https://www.avrotros.nl/e(...)al-2019-in-tel-aviv/quote:21 JAN 2019
Singer-songwriter Duncan Laurence gaat Nederland vertegenwoordigen op de 64ste editie van het Eurovisie Songfestival 2019 in Tel Aviv.
De Nederlandse inzending van het Songfestival heeft de afgelopen jaren een absolute kwaliteitsslag gemaakt. Met Duncan Laurence zet AVROTROS deze lijn voort. Algemeen directeur AVROTROS en lid van de selectiecommissie Eric van Stade: “We werden van onze stoel geblazen door deze song. Het is zo krachtig dat we unaniem hebben besloten dat Duncan onze man is.”
Over Duncan Laurence
Duncan Laurence ( Spijkenisse, 11 april 1994) studeerde afgelopen jaar af aan de Rockacademie in Tilburg. Hij ontwikkelde zich daar als zanger, songwriter en producer en deed tijdens zijn studie ervaring op in onder andere Londen en Stockholm.
Duncan Laurence: “De afgelopen jaren deden voor Nederland A-artiesten mee met grote naamsbekendheid. Voor mij geldt dat laatste niet maar dat is juist ook mooi: er zijn heel veel jonge muzikale talenten in Nederland. Mijn deelname bewijst dat je zomaar de kans kunt krijgen om op zo’n groot platform te laten zien wat je waard bent. Ik ben heel trots dat ik Nederland ga vertegenwoordigen en ik ga alles geven.”
Ilse DeLange – die de selectiecommissie wees op deze inzending: “Duncan is heel bijzonder. Wat hij schrijft is heel erg internationaal. Het is authentiek. Het raakt in alles vind ik. Verder heeft hij ook de persoonlijkheid die bij zo’n groot avontuur hoort. Zijn prioriteiten liggen altijd bij de muziek.”
Alle details rondom de Nederlandse inzending worden op donderdag 7 maart bekend gemaakt. Duncan zal zich tot die tijd in alle rust volledig focussen en voorbereiden op zijn inzending.
Wat dom van ze om dit al daar te zetten dan. Geloof er niks van.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:18 schreef Jesper23 het volgende:
[..]
Hij staat op https://duncanlaurence.lnk.to/arcade. Die staan meestal een dag van te voren al online zodat het nummer meteen gepromoot kan worden met een link die naar alle streamingservices linkt.
quote:Na de bekendmaking is ook direct de videoclip van het songfestival-nummer te zien op het YouTube kanaal van AVROTROS.
Songfestivalweblog is niet van mij hoor, ben alleen hier te vinden, nergens anders.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:18 schreef Dave het volgende:
[..]
Die Jesper-dinges is denk ik eigenaar van dat blog, want daar staat nu dezelfde link als hij hier net postte. Er stond eerst een andere tekst. Hij is gewoon traffic aan het genereren voor z'n blog.
Mijn enthousiasme is in één klap weg. Maar dat komt wel weer terug. Ik geloof dat Arcade ook heel tof kan zijn met de juiste productie.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:20 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat dom van ze om dit al daar te zetten dan. Maar ik geloof er niks van.
Dit dus. Ook omdat ik me verheugd had op de verrassing. En ik dacht dat het óf een heel ander nummer zou worden, of dan toch I miss you.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:21 schreef grazz het volgende:
[..]
Mijn enthousiasme is in één klap weg. Maar dat komt wel weer terug. Ik geloof dat Arcade ook heel tof kan zijn met de juiste productie.
Dat vroeg ik mij dus ook al af.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:20 schreef grazz het volgende:
Maar ff, wat was nou de BRON? van dat stuk over de bekendmaking? Staat niet eens op de website van avrotros zelf
De link is inmiddels alweer dood. Lijkt er dus nóg meer op dat dit inderdaad het lied is...quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:20 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat dom van ze om dit al daar te zetten dan. Maar ik geloof er niks van.
Dan leest iemand van dat blog hier waarschijnlijk mee, of de info lekt via meerdere kanalen uit.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:20 schreef Jesper23 het volgende:
Songfestivalweblog is niet van mij hoor, ben alleen hier te vinden, nergens anders.
Maar laten we in #teamkomtgoed blijvenquote:Op woensdag 6 maart 2019 15:22 schreef Chocoladesoes het volgende:
[..]
Dit dus. Ook omdat ik me verheugd had op de verrassing. En ik dacht dat het óf een heel ander nummer zou worden, of dan toch I miss you.
Ja ook dat.... I miss you klonk overigens wat frisser vond ik, spannender. F*ck. Het kan ook nooit een keer goed gaan. Maar ik blijf #teamkomtgoed hoor, echtquote:Op woensdag 6 maart 2019 15:23 schreef FruitofUtopia het volgende:
Vind het jammer dat het dan dus echt al een nummer uit 2017 is. Maar goed even de productie afwachten.
Oh maar m'n teleurstelling gaat uiteraard niet over het lied, meer over dat de officiële reveal niet meer leuk is via Instagram als dit waar is en men het al weet voordat de laaste drie foto's er zijn.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:18 schreef ato het volgende:
[..]
Rustig lieve schat wij weten nog niet de definieve versie en clip nog niet.
Maar volgens mij gaat dat wel goed klinken, ik ben weer positief/enthousiast.
Dat is zo! Moet het gewoon even verwerkenquote:Op woensdag 6 maart 2019 15:23 schreef grazz het volgende:
[..]
Maar laten we in #teamkomtgoed blijven. Ilse en Cornald waren heel enthousiast, het kan toch niet zo zijn dat het tegenvalt?
Dat is een website die artiesten gebruiken om hun eigen singles / albums te promoten. Via lnk.to heb je dan een linkje die je naar alle streamingservices linkt. Bijvoorbeeld https://anouk.lnk.to/milliondollarquote:Op woensdag 6 maart 2019 15:23 schreef MaLo het volgende:
[..]
Dat vroeg ik mij dus ook al af.[..]
De link is inmiddels alweer dood. Lijkt er dus nóg meer op dat dit inderdaad het lied is...
Edit: link doet het nog.
Maar wat is dit voor website? Niet iets dat iemand zelf in elkaar geknutseld kan hebben?
Ik ben nogal sceptisch wat het internetberichten en -pagina's betreft
Ja, wilde het net posten.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:23 schreef ijs_beer het volgende:
Het kan ook natuurlijk ook nog een album titel zijn, hé?
Welk drama? We hebben nog geen definitief uitsluitsel en definitieve productie gebeurt, alleen toevallige coverart. Valt me alles mee, vergeleken met een België.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:24 schreef grazz het volgende:
[..]
Ja ook dat.... I miss you klonk overigens wat frisser vond ik, spannender. F*ck. Het kan ook nooit een keer goed gaan. Maar ik blijf #teamkomtgoed hoor, echtf*ck wat een drama.
Er is nog hoop dat er morgen een andere titel verschijntquote:Op woensdag 6 maart 2019 15:26 schreef Greys het volgende:
Oh ja wat IJsbeer dus ook zegt. De EP heet Arcade. Dus dit kan nog alleen het hoesje daarvan zijn. Maar ik denk het niet als de foto hetzelfde is maar wie weet.
Ik zit weer in het #teamkomtgoed# hoor, fotohoes ziet er mooi uit, er is een video, Arcade was 1 van mijn favorieten wat ik dan gehoord heb op demo.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:23 schreef grazz het volgende:
[..]
Maar laten we in #teamkomtgoed blijven. Ilse en Cornald waren heel enthousiast, het kan toch niet zo zijn dat het tegenvalt?
Dat van KoningPils is een fake bericht, gebaseerd op een bericht van OGENE: https://www.televizier.nl(...)l-lied-og3ne-live-tequote:
Ok, helder. Maar hoe weten we dat Duncan echt achter de genoemde lnk.to zit en dat dit niet door een grapjas is aangemaakt?quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:25 schreef Jesper23 het volgende:
[..]
Dat is een website die artiesten gebruiken om hun eigen singles / albums te promoten. Via lnk.to heb je dan een linkje die je naar alle streamingservices linkt. Bijvoorbeeld https://anouk.lnk.to/milliondollar
Nouja, dat we dan mogelijk toch al een titel weten en de rest van die foto zeg maarquote:Op woensdag 6 maart 2019 15:27 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Welk drama? We hebben nog geen definitief uitsluitsel en definitieve productie gebeurt, alleen toevallige coverart. Valt me alles mee, vergeleken met een België.
Als het nog niet is uitgebracht, dan mag het. Op een paar obscure optredens het gespeeld hebben heeft de EBU nog nooit een probleem van gemaakt.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:26 schreef justnathan321 het volgende:
Als Arcade in 2017 is uitgekomen, hoe kan het dan gebruikt worden voor het ESF? Nummer moet toch van september 2018 zijn?
Idd. Maar denk wel dat het echt van team Duncan komt, het is namelijk alweer verwijderd.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:28 schreef MaLo het volgende:
[..]
Ok, helder. Maar hoe weten we dat Duncan echt achter de genoemde lnk.to zit en dat dit niet door een grapjas is aangemaakt?
Thanksquote:Op woensdag 6 maart 2019 15:28 schreef Dave het volgende:
[..]
Dat van KoningPils is een fake bericht, gebaseerd op een bericht van OGENE: https://www.televizier.nl(...)l-lied-og3ne-live-te
Ah oke. Dacht dat het al werd uitgebracht. Begreep niet waarom ik het nergens kon beluisteren.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:29 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Als het nog niet is uitgebracht, dan mag het. Op een paar obscure optredens het gespeeld hebben heeft de EBU nog nooit een probleem van gemaakt.
Ze onderschatten duidelijk de obsessieve fans en hun speurneus kwaliteiten.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:29 schreef justnathan321 het volgende:
[..]
Idd. Maar denk wel dat het echt van team Duncan komt, het is namelijk alweer verwijderd.
quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:28 schreef Dave het volgende:
[..]
Dat van KoningPils is een fake bericht, gebaseerd op een bericht van OGENE: https://www.televizier.nl(...)l-lied-og3ne-live-te
Als het voor de media is gebruikt, mag dat. Anouk en Jamala hadden het liedje ook eerder laten horen of zien. Maar niet voor de media.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:26 schreef justnathan321 het volgende:
Als Arcade in 2017 is uitgekomen, hoe kan het dan gebruikt worden voor het ESF? Nummer moet toch van september 2018 zijn?
Ja maar, hoe zit het nou precies.quote:
Haha iddquote:Op woensdag 6 maart 2019 15:30 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Ze onderschatten duidelijk de obsessieve fans en hun speurneus kwaliteiten.
Het lijkt me heel sterk dat een lnk.to aangemaakt kan worden door iemand zelf. Volgens mij gaat dat altijd in samenwerking met platenlabels en managementteams achter artiesten. Ik weet zeker dat die lnk.to van Duncan ook de link is die vanaf morgen gepromoot gaat worden bij het nummer.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:28 schreef MaLo het volgende:
[..]
Ok, helder. Maar hoe weten we dat Duncan echt achter de genoemde lnk.to zit en dat dit niet door een grapjas is aangemaakt?
Edit: koningpils is een oelewapper.quote:
Yet, again.! Maar even een kleine weiziging in je post aangebracht.quote:
https://nl.wikipedia.org/wiki/Speciaal:Bijdragen/Jesper2306quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:20 schreef Jesper23 het volgende:
[..]
Songfestivalweblog is niet van mij hoor, ben alleen hier te vinden, nergens anders.
Klik op de linkquote:Op woensdag 6 maart 2019 15:36 schreef FruitofUtopia het volgende:
Die tweet is ook niet echt? Ik zie 'm niet in ieder geval.
Klopt, ik edit verder ook vaker de Wikipage betreffende Eurovisiepagina's. Maar jij had het over Songfestivalweblog, toch?quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:36 schreef KoningPils het volgende:
[..]
https://nl.wikipedia.org/wiki/Speciaal:Bijdragen/Jesper2306
Neequote:Op woensdag 6 maart 2019 15:36 schreef Jesper23 het volgende:
[..]
Klopt, ik edit verder ook vaker de Wikipage betreffende Eurovisiepagina's. Maar jij had het over Songfestivalweblog, toch?
quote:
Dus je refereert naar Wikipedia als een blog, en noemt mij de eigenaar daarvan?quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:18 schreef Dave het volgende:
[..]
Die Jesper-dinges is denk ik eigenaar van dat blog, want daar staat nu dezelfde link als hij hier net postte. Er stond eerst een andere tekst. Hij is gewoon traffic aan het genereren voor z'n blog.
Dat doe ik nietquote:Op woensdag 6 maart 2019 15:38 schreef Jesper23 het volgende:
[..]
[..]
Dus je refereert naar Wikipedia als een blog, en noemt mij de eigenaar daarvan?
Wikipedia? Ik refereerde aan een weblog, niet aan wikipedia.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:38 schreef Jesper23 het volgende:
[..]
[..]
Dus je refereert naar Wikipedia als een blog, en noemt mij de eigenaar daarvan?
Klopt, ken ik je vanquote:Op woensdag 6 maart 2019 15:38 schreef Jesper23 het volgende:
[..]
Tja, ik ben ook maar gewoon een speurneus
Wij mogen weer gissen, wordt het hem of niet.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:39 schreef Aoibhin het volgende:
He nee he, nu dus al gelektBaal er wel van... Had me zo verheugd op morgen en de bekendmaking.
Maar ik ken het nummer nog nauwelijks, dus hopelijk word ik morgen positief verrast. Ik vind het alleen jammer dat het niet gewoon helemaal geheim kan blijven tot morgen. Hebben we maanden zitten wachten en dan net voor de eindstreep is het verrassingseffect weg...
Jep....quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:39 schreef Aoibhin het volgende:
He nee he, nu dus al gelektBaal er wel van... Had me zo verheugd op morgen en de bekendmaking.
Idd. Er is echt nog wel een verassingseffect hoorquote:Op woensdag 6 maart 2019 15:42 schreef ato het volgende:
[..]
Wij mogen weer gissen, wordt het hem of niet.
Wordt het hem of wordt het hem niet?quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:42 schreef ato het volgende:
[..]
Wij mogen weer gissen, wordt het hem of niet.
Nah Duncan is geen jonge damequote:Op woensdag 6 maart 2019 15:43 schreef KoningPils het volgende:
[..]
Wordt het hem of wordt het hem niet?
Gepresenteerd door:
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:43 schreef KoningPils het volgende:
[..]
Wordt het hem of wordt het hem niet?
Gepresenteerd door:
[ afbeelding ]
Hij vraagt er maar 100.000 voor om even tussen door te grijnzen.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:43 schreef KoningPils het volgende:
[..]
Wordt het hem of wordt het hem niet?
Gepresenteerd door:
[ afbeelding ]
Ach je moet zo denken, het houdt het spannend.quote:
Ben dan benieuwd of Avrotros hier op reageert vanavond en dat ze bevestigen dat het wel/niet de titel istwitter:badboy25_adam twitterde op woensdag 06-03-2019 om 15:41:09@songfestivalNL @dunclaurence @ShownieuwsSBS6 @RTLBoulevard reageer retweet
Dus wel, gaat zo snel.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:50 schreef Chocoladesoes het volgende:
Hoop niet dat dit nu meteen weer in verschillende media komt
Op you tube is de originele versie (demo) te horen en dat klinkt al mooi.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:51 schreef FruitofUtopia het volgende:
Toch vond ik dat stukje bij Shownieuws (link) wel al lekker klinken hoor. En dat was waarschijnlijk pas een demo.
Dat gaat als een lopend vuurtje. Veel mediamensen lezen ook stiekem hier mee. (of tenminste, dat hele sterke vermoeden is er, want wij hoeven hier maar iets te gillen en de media pikken het altijd meteen op)quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:50 schreef Chocoladesoes het volgende:
Hoop niet dat dit nu meteen weer in verschillende media komt
Als ik een bepaald iets intik op Google zie ik ook vaak FOK.quote:Op woensdag 6 maart 2019 15:52 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Dat gaat als een lopend vuurtje. Veel mediamensen lezen ook stiekem hier mee. (of tenminste, dat hele sterke vermoeden is er, want wij hoeven hier maar iets te gillen en de media pikken het altijd meteen op)
Mijn mening ook. We wachten morgen nog even nagelbijtend afquote:Op woensdag 6 maart 2019 15:56 schreef TDHS het volgende:
hmmm. minder dan "I miss you", maar ik wacht het arrangement graag af voor een def oordeel.
Had shownieuws die ook al niet online gezet?quote:Op woensdag 6 maart 2019 16:03 schreef Jesper23 het volgende:
Ik heb nog een demo van Arcade van 1 minuut lang liggen die niet op YT staat, heeft een meer up-beat productie en hele goede instrumentals. Wilt iemand die?
Volgens mij is deze anders dan die van Shownieuwsquote:Op woensdag 6 maart 2019 16:04 schreef Em31 het volgende:
[..]
Had shownieuws die ook al niet online gezet?
Hoe kom je daaraan?quote:Op woensdag 6 maart 2019 16:03 schreef Jesper23 het volgende:
Ik heb nog een demo van Arcade van 1 minuut lang liggen die niet op YT staat, heeft een meer up-beat productie en hele goede instrumentals. Wilt iemand die?
Nee. Laat maar liggen.quote:Op woensdag 6 maart 2019 16:03 schreef Jesper23 het volgende:
Ik heb nog een demo van Arcade van 1 minuut lang liggen die niet op YT staat, heeft een meer up-beat productie en hele goede instrumentals. Wilt iemand die?
Wat mij betreft hoef je dit niet te uploaden en wachten we gewoon morgen even af.quote:Op woensdag 6 maart 2019 16:03 schreef Jesper23 het volgende:
Ik heb nog een demo van Arcade van 1 minuut lang liggen die niet op YT staat, heeft een meer up-beat productie en hele goede instrumentals. Wilt iemand die?
Die van Shownieuws klinkt alsof het is gemaakt met een My First Sony. Als het goede instrumentals zijn, is het niet de versie van Shownieuwsquote:Op woensdag 6 maart 2019 16:05 schreef Jesper23 het volgende:
[..]
Volgens mij is deze anders dan die van Shownieuws
Heerlijk die verschillende meningen.quote:Op woensdag 6 maart 2019 16:02 schreef blackswangreen het volgende:
Dus toch Arcade. Werd er niet door van m'n stoel geblazen, maar misschien heeft onze Zweedse vriend wel wonderen verricht met de productie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |