volgende:
[..]
raar docu aan het kijken. Schreeuw hier even de hoofdpunten voor jullie tussen alles door![]()
geen dank. Doe het graag
Ja behalve dat zij geen contact met hun vader hebben. Maar ze zijn nu volwassen en ga niet meer sussen. Vond het lief van ze.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:20 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Dat is klein nog. Misschien is dat wel beter om een band op te bouwen en zo te zien ook gelukt als ze je meenemen op vakantie. Wat ontzettend fijn voor je. Toch nog iets moois aan je gestoorde ex overgehouden.
Dat zegt niks.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:22 schreef Marsani het volgende:
[..]
Ja behalve dat zij geen contact met hun vader hebben. Maar ze zijn nu volwassen en ga niet meer sussen. Vond het lief van ze.
Ik kan me daar iets bij voorstellen, dat eerste en nee dat moet je zeker niet meer doen nu.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:22 schreef Marsani het volgende:
[..]
Ja behalve dat zij geen contact met hun vader hebben. Maar ze zijn nu volwassen en ga niet meer sussen. Vond het lief van ze.
Wat naar.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:19 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Mijn vader wil al lang niets meer van mij weten en waarom weet ik nog steeds niet.
Ik kan mij niets voorstellen en verwacht dat iedereen gewoon eerlijk en oprecht is, en durft te zijn, zonder gelul in de ruimte.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:23 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ik kan me daar iets bij voorstellen, dat eerste en nee dat moet je zeker niet meer doen nu.
Zo ontzettend lief, echt hoor.
Was echt afschuwelijk, 9 jaar daar liggen en roepen dat hij dood wilde. Maar wilsonbekwaam door beroerte. Terwijl we wisten dat hij dit niet wilde. De laatste jaren lieten ze hem slapende. Man, wil ik ook niet aan denken nu.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:21 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Niemands leven gaat over rozen, laten we gewoon een beetje aardig voor elkaar zijn.
Mijn vader was 2 jaar ziek en toen hij stierf was ie uitgemergeld tot op het bot, letterlijk.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:25 schreef Marsani het volgende:
[..]
Was echt afschuwelijk, 9 jaar daar liggen en roepen dat hij dood wilde. Maar wilsonbekwaam door beroerte. Terwijl we wisten dat hij dit niet wilde. De laatste jaren lieten ze hem slapende. Man, wil ik ook niet aan denken nu.
Wat een afschuwelijke jeugd moet dat zijn, weten dat je ouders niet van je houden.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:10 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik heb absoluut geen spijt van wat ik als puber uitgehaald heb. Dat hoort gewoon bij die leeftijd. Ik had ook een hekel aan mijn ouders en zij aan mij.
quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:21 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Niemands leven gaat over rozen, laten we gewoon een beetje aardig voor elkaar zijn.
Vreselijk ja, het idee dat je niet gewenst bent.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:27 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat een afschuwelijke jeugd moet dat zijn, weten dat je ouders niet van je houden.
Ik kan die situatie van Marsani begrijpen ja, van wat ik heb gelezen.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:25 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ik kan mij niets voorstellen en verwacht dat iedereen gewoon eerlijk en oprecht is, en durft te zijn, zonder gelul in de ruimte.
Klinkt heel klef, maar zo bedoel ik het niet, ik bedoel gewoon; laten we niet zo moeilijk doen.quote:
Dat zeg ik ook wel eens maar anderen hebben daar gewoon schijt aan.quote:
Vraagje;Geen feestje vanavond?quote:
Als mensen niet eerlijk en oprecht tegen mij zijn dan haak ik snel af....quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:29 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ik kan die situatie van Marsani begrijpen ja, van wat ik heb gelezen.
Wat dat met oprecht en eerlijk te maken heeft snap ik niet helemaal en ik verwacht dat ook maar zie om mij heen dat niet iedereen zo denkt. Ik kreeg laatst ook weer een verwijt dat ik te direct ben. Mensen kunnen dat ook niet aan of zo.
In mijn geval? Pa wilde niets van zijn kinderen weten en ik vond dat niet ok. Heb ze 15 jaar gehaald, om de week, 15 jaar lang. Ex ging gewoon naar zijn werk, verzette geen enkele dienst. Ging niet uit bed toen de kleine nog 9 maanden was, moest ik maar doen. En ik deed het omdat dat kind er niets aan kon doen.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:25 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ik kan mij niets voorstellen en verwacht dat iedereen gewoon eerlijk en oprecht is, en durft te zijn, zonder gelul in de ruimte.
quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:29 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Klinkt heel klef, maar zo bedoel ik het niet, ik bedoel gewoon; laten we niet zo moeilijk doen.
Ik hoef niet iedereen aardig te vinden, maar ik hoef ze daarom ook niet continu af te zeiken of whatever..
Ik snap je maar....hoe weet je het of mensen tegen je liegen of je bedriegen? Sommige zijn hier erg goed in.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:30 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Als mensen niet eerlijk en oprecht tegen mij zijn dan haak ik snel af....
En nee, ik hoef niet alles te weten, maar ik haat mensen die liegen en bedriegen.
Kan wel zorgen dat om negen uur wat te horen is. Had een beetje weinig tijd om muziek te verzamelen, maar inmiddels is er het één en ander.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:30 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Vraagje;Geen feestje vanavond?
Idd.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:30 schreef Marsani het volgende:
[..]
In mijn geval? Pa wilde niets van zijn kinderen weten en ik vond dat niet ok. Heb ze 15 jaar gehaald, om de week, 15 jaar lang. Ex ging gewoon naar zijn werk, verzette geen enkele dienst. Ging niet uit bed toen de kleine nog 9 maanden was, moest ik maar doen. En ik deed het omdat dat kind er niets aan kon doen.
Liet de schijn op tegen de moeder, maar zij had het op het laatst ook door. De moeder is nu mijn vriendin trouwens, al twaalf jaar. Het is gewoon een raar verhaal vrees ik.
Kortom: pa van de kinderen uit beeld, mijn ex dus. De kinderen die ik van klein af ken nog volop in beeld en de moeder van de kinderen nu mijn vriendin.
Het lijkt wel een soap.
En mensen mogen best wat meer geduld tonen voor ouders die het lastig vinden om boodschappen doen en als een havik je kinderen in de gaten blijven houden te combineren.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:06 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Opvoeden is pokkezwaar ja en als je zelf geen kinderen heb is het makkelijk praten over hoe het moet.
In die tijd was dat wel zo, m'n zus en ik kregen er ook altijd de schuld van als mijn ouders ruzie hadden. Wij konden onze ouders niet vertrouwen. Dat ik voor mijn vader daadwerkelijk ongewenst was hoorde ik pas veel later.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:27 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat een afschuwelijke jeugd moet dat zijn, weten dat je ouders niet van je houden.
Dat merk ik snel genoeg, ben niet achterlijk.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:31 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ik snap je maar....hoe weet je het of mensen tegen je liegen of je bedriegen? Sommige zijn hier erg goed in.
quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:32 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Kan wel zorgen dat om negen uur wat te horen is. Had een beetje weinig tijd om muziek te verzamelen, maar inmiddels is er het één en ander.
Sjezus ja, soap inderdaad en dan val je ook nog van de trap en krijgt een plank in je gezicht. Ben je soms ook een pechvogel?quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:30 schreef Marsani het volgende:
[..]
In mijn geval? Pa wilde niets van zijn kinderen weten en ik vond dat niet ok. Heb ze 15 jaar gehaald, om de week, 15 jaar lang. Ex ging gewoon naar zijn werk, verzette geen enkele dienst. Ging niet uit bed toen de kleine nog 9 maanden was, moest ik maar doen. En ik deed het omdat dat kind er niets aan kon doen.
Liet de schijn op tegen de moeder, maar zij had het op het laatst ook door. De moeder is nu mijn vriendin trouwens, al twaalf jaar. Het is gewoon een raar verhaal vrees ik.
Kortom: pa van de kinderen uit beeld, mijn ex dus. De kinderen die ik van klein af ken nog volop in beeld en de moeder van de kinderen nu mijn vriendin.
Het lijkt wel een soap.
ik plan mijn boodschap momenten.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:33 schreef TillyB het volgende:
[..]
En mensen mogen best wat meer geduld tonen voor ouders die het lastig vinden om boodschappen doen en als een havik je kinderen in de gaten blijven houden te combineren.
quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:33 schreef TillyB het volgende:
[..]
En mensen mogen best wat meer geduld tonen voor ouders die het lastig vinden om boodschappen doen en als een havik je kinderen in de gaten blijven houden te combineren.
en dan wat over mijn flappies zeggenquote:Op woensdag 20 maart 2019 20:21 schreef Prisha het volgende:
[..]
raar docu aan het kijken. Schreeuw hier even de hoofdpunten voor jullie tussen alles door![]()
geen dank. Doe het graag
Goed van jou, ikke schijnbaar wel op sommige gebieden, ik vertrouw te snel en geloof te veel.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:33 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Dat merk ik snel genoeg, ben niet achterlijk.
Opvoeden begint op dag één.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:33 schreef TillyB het volgende:
[..]
En mensen mogen best wat meer geduld tonen voor ouders die het lastig vinden om boodschappen doen en als een havik je kinderen in de gaten blijven houden te combineren.
quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:33 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
In die tijd was dat wel zo, m'n zus en ik kregen er ook altijd de schuld van als mijn ouders ruzie hadden. Wij konden onze ouders niet vertrouwen. Dat ik voor mijn vader daadwerkelijk ongewenst was hoorde ik pas veel later.
Dit maakt een hoop duidelijk.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:33 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
In die tijd was dat wel zo, m'n zus en ik kregen er ook altijd de schuld van als mijn ouders ruzie hadden. Wij konden onze ouders niet vertrouwen. Dat ik voor mijn vader daadwerkelijk ongewenst was hoorde ik pas veel later.
Je ouders niet kunnen vertrouwen, dat kan een mens zijn leven lang onzeker maken. Ik denk dat het niet uitmaakt wanneer je hoort dat je vader je niet wenste, want ik neem aan dat je dat ook al vroeg kon merken. Ze hebben zeker nooit hun excuses aangeboden?quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:33 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
In die tijd was dat wel zo, m'n zus en ik kregen er ook altijd de schuld van als mijn ouders ruzie hadden. Wij konden onze ouders niet vertrouwen. Dat ik voor mijn vader daadwerkelijk ongewenst was hoorde ik pas veel later.
Ook flinke bagage.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:33 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
In die tijd was dat wel zo, m'n zus en ik kregen er ook altijd de schuld van als mijn ouders ruzie hadden. Wij konden onze ouders niet vertrouwen. Dat ik voor mijn vader daadwerkelijk ongewenst was hoorde ik pas veel later.
Que?quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:34 schreef Marsani het volgende:
[..]
En toch is het echt. Waarom denk jij van niet?
's avonds?quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:34 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
ik plan mijn boodschap momenten.
Ik vind het heftig.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:36 schreef Disana het volgende:
[..]
Je ouders niet kunnen vertrouwen, dat kan een mens zijn leven lang onzeker maken. Ik denk dat het niet uitmaakt wanneer je hoort dat je vader je niet wenste, want ik neem aan dat je dat ook al vroeg kon merken. Ze hebben zeker nooit hun excuses aangeboden?
quote:
Ik leer je nu gewoon iets beter kennen....quote:
Erger maken? Toen ik kanker kreeg wilde mijn ex mij niet meer want teveel gedoe. Ging onder mijn ogen op zoek naar een nieuwe vrouw. Midden in mijn behandeling is hij vertrokken naar een date. Die dag was ik net thuis van het ziekenhuis en kreeg een bloeding. Hij is gewoon vertrokken.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:33 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Sjezus ja, soap inderdaad en dan val je ook nog van de trap en krijgt een plank in je gezicht. Ben je soms ook een pechvogel?
quote:
Bijv.En zeker niet op zaterdag.quote:
Wat een hufter, wees blij dat je ervan af bent ook al gebeurde het op een ongelegen moment.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:38 schreef Marsani het volgende:
[..]
Erger maken? Toen ik kanker kreeg wilde mijn ex mij niet meer want teveel gedoe. Ging onder mijn ogen op zoek naar een nieuwe vrouw. Midden in mijn behandeling is hij vertrokken naar een date. Die dag was ik net thuis van het ziekenhuis en kreeg een bloeding. Hij is gewoon vertrokken.
Huisarts heeft toen gezorgd dat ik met spoed een andere woning kreeg. Ik snap Mo wel, het klinkt allemaal raar, ver van je bed show.
Nee. En is ook nog steeds zo hoor. Het is kennelijk heel belangrijk wat andere mensen van m'n zus en mij vinden. Toen ik mijn vader hoorde zeggen dat-ie maar drie kinderen wilde (ik ben nummer vier) was wel een moment waarop de kwartjes gingen vallenquote:Op woensdag 20 maart 2019 20:36 schreef Disana het volgende:
[..]
Je ouders niet kunnen vertrouwen, dat kan een mens zijn leven lang onzeker maken. Ik denk dat het niet uitmaakt wanneer je hoort dat je vader je niet wenste, want ik neem aan dat je dat ook al vroeg kon merken. Ze hebben zeker nooit hun excuses aangeboden?
Denk dat je mij totaal niet goed leest.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:38 schreef Marsani het volgende:
[..]
Erger maken? Toen ik kanker kreeg wilde mijn ex mij niet meer want teveel gedoe. Ging onder mijn ogen op zoek naar een nieuwe vrouw. Midden in mijn behandeling is hij vertrokken naar een date. Die dag was ik net thuis van het ziekenhuis en kreeg een bloeding. Hij is gewoon vertrokken.
Huisarts heeft toen gezorgd dat ik met spoed een andere woning kreeg. Ik snap Mo wel, het klinkt allemaal raar, ver van je bed show.
Affectieve verwaarlozing noemden ze dat toen. Weet ik nog.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:33 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
In die tijd was dat wel zo, m'n zus en ik kregen er ook altijd de schuld van als mijn ouders ruzie hadden. Wij konden onze ouders niet vertrouwen. Dat ik voor mijn vader daadwerkelijk ongewenst was hoorde ik pas veel later.
auw daroquote:Op woensdag 20 maart 2019 20:33 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
In die tijd was dat wel zo, m'n zus en ik kregen er ook altijd de schuld van als mijn ouders ruzie hadden. Wij konden onze ouders niet vertrouwen. Dat ik voor mijn vader daadwerkelijk ongewenst was hoorde ik pas veel later.
Ik heb aan een soortgelijke jeugd wel iets overgehouden, maar ik zeg liever niet wat.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:39 schreef ChocoFan het volgende:
Ik heb zo'n berg bagage dat ik een persoonlijkheidsstoornis heb. En nog een paar dingetjes.
Hebben jullie er wat aan over gehouden, psychisch bedoel ik? Of word ik dan te persoonlijk.
Ik snap jou helemaal. Daarom zei ik gelijk dat het een hufter is, dat ene van je hond was al genoeg om te weten wat voor typ je ex is. Ik ben blij dat je los van hem bent. Knuffel.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:38 schreef Marsani het volgende:
[..]
Erger maken? Toen ik kanker kreeg wilde mijn ex mij niet meer want teveel gedoe. Ging onder mijn ogen op zoek naar een nieuwe vrouw. Midden in mijn behandeling is hij vertrokken naar een date. Die dag was ik net thuis van het ziekenhuis en kreeg een bloeding. Hij is gewoon vertrokken.
Huisarts heeft toen gezorgd dat ik met spoed een andere woning kreeg. Ik snap Mo wel, het klinkt allemaal raar, ver van je bed show.
Sommige kinderen zijn gewoon druk en/of lastig, vragen net op de verkeerde momenten aandacht. En vaak wil je je echt ff op de boodschappen focussen omdat anders het strakke schema spaakloopt en je het je niet kan veroorloven om weer helemaal terug te gaan voor een vergeten item. En ja sommige mensen zijn gewoon kut of lui, maar een beetje geduld en begrip is te veel gevraagd? Kinderen zijn nou eenmaal vaak speels.quote:
Kappen joh, ouders of niet, zulke lui kan je missen als kiespijn.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:39 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nee. En is ook nog steeds zo hoor. Het is kennelijk heel belangrijk wat andere mensen van m'n zus en mij vinden. Toen ik mijn vader hoorde zeggen dat-ie maar drie kinderen wilde (ik ben nummer vier) was wel een moment waarop de kwartjes gingen vallen
Schrik er ook van. Wel tandje erger dan mijn verhaal.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:36 schreef Disana het volgende:
[..]
Je ouders niet kunnen vertrouwen, dat kan een mens zijn leven lang onzeker maken. Ik denk dat het niet uitmaakt wanneer je hoort dat je vader je niet wenste, want ik neem aan dat je dat ook al vroeg kon merken. Ze hebben zeker nooit hun excuses aangeboden?
Dus ze leven nog, in dezelfde liefdeloze staat. Jammer dat bij hen de kwartjes nooit zijn gevallen.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:39 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nee. En is ook nog steeds zo hoor. Het is kennelijk heel belangrijk wat andere mensen van m'n zus en mij vinden. Toen ik mijn vader hoorde zeggen dat-ie maar drie kinderen wilde (ik ben nummer vier) was wel een moment waarop de kwartjes gingen vallen
Slimquote:Op woensdag 20 maart 2019 20:39 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Bijv.En zeker niet op zaterdag.
Ben ook heel blij achteraf.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:39 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat een hufter, wees blij dat je ervan af bent ook al gebeurde het op een ongelegen moment.
Die van mij wilde ook geen kinderen meer en is weggegaan toen mijn moeder hoogzwanger was.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:39 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nee. En is ook nog steeds zo hoor. Het is kennelijk heel belangrijk wat andere mensen van m'n zus en mij vinden. Toen ik mijn vader hoorde zeggen dat-ie maar drie kinderen wilde (ik ben nummer vier) was wel een moment waarop de kwartjes gingen vallen
Gaat ook niet meer gebeuren.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:41 schreef Disana het volgende:
[..]
Dus ze leven nog, in dezelfde liefdeloze staat. Jammer dat bij hen de kwartjes nooit zijn gevallen.
Dan niet zeggen. Dit is voor mij al voldoende om te weten.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:40 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb aan een soortgelijke jeugd wel iets overgehouden, maar ik zeg liever niet wat.
Wat een vreselijke *******quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:39 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nee. En is ook nog steeds zo hoor. Het is kennelijk heel belangrijk wat andere mensen van m'n zus en mij vinden. Toen ik mijn vader hoorde zeggen dat-ie maar drie kinderen wilde (ik ben nummer vier) was wel een moment waarop de kwartjes gingen vallen
Dit is inderdaad een goede tijd. Vroeg in de ochtend ook trouwens.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:40 schreef sig000 het volgende:
Ga rond etenstijd rondje supermarkten doen, rustig altijd dan.
Ik ben er vrij afstandelijk van geworden. En behoorlijk zorgvuldig in de dingen die ik zeg.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:39 schreef ChocoFan het volgende:
Ik heb zo'n berg bagage dat ik een persoonlijkheidsstoornis heb. En nog een paar dingetjes.
Hebben jullie er wat aan over gehouden, psychisch bedoel ik? Of word ik dan te persoonlijk.
Was altijd op straat, beetje crimineel geworden verder weinig aan de hand.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:39 schreef ChocoFan het volgende:
Ik heb zo'n berg bagage dat ik een persoonlijkheidsstoornis heb. En nog een paar dingetjes.
Hebben jullie er wat aan over gehouden, psychisch bedoel ik? Of word ik dan te persoonlijk.
Je komt er niet ongeschonden uit.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:43 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Dan niet zeggen. Dit is voor mij al voldoende om te weten.
Vroeg in de ochtend slaap ik.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:43 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Dit is inderdaad een goede tijd. Vroeg in de ochtend ook trouwens.
Kan Mo. Ik werd emotioneel en dat moet ik niet doen want dan sla ik soms door. Geef toe dat ik niet alles gelezen heb door emotie.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:40 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Denk dat je mij totaal niet goed leest.
I know. Maar als kind denk je dat het bij jou thuis normaal is en bij al die anderen niet.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:40 schreef Marsani het volgende:
[..]
Affectieve verwaarlozing noemden ze dat toen. Weet ik nog.
Ik heb wel een aparte jeugd gehad en daar zeker iets aan over gehouden.En op een gegeven moment slaande ruzie met mijn vader.Wat resulteerde in een huis uitzetting.Ik ben wel heel blij dat we het later uitgesproken hebben tot zo ver.Maar hij heeft vlak voor zijn dood nog wel tegen aan mijn broertje gevraagd of ik hem iets kwalijk nam.Ik kan daar nu niets meer aan veranderen.Denk er vaak over na.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:39 schreef ChocoFan het volgende:
Ik heb zo'n berg bagage dat ik een persoonlijkheidsstoornis heb. En nog een paar dingetjes.
Hebben jullie er wat aan over gehouden, psychisch bedoel ik? Of word ik dan te persoonlijk.
Ik benijd mensen die het gewoon fijn met hun ouders hebben.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:43 schreef Mo_Muffin het volgende:
Als ik jullie lees over ouders dan voel ik mezelf gezegend.
Neuh, valt in een andere cattogerie of hoe je dat schrijft maar vind het allebei even triest voor jullie.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:41 schreef Marsani het volgende:
[..]
Schrik er ook van. Wel tandje erger dan mijn verhaal.
Deze eigenschap herken ik dus in jou.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:43 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik ben er vrij afstandelijk van geworden. En behoorlijk zorgvuldig in de dingen die ik zeg.
Ik snap dat helemaal. Knuffel.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:43 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik ben er vrij afstandelijk van geworden. En behoorlijk zorgvuldig in de dingen die ik zeg.
Ja dat zei je pas nog, klein en daardoor moest je van je afbijten. Klein schoffie dat je er bent. Ook jij krijgt een knuffel van mij.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:43 schreef sig000 het volgende:
[..]
Was altijd op straat, beetje crimineel geworden verder weinig aan de hand.
ik ook, ik kan me er ook zo weinig bij voorstellen. Hoor wel vaker in mijn omgeving dit soort verhalen, maar als je zelf uit een liefdevol gezin komt met natuurlijk hier en daar wat gemorrel dan kun je het bijna niet geloven dat het zo erg kan zijn. Ben er wel stil van...quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:43 schreef Mo_Muffin het volgende:
Als ik jullie lees over ouders dan voel ik mezelf gezegend.
Nee, is bijna onmogelijk ook. Best wel kut.quote:
Crimineel met een korrel zout, meer ongehoorzaam.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:46 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ja dat zei je pas nog, klein en daardoor moest je van je afbijten. Klein schoffie dat je er bent. Ook jij krijgt een knuffel van mij.
Ach, je gaat er op een bepaalde manier mee om. Ik spreek mijn vader 6 keer per jaar of zo. Twee jaar geleden voor het laatst ontmoet, denk ik. Dat is niet heel makkelijk uit te leggen aan buitenstaanders.quote:Op woensdag 20 maart 2019 20:41 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Kappen joh, ouders of niet, zulke lui kan je missen als kiespijn.
Ik tegenwoordig ook weer.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |