Ja hij was leuk bezigquote:Op zondag 24 maart 2019 23:55 schreef liesje1979 het volgende:
Oh en Martijn die tijdens die screening een litteken ging laten zien. En de hele tijd Elizabet laten schrikken in die kamer.Ja ik vind hem grappig.
Eens, eigenlijk exact hetzelfde als dit.quote:Op zondag 24 maart 2019 23:41 schreef egoblokje het volgende:
Eva was wel vrij verdacht door er op te hameren om voor de spin te kiezen. Dat is de beste positie voor de mol. Er is echt niemand die het een hele nacht uithoudt om met zo'n ding in een kamer te zitten, al helemaal niet als je ook nog voor het grote exemplaar kiest. Kaat is ook verdacht door mee te gaan met deze beslissing.
Ik heb verder nog geen idee wie de mol is. Ik blijf maar gewoon op Bas en Kaat als mijn hoofdverdachten en Eva als 3e verdachte. Martijn en Elisabet zijn het in mijn ogen niet. Ook in Joeri zie ik geen mol.
Ik zag 'm voor mijn gevoel nog glimlachen bij zijn gesnurk. Maar toen zat ik nog 5 minuten in mijn Axel tunnel. Maar waarom had dat varken überhaupt een touw?quote:Op zondag 24 maart 2019 23:53 schreef Nizno het volgende:
[..]
idd de hele tijd die voeten op dat touw, was dat express?
Maar op een gegeven moment was de opmerking ik kan wel slapen met dat varken. En dan verkassen omdat Axel snurkt.
Axel ging wel heel makkelijk er in mee.
Maar idd voor Eva valt ook wel wat te zeggen.
Klopt, 2016.quote:Op zondag 24 maart 2019 23:58 schreef Moira. het volgende:
[..]
Eens, eigenlijk exact hetzelfde als dit.
Ik vond Eva ook wel echt acteren toen ze 'afviel', maar het zou wel bijzonder zijn als ze hun mol zo in 't zicht zetten. De Mol kan natuurlijk sowieso de test het snelste maken, misschien zit er een sleutelpositie achter?
Wel geinig dat de verfbom-in-auto-bij-afvaller-opdracht weer terug komtZat in seizoen 2016 volgens mij. Ben benieuwd wat ze ervan maken.
Ja, de allereerste aflevering mol nieuwe stijlquote:Op zondag 24 maart 2019 23:58 schreef Moira. het volgende:
[..]
Eens, eigenlijk exact hetzelfde als dit.
Ik vond Eva ook wel echt acteren toen ze 'afviel', maar het zou wel bijzonder zijn als ze hun mol zo in 't zicht zetten. De Mol kan natuurlijk sowieso de test het snelste maken, misschien zit er een sleutelpositie achter?
Wel geinig dat de verfbom-in-auto-bij-afvaller-opdracht weer terug komtZat in seizoen 2016 volgens mij. Ben benieuwd wat ze ervan maken.
Ja het psychologische aspect is zo vele malen groter dan de NL, en die mindfuck werkt bij de kandidaten maar ook bij de kijkers. En dat voelt zo heerlijk.quote:Op zondag 24 maart 2019 23:59 schreef Frozen-assassin het volgende:
GE-NIE-TEN
Heerlijke aflevering weer. Mindfucks overal.
Wat dit zo sterk maakt is dat er opdrachten bij zitten waarbij je op je gevoel spelen. Wel of geen goede nachtrust. Wel of niet in het spel blijven. Het dwingt je om keuzes te maken waarbij je je ware gezicht moet laten zien.
Haha ik was dus al zo gemindfucked door Gilles 'leugen' dat ik de hele aflevering dacht.. 'oh de traagste groep krijgt juist de beste kamer!!' 'oh er is helemaal geen dier op hun kamer!!'quote:Op maandag 25 maart 2019 00:03 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ja het psychologische aspect is zo vele malen groter dan de NL, en die mindfuck werkt bij de kandidaten maar ook bij de kijkers. En dat voelt zo heerlijk.
ja ik snap dat touw dus ook niet.quote:Op maandag 25 maart 2019 00:01 schreef Maartel het volgende:
[..]
Ik zag 'm voor mijn gevoel nog glimlachen bij zijn gesnurk. Maar toen zat ik nog 5 minuten in mijn Axel tunnel. Maar waarom had dat varken überhaupt een touw?
Misschien voor wanneer ze code rood zouden geven? Kan me voorstellen dat zo'n beest niet op commando de kamer verlaat en oppakken zal wellicht ook geen pretje zijn. Een spin en slang zijn wat makkelijker denk ik.quote:Op maandag 25 maart 2019 00:01 schreef Maartel het volgende:
[..]
Ik zag 'm voor mijn gevoel nog glimlachen bij zijn gesnurk. Maar toen zat ik nog 5 minuten in mijn Axel tunnel. Maar waarom had dat varken überhaupt een touw?
Lol ja, ik dus ook. Hahaha iedereen krijgt natuurlijk gewoon een bed, Hahaha (ik moest denken aan die aflevering met dat crewlid die achter een bosje met een staart zat te zwaaien) ze doen natuurlijk net alsof dieren...quote:Op maandag 25 maart 2019 00:04 schreef Maartel het volgende:
[..]
Haha ik was dus al zo gemindfucked door Gilles 'leugen' dat ik de hele aflevering dacht.. 'oh de traagste groep krijgt juist de beste kamer!!' 'oh er is helemaal geen dier op hun kamer!!'
Moet je nagaan als je daar zelf zit..
quote:Op maandag 25 maart 2019 00:01 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Klopt, 2016.Met Ruth en Cathy die echt super fel anti was.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
quote:Op maandag 25 maart 2019 00:17 schreef Nizno het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Dat kan gewoon, sommige mensen doen dat. Wat dan verdachter is, is dat hij ongeveer de helft van Ingrids matje inpikte zodat ze nog maar een heel klein stukje had om op te liggen.quote:Op maandag 25 maart 2019 00:18 schreef Nizno het volgende:
Axel snurkt met zn ogen open blijkt in Café de Mol
De Mol is wel meer dan WIDM van het gewoon doodleuk laten zien van de molacties in afleveringen.quote:Op maandag 25 maart 2019 00:32 schreef liesje1979 het volgende:
Ik bedoel, iedereen kan bedenken dat er infra rood camera's zijn. Waarom zou je als mol niet gewoon je ogen dichtdoen als je gaat faken dat je snurkt. Lijkt me dat een mol het juist allemaal zo goed mogelijk wil faken?
Maar je medekandidaten kijken niet mee op de infrarood he...quote:Op maandag 25 maart 2019 00:32 schreef liesje1979 het volgende:
Ik bedoel, iedereen kan bedenken dat er infra rood camera's zijn. Waarom zou je als mol niet gewoon je ogen dichtdoen als je gaat faken dat je snurkt. Lijkt me dat een mol het juist allemaal zo goed mogelijk wil faken?
ik snap idd ook niet waarom ze samen op 1 matje lagen. Hij had geen schrik van varkens toch?quote:Op maandag 25 maart 2019 00:29 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Dat kan gewoon, sommige mensen doen dat. Wat dan verdachter is, is dat hij ongeveer de helft van Ingrids matje inpikte zodat ze nog maar een heel klein stukje had om op te liggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |