abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:00:27 #1
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_185000281


De voetbalwereld is fascinerend. Veel mensen, veel meningen, veel belangen en tegenwoordig ook veel geld. Maar vooral dus die meningen. Kan je op maandag 17 december al een voorspelling doen voor een wedstrijd twee maanden later? Misschien als David tegen Goliath moet, anders niet. Toen Ajax Real Madrid lootte, wist iedereen het zeker; dit is na Porto misschien wel de meest ideale loting. Hordes mensen veranderden weer eens in Real Madrid-experts die op een gemiddelde zondag liever Heel Holland Bakt kijken, stammen mensen konden in een glazen bol kijken en weten hoe Real Madrid er in februari 2019 voor zou staan. Er waren in de meeste gevallen twee kampen: “AJAX HEEFT ZEKER TE WETEN KANS!” en “REAL MADRID STAAT ER WEL WEER IN DE CL!1!1!!”. Dat is allemaal leuk en aardig, maar zo werkt voetbal in beide gevallen niet als er nog een paar maandjes te gaan zijn.

Wat beide ploegen gemeen hebben is de giftige wereld waarin beide clubs leven. Een of twee mindere resultaten en het hoofd van Solari of Ten Hag moet weer op het hakblok. Nu moet ik heel eerlijk zijn dat ik het na een paar wedstrijden Solari eigenlijk wel met hem had gezien. We zaten naar een zouteloos geheel te kijken; Ramos was een wanhopige leider in een op Vinicius Junior na hopeloos elftal. We zagen konijnen die angstig in de koplamp keken als de tegenstander zich niet ingroef en agressief de Koninklijke vast wilde zetten. De 3-0 afgang bij Eibar en de heel magere 0-1 zege bij Huesca waren daar het grootste toonbeeld van. Na 6 januari (een verlies tegen Sociedad) lijkt er opeens een knop om te zijn gegaan. Men zegt dat het mede komt door de aanstelling van de fysieke trainer uit het Zidane-tijdperk. Maar dat kan het niet alleen zijn. Ach, dat is gissen.

13 januari, Real Betis-uit. De Koninklijke speelt volledig in op de zwakten van de zeer aanvallende tegenstander en staat als een armoedige middenmoter te verdedigen en te verdedigen. Het zag er niet uit; het ging nergens over, Real Madrid-onwaardig, maar opvallend was dat de teamprestatie voor het eerst écht oké was. Je zag een elftal dat zich volledig voor elkaar wegcijferde en de vuile meters wilde maken. In de tweede helft ebde dat wat weg en won het gelukkig dankzij een goal van Ceballos; maar dan nog. Tegen Sevilla werd een week later aanvallende progressie geboekt; mede door een sterke tweede helft in pressend opzicht won het met 2-0. Modric was opeens weer oké na maanden van ellende; Varane en Ramos speelden met veel vertrouwen. Bij Espanyol-uit flitste Real Madrid weer. Energiek aanvallend voetbal; een sterk middenveld maar vooral een geniale Modric en Benzema. Die lijn wordt de laatste weken meer dan doorgezet. Benzema als complete spits; passen, doorbewegen, afwerken. Heerlijk. Solari was lovend: "I'm sorry for those who have discovered Benzema last week. But hey, they still have time to enjoy him, he is in a great moment, it's true.’’

Als Solari dan fan is van Benzema, ben ik fan van Vinicius Junior. Sinds de eerste dag dat Solari hem opstelde was hij een verademing tussen de tijdlange zoutzakken van Madrid. Vinicius had schijt aan alles. Hij nam de bal aan, maakte zijn acties, dribbelde, speelde af, bewoog door. Dat kan iedereen wel op een dag, maar bij Vini zie je dat het speciaal is. Hij is pas 18, mensen. Wat deed jij op je 18e? Belangrijk zijn in het spel van Real Madrid? Vandaag de dag mag Vini dan wel een egoïst zijn en wel eens veel risico nemen in balbezit, maar wat eis je van een 18-jarige? Hij heeft een fantastische klik met Benzema die enorm profiteert van de ruimtes die Vinicius maakt voor hem. En ze combineren natuurlijk prima. Vinicius is geweldig.

Afgelopen woensdag kapseisde het schip niet op bezoek bij FC Barcelona (wel met een halffitte Messi). Sterk was het spel niet, maar het wist de eerste helft Barcelona uitstekend uit de wedstrijd te pressen. In de tweede helft viel dat een stuk tegen; Barça herstelde zich en Solari moest al dan niet gedwongen kerncomponenten uit zijn elftal wisselen. En dat is het mooie. Solari’s gelijk wordt bevestigd met de keuzes die hij maakt in La Liga. Marcelo legt het af tegen Reguilón, Casemiro heeft pech met de (nu geblesseerde) sterk spelende Llorente en Vinicius houdt Bale uit de basis. Het zwarte schaap Isco is dan weer een andere case. Die maakt al sinds Eibar-uit ruzie met Solari en alles en iedereen.. maar wil wel graag spelen. Ja, zielepiet; maak dan geen ruzie.

Tegen Atlético Madrid, in Wanda Metropolitano, zette Real Madrid nog eens de ‘heropleving’ kracht bij door met 1-3 te winnen. Dat is knap, zeker in een derby. In de afgelopen jaren heeft alleen Real Madrid twee keer drie goals kunnen maken op bezoek bij Atlético. Kansen geeft de ploeg wel eens weg, maar dat is niet heel gek. Griezmann kon de bal na goed werk van Correa achter Courtois schuiven, maar dat was eigenlijk het enige gevaar van Atléti. Voor de rest was het een en al Real Madrid dat zeker met het middenveld Modric, Kroos, Casemiro weer stabiel is. En dat is goed nieuws; een middenveld wint wedstrijden voor je, want van daaruit geef je sturing.

Kortom; Real Madrid is net op tijd teruggekeerd naar een uitstekende vorm. Je kan dat samen willen vatten als ‘ZE STAAN ER WEL WEER IN DE CL’, maar ik denk niet dat die oneliner twee maanden geleden impliceerde dat Marcelo, Isco, Casemiro en Bale onder druk zouden staan in hun elftal terwijl de afgelopen jaren gewillig gebashte Benzema als een jonge God aan het voetballen is. Solari’s tijdperk begon op een verschrikkelijke wijze, maar inmiddels heeft hij met gedurfde keuzes en redelijk aanvallend voetbal mijn vertrouwen teruggewonnen. Echter moet hij het in de tweede seizoenshelft echt laten zien. Daar worden de prijzen, lofzangen en liefdesverklaringen echt uitgedeeld. Dan kunnen we net zoveel over tactiek, strategie, inzet of mentaliteit (lol) praten..



Bij Ajax druppelt de koffie door tot 86 achterkamertjes en allerlei vertakkingen van commissies. Voor alles lijkt een commissie te zijn, voor iedereen werkzaam bij Ajax is er een belang. Na weer eens een duizelingwekkend slecht seizoen moeten er dit seizoen door de forse investeringen prijzen worden gewonnen. Mocht dat dit seizoen niet gebeuren, dan heeft Ajax al vijf jaar geen prijs gewonnen. Zeg dat eens hardop; vijf jaar. Huilen, huilen, huilen. Nadat Erik Ten Hag een half jaar geobserveerd heeft op De Toekomst en ondertussen werd afgeranseld mag hij aan de hand van een meer dan talentvolle selectie en investeringen in Dusan Tadic en Daley Blind Ajax naar een titel leiden. Of nou ja, dat doet niet alleen Ten Hag maar ook de selectie zelf. Iedereen heeft met elkaar afgesproken om nog een jaartje shine te pakken met prijzen.

Iedereen weet het wel. Ajax doorliep soeverein de voorrondes van de Champions League. Dat is toch even een verademing na vier jaar afwezigheid. Alleen PSV liet in 2015/16 een fatsoenlijke indruk achter. In de andere jaren was het jankend, schreeuwend en op een houtje bijtend kijken naar de televisie. Toen kwam Ajax met een, moet gezegd, heel gunstige loting in de groepsfase. Een nog altijd kwakkelend Bayern München, de vergane glorie die Benfica momenteel is.. en AEK Athene. We kunnen babbelen over de eerste twee wedstrijden, maar het gaat vooral om de duels met Benfica. Dat waren twee enorm spannende duels waarin Ajax de basis legde voor overwintering. Wedstrijden die op het scherpst van de snede werden gespeeld. Teams die graag pressen, vooruit willen, iedere vijf seconden wel in duel waren en het ging op en neer en op en neer. Dan moet je een beetje mazzel hebben met Mazraoui in Amsterdam en met Onana in Lissabon, maar je pakt er dus vier punten. In eerdere jaren zou Ajax dat soort wedstrijdjes met 0 of misschien 1 punt afsluiten, maar dit seizoen is het anders.

#KutTenHag, #TenHagOut; wie het vermogen van een gehandicapte beer heeft, had hem afgeschreven na de tweede seizoenshelft van 2017/18. Wie beter wist, had kunnen weten dat een trainer geen tovenaar is. Hij kan niet midden in een seizoen een elftal overladen met ideeën en er meteen een swingend geheel van maken. Zo gaat dat niet. Voetballers zijn geen robots; het zijn mensen en kennen vreugde, pijn, twijfel en verdriet. Dat drong op 15 april 2018 niet tot iedereen door. Het onvermijdelijke busje opwachten, verhaal halen, ziedend zijn, spelers duwen. De Babbelbox vraagt aan u; wanneer had u eens zin om willekeurig mensen te duwen?

De fantastische eerste seizoenshelft van Ajax zorgde voor een bitterzoet gevoel. Het bittere is dat je ondanks een fantastische eerste seizoenshelft toch vijf punten achterstaat op PSV; het zoete is de Champions League-overwintering. In de tweede seizoenshelft moesten er dan maar spijkers met koppen geslagen worden. Vooralsnog is het een en al ellende. Nadat FC Emmen in blessuretijd nog naast PSV kwam, stuiterde de ArenA. Een uur later kon Tadic Ajax op 4-1 zetten tegen Heerenveen; sindsdien is het positieve gevoel als sneeuw voor de zon verdwenen.

Tegen Heerenveen en Feyenoord werd als een stel gehandicapten verdedigd. Over Lamprou ga ik het niet hebben; dat is mijn niche niet, want een keeper is niet de hoofdreden dat jij vier tegengoals incasseert tegen Heerenveen. Voetbal is tactiek, kwaliteit en een beetje menselijkheid. Nu kunnen we de komst van Magallan (eventuele wenperiode HAHAHAHA) en de blessure van Tagliafico aandragen maar uiteindelijk blijkt tegen VVV-Venlo ook af en toe, ondanks een 6-0 zege, dat ook met Tagliafico die problemen niet zomaar verholpen zijn. Als dan ook nog eens tegen Heracles het voetbal volledig uit het elftal verdwenen is en je enorm mazzelt met een slechts 1-0 verlies, tsja. De vraag is of het een kwaliteitsgebrek is of het een mentaal probleem. Nou ja, dat is voor mij geen vraag maar misschien voor u als opportunistische lezer. Er zit iets in het hoofd niet goed bij Ajax. Volgens de laatste weken willekeurig wat roepende Menno Pot ligt het aan transfers bij Ajax, maar Blind/Schøne/Tadic zakken ook door het ijs terwijl er daar minder transferperikelen bij zijn.

Kortom: bij Real Madrid gaat alles goed, bij Ajax gaat er heel veel slecht momenteel. Twee maanden geleden wisten ‘mensen’ nog zeker dat Ajax meer dan kans had tegen Real Madrid, maar niemand kan twee maanden verder kijken. Voetbal is iedere dag trainen, stappen maken en ontwikkelen. Wij staan ook iedere dag op met een droom, met een doel en dan gaan we stappen proberen te zetten. Alleen dachten sommigen dat Real Madrid ook twee maanden stil zou staan. Haha, mooi niet.

Woensdag 13 februari 21:00; Ajax v Real Madrid, Johan Cruijff ArenA
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:00:35 #2
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_185000284
'op eentje na' WIE IS ER NIET BIJ???
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_185000286
-

[ Bericht 100% gewijzigd door KingRoland op 13-02-2019 21:00:42 ]
graag op anoniem
pi_185000289
Fipo de clown
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_185000291
Sergio Ramos _O_
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:00:47 #6
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_185000294
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 20:59 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

hey Coco fijn dat je er bent
Hallo Mort, ik zit klaar voor de voetbalshow van Ajax.
What can change the nature of a man?
pi_185000297
Mazraoui vs Vinicius wordt hilarisch
pi_185000298
Moet Courtois niet staken vandaag?
pi_185000300
Ramos _O_
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:00:59 #10
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_185000303
De show van Real kan beginnen :)
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
pi_185000304
Bijna
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:01:00 #12
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_185000305
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:00 schreef Mortaxx het volgende:
Fipo de clown
lol
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:01:02 #13
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_185000306
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 20:59 schreef Mortaxx het volgende: [..] ga jij eens terug naar het Feyenoord topic
Ik ben een ajacied uit Amsterdam...
AFCA
Qui audet adipiscitur
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:01:05 #14
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_185000309
#DITISEENGOEDSTEL!
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:01:05 #15
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_185000310
quote:
6s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:00 schreef KingRoland het volgende:
fipo
:')
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_185000316
quote:
2s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:00 schreef Flippiee het volgende:
Ramos _O_
Wat een wereldgozer he? Niets mis mee.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:01:16 #17
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_185000317
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:00 schreef Mortaxx het volgende:
Fipo de clown
_O- _O-
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
pi_185000318
Even een stukje voetbal kijken nu. Bij een doelpunt ben ik terug.

(dat gaat niet lang duren allen)
pi_185000319
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:00 schreef tralalala het volgende:
Moet Courtois niet staken vandaag?
Werkt 'ie ook nog in het onderwijs dan?
pi_185000323
Wat vinden jullie van Reguilón?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:01:39 #21
362868 crew  Slobeend
of all places
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:01:40 #22
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_185000330
nul-nulletje zou een prima resultaat zijn.
pi_185000331
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:01 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat vinden jullie van Reguilón?
Kklijer.
pi_185000332
Come on Ajax _O_. Een Nederlandse club die ver komt in de CL zou mooi zijn :).
pi_185000335
Prachtige shirts trouwens van Real.
The Only Thing We Learn From History Is That We Learn Nothing From History - Hagel.
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:01:46 #26
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_185000336
SSHSHHSHHHSHSHHSSHHS!!!!!!
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:01:47 #27
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_185000338
Ik zie regelmatig bij het nieuwe topic in de eerste reacties dit staan:

-

[ Bericht 100% gewijzigd door KingRoland op 13-02-2019 21:00 ]
What can change the nature of a man?
pi_185000340
Wist niet dat die Sala ook bij Real had gezeten
VBL SC influencer
Left, right, behind
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:01:53 #29
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_185000343
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:01 schreef Zipportal het volgende:
Even een stukje voetbal kijken nu. Bij een doelpunt ben ik terug.

(dat gaat niet lang duren allen)
Tot zo
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:02:02 #30
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_185000347
Dit was een mooie stilte, hulde.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_185000349
Rot eens op met die Sala act
pi_185000350
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 20:58 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

heyyyyyy
Mortyy :Y)
pi_185000351
Wat is er met Salah?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:02:10 #34
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_185000353
Kort minuutje
  FOK!fotograaf woensdag 13 februari 2019 @ 21:02:11 #35
842 Zorro
Z
pi_185000354
Pff, doen ze dit over twee jaar nog steeds of zo?
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:02:17 #36
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_185000356
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:02 schreef Van_Poppel het volgende:
Kort minuutje
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_185000357
en dat is 0-1
en dat is 0-2
en dat is 0-3
en dat is nul vieee hiiiiiieeee hieeeeeeer

lalala

wie zingt er mee?
pi_185000360
mooie stilte
pi_185000362
Stil voor alle MH17 slachtoffers en alle deelnemers aan Air Crash Investigation
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
pi_185000364
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:02 schreef Van_Poppel het volgende:
Kort minuutje
Blatter minuutje ja
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:02:37 #41
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_185000367
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:02 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Blatter minuutje ja
Nog geen 30 seconden.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:02:40 #42
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_185000369
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:02 schreef Van_Poppel het volgende:
Kort minuutje
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:02:42 #43
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_185000370
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:02 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Blatter minuutje ja
chanant was dat
What can change the nature of a man?
pi_185000372
KLUIVERT MOORDERNAAR
VBL SC influencer
Left, right, behind
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:02:50 #45
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_185000375
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:02 schreef RipCity het volgende:
Stil voor alle MH17 slachtoffers en alle deelnemers aan Air Crash Investigation
:D
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:03:04 #46
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_185000392
Daar gehen wir.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_185000394
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:02 schreef Caland het volgende:
KLUIVERT MOORDERNAAR
hij heeft wel meer geld dan jij
pi_185000395
Vd vaart lijkt nu al 2 kinnen te hebben.
pi_185000396
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:02 schreef RipCity het volgende:
Stil voor alle MH17 slachtoffers en alle deelnemers aan Air Crash Investigation
Tenerife never forget
Hell To The Liars
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:03:12 #50
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_185000397
En de Kool! Real madrid.
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_185000403
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:03 schreef Droopie het volgende:

[..]

Tenerife never forget
vandaag bijna weer :D
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
  FOK!fotograaf woensdag 13 februari 2019 @ 21:03:28 #52
842 Zorro
Z
pi_185000405
Makaay is blij. Zijn record staat nog.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_185000406
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:03 schreef -Chakotay- het volgende:

[..]

hij heeft wel meer geld dan jij
Ik kan beter autorijden.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_185000407
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:02 schreef Van_Poppel het volgende:
Kort minuutje
Dat zei je moeder gister ook ;(
pi_185000408
JINGLE BELLLL JINGLE BELLL
KLUIVERT IN DE CELLL
Zonder wrijving geen glans
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:03:36 #56
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_185000410
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:03 schreef xFriendx het volgende:
Vd vaart lijkt nu al 2 kinnen te hebben.
Frikandellendieet lijkt te werken
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:03:45 #57
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_185000418
Ajax domineert.
What can change the nature of a man?
pi_185000421
Raffie leeft de leven
-nee-
pi_185000424
JODENNNNNNNNNNNNN
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:04:02 #60
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_185000426
3-2. Fijne wedstrijd vrienden.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_185000427
Jullie zullen het van rechtsvoor moeten hebben, jongens.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:04:53 #62
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_185000449
We hebben met elkaar afgesproken om zo lang mogelijk met 11 man te blijven staan.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:05:21 #63
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185000462
DOMINEREN
pi_185000465
wel aandoenlijk voetbal van ajax
pi_185000466
5 minuten en dan vind real het welletjes.
pi_185000471
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:02 schreef Charlotte3 het volgende:

[..]

Mortyy :Y)
kijk je al uit naar morgen
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
  FOK!fotograaf woensdag 13 februari 2019 @ 21:05:50 #67
842 Zorro
Z
pi_185000472
Real laat ajax even 10 minuten denken dat ze meedoen.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:05:54 #68
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_185000475
Real laat Ajax uitrazen.
What can change the nature of a man?
pi_185000478
publiek is goed aanwezig :)
There are only 151 Pokémon.
pi_185000485
Real begint weer ongemotiveerd :')
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:06:22 #71
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_185000486
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:05 schreef Eenskijken het volgende:
publiek is goed aanwezig :)
Dadelijk die megafoondebiel.
What can change the nature of a man?
pi_185000491
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:05 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

kijk je al uit naar morgen
Morgen? Want?
pi_185000500
Is de vader van Courteois al huilend gespot?
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
pi_185000502
OEEE
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:06:57 #75
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_185000504
Waarom spelen ze niet zo tegen Heracles
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_185000508
Jorrit Ziyech.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:07:01 #77
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_185000509
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:06 schreef Coco. het volgende:

[..]

Dadelijk die megafoondebiel.
MOEEEEEEEEEEEEEEEEEE
RED ONS HENNIEGOD
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:07:05 #78
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_185000510
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:05 schreef Eenskijken het volgende:
publiek is goed aanwezig :)
Successupporters hé, dan krijg je dat :)
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:07:07 #79
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_185000512
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:06 schreef Charlotte3 het volgende:

[..]

Morgen? Want?
speelt feyenoord el.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_185000516
Ajax DOMINEERT
pi_185000519
moet eerlijk bekennen..
ze acteren alsof ze bij de top horen
  FOK!fotograaf woensdag 13 februari 2019 @ 21:07:13 #82
842 Zorro
Z
pi_185000520
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:06 schreef RipCity het volgende:
Is de vader van Courteois al huilend gespot?
Nee, maar hij heeft wel spottend gehuild.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:07:14 #83
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_185000522
Real Madrid ontsnapt.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_185000523
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:06 schreef Smoofie het volgende:
Waarom spelen ze niet zo tegen Heracles
Kunstgrasgoden.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:07:18 #85
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185000525
Carvajal is een bitch.
pi_185000527
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:03 schreef RipCity het volgende:

[..]

vandaag bijna weer :D
Aflevering is net afgelopen :P
Hell To The Liars
pi_185000533
100% overtreding van neres :P
-nee-
pi_185000538
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:07 schreef Bugno2 het volgende:
Carvajal is een bitch.
Irritante jongen ja. Ik heb meer met spelers als Modric en Isco.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_185000549
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:07 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Ajax DOMINEERT
Vrije trap in de 8e minuut voor Schöne en dan bal erin ofzo.
Hell To The Liars
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:08:13 #90
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_185000551
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:07 schreef Caland het volgende:

[..]

Kunstgrasgoden.
door De jong straks een kunstgras minder. _O_
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_185000552
Jammer dat Ben die wc-pot op zn hoofd heeft gehad anders zat die nu ook met Rudy samen op de bank te kijken.
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:08:21 #92
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185000556
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:07 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Irritante jongen ja. Ik heb meer met spelers als Modric en Isco.
Casemiro, ook zo'n galbak.

Iscootje wordt lekker naar de uitgang gebonjourd, onbegrijpelijk.
pi_185000559
real snapt er geen bale van
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:08:31 #94
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_185000561
Bale deelt alvast uit aan die nep Catalaan.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:08:33 #95
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_185000563
Wanstaltig knotje van Bale.
What can change the nature of a man?
  FOK!fotograaf woensdag 13 februari 2019 @ 21:08:38 #96
842 Zorro
Z
pi_185000569
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:08 schreef Droopie het volgende:

[..]

Vrije trap in de 8e minuut voor Schöne en dan bal erin ofzo.
Als de hele wedstrijd een kopie van Feyenoord - ajax wordt zou dat wel leuk zijn ja,
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_185000571
Dit is het Ajax van voor de winterstop

JAAAAAAA
pi_185000573
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:08 schreef Bugno2 het volgende:

[..]

Casemiro, ook zo'n galbak.

Iscootje wordt lekker naar de uitgang gebonjourd, onbegrijpelijk.
Ik zou Isco altijd boven Kroos verkiezen
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_185000578
Onana :')
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_185000580
Dat was een heel slechte uittrap van onana
  Redactie Sport woensdag 13 februari 2019 @ 21:09:17 #101
274204 crew  Mexicanobakker
pi_185000590
Slecht uitgespeeld.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:09:20 #102
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_185000592
Dit gaat niet lang goed zo
RED ONS HENNIEGOD
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:09:23 #103
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_185000595
bijna weer circus onana.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:09:25 #104
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185000596
Lekker alles open in de counter.
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:09:42 #105
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_185000607
Scoor dan.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Redactie Sport woensdag 13 februari 2019 @ 21:09:43 #106
274204 crew  Mexicanobakker
pi_185000608
oe

dit wordt 4-12 zo
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  FOK!fotograaf woensdag 13 februari 2019 @ 21:09:47 #107
842 Zorro
Z
pi_185000611
Ziyech schiet.

Ingooi.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_185000612
onana heeft een banaangeel tenue aan
pi_185000614
Staat niemand op positie :')
Hell To The Liars
pi_185000619
Ziyech schiet

Ingooi
pi_185000621
Ziyech begint op Hendrix te lijken
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:10:32 #112
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_185000633
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:10 schreef RipCity het volgende:
Ziyech begint op Hendrix te lijken
:D
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
pi_185000637
:X
pi_185000643
HALA MADRID
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:11:06 #115
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_185000650
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:10 schreef RipCity het volgende:
Ziyech begint op Hendrix te lijken
Gewoon Norwood 1 toch nog :?
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  FOK!fotograaf woensdag 13 februari 2019 @ 21:11:07 #116
842 Zorro
Z
pi_185000652
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:10 schreef RipCity het volgende:
Ziyech begint op Hendrix te lijken
Ja en zijn schoten ook.

Hi ha ho
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:11:22 #117
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_185000658
OEH
What can change the nature of a man?
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:11:22 #118
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_185000662
AH
pi_185000665
OE
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:11:30 #120
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185000668
OEEEHH
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:11:30 #121
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_185000669
Real ontsnapt.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:11:34 #122
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_185000671
Lol.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_185000675
wat speelt dat real schandalig defensief
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_185000676
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:11 schreef Coco. het volgende:
OEH
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:11 schreef Van_Poppel het volgende:
AH
Ed de Goeij
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:11:47 #125
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185000677
Moet 'm breed leggen.
pi_185000678
Oei oei
pi_185000680
Zetje in de rug :')
Hell To The Liars
pi_185000683
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:11 schreef klaasweetalles het volgende:
wat speelt dat real schandalig defensief
Daar dwingt ajax ze toe.
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:11:57 #129
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_185000684
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:11 schreef klaasweetalles het volgende:
wat speelt dat real schandalig defensief
Bang voor het grote Ajax.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  FOK!fotograaf woensdag 13 februari 2019 @ 21:11:57 #130
842 Zorro
Z
pi_185000686
Tja, als die bal niet van richting wordt veranderd kan die Mazroui niet scoren he
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:11:58 #131
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_185000687
Dat was een corner.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  Redactie Sport woensdag 13 februari 2019 @ 21:12:18 #132
274204 crew  Mexicanobakker
pi_185000696
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:11 schreef klaasweetalles het volgende:
wat speelt dat real schandalig defensief
Reguilon en Nacho F kunnen echt niet.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_185000699
quote:
2s.gif Op woensdag 13 februari 2019 20:45 schreef Evertjan het volgende:
@:wolfrolf kom dan posten in dit topic!
Real 1 aanval en 1 beest van een kans

over een half uur is Ajax leeg :') en dan gaat de stoomwals aan
lekker faxen heel de dag echt genot
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:12:32 #134
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_185000706
Real komt niet in het spel voor.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:12:36 #135
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_185000709
Waar ik Heracles zei bedoelde ik Ajax en waar ik Ajax zei moet Real zijn. Stop de tijd.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:12:37 #136
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_185000711
In de tijd van Andre Ooijer stonden we nu al 0-3 achter.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  FOK!fotograaf woensdag 13 februari 2019 @ 21:12:41 #137
842 Zorro
Z
pi_185000715
quote:
9s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:11 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Bang voor het grote Ajax.
Terecht. Maar dat bestaat al bijna 50 jaar niet meer.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_185000718
VAR
pi_185000725
edwinwinkels twitterde op woensdag 13-02-2019 om 21:04:50 Al m'n Spaanse collega's denken dat Arena met witte vlaggetjes massaal eerbetoon aan Real Madrid brengt... https://t.co/Gc8xkMubKK reageer retweet
pi_185000728
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:12 schreef onlogisch het volgende:
Real komt niet in het spel voor.
Geef het 30 minuten
lekker faxen heel de dag echt genot
pi_185000733
Gehandicaptenvoetbal
pi_185000735
Dat was een penalty en dit is geel.
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:13:20 #143
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_185000742
Schone incoming
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:13:32 #145
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185000748
AJAXGODEN

Schone 1-0 incoming
pi_185000751
ze laten ajax uitrazen en slaan toe in het einde van de 1e helft
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:13:37 #147
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_185000754
LOL wat id dit voor een Ajax? :P
pi_185000755
met goed voetbal scoor je niet zou 14 gezegd kunnen hebben
  Redactie Sport woensdag 13 februari 2019 @ 21:13:41 #150
274204 crew  Mexicanobakker
pi_185000760
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:13 schreef Bolasie het volgende:
Gehandicaptenvoetbal
Real is toch weer onthutsend hoor. Dit had je toch gewoon op de DVDs kunnen zien?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_185000772
quote:
2s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:13 schreef Evertjan het volgende:
ze laten ajax uitrazen en slaan toe in het einde van de 1e helft
dat zeg ik
lekker faxen heel de dag echt genot
pi_185000774
schone, last viking
pi_185000776
Daar gaatie
pi_185000782
_O-
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:14:25 #155
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_185000783
Ik heb ajax wel vaker 15 minuten goed zien voetballen
VBL SC influencer
Left, right, behind
  Redactie Sport woensdag 13 februari 2019 @ 21:14:32 #156
274204 crew  Mexicanobakker
pi_185000788
Danke Schone
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_185000790
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:06 schreef Charlotte3 het volgende:

[..]

Morgen? Want?
Ben je onze date vergeten?
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:14:40 #158
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_185000792
quote:
15s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:14 schreef Caland het volgende:
Ik heb ajax wel vaker 15 minuten goed zien voetballen
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:14:46 #159
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185000794
Einde tijdperk Schöne
pi_185000796
Schone dacht even dat ie tegen Excelsior speelde ofzo
  Redactie Sport woensdag 13 februari 2019 @ 21:14:53 #161
274204 crew  Mexicanobakker
pi_185000797
quote:
15s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:14 schreef Caland het volgende:
Ik heb ajax wel vaker 15 minuten goed zien voetballen
Waarom die PI, ik zou met een 6-2 best tevreden zijn.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_185000804
Even uit laten razen
pi_185000817
Houden ze 40-45 minuten vol dit en dan maakt Real er 3
blablablabla
pi_185000819
Jensen > Evers
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:15:58 #165
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_185000821
EversGod
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_185000824
Is Sjaak voor real?
pi_185000825
@Evertjan hoi
lekker faxen heel de dag echt genot
pi_185000831
Ik denk dat Real dit tactische zo speelt

in de 2e helft gaan ze aanvallen

Barca heeft die tactiek ook vaak

let maar op in de 2e helft
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_185000836
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:14 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Ben je onze date vergeten?
Valentijnsdag ^) zou niet durven.. m’n rood pakske ligt al klaar. w/
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:16:29 #170
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185000838
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:15 schreef tralalala het volgende:
Patty Brard > Evers
Eens.
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:16:35 #171
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_185000841
Ajax ontsnapt.
What can change the nature of a man?
pi_185000843
ziyech heeft het zojuist verneukt voor ajax
pi_185000844
OEI
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:16:40 #174
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_185000848
Onana _O_
  Redactie Sport woensdag 13 februari 2019 @ 21:16:41 #175
274204 crew  Mexicanobakker
pi_185000849
ViniciusGod
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:16:47 #176
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185000853
Onanagod.
pi_185000855
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:16 schreef Charlotte3 het volgende:

[..]

Valentijnsdag ^) zou niet durven.. m’n rood pakske ligt al klaar. w/
laat dat maar gewoon uit
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_185000857
vinigod
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:16:59 #179
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_185000858
De Ligt werd daar echt heel simpel op het verkeerde been gezet.
Put these foolish ambitions to rest.
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:17:00 #180
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_185000859
Prima redding

Voor een neger
VBL SC influencer
Left, right, behind
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:17:07 #181
314007 Digi_Djeff
Better Call Saul!
pi_185000861
Heeft iemand een werkende stream :@ ?
pi_185000863
de ligt is weer lachwekkend :)
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_185000864
EDWIN EVERS _O_
lekker faxen heel de dag echt genot
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:17:25 #184
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_185000872
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:17 schreef Caland het volgende:
Prima redding

Voor een neger
:D
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:17:37 #185
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_185000876
Ik ben erbij. Lastig voor wie ik ben, want Real is op exact dezelfde wijze een nare club als Ajax.

Ik denk dat Ajax gaat winnen
Laffe huichelaar
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:17:40 #186
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_185000877
ojah je mag daar niet om lachen van mevrouw Simons.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:17:46 #187
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_185000882
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:17 schreef Digi_Djeff het volgende:
Heeft iemand een werkende stream :@ ?
twitch
What can change the nature of a man?
pi_185000884
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:17 schreef Digi_Djeff het volgende:
Heeft iemand een werkende stream :@ ?
Niets op Veronica website?
pi_185000886
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:17 schreef Digi_Djeff het volgende:
Heeft iemand een werkende stream :@ ?
https://www.veronicatv.nl(...)ajax-real-madrid%20/
pi_185000889
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:17 schreef timmmmm het volgende:
Ik ben erbij. Lastig voor wie ik ben, want Real is op exact dezelfde wijze een nare club als Ajax.

Ik denk dat Ajax gaat winnen
Ik denk dat jij niet goed wijs bent
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:18:03 #191
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185000891
"Prachtige bal"

Keeper raapt op.
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:18:26 #192
324455 S0nic
the Hedgehog
pi_185000901
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:17 schreef timmmmm het volgende:
Ik ben erbij. Lastig voor wie ik ben, want Real is op exact dezelfde wijze een nare club als Ajax.

Ik denk dat Ajax gaat winnen
Dit boeit niemand
Snelle Egel
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:18:39 #193
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_185000906
Wat een knakenstreams allemaal :(
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_185000912
Real lijkt tempo bewust laag te houden om Ajax ib slaap te sukkelen en er dan snel uit te komen
hardcoholic
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:18:52 #195
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185000915
Benzema weer een blessure opgelopen bij het afpersen van Valbuenaatje.
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:19:11 #196
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_185000925
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:18 schreef Bugno2 het volgende:
"Prachtige bal"

Keeper raapt op.
Ziyech heeft inmiddels eenzelfde orgasmerende werking op sommige commentatoren als Messi. Die kunnen een kind doodschoppen en dan oreren ze nog over de mooie traptechniek
Laffe huichelaar
pi_185000927
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:17 schreef Digi_Djeff het volgende:
Heeft iemand een werkende stream :@ ?
eredivisiestreams.nl ? Reddit? veronica site
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
  Redactie Sport woensdag 13 februari 2019 @ 21:19:40 #198
274204 crew  Mexicanobakker
pi_185000933
Reguilon :')
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:19:41 #199
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_185000934
Vind trouwens wel dat er bij die nr 4 van Real een goede kop op zit. Zou op termijn een leuke opvolger zijn voor De Ligt. Eerst een jaartje ervaring opdoen bij Jong en er dan langzaam ingroeien.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_185000940
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:19 schreef -XOR- het volgende:
Vind trouwens wel dat er bij die nr 4 van Real een goede kop op zit. Zou op termijn een leuke opvolger zijn voor De Ligt. Eerst een jaartje ervaring opdoen bij Jong en er dan langzaam ingroeien.
:?
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:20:06 #201
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185000944
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:19 schreef -XOR- het volgende:
Vind trouwens wel dat er bij die nr 4 van Real een goede kop op zit. Zou op termijn een leuke opvolger zijn voor De Ligt. Eerst een jaartje ervaring opdoen bij Jong en er dan langzaam ingroeien.
Doe dit maar niet meer.
pi_185000958
Dagjesvolk hier... is daar een gif van?
  Redactie Sport woensdag 13 februari 2019 @ 21:20:27 #203
274204 crew  Mexicanobakker
pi_185000959
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:19 schreef -XOR- het volgende:
Vind trouwens wel dat er bij die nr 4 van Real een goede kop op zit. Zou op termijn een leuke opvolger zijn voor De Ligt. Eerst een jaartje ervaring opdoen bij Jong en er dan langzaam ingroeien.
De Ligt ruilen voor Reguilon?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:20:32 #204
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_185000962
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:19 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Ziyech heeft inmiddels eenzelfde orgasmerende werking op sommige commentatoren als Messi. Die kunnen een kind doodschoppen en dan oreren ze nog over de mooie traptechniek
Kinderen zijn toch ook gewoon kut.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:20:44 #205
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_185000966
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:19 schreef -XOR- het volgende:
Vind trouwens wel dat er bij die nr 4 van Real een goede kop op zit. Zou op termijn een leuke opvolger zijn voor De Ligt. Eerst een jaartje ervaring opdoen bij Jong en er dan langzaam ingroeien.
Humor om te lachen
Laffe huichelaar
pi_185000967
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:18 schreef PzKpfw het volgende:
Wat een knakenstreams allemaal :(
Stream Kijken terwijl gewoon op tv is :’)
hardcoholic
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:20:47 #207
324455 S0nic
the Hedgehog
pi_185000968
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:19 schreef -XOR- het volgende:
Vind trouwens wel dat er bij die nr 4 van Real een goede kop op zit. Zou op termijn een leuke opvolger zijn voor De Ligt. Eerst een jaartje ervaring opdoen bij Jong en er dan langzaam ingroeien.
:')
Snelle Egel
  Redactie Sport woensdag 13 februari 2019 @ 21:21:00 #208
274204 crew  Mexicanobakker
pi_185000975
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:20 schreef Caland het volgende:

[..]

Kinderen zijn toch ook gewoon kut.
nounounounounou
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  FOK!fotograaf woensdag 13 februari 2019 @ 21:21:20 #209
842 Zorro
Z
pi_185000980
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:19 schreef -XOR- het volgende:
Vind trouwens wel dat er bij die nr 4 van Real een goede kop op zit. Zou op termijn een leuke opvolger zijn voor De Ligt. Eerst een jaartje ervaring opdoen bij Jong en er dan langzaam ingroeien.
Zorg jij nou maar gewoon dat je teennagels niet ingroeien.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:21:22 #210
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185000982
Servische Beul Tadic
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:21:52 #211
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_185000988
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:20 schreef Ferdii het volgende:

[..]

Stream Kijken terwijl gewoon op tv is :’)
Want ik heb ten alle tijden een tv bij me :')
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:21:55 #212
314007 Digi_Djeff
Better Call Saul!
pi_185000992
quote:
10s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:17 schreef Flippiee het volgende:

[..]

Niets op Veronica website?
Ik woon in het buitenland :'(
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:21:57 #213
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185000994
Eerste kwartier had je moeten scoren.
pi_185000997
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:19 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Ziyech heeft inmiddels eenzelfde orgasmerende werking op sommige commentatoren als Messi. Die kunnen een kind doodschoppen en dan oreren ze nog over de mooie traptechniek
jij bent een rare mod
pi_185001005
Vond die links buiten maar gevaarlijk, die gaat mazraoui nog wel een keer of wat voorbij
hardcoholic
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:22:36 #216
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_185001012
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:22 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]

jij bent een rare mod
En jij een Wereldgozer
Laffe huichelaar
pi_185001014
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:21 schreef Digi_Djeff het volgende:

[..]

Ik woon in het buitenland :'(
Ohhh oeps :@
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:23:21 #218
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185001026
Nico en Neres is wel een lekker tandem.
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:23:25 #219
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_185001028
Wat voor eten zal ik gaan bestellen #teamviesdik
Laffe huichelaar
pi_185001033
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:23 schreef timmmmm het volgende:
Wat voor eten zal ik gaan bestellen #teamviesdik
McDonalds.
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:23:41 #221
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_185001034
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:21 schreef Digi_Djeff het volgende:

[..]

Ik woon in het buitenland :'(
Dat is geen valide reden.
What can change the nature of a man?
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:23:46 #222
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185001037
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:22 schreef Ferdii het volgende:
Vond die links buiten maar gevaarlijk, die gaat mazraoui nog wel een keer of wat voorbij
Dan zet je 'm toch binnen.
pi_185001043
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:23 schreef timmmmm het volgende:
Wat voor eten zal ik gaan bestellen #teamviesdik
In jouw geval is het beter dat je vanavond niet meer eet
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:23:56 #224
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_185001047
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:23 schreef timmmmm het volgende:
Wat voor eten zal ik gaan bestellen #teamviesdik
Je kan ook gewoon iets zelf koken (goor varken)
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:24:06 #225
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_185001052
Ik had toch wel meer vuurwerk verwacht.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:24:15 #226
233102 cherrycoke
"Fear is a weapon."
pi_185001057
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:23 schreef timmmmm het volgende:
Wat voor eten zal ik gaan bestellen #teamviesdik
kebab
"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:24:15 #227
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_185001058
Bale > Vazquez
Laffe huichelaar
  Redactie Sport woensdag 13 februari 2019 @ 21:24:17 #228
274204 crew  Mexicanobakker
pi_185001059
Reguilon :')

Je kunt niet 2x dezelfde reactie in een topic posten. Je wordt nu doorgestuurd naar het topic waar je zojuist in hebt gepost. Klik hier als je weinig geduld hebt.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:24:26 #229
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_185001062
quote:
14s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:24 schreef napoleonfour het volgende:
Ik had toch wel meer vuurwerk verwacht.
:D
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:24:29 #230
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_185001066
quote:
14s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:24 schreef napoleonfour het volgende:
Ik had toch wel meer vuurwerk verwacht.
Dat was gisteren
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:24:37 #231
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_185001069
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:20 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

De Ligt ruilen voor Reguilon?
Ik bedoelde Vertonghen maar blijbaar zit ik al meer dan 20 minuten naar de verkeerde stream te kijken zonder het door te hebben.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:24:38 #232
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_185001070
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:23 schreef Bugno2 het volgende:

[..]

Dan zet je 'm toch binnen.
(lol)
Put these foolish ambitions to rest.
pi_185001071
Ajax moet uitkijken voor de omschakeling
pi_185001078
Ajax speelt wel Naief nederlands…

Straks kunnen zeggen dat ze lekker hebben aangevallen maar dan wel 2 'onterechte' counters/doelpunten om hun oren hebben gekregen.
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
pi_185001081
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:21 schreef PzKpfw het volgende:

[..]

Want ik heb ten alle tijden een tv bij me :')
Elke provider heeft tegenwoordig wel een live tv kijken app
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:25:01 #236
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_185001082
Hoe heet ook alweer die kameel pokémon?
What can change the nature of a man?
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:25:03 #237
233102 cherrycoke
"Fear is a weapon."
pi_185001083
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:24 schreef Vollenhoven het volgende:
Ajax moet uitkijken voor de omschakeling
het is niet voor niets dat bale erin staat
"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:25:04 #238
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_185001085
Hahaha :')
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:25:09 #239
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_185001087
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:23 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Je kan ook gewoon iets zelf koken (goor varken)
Dan kan ik geen voetbal kijken dom zwijn.
Laffe huichelaar
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:25:16 #240
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_185001095
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:25 schreef Coco. het volgende:
Hoe heet ook alweer die kameel pokémon?
Nummel?
Put these foolish ambitions to rest.
  Redactie Sport woensdag 13 februari 2019 @ 21:25:24 #241
274204 crew  Mexicanobakker
pi_185001100
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:25 schreef Coco. het volgende:
Hoe heet ook alweer die kameel pokémon?
Camerupt?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:25:24 #242
233102 cherrycoke
"Fear is a weapon."
pi_185001101
ajax speelt beetje zenuwachtig
"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman
pi_185001102
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:25 schreef Coco. het volgende:
Hoe heet ook alweer die kameel pokémon?
Charizard
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:25:40 #244
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_185001110
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:25 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Dan kan ik geen voetbal kijken dom zwijn.
Sorry. Ik wist niet dat je boos werd :{
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:25:42 #245
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_185001112
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:23 schreef timmmmm het volgende:
Wat voor eten zal ik gaan bestellen #teamviesdik
Een kapsalon, een friet zonder, een fles water en een milkshake

Film het ook gelijk even terwijl je het opeet
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_185001117
Real.mist een 10
Isco
pi_185001120
Waarom steeds zo fucking slordig
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:26:00 #248
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_185001122
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:25 schreef Caland het volgende:

[..]

Een kapsalon, een friet zonder, een fles water en een milkshake

Film het ook gelijk even terwijl je het opeet
Geen 3 kapsalons verorberen :')
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_185001124
Tadic :')
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:26:04 #250
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185001125
Haggod die Neres gewoon niet opstelt in de Eredivisie :')
pi_185001126
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:25 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Dan kan ik geen voetbal kijken dom zwijn.
Kan makkelijk digibeet
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:26:06 #252
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_185001127
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:25 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Camerupt?
Die ja.
What can change the nature of a man?
pi_185001129
quote:
14s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:24 schreef napoleonfour het volgende:
Ik had toch wel meer vuurwerk verwacht.
Ik ook..
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:26:11 #254
362868 crew  Slobeend
of all places
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:26:12 #255
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_185001133
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:25 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Sorry. Ik wist niet dat je boos werd :{
Ik ben niet boos, ik KOOK
Laffe huichelaar
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:26:26 #256
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_185001139
Dit gaat snel fout voor Ajax
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:26:28 #257
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_185001143
quote:
9s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:26 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Ik ben niet boos, ik KOOK
Moest lachen.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Redactie Sport woensdag 13 februari 2019 @ 21:26:41 #258
274204 crew  Mexicanobakker
pi_185001151
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_185001153
Das geel.
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:26:53 #260
324455 S0nic
the Hedgehog
pi_185001156
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:o
Snelle Egel
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:26:59 #261
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185001160
Haha, Ziyech gaat met 5 man voor de bal voor de panna. Dwaas.
  Redactie Sport woensdag 13 februari 2019 @ 21:27:01 #262
274204 crew  Mexicanobakker
pi_185001161
Dat vingertje :')
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:27:05 #263
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_185001164
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
_O_
What can change the nature of a man?
pi_185001166
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:26 schreef Bugno2 het volgende:
Haha, Ziyech gaat met 5 man voor de bal voor de panna. Dwaas.
Gewoon weer enorm dom ja.
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:27:27 #265
233102 cherrycoke
"Fear is a weapon."
pi_185001174
man man man
"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:27:34 #266
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_185001180
Ik heb een calzone besteld. Salami, paprika, champignon
Laffe huichelaar
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:27:40 #267
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_185001187
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verrassende tussenstand :o
  Redactie Sport woensdag 13 februari 2019 @ 21:27:42 #268
274204 crew  Mexicanobakker
pi_185001189
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:27 schreef Coco. het volgende:

[..]

_O_
Levensweg staat wel achter.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_185001193
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:27 schreef timmmmm het volgende:
Ik heb een calzone besteld. Salami, paprika, champignon
Kan je vrouw niks koken dan
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:28:00 #270
233102 cherrycoke
"Fear is a weapon."
pi_185001196
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:27 schreef timmmmm het volgende:
Ik heb een calzone besteld. Salami, paprika, champignon
het vet moet daaruit druipen
"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:28:04 #271
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_185001199
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:27 schreef timmmmm het volgende:
Ik heb een calzone besteld. Salami, paprika, champignon
Geniet er van :)
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:28:12 #272
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185001206
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:27 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Kan je vrouw niks koken dan
Haha, timmmm's vrouw.
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:28:12 #273
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_185001208
OEEEHHHH
What can change the nature of a man?
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:28:16 #274
233102 cherrycoke
"Fear is a weapon."
pi_185001211
die voorzetten steeds jezus
"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman
  Redactie Sport woensdag 13 februari 2019 @ 21:28:18 #275
274204 crew  Mexicanobakker
pi_185001212
Real ontsnapt
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:28:20 #276
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_185001213
quote:
14s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:28 schreef cherrycoke het volgende:

[..]

het vet moet daaruit druipen
Ik voel me er mee verwant
Laffe huichelaar
pi_185001215
Tadic :')
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:28:22 #278
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185001216
FUCKKKK
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:28:23 #279
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_185001217
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
Real ontsnapt
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_185001218
Real ontsnapt
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:28:30 #281
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_185001225
HERACLES ARE YOU WATCHING
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:28:38 #282
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_185001229
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:27 schreef timmmmm het volgende:
Ik heb een calzone besteld. Salami, paprika, champignon
Ik was toch voor een calzone shoarma gegaan dan
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_185001230
Pff had hem moeten zijn
hardcoholic
pi_185001231
Oei
pi_185001232
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:28 schreef Bugno2 het volgende:

[..]

Haha, timmmm's vrouw.
Die gast is al 50 toch
  Redactie Sport woensdag 13 februari 2019 @ 21:28:51 #286
274204 crew  Mexicanobakker
pi_185001234
Heracles > Ajax > Real Madrid
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_185001239
Dit had hem kunnen zijn
  Moderator woensdag 13 februari 2019 @ 21:29:04 #288
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_185001242
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:28 schreef Caland het volgende:

[..]

Ik was toch voor een calzone shoarma gegaan dan
Wat een wandelende caloriebom ben je soms toch :r
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_185001257
Weer die vuile rat :(
<a href="http://i.imgur.com/iq5BYAk.gif" target="_blank" rel="nofollow"><a href="http://i.imgur.com/iq5BYAk.gif&lt" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >http://i.imgur.com/iq5BYAk.gif<</a>;/a>
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:29:53 #290
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_185001263
Tekenend, Ajax 5 schoten, 0 op doel. Real alle schoten op doel
Laffe huichelaar
pi_185001264
Tyfusscheids
pi_185001265
Perez heeft paalgod omgekocht
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:30:03 #293
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185001266
Dit is een friekik
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:30:03 #294
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_185001267
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:29 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Wat een wandelende caloriebom ben je soms toch :r
Cheatday ofzo.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_185001272
Scheidsie toch :')
pi_185001279
quote:
2s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:30 schreef Flippiee het volgende:
Scheidsie toch :')
Niet iedereen is een nederlandse scheids.
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
pi_185001280
Haha als je bij real voetbalt mag alles
hardcoholic
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:30:35 #298
65434 Parafernalia
Leuker als je denkt
pi_185001282
Meer mensen met Telfort / kpn hier?
Eindelijk iemand die denkt wat iedereen zegt
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:30:38 #299
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_185001284
Die Vieniezioes is wel een aardig spelertje.
pi_185001287
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:30 schreef Ferdii het volgende:
Haha als je bij real voetbalt mag alles
boos
pi_185001291
Ik heb een vermoeden van
<a href="http://i.imgur.com/iq5BYAk.gif" target="_blank" rel="nofollow"><a href="http://i.imgur.com/iq5BYAk.gif&lt" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >http://i.imgur.com/iq5BYAk.gif<</a>;/a>
  woensdag 13 februari 2019 @ 21:30:55 #302
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_185001296
quote:
1s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:30 schreef Parafernalia het volgende:
Meer mensen met Telfort / kpn hier?
Ja
Laffe huichelaar
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')