abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_184319118





Huidige cast:


SPOILER: En dan hebben we dit nog:
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat vooraf ging, in de GTST-topicreeks:

quote:
0s.gif Op woensdag 9 januari 2019 21:57 schreef Nathvi het volgende:
[ afbeelding ]

Als ik deze lijst zie besef ik me wel inderdaad hoe snel acteurs weer verdwijnen. Tegen de tijd dat Kimberly, die er net iets meer dan 2 jaar in zit, bijna halverwege staat. En als je er boven kijkt zie je ook dat acteurs lang zijn weg geweest en ook pas rond die tijd of erna zijn teruggekeerd. (Linda, Mark, "Sjors" en dan zou je ook Lucas en Rik nog kunnen meenemen met een paar kleine onderbrekinkjes.)

Kijk; ik ben net gewend aan dat Zoë er in zit, en snap nu hoe ze in elkaar zit. En dat is vaak het moment dat zo'n acteur er dan mee ophoudt, en dat is soms jammer voor het verhaal.
quote:
17s.gif Op donderdag 10 januari 2019 13:15 schreef charmed_angel het volgende:

[..]

ik vind haar helemaal niks :o Net als tiffy :r
quote:
0s.gif Op donderdag 10 januari 2019 13:31 schreef Thatsmelv het volgende:
Ik vind Shanti ook leuk! Leuker dan Tiffy iig.
quote:
0s.gif Op donderdag 10 januari 2019 14:06 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

Simpele verklaring: dat komt door die flexwet waarbij na twee tijdelijke contracten een vast contract moet worden aangeboden, of de werknemer zes maanden niet in dienst mag zijn voordat hij/zij een nieuw tijdelijk contract mag krijgen van de werkgever. Voorheen was dat drie maanden na drie tijdelijke contracten, dan schreven ze een personage drie maanden in coma, naar het buitenland, vermist, op vakantie, ontvoerd... Maar met een onderbreking van zes maanden wordt dat natuurlijk wel erg moeilijk om dat nog aardig te schrijven. Plus dat de acteur/actrice in kwestie niet zes maanden onbetaald en werkeloos thuis wil zitten. Nu zou de productie dat eventueel kunnen omzeilen (een acteur als Joep Sertons wordt bijvoorbeeld via een B.V.-constructie ingehuurd), maar dat is een juridisch dingetje.

En een andere verklaring is ook dat de meeste jonge acteurs na een paar jaar hun vleugels willen uitspreiden naar andere projecten. Barbara Sloesen gaf ook aan dat ze haar graag wilden behouden, maar dat zij toe was aan nieuwe rollen en projecten en niet jarenlang dezelfde rol wil spelen.


quote:
Poll: Hoe kijken jullie gtst?
Tv reguliere uitzending
Online reguliere uitzending
Vooruit op videoland
Ik volg alleen dit topic
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier
Handige links:
De officiële GTST site
GTST tunes/themes
Bol.com
GTST Courant

[ Bericht 38% gewijzigd door PeterKelder op 10-01-2019 14:13:27 ]
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
  donderdag 10 januari 2019 @ 14:22:19 #2
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_184319323
Als Nick die ander is gaat het wel kriebelen.
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_184319477
quote:
0s.gif Op donderdag 10 januari 2019 14:22 schreef Dr.Mikey het volgende:
Als Nick die ander is gaat het wel kriebelen.
Dat lijkt mij sterk, daar Christophe inmiddels al een aantal jaren een vaste rol in de Vlaamse soap Thuis heeft en dat niet snel te combineren is met GTST. Daarnaast, met zijn laatste optreden als Nick waren de rekeningen tussen hem en Ludo wel vereffend, en dat wraakplan was toen eigenlijk al out of character voor Nick.
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184320057
Het is ook wel zo dat de kwaliteit van de nieuwe acteurs de laatste jaren beter is geworden, die kunnen dan makkelijker na 1 of 2 jaar leerschool zeggen :W
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_184320482
Nou ja zeg! Waar is mijn "Papa Beer" TT :D!!!

quote:
0s.gif Op donderdag 10 januari 2019 13:31 schreef Thatsmelv het volgende:
Ik vind Shanti ook leuk! Leuker dan Tiffy iig.
Vind je dat echt ja? :@ Ik vind haar zo verrot acteren en ze voelt erg misplaatst op de een of andere manier.

quote:
0s.gif Op donderdag 10 januari 2019 14:22 schreef Dr.Mikey het volgende:
Als Nick die ander is gaat het wel kriebelen.
'T is Hein. Of in ieder geval Janine verdenkt hem en
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  donderdag 10 januari 2019 @ 15:57:50 #6
433862 Mr.Pomtip
Voor u ist menéér Pomtip!
pi_184320809
Zelf vind ik die Tiffy wel leuk, al moeten ze haar wat minder bijdehand en zweverig maken. Ze is nu ook teveel een bemoeial. Ik vind het wel een leuke actrice, dus hopelijk verzinnen de schrijvers nog wat betere verhalen rondom haar personage (of verwacht ik daarmee nu al teveel?). Niet dat ze alleen in de serie zit door Nieuwe Tijden en na twee jaartjes weer verdwijnt, zonder iets meegemaakt te hebben. We zien wel vaker dat rollen verdwijnen, alleen omdat de schrijvers er niks mee kunnen. Dat zou ik in dit geval zonde vinden.

Ik vind het ook leuk dat Jos terug is. Gebeurd niet vaak, dat je in GTST een acteur hebt, die zichzelf zo lijkt te vermaken in zijn rol. Alsof ze eindelijk een acteur bij een rol hebben bedacht, die past. Vreemd, maar dat maakt hem toch een reden om te kijken. Als je Bas Keijzer zo ziet, zou je kunnen denken dat hij in het echt ook zo'n rotzak is. Hij geniet er ook echt van, om die criminele rotzak te spelen. Ik haalde laatst al die Peijnenburg reclame aan. Sinds zijn rol van Jos moeten ze die reclame misschien maar niet meer laten zien. Staat gewoon een slechterik in die keuken daar! Wie wil daar nog peperkoek van kopen? Hij vertolkt de rol uitstekend! Hoop dat ze helemaal losgaan met dat personage. Alles eruit halen wat erin zit, want je weet niet of hij nog eens terugkeert.
Oja, ik hoop dat de eindoplossing niet is, dat één van de politiemensen (Alex, Daan, Aysen) hem neergeknald en het daarna over is. Anticlimax. Gewoon weer in de bak, anders eventueel vermist of gevlucht, zodat hij nog eens terug kan keren, weer een stukje slechter en kwader. De afgelopen jaren gaan ze bij GTST veel te onzorgvuldig om met de slechteriken. Ze worden afgevoerd, meestal dood, waarna je er nooit meer iets van hoort. Is het niet interessanter als een slechterik nog kan terugkeren of nog een mogelijke dreiging kan zijn? Dode personages zijn niet spannend meer, of het nu een hoofdrol of bijrol betreft. Het is voorspelbaar geworden.

Wie ik slecht vertolkt vind, is de nieuwe Rover. Voegt niks toe en is zomaar een vervelend ventje. De oude Rover had ook wel zulke buien, maar werd sterker vertolkt door Buddy Vedder. Daardoor had het personage toch iets waardoor hij sympathiek bleef, ondanks alles. Er stond tenminste een personage, ongeacht wat de schrijvers ermee deden. Bij die nieuwe heb ik dat helemaal niet. Ik vind het een rol die bestaat, omdat het eerder een succes was. Meer niet.

Ben ook minder te spreken over de rol van Daan. Na dat hele vage gedoe rondom die opa, is hij nu een beetje Amir aan het pesten, samen met Bing. Sowieso een hypocriet, die Bing. Zonder Amir was dat kind er nooit geweest. Vreemd, Mark leek laatst ineens te kunnen acteren, toen hij Ludo aanvloog. Acteert normaal als een krant in de regen, dus voor hem was het heel wat. Voor Marieke wordt het nu wat zielig allemaal. Zij acteert ook best goed nu. Niet geweldig, maar er gebeurd tenminste wat. Dat was een jaar geleden wel anders.

Maar het gaat tenminste weer wat beter. Ik kijk soms weer, omdat het spannend zou worden. Dat begint nu een beetje op gang te komen en dat valt niet tegen. Hoop dat ze het na de thrillermaand ook kunnen vasthouden, al verwacht ik dat de serie dan weer inzakt om de zomercliff voor te bereiden. Moet een fijn baantje zijn, schrijver bij GTST. Je hoeft maar twee keer per jaar hard te werken. Verder mag je zelf invullen hoe je jouw koffiepauze invult...

[ Bericht 5% gewijzigd door Mr.Pomtip op 10-01-2019 16:16:33 ]
  † In Memoriam † donderdag 10 januari 2019 @ 20:31:27 #7
230491 Zith
pls tip
pi_184325892
Rik mocht een heel fitnessruimte installeren in de verhoorkamer toen Zoë voor moord verdacht werd maar Amir mag met niemand praten omdat hij wat medicijnen heeft verkocht. :')
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
pi_184326119
Ik krijg echt oprecht de koude rillingen van Jos....
pi_184326655
quote:
0s.gif Op donderdag 10 januari 2019 13:30 schreef miaeak het volgende:

[..]

Ik vind haar op de een of andere manier ook heel erg out of place... Kan het niet echt thuisbrengen.
Zij is het type personage die normaal een kleine gastrol is van 2 weekjes. Het personage past inderdaad totaal niet tussen de rest van de cast, zowel het uiterlijk van de actrice als het karakter. Maar dat is voor mij denk ik wat het zo interessant maakt.
Zelf had ik haar alleen meer bij de groep van Bing-Nina-Zoe-Daan gedaan. Want zij en Tiffy vriendinnen komt zo niet-kloppend over :p.
pi_184327315
quote:
0s.gif Op donderdag 10 januari 2019 21:08 schreef Nathvi het volgende:

[..]

Zij is het type personage die normaal een kleine gastrol is van 2 weekjes. Het personage past inderdaad totaal niet tussen de rest van de cast, zowel het uiterlijk van de actrice als het karakter. Maar dat is voor mij denk ik wat het zo interessant maakt.
Zelf had ik haar alleen meer bij de groep van Bing-Nina-Zoe-Daan gedaan. Want zij en Tiffy vriendinnen komt zo niet-kloppend over :p.
Klopt ja dat gastrol gevoel had ik ook heel erg.
En inderdaad eerder Zoe etc dan Tiffy. Al neemt Tiffy iedereen wel onder haar hoede XD.
pi_184327637
quote:
0s.gif Op donderdag 10 januari 2019 21:42 schreef miaeak het volgende:

[..]

Klopt ja dat gastrol gevoel had ik ook heel erg.
En inderdaad eerder Zoe etc dan Tiffy. Al neemt Tiffy iedereen wel onder haar hoede XD.
Ja, maar zij lijkt mij het type die denkt: Wtf is dit voor zweverig wijf :p
pi_184328290
quote:
0s.gif Op donderdag 10 januari 2019 15:57 schreef Mr.Pomtip het volgende:
Zelf vind ik die Tiffy wel leuk, al moeten ze haar wat minder bijdehand en zweverig maken. Ze is nu ook teveel een bemoeial. Ik vind het wel een leuke actrice, dus hopelijk verzinnen de schrijvers nog wat betere verhalen rondom haar personage (of verwacht ik daarmee nu al teveel?). Niet dat ze alleen in de serie zit door Nieuwe Tijden en na twee jaartjes weer verdwijnt, zonder iets meegemaakt te hebben. We zien wel vaker dat rollen verdwijnen, alleen omdat de schrijvers er niks mee kunnen. Dat zou ik in dit geval zonde vinden.

Ik vind het ook leuk dat Jos terug is. Gebeurd niet vaak, dat je in GTST een acteur hebt, die zichzelf zo lijkt te vermaken in zijn rol. Alsof ze eindelijk een acteur bij een rol hebben bedacht, die past. Vreemd, maar dat maakt hem toch een reden om te kijken. Als je Bas Keijzer zo ziet, zou je kunnen denken dat hij in het echt ook zo'n rotzak is. Hij geniet er ook echt van, om die criminele rotzak te spelen. Ik haalde laatst al die Peijnenburg reclame aan. Sinds zijn rol van Jos moeten ze die reclame misschien maar niet meer laten zien. Staat gewoon een slechterik in die keuken daar! Wie wil daar nog peperkoek van kopen? Hij vertolkt de rol uitstekend! Hoop dat ze helemaal losgaan met dat personage. Alles eruit halen wat erin zit, want je weet niet of hij nog eens terugkeert.
Oja, ik hoop dat de eindoplossing niet is, dat één van de politiemensen (Alex, Daan, Aysen) hem neergeknald en het daarna over is. Anticlimax. Gewoon weer in de bak, anders eventueel vermist of gevlucht, zodat hij nog eens terug kan keren, weer een stukje slechter en kwader. De afgelopen jaren gaan ze bij GTST veel te onzorgvuldig om met de slechteriken. Ze worden afgevoerd, meestal dood, waarna je er nooit meer iets van hoort. Is het niet interessanter als een slechterik nog kan terugkeren of nog een mogelijke dreiging kan zijn? Dode personages zijn niet spannend meer, of het nu een hoofdrol of bijrol betreft. Het is voorspelbaar geworden.

Wie ik slecht vertolkt vind, is de nieuwe Rover. Voegt niks toe en is zomaar een vervelend ventje. De oude Rover had ook wel zulke buien, maar werd sterker vertolkt door Buddy Vedder. Daardoor had het personage toch iets waardoor hij sympathiek bleef, ondanks alles. Er stond tenminste een personage, ongeacht wat de schrijvers ermee deden. Bij die nieuwe heb ik dat helemaal niet. Ik vind het een rol die bestaat, omdat het eerder een succes was. Meer niet.

Ben ook minder te spreken over de rol van Daan. Na dat hele vage gedoe rondom die opa, is hij nu een beetje Amir aan het pesten, samen met Bing. Sowieso een hypocriet, die Bing. Zonder Amir was dat kind er nooit geweest. Vreemd, Mark leek laatst ineens te kunnen acteren, toen hij Ludo aanvloog. Acteert normaal als een krant in de regen, dus voor hem was het heel wat. Voor Marieke wordt het nu wat zielig allemaal. Zij acteert ook best goed nu. Niet geweldig, maar er gebeurd tenminste wat. Dat was een jaar geleden wel anders.

Maar het gaat tenminste weer wat beter. Ik kijk soms weer, omdat het spannend zou worden. Dat begint nu een beetje op gang te komen en dat valt niet tegen. Hoop dat ze het na de thrillermaand ook kunnen vasthouden, al verwacht ik dat de serie dan weer inzakt om de zomercliff voor te bereiden. Moet een fijn baantje zijn, schrijver bij GTST. Je hoeft maar twee keer per jaar hard te werken. Verder mag je zelf invullen hoe je jouw koffiepauze invult...
Ik sluit me hier wel bij aan eigenljk ^O^.
Al denk ik op recht wel dat het erg moeilijk is om steeds maar weer met verhaallijnen aan te komen en te bedenken wat er nu weer moet gebeuren met Ludo/Janine/Laura etc.
pi_184329008
ik snap bing wel hoor :@

Bing heeft wel een paar keer gevraagd of Amir dit aan kan, voor ze eraan begonnen _O-
Ikz ou het ook niet leuk vinden. Maar ik zou ook geen goede vriend kiezen :P
  † In Memoriam † donderdag 10 januari 2019 @ 23:27:39 #14
230491 Zith
pls tip
pi_184329577
quote:
17s.gif Op donderdag 10 januari 2019 23:02 schreef charmed_angel het volgende:
ik snap bing wel hoor :@

Bing heeft wel een paar keer gevraagd of Amir dit aan kan, voor ze eraan begonnen _O-
Ikz ou het ook niet leuk vinden. Maar ik zou ook geen goede vriend kiezen :P
Contactverbod regelen done.
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
  donderdag 10 januari 2019 @ 23:35:22 #15
418311 Claude_Viole
Loopt te kloten...
pi_184329758
Die Bing is ook niet echt slim bezig. Ze staan met elkaar in Huize Boks te praten over de bedreigingen, en plots gaat de deurbel. Bing twijfelt even en loopt naar de voordeur, wacht even, en rukt direct de deur open.

Er zit een deurspion in de deur. Waarom gebruikt hij die dan niet 8)7
pi_184330037
quote:
0s.gif Op donderdag 10 januari 2019 23:35 schreef Claude_Viole het volgende:
Die Bing is ook niet echt slim bezig. Ze staan met elkaar in Huize Boks te praten over de bedreigingen, en plots gaat de deurbel. Bing twijfelt even en loopt naar de voordeur, wacht even, en rukt direct de deur open.

Er zit een deurspion in de deur. Waarom gebruikt hij die dan niet 8)7
_O- _O- geweldig!
Doet me denken aan de lift bij Alberts en Alberts die een deurhendel aan de binnenkant had waardoor die lift dus met geen mogelijkheid naar boven of beneden kon :').
  donderdag 10 januari 2019 @ 23:51:51 #17
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_184330066
quote:
1s.gif Op donderdag 10 januari 2019 23:50 schreef miaeak het volgende:

[..]

_O- _O- geweldig!
Doet me denken aan de lift bij Alberts en Alberts die een deurhendel aan de binnenkant had waardoor die lift dus met geen mogelijkheid naar boven of beneden kon :').
Wie is die acteur tussen inspecteur Bronkhorst en Helen Helmink in het memorial plaatje?
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_184330106
quote:
1s.gif Op donderdag 10 januari 2019 23:51 schreef Dr.Mikey het volgende:

[..]

Wie is die acteur tussen inspecteur Bronkhorst en Helen Helmink in het memorial plaatje?
De broer van Helen Helmink. En dat is Helen niet maar een scenario schrijfster die gtst op poten heeft gezet en lang heel belangrijk was voor de serie. Beetje wat Rohan nu is ;). (Wist ik ook niet hoor, maar voor het maken van de nieuwe in memoriam moest ik wat foto's googlen dus vandaar :@.)
  donderdag 10 januari 2019 @ 23:58:05 #19
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_184330179
quote:
1s.gif Op donderdag 10 januari 2019 23:54 schreef miaeak het volgende:

[..]

De broer van Helen Helmink. En dat is Balen niet maar een scenario schrijfster. ;)
Rip Helen Helmink ;(
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_184330208
quote:
1s.gif Op donderdag 10 januari 2019 23:58 schreef Dr.Mikey het volgende:

[..]

Rip Helen Helmink ;(
Is iemand anders dus. :)
Helen Helmink is very much alive.
  vrijdag 11 januari 2019 @ 00:02:30 #21
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_184330246
quote:
1s.gif Op donderdag 10 januari 2019 23:59 schreef miaeak het volgende:

[..]

Is iemand anders dus. :)
Waarom staat die Vlaamse meid er nog niet tussen.
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
  vrijdag 11 januari 2019 @ 00:05:43 #22
418311 Claude_Viole
Loopt te kloten...
pi_184330300
quote:
1s.gif Op donderdag 10 januari 2019 23:50 schreef miaeak het volgende:

[..]

_O- _O- geweldig!
Doet me denken aan de lift bij Alberts en Alberts die een deurhendel aan de binnenkant had waardoor die lift dus met geen mogelijkheid naar boven of beneden kon :').
Waarom zou dat niet kunnen? Wat wel grappig is was dat er een zwart plaatje achter het glas naar beneden werd geschoven om te laten zien dat ze lift echt zou bewegen. Als je goed keek zag je vaak dat de acteurs gewoon blijven staan _O-. Soms zag je er eentje echt omlaag bukken :D
pi_184330382
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 januari 2019 00:05 schreef Claude_Viole het volgende:

[..]

Waarom zou dat niet kunnen? Wat wel grappig is was dat er een zwart plaatje achter het glas naar beneden werd geschoven om te laten zien dat ze lift echt zou bewegen. Als je goed keek zag je vaak dat de acteurs gewoon blijven staan _O-. Soms zag je er eentje echt omlaag bukken :D
Ja ze zakten vaak een beetje door de knieën inderdaad. :D Moet ook lastig zijn geweest om dan je lach in te houden :').
En een hengsel aan de binnenkant van die deur sloeg nergens op, omdat die deur aan de etage vast zat en dus niet de lift zelf . Dus die kabine kon helemaal niet bewegen _O-.
pi_184330429
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 januari 2019 00:02 schreef Dr.Mikey het volgende:

[..]

Waarom staat die Vlaamse meid er nog niet tussen.
Die was van nieuwe tijden.
  vrijdag 11 januari 2019 @ 00:14:19 #25
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_184330438
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 januari 2019 00:13 schreef miaeak het volgende:

[..]

Die was van nieuwe tijden.
Is het nog wel zielig voor der.
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_184330575
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 januari 2019 00:14 schreef Dr.Mikey het volgende:

[..]

Is het nog wel zielig voor der.
Nieuwe tijden is tenslotte GTST vind ik. Zelfde wereld.

Over Helen: Hoe zal het zijn in Denemarken? Zal ze nog 'ns terugkomen. Ze vertelde ooit eens in een interview (wat ik ervan herinner) dat ze best terug wilde komen met het verhaal dat ze op de vlucht was omdat ze haar broer had vermoord ofzo :p
pi_184330634
Even terugkomend op de flexwet: wie van de cast heeft er eigenlijk allemaal een vast contract? Britt (Kimberley) bijvoorbeeld zit er nu ruim twee jaar in maar hoeft blijkbaar niet tijdelijk de serie uit? Amir en Zoë zijn aankomende zomer ook twee jaar in de serie en de nieuwe Sjors ook.
  vrijdag 11 januari 2019 @ 00:38:08 #28
418311 Claude_Viole
Loopt te kloten...
pi_184330691
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 januari 2019 00:11 schreef miaeak het volgende:

[..]

Ja ze zakten vaak een beetje door de knieën inderdaad. :D Moet ook lastig zijn geweest om dan je lach in te houden :').
En een hengsel aan de binnenkant van die deur sloeg nergens op, omdat die deur aan de etage vast zat en dus niet de lift zelf . Dus die kabine kon helemaal niet bewegen _O-.
Oh ja, tuurlijk. Het is zo'n lift zonder binnenwerk. Hoe heten die ook alweer?

Ik keek afgelopen week nog seizoen 17 op DVD, en zit nu in de verhaallijn waarbij Ludo 'de vijf' had opgesloten op een boot, en waar Morris de aanslag bekende. Beste Ludo-actie ever trouwens...
Maar toch zag ik enkele keren een microfoon boven in beeld komen :P
  vrijdag 11 januari 2019 @ 01:28:28 #29
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184331093
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 januari 2019 00:38 schreef Claude_Viole het volgende:
Oh ja, tuurlijk. Het is zo'n lift zonder binnenwerk. Hoe heten die ook alweer?

Lift zonder kooideur :)
pi_184331926
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 januari 2019 00:31 schreef Thatsmelv het volgende:
Even terugkomend op de flexwet: wie van de cast heeft er eigenlijk allemaal een vast contract? Britt (Kimberley) bijvoorbeeld zit er nu ruim twee jaar in maar hoeft blijkbaar niet tijdelijk de serie uit? Amir en Zoë zijn aankomende zomer ook twee jaar in de serie en de nieuwe Sjors ook.
Misschien dat Britt op een bv is aangenomen dan heb je geen last van de flexwet.
  vrijdag 11 januari 2019 @ 07:24:43 #31
445555 GayGuy
Just your average gayguy
pi_184332050
Na de laatste aflevering op videoland ben ik benieuwd of we
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184333014
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 januari 2019 07:24 schreef GayGuy het volgende:
Na de laatste aflevering op videoland ben ik benieuwd of we
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat nu al? :o
  vrijdag 11 januari 2019 @ 09:22:49 #33
445555 GayGuy
Just your average gayguy
pi_184333208
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 januari 2019 09:03 schreef miaeak het volgende:

[..]

Wat nu al? :o
De Beer
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
het vermoeden bestaat dat
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
en Janine
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184333390
SPOILER: spoiler 24 januari
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zoë wordt lesbisch :').
pi_184333512
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 januari 2019 00:25 schreef Nathvi het volgende:

[..]

Nieuwe tijden is tenslotte GTST vind ik. Zelfde wereld.
Vind ik niet. Daarbij: haar personage is, voor zover ik weet (dus correct me if I'm wrong), nooit in GTST te zien geweest.

quote:
Over Helen: Hoe zal het zijn in Denemarken? Zal ze nog 'ns terugkomen. Ze vertelde ooit eens in een interview (wat ik ervan herinner) dat ze best terug wilde komen met het verhaal dat ze op de vlucht was omdat ze haar broer had vermoord ofzo :p
Canada. Govert Harmsen zit in Denemarken met Mary Zoomers :P En laat haar daar lekker blijven joh, haar terughalen kan alleen maar afbreuk doen aan het personage zoals het was. Zeker met Heppie Peppie Rohan en Ria Barcode als makers :')
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184333540
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 januari 2019 09:36 schreef miaeak het volgende:
SPOILER: spoiler 24 januari
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zoë wordt lesbisch :').
Kan Laura haar weer wat advies geven uit haar goede oude tijd _O-
En hebben ze niet ook zoiets met Pascale gedaan toen Benjamin in de grot zat :?
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
  vrijdag 11 januari 2019 @ 10:11:27 #37
445555 GayGuy
Just your average gayguy
pi_184333998
-edit- Quoten op tablet, en tel is best wel iritant?
  vrijdag 11 januari 2019 @ 10:12:11 #38
445555 GayGuy
Just your average gayguy
pi_184334005
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 januari 2019 10:11 schreef GayGuy het volgende:
quote][ afbeelding ] Op woensdag 9 januari 2019 00:06 schreef Nathvi het volgende:

[..]

Ben ik trouwens de enige die had verwacht dat de actrice van Aysen er eerder mee zou stoppen dan die van Nuran? :p
nadat Danny van de trap viel, en Aysen haar aandeel verzweeg dacht ik ook, jammer dat deze actrice binnenkort weer weg is. Blij dat dat niet gebeurd is
pi_184334110
Doei Mark :W.
En Jojo. Doe eens rustig :'). Eerste keer seks en gelijk een fullbody latex pak aan :').
Ik vind die twee sowieso een zeer ongeloofwaardig stel nog steeds.

Mobiel nr van Q: 0633212107
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Keukentafel?
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 28% gewijzigd door miaeak op 11-01-2019 10:45:36 ]
pi_184338515
quote:
Kan Laura haar weer wat advies geven uit haar goede oude tijd _O-
En hebben ze niet ook zoiets met Pascale gedaan toen Benjamin in de grot zat :?
Heeft ze toen niet samen met Yasmin Morris verleid?
't Echte en 't ware!
pi_184338544
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 januari 2019 09:45 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

Kan Laura haar weer wat advies geven uit haar goede oude tijd _O-
En hebben ze niet ook zoiets met Pascale gedaan toen Benjamin in de grot zat :?
Dat van Laura heeft hier toen serieus in alle kranten gestaan :').
  vrijdag 11 januari 2019 @ 17:40:00 #42
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_184342417
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 januari 2019 09:45 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

Kan Laura haar weer wat advies geven uit haar goede oude tijd _O-
En hebben ze niet ook zoiets met Pascale gedaan toen Benjamin in de grot zat :?
Die had een trio met Yasmine en Robert _O-
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
  vrijdag 11 januari 2019 @ 20:08:17 #43
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184345454
Wat een griezel is die Jos, geweldig. :D
pi_184345542
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 januari 2019 20:08 schreef James1988 het volgende:
Wat een griezel is die Jos, geweldig. :D
Oprechte koude rillingen.....Doet hij goed inderdaad!
pi_184352857
quote:
SPOILER: Keukentafel?
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
idd _O- _O- _O-
pi_184355402
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 januari 2019 01:50 schreef Maureentje het volgende:

[..]

idd _O- _O- _O-
Dit sloeg ECHT nergens op :').
pi_184361253
Column: regisseur Jop Joris over wintercliffweek

Joost van Walsum heeft zijn regiedroom waargemaakt :P
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184364840
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 januari 2019 16:29 schreef PeterKelder het volgende:
Column: regisseur Jop Joris over wintercliffweek

Joost van Walsum heeft zijn regiedroom waargemaakt :P
Die tekening :')
pi_184393315
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184393350
quote:
0s.gif Op maandag 14 januari 2019 10:06 schreef miaeak het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184393502
quote:
0s.gif Op maandag 14 januari 2019 10:06 schreef miaeak het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184393803
-sorry dubbelpost-

[ Bericht 27% gewijzigd door miaeak op 14-01-2019 11:14:55 ]
pi_184394235
quote:
0s.gif Op maandag 14 januari 2019 10:40 schreef miaeak het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh en er moet nog een derde persoon bij betrokken zijn.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 14 januari 2019 @ 13:45:23 #54
179002 GwaiLow
Malo accepto stultus sapit
pi_184396722
quote:
0s.gif Op maandag 14 januari 2019 11:14 schreef miaeak het volgende:

[..]

Oh en er moet nog een derde persoon bij betrokken zijn.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184397936
quote:
0s.gif Op maandag 14 januari 2019 13:45 schreef GwaiLow het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Of Loes.....
pi_184398085
quote:
1s.gif Op maandag 14 januari 2019 15:09 schreef Cinderelladreamer het volgende:

[..]

Of Loes.....
Loes zou wel een mooie twist zijn, we hebben haar immers nooit daadwerkelijk dood gezien en zij heeft ook wel wat rekeningen te vereffenen })
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184398163
quote:
0s.gif Op maandag 14 januari 2019 15:18 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

Loes zou wel een mooie twist zijn, we hebben haar immers nooit daadwerkelijk dood gezien en zij heeft ook wel wat rekeningen te vereffenen })
Precies!
  maandag 14 januari 2019 @ 16:14:31 #58
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184399021
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184399808
quote:
0s.gif Op maandag 14 januari 2019 16:14 schreef James1988 het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja dat vond ik dus ook mega irritant :'). Had de aflevering nog niet gezien.

Al had ik het uit de spoilers wel begrepen... Maar dan nog.
pi_184402107
SPOILER: spoilers 21 t/m 25 januari
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184402546
quote:
0s.gif Op maandag 14 januari 2019 19:04 schreef Nathvi het volgende:
SPOILER: spoilers 21 t/m 25 januari
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja ik ben ook wel benieuwd. Had al een tijdje een raar gevoel bij hem.
  maandag 14 januari 2019 @ 20:09:29 #62
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184403384
Bas Keijzer _O_
pi_184404048
quote:
1s.gif Op maandag 14 januari 2019 20:09 schreef James1988 het volgende:
Bas Keijzer _O_
Met z'n Rikkemans.....brrrrr!! Hoe moet ik hem nou ooit in een andere rol niet als Jos zien...... :)
pi_184408001
quote:
1s.gif Op maandag 14 januari 2019 20:43 schreef Cinderelladreamer het volgende:

[..]

Met z'n Rikkemans.....brrrrr!! Hoe moet ik hem nou ooit in een andere rol niet als Jos zien...... :)

Dit is ineens een hele enge reclame :P.
Vooral omdat hij als Jos ook constant een smile op zijn gezicht heeft.
  maandag 14 januari 2019 @ 23:33:57 #65
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_184408048
Miaek komt er een samenvatting van alle Jos scènes?
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_184408126
quote:
0s.gif Op maandag 14 januari 2019 23:33 schreef Dr.Mikey het volgende:
Miaek komt er een samenvatting van alle Jos scènes?
Nah, die patatzaak duurde al lang genoeg om terug te zoeken, op te nemen en alles fatsoenlijk te monteren :P.
  maandag 14 januari 2019 @ 23:38:35 #67
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_184408153
quote:
0s.gif Op maandag 14 januari 2019 23:37 schreef miaeak het volgende:

[..]

Nah, die patatzaak duurde al lang genoeg om terug te zoeken, op te nemen en alles fatsoenlijk te monteren :P.
jammer
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_184410803
quote:
0s.gif Op maandag 14 januari 2019 23:32 schreef miaeak het volgende:

[..]


Dit is ineens een hele enge reclame :P.
Vooral omdat hij als Jos ook constant een smile op zijn gezicht heeft.
Ja dit inderdaad.....dus doe die samenvatting maar niet inderdaad..... :6
pi_184410897
Die boekverhaallijn is best goed uitgewerkt tot nu toe :Y
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_184411572
Normaal kan je toch maar een week vooruit kijken?
Ik kon net de afl van woensdag 23-01 ook al zien :D
pi_184412449
Waar is die Flo eigenlijk gebleven, ik zie Roel Dirven regelmatig op instagram posten dat ie opnames heeft maar hij is al maanden niet meer in beeld geloof ik :P
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_184412597
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 07:43 schreef TheVulture het volgende:
Die boekverhaallijn is best goed uitgewerkt tot nu toe :Y
Heb je het boek geluisterd?
pi_184412615
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 10:19 schreef miaeak het volgende:

[..]

Heb je het boek geluisterd?
Nee dat niet, maar het is voor het eerst sinds tijden toch weer een bepaalde spanningsopbouw met meerdere karakters die klopt...
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  dinsdag 15 januari 2019 @ 10:43:55 #74
433862 Mr.Pomtip
Voor u ist menéér Pomtip!
pi_184412966
quote:
0s.gif Op maandag 14 januari 2019 23:32 schreef miaeak het volgende:

[..]


Dit is ineens een hele enge reclame :P.
Vooral omdat hij als Jos ook constant een smile op zijn gezicht heeft.
Dat komt ook omdat het Jos is. Dit is wat er gebeurde voordat hij bij Rik kwam en waarvoor hij eerder in de gevangenis kwam. Dat meisje hoort bij het vorige gezin dat hij terroriseerde, precies zoals hij later bij Rik en zijn gezin deed. De ouders van dat meisje wilde hij ook gebruiken voor één of ander klusje, dat misliep. Vervolgens werd Jos opgepakt en kwam in de bak, waar hij Rik ontmoette.

Haha, had ik laatst een heel verhaal van gemaakt. Nee, het is niet waar, maar het had wel zo kunnen zijn. De muziekkeuze ook: 'Green, green grass of home' gaat over een man die zijn executie afwacht in de gevangenis, zoals in The Green Mile. In de reclame wilde Jos de ouders van dat meisje executeren, nadat hij ze gevangen en vastgebonden had. De persoon in die keuken is gewoon Jos 'De Beer' Uylenburg, haha. _O-

Maar even serieus. Ik durf te zeggen dat de spanning in de verhaallijn nu, de beste is sinds 2017 (Niet geheel ontoevallig de vorige keer dat Jos in Meerdijk kwam). Er zijn daarna heel wat anticlimaxen en tegenvallers geweest, waaronder Martine Hafkamp, Jan Maes en Loes (had best goed geweest, als het niet doorging met 'twee maanden later', wat een domme zet was). Nog kijkende hoop ik dat de makers het deze keer eindelijk presteren om de verhaallijn ook op een bevredigende manier te beëindigen. Hoeft geen lange verhaallijn te zijn, zolang hij maar goed is. Is voor het eerst in jaren dat ik me afvraag hoe het verder gaat, wat intussen wel een prestatie is. Nu moeten ze volhouden. Keer nu terug naar het aloude zwakke niveau voordat de verhaallijn om is en verlies mij weer als kijker. Maar eerlijk is eerlijk: Bas Keijzer doet het erg goed. Hij is een reden om te kijken. :)

[ Bericht 8% gewijzigd door Mr.Pomtip op 15-01-2019 10:53:08 ]
pi_184413001
Wtf videoland denkt dat ik in het buitenland zit? :?
Kan niet inloggen...

pi_184413116
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 08:59 schreef Maureentje het volgende:
Normaal kan je toch maar een week vooruit kijken?
Ik kon net de afl van woensdag 23-01 ook al zien :D
ik ook :D
pi_184413124
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 10:46 schreef miaeak het volgende:
Wtf videoland denkt dat ik in het buitenland zit? :?
Kan niet inloggen...

[ afbeelding ]
ik zit in buitenland, en kan wel gewoon kijken.
pi_184413158
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 10:58 schreef miaeak het volgende:

[..]

Hij doet het ineens... Dat was raar :').
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184413174
-Edit: Dubbelpost-
pi_184413316
EDIT:
Sorry hoor! Ik quote mezelf steeds in plaats van te editen :').

quote:
0s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 10:58 schreef miaeak het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 7% gewijzigd door miaeak op 15-01-2019 11:21:09 ]
pi_184413463
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184413480
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 11:21 schreef Nathvi het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zoe tegen Rik: Je moet ook rustig aan doen met je nek enzo.

Nu ineens wel? :')

[ Bericht 7% gewijzigd door miaeak op 15-01-2019 11:35:42 ]
pi_184414467
Woensdag 23 Januari Laura tegenover Linda: Je weet toch nog precies hoe het was die tijd met Robert? En dan Linda: Ja maar dat is toch geen ding meer tussen ons.

Ik zou willen dat dat nog een ding tussen die 2 was ik mis de ruzies tussen Laura en Linda 😭😭
pi_184415389
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 12:33 schreef rikardo42 het volgende:
Woensdag 23 Januari Laura tegenover Linda: Je weet toch nog precies hoe het was die tijd met Robert? En dan Linda: Ja maar dat is toch geen ding meer tussen ons.

Ik zou willen dat dat nog een ding tussen die 2 was ik mis de ruzies tussen Laura en Linda 😭😭
Ik vind het eerlijk gezegd al heel wat dat ze het er nog over hebben :P.

SPOILER: woensdag 30/1
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 26% gewijzigd door miaeak op 15-01-2019 17:58:26 ]
pi_184421642
Goeie acteur is dat, die Bas Keizer. Kan zeer goed een badass spelen. Zo goed dat je bijna gaat denken dat het écht een psycho is. :) Dan doe je het als acteur zeer goed!
Eens kijken
  dinsdag 15 januari 2019 @ 20:30:34 #86
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184422538
De Beer, echt iedereen gebruikt die nickname :')

Wel een geweldige acteur en verhaallijn.
pi_184425001
Bij de scènes met Bas Keijzer heb ik, ondanks het slechte karakter dat hij speelt, altijd een glimlach op mijn gezicht. Hij weet De Beer zó neer te zetten dat ik hem eigenlijk niet kan haten. Heerlijk _O_

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
  Moderator dinsdag 15 januari 2019 @ 23:05:05 #88
403253 crew  Meke
Fuck the EBU!
pi_184425905
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 22:20 schreef PeterKelder het volgende:
Bij de scènes met Bas Keijzer heb ik, ondanks het slechte karakter dat hij speelt, altijd een glimlach op mijn gezicht. Hij weet De Beer zó neer te zetten dat ik hem eigenlijk niet kan haten. Heerlijk _O_

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
We weten allemaal wat er gebeurt met personages die te lang blijven hangen :+
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
pi_184426283
quote:
2s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 23:05 schreef Meke het volgende:

[..]

We weten allemaal wat er gebeurt met personages die te lang blijven hangen :+
True, maar in het geval van De Beer had het net iets langer mogen duren nog. De beste slechterik in GTST van de afgelopen jaren, ook door hoe Bas Keijzer het neerzet.
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
  dinsdag 15 januari 2019 @ 23:25:42 #90
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_184426376

_O_ _O_ _O_
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_184426666
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  Moderator woensdag 16 januari 2019 @ 00:39:02 #92
403253 crew  Meke
Fuck the EBU!
pi_184427557
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 23:21 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

True, maar in het geval van De Beer had het net iets langer mogen duren nog. De beste slechterik in GTST van de afgelopen jaren, ook door hoe Bas Keijzer het neerzet.
Volledig eens hoor :D Maar ben wel blij dat we hem niet zien veranderen in een gezellige huisvader met kinderen ofzo :+
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
pi_184428251
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 23:21 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

True, maar in het geval van De Beer had het net iets langer mogen duren nog. De beste slechterik in GTST van de afgelopen jaren, ook door hoe Bas Keijzer het neerzet.
Helemaal mee eens dat hij als slechterik echt geweldig is. Wie weet kan hij een beetje achter de hand worden gehouden als schurk die eventueel ooit weer op kan duiken.

De acteur speelt het in ieder geval echt geweldig! Wat een creep, en toch is het heerlijk om hem bezig te zien.
Op dinsdag 2 augustus 2022 22:02 schreef Domnivoor het volgende:
Jij bent een eindeloze bron van leuke quotes :D
  woensdag 16 januari 2019 @ 01:57:41 #94
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184428305
quote:
2s.gif Op woensdag 16 januari 2019 00:39 schreef Meke het volgende:

[..]

Volledig eens hoor :D Maar ben wel blij dat we hem niet zien veranderen in een gezellige huisvader met kinderen ofzo :+
Dat we hem een plakje Peijnenburg zien opsmeren voor zijn dochter, wiens voetbalwedstrijd is afgelast? :+
pi_184430133
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 23:25 schreef Frey het volgende:
[ afbeelding ]
_O_ _O_ _O_
Deze was hilarisch inderdaad :D :D
pi_184432458
Meh nu heb ik de aflevering van vandaag gisteren al gezien en vandaag niks te kijken :').
pi_184434425
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 12:33 schreef rikardo42 het volgende:
Woensdag 23 Januari Laura tegenover Linda: Je weet toch nog precies hoe het was die tijd met Robert? En dan Linda: Ja maar dat is toch geen ding meer tussen ons.

Ik zou willen dat dat nog een ding tussen die 2 was ik mis de ruzies tussen Laura en Linda 😭😭
jaaa maar echt! :Y
pi_184435639
Wat is Anton toch een puber met die Shanti. Dat gestaar en gezucht/gezwijmel :').

Beetje jammer wel dat je nu al weet wat er gaat gebeuren :{.
  woensdag 16 januari 2019 @ 14:12:12 #99
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_184435682
quote:
1s.gif Op woensdag 16 januari 2019 14:10 schreef miaeak het volgende:
Wat is Anton toch een puber met die Shanti. Dat gestaar en gezucht/gezwijmel :').

Beetje jammer wel dat je nu al weet wat er gaat gebeuren :{.
Ze weten niet wat ze met hem aanmoeten dus verpesten ze hem maar.
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_184436793
quote:
1s.gif Op woensdag 16 januari 2019 14:12 schreef Dr.Mikey het volgende:

[..]

Ze weten niet wat ze met hem aanmoeten dus verpesten ze hem maar.
Er valt niet zoveel te verpesten. Anton is altijd al zo geweest.
pi_184440996
Ik keek vandaag die keuken scene met Linda & Anton. Wat ontzettend awkward _O-
  woensdag 16 januari 2019 @ 20:01:39 #102
147457 Devil010
Dance with the Devil
pi_184441501
quote:
0s.gif Op woensdag 16 januari 2019 19:42 schreef loezzzje het volgende:
Ik keek vandaag die keuken scene met Linda & Anton. Wat ontzettend awkward _O-
Ja die memmen van Linda waren goed aanwezig :P
Niets is sterker dan dat ene woord: Feyenoord.
pi_184441701
quote:
1s.gif Op woensdag 16 januari 2019 20:01 schreef Devil010 het volgende:

[..]

Ja die memmen van Linda waren goed aanwezig :P
Nou hoe ze daar met haar benen wijd lag ging wel een beetje over het randje hoor :').
  woensdag 16 januari 2019 @ 22:44:39 #104
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_184445328
Jos _O- _O- _O- _O_ _O_ _O_
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_184445367
quote:
0s.gif Op woensdag 16 januari 2019 22:44 schreef Frey het volgende:
Jos _O- _O- _O- _O_ _O_ _O_
Geweldig gespeeld ja _O_
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  woensdag 16 januari 2019 @ 22:48:04 #106
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_184445384
quote:
0s.gif Op woensdag 16 januari 2019 22:47 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Geweldig gespeeld ja _O_
Bas Keijzer _O_ _O_ _O_
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_184447957
Na alle complimenten voor Bas moet ik zeggen dat ik Ferri in die scenes eigenlijk ook wel heel goed vond (vooral met bomvest om, weer in die kelder)
Maar Zoe... oy oy oy, huilen op commando is blijkbaar niet haar grootste talent, dat was toch nep! (in de Roozenboom)
  donderdag 17 januari 2019 @ 01:59:39 #108
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184448006
quote:
0s.gif Op donderdag 17 januari 2019 01:54 schreef Clemanyana het volgende:
Na alle complimenten voor Bas moet ik zeggen dat ik Ferri in die scenes eigenlijk ook wel heel goed vond (vooral met bomvest om, weer in die kelder)
Ja, inderdaad. Met scenes als deze laat Ferri toch echt z'n kwaliteiten wel zien ^O^
pi_184450601
quote:
1s.gif Op woensdag 16 januari 2019 20:09 schreef miaeak het volgende:

[..]

Nou hoe ze daar met haar benen wijd lag ging wel een beetje over het randje hoor :').
Dat vond ik ook wel ja! Ben ik niet gewend van gtst.
pi_184450727
Het mag best wat minder 'een serie voor het hele gezin' worden.
Eens kijken
pi_184451056
quote:
0s.gif Op donderdag 17 januari 2019 01:54 schreef Clemanyana het volgende:
Na alle complimenten voor Bas moet ik zeggen dat ik Ferri in die scenes eigenlijk ook wel heel goed vond (vooral met bomvest om, weer in die kelder)
Maar Zoe... oy oy oy, huilen op commando is blijkbaar niet haar grootste talent, dat was toch nep! (in de Roozenboom)
Dat huilen van Zoë inderdaad :'). Man man man.

Ik zit nog wel met wat vragen hoor. Hoe wist Jos in godsnaam wat de kleur van Zoë's baby dekentje was :?.

[ Bericht 9% gewijzigd door miaeak op 18-01-2019 11:44:22 ]
pi_184451401
quote:
1s.gif Op donderdag 17 januari 2019 10:37 schreef miaeak het volgende:

[..]

Dat huilen van Zoë inderdaad:'). Man man man.

Ik zit nog wel met wat vragen hoor. Hoe wist Jos in godsnaam wat de kleur van Zoë's baby dekentje was :?.
Aangezien haar vader een lul is (volgens Zoë's moeder) zie ik het nog gebeuren dat de wereld zo klein is dat Jos bij haar vader in de gevangenis zat. :P
  † In Memoriam † donderdag 17 januari 2019 @ 11:39:25 #113
230491 Zith
pls tip
pi_184451968
quote:
0s.gif Op donderdag 17 januari 2019 11:02 schreef Nathvi het volgende:

[..]

Aangezien haar vader een lul is (volgens Zoë's moeder) zie ik het nog gebeuren dat de wereld zo klein is dat Jos bij haar vader in de gevangenis zat. :P
"Beer ik zeg je, die dekentje was zo mooi man, laat ik je de kleur vertellen!"
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
pi_184452447
Over Zoë's vader gesproken: Barrie Stevens komt toch binnenkort in GTST? Misschien is hij wel de biologische vader van Zoë.
  donderdag 17 januari 2019 @ 12:51:59 #115
147457 Devil010
Dance with the Devil
pi_184452856
quote:
0s.gif Op donderdag 17 januari 2019 12:19 schreef Lisiga het volgende:
Over Zoë's vader gesproken: Barrie Stevens komt toch binnenkort in GTST? Misschien is hij wel de biologische vader van Zoë.
Of Bulletje :)
Niets is sterker dan dat ene woord: Feyenoord.
pi_184455502
Ik mis de nep opa van Daan :'(.
pi_184456304
quote:
1s.gif Op donderdag 17 januari 2019 12:51 schreef Devil010 het volgende:

[..]

Of Bulletje :)
Kan natuurlijk ook nog ;)
pi_184456921
quote:
1s.gif Op donderdag 17 januari 2019 12:51 schreef Devil010 het volgende:

[..]

Of Bulletje :)
Wie?

- edit: oh die stier van de mini playback show :') -
pi_184468378
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184469480
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 januari 2019 08:57 schreef Nathvi het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jaaa dat hoopte ik al *O*!
pi_184469907
quote:
0s.gif Op donderdag 17 januari 2019 10:13 schreef Maharski het volgende:
Het mag best wat minder 'een serie voor het hele gezin' worden.
Die hebben spangas toch? Ik vind dat t juist nog wel wat meer mag.
pi_184470931
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vind die nieuwe leader trouwens maar ingewikkeld. Waarom staat Shanti bij Mark? Die twee kennen elkaar niet eens.

[ Bericht 23% gewijzigd door miaeak op 18-01-2019 11:43:28 ]
  vrijdag 18 januari 2019 @ 20:04:39 #123
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184479706
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 januari 2019 11:38 schreef miaeak het volgende:

Waarom staat Shanti bij Mark? Die twee kennen elkaar niet eens.
Wedden dat de schrijvers Mark aan Shanti weten te koppelen terwijl Anton ook achter haar aan zit?
pi_184480308
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 januari 2019 20:04 schreef James1988 het volgende:

[..]

Wedden dat de schrijvers Mark aan Shanti weten te koppelen terwijl Anton ook achter haar aan zit?
Ik dacht eigenlijk echt dat Mark direct na de dood van Marieke zou vertrekken eigenlijk :@.
pi_184480372
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 januari 2019 20:34 schreef miaeak het volgende:

[..]

Ik dacht eigenlijk echt dat Mark direct na de dood van Marieke zou vertrekken eigenlijk :@.
Reguliere kijker: hij besluit te blijven.......én awkward moment op de keukentafel met Linda en Anton..... :{
  vrijdag 18 januari 2019 @ 20:44:07 #126
418311 Claude_Viole
Loopt te kloten...
pi_184480538
Lucas doet de Birdbox Challenge :')
  vrijdag 18 januari 2019 @ 22:33:11 #127
323349 LetsGame
NANANA NANA NANANA
pi_184483005
Ik heb Mark altijd al een leeg personage gevonden. Totaal geen karakter.. terwijl Tim Immers in ONM wel weer een leuk personage neerzette. Dus het ligt niet aan hem lijkt me.
Tegenslag werpt schaduw op geluk.
pi_184483190
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 januari 2019 22:33 schreef LetsGame het volgende:
Ik heb Mark altijd al een leeg personage gevonden. Totaal geen karakter.. terwijl Tim Immers in ONM wel weer een leuk personage neerzette. Dus het ligt niet aan hem lijkt me.
Ik dacht ook dat hij vooral terug kwam voor Marieke en haar verhaallijn.
pi_184484222
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 januari 2019 22:44 schreef miaeak het volgende:

[..]

Ik dacht ook dat hij vooral terug kwam voor Marieke en haar verhaallijn.
Hij gaat Hein gewoon neerknallen en dan de gevangenis in..
pi_184484247
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 januari 2019 23:45 schreef Nathvi het volgende:

[..]

Hij gaat Hein gewoon neerknallen en dan de gevangenis in..
Ja dat denk ik ook :{.
pi_184484455
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 januari 2019 22:33 schreef LetsGame het volgende:
Ik heb Mark altijd al een leeg personage gevonden. Totaal geen karakter.. terwijl Tim Immers in ONM wel weer een leuk personage neerzette. Dus het ligt niet aan hem lijkt me.
Ravi Wertheimer _O_
Maar Mark... Nee, is inderdaad een wat leeg, saai personage. Niet op een hatelijke manier, maar ook niet dat je denkt van "goh, die zal ik missen als die weg is". Zonde ook dat ze hem en Marieke hebben teruggehaald voor die slappe dementie-verhaallijn, alleen maar om Janine weer iets te doen te geven. Over de exit van Marieke dan nog maar niet te spreken...
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184485515
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 januari 2019 23:58 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

Over de exit van Marieke dan nog maar niet te spreken...
Ja, wat een slappe hap.
Sowieso een makkelijke uitweg, maar dan ook nog eens niks van de crematie of wat ook laten zien. Ze slaan voor mij hele stukken in verhaallijnen over.

Zo ook Lana - eerst doet ze helemaal moeite om Q laxeermiddel te geven etc etc en is superblij met het resultaat - en de volgende aflevering, zonder ook maar een scene te laten zien waar ze toch berouw lijkt te hebben, biecht ze het op aan Linda "en ik heb er zo'n spijt van nu!"
Ehh wat?? Jantje lacht, Jantje huilt idee?

Bij Bing en Amir idem - ene dag zijn ze zo'n goede vrienden dat Bing echt ALLES voor hem doet, dan gebeurt er 1 dingetje en POEF hij gaat hem erin luizen en maakt hem geen bal uit dat Amir dan gedeporteerd en vermoord kan/zal worden.
Ok, ik snap de hoge emoties want kindje blabla, maar geef dat een paar scenes, zie Bing worstelen met het niet kunnen accepteren en toch proberen, ipv meteen van 100 naar -10.000 te schieten.
pi_184497504
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 januari 2019 01:06 schreef Clemanyana het volgende:

[..]

Ja, wat een slappe hap.
Sowieso een makkelijke uitweg, maar dan ook nog eens niks van de crematie of wat ook laten zien. Ze slaan voor mij hele stukken in verhaallijnen over.

Zo ook Lana - eerst doet ze helemaal moeite om Q laxeermiddel te geven etc etc en is superblij met het resultaat - en de volgende aflevering, zonder ook maar een scene te laten zien waar ze toch berouw lijkt te hebben, biecht ze het op aan Linda "en ik heb er zo'n spijt van nu!"
Ehh wat?? Jantje lacht, Jantje huilt idee?

Bij Bing en Amir idem - ene dag zijn ze zo'n goede vrienden dat Bing echt ALLES voor hem doet, dan gebeurt er 1 dingetje en POEF hij gaat hem erin luizen en maakt hem geen bal uit dat Amir dan gedeporteerd en vermoord kan/zal worden.
Ok, ik snap de hoge emoties want kindje blabla, maar geef dat een paar scenes, zie Bing worstelen met het niet kunnen accepteren en toch proberen, ipv meteen van 100 naar -10.000 te schieten.
Precies. Het is mooi dat ze de kritiek op de langdradigheid van eerder hebben aangenomen om er iets mee te doen, maar nu gaat het wel heel erg van de hak op de tak. Alsof ze vanaf de synopsis direct de vijf afzonderlijke scripts in het blok schrijven, zonder die synopsis eerst te storylinen naar pakweg 90 scènes. "Ja, verzin zelf maar de scènes. Als je maar van A naar B gaat is het wel goed."

Nu je het toch over de actie van Bing hebt: dat doet mij beseffen dat er eigenlijk geen echte schurk/slechterik in de vaste cast zit. Want ja, Bing is nu dan wel de 'slechte man' met dit verhaaltje, maar niet een schurk zoals Frits of Ludo in het verleden. Want Ludo anno 2019 is meer de afstandelijke familieman die zo nu en dan met de verkeerde mensen in aanraking komt, dan de Ludo van pakweg 20 jaar terug die Huib zijn graf liet graven, mensen een loer draaide en nog altijd met zijn maffiaverleden in de knoop zat. Waar is de vaste slechterik die de anderen zakelijk een loer draait, mensen belazert en de spanning met zich meebrengt?
Zelfde dat ik een echte bitch mis in de cast. Tuurlijk, Aysen kan af en toe een harde tante zijn, maar zij is té verweven met de rest van de personages om er een echte bitch van te maken.
Ook mis ik een echte good guy in de serie. Noud was de laatste écht 'goeie jongen' in de serie, zo'n eentje die met beide benen op de grond staat. Maar nu kan ik er niet echt op eentje komen. Ja, Q misschien, maar die is weer te 'typisch'.

Ik mis eigenlijk gewoon de archetypes. Die karakters die je direct kunt herkennen aan hun gedrag, hun omgang met mensen. Het is allemaal te vaag tegenwoordig, iedereen kan het ene moment de held en dan weer de boeman zijn. Rik werd door Ludo van de week een held genoemd, terwijl diezelfde Rik pas vijf jaar geleden de cel in ging voor de moord op Mike.

Nu ik het toch over Rik heb: wat doet hij nu eigenlijk nog in de serie, behalve onderdak verlenen aan allerlei eendimensionale grieten? Deze hele thrillermaand was een mooi moment om hem te laten verdwijnen, met die flashbacks hoopte ik er zelfs even op. Het personage is op, klaar. Na de dood van Anita had hij nog wat leuke momenten met Charlie en Nuran, maar met die parachutemoord is hij echt verpest. En zijn huidige run is een aaneenschakeling van nutteloze relaties en verder... Ja oké, het is dankzij Rikkemans dat we Jos 'De Beer' Uilenburg kennen. Heeft hij toch nog iets goeds gebracht de afgelopen jaren :P
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184518485
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 januari 2019 19:54 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

Precies. Het is mooi dat ze de kritiek op de langdradigheid van eerder hebben aangenomen om er iets mee te doen, maar nu gaat het wel heel erg van de hak op de tak. Alsof ze vanaf de synopsis direct de vijf afzonderlijke scripts in het blok schrijven, zonder die synopsis eerst te storylinen naar pakweg 90 scènes. "Ja, verzin zelf maar de scènes. Als je maar van A naar B gaat is het wel goed."
Ja, en daardoor mis je volledig wat een karakter motiveert. Ik kijk ook naar the bold en the beautiful, daarin overkomt een karakter iets, en wordt dat vervolgens 6x aan elkaar verteld door verschillende andere karakters. Dat hoeft nu ook weer niet.. maar er moet toch een middenweg zijn.
Het hoeven niet eens 200 scenes te zijn, maar met 2 of 3, misschien wel gewoon 1 in sommige gevallen (Lana) kom je er ook.

quote:
Nu je het toch over de actie van Bing hebt: dat doet mij beseffen dat er eigenlijk geen echte schurk/slechterik in de vaste cast zit. Want ja, Bing is nu dan wel de 'slechte man' met dit verhaaltje, maar niet een schurk zoals Frits of Ludo in het verleden. Want Ludo anno 2019 is meer de afstandelijke familieman die zo nu en dan met de verkeerde mensen in aanraking komt, dan de Ludo van pakweg 20 jaar terug die Huib zijn graf liet graven, mensen een loer draaide en nog altijd met zijn maffiaverleden in de knoop zat. Waar is de vaste slechterik die de anderen zakelijk een loer draait, mensen belazert en de spanning met zich meebrengt?
Zelfde dat ik een echte bitch mis in de cast. Tuurlijk, Aysen kan af en toe een harde tante zijn, maar zij is té verweven met de rest van de personages om er een echte bitch van te maken.
Ook mis ik een echte good guy in de serie. Noud was de laatste écht 'goeie jongen' in de serie, zo'n eentje die met beide benen op de grond staat. Maar nu kan ik er niet echt op eentje komen. Ja, Q misschien, maar die is weer te 'typisch'.

Ik mis eigenlijk gewoon de archetypes. Die karakters die je direct kunt herkennen aan hun gedrag, hun omgang met mensen. Het is allemaal te vaag tegenwoordig, iedereen kan het ene moment de held en dan weer de boeman zijn. Rik werd door Ludo van de week een held genoemd, terwijl diezelfde Rik pas vijf jaar geleden de cel in ging voor de moord op Mike.
Ik hou op zich wel van grijze karakters. Maar dat is dit niet, dit is vandaag slecht, morgen goed, overmorgen weer slecht.. Voor mij hebben ze dat langere tijd best okay gedaan met Ludo.
Laura is wel echt goed, misschien not a good guy ;) en Janine ook wel? - hmm, dus wel vrouwen, maar geen mannen?
(Amir is af en toe echt super onredelijk, Rover is een ettertje nu, Anton hebben we het maar niet over, Daan ping pongt ook alle kanten op, Lucas is meestal gewoon ridicuul.. misschien komt Flo nog wel in de buurt, alleen zien we die niet meer)
Ik denk trouwens wel dat ze Rik in principe als good guy zien, die een keer een (grote) misstap heeft gemaakt. En inderdaad Q zoals jij zegt.

quote:
Nu ik het toch over Rik heb: wat doet hij nu eigenlijk nog in de serie, behalve onderdak verlenen aan allerlei eendimensionale grieten? Deze hele thrillermaand was een mooi moment om hem te laten verdwijnen, met die flashbacks hoopte ik er zelfs even op. Het personage is op, klaar. Na de dood van Anita had hij nog wat leuke momenten met Charlie en Nuran, maar met die parachutemoord is hij echt verpest. En zijn huidige run is een aaneenschakeling van nutteloze relaties en verder... Ja oké, het is dankzij Rikkemans dat we Jos 'De Beer' Uilenburg kennen. Heeft hij toch nog iets goeds gebracht de afgelopen jaren :P
Ik vind het eigenlijk niet erg als er wat mensen gewoon inzitten die niet zoveel beleven, zoals ook Noud de laatste tijd, dus van mij mag dat wel, wat meubelstukken. Maar ik moet zeggen dat Ferri me echt verraste in deze laatste verhaallijn, dus hij kan best nog wel wat aan als acteur. En er zijn toch ook verhaallijnen te verzinnen die niet in een liefdesverhaaltje hoeven te belanden?

Overigens.. Jojo.. nog maagd, bloednerveus en dan handboeien en leren pakjes e.d. aanschaffen? Werkelijk?
  zondag 20 januari 2019 @ 23:45:54 #135
332107 laracroftonline
laracroftonline
pi_184523651
Ik zou rik weer eens wat vaker motor zien willen rijden
pi_184523724
quote:
0s.gif Op zondag 20 januari 2019 23:45 schreef laracroftonline het volgende:
Ik zou rik weer eens wat vaker motor zien willen rijden
Mag die dat wel met zijn nek? ;)
pi_184528767
Waarom blijft iedereen Jos toch "de beer" noemen. Dat is toch niet geloofwaardig? Zeg gewoon Jos...
pi_184529962
quote:
0s.gif Op zondag 20 januari 2019 20:09 schreef Clemanyana het volgende:

[..]

Ja, en daardoor mis je volledig wat een karakter motiveert. Ik kijk ook naar the bold en the beautiful, daarin overkomt een karakter iets, en wordt dat vervolgens 6x aan elkaar verteld door verschillende andere karakters. Dat hoeft nu ook weer niet.. maar er moet toch een middenweg zijn.
Het hoeven niet eens 200 scenes te zijn, maar met 2 of 3, misschien wel gewoon 1 in sommige gevallen (Lana) kom je er ook.
Exact. Het moet voor de kijker duidelijk zijn waarom Lana bijvoorbeeld Q een voedselvergiftiging laat oplopen, maar nog belangrijker is dat het duidelijk is waarom ze daar achteraf toch spijt van heeft. En dat kan makkelijk in één of twee scènes worden gebracht, zodat we bij haar een groeiend gevoel van spijt zien opkomen.
Of zoals Frank Schoutens het mooi zei in 1995, als producer van Onderweg naar Morgen: "Bij elke scène moet duidelijk zijn waar het identificatie-punt ligt. Als Pim Reitsema op maandag de oorlog aan zijn moeder verklaart, moet het publiek hem de hele week volgen."

quote:
[..]

Ik hou op zich wel van grijze karakters. Maar dat is dit niet, dit is vandaag slecht, morgen goed, overmorgen weer slecht.. Voor mij hebben ze dat langere tijd best okay gedaan met Ludo.
Laura is wel echt goed, misschien not a good guy ;) en Janine ook wel? - hmm, dus wel vrouwen, maar geen mannen?
(Amir is af en toe echt super onredelijk, Rover is een ettertje nu, Anton hebben we het maar niet over, Daan ping pongt ook alle kanten op, Lucas is meestal gewoon ridicuul.. misschien komt Flo nog wel in de buurt, alleen zien we die niet meer)
Ik denk trouwens wel dat ze Rik in principe als good guy zien, die een keer een (grote) misstap heeft gemaakt. En inderdaad Q zoals jij zegt.
Totdat Q wraak neemt op Lana omwille van haar streken en ook maar direct samenzweert met Bing en Daan :P

quote:
[..]

Ik vind het eigenlijk niet erg als er wat mensen gewoon inzitten die niet zoveel beleven, zoals ook Noud de laatste tijd, dus van mij mag dat wel, wat meubelstukken. Maar ik moet zeggen dat Ferri me echt verraste in deze laatste verhaallijn, dus hij kan best nog wel wat aan als acteur.
Mja, meubelstukken... Ik vind het opmerkelijk dat er hier in Nederland makkelijk over wordt gedaan, zo van "ja maar die zit 20 jaar in de serie dus hoeft die niet meer zo nodig op de voorgrond". In landen om ons heen zijn het juist die oer-personages die door soapschrijvers nog altijd in het zonnetje worden gezet. Jo Gerner bijvoorbeeld, die zit nu ook al ruim 25 jaar in GZSZ en nog altijd krijgt hij grote verhaallijnen: zo is hij afgelopen jaar onder meer levend begraven door een crimineel, kreeg hij door die ervaring paniekaanvallen, en hij raakte zijn huis en bedrijf kwijt door twee intriganten. Al is het maar omdat het publiek hém als het ultieme gezicht van de serie ziet. In de Vlaamse soap Familie zitten ook verschillende oer-personages die nog altijd de grote verhalen krijgen, alleen het oudere koppel Anna en Albert vervult de rol van 'meubelstuk' simpelweg omdat beide acteurs al in de 90 zijn. Al kregen zij tot voor een paar jaar terug zelfs nog met regelmaat eigen verhaallijnen, hetzij korter en minder op de voorgrond.
Maar hier is het na twintig jaar meespelen wel een beetje klaar met zo'n rol, wordt een personage naar de achtergrond verschoven. Jef mocht de laatste jaren wegkwijnen achter de bar van De Koning, nu met Laura exact hetzelfde. Rik is nu door de schrijvers zo'n beetje alle linken met andere personages kwijt (familie weg, relaties zijn nietszeggend) en mag nu huisbaas spelen over drie meiden. Simpelweg omdat het praktisch is: het decor staat er, Rik is toch maar alleen, en zo heeft hij op een geforceerde manier toch nog wat binding met anderen.

quote:
En er zijn toch ook verhaallijnen te verzinnen die niet in een liefdesverhaaltje hoeven te belanden?
Tja, dat lijkt mij ook, maar daar denken ze in Amsterdam toch anders over. Nu mag het dan misschien even spannend zijn met de thrillermaand, maar als dat voorbij is gaan ze snel over tot de orde van de dag: wie zullen ze nu weer koppelen, wie gaan er nu weer vreemd, wie gaan er nu weer uit elkaar?

quote:
Overigens.. Jojo.. nog maagd, bloednerveus en dan handboeien en leren pakjes e.d. aanschaffen? Werkelijk?
Waarbij ik mij toch weer direct afvraag wat haar aanwezigheid in de serie voor meerwaarde heeft. Ze is het zusje van Bing, wordt door hem gedumpt bij Rik want ja, familie verleen je geen onderdak in tegenstelling tot wildvreemden, en nu mag ze een beetje het liefje van Rover zijn totdat hij toch weer met Kimberly gaat. Maar verder? Ik krijg niet het idee dat zij een karakter is waar je heel veel kanten mee uit kunt - niet dat de schrijvers dat zullen doen overigens, maar dat is geen verrassing meer.
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
  maandag 21 januari 2019 @ 20:05:28 #139
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184539167
Dat lachje van De Beer, heerlijk.
pi_184539582
quote:
0s.gif Op maandag 21 januari 2019 20:05 schreef James1988 het volgende:
Dat lachje van De Beer, heerlijk.
Om koffie vragen terwijl je eigenlijk verhoord wordt......brrrrr, hij speelt dit zo goed dat ik hem gewoon nooit ergens irl wil tegenkomen.... :)
  maandag 21 januari 2019 @ 20:26:35 #141
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184539756
Hein _O_
pi_184539957
Damn...spannend met Hein!
  maandag 21 januari 2019 @ 23:28:28 #143
418311 Claude_Viole
Loopt te kloten...
pi_184543767
Hein!
Eigenlijk zou de TS moeten worden aangepast in: De Beer en Hein zijn back!
pi_184549564
quote:
0s.gif Op maandag 21 januari 2019 23:28 schreef Claude_Viole het volgende:
Hein!
Eigenlijk zou de TS moeten worden aangepast in: De Beer en Hein zijn back!
Papa Beer en oom Hein :')

Ik vind het zo raar dat (Aysen?) vroeg aan Janine hoe ver het moest gaan met Hein en zijn verlof en of ze dan wilde wachten tot ze vermoord werd. Zegt ze:"zo ver komt het echt niet!".
Hallo :') de laatste keer was hij haar al letterlijk aan het vermoorden. Hoezo gaat dat nu niet gebeuren dan? :')

[ Bericht 29% gewijzigd door miaeak op 22-01-2019 13:06:32 ]
pi_184554455
Lucas zit gewoon in een kamer van De Rozenboom, Janine, no worries _O-
En wat een fantastische scène tussen Bas Keijzer en Erik de Vogel gisteren. Daan had wat mij betreft langer weg mogen blijven uit die verhoorkamer, dit was genieten :9
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184554564
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 januari 2019 15:52 schreef PeterKelder het volgende:
Lucas zit gewoon in een kamer van De Rozenboom, Janine, no worries _O-
En wat een fantastische scène tussen Bas Keijzer en Erik de Vogel gisteren. Daan had wat mij betreft langer weg mogen blijven uit die verhoorkamer, dit was genieten :9
Mooi was dat inderdaad!
pi_184563138
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 januari 2019 15:52 schreef PeterKelder het volgende:
Lucas zit gewoon in een kamer van De Rozenboom, Janine, no worries _O-
En wat een fantastische scène tussen Bas Keijzer en Erik de Vogel gisteren. Daan had wat mij betreft langer weg mogen blijven uit die verhoorkamer, dit was genieten :9
Lol dit inderdaad :D.

Wat ik me trouwens afvraag. (Heb dit proberen te googlen, maar werd er niet veel wijzer van, buiten dat het de viral load verhoogd).
Ze doen allemaal zo spastisch over de medicatie van Lucas etc. dat hij die per se op een vaste tijd moet hebben en als hij ze ook maar 1 keer vergeet er direct paniek is.
Is dit echt zo intens met hiv medicatie?
Ik kan me voorstellen omdat het auto-immuun remmers of iets dergelijks zijn dat je immuun systeem op hol slaat als je ze niet neemt ofzo, maar ik heb dus geen idee of dit werkelijk zo nauw komt? Lijkt me heftig.

Ze leggen het ook niet uit. Het is elke keer "Hij moet zijn medictatie op tijd hebben" "Als ik/hij mijn/zijn medicatie niet op tijd neemt dan....". Maar ze maken die zin nooit af.
  dinsdag 22 januari 2019 @ 23:07:38 #148
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184563267
Ik vind het al heel wat dat ze het er überhaupt over hebben :')
pi_184564073
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 januari 2019 23:01 schreef miaeak het volgende:

[..]

Lol dit inderdaad :D.
Maar eerlijk, denken ze bij de productie dat een beetje doorgewinterde kijker zo'n decor niet direct herkent? Zelfde voor dat eeuwige strandhuisje wat ook al verschillende keren als appartement is gebruikt, of dat kantoor van Billy wat eerder dienst deed als het huis van Floris van Wickenrode. Nog maar te zwijgen van het huis waar Ludo en Janine dan nu wonen: dat heeft in het verleden dienst uitgemaakt als decor voor half Meerdijk, zelfs Janine heeft er nog alleen gewoond en nu doen ze alsof het een compleet ander huis is :')

quote:
0s.gif Op dinsdag 22 januari 2019 23:07 schreef James1988 het volgende:
Ik vind het al heel wat dat ze het er überhaupt over hebben :')
Same. Sterker nog: ík was zelfs al vergeten dat Lucas hiv heeft, dus ik had het niet gek gevonden als de schrijvers dat simpelweg niet meer wisten _O-
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184564438
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 januari 2019 23:45 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

Maar eerlijk, denken ze bij de productie dat een beetje doorgewinterde kijker zo'n decor niet direct herkent? Zelfde voor dat eeuwige strandhuisje wat ook al verschillende keren als appartement is gebruikt, of dat kantoor van Billy wat eerder dienst deed als het huis van Floris van Wickenrode. Nog maar te zwijgen van het huis waar Ludo en Janine dan nu wonen: dat heeft in het verleden dienst uitgemaakt als decor voor half Meerdijk, zelfs Janine heeft er nog alleen gewoond en nu doen ze alsof het een compleet ander huis is :')
Wat betreft het huis van Ludo en Janine; eens, dat decor is al erg vaak van eigenaar gewisseld. Al doen ze nu inderdaad alsof het een compleet ander huis is. Maar het huis van Floris van Wickenrode is 10 jaar lang niet in beeld geweest? Volgens mij is de verhuizing naar Amsterdam daar zelfs overheen geweest. Dat decor bestaat echt niet meer. Volgens mij is dat gerecycled in de restyling van de laatste Sandersvilla. Toen we de werkkamer van Ludo vaker in beeld zagen.
't Echte en 't ware!
pi_184564570
quote:
0s.gif Op woensdag 23 januari 2019 00:10 schreef Japepk het volgende:

[..]

Wat betreft het huis van Ludo en Janine; eens, dat decor is al erg vaak van eigenaar gewisseld. Al doen ze nu inderdaad alsof het een compleet ander huis is. Maar het huis van Floris van Wickenrode is 10 jaar lang niet in beeld geweest? Volgens mij is de verhuizing naar Amsterdam daar zelfs overheen geweest. Dat decor bestaat echt niet meer. Volgens mij is dat gerecycled in de restyling van de laatste Sandersvilla. Toen we de werkkamer van Ludo vaker in beeld zagen.
Het is nu blijkbaar een villa :').
Dat heb ik ook heel lang niet door gehad omdat ik het decor zo goed herkende. Het ziet er nou niet bepaald uit als een villa maar meer een ruim rijtjeshuis. Bij dit soort dingen mis ik de establisment shots wel.

[ Bericht 5% gewijzigd door miaeak op 23-01-2019 00:27:51 ]
pi_184568218
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184569212
quote:
0s.gif Op woensdag 23 januari 2019 00:10 schreef Japepk het volgende:

[..]

Wat betreft het huis van Ludo en Janine; eens, dat decor is al erg vaak van eigenaar gewisseld. Al doen ze nu inderdaad alsof het een compleet ander huis is. Maar het huis van Floris van Wickenrode is 10 jaar lang niet in beeld geweest? Volgens mij is de verhuizing naar Amsterdam daar zelfs overheen geweest. Dat decor bestaat echt niet meer.
Het ziet er naar uit dat het toch nog wel bestaat. Sterker nog, het is in 2014 al eens hergebruikt voor het huis van die vent die Tim toen vasthield:


Het decor in 2008-2009, als Huize Van Wickenrode


Het decor in 2014, als het huisje waar Tim werd verzorgd


Het decor in 2018 als kantoor van Billy

Want wat in allen overeenkomt: de dubbele deuren bij de rechterwand en de schouw in het midden. Die had in 2014 zelfs nog dezelfde textuur als in 2008-2009, alleen bij het Billy-decor is het aangepast. Gooi een nieuw behangetje tegen de wandjes, een likje verf hier en daar en voila, er is een nieuwe set.

quote:
Volgens mij is dat gerecycled in de restyling van de laatste Sandersvilla. Toen we de werkkamer van Ludo vaker in beeld zagen.


De werkkamer van Ludo (en ook de eetkamer en slaapkamers) was gewoon het halletje, alleen een extra wandje in het woonkamergedeelte plaatsen en het lijkt een ander vertrek.
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184569288
quote:
0s.gif Op woensdag 23 januari 2019 10:16 schreef charmed_angel het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 8% gewijzigd door miaeak op 23-01-2019 11:34:04 ]
pi_184572231
Ik heb niet alles doorgelezen, maar Rik woont toch op een bovenwoning? Want je ziet als mensen aanbellen dat Rik of wie dan ook de deur opent en dan ergens op drukken zodat de intercom deur opengaat of zoiets.. en dan gaan ze de trap op volgens mij... ik heb volgens mij wel eens een leuning gezien nl.
Nou viel het me laatst op dat Nina binnenkwam met kinderwagen... dat is vrij lastig met een kinderwagen uitgeklapt de trap op . :P
India, ga er na toe!
pi_184572478
quote:
0s.gif Op woensdag 23 januari 2019 13:55 schreef Miss_Paraplu85 het volgende:
Ik heb niet alles doorgelezen, maar Rik woont toch op een bovenwoning? Want je ziet als mensen aanbellen dat Rik of wie dan ook de deur opent en dan ergens op drukken zodat de intercom deur opengaat of zoiets.. en dan gaan ze de trap op volgens mij... ik heb volgens mij wel eens een leuning gezien nl.
Nou viel het me laatst op dat Nina binnenkwam met kinderwagen... dat is vrij lastig met een kinderwagen uitgeklapt de trap op . :P
Oh dat had ik gemist haha. Ja die trap is Danny vanaf gelazerd.

SPOILER: spoilers maandag 4 februari en 5 februari
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 19% gewijzigd door miaeak op 23-01-2019 16:08:16 ]
pi_184585554
quote:
0s.gif Op woensdag 23 januari 2019 13:55 schreef Miss_Paraplu85 het volgende:
Ik heb niet alles doorgelezen, maar Rik woont toch op een bovenwoning? Want je ziet als mensen aanbellen dat Rik of wie dan ook de deur opent en dan ergens op drukken zodat de intercom deur opengaat of zoiets.. en dan gaan ze de trap op volgens mij... ik heb volgens mij wel eens een leuning gezien nl.
Nou viel het me laatst op dat Nina binnenkwam met kinderwagen... dat is vrij lastig met een kinderwagen uitgeklapt de trap op . :P
Hetzelfde verhaal in Boks, komt ze ook altijd doodleuk vanuit beneden haar woning binnen met kinderwagen. Alsof de schrijvers dit niet doorhebben en denken dat wij debiel zijn _O-

Wat ik wel altijd vind is dat Rik voor jan en alleman open doet. Je wilt toch op zijn minst weten wie er voor je deur staat? :P
pi_184590707
quote:
1s.gif Op donderdag 24 januari 2019 00:28 schreef loezzzje het volgende:

[..]

Hetzelfde verhaal in Boks, komt ze ook altijd doodleuk vanuit beneden haar woning binnen met kinderwagen. Alsof de schrijvers dit niet doorhebben en denken dat wij debiel zijn _O-

Wat ik wel altijd vind is dat Rik voor jan en alleman open doet. Je wilt toch op zijn minst weten wie er voor je deur staat? :P
Raar trouwens. Hij vertrouwde die Shanti toch niet? Nu ineens wel?
pi_184600096
Had nu toch wel verwacht dat Rik de uiterst vriendelijke supermarktmanager zou tegenkomen en haar zou vragen of zij nog een kredietverstrekker en/of privédetective weet :') _O-

[ Bericht 2% gewijzigd door PeterKelder op 24-01-2019 20:35:39 ]
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184608610
quote:
0s.gif Op woensdag 23 januari 2019 11:19 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

Het ziet er naar uit dat het toch nog wel bestaat. Sterker nog, het is in 2014 al eens hergebruikt voor het huis van die vent die Tim toen vasthield:

[ afbeelding ]
Het decor in 2008-2009, als Huize Van Wickenrode

[ afbeelding ]
Het decor in 2014, als het huisje waar Tim werd verzorgd

[ afbeelding ]
Het decor in 2018 als kantoor van Billy

Want wat in allen overeenkomt: de dubbele deuren bij de rechterwand en de schouw in het midden. Die had in 2014 zelfs nog dezelfde textuur als in 2008-2009, alleen bij het Billy-decor is het aangepast. Gooi een nieuw behangetje tegen de wandjes, een likje verf hier en daar en voila, er is een nieuwe set.

[..]

[ afbeelding ]

De werkkamer van Ludo (en ook de eetkamer en slaapkamers) was gewoon het halletje, alleen een extra wandje in het woonkamergedeelte plaatsen en het lijkt een ander vertrek.
Oeh heb je meer decor foto's? c_/

quote:
0s.gif Op donderdag 24 januari 2019 20:29 schreef PeterKelder het volgende:
Had nu toch wel verwacht dat Rik de uiterst vriendelijke supermarktmanager zou tegenkomen en haar zou vragen of zij nog een kredietverstrekker en/of privédetective weet :') _O-
Ik word een beetje moe van die Lidl.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En blijkbaar is de draagmoeder van Daan nog steeds zwanger :').

[ Bericht 15% gewijzigd door miaeak op 25-01-2019 11:06:28 ]
pi_184615040
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 10:15 schreef miaeak het volgende:

[..]

Oeh heb je meer decor foto's? c_/

[..]

Ik word een beetje moe van die Lidl.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En blijkbaar is de draagmoeder van Daan nog steeds zwanger :').
http://stijnseverijn.nl/index.php/home/

















En tot slot het huis van Ludo en Janine
Oh nee, het huis van Lorena
Oh nee, het huis van die ene advocaat wiens naam niet eens is blijven hangen en zijn zusje
Oh nee, het huis van Dian
Oh nee, het huis van Maxime
Oh nee, het was toch Janine en Ludo. Of alleen Ludo? Nee, alleen Janine? Met Jack?
Nee met Raphael. Of was het toch met Sebastiaan Labrie?
Ah joh, who cares...
pi_184615081
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 16:07 schreef SAMBAM het volgende:

[..]

http://stijnseverijn.nl/index.php/home/

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

En tot slot het huis van Ludo en Janine
Oh nee, het huis van Lorena
Oh nee, het huis van die ene advocaat wiens naam niet eens is blijven hangen en zijn zusje
Oh nee, het huis van Dian
Oh nee, het huis van Maxime
Oh nee, het was toch Janine en Ludo. Of alleen Ludo? Nee, alleen Janine? Met Jack?
Nee met Raphael. Of was het toch met Sebastiaan Labrie?
Ah joh, who cares...
:D
Die boot ziet er armoedig uit zeg!
pi_184615849
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 16:09 schreef miaeak het volgende:

[..]

:D
Die boot ziet er armoedig uit zeg!
De boot was toen nog in opbouw zo te zien, maar het doet qua grootte niet onder voor het keukentje van Harmsen :D
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184615958
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 16:51 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

De boot was toen nog in opbouw zo te zien, maar het doet qua grootte niet onder voor het keukentje van Harmsen :D
_O-
pi_184616034
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 16:51 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

De boot was toen nog in opbouw zo te zien, maar het doet qua grootte niet onder voor het keukentje van Harmsen :D
Dat keukentje though *O* .
Een van mijn favoriete sets.
Gewoon altijd in de keuken zitten :D.
pi_184616115
Die keukenkastjes ook.....echt een geweldige setting was dat!
  Moderator vrijdag 25 januari 2019 @ 17:20:45 #167
403253 crew  Meke
Fuck the EBU!
pi_184616410
Keukentje van Harmsen staat in Beeld en Geluid O+
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
pi_184616562
quote:
2s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 17:20 schreef Meke het volgende:
Keukentje van Harmsen staat in Beeld en Geluid O+
Ja klopt, zo leuk om dat daar te zien :)
  vrijdag 25 januari 2019 @ 18:29:41 #169
418311 Claude_Viole
Loopt te kloten...
pi_184617659
quote:
2s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 17:20 schreef Meke het volgende:
Keukentje van Harmsen staat in Beeld en Geluid O+
Ben er al een paar keer geweest, maar waar staat die dan?
Ik hoorde het 8 jaar geleden al eens, maar ik dacht dat het wat tijdelijks was?

Oeh, de helft van het decor van Sanders Inc. ook :D
https://www.flickr.com/photos/beeldengeluid/4574457970

Dat zal wel verklaren dat ze het oude Sanders Inc. niet gebruik hebben voor de scenes waarbij Ludo het zwaar te verduren kreeg door Maddy Everest. Ik vind het wel opvallend dat je toen zo'n goedkoop decortje zag, terwijl ze anders makkelijk even de echte Sanders Inc. (gedeeltelijk) terug konden halen.

[ Bericht 7% gewijzigd door Claude_Viole op 25-01-2019 18:40:00 ]
pi_184618371
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 18:29 schreef Claude_Viole het volgende:

[..]

Ben er al een paar keer geweest, maar waar staat die dan?
Ik hoorde het 8 jaar geleden al eens, maar ik dacht dat het wat tijdelijks was?

Oeh, de helft van het decor van Sanders Inc. ook :D
[ afbeelding ]

Dat zal wel verklaren dat ze het oude Sanders Inc. niet gebruik hebben voor de scenes waarbij Ludo het zwaar te verduren kreeg door Maddy Everest. Ik vind het wel opvallend dat je toen zo'n goedkoop decortje zag, terwijl ze anders makkelijk even de echte Sanders Inc. (gedeeltelijk) terug konden halen.
Ik heb het in elk geval een keer gezien.....zou dat echt al acht jaar geleden zijn...... :{ :@
  Moderator vrijdag 25 januari 2019 @ 19:28:17 #171
403253 crew  Meke
Fuck the EBU!
pi_184618696
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 19:11 schreef Cinderelladreamer het volgende:

[..]

Ik heb het in elk geval een keer gezien.....zou dat echt al acht jaar geleden zijn...... :{ :@
Dat zou bij mij ook best kunnen :D

Maar t heeft ook niet echt een prominente plek, het staat ergens bovenin bij TopPop :D
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
pi_184618714
quote:
2s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 19:28 schreef Meke het volgende:

[..]

Dat zou bij mij ook best kunnen :D

Maar t heeft ook niet echt een prominente plek, het staat ergens bovenin bij TopPop :D
Ja klopt.....en ik moest het m'n kids uitleggen waarom ik dat zo leuk vond :@ :)
  vrijdag 25 januari 2019 @ 19:50:06 #173
418311 Claude_Viole
Loopt te kloten...
pi_184619049
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 19:29 schreef Cinderelladreamer het volgende:

[..]

Ja klopt.....en ik moest het m'n kids uitleggen waarom ik dat zo leuk vond :@ :)
Als je dus naar boven loopt en in die experience uitkomt, dus ergens naar links?
Op de foto lijkt het wel alsof er een glasplaat voor staat?
pi_184619076
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 19:50 schreef Claude_Viole het volgende:

[..]

Als je dus naar boven loopt en in die experience uitkomt, dus ergens naar links?
Op de foto lijkt het wel alsof er een glasplaat voor staat?
Eeehm.....ik kan me nog herinneren dat ik echt in die keuken heb gestaan......maar dat is wel echt het enige wat ik me nog kan herinneren :@
pi_184619484
Geniaal gekozen muziekje bij Hein. :D Heerlijk psychosfeertje geeft dat het haha.
Eens kijken
pi_184620010
Zou Lucas eruit gaan??
  vrijdag 25 januari 2019 @ 21:36:35 #177
418311 Claude_Viole
Loopt te kloten...
pi_184621535
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 20:37 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Zou Lucas eruit gaan??
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184621643
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 21:36 schreef Claude_Viole het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:{ :{
pi_184623061
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 21:36 schreef Claude_Viole het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184623831
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 22:34 schreef miaeak het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ook dat nog.....
pi_184623863
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 23:01 schreef Cinderelladreamer het volgende:

[..]

Ook dat nog.....
Ja dat denk ik persoonlijk.
Ik weet niet goed wat ik daarvan vindt.
pi_184623879
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 23:03 schreef miaeak het volgende:

[..]

Ja dat denk ik persoonlijk.
Ik weet niet goed wat ik daarvan vindt.

Tja....
  vrijdag 25 januari 2019 @ 23:11:06 #183
418311 Claude_Viole
Loopt te kloten...
pi_184624016
Laura aan de Lidl's Vitamini's :')


_O-

is er een erger dieptepunt in GTST geweest dan dit :')?
  vrijdag 25 januari 2019 @ 23:11:56 #184
418311 Claude_Viole
Loopt te kloten...
pi_184624032
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 23:01 schreef Cinderelladreamer het volgende:

[..]

Ook dat nog.....
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184624078
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 23:11 schreef Claude_Viole het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Spannend! :)
pi_184624093
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 23:11 schreef Claude_Viole het volgende:
Laura aan de Lidl's Vitamini's :')

[ link | afbeelding ]
_O-

is er een erger dieptepunt in GTST geweest dan dit :')?
D'r kleding is anders ook nogal ehm... Niet-Laura? :')
Maar die Lidl-scènes zijn wel het dieptepunt van heel GTST ja. Zelfs de soms achterlijke sponsormomenten voor Coca-Cola, Doritos of de bananen (jazeker!) kwamen geloofwaardiger en natuurlijker over dan deze ongein _O-
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184624337
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 23:14 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

D'r kleding is anders ook nogal ehm... Niet-Laura? :')
Maar die Lidl-scènes zijn wel het dieptepunt van heel GTST ja. Zelfs de soms achterlijke sponsormomenten voor Coca-Cola, Doritos of de bananen (jazeker!) kwamen geloofwaardiger en natuurlijker over dan deze ongein _O-
Ik heb liever die debiele sluikreclame waarin ze overdreven in focus een bus pringles zitten te vreten dan die stomme Lidl :').

[ Bericht 0% gewijzigd door miaeak op 26-01-2019 00:08:44 ]
pi_184629210
SPOILER: Spoilers 4 tm 8 februari
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat zou Mark gaan doen? :{

Edit:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 5% gewijzigd door miaeak op 28-01-2019 10:36:32 ]
pi_184699227
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 23:11 schreef Claude_Viole het volgende:
Laura aan de Lidl's Vitamini's :')

[ link | afbeelding ]
_O-

is er een erger dieptepunt in GTST geweest dan dit :')?
Haha ja wat is dit, Mary Poppins returns?
  woensdag 30 januari 2019 @ 00:26:45 #190
418311 Claude_Viole
Loopt te kloten...
pi_184703814
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184706988
SPOILER: spoilers 11 tm 15 feb
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zou de opa van Daan terug komen? _O_

Wat ik trouwens niet snap. Waarom wilde Jos Janine en Ludo aanrijden? Hein wilde toch zijn masterplan uitvoeren? Dat gaat niet echt als hij hen dood had gereden.

Edit Volgende week woensdag:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 3% gewijzigd door miaeak op 30-01-2019 10:38:52 ]
pi_184708615
Van harte gefeliciteerd Frey! *O*

Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
  woensdag 30 januari 2019 @ 14:38:04 #193
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_184711509
Dankjewel! :D _O-
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
  woensdag 30 januari 2019 @ 18:50:55 #194
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_184715867
gefeliciteerd frey
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
  donderdag 31 januari 2019 @ 11:16:21 #195
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_184727697
MAG TIFFY DEAUD? #zweefteef
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_184727751
quote:
0s.gif Op donderdag 31 januari 2019 11:16 schreef Vivi het volgende:
MAG TIFFY DEAUD? #zweefteef
graag!
pi_184728189
Gefeliciteerd nog Frey!!! (Te laat :@)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 0% gewijzigd door miaeak op 31-01-2019 11:53:38 ]
pi_184748047
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184748469
Tiffy & Kimberley :?
pi_184748636
quote:
1s.gif Op vrijdag 1 februari 2019 10:44 schreef loezzzje het volgende:
Tiffy & Kimberley :?
Dit... Hoe random kun je het maken. Wordt zij een tweede Wiet die uit het niets biseksueel is?

Ik vind het prima, bi, hetero, homo, all the same. Maar als er iemand is die altijd alleen maar met jongens bezig is geweest is het kimberly wel dus niet heel realistisch. Tenzij het een avontuurtje is. In dat geval sure. Maar ga me niet vertellen dat die twee een relatie beginnen want dat is weer stagiaire Harpert's grabbelton in actie :').

En Daan met zn baby :'). Had verwacht dat ze die verhaallijn hadden afgescheept.
En Anton jonge... Wat denk je nou zelf.

[ Bericht 3% gewijzigd door miaeak op 01-02-2019 11:00:13 ]
  vrijdag 1 februari 2019 @ 12:00:26 #201
179002 GwaiLow
Malo accepto stultus sapit
pi_184749998
Wat leuk dat Barrie Stevens de rol van Zoe's vader speelt !!

En Job de Vries! Gaaf!
pi_184750419
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2019 12:00 schreef GwaiLow het volgende:
Wat leuk dat Barrie Stevens de rol van Zoe's vader speelt !!

En Job de Vries! Gaaf!
Ja he! :D

Trouwens Tiffy die even besluit bij Anton te gaan wonen :').
Ik begrijp dat het zijn dochter is en ze bij haar vader wil zijn, maar op die leeftijd is het toch heel normaal dat je niet meer bij je ouders woont?

En Zoe met die oefen baby :'). Waar bemoeit ze zich mee.
Aysen: "Haal gewoon de batterijen eruit!" _O-

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 14% gewijzigd door miaeak op 01-02-2019 12:30:54 ]
  vrijdag 1 februari 2019 @ 12:58:41 #203
179002 GwaiLow
Malo accepto stultus sapit
pi_184751311
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 februari 2019 12:15 schreef miaeak het volgende:

[..]

Ja he! :D

Trouwens Tiffy die even besluit bij Anton te gaan wonen :').
Ik begrijp dat het zijn dochter is en ze bij haar vader wil zijn, maar op die leeftijd is het toch heel normaal dat je niet meer bij je ouders woont?

En Zoe met die oefen baby :'). Waar bemoeit ze zich mee.
Aysen: "Haal gewoon de batterijen eruit!" _O-

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Haha ja, dat heeft GTST weer leuk bedacht he.
  vrijdag 1 februari 2019 @ 13:26:54 #204
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184751829
Mooie spoiler ook, die video thumbnail :')
  vrijdag 1 februari 2019 @ 20:11:17 #205
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184759233
Hoi Léon :D

En wát een acteur is Erik de Vogel :D
pi_184763540
quote:
1s.gif Op vrijdag 1 februari 2019 10:53 schreef miaeak het volgende:

[..]

Dit... Hoe random kun je het maken. Wordt zij een tweede Wiet die uit het niets biseksueel is?

Ik vind het prima, bi, hetero, homo, all the same. Maar als er iemand is die altijd alleen maar met jongens bezig is geweest is het kimberly wel dus niet heel realistisch. Tenzij het een avontuurtje is. In dat geval sure. Maar ga me niet vertellen dat die twee een relatie beginnen want dat is weer stagiaire Harpert's grabbelton in actie :').

En Daan met zn baby :'). Had verwacht dat ze die verhaallijn hadden afgescheept.
En Anton jonge... Wat denk je nou zelf.
Volgens mij waren kimberleys relaties niet heel stabiel en langdurig, daar kun je als schrijver iets mee.

Al zat dat teveel gevraagd zijn.
speak only if it improves the silence.
pi_184765075
quote:
1s.gif Op vrijdag 1 februari 2019 20:11 schreef James1988 het volgende:
Hoi Léon :D

En wát een acteur is Erik de Vogel :D
Is dit de eerste keer dat we de befaamde Leon zien? :D Heb niet het idee dat ik hem ooit eerder on screen heb gezien.
  zaterdag 2 februari 2019 @ 01:08:42 #208
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184765523
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 februari 2019 00:43 schreef miaeak het volgende:

[..]

Is dit de eerste keer dat we de befaamde Leon zien? :D Heb niet het idee dat ik hem ooit eerder on screen heb gezien.
Leon is al wel vaker te zien geweest, ten tijde van de terugkeer van Nick, met de terugkeer van Hafkamp en ook toen de verhaallijn rond Loes tot een einde kwam.
pi_184767308
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 23:11 schreef Claude_Viole het volgende:
Laura aan de Lidl's Vitamini's :')

[ link | afbeelding ]
_O-

is er een erger dieptepunt in GTST geweest dan dit :')?
Ik heb me bescheurdvom die outfits van Zoë en Laura, zo ongeveer in galaoutfit je boodschappen doen :')
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_184767895
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 januari 2019 23:26 schreef miaeak het volgende:

[..]

Ik heb liever die debiele sluikreclame waarin ze overdreven in focus een bus pringles zitten te vreten dan die stomme Lidl :').
Of de thuisbezorgd gast die de pizza tot in de keuken komt bezorgen _O-
pi_184769121
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 februari 2019 09:31 schreef loezzzje het volgende:

[..]

Of de thuisbezorgd gast die de pizza tot in de keuken komt bezorgen _O-
Ha! Ja!! :D Ik vond die dingen als haribo en pringles grappig want iedereen zat continu te vreten en vroeg altijd "wil je ook"? Altijd beter dan deze Lidl onzin. Hele debiel grote set gebouwd :').
  zaterdag 2 februari 2019 @ 11:16:11 #212
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_184769429
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 februari 2019 10:58 schreef miaeak het volgende:

[..]

Ha! Ja!! :D Ik vond die dingen als haribo en pringles grappig want iedereen zat continu te vreten en vroeg altijd "wil je ook"? Altijd beter dan deze Lidl onzin. Hele debiel grote set gebouwd :').
Die haribo beer was ook stiekem een vriendje van Lucas.
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_184771623
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 februari 2019 11:16 schreef Dr.Mikey het volgende:

[..]

Die haribo beer was ook stiekem een vriendje van Lucas.
Altijd nog beter dan PJR die door dat snoep zemt :P. Ik vond dat als kind een onsmakelijk idee dat hij door dat snoep had gezwommen dat anderen nog moesten eten ( :') ).

Maargoed we zijn weer lekker off topic.

*O* GTST *O*
pi_184772470
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 februari 2019 10:58 schreef miaeak het volgende:

[..]

Ha! Ja!! :D Ik vond die dingen als haribo en pringles grappig want iedereen zat continu te vreten en vroeg altijd "wil je ook"? Altijd beter dan deze Lidl onzin. Hele debiel grote set gebouwd :').
Die Lidl is geen in de studio gebouwde set hoor :P Dat is gewoon een filiaal ergens in de buurt die ze dan een paar uur afsluiten voor de opnames.
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184773040
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 februari 2019 13:59 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

Die Lidl is geen in de studio gebouwde set hoor :P Dat is gewoon een filiaal ergens in de buurt die ze dan een paar uur afsluiten voor de opnames.
De meeste inderdaad wel waar je een groot deel van de winkel ziet. Maar ik dacht in een paar afleveringen een ander soort (veel kleinere) set gezien te hebben. Kan het mis hebben. Maar ik dacht inderdaad niet dat ze een heel filiaal gebouwd hadden hoor ;).

Dít doet me denken aan dat topic in het (inmiddels overleden) gtst forum waar iemand voorstelde dat RTL vip tickets kon verloten waarbij er een feest in de rozenboom gegeven zou worden en ze daar kan konden overnachten :D :D !

[ Bericht 11% gewijzigd door miaeak op 03-02-2019 11:41:24 ]
  zaterdag 2 februari 2019 @ 17:06:58 #216
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_184775762
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 februari 2019 13:09 schreef miaeak het volgende:

[..]

Altijd nog beter dan PJR die door dat snoep zemt :P. Ik vond dat als kind een onsmakelijk idee dat hij door dat snoep had gezwommen dat anderen nog moesten eten ( :') ).

Maargoed we zijn weer lekker off topic.

*O* GTST *O*
die musical aflevering was wel het dieptepunt qua reclame.
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_184775878
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 februari 2019 17:06 schreef Dr.Mikey het volgende:

[..]

die musical aflevering was wel het dieptepunt qua reclame.
Wicked O+ !
pi_184790083
quote:
NIEUWE LESBISCHE VERHAALLIJN TUSSEN KIMBERLY EN TIFFY!

GTST is altijd baanbrekend geweest met controversiële verhaallijnen. In 2016 deed de lesbische verhaallijn tussen Anna en Wiet een hoop stof opwaaien. Deze maand komen wederom twee vrouwen nader tot elkaar.

In een vooruitblik op wat Meerdijk in februari te wachten staat, is te zien dat Kimberly en Tiffy het bed met elkaar delen. Zou dit uitbloeien tot iets moois? Bekijk de nieuwe trailer hieronder!

... Dit staat groot uitgemeten in een speciaal artikel in de gtst courant. Blijkbaar hebben ze dit er als belangrijkste highlight uitgehaald ( :') ).

In welk tijdperk leven zij?
Lesbische/homoseksuele relaties zijn toch al lang niet meer controversieel? :?
pi_184790090
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 februari 2019 10:58 schreef miaeak het volgende:

[..]

Ha! Ja!! :D Ik vond die dingen als haribo en pringles grappig want iedereen zat continu te vreten en vroeg altijd "wil je ook"? Altijd beter dan deze Lidl onzin. Hele debiel grote set gebouwd :').
of breaker. toen liep iedereen de hele dag aan zo'n zakje te lurken :')
pi_184792488
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 februari 2019 09:31 schreef loezzzje het volgende:

[..]

Of de thuisbezorgd gast die de pizza tot in de keuken komt bezorgen _O-
Hij legt de pizza nog net niet op je bord.
pi_184796664
quote:
1s.gif Op zondag 3 februari 2019 11:26 schreef miaeak het volgende:

[..]

... Dit staat groot uitgemeten in een speciaal artikel in de gtst courant. Blijkbaar hebben ze dit er als belangrijkste highlight uitgehaald ( :') ).

In welk tijdperk leven zij?
Lesbische/homoseksuele relaties zijn toch al lang niet meer controversieel? :?
In de belevingswereld van GTST blijkbaar nog wel. Rohan zal blij zijn met de 'ophef' :') _O-

Wel grappig: de keren dat ik Tiffy heb gezien in Nieuwe Tijden vond ik haar overkomen als een type Renée Couwenberg uit Onderweg naar Morgen. Had ik nu een vooruitziende blik of... :D
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184796708
quote:
1s.gif Op zondag 3 februari 2019 13:59 schreef magikmichael het volgende:

[..]

Hij legt de pizza nog net niet op je bord.
En hij schuift nog net niet aan om ook een pizzapunt naar binnen te werken :')

Nu ik er over nadenk is dat wel een manier om een nieuw personage te introdu- * PeterKelder maant zichzelf deze zin niet af te maken, want voor je het weet komen ze met Ypsilon "Y" Bouwhuis op de proppen die werkt voor Thuisbezorgd :X
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184796865
quote:
0s.gif Op zondag 3 februari 2019 17:25 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

En hij schuift nog net niet aan om ook een pizzapunt naar binnen te werken :')

Nu ik er over nadenk is dat wel een manier om een nieuw personage te introdu- * PeterKelder maant zichzelf deze zin niet af te maken, want voor je het weet komen ze met Ypsilon "Y" Bouwhuis op de proppen die werkt voor Thuisbezorgd :X
:D :D
  Moderator zondag 3 februari 2019 @ 17:53:35 #224
403253 crew  Meke
Fuck the EBU!
pi_184797153
Nohh, ik heb net de afleveringen van donderdag en vrijdag gezien :D Echt goede opbouw en voor het eerst sinds lange tijd dat ik écht zat te kijken en niet ondertussen iets anders aan het doen was :+
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
pi_184804106
quote:
2s.gif Op zondag 3 februari 2019 17:53 schreef Meke het volgende:
Nohh, ik heb net de afleveringen van donderdag en vrijdag gezien :D Echt goede opbouw en voor het eerst sinds lange tijd dat ik écht zat te kijken en niet ondertussen iets anders aan het doen was :+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184806094
quote:
2s.gif Op zondag 3 februari 2019 17:53 schreef Meke het volgende:
Nohh, ik heb net de afleveringen van donderdag en vrijdag gezien :D Echt goede opbouw en voor het eerst sinds lange tijd dat ik écht zat te kijken en niet ondertussen iets anders aan het doen was :+
Ik ben dus niet de enige :P Ik zet het vaak op als ik mijn woonkamer aan het schoonmaken ben. Kan ik op de achtergrond meeluisteren en je hoeft het toch niet echt te volgen :P
pi_184810949
quote:
1s.gif Op zondag 3 februari 2019 23:47 schreef loezzzje het volgende:

[..]

Ik ben dus niet de enige :P Ik zet het vaak op als ik mijn woonkamer aan het schoonmaken ben. Kan ik op de achtergrond meeluisteren en je hoeft het toch niet echt te volgen :P
Haha ik doe hetzelfde :+.
En dan af en toe even kijken als het interessant wordt.
Maar rond die wintercliff zat ik toch meerdere malen hele afleveringen met m'n neus op het scherm.

EDIT: *O* *O*
SPOILER: volgede week maandag
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 8% gewijzigd door miaeak op 04-02-2019 11:24:10 ]
  maandag 4 februari 2019 @ 20:33:21 #228
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184822934
Janine O+
pi_184823246
quote:
0s.gif Op maandag 4 februari 2019 20:33 schreef James1988 het volgende:
Janine O+
Hopelijk geen :'( :'( Janine....
  maandag 4 februari 2019 @ 21:07:11 #230
147457 Devil010
Dance with the Devil
pi_184823709
Wat een lekker kontje heeft die Tiffy :P
Niets is sterker dan dat ene woord: Feyenoord.
  maandag 4 februari 2019 @ 21:12:47 #231
147457 Devil010
Dance with the Devil
pi_184823837
Haha opa Stern gaat dood en wat goed geacteerd, NOT.
Niets is sterker dan dat ene woord: Feyenoord.
pi_184823940
quote:
0s.gif Op maandag 4 februari 2019 21:07 schreef Devil010 het volgende:
Wat een lekker kontje heeft die Tiffy :P
Dan wordt het nog genieten voor je komende weken.....
pi_184824934
quote:
0s.gif Op maandag 4 februari 2019 21:12 schreef Devil010 het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Doe eens in een spoilertje!
  maandag 4 februari 2019 @ 22:24:50 #234
147457 Devil010
Dance with the Devil
pi_184825328
quote:
1s.gif Op maandag 4 februari 2019 21:16 schreef Cinderelladreamer het volgende:

[..]

Dan wordt het nog genieten voor je komende weken.....
Vertel! :)
Niets is sterker dan dat ene woord: Feyenoord.
pi_184827494
quote:
1s.gif Op maandag 4 februari 2019 22:24 schreef Devil010 het volgende:

[..]

Vertel! :)
Ze gaat seksen met kimberly :P.

Waar is Jos trouwens? Of het nu ineens klaar allemaal? Ik zit nog wel met een aantal vragen.


Edit:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 11% gewijzigd door miaeak op 05-02-2019 11:25:12 ]
pi_184837470
Onzin weer. Net op moment dat Daans opa vertelt wie zn echte ouders zijn blaast die zn laatste adem uit... je ziet het van 90.000 km aankomen. Zo creatief weer.. aan die piepjes wist je alweer waar het heen ging. Lijkt wel school drama.
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
pi_184839008
Ja dat was echt :{ :{ :{ :{ :N
"Although the world is full of suffering, it is also full of overcoming it."
  Miss 200.000.000! dinsdag 5 februari 2019 @ 20:29:03 #238
367000 roos94
pi_184842247
Ik vind deze Janine/Hein verhaallijn zo niet spannend.

Iedereen weet dondersgoed dat Janine gered wordt. Janine gaat er echt niet uit. Maar dan proberen ze het nog spannend te maken. Net als die miljoenen keren dat Ludo/Nina in gevaar zijn. Je weet dat het goed komt. :') dus wat is nou het hele nut ervan.
  Moderator dinsdag 5 februari 2019 @ 20:35:20 #239
403253 crew  Meke
Fuck the EBU!
pi_184842372
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 februari 2019 16:46 schreef RipCity het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kunnen we alsjeblieft Videoland-kijkers in spoilers zetten? :) Ik vind het jammer om al dingen te weten die nog niet op tv zijn geweest!
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
  dinsdag 5 februari 2019 @ 20:36:04 #240
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184842389
Ik vond het wel goed gespeeld, het zijn beide uitstekende acteurs en de verhaallijn is ook een stuk spannender dan JoJo die probeert Rover te verleiden. :P
  Moderator dinsdag 5 februari 2019 @ 20:36:45 #241
403253 crew  Meke
Fuck the EBU!
pi_184842405
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 februari 2019 20:29 schreef roos94 het volgende:
Ik vind deze Janine/Hein verhaallijn zo niet spannend.

Iedereen weet dondersgoed dat Janine gered wordt. Janine gaat er echt niet uit. Maar dan proberen ze het nog spannend te maken. Net als die miljoenen keren dat Ludo/Nina in gevaar zijn. Je weet dat het goed komt. :') dus wat is nou het hele nut ervan.
Ja, als je het zo bekijkt is er nooit iets spannend in GTST :D

Hoewel de laatste tijd best weinig uitlekt qua spelers die wel/niet terugkomen, vroeger wist je het voor mijn gevoel wel beter van tevoren :Y

Maar Erik en Caroline zullen wel samen gaan, verwacht ik zo :+
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
  Miss 200.000.000! dinsdag 5 februari 2019 @ 20:38:04 #242
367000 roos94
pi_184842439
quote:
2s.gif Op dinsdag 5 februari 2019 20:36 schreef Meke het volgende:

[..]

Ja, als je het zo bekijkt is er nooit iets spannend in GTST :D

Hoewel de laatste tijd best weinig uitlekt qua spelers die wel/niet terugkomen, vroeger wist je het voor mijn gevoel wel beter van tevoren :Y

Maar Erik en Caroline zullen wel samen gaan, verwacht ik zo :+
Nja stel dat een Kimberley of Zoe ontvoerd wordt, dan is het niet zo spectaculair als ze eruit zouden gaan. Maar van Janine, Nina en Ludo weet je al van te voren dat alles wel goedkomt omdat zij er écht niet uit zullen gaan de komende jaren
  Moderator dinsdag 5 februari 2019 @ 21:04:20 #243
403253 crew  Meke
Fuck the EBU!
pi_184843083
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 februari 2019 20:38 schreef roos94 het volgende:

[..]

Nja stel dat een Kimberley of Zoe ontvoerd wordt, dan is het niet zo spectaculair als ze eruit zouden gaan. Maar van Janine, Nina en Ludo weet je al van te voren dat alles wel goedkomt omdat zij er écht niet uit zullen gaan de komende jaren
Ja, da's waar :+
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
pi_184843354
quote:
2s.gif Op dinsdag 5 februari 2019 20:35 schreef Meke het volgende:

[..]

Kunnen we alsjeblieft Videoland-kijkers in spoilers zetten? :) Ik vind het jammer om al dingen te weten die nog niet op tv zijn geweest!
Ja graag inderdaad....
pi_184843725
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184844527
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 februari 2019 20:29 schreef roos94 het volgende:
Ik vind deze Janine/Hein verhaallijn zo niet spannend.

Iedereen weet dondersgoed dat Janine gered wordt. Janine gaat er echt niet uit. Maar dan proberen ze het nog spannend te maken. Net als die miljoenen keren dat Ludo/Nina in gevaar zijn. Je weet dat het goed komt. :') dus wat is nou het hele nut ervan.
Ik ben al terug afgehaakt zelfs. Was van plan om de hele thrillermaand te kijken, maar de twist dat Hein het 'meesterbrein' achter alles is vond ik een domper. En dat terwijl de wintercliffweek en de eerste week van de thrillermaand met Jos nog echt sterk was.

Nu maar hopen dat Jop de Vries nog voor wat opschudding zal zorgen, al betwijfel ik het ten zeerste :{
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184844776
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 februari 2019 21:51 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

Ik ben al terug afgehaakt zelfs. Was van plan om de hele thrillermaand te kijken, maar de twist dat Hein het 'meesterbrein' achter alles is vond ik een domper. En dat terwijl de wintercliffweek en de eerste week van de thrillermaand met Jos nog echt sterk was.

Nu maar hopen dat Jop de Vries nog voor wat opschudding zal zorgen, al betwijfel ik het ten zeerste :{
Weten we al welke rol hij gaat spelen?
pi_184845037
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
't Echte en 't ware!
pi_184845099
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 februari 2019 22:01 schreef miaeak het volgende:

[..]

Weten we al welke rol hij gaat spelen?
Geen idee. Het zal alleszins niet als Victor Couwenberg zijn, helaas. Die had ik graag een ruzietje zien maken met Laura of zo en de macht in het AZM zien opeisen _O-
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184845188
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 februari 2019 22:10 schreef Japepk het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee dat is Barrie Stevens.
pi_184856240
Ik vind deze verhaallijn de beste sinds tijden, ook al gaan ze er soms met zevenmijlslaarzen doorheen en is het niet allemaal even logisch, maar daarvoor is het een soap :+
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_184856257
quote:
0s.gif Op woensdag 6 februari 2019 15:10 schreef TheVulture het volgende:
Ik vind deze verhaallijn de beste sinds tijden, ook al gaan ze er soms met zevenmijlslaarzen doorheen en is het niet allemaal even logisch, maar daarvoor is het een soap :+
Eens! :)
pi_184860467
quote:
0s.gif Op woensdag 6 februari 2019 15:10 schreef TheVulture het volgende:
Ik vind deze verhaallijn de beste sinds tijden, ook al gaan ze er soms met zevenmijlslaarzen doorheen en is het niet allemaal even logisch, maar daarvoor is het een soap :+
Ik vond het einde anders wel behoorlijk anticlimax.
pi_184863533
Jop de Vries zal de rol spelen van therapeut Rob Bekkers: https://www.gtst.nl/item/jop-de-vries-voegt-zich-bij-gtst-cast
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184863553
quote:
0s.gif Op woensdag 6 februari 2019 20:49 schreef PeterKelder het volgende:
Jop de Vries zal de rol spelen van therapeut Rob Bekkers: https://www.gtst.nl/item/jop-de-vries-voegt-zich-bij-gtst-cast
Nog steeds best een knappe man..... :@
pi_184866458
quote:
1s.gif Op woensdag 6 februari 2019 20:51 schreef Cinderelladreamer het volgende:

[..]

Nog steeds best een knappe man..... :@
Hij was altijd geweldig als Victor Couwenberg, echt een schoft O+

Ik moet trouwens zeggen dat ze er langzamerhand ook wel in slagen om alle karakters wat meer onderlinge cohesie te laten krijgen zonder dat het cringe wordt, er lijken zowaar wat goede connecties te ontstaan
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_184867097
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184867955
quote:
0s.gif Op woensdag 6 februari 2019 23:38 schreef miaeak het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
't Echte en 't ware!
pi_184872788
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
freedom comes when you learn to let go, creation comes when you learn to say no.
pi_184887734
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2019 12:04 schreef Nexum het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja dat zagen we ook al van kilometers aankomen :X

Irritant wel.
pi_184888300
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik loop nog heel erg achter :P
pi_184897833
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2019 01:22 schreef Japepk het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184899524
Dit is het zoveelste bewijs dat de huidige makers met hun tengels van oude bekenden moeten afblijven, ze verpesten het alleen maar met dit soort idiote keuzes. Maar ja...
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
pi_184899825
Ludo die de as van Marieke over z'n broek kreeg :').
Duidelijk een blooper waarvan ze besloten hebben hem erin te laten. Awkward wel...
pi_184900997
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2019 17:58 schreef miaeak het volgende:
Ludo die de as van Marieke over z'n broek kreeg :').
Duidelijk een blooper waarvan ze besloten hebben hem erin te laten. Awkward wel...
Haha jaa..


Zou ook echt iets voor mij zijn.
Ik zou alleen Mark zijn... de as uit willen strooien en dat dan de wind het over iemand anders gooit.
"Although the world is full of suffering, it is also full of overcoming it."
pi_184901514
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 februari 2019 19:03 schreef ConqueringChaos het volgende:

[..]

Haha jaa..


Zou ook echt iets voor mij zijn.
Ik zou alleen Mark zijn... de as uit willen strooien en dat dan de wind het over iemand anders gooit.
Wij hadden dat met het uitstrooien van de as van m'n oma. Ik moest gewoon mn adem inhouden :X.

Maargoed. Waar is onze Jos, of is hij klaar? :P
pi_184901574
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 februari 2019 19:25 schreef miaeak het volgende:

[..]

Wij hadden dat met het uitstrooien van de as van m'n oma. Ik moest gewoon mn adem inhouden :X.

Maargoed. Waar is onze Jos, of is hij klaar? :P
Ahhh ik vond het dus heeel grappig.
Ik denk alleen dat als het irl gebeurd is niet hardop moet lachen.

Ja waaaaaar is Jos ?
"Although the world is full of suffering, it is also full of overcoming it."
pi_184901659
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 februari 2019 19:29 schreef ConqueringChaos het volgende:

[..]

Ahhh ik vond het dus heeel grappig.
Ik denk alleen dat als het irl gebeurd is niet hardop moet lachen.

Ja waaaaaar is Jos ?
Denk dat t klaar is. Hij is niet meer nodig dus dan vergeten ze dat weer :P.

Ik had het wel écht geweldig gevonden als ze een soort terugblik hadden gedaan met hoe hij de acties uitgevoerd heeft, want sommige waren wel heel toevallig. En dat dekentje van Zoë hoe wist hij dat?

Een beetje makkelijk nu om al die onmogelijke dingen te laten gebeuren en geen antwoord op de vragen die daardoor ontstaan te geven.
pi_184901697
Rik is nu weer druk met Zoë's vader dus ik denk ook dat we niks meer over Jos horen.....of Zoë moet dat met haar paps willen delen....
  vrijdag 8 februari 2019 @ 20:36:31 #270
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184902876
Oom Piet? :')
pi_184903032
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2019 20:36 schreef James1988 het volgende:
Oom Piet? :')
Wat lang geleden.....had je bijna niet herkend! :D :D
  vrijdag 8 februari 2019 @ 21:01:24 #272
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_184903565
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2019 17:58 schreef miaeak het volgende:
Ludo die de as van Marieke over z'n broek kreeg :').
Duidelijk een blooper waarvan ze besloten hebben hem erin te laten. Awkward wel...
Meen je niet :')
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  vrijdag 8 februari 2019 @ 21:32:58 #273
147457 Devil010
Dance with the Devil
pi_184904357
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2019 17:58 schreef miaeak het volgende:
Ludo die de as van Marieke over z'n broek kreeg :').
Duidelijk een blooper waarvan ze besloten hebben hem erin te laten. Awkward wel...
Binnenkort een nieuwe sponsor, Wasserij en Stomerij Meerdijk, voor al uw wasjes en asjes.
Niets is sterker dan dat ene woord: Feyenoord.
pi_184905651
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2019 21:01 schreef ArnieAlberts het volgende:

[..]

Meen je niet :')
Ja cringe momentje.
  vrijdag 8 februari 2019 @ 23:04:35 #275
147457 Devil010
Dance with the Devil
pi_184906396
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 februari 2019 19:35 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Rik is nu weer druk met Zoë's vader dus ik denk ook dat we niks meer over Jos horen.....of Zoë moet dat met haar paps willen delen....
Zoë's vader is Jos zijn neukertje geweest vroeger daarom werd Zoë's vader eruit getrapt door Appalonia en wist Jos van het dekentje. Zoë's vader loopt nu nog mank door de heer van de Beer.
Niets is sterker dan dat ene woord: Feyenoord.
pi_184907136
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 februari 2019 23:04 schreef Devil010 het volgende:

[..]

Zoë's vader is Jos zijn neukertje geweest vroeger daarom werd Zoë's vader eruit getrapt door Appalonia en wist Jos van het dekentje. Zoë's vader loopt nu nog mank door de heer van de Beer.
:D

Dat verklaart in ieder geval het dekentje :').
pi_184951228
https://gtstcourant.com/v(...)gt-flo-ten-huwelijk/

Ik begin me hier zo langzamerhand wel aan te ergeren hoor... GTST doet allemaal maar interessant met hun "homo huwelijk" en "controversiële lesbische relaties", maar ondertussen leven wij hier in 2019 en is het niets meer en niets minder dan twee mensen die gaan trouwen.
Leuk, maar niks controversieels, baanbrekends of ruimdenkends aan.

Door het op deze manier te brengen blijven ze het als uitzondering behandelen en bereiken ze juist het tegenovergestelde van wat ze zeggen te willen bereiken...
pi_184951260
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2019 10:11 schreef miaeak het volgende:
https://gtstcourant.com/v(...)gt-flo-ten-huwelijk/

Ik begin me hier zo langzamerhand wel aan te ergeren hoor... GTST doet allemaal maar interessant met hun "homo huwelijk" en "controversiële lesbische relaties", maar ondertussen leven wij hier in 2019 en is het niets meer en niets minder dan twee mensen die gaan trouwen.
Leuk, maar niks controversieels, baanbrekends of ruimdenkends aan.

Door het op deze manier te brengen blijven ze het als uitzondering behandelen en bereiken ze juist het tegenovergestelde van wat ze zeggen te willen bereiken...
Eens!
pi_184952849
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2019 10:11 schreef miaeak het volgende:
https://gtstcourant.com/v(...)gt-flo-ten-huwelijk/

Ik begin me hier zo langzamerhand wel aan te ergeren hoor... GTST doet allemaal maar interessant met hun "homo huwelijk" en "controversiële lesbische relaties", maar ondertussen leven wij hier in 2019 en is het niets meer en niets minder dan twee mensen die gaan trouwen.
Leuk, maar niks controversieels, baanbrekends of ruimdenkends aan.

Door het op deze manier te brengen blijven ze het als uitzondering behandelen en bereiken ze juist het tegenovergestelde van wat ze zeggen te willen bereiken...
Dat gevoel heb ik sowieso met die hele lghbt-''community'' die alsmaar hokjes creëren terwijl ze niet in een hokje geplaatst willen worden. Maar dat is eerder voer voor een bredere discussie buiten GTST om :P

Qua Lucas en Flo: ach ja, als er een huwelijk komt is dat binnen een jaar toch weer voorbij, want ineens blijkt Flo een geheim met zich mee te dragen of iets.
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
  maandag 11 februari 2019 @ 12:29:57 #280
147457 Devil010
Dance with the Devil
pi_184952924
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2019 12:24 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

Dat gevoel heb ik sowieso met die hele lghbt-''community'' die alsmaar hokjes creëren terwijl ze niet in een hokje geplaatst willen worden. Maar dat is eerder voer voor een bredere discussie buiten GTST om :P

Qua Lucas en Flo: ach ja, als er een huwelijk komt is dat binnen een jaar toch weer voorbij, want ineens blijkt Flo een geheim met zich mee te dragen of iets.
Gaat Flo Lucas weer meppen en zo.
Niets is sterker dan dat ene woord: Feyenoord.
  maandag 11 februari 2019 @ 13:13:46 #281
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184953521
Surprise, Flo blijkt ineens hetero te zijn en valt als een blok voor Tiffy en het gevoel is wederzijds. Tiffy kan echter niet kiezen tussen Kimberly en Flo en gaat daarom een relatie met allebei aan.

Ondertussen wint Maxime de loterij.
pi_184953538
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2019 13:13 schreef James1988 het volgende:
Surprise, Flo blijkt ineens hetero te zijn en valt als een blok voor Tiffy en het gevoel is wederzijds. Tiffy kan echter niet kiezen tussen Kimberly en Flo en gaat daarom een relatie met allebei aan.

Ondertussen wint Maxime de loterij.
^O^ _O-
pi_184953709
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2019 13:13 schreef James1988 het volgende:
Surprise, Flo blijkt ineens hetero te zijn en valt als een blok voor Tiffy en het gevoel is wederzijds. Tiffy kan echter niet kiezen tussen Kimberly en Flo en gaat daarom een relatie met allebei aan.

Ondertussen wint Maxime de loterij.
Tot ergernis van Dorothea.
  maandag 11 februari 2019 @ 15:40:39 #284
179002 GwaiLow
Malo accepto stultus sapit
pi_184955767
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2019 13:13 schreef James1988 het volgende:
Surprise, Flo blijkt ineens hetero te zijn en valt als een blok voor Tiffy en het gevoel is wederzijds. Tiffy kan echter niet kiezen tussen Kimberly en Flo en gaat daarom een relatie met allebei aan.

Ondertussen wint Maxime de loterij.
Is dit echt? Of gewoon zelf bedacht haha
pi_184955776
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2019 15:40 schreef GwaiLow het volgende:

[..]

Is dit echt? Of gewoon zelf bedacht haha
Wat denk je zelf :6
  maandag 11 februari 2019 @ 15:42:40 #286
179002 GwaiLow
Malo accepto stultus sapit
pi_184955789
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2019 15:41 schreef Cinderelladreamer het volgende:

[..]

Wat denk je zelf :6
Ah onzin dus :P
pi_184955800
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2019 15:42 schreef GwaiLow het volgende:

[..]

Ah onzin dus :P
^O^
  maandag 11 februari 2019 @ 16:50:27 #288
323349 LetsGame
NANANA NANA NANANA
pi_184956888
April 2007, Charlie over borstkanker:
Mijn moeder heeft een tijdje gerookt.. mijn oma ook. Ik niet. Ik heb nog nooit een sigaret aangeraakt.


??? :')
Anorexia Charlie rookte als een ketter ... :') ?
Tegenslag werpt schaduw op geluk.
  † In Memoriam † maandag 11 februari 2019 @ 20:32:14 #289
230491 Zith
pls tip
pi_184960938
Waarom werkt Zoë opeens bij CS?
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
  maandag 11 februari 2019 @ 20:34:49 #290
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184961016
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2019 20:32 schreef Zith het volgende:
Waarom werkt Zoë opeens bij CS?
Marieke is er niet meer hè, en het zou wel heel ongeloofwaardig zijn om die Shanti de rol over te laten nemen. Dus laten we dat Zoë maar doen, want die heeft nog niet genoeg rollen ofzo. 8)7
pi_184961119
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2019 20:34 schreef James1988 het volgende:

[..]

Marieke is er niet meer hè, en het zou wel heel ongeloofwaardig zijn om die Shanti de rol over te laten nemen. Dus laten we dat Zoë maar doen, want die heeft nog niet genoeg rollen ofzo. 8)7
Dat is ook prima te combineren met een baan als verpleegkundige.... :)
  maandag 11 februari 2019 @ 20:39:01 #292
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184961143
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2019 20:38 schreef Cinderelladreamer het volgende:

[..]

Dat is ook prima te combineren met een baan als verpleegkundige.... :)
In opleiding toch?
pi_184961157
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2019 20:39 schreef James1988 het volgende:

[..]

In opleiding toch?
Daarom :)
pi_184963567
verpleegkundige is ze al. ze is arts in opleiding toch? maargoed nog zwaarder dus :')
pi_184964140
Toppertje die Zoë! Een studie geneeskunde combineren met twee banen en ondertussen ook nog een nep huwelijk opzetten en op zoek naar haar vader. Wat kan ze niet? :')
pi_184965279
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2019 22:22 schreef YT123 het volgende:
Toppertje die Zoë! Een studie geneeskunde combineren met twee banen en ondertussen ook nog een nep huwelijk opzetten en op zoek naar haar vader. Wat kan ze niet? :')
Acteren.
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:
Kelder! Wat doe jij nou hier? :D
  maandag 11 februari 2019 @ 23:32:54 #297
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_184965361
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2019 23:27 schreef PeterKelder het volgende:

[..]

Acteren.
:D
pi_184965908
Serieus nu alweer een huwelijk voor Lucas _O-

Je kunt bijna uittekenen dat dat huwelijk binnen de kortste keren toch weer voorbij is omdat de schrijvers nooit met twee vaste homoseksuele karakters in de serie willen omdat ze buiten het uitmelken van die homoseksualiteit niks anders voor die rollen kunnen verzinnen :')
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_184966411
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2019 16:50 schreef LetsGame het volgende:
April 2007, Charlie over borstkanker:
Mijn moeder heeft een tijdje gerookt.. mijn oma ook. Ik niet. Ik heb nog nooit een sigaret aangeraakt.


??? :')
Anorexia Charlie rookte als een ketter ... :') ?
wie is Charlie?
  dinsdag 12 februari 2019 @ 06:26:31 #300
323349 LetsGame
NANANA NANA NANANA
pi_184967175
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 februari 2019 01:20 schreef charmed_angel het volgende:

[..]

wie is Charlie?
dochter van Janine en Anton
Tegenslag werpt schaduw op geluk.
pi_184968848
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 februari 2019 06:26 schreef LetsGame het volgende:

[..]

dochter van Janine en Anton
:D :D
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')