 
		 
			 
			
			
			Waarom was er dan een gesprek over; weet je dat misschien?quote:Op zaterdag 19 januari 2019 09:26 schreef Idisrom het volgende:
Het FD vindt dat Ans Boersma op drie momenten had moeten aangeven, dat zij een relatie had gehad met de Syriër.
Maar alle drie keren vind ik dat het niet hoefde. De relatie was namelijk al langer dan een jaar uit bij het eerste gesprek..
 
			 
			
			
			geenstijl heeft ook de waybackmachine gevondenquote:Op zaterdag 19 januari 2019 00:44 schreef epicbeardman het volgende:
Kijk dit blogje dan die ze op privé heeft gezet. https://ansboersma.com/2015/07/22/kamperen-voor-gevorderden/
https://web.archive.org/w(...)en-voor-gevorderden/
Toen heeft ze vast haar kansenparel ontmoet, naïef links meisje die excentriek wil overkomen bij haar hippe vriendenking
[..]
oh wat is ze toch de wereld aan het verbeteren zeg
https://web.archive.org/w(...)ps://ansboersma.com/
voor meer, was ze al bekeerd tot moslim? wat een verhalen en idealisering van de islam zeg.. bijna eng
ze klaagt er over dat haar terrorist alleen maar oorlog wil kijken en zij boer zoekt vrouw
[..]


even nadruk leggen dat haar vriend een Syriër is zeg, poeh wat een wereldmens
 
			 
			
			
			Let wel, dit is het type mensen dat op grote schaal rondloopt in GroenLinks en D66. Mensen die de rest van de samenleving deelgenoot willen maken van hun psychopathologie. Vroeger werden zulke mensen geweerd uit de samenleving.quote:Op zondag 20 januari 2019 15:43 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
geenstijl heeft ook de waybackmachine gevonden
https://www.geenstijl.nl/(...)k-onze-jongens-daar/
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Zo'n Peter Breedveld, bijvoorbeeld. Zogenaamd journalist, maar in feite gewoon een dolgedraaide extreem-linkse freak met dito denkbeelden.quote:Op zaterdag 19 januari 2019 14:11 schreef polderturk het volgende:
http://www.frontaalnaakt.(...)eure-beschaving.html
[..]
 
			 
			
			
			Een terrorist "vrijheidsstrijder" noemen... Haar advocaat noemt hem een syrische jongen, terwijl het gewoon een volwassen man is.quote:Op zondag 20 januari 2019 16:00 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
Let wel, dit is het type mensen dat op grote schaal rondloopt in GroenLinks en D66. Mensen die de rest van de samenleving deelgenoot willen maken van hun psychopathologie. Vroeger werden zulke mensen geweerd uit de samenleving.
 
			 
			
			
			breedveldquote:Op maandag 21 januari 2019 12:12 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Zo'n Peter Breedveld, bijvoorbeeld. Zogenaamd journalist, maar in feite gewoon een dolgedraaide extreem-linkse freak met dito denkbeelden.
 
 quote:Hier in het veilige Nederland hebben we uiteraard makkelijk oordelen op onze dure smart-phones. Wij bepalen wel even wie er slachtoffer is en wie dader, welke moordenaar onze vriend is en wie we als vijand beschouwen.
En wij worden natuurlijk alleen maar verliefd op mensen met de juiste normen en waarden, die altijd, op elk moment de juiste beslissingen nemen. Vluchtelingen redden, daar doen wij niet aan, dat is deuggleuvengedrag, landverraad zelfs. Wij vreten ons vol en kankeren op moslims en laten kinderen verzuipen in zee of doodvriezen in Griekenland en dat is onze superieure beschaving.
Zo’n Ans Boersma is de perfecte zondebok. Seks en terrorisme, beter dan een James Bond-film. Kunnen wij ons weer heel goed voelen over onszelf. Wij zijn geen terroristen!
Alleen zijn we het wel.
 
			 
			
			
			Ik heb het respect voor journalisten al tijden geleden verloren. Het zijn vaak propaganda-artiesten in plaats van integere journalisten. Niet perse leugens, maar bewust belangrijke informatie weglaten waardoor men een vertekend beeld krijgt, enorm veel aandacht voor de slechte praktijken van andere landen terwijl ze stekenblind zijn voor het eigen handelen, en noem maar op.quote:Op maandag 21 januari 2019 12:10 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Hoe meer ik over de Ans Boersma lees, hoe meer begrip ik heb voor de reactie van Turkije. Eerlijk is eerlijk.
Ik acht het niet ondenkbaar dat ze inderdaad met de PKK samenheulde. Ze is duidelijk geen integer persoon, maar een doorgedraaide activiste. Zoals heel veel mensen die tegenwoordig zichzelf ''journalist'' noemen.
Dat praat niet goed hoe Turkije met journalisten omgaat, maar uitzetting is dan nog een milde reactie. Ze mag van geluk spreken.
 
			 
			
			
			Grappig dat hij over smartphones begint, terwijl er zat beelden zijn van ''zielige vluchtelingen'' die al selfies makend aan land komen.quote:
 
  
			 
			
			
			hij is messcherp in zijn stukken vaak. zo ook in deze. dat jij hem een mongool vindt veranderd daar niks aan. ik kan me overigens wel voorstellen dat je door hem ook aangesproken voelt door zijn stuk.quote:Op maandag 21 januari 2019 12:25 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Grappig dat hij over smartphones begint, terwijl er zat beelden zijn van ''zielige vluchtelingen'' die al selfies makend aan land komen.
Peter Breedveld is echt een eersteklas mongool. Als hij de plank nog verder misslaat, raakt hij de Maan.
quote:Ga maar na: een overheid die een journalist verdachtmaakt bij de Turkse overheid, die nooit veel aanleiding nodig heeft om journalisten gevangen te zetten of het land uit te schoppen, dat is al heel erg naar. Om Boersma vervolgens in stukjes aan het publiek te voeren – en nogmaals, met de gretige medewerking van de pers, van Boersma’s eigen collega’s – zoals het OM deed, heeft niks met beschaving te maken, niks met rechtvaardigheid, onze veiligheid is er niet mee gediend, er wordt alleen een hongerig beest gevoerd, een afschuwelijke horde zielloze, hersenloze zombies.
 
			 
			
			
			Denk je dat Boersma de enige is die achter journalisme schuilt en dan allemaal nare dingen doet? Er zijn inlichtingendiensten die als “journalist” spelen om rotzooi te trappen in bepaalde landen maar ook veel doorgedraaide activisten zoals Boersma.quote:Op maandag 21 januari 2019 12:10 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Hoe meer ik over de Ans Boersma lees, hoe meer begrip ik heb voor de reactie van Turkije. Eerlijk is eerlijk.
Ik acht het niet ondenkbaar dat ze inderdaad met de PKK samenheulde. Ze is duidelijk geen integer persoon, maar een doorgedraaide activiste. Zoals heel veel mensen die tegenwoordig zichzelf ''journalist'' noemen.
Dat praat niet goed hoe Turkije met journalisten omgaat, maar uitzetting is dan nog een milde reactie. Ze mag van geluk spreken.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Je eerste link heeft het nog over salarissen in guldens.quote:Op maandag 21 januari 2019 18:21 schreef Oostwoud het volgende:
De staat van het journaille. In Nederland en Duitsland.
Journalisten als waakhonden van de democratie zien terwijl er zo'n onevenredige vertegenwoordiging is op gebied van politieke oriëntatie.
 .
. 
			 
			
			
			Het enige wat dit stuk bewijst is dat er in het pro Boersma kamp net zulke grote idioten zitten als in de guurrechtse trollenlegers. Het OM had imho best wel eerst haar persoonlijk kunnen vragen naar NL te komen zonder Turkije erbij te betrekken. De regering in Turkije is namelijk best wel gestoord. Wat typisch is dat in je stuk de schrijver ook weet dat de Turkse overheid dubieus is, maar dan vervolgens net doet alsof de eerste berichten aanzetten tot haat tegen je Turkse buurman. Van twee walletjes eten noemt met dat en het is nogal hypocriet.quote:Op zaterdag 19 januari 2019 14:11 schreef polderturk het volgende:
http://www.frontaalnaakt.(...)eure-beschaving.html
[..]
 
			 
			
			
			Ik voel mij totaal niet aangesproken. Het is een dwaallicht die niet weet waar hij over praat. Zie ook mijn eerdere opmerking over de smartphones.quote:Op maandag 21 januari 2019 12:45 schreef Slayage het volgende:
[..]
hij is messcherp in zijn stukken vaak. zo ook in deze. dat jij hem een mongool vindt veranderd daar niks aan. ik kan me overigens wel voorstellen dat je door hem ook aangesproken voelt door zijn stuk.
[..]
 
			 
			
			
			Wat een idioot is dat.quote:
 
  
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Vind je dat artikel erg? Wacht maar tot je dit artikel gelezen hebtquote:Op maandag 21 januari 2019 18:40 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Het enige wat dit stuk bewijst is dat er in het pro Boersma kamp net zulke grote idioten zitten als in de guurrechtse trollenlegers. Het OM had imho best wel eerst haar persoonlijk kunnen vragen naar NL te komen zonder Turkije erbij te betrekken. De regering in Turkije is namelijk best wel gestoord. Wat typisch is dat in je stuk de schrijver ook weet dat de Turkse overheid dubieus is, maar dan vervolgens net doet alsof de eerste berichten aanzetten tot haat tegen je Turkse buurman. Van twee walletjes eten noemt met dat en het is nogal hypocriet.
Eigenlijk vind ik best dat verdachten meer privacy verdienen, maar niet iedere verdachte zoekt eerst zelf de aandacht. De schrijver doet vervolgens net alsof ze is vervolgt vanwege het hebben van een interview met een boefje. Arnold Karskens heeft dat ook regelmatig gedaan en slaakt daarbij een hoop politiek incorrecte praat uit en is nog vrij man. Neuken met dat boefje gaan imho toch een paar stappen verder. Ik bedoel een relatie hebben met..
En als je moeite hebt met Al-Nusra als terroristen te zien dan mist er wat je aan je moreel kompas. Bermbommen om random mensen op te blazen en de gebruikelijke islamitische terreur tegen iedereen die anders is zijn al genoeg redenen om de beste mensen niet lief te vinden.

quote:Slut-shamen met Het Financieele Dagblad
Peter Breedveld
Illustratie: Kobayashi Eitaku
In elk land, waar ook ter wereld, waar conservatieve mannen aan de macht zijn, is de allereerste prioriteit de controle over de vrouwelijke seksualiteit. Voorbeelden uit islamitische landen zijn er te over, waar de zedenpolitie over de eerbaarheid van de vrouwen waakt zodra er een islamist aan de macht komt. In Egypte werden vrouwen, die deelnamen aan de demonstraties op het Tahrirplein, verkracht en aan een vernederende maagdelijkheidstest onderworpen. Maar ook Trump ging bijna meteen achter de abortus- en anticonceptiewetgeving aan.
In Nederland hebben de mensen daar altijd veel over te zeggen, want wij respecteren vrouwenrechten en vrouwen zijn bij ons gelijkwaardig en alles.
Yeah, rrright.
Seksualiteit
De zaak Ans Boersma is wat dat betreft een ontnuchterende reality-check. Die bewijst dat ook in Nederland de eer van de man valt en staat met de seksualiteit van de vrouw. Die moet worden bedwongen en onder controle worden gehouden.
En ik heb het niet alleen over de reactionaire oude mannen die, – meestal anoniem, want het zijn stuk voor stuk laffe schijtbakken – Ans Boersma uitschelden voor moslimhoer en jihad-temeijer en wat niet allemaal. De hoofdredacteur van het Financieele Dagblad is een slut-shamer, het Openbaar Ministerie is een slut-shamer.
Die hoofdredacteur, Jan Bonjer – en wat een zelfingenomen ijdeltuit is dat, daar kan hoofdredacteur Hans Nijenhuis van het Algemeen Dagblad nog wat van leren -, geeft gewoon openlijk toe dat hij Boersma bij haar sollicitatie heeft gevraagd of ze soms als correspondent naar Turkije wilde vanwege een liefdesrelatie. En hij zegt dat als hij had geweten dat ze een relatie had gehad met een Syriër die via Turkije naar Nederland was gevlucht, hij Boersma niet zou hebben aangenomen.
Godverdommese schande
Nu heeft Het Financieele Dagblad de banden met Boersma verbroken, omdat ze seks heeft gehad. Nee, niet omdat ze banden heeft of had met terroristen, ze wist niet eens dat die knakker bij Al-Nusra zat, en niet omdat ze valsheid in geschrifte heeft gepleegd, want dat moet nog blijken en wordt door haar en haar advocaat ontkend. Boersma is door het Openbaar Ministerie voor de leeuwen gegooid en door het Financieele Dagblad aan de kant gezet omdat ze seks heeft gehad. Omdat ze godverdomme seks heeft gehad. Dit is gewoon een geval van staats-gesanctioneerd slut-shamen.
En wie dat niet een godverdommese schande vindt, die is een achterlijke aap. Die is geen haar beter dan die Egyptische politiemannen met hun grijpgrage vingers, of dan die pussy-grabber in het Witte Huis.
Zoals Fréderike Geerdink terecht aan Bongers vraagt: Mag een freelancer wel voor het Financieele Dagblad werken als hij of zij een relatie met een bankemployee of beurshandelaar heeft gehad? Wordt daarnaar gevraagd?
En waar ik benieuwd naar ben: is Bongers over zijn eigen seksleven ook zo openhartig als hij van zijn vrouwelijke freelancers verlangt?
Over Fréderike gesproken: die werd door Wierd Duk, ook nu weer vol op het orgel met betrekking tot Boersma, al eens op dezelfde manier te grazen genomen, toen hij suggereerde dat haar journalistieke werk niet deugde omdat ze een relatie met een PKK-officier zou hebben gehad.
Mata Hari
Ik dacht altijd dat mijn seksleven heel braaf was, maar als ik dat zo lees, op Twitter en elders, doet niemand het in Nederland met mensen die niet grondig zijn doorgelicht van tevoren, en die allemaal keurige belastingbetalende en wetsgetrouwe democraten zijn. Anders: no go! Nou, als ik heel eerlijk ben, wat natuurlijk altijd gevaarlijk is in Nederland, dan heb ik het ook weleens met iemand gedaan die niet deugt.
Schrijver Özcan Akyol doet het ook alleen maar met oppassende burgers. Voor hem is Boersma trouwens al schuldig aan valsheid in geschrifte, daar heeft-ie geen proces voor nodig. Hij meent ook dat ze heeft geprobeerd ons te misleiden door te tweeten dat haar uitzetting uit Turkije te maken had met het gebrek aan persvrijheid in dat land.
Boersma, die valse Mata Hari, spion voor Al Qaeda, en al die arme mannen op het verkeerde been gezet, door hen te laten denken dat Turkije de boosdoener was.
Terwijl ze al die tijd wist dat ze seks had gehad. En als een vrouw seks heeft gehad, dan is dat altijd de oorzaak van wat dan ook.
Ruggegraat
Complimentje voor Thomas Bruning van de NVJ, overigens, op wie ik altijd scheld, maar die nu eindelijk wat ruggegraat toont door pal achter Boersma te staan.
Onschuldpresumptie, wat een mooi principe is dat. Toch, Sander Philipse?
 
			 
			
			
			Ik was de seksisme claim nog vergeten. Ga niet je tweede artikel doorlezen, maar in die eerste staat al voldoende. Neuken met de vijand maakt je imho een beetje minder dan iemand die dat niet heeft gedaan. Maar de seksisme claim is ronduit lachwekkend. Zelfs onze premier heeft gezegd dat wat hem betreft de jongens die hetzelfde hebben gedaan van hem niet terug hoeven komen tenzij het tussen 6 planken is. Beide seksen worden evenveel uitgekotst, maar de bewoording is wat anders. Voornamelijke reden voor de andere bewoording is volgens mij niet seksisme, maar de rol die beide seksen in grote lijnen spelen. Mannen de boefjes met de vuurwapens aan het front. Vrouwen het thuisfront die de aanwezigheid van de boefjes aan het front mogelijk maken. De een is een terrorist en de ander een hoer. Als IS voornamelijk uit homo's had bestaan en er waren massaal Nederlandse jongetjes naar den vreemde afgereisd om hun kontje omhoog te doen waren het ook hoeren geweest. Helaas.quote:Op maandag 21 januari 2019 19:01 schreef polderturk het volgende:
[..]
Vind je dat artikel erg? Wacht maar tot je dit artikel gelezen hebt
http://www.frontaalnaakt.(...)ncieele-dagblad.html
[..]
 
			 
			
			
			Ah, de Godwin.quote:Op maandag 21 januari 2019 18:37 schreef Ringo het volgende:
[..]
Je eerste link heeft het nog over salarissen in guldens..
En wat had je eigenlijk gewild, meer journalisten met nazi-sympathieën?
 
   
  
			 
			
			
			Ze heeft wel lef hoor.quote:Journaliste Ans Boersma, die vorige week Turkije werd uitgezet, gaat een civiele zaak aanspannen tegen de Nederlandse Staat. Ze stelt die aansprakelijk voor de emotionele en materiële schade die ze heeft geleden als gevolg van de uitzetting.
https://nos.nl/nieuwsuur/(...)derlandse-staat.html
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Het zal als een boemerang naar haar terugkeren.quote:
 
			 
			
			
			Al die gutmenschen die vanaf het begin pal achter haar stonden alleen omdat ze wit was. Heerlijk! Nu probeert ze de Nederlandse staat leeg te melken.quote:
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Omdat ze wit is: werkelijk?quote:Op donderdag 24 januari 2019 18:25 schreef Atak het volgende:
[..]
Al die gutmenschen die vanaf het begin pal achter haar stonden alleen omdat ze wit was. Heerlijk! Nu probeert ze de Nederlandse staat leeg te melken.
 
			 
			
			
			Het heeft vooral niks te maken met white privelege en alles beter weten.quote:Op donderdag 24 januari 2019 18:37 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Omdat ze wit is: werkelijk?
Het is volkomen logisch dat veel mensen hier nogal hun twijfels hadden over waarom Turkije een journaliste uitzet. Als vervolgens blijkt dat dat in dit geval wel terecht is, dan zijn die users gelukkig slim genoeg om hun mening te herzien. Dit in tegenstelling tot een hoop Turken die nooit hun mening aan zullen passen over Turkije/Erdogan ongeacht wat er gebeurd.
Wees blij dat men niet blind Turkije de schuld geeft.
 Misschien had je je een beetje moeten verdiepen. Nu weet je toevallig dat Boersma haar naam als journalist gebruikte om rotzooi te trappen. Denk je dat ze de enige is die dat doet?
 Misschien had je je een beetje moeten verdiepen. Nu weet je toevallig dat Boersma haar naam als journalist gebruikte om rotzooi te trappen. Denk je dat ze de enige is die dat doet?
											 
			 
			
			
			Je lokt uit.quote:Op donderdag 24 januari 2019 18:37 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Omdat ze wit is: werkelijk?
Het is volkomen logisch dat veel mensen hier nogal hun twijfels hadden over waarom Turkije een journaliste uitzet. Als vervolgens blijkt dat dat in dit geval wel terecht is, dan zijn die users gelukkig slim genoeg om hun mening te herzien. Dit in tegenstelling tot een hoop Turken die nooit hun mening aan zullen passen over Turkije/Erdogan ongeacht wat er gebeurd.
Wees blij dat men niet blind Turkije de schuld geeft.
 
											 
			 
			
			
			Nogmaals: er is niets vreemds aan het feit dat er aanvankelijk twijfels waren over de reden dat Turkije een journalist onjuist behandeld. Het geval Boersma zal niet uniek zijn, maar ze is zeker een uitzondering.quote:Op donderdag 24 januari 2019 18:42 schreef Atak het volgende:
[..]
Het heeft vooral niks te maken met white privelege en alles beter weten.Misschien had je je een beetje moeten verdiepen. Nu weet je toevallig dat Boersma haar naam als journalist gebruikte om rotzooi te trappen. Denk je dat ze de enige is die dat doet?
 
			 
			
			
			Nee hoor. De vorige rel tussen Turkije en Nederland om een journalist was Frederike Geerdink. Ongeveer dezelfde scenario. Domme kut die zat te rollebollen (lees: neuken) met terroristen en rotzooi zat te trappen (lees: openlijk terreur steunen) toen ze eruit werd gekickt mocht ze aan alle talkshow tafels om haar eenzijdige verhaaltje te doen. Boersma dacht dit ook te kunnen doen maar ze was net een brug te ver gegaan door de veiligheid van Nederland ook in geding te stellen. Anders was zei ook als heldin uitgeroepen. Ik vind Turkije nog mild. Ik had zulke types minstens voor 5 jaar vastgezet.quote:Op donderdag 24 januari 2019 18:49 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Nogmaals: er is niets vreemds aan het feit dat er aanvankelijk twijfels waren over de reden dat Turkije een journalist onjuist behandeld. Het geval Boersma zal niet uniek zijn, maar ze is zeker een uitzondering.
 
			 
			
			
			De IS slet uithangen en dan ook nog een zaak aanspannenquote:
 Beter gooien ze haar voor 25 jaar de cel in. Ze mag blij zijn dat ze niet in een Turkse cel is geflikkert. Dat had ik haar wel gegunt eigenlijk.
 Beter gooien ze haar voor 25 jaar de cel in. Ze mag blij zijn dat ze niet in een Turkse cel is geflikkert. Dat had ik haar wel gegunt eigenlijk.
											 
			 
			
			
			Aardige teksten. Qua intelligentie, empathisch en kritisch denkvermogen ontstijgt ze de gemiddelde Nederlandse journalist. Dat moeten we natuurlijk niet hebben in dit oh zo vrije land.quote:Op zaterdag 19 januari 2019 00:44 schreef epicbeardman het volgende:
Kijk dit blogje dan die ze op privé heeft gezet. https://ansboersma.com/2015/07/22/kamperen-voor-gevorderden/
https://web.archive.org/w(...)en-voor-gevorderden/
Toen heeft ze vast haar kansenparel ontmoet, naïef links meisje die excentriek wil overkomen bij haar hippe vriendenking
[..]
oh wat is ze toch de wereld aan het verbeteren zeg
https://web.archive.org/w(...)ps://ansboersma.com/
voor meer, was ze al bekeerd tot moslim? wat een verhalen en idealisering van de islam zeg.. bijna eng
ze klaagt er over dat haar terrorist alleen maar oorlog wil kijken en zij boer zoekt vrouw
[..]


even nadruk leggen dat haar vriend een Syriër is zeg, poeh wat een wereldmens
 
			 
			
			
			Precies. Deze trut verdient echt wat Ebru Umar heeft meegemaakt, maar dan 10x harder.quote:Op donderdag 24 januari 2019 20:16 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
De IS slet uithangen en dan ook nog een zaak aanspannenBeter gooien ze haar voor 25 jaar de cel in. Ze mag blij zijn dat ze niet in een Turkse cel is geflikkert. Dat had ik haar wel gegunt eigenlijk.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ze is echt niet vanwege remsporen in haar stringetje turkije uit geflikkert. Zoiets doen ze niet zomaar. Oordelen kan dus primaquote:Op donderdag 24 januari 2019 21:22 schreef manny het volgende:
tja. We weten het allemaal niet he. Kan geen stijl of meneer breedveld wel van alles roepen, maar we weten niet welke info er is, wat er is doorgespeeld en wat haar rol in het hele verhaal is
Nog maar even niet oordelen dus
 
			 
			
			
			Dat riep jouw moeder vannacht ook.quote:Op donderdag 24 januari 2019 21:16 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Precies. Deze trut verdient echt wat Ebru Umar heeft meegemaakt, maar dan 10x harder.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Als ik het goed heb begrepen heeft Nederland gewoon bij de buitenlandse diensten wat informatie opgevraagd over haar reisbewegingen. Lijkt mij prima. Als zij meermaals naar bijvoorbeeld Syrië of Irak was gereisd, dan had dit misschien een ander beeld gegeven over Ans binnen het terroristische gebeuren.quote:Op donderdag 24 januari 2019 22:59 schreef polderturk het volgende:
Het Nederlandse OM had haar direct moeten benaderen toen ze in Nederland was. Want ze is immers verdachte. Ze is nog niet veroordeeld.
 
			 
			
			
			Niet echt objectief.twitter:bernavvilsteren twitterde op donderdag 24-01-2019 om 22:46:46@fgeerdink @Nieuwsuur Het ranzige sexisme, het satanisch genoegen om Boersma door de modder te sleuren. Het is de heksenverbranding vd 21ste eeuw. reageer retweet
 
			 
			
			
			Misschien wil ze stiekem ook graag een terrorist neuken?quote:Op donderdag 24 januari 2019 23:22 schreef maan_man het volgende:
Een journalist van de NPO anno 2019:Niet echt objectief.twitter:bernavvilsteren twitterde op donderdag 24-01-2019 om 22:46:46@fgeerdink @Nieuwsuur Het ranzige sexisme, het satanisch genoegen om Boersma door de modder te sleuren. Het is de heksenverbranding vd 21ste eeuw. reageer retweet
 
			 
			
			
			Misschien neukt ze al met terroristen. Die @fgeerdink waar ze op reageert is ook een terroristenneuker. Ze heeft het bed met meerdere PKK terroristen gedeeld.quote:Op donderdag 24 januari 2019 23:38 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Misschien wil ze stiekem ook graag een terrorist neuken?
 
			 
			
			
			En terecht. Het OM mat name heeft dubieus gehandeld.quote:Op donderdag 24 januari 2019 23:45 schreef polderturk het volgende:
https://twitter.com/DaanCoppola/status/1088482689307549697?s=20
 
			 
			
			
			NPO is sws niet objectief, het NOS journaal is echt verschrikkelijk gekleurd en ik zie regelmatig dat ze belangrijke feiten weglaten in items.quote:Op donderdag 24 januari 2019 23:22 schreef maan_man het volgende:
Een journalist van de NPO anno 2019:Niet echt objectief.twitter:bernavvilsteren twitterde op donderdag 24-01-2019 om 22:46:46@fgeerdink @Nieuwsuur Het ranzige sexisme, het satanisch genoegen om Boersma door de modder te sleuren. Het is de heksenverbranding vd 21ste eeuw. reageer retweet
 
			 
			
			
			Jij zou graag willen dat jouw ranzige seksisme geheel objectief door de vingers werd gezien?quote:Op vrijdag 25 januari 2019 00:56 schreef julius123 het volgende:
NPO is sws niet objectief, het NOS journaal is echt verschrikkelijk gekleurd en ik zie regelmatig dat ze belangrijke feiten weglaten in items.
 
			 
			
			
			Jij zegt dus eigenlijk: laat mij zelf de gore toetsenbordklootzak uithangen, maar o wee als een ander daar iets lelijks over zegt (want die hoort “objectief” te zijn).quote:Op donderdag 24 januari 2019 23:22 schreef maan_man het volgende:
Een journalist van de NPO anno 2019:Niet echt objectief.twitter:bernavvilsteren twitterde op donderdag 24-01-2019 om 22:46:46@fgeerdink @Nieuwsuur Het ranzige sexisme, het satanisch genoegen om Boersma door de modder te sleuren. Het is de heksenverbranding vd 21ste eeuw. reageer retweet
 
			 
			
			
			Weet ze zelf ook wel. Ze noemt zichzelf goedkoop in haar eigen onderschrift.quote:Op donderdag 24 januari 2019 23:22 schreef maan_man het volgende:
Een journalist van de NPO anno 2019:Niet echt objectief.twitter:bernavvilsteren twitterde op donderdag 24-01-2019 om 22:46:46@fgeerdink @Nieuwsuur Het ranzige sexisme, het satanisch genoegen om Boersma door de modder te sleuren. Het is de heksenverbranding vd 21ste eeuw. reageer retweet
 
			 
			
			
			Lijkt wel met een fles whisky op geschreven in een poging allemaal losse hoopjes te combineren.quote:Op vrijdag 18 januari 2019 11:30 schreef Slayage het volgende:
opinie in joop
Het is buitengewoon vermakelijk om de extreem rechtse sites, bloggers en twitteraars te volgen over de affaire Boersma want die hebben hun probleem. Ze geven altijd af op Erdogan, de fundamentalist en de tiran die het Ebruutje zo moeilijk heeft gemaakt en door de Gutmenschen de EU wordt ingepraat. Ook agenten van politie kunnen niet deugen want die zitten elk jaar weer te smikkelen op de iftarmaaltijd.
Maar Ans Boersma is in dezelfde verdwongen breinen geen slachtoffer maar net zo goed een baarlijke duivelin. Zij heeft het immers gewaagd om in Lesbos vluchtelingen te gaan helpen. Ook studeerde zij antropologie aan de VU, wat natuurlijk heel erg vreselijk is. En zij heeft het bed gedeeld met….met…het is te ontzettend om op te schrijven. Voorlopige conclusie: Erdogan is de toffe peer want zo´n vrouwtje moet natuurlijk op haar plaats worden gezet.
 
			 
			
			
			 .
. 
			 
			
			
			https://www.telegraaf.nl/(...)liste-terreurkopstukquote:Op vrijdag 25 januari 2019 08:52 schreef Slobeend het volgende:
Wat zijn er bizar veel mensen achterdochtig, bijna eng fanatiek. Hele rechtse kliekje inclusief de Telegraaf is over de zeik. Alsof het een NSB vrouw is.
Ik vind het een vrij plausibel verhaal wat ze bij Nieuwsuur gaf, waarom heeft het OM haar niet eerder vragen gesteld toen ze in Nederland was maar is ze zo raar uit Turkije gehaald? Ze komt op mij totaal niet over als iemand die dingen verbergt, een tikje naïef wellicht ja, maar het OM heeft ook wel wat uit te leggen hoor.
 
			 
			
			
			Die zijn niet spannend genoegquote:Op vrijdag 25 januari 2019 08:38 schreef RapaNui het volgende:
Heb het gisteravond weer voorbij zien komen op TV.
Kon mevrouw geen boeren Hollandse vent krijgen?
 
			 
			
			
			De door jou gekozen toon en woorden zijn onnodig grievend en leiden af van de inhoud van jouw betoog. Maar goed, iedereen kiest zijn eigen toon en misschien was het wel de bedoeling om de aandacht af te leiden van de inhoud van het betoog.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 06:15 schreef Ringo het volgende:
[..]
Jij zegt dus eigenlijk: laat mij zelf de gore toetsenbordklootzak uithangen, maar o wee als een ander daar iets lelijks over zegt (want die hoort “objectief” te zijn).
Als het niet zo hypocriet was, was je naïviteit vertederend.
 
			 
			
			
			‘Liefje journalist terreurkopstuk’, walgelijke titel.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 09:01 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
https://www.telegraaf.nl/(...)liste-terreurkopstuk
Toen hij in een asielcentrum binnenliep werden mensen bang en onrustig. Dan ben je geen onbekende in het wereldje.
En als zij niets te verbergen had, waarom heeft zij dat zelf niet gemeld, het lijkt me een volwassen dame.
Prima gehandeld door het OM
 
			 
			
			
			Ex-liefje was meer accuraat geweest. Voor de rest een prima titel. Het geeft geen waardeoordeel over de journaliste. Het geeft alleen aan over wie het gaat, namelijk het ex-liefje van. Net zoals Frank Masmeijer vaak de oud-tv-presentator wordt genoemd. Daarmee geef je ook geen waardeoordeel over de tv.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 09:13 schreef Slobeend het volgende:
[..]
‘Liefje journalist terreurkopstuk’, walgelijke titel.
Als dat klopt dan is ze wel erg naïef geweest, maar ze wist wel dat hij een fanatiek strijder tegen Assad was. Al-Nusra is geen IS. De regering steunde zelf groeperingen die werden gekenmerkt als jihadistisch. Maar ik zie nog steeds niet waarom zij dan zo halsoverkop uit Turkije moest worden gehaald. Het zijn twee losstaande zaken. En als je niks te verbergen hebt moet je jezelf melden? Omgekeerde wereld.
 
			 
			
			
			Een vrouw die met een leider van een terroristencel ging een tikje naïef noemen.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 08:52 schreef Slobeend het volgende:
Wat zijn er bizar veel mensen achterdochtig, bijna eng fanatiek. Hele rechtse kliekje inclusief de Telegraaf is over de zeik. Alsof het een NSB vrouw is.
Ik vind het een vrij plausibel verhaal wat ze bij Nieuwsuur gaf, waarom heeft het OM haar niet eerder vragen gesteld toen ze in Nederland was maar is ze zo raar uit Turkije gehaald? Ze komt op mij totaal niet over als iemand die dingen verbergt, een tikje naïef wellicht ja, maar het OM heeft ook wel wat uit te leggen hoor.
 
  
											 
			 
			
			
			dit inderdaad, ik ben benieuwd of zij bij dat bezoek aan de balie was...quote:Op vrijdag 25 januari 2019 09:30 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Een vrouw die met een leider van een terroristencel ging een tikje naïef noemen.
 
			 
			
			
			wat de neuk is dit voor een kop "Liefje journaliste terreurkopstuk"quote:Op vrijdag 25 januari 2019 09:01 schreef ootjekatootje het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)liste-terreurkopstuk
 
  en wat de denken van die abonnees? tokkie valhalla
  en wat de denken van die abonnees? tokkie valhalla   
											 
			 
			
			
			waarom meteen zo bijzonder taalgebruik?quote:Op vrijdag 25 januari 2019 09:57 schreef Slayage het volgende:
[..]
wat de neuk is dit voor een kop "Liefje journaliste terreurkopstuk"
de telegraaf maakt zo vaak knip en klaar waarom ik moet kotsen om die kranten wat de denken van die abonnees? tokkie valhalla
 
			 
			
			
			Terroristencel? Bron? Al Nusra ontstond in de strijd tegen Assad, maar hebben natuurlijk allerlei gruwelijkheden begaan in Syrië. Foute groep uiteraard. Maar naar eigen zeggen stopte hij er mee in 2012. We moeten afwachten of dit klopt of gelogen is. Je kan haar kwalijk nemen dat ze dit niet wist of niet wilde weten, maar alsnog vind ik dat ze nu behandeld wordt als een terroristen'liefje', terwijl daar nog helemaal geen sprake van is, bovendien is het allang uit.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 09:30 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Een vrouw die met een leider van een terroristencel ging een tikje naïef noemen.
 
			 
			
			
			True, ben ook benieuwd wat de uitkomst zal zijn.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 08:52 schreef Slobeend het volgende:
Ik vind het een vrij plausibel verhaal wat ze bij Nieuwsuur gaf, waarom heeft het OM haar niet eerder vragen gesteld toen ze in Nederland was maar is ze zo raar uit Turkije gehaald? Ze komt op mij totaal niet over als iemand die dingen verbergt, een tikje naïef wellicht ja, maar het OM heeft ook wel wat uit te leggen hoor.

Volgens Justitie.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 10:21 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Terroristencel? Bron? Al Nusra ontstond in de strijd tegen Assad, maar hebben natuurlijk allerlei gruwelijkheden begaan in Syrië. Foute groep uiteraard.
 
			 
			
			
			Oke, daar heb je wel een punt, maar hij zegt zelf nooit gruwelijkheden te hebben uitgevoerd, als dat niet blijkt te kloppen, waar het op begint te lijken, kan je haar verwijten dat ze niet meer argwaan heeft gehad. Ontstellend naïef. Maar anderzijds, als hij het heel goed verborgen hield, hoe had ze dat moeten weten? We weten nog heel veel niet in ieder geval.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 10:23 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Volgens Justitie.
Ik blijf het knap vinden dat we groepen als JaN gaan downplayen in een poging om het OM of Turkse regime in een kwaad daglicht te stellen.
Deze groep is een afgeleide van al-Qa'idaen is geen enkel moment in het bestaan geen terreurgroep geweest. De aanslagen in Damascus begonnen al vlak na oprichting, dus het argument 'maar hij stopte er daarna alweer mee' vind ik onzin.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Maar ze heeft beweert dat niet te hebben gedaan. Alleen voor een reis naar Nederland, niet permanent. Haar woord tegen het OM...quote:Op vrijdag 25 januari 2019 10:35 schreef ThePlaneteer het volgende:
Als een lid van een terreurcel zegt nooit zelf gruwelijkheden te hebben gepleegd vind ik dat niet heel plausibel. Daarnaast is het lid zijn al strafbaar, de leider heeft persoonlijk ook geen gruwelijkheden gepleegd. Maar je bent wel deel van het proces.
Daarnaast, hij werd herkend door andere jihadisten. Dan ben je denk niet zomaar iemand.
Of ze het allemaal wist is nog niet eens van belang: de aanklacht is dat ze hem aan valse papieren heeft geholpen.
 
			 
			
			
			Hij reisde onder een valse naam samen met Boersma.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 10:37 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Maar ze heeft beweert dat niet te hebben gedaan. Alleen voor een reis naar Nederland, niet permanent. Haar woord tegen het OM...
 
			 
			
			
			Op dat moment dacht ze dat het gewoon een andere Syrische naam van hem was. Ik denk niet dat ze te kwade trouw was, als ik haar interviews zie en lees. Maar dat zal allemaal nog moeten blijken.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 10:39 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Hij reisde onder een valse naam samen met Boersma.
 
			 
			
			
			Maar:quote:Op vrijdag 25 januari 2019 10:44 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Op dat moment dacht ze dat het gewoon een andere Syrische naam van hem was. Ik denk niet dat ze te kwade trouw was, als ik haar interviews zie en lees. Maar dat zal allemaal nog moeten blijken.
 
			 
			
			
			Relatie met een IS strijder? Nee. Op dat moment wist ze alleen dat hij een strijder tegen Assad was.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 10:46 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Maar:
Ze had een relatie met een IS strijder
Ze haalde hem naar Nederland
Hij reisde met een valse naam
Jij vind het vervolgens onterecht dat het OM wat meer informatie opvraagt bij de Turkse regering? Ik vind dit namelijk wel een aantal rode vlaggen.
En voor hetzelfde geld wist ze écht niks, dan nog ben ik van mening dat het OM hier weinig fout doet.
 
			 
			
			
			De manier hoe het nu is gegaan is terecht en verre van bizar. Misschien zit ze er wel verder in dan jij kan vermoeden. Als jij daar zelf geen zicht op hebt, dan moet jij iemand anders, in dit geval Turkije, vragen om een en ander na te gaan.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 10:49 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Relatie met een IS strijder? Nee. Op dat moment wist ze alleen dat hij een strijder tegen Assad was.
En het OM wist al heel lang van die valse naam en Boersma, dus ze hadden haar gewoon al eerder kunnen vragen en verhoren. De manier hoe het nu gegaan is vind ik tamelijk bizar ja.
 
			 
			
			
			das miet helemaal waar mensen die in syrie voor de PKK hebben gestreden mogen hier vrij rondlopen. dit terwijl de PKK gewoon op de nederlanse terreurlijst staat net als Nusra.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 10:35 schreef ThePlaneteer het volgende:
Als een lid van een terreurcel zegt nooit zelf gruwelijkheden te hebben gepleegd vind ik dat niet heel plausibel. Daarnaast is het lid zijn al strafbaar, de leider heeft persoonlijk ook geen gruwelijkheden gepleegd. Maar je bent wel deel van het proces.
 
			 
			
			
			de telegraaf is al jaar en dag een tokkie krant, das niks nieuws https://zembla.bnnvara.nl(...)ers-van-de-telegraafquote:Op vrijdag 25 januari 2019 09:59 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
waarom meteen zo bijzonder taalgebruik?
Tokkie Valhalla?
Is dat nu echt omdat een van je heldinnen door de mand is gevallen?
 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 25 januari 2019 10:39 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Hij reisde onder een valse naam samen met Boersma.
quote:Mijn ex is in de zomer van 2014 naar Nederland gekomen, en de beschuldiging van valsheid in geschrifte heeft met zijn komst te maken. Ik heb die jongen niet illegaal naar Nederland geholpen, laat dat helder zijn. Waar ik woensdag over ondervraagd ben is over het feit dat ik, nadat ik twee keer bij hem in Turkije was geweest, tegen hem zei: ‘Het zou leuk zijn als je mijn leven in Nederland een keer kan zien, dus laten we een poging doen om een Schengen-visum voor je aan te vragen.’ Nou ja, ik had moeten weten dat het bij voorbaat zou uitdraaien op mislukking dat een Syriër een toeristenvisum krijgt, maar ik dacht: wie niet waagt, die niet wint. Dus wij hebben toen die formulieren ingevuld. Dat is toen afgewezen, en toen we daartegen in beroep gingen opnieuw.”
Waarom werd het afgewezen?
“De overheid twijfelde aan de redenen van zijn komst. Maar toen ik deze week werd ondervraagd, toverden ze mijn bezwaarschrift op tafel. Ze zeiden dat ik met verkeerde intenties hem aan een visum heb geprobeerd te helpen. Maar op dat moment, in het voorjaar van 2014, wilde hij echt alleen op bezoek komen. Hij was wel bezig met Europa, maar hij zei altijd tegen mij dat als hij naar Europa zou gaan, hij daar ook wel sneller kon komen. Gewoon illegaal.
“Er bleek ook nog iets anders: ik kende op dat moment mijn ex alleen onder zijn voornaam, dus ik zei: ‘Geef me even jouw paspoort zodat ik jouw gegevens kan invullen voor dat formulier. En toen gaf hij mij zijn familie-paspoort met zijn officiële naam. Dat was een andere naam dan de voornaam die ik kende, maar ik vond dat niet zo gek, in Syrië heb je natuurlijk ook familie- en stamnamen, en ik ben wel gewend dat Syriërs verschillende namen dragen. Daarmee heb ik dus de formulieren ingevuld.
“Nadat zijn aanvraag was afgewezen, is hij zelf illegaal via Griekenland naar Europa gekomen, op een vals paspoort. Ik heb daar niets mee te maken gehad, en bovendien vind ik de smokkel-industrie afschuwelijk, want er wordt geld over de hoofden van slachtoffers verdiend. Dus hij arriveerde in Nederland en kwam toen met een ander paspoort op de proppen, hij vertelde mij toen dat hij wilde voorkomen dat Assad wist dat hij in Nederland was en dat hij dus met een ander paspoort een verblijfsvergunning had aangevraagd.”
Dus u wist het wel?
“Ja. Hij is die aanvraag ingegaan (op basis van het valse paspoort, red.) en een paar weken later zijn ze er in Nederland achter gekomen dat zijn paspoort vals was. Maar toen heeft hij dus alsnog een verblijfsvergunning gekregen voor vijf jaar en een reisdocument. Ik dacht dat als de Nederlandse staat die identiteit heeft goedgekeurd, dan is dat prima. Ik weet nog steeds niet wat ik fout heb gedaan, ik heb zijn visum-formulier ingevuld op basis van het paspoort waar zijn echte familienaam op stond.”
Maar justitie zegt dat u het visum-formulier hebt ingevuld met de intentie dat uw ex voor altijd in Nederland kon blijven?
“Ja, en dat terwijl ik in het bezwaarschrift de prachtige zin had opgenomen dat als ik de intentie had om die jongen op die manier naar Nederland te halen, in een latere fase van onze relatie, want als je getrouwd bent, ga je een ander traject in, we dat dan als ‘welopgevoede en hoogopgeleide mensen volgens de officiële manier zouden doen’. Maar goed, van dat huwelijk is het dus nooit gekomen.”
 
			 
			
			
			In 2013/2014 bestonden de 'strijders' tegen Assad voornamelijk nog uit sharia aanhangers. De originele betogers, demonstranten en opstandelingen hadden al eerder doorzien dat hún strijd verloren was en waren al gevlucht, ondergedoken, of via indoctrinatie/angst opgenomen in een radicale groepering.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 10:49 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Relatie met een IS strijder? Nee. Op dat moment wist ze alleen dat hij een strijder tegen Assad was.
Tot dusver hebben we uitgebreid het verhaal gehoord van de kant van 'Aziz' en van Ans. Niemand hier weet wat de AIVD, Grapperhaus e/o het OM aan informatie heeft. Dus om nu als eenzijdige geïnformeerde 'Aziz' en Ans op hun blauwe ogen geloven getuigt dan óók van naïviteit.quote:En het OM wist al heel lang van die valse naam en Boersma, dus ze hadden haar gewoon al eerder kunnen vragen en verhoren. De manier hoe het nu gegaan is vind ik tamelijk bizar ja.
 
			 
			
			
			Dat is mooi. De echte naam van 'Aziz' is dus bekend.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 11:04 schreef Slobeend het volgende:
“Er bleek ook nog iets anders: ik kende op dat moment mijn ex alleen onder zijn voornaam, dus ik zei: ‘Geef me even jouw paspoort zodat ik jouw gegevens kan invullen voor dat formulier. En toen gaf hij mij zijn familie-paspoort met zijn officiële naam. Dat was een andere naam dan de voornaam die ik kende, maar ik vond dat niet zo gek, in Syrië heb je natuurlijk ook familie- en stamnamen, en ik ben wel gewend dat Syriërs verschillende namen dragen. Daarmee heb ik dus de formulieren ingevuld.
 
			 
			
			
			Maar het gaat over 2011 en 2012.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 11:18 schreef Montagui het volgende:
[..]
In 2013/2014 bestonden de 'strijders' tegen Assad voornamelijk nog uit sharia aanhangers. De originele betogers, demonstranten en opstandelingen hadden al eerder doorzien dat hún strijd verloren was en waren al gevlucht, ondergedoken, of via indoctrinatie/angst opgenomen in een radicale groepering.
De vraag is dus of hij er toen is uitgestapt of dat ze er is ingetuind. Of dat ze liegt, maar dat denk ik niet.quote:Hij wordt verdacht van deelname aan Al-Nusra, de Syrische tak van Al-Qaida.
“Ik ben daar niet verbaasd over, Al-Nusra zat ook in de alliantie tegen Assad. Maar we hebben het over het Syrië van 2011 en 2012. Al-Nusra is in december 2012 bestempeld tot terroristische organisatie, in die maand is mijn ex eruit gestapt. En hij was altijd faliekant tegen Islamitische Staat (IS). Zijn strijd ging niet om het vestigen van een islamitische staat, maar was gericht tegen dictator Assad.
 
			 
			
			
			het gaat ook over recente dingen. als je het nieuwsuur stuk bekijkt wordt aangegeven dat hij is opgepakt nav een geldtransport uit/naar saudi arabie.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 11:27 schreef Slobeend het volgende:
Maar het gaat over 2011 en 2012.
De vraag is dus of hij er toen is uitgestapt of dat ze er is ingetuind.
 
			 
			
			
			Het gaat er toch niet om wat zij allemaal wist?quote:Op vrijdag 25 januari 2019 10:49 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Relatie met een IS strijder? Nee. Op dat moment wist ze alleen dat hij een strijder tegen Assad was.
En het OM wist al heel lang van die valse naam en Boersma, dus ze hadden haar gewoon al eerder kunnen vragen en verhoren. De manier hoe het nu gegaan is vind ik tamelijk bizar ja.
Nogmaals, het gaat er niet om of ze het wist. Daarvan wordt ze ook (nog) niet beschuldigd.quote:
 
			 
			
			
			Zij heeft hem niet naar Nederland gegaald als je goed leest... Dat verzoek werd afgewezen.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 11:34 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Het gaat er toch niet om wat zij allemaal wist?
Bronnen zeggen dat het om een terrorist gaat. Die heeft zij naar Nederland gehaald. Terecht dat het OM daar vragen bij had.
[..]
Nogmaals, het gaat er niet om of ze het wist. Daarvan wordt ze ook (nog) niet beschuldigd.
 
			 
			
			
			Ja, en zij wist toen ze hem in Nederland zag dat dat met een vals paspoort is gebeurt. Daarmee is ze niet naar de politie gegaan. Sterker nog, ze heeft toen een visum aanvraag gedaan.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 11:36 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Zij heeft hem niet naar Nederland gegaald als je goed leest... Dat verzoek werd afgewezen.
 
			 
			
			
			Ze leerde hem kennen in 2013. Wat hij daarvoor deed is 'zijn' verhaal waar Ans geen enkel vraagteken bij stelde.quote:
 
			 
			
			
			Ja zo werkt de smokkel he. Bovendien: “Ja. Hij is die aanvraag ingegaan (op basis van het valse paspoort, red.) en een paar weken later zijn ze er in Nederland achter gekomen dat zijn paspoort vals was. Maar toen heeft hij dus alsnog een verblijfsvergunning gekregen voor vijf jaar en een reisdocument. Ik dacht dat als de Nederlandse staat die identiteit heeft goedgekeurd, dan is dat prima."quote:Op vrijdag 25 januari 2019 11:37 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Ja, en zij wist toen ze hem in Nederland zag dat dat met een vals paspoort is gebeurt. Daarmee is ze niet naar de politie gegaan.
 
			 
			
			
			?quote:
Er is nog niet eens een aanklacht, laat staan een oordeel. Dus wat bedoel je met te makkelijk veroordeelt?quote:Op vrijdag 25 januari 2019 11:44 schreef Slobeend het volgende:
Ik wil die hele Aziz absoluut niet verdedigen maar Ans wordt te makkelijk veroordeelt in mijn ogen.
 
			 
			
			
			Vervolgens is ze uitgezet uit het land waar ze woont alsof ze een crimineel is, ontslagen door FD en wordt ze nu door een hoop mensen afgeschilderd als leugenaar en terroristenliefje. Dat is zo ongeveer iemand aan de hoogste boom hangen.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 11:44 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
?
Hoezo zeg je dit.
OM is een onderzoek gestart en heeft daarbij wat informatie aan Turkije gevraagd.
Dat is niet iemand aan de hoogste boom hangen.
 
			 
			
			
			Veroordeeld door de algemene opinie...quote:Op vrijdag 25 januari 2019 11:44 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Er is nog niet eens een aanklacht, laat staan een oordeel. Dus wat bedoel je met te makkelijk veroordeelt?
 
			 
			
			
			Mevrouw had relatie met iemand die bij een terroristen organisatie was (wist ze niet naar eigen zeggen)quote:Op vrijdag 25 januari 2019 11:47 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Vervolgens is ze uitgezet uit het land waar ze woont alsof ze een crimineel is, ontslagen door FD en wordt ze nu door een hoop mensen afgeschilderd als leugenaar en terroristenliefje. Dat is zo ongeveer iemand aan de hoogste boom hangen.

Dus je gebruikt nu de algemene opinie in de discussie of het OM terecht heeft gehandeld in een discussie met iemand die die algmene opinie niet deelt.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 11:48 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Veroordeeld door de algemene opinie...
 
			 
			
			
			Nee, maar het is wel een uitvloeisel van hoe het OM gehandeld heeft. Dit had ook prima met wat minder poeha gekund. Verder vind ik je hele relaas gekleurd en sterk aangezet, maar dat terzijde.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 11:56 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Mevrouw had relatie met iemand die bij een terroristen organisatie was (wist ze niet naar eigen zeggen)
Mevrouw probeerde deze man naar Nederland te halen (niet gelukt)
Meneer kwam illegaal naar Nederland (wist mevrouw)
Mevrouw probeert visum voor hem aan te vragen (met de informatie die ze had)
Mevrouw liegt tegen werkgever over verleden
Meneer wordt herkend als terrorist
OM heeft veel bronnen dat het een hooggeplaatste terrorist is
OM doet onderzoek naar terrorist en daar hoort ook onderzoek bij mevrouw bij
OM vraagt informatie op bij Turkije
Turkije leest bovenstaande. Turkije zet haar het land uit.
Mevrouw is boos en wil terug, en klaagt daarnaast Nederland aan omdat zij schuldig zijn aan haar uitzetting.
Ontslag is terecht want mevrouw loog tegen werkgever (dus dat is gewoon feitelijk waar?)
Informatie aanvraag lijkt terecht want er zijn veel rode vlaggen omtrent haar ex
Twijfels omtrent wat ze wel en niet wist lijken mij ook terecht.
Dat Turkije haar wel of niet had mogen uitzetten is een tweede, vind dat ook overdreven, maar ik heb ook nergens gezegd dat dat terecht is? Dus raar dat je dat nu roept, ik heb ook nooit woorden terroristenliefje genoemd hier
[..]
Dus je gebruikt nu de algemene opinie in de discussie of het OM terecht heeft gehandeld in een discussie met iemand die die algmene opinie niet deelt.
Dat slaat nergens op, ik kan dat ook niet helpen. Ik beweer alleen dat het OM gehandeld heeft namens ons land.
 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 25 januari 2019 11:47 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Vervolgens is ze uitgezet uit het land waar ze woont alsof ze een crimineel is, ontslagen door FD en wordt ze nu door een hoop mensen afgeschilderd als leugenaar en terroristenliefje. Dat is zo ongeveer iemand aan de hoogste boom hangen.
Internet/Fok! =/= de algemene opiniequote:Op vrijdag 25 januari 2019 12:01 schreef Slobeend het volgende:
Verder vind ik je hele relaas gekleurd en sterk aangezet, maar dat terzijde.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Exact. Assad is geen dommerik.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 12:22 schreef Slayage het volgende:
in dit artikel lees ik dat hij 6 jaar in heeft sednaya vastgezeten. hij is dus ook "staatsondermijnend" bezig geweest voor de burgeroorlog uitbrak. in 2011 is hij met heel veel mede jihadisten door het regime doelbewust vrijgelaten om de opstand een islamistische karakter te geven. het regime wist precies wat het deed toen ze hen vrijlieten. de jihadis hebben uiteindelijk de opstand voor hunzelf gekaapt en de rest is bekend. daarom ook de assadistische propaganda sinds dag 1 van de opstand, "je bent voor mij of je bent voor de extremisten". het regime kreeg precies waar ze opgehoopt hadden.
Met name de gevangenen oproer van 2008/2009 zou informatie kunnen opleveren. Maar het Syrisch regime geeft hierover bar weinig prijs. Amnesty heeft wel wat namen van slachtoffers boven water kunnen krijgen, maar ik geloof dat er verder niet veel is.quote:
 
			 
			
			
			Vanaf maand een was duidelijk dat daar nogal wat stoute jongens tussen zaten.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 10:49 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Relatie met een IS strijder? Nee. Op dat moment wist ze alleen dat hij een strijder tegen Assad was.
En het OM wist al heel lang van die valse naam en Boersma, dus ze hadden haar gewoon al eerder kunnen vragen en verhoren. De manier hoe het nu gegaan is vind ik tamelijk bizar ja.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |