abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_189255617
quote:
6s.gif Op donderdag 3 oktober 2019 22:07 schreef ikweethetookniet het volgende:
Haagse burgemeester Krikke moet opstappen, vinden steeds meer Nederlanders

Op zich is dit aan de Hagenezen, toch?

Net zoals het bij Halsema gaat om de Amsterdammers.

Of heb ik dan iets niet begrepen? :?
Somebody that I used to know
  vrijdag 4 oktober 2019 @ 09:53:34 #102
449329 Speekselklier
Komt niet meer terug
pi_189260162
vreugdevuurvoor max 10 meter.
dan blijf ik elk geval thuis. het voor hier in de straat is groter...

https://indebuurt.nl/denh(...)-dat-betekent~105018
Tot nooit .......
  vrijdag 4 oktober 2019 @ 10:03:37 #103
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_189260289
Teringjantje, 2 vaten diesel (200 liter) bovenop de stapel pallets... geen wonder dat het fout ging, je bent ook wel een complete randdebiel als je dat verzint.

Maar goed een stapel van 10*10*10 zal wel niet voldoende zijn, dus dan zullen het her en der wel weer "vreugdevuren" worden waarbij de halve straat gesloopt wordt.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  vrijdag 4 oktober 2019 @ 10:19:59 #104
473519 Drekkoning
Is het al juno?
pi_189260496
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2019 09:53 schreef Speekselklier het volgende:
vreugdevuurvoor max 10 meter.
dan blijf ik elk geval thuis. het voor hier in de straat is groter...

https://indebuurt.nl/denh(...)-dat-betekent~105018
Kan die vergunning wel worden afgegeven met de stikstofregels?
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten
pi_189260919
Ze moeten het gewoon verbieden. Net als wat de OVV zegt: oudjaar moet fundamenteel anders. Je bedenkt maar een nieuwe traditie. Touwtrekken ofzo.

Dit is vragen om oprekken van grenzen.

Oja, en ben benieuwd hoelang Pauline er nog zit.
Somebody that I used to know
  vrijdag 4 oktober 2019 @ 10:49:22 #106
449329 Speekselklier
Komt niet meer terug
pi_189260947
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 oktober 2019 10:03 schreef Leandra het volgende:
Teringjantje, 2 vaten diesel (200 liter) bovenop de stapel pallets... geen wonder dat het fout ging, je bent ook wel een complete randdebiel als je dat verzint.

gebeurt al jaren...
hef gaat blijkbaar ook 20x goed.
Tot nooit .......
  vrijdag 4 oktober 2019 @ 13:05:19 #107
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_189263169
Vertrek burgemeester Krikke is onafwendbaar (of zou dat moeten zijn) _O_

Twee wethouders en een burgemeester die in een tijdsbestek van iets meer dan een week sneuvelen. Den Haag beleeft tijden die even schadelijk als historisch zijn voor de stad. Dat na de wethouders Richard de Mos en Rachid Guernaoui ook burgemeester Pauline Krikke haar politiek einde beleeft is onafwendbaar. Of: zou dat in elk geval moeten zijn.

Oud-minister Jeroen Dijsselbloem, nu voorzitter van de Onderzoeksraad voor Veiligheid (OvV), velde donderdag het vonnis.
quote:
Toon en inhoud van zijn boodschap waren klip en klaar: de burgemeester is verantwoordelijk voor de veiligheid in de stad en zij heeft gefaald
.
Het maakt haar dossier er niet beter op. Met het snelle vingerwijzen in de affaire rond messteker Malek F. had ze al veel krediet verspeeld.

De Haagse gemeenteraad komt volgende week bijeen voor dat debat over de uitkomsten van het OvV-rapport: 'Vliegvuur op Scheveningen'. Partijen namen kort na de presentatie van het onderzoek hun stellingen al in. De steun voor Krikke brokkelt af. Wanneer Krikke over een week als burgemeester in functie nog het debat aangaat, heeft iedereen ruimschoots kans gezien de OvV-bevindingen rustig door te nemen. Het beeld dat opdoemt is dat van volslagen amateuristisch gepruts om de lieve vrede te bewaren :') :|W . Sinds het vertrek van burgemeester Jozias van Aartsen is er geen bundeling te vinden van afspraken om de bouw van de stapels pallets in goede banen te leiden.

quote:
Er staan fatale zinnen op papier, zoals: 'De burgemeester had voldoende bevoegdheden om openbare orde en veiligheid te handhaven en maatregelen te treffen. Van deze bevoegdheden maakte de burgemeester geen gebruik.’
Dijsselbloem zegt het volkomen duidelijk in een toelichting: De veiligheid van de inwoners van Scheveningen was absoluut in het geding. Met goede afspraken, betrouwbare bouwers en een gemeente die had gehandhaafd, was dit allemaal niet gebeurd, aldus de OvV-voorzitter. Die vervolgt met: 'Als je die bereidheid voor handhaving niet hebt, dan word je niet serieus genomen.' :D

quote:
En, als finaal oordeel: 'De eindverantwoordelijkheid voor de veiligheid van de stad Den Haag ligt natuurlijk bij de burgemeester.'
Dijsselbloem windt er geen doekjes om. 'Afspraken werden niet gehandhaafd. Vanuit de gemeente was er een patroon te herkennen van het aandringen op de naleving van afspraken, maar om daaraan bij de schending daarvan geen consequenties te verbinden. Uiteindelijk leek de wens om de vrede te bewaren door de ontsteking van het vuur door te laten gaan steeds de doorslag te geven. In ieder geval is de schending van de afspraken om de veiligheidsrisico’s te beheersen geen reden gebleken om het evenement af te gelasten.'

Kiezen voor het pluche?
Dat de gemeente Den Haag, de burgemeester voorop, wist van de overtredingen bij de vreugdevuren maar niet optrad en daarmee de Scheveningers in gevaar bracht, zou onder normale omstandigheden leiden tot het vertrek van de eindverantwoordelijke: burgemeester Krikke. Normaal gesproken heet dat: onafwendbaar. De politieke constellatie van dit moment heeft niet als kenmerk 'normaal'. Met twee wethouders bij wie huiszoeking werd gedaan, die worden verdacht van corruptie en die aftreden, leeft Den Haag in een bijzondere politieke realiteit. Oppositiepartijen PvdA en CDA, die eerder de scalp van de burgemeester eisten in de kwestie vreugdevuren, staan voor een cruciale keus: kiezen zij voor de veiligheid van het pluche en trekken zij hun kritiek in– een plek in de nieuwe coalitie zeker stellend– of kiezen zij voor genoegdoening aan alles dat Scheveningen heet?

'Het leven is hard en meedogenloos', zei Krikke eens in relatie tot de bouwers, toen ze hen juist wees op het naleven van de afspraken. Het leven is hard en meedogenloos. Dat geldt nu ook voor haar. De burgemeester is aangeschoten wild. De stad blijkt een flinke beproeving voor haar. De vertrouwensvraag over het functioneren hoefde in Den Haag decennialang niet te worden gesteld. Daarom mag je boven alles van de burgemeester zelf verlangen dat zij het rapport goed leest en de gemeenteraad een stap voor is. Al is zelfkritiek tonen niet haar sterkste kant. _O-

https://www.omroepwest.nl(...)-zou-dat-moeten-zijn

Gevalletje Halsema dus :r
Benoemd want het moest een vrouw worden :') competent of niet

Er was nog iets goed te maken / ze had een goed inkomen nodig en dus werd ze er neergezet door Den Haag :|W
Competent of niet :r
  vrijdag 4 oktober 2019 @ 13:12:07 #108
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_189263293
Gelukkig heeft ze er van geleerd :|W

Krikke: 'Maximaal 75 tractoren bij boerenprotest in Den Haag' :')

Maximaal 75 landbouwvoertuigen :') mogen dinsdag naar het Malieveld rijden waar een demonstratie van boeren wordt gehouden. Dat heeft de gemeente besloten na overleg met betrokkenen en de organisator Agractie.

quote:
Eerder besloot burgemeester Pauline Krikke dat er maximaal vijf tractoren naar het Malieveld mochten komen.
:') _O- _O- _O- _O-

'Ik sta pal voor het grondwettelijke demonstratierecht en heb er begrip voor dat de boeren dinsdag in Den Haag hun standpunten kenbaar willen maken.
quote:
Het is goed dat we daar nu afspraken over hebben kunnen maken,' aldus burgemeester Krikke.
Andere demonstranten moeten hun voertuigen bij het voetbalstadion van ADO Den Haag of op het strand van Scheveningen parkeren. Volgens Danielle Hekman van de organisatie komen er 7500 boeren uit het hele land naar Den Haag om actie te voeren.

https://www.omroepwest.nl(...)nprotest-in-Den-Haag

Malieveld afgeladen met toeterende trekkers
Duizenden boeren verzamelen zich dinsdag op het Malieveld in Den Haag. Ze willen gezamenlijk laten weten dat de maat wat hen betreft vol is.

https://www.nu.nl/276440/(...)erende-trekkers.html

Helemaal vol dus :D _O-
En Krikke :?
Niet opgetreden
Niet gezien
Geen sancties

Nou ze heeft er idd van geleerd :') _O- _O-
Wat een incompetente trut :r
pi_189263336
Moraal heeft ze niet om af te treden ?
  vrijdag 4 oktober 2019 @ 13:17:45 #110
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_189263387
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2019 13:14 schreef Geytenbeekje het volgende:
Moraal heeft ze niet om af te treden ?
:N :N :N
quote:
Moraal (of zeden) is het geheel van handelingen en gedragingen die, in een maatschappelijke context, als correct en wenselijk worden gezien.
Dat is nu net de conclusie van het rapport ;)
pi_189263402
quote:
6s.gif Op vrijdag 4 oktober 2019 13:17 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

:N :N :N
[..]

Dat is nu net de conclusie van het rapport ;)
Het is wel wenselijk toch dat ze af treed ? ;)
  Moderator vrijdag 4 oktober 2019 @ 13:21:14 #112
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_189263452
ik vond dat met die boeren eigenlijk prima afgehandeld eerlijk gezegd

beetje druk maja ok ... geen grote incidenten verder
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  vrijdag 4 oktober 2019 @ 13:55:28 #113
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_189263918
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2019 13:18 schreef Geytenbeekje het volgende:
Het is wel wenselijk toch dat ze af treed ? ;)
Noodzakelijk :7
  vrijdag 4 oktober 2019 @ 13:58:23 #114
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_189263952
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2019 13:21 schreef sp3c het volgende:
ik vond dat met die boeren eigenlijk prima afgehandeld eerlijk gezegd
beetje druk maja ok ... geen grote incidenten verder
En wat was de verdienste van Krikke hierin :?
De hekken werden voor de camera plat gereden en er gebeurde ....
NIETS _O-
En de boeren zelf zaten savonds wel bij pauw en boden uit zichzelf aan de schade te vergoeden
Krikke was nergens te bekennen :r
  Moderator vrijdag 4 oktober 2019 @ 14:49:12 #115
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_189264609
quote:
6s.gif Op vrijdag 4 oktober 2019 13:58 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

En wat was de verdienste van Krikke hierin :?
en hoe moet ik dat nou weten :?

quote:
De hekken werden voor de camera plat gereden en er gebeurde ....
NIETS _O-
En de boeren zelf zaten savonds wel bij pauw en boden uit zichzelf aan de schade te vergoeden
Krikke was nergens te bekennen :r
ow jeetje
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  vrijdag 4 oktober 2019 @ 18:49:24 #116
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_189268207
donderdag 10 oktober 2019; 14:00 bespreking van het van het rapport.

https://denhaag.raadsinfo(...)94/Raad%2010-10-2019
Puntje F :7
Raadsmededeling Reactie Onderzoeksraad voor Veiligheid 'Vliegvuur op Scheveningen' (RIS303630)

De vergaderingen zijn op www.denhaag.nl/uitzendingenraad live te volgen. Raadsvergaderingen zijn ook op Den Haag TV te zien

Ik ga kijken *O* *O*
  Moderator vrijdag 4 oktober 2019 @ 18:58:49 #117
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_189268384
ik sla deze ff over
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_189268405
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2019 18:58 schreef sp3c het volgende:
ik sla deze ff over
Zo boeiend is het allemaal ook niet meer.
Zonder wrijving geen glans
  Moderator vrijdag 4 oktober 2019 @ 19:00:15 #119
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_189268416
nee ze zal wel niet weggaan en het vreugdevuur zal wel weer doorgaan
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator vrijdag 4 oktober 2019 @ 19:01:09 #120
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_189268438
terecht natuurlijk, die brandstapels zijn een extreme topshow
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_189268451
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2019 19:01 schreef sp3c het volgende:
terecht natuurlijk, die brandstapels zijn een extreme topshow
Mag nog wel wat hoger en breder hoor.

Kerstbomen, autobanden, mortieren en lawinepijlen erin, net als vroegah. Mooi man _O_
Zonder wrijving geen glans
pi_189277971
quote:
0s.gif Op woensdag 16 januari 2019 17:21 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Krikke is de lul ole ole _O-
Waarom zo anti-Krikke? Iedereen is tegen Krikke omdat de houtstapel onverantwoord hoog is geworden. Jij vond de hoogte prima. Dan moet je toch een fan zijn van Krikke. Of schop je tegen alles en iedereen.
Je kunt beter één kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.
  zondag 6 oktober 2019 @ 17:45:13 #124
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_189302051
Krikke is afgetreden *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
  zondag 6 oktober 2019 @ 17:46:17 #125
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_189302069
Ik heb zojuist de commissaris van de koning verzocht mij per onmiddellijke ingang ontslag te verlenen. Ik ben met hart en ziel burgemeester van Den Haag geweest”, aldus Krikke in de verklaring.

:') :')

Nu Halsema nog *O* *O* *O*
  zondag 6 oktober 2019 @ 17:48:00 #126
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_189302109
Gezellig nu naar café het Torentje en samen lam zuipen met Frits Wester _O- _O- _O-
  zondag 6 oktober 2019 @ 17:50:31 #127
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_189302355
Nah, blijf het toch een rammelend verhaal/rammelende onderbouwing vinden.

"het gesprek over mijn toekomst staat het gesprek over de toekomst in Den Haag in de weg", [en daarom heb ik besloten mijn functie neer te leggen.]

Zwak verhaal. Had verantwoordelijkheid afgelegd en gezegd dat je gefaald hebt in je functioneren, en was opgestapt, maar dit is wel heel slap.

[ Bericht 34% gewijzigd door Postbus100 op 06-10-2019 18:20:11 ]
Somebody that I used to know
pi_189302418
quote:
2s.gif Op zondag 6 oktober 2019 18:04 schreef Postbus100 het volgende:
Nah, blijf het toch een rammelend verhaal/rammelende onderbouwing vinden.

"het gesprek over mijn toekomst staat het gesprek over de toekomst in Den Haag in de weg", [en daarom heb ik besloten mijn functie neer te leggen.

Zwak verhaal. Had verantwoordelijkheid afgelegd en gezegd dat je gefaald hebt in je functioneren, en was opgestapt, maar dit is wel heel slap.
Dit!
pi_189302461
quote:
2s.gif Op zondag 6 oktober 2019 18:04 schreef Postbus100 het volgende:
Nah, blijf het toch een rammelend verhaal/rammelende onderbouwing vinden.

"het gesprek over mijn toekomst staat het gesprek over de toekomst in Den Haag in de weg", [en daarom heb ik besloten mijn functie neer te leggen.

Zwak verhaal. Had verantwoordelijkheid afgelegd en gezegd dat je gefaald hebt in je functioneren, en was opgestapt, maar dit is wel heel slap.
Precies dit ja. Gek mens
  Vis een optie? zondag 6 oktober 2019 @ 19:28:06 #131
70532 loveli
N
pi_189303504
Dus vorige week werd De Mos (eerste vervangende burgemeester) gevraagd tijdelijk terug te treden. Nu is Krikke weg en mag vervangend burgemeester nummer 2 de honeurs waarnemen.
crap in = crap out
  zondag 6 oktober 2019 @ 19:44:55 #132
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_189303818
quote:
0s.gif Op zondag 6 oktober 2019 19:28 schreef loveli het volgende:
Dus vorige week werd De Mos (eerste vervangende burgemeester) gevraagd tijdelijk terug te treden. Nu is Krikke weg en mag vervangend burgemeester nummer 2 de honeurs waarnemen.
je zou haast denken dat het iets met elkaar te maken heeft he
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_189304201
Ook zoiets:

nielskarsten twitterde op zondag 06-10-2019 om 19:42:05 Wat we er ook van mogen vinden, even voor de helderheid: burgemeester #Krikke heeft de commissaris van de Koning om onmiddellijk ontslag gevraagd, maar die kan dat helemaal niet verlenen. Dat is voorbehouden aan de Kroon, op voordracht v @KajsaOllongren. @GemeenteDenHaag 61b Gemw reageer retweet
Somebody that I used to know
pi_189306277
rudy_58r twitterde op zondag 06-10-2019 om 18:02:53 Zijn er al vreugdevuren ontstoken in Den Haag?#Krikke reageer retweet
Somebody that I used to know
  zondag 6 oktober 2019 @ 21:54:46 #135
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_189306669
Krikke al een pacemaker gekregen :?
Anders gaat ze Henry Keizer achterna :D
  zondag 6 oktober 2019 @ 21:58:55 #136
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_189306752
Ontslag nemen kan die trut :') ook al niet :|W

De Kroon kan de burgemeester ontslaan. De burgemeester kan ook zelf ontslag aanvragen. Na ontslag krijgt de burgemeester automatisch een uitkering op grond van de Algemene pensioenwet politieke ambtdragers (Appa). De reden van ontslag is voor de uitkering niet relevant.

Als de burgemeester 70 wordt, eindigt het burgemeesterschap van rechtswege, dus automatisch.

Ontslag op eigen aanvraag
De burgemeester kan zelf ontslag aanvragen bij de Kroon.

Als de burgemeester niet wordt herbenoemd, geldt dit ook als ontslag op eigen aanvraag.

De burgemeester kan ontslag aanvragen als hij vervroegd wil stoppen met werken. Meer informatie over vervroegd stoppen met werken staat in de regeling Flexibel Pensioen en Uittreden (FPU) Meer informatie over ontslag op eigen aanvraag staat in het Rechtspositiebesluit burgemeesters.

Ongevraagd ontslag
De burgemeester kan ook ongevraagd ontslagen worden door de Kroon. Dat kan onder meer wegens opheffing van de gemeente (herindeling) of verstoorde verhoudingen met de gemeenteraad. De ontslagprocedure is afhankelijk van de reden van ontslag. Meer informatie hierover staat in deGemeentewet en in het Rechtspositiebesluit burgemeesters.

https://www.brielle.nl/aa(...)-werkt-dat_9874.html

Tering wat een incompetente laffe trut, want zich donderdag voor de raad verantwoorden doet ze ook al niet :r
Maar gelukkig krijgt ze wel poen ondanks wanpresteren :r

[ Bericht 0% gewijzigd door ikweethetookniet op 06-10-2019 22:08:02 ]
  zondag 6 oktober 2019 @ 22:03:04 #137
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_189306820
Kroon (regering)

In Nederland wordt de term Kroon gebruikt om de koning aan te duiden in de uitoefening van een staatsrechtelijke taak onder ministeriële verantwoordelijkheid. De Kroon bestaat in feite uit de Koning en de verantwoordelijke minister.

Tot 1983 bepaalde de Grondwet dat ministers, commissarissen van de Koning en burgemeesters "door de Koning" werden benoemd of aangesteld. Als gevolg van de invoering van de ministeriële verantwoordelijkheid in de periode 1840-1848, was de benoeming niet langer meer gebaseerd op de persoonlijke opvatting van de koning, maar kwam het initiatief en de verantwoordelijkheid voor het besluit bij een minister te liggen.

De term "Kroon" geeft sinds 1983 de niet-persoonlijke rol van de koning bij dergelijke besluiten weer. Bij de algehele grondwetsherziening van 1983 is de term "door de Koning" gewijzigd in het minder persoonlijke "bij koninklijk besluit".

Het geldt als ongepast om meningsverschillen tussen de koning en de ministerraad publiek te maken. Dan wordt, zo heet het, de "Kroon ontbloot". Dit zwijgen over de inhoud van de discussies tussen ministers of ministerraad enerzijds en de koning anderzijds wordt nu "het geheim van Noordeinde" genoemd. Voor 1984 was dat "het geheim van Soestdijk".[1]

https://nl.wikipedia.org/wiki/Kroon_(regering)

En dan gaat die incompetente trut naar de commissaris van de koning toe die helemaal niet bevoegd is :|W
pi_190136882
Je raekt an de dinge geweun.
pi_190137974
quote:
https://anderetijden.nl/p(...)agse-kerstbomenjacht

Terug naar de jaren '80 G E N O T

ik ben ZEER benieuwd hoe burgervadertje dit in toom gaat houden. :)
Zonder wrijving geen glans
pi_190138092
quote:
toen ik dit las, dacht ik "ojee!" :P
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_190138148
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 november 2019 19:26 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

https://anderetijden.nl/p(...)agse-kerstbomenjacht

Terug naar de jaren '80 G E N O T

ik ben ZEER benieuwd hoe burgervadertje dit in toom gaat houden. :)
geweldige aflevering dit :Y

tot in de jaren 90 hadden we hier in de wijk ook nog een vreugde vuur 8-)
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_190138277
quote:
10s.gif Op dinsdag 26 november 2019 19:34 schreef Slayage het volgende:

[..]

geweldige aflevering dit :Y

tot in de jaren 90 hadden we hier in de wijk ook nog een vreugde vuur 8-)
Dat was ook een geweldige tijd. Je ging met je buurt even gezellig op bezoek bij een ander buurtje, deelde een paar tyfus klappen uit en soms nam je de inboedel mee. Lekker man, dag later kreeg je hem weer terug of je opslagplaats ging de fik in _O-
Zonder wrijving geen glans
  dinsdag 26 november 2019 @ 20:05:32 #143
473519 Drekkoning
Is het al juno?
pi_190138847
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 november 2019 19:40 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Dat was ook een geweldige tijd. Je ging met je buurt even gezellig op bezoek bij een ander buurtje, deelde een paar tyfus klappen uit en soms nam je de inboedel mee. Lekker man, dag later kreeg je hem weer terug of je opslagplaats ging de fik in _O-
Leeft dat sfeertje nog een beetje nu? Bedoel, verwacht je dat het helemaal uit de hand gaat lopen nu de vuren zijn verboden?

Of zijn de tijden veranderd en zullen de meesten het laten gaan (op een kleine harde kern na)
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten
pi_190138982
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 november 2019 20:05 schreef Drekkoning het volgende:

[..]

Leeft dat sfeertje nog een beetje nu? Bedoel, verwacht je dat het helemaal uit de hand gaat lopen nu de vuren zijn verboden?

Of zijn de tijden veranderd en zullen de meesten het laten gaan (op een kleine harde kern na)
Het ging jarenlang goed omdat er vuren werden gedoogd op diverse kritieke plekken. Dat werden er steeds minder en nu is er geen enkele meer toegestaan, zelfs in Laak en Den Helderstaat (waar grote groepen zitten) is het nu verboden. Niet heel handig.

Ik weet vrijwel zeker dat de vreugdevuren volgend jaar weer terug gaan keren.
Zonder wrijving geen glans
pi_190139058
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 november 2019 20:05 schreef Drekkoning het volgende:

[..]

Leeft dat sfeertje nog een beetje nu? Bedoel, verwacht je dat het helemaal uit de hand gaat lopen nu de vuren zijn verboden?

Of zijn de tijden veranderd en zullen de meesten het laten gaan (op een kleine harde kern na)
tijden zijn veranderd. de laatste vreugdevuren zijn alweer meer dan 20 jaar geleden. maw zijn we een hele jeugd generatie verder. hoe het uiteindelijk zal uitpakken zal moeten blijken.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 26 november 2019 @ 20:15:52 #146
473519 Drekkoning
Is het al juno?
pi_190139064
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 november 2019 20:11 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Het ging jarenlang goed omdat er vuren werden gedoogd op diverse kritieke plekken. Dat werden er steeds minder en nu is er geen enkele meer toegestaan, zelfs in Laak en Den Helderstaat (waar grote groepen zitten) is het nu verboden. Niet heel handig.

Ik weet vrijwel zeker dat de vreugdevuren volgend jaar weer terug gaan keren.
Ben benieuwd 8-)
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten
pi_190139182
Ik mis de jaarwisselingen uit mijn jeugd, was echt superspannend om mee te mogen "helpen" als kind :@
Je raekt an de dinge geweun.
pi_190140633
quote:
Nu maar zorgen om dat tuig onder de duim te houden bij rellen. Hadden ze hun vuurtje maar niet te hoog moeten maken nu hebben ze niets. Wat een enorme sukkels.
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_190140676
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 november 2019 20:11 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Het ging jarenlang goed omdat er vuren werden gedoogd op diverse kritieke plekken. Dat werden er steeds minder en nu is er geen enkele meer toegestaan, zelfs in Laak en Den Helderstaat (waar grote groepen zitten) is het nu verboden. Niet heel handig.

Ik weet vrijwel zeker dat de vreugdevuren volgend jaar weer terug gaan keren.
Denk je geen vergunning, geen verzekering. Ik denk niet dat dat volgend jaar veranderd.
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_190141107
Een verbod, dus gemeente is niet meer aansprakelijk voor schade. Althans: niet zolang ze een redelijke politiemacht inzetten om het verbod op vreugdevuren enigszins te handhaven.

Wanneer bij massaal negeren van het verbod de handhaving niet overal tegelijkertijd kan zijn en er dan toch ergens een vuurtje uit de hand loopt, gaat de gemeente en politie vrijuit. Ze hebben voldaan aan de inspanningsplicht om schade te voorkomen en juridisch gezien niet verwijtbaar gehandeld.

Idem wanneer er rellen ontstaan vanwege de handhaving op het vuurtjes-verbod, en de politie een peloton ME inzet om dat de kop in te drukken.

Of het zover komt moet allemaal nog blijken. Bepaalde groepen zullen wat onrustig zijn, maar het gros zal zich waarschijnlijk prima thuis of in de straat vermaken met oliebollen, bubbels en vuurpijlen.
pi_190171983
Aha, kijk aan. Het is tóch gelukt.

https://www.ad.nl/den-haa(...)se-bouwers~a0320aa4/
Je raekt an de dinge geweun.
pi_190179351
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2019 19:21 schreef Messina het volgende:
Aha, kijk aan. Het is tóch gelukt.

https://www.ad.nl/den-haa(...)se-bouwers~a0320aa4/
Maandag definitieve uitslag maar kans is bijna 0%.
Zonder wrijving geen glans
pi_190179803
Om nu alles af te blazen lijkt me ook te veel van het goede.

Biej oons in Twente hebt wie poasveuren.
Loat de Hagenezen ok eure vol hebb'n.

Als ze daar in de gemeente nu eens "good cop bad cop" zouden spelen. Remkes houdt vast aan een absolute "no-go",
En een partij houdt vast aan "maximaal 10 meter" en nog een groepje "maximaal 15 meter".
Dan laat je "maximaal 10 meter" winnen en gedoog je "15 meter". Volgens mij kan er dan niet zo veel gebeuren, en je voorkomt al die ongecontrolleerde stadsbranden.

Wat was eigenlijk de uiteindelijke schade vorige jaarwisseling?
Volgens mij zijn er geen doden of gewonden gevallen....
Je kunt beter één kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.
pi_190179971
Er waren heel wat mensen met eerstegraads brandwonden als gevolg van de vonkenregen. Alleen ga je daarmee meestal niet naar een arts, dus is het moeilijk om aantallen te noemen.
pi_190181000
Duindorp trekt zelf de stekker eruit. Zeggen ook zelf niet meer ervoor te zorgen dat er geen rellen of brandjes uitbreken.

Nice *O*
Zonder wrijving geen glans
pi_190181124
Gewoon weer kerstbomenjacht, net als vroegah.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_190181149
quote:
De Duindorpse stichting wil ook geen andere evenementen rond de jaarwisseling organiseren. Zulke activiteiten zouden de rust in de wijk kunnen bewaren als er geen vreugdevuur is. ,,Deze bal ligt nu bij de gemeente zelf, want wij trekken onze handen overal van af
Dit wordt wel tof. Succes gemeente :W
Zonder wrijving geen glans
pi_190181359
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2019 09:57 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Dit wordt wel tof. Succes gemeente :W
Ben je nu trots op zulk tokkie gedrag om weer een halve stad dronken te gaan afbreken?
pi_190181759
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2019 10:13 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Ben je nu trots op zulk tokkie gedrag om weer een halve stad dronken te gaan afbreken?
Komende jaarwisseling als vanouds weer 1 grote tyfuszooi. Dan zijn de vuren volgend jaar weer terug. Wie niet horen wilt moet maar voelen.
Zonder wrijving geen glans
pi_190182048
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2019 10:13 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Ben je nu trots op zulk tokkie gedrag om weer een halve stad dronken te gaan afbreken?
De gemeente roept het over zichzelf af op deze manier. Ze weten dat er een groep "tokkies" (ik zou ze liever onruststokers noemen) is, en ze hebben een manier gevonden om autobranden, plunderingen, vuurwerkbommen e.d. tot een minimum te beperken door vreugdevuren toe te staan op vaste locaties. Gaat al jaren goed. Gaat één keer mis, door slecht toezicht en pech van de wind, en ze nemen het weer af. Tsja, dan vraag je er bijna om.
Ik sta niet achter zulke (op z'n Haags) kankerzooi, maar ik kan het wel begrijpen. ;)
Je raekt an de dinge geweun.
pi_190182066
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2019 10:39 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Komende jaarwisseling als vanouds weer 1 grote tyfuszooi. Dan zijn de vuren volgend jaar weer terug. Wie niet horen wilt moet maar voelen.
Dreigementen jegens de openbare orde, stelletje autochtone terroristen. Ik ben benieuwd hoeveel haagse sjonnies preventief voor oud en nieuw opgepakt gaan worden voor het opruien op facebook. :P
pi_190182091
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2019 10:58 schreef Messina het volgende:

[..]

De gemeente roept het over zichzelf af op deze manier. Ze weten dat er een groep "tokkies" (ik zou ze liever onruststokers noemen) is, en ze hebben een manier gevonden om autobranden, plunderingen, vuurwerkbommen e.d. tot een minimum te beperken door vreugdevuren toe te staan op vaste locaties. Gaat al jaren goed. Gaat één keer mis, door slecht toezicht en pech van de wind, en ze nemen het weer af. Tsja, dan vraag je er bijna om.
Ik sta niet achter zulke (op z'n Haags) kankerzooi, maar ik kan het wel begrijpen. ;)
De gemeente geeft alleen nog vergunningen voor kleine vuren en gaan dat handhaven dat willen deze organiserende mensen niet, waarom is het dan alsnog de schuld van de gemeente? 8)7
pi_190182229
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2019 11:02 schreef Basp1 het volgende:

[..]

De gemeente geeft alleen nog vergunningen voor kleine vuren en gaan dat handhaven dat willen deze organiserende mensen niet, waarom is het dan alsnog de schuld van de gemeente? 8)7
Dat! Hoe asociaal moet je wel niet zijn als je zo hoopt dat het zo uit de hand loopt met alle schade die het voortbrengt? Ik snap het echt niet.

Ik snap überhaupt niet dat er allerlei maatregelen moeten worden genomen omdat een stel tokkies zich niet kunnen gedragen en daar ook ook nog eens trots op zijn. En dan ook nog eens de gemeente de schuld van geven :D :')
pi_190182232
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2019 11:02 schreef Basp1 het volgende:

[..]

De gemeente geeft alleen nog vergunningen voor kleine vuren en gaan dat handhaven dat willen deze organiserende mensen niet, waarom is het dan alsnog de schuld van de gemeente? 8)7
Ja, jij en je redelijkheid denken zo, maar probeer eens wat redelijkheid aan de kant te zetten en te denken als de onderlaag van de bevolking. Mensen die toch al geen reet hebben, gemeente, politiek, politie e.d. als de vijand zien. Want over deze groep mensen hebben we het ;)
Je raekt an de dinge geweun.
pi_190182310
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2019 11:12 schreef Messina het volgende:

[..]

Ja, jij en je redelijkheid denken zo, maar probeer eens wat redelijkheid aan de kant te zetten en te denken als de onderlaag van de bevolking. Mensen die toch al geen reet hebben, gemeente, politiek, politie e.d. als de vijand zien. Want over deze groep mensen hebben we het ;)
Die groep bestaat op fok niet meer dat zijn de allochtonen geworden. :P
pi_190182346
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2019 11:17 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Die groep bestaat op fok niet meer dat zijn de allochtonen geworden. :P
Ja, dat komt omdat deze mensen niet op Opsporing Verzocht komen, omdat ze doorgaans niet de lokale snackbar overvallen, want ze houden van hun 'eigen' snackbarpersoneel :P
Je raekt an de dinge geweun.
pi_190182349
Zet gezellig het leger in om de orde te handhaven in Den Haag. Achterlijk gedoe met autobranden en vernielingen altijd.. En de mensen die de afgelopen 10 jaar met oud&nieuw betrapt zijn die moet je verplicht zich laten melden op het politiebureau, of geef ze een wijkverbod.
dag
pi_190182384
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2019 10:59 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Dreigementen jegens de openbare orde, stelletje autochtone terroristen. Ik ben benieuwd hoeveel haagse sjonnies preventief voor oud en nieuw opgepakt gaan worden voor het opruien op facebook. :P
0.
Zonder wrijving geen glans
pi_190182412
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2019 11:19 schreef Peter het volgende:
Zet gezellig het leger in om de orde te handhaven in Den Haag. Achterlijk gedoe met autobranden en vernielingen altijd.. En de mensen die de afgelopen 10 jaar met oud&nieuw betrapt zijn die moet je verplicht zich laten melden op het politiebureau, of geef ze een wijkverbod.
De afgelopen 10 jaar was het prima rustig, want vreugdevuren. :P
Je raekt an de dinge geweun.
pi_190182985
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2019 11:24 schreef Messina het volgende:

[..]

De afgelopen 10 jaar was het prima rustig, want vreugdevuren. :P
Genoeg autobranden en vernielingen overigens..
dag
pi_190183222
Ik zal aan ze denken als ik bij mijn vuurtje sta. De politie moet in die omgeving gewoon met scherp schieten op alles wat beweegt tussen 18:00 en 06:00.

Eerst jarenlang trots hoger bouwen als toegestaan en na de rampzalige gebeurtenissen van vorig jaar niet de hand in eigen boezem steken maar gaan dreigen met geweld omdat je niet wil voldoen aan doodnormale regels waar andere evenementen ook aan moeten voldoen

[ Bericht 0% gewijzigd door vipergts op 29-11-2019 14:34:52 ]
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_190183927
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2019 11:24 schreef Messina het volgende:

[..]

De afgelopen 10 jaar was het prima rustig, want vreugdevuren. :P
Ik kan er wel om lachen dat de burgemeester de bewoners van Den Haag oproept om er een gezellig feest van te maken met zijn allen en dat de gasten die dat jarenlang in Duindorp deden voor de gastjes daar nu zeggen van; de tyfus en de groeten aan je voeten _O-
Zonder wrijving geen glans
  vrijdag 29 november 2019 @ 13:53:17 #173
44346 junkiesietze
Trotse Scooter-rijder.
pi_190184471
Laat dat Den Haag maar branden, dikke prima
Ik boek je met mijn neon je weet.
en ik heb ook een auto.
  vrijdag 29 november 2019 @ 14:17:33 #174
153121 butz0rs
Dat zijn jouw feiten
pi_190184705
Dreigen te gaan rellen omdat je niet naar een brandende stapel pallets mag kijken. Wat een triest tuig ben je dan :r .
pi_190184803
'Wij als organisatie focussen ons al jaren op een gecontroleerd vreugdevuur, zodat de problemen in en rondom onze wijk zijn verdwenen.’

Humor hebben ze wel die tokkies _O-
pi_190184927
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2019 10:39 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Komende jaarwisseling als vanouds weer 1 grote tyfuszooi. Dan zijn de vuren volgend jaar weer terug. Wie niet horen wilt moet maar voelen.
Prima toch! Laat jouw soort kutvolk d'r eigen wijk maar platbranden. Vooral geen politie en brandweer erheen. Wie niet horen wil moet het maar voelen.
And it's only the giving
That makes you
What you are
pi_190192002
quote:
DEN HAAG - Journalisten van Omroep West zijn vrijdag belemmerd hun werk te doen in Duindorp. Ze werden uitgescholden, bedreigd en ook bekogeld met eieren. Vlak voor een live-bijdrage vanaf het Tesselseplein in de Haagse wijk Duindorp gooiden jongeren met eieren naar de verslaggever en cameraman. Ook werden ze uitgescholden en hebben ze zich bedreigd gevoeld. De journalisten waren daar juist om de kant van mensen in Duindorp te laten horen over het afzien van het bouwen van een vuurstapel, voorafgaand aan de jaarwisseling.
Verschillende bewoners in de wijk zeiden eerder vrijdag al dat ze bang zijn dat het de komende tijd onrustig kan gaan worden. De verslaggever en cameraman moesten na het bekogelen met eieren en door de dreiging, voor hun eigen veiligheid vertrekken om op een andere plek alsnog verslag te kunnen doen.

De organisatie in Duindorp besloot vrijdag dat er geen groot vreugdevuur komt, nadat donderdag in de gemeenteraad bleek dat onder meer de vergunningaanvragen nog niet op orde zijn en er geen aansprakelijkheidsverzekering is afgesloten.

'Kwalijk'
'Dat we de populariteitsprijs in Duindorp niet winnen, begrijp ik', zegt hoofdredacteur Henk Ruijl van Omroep West. 'Ik vind wel dat we ons werk veilig moeten kunnen doen. Dat dit nu is gebeurd is kwalijk en er is alle reden dit naar buiten te brengen. In Duindorp wonen veel fijne mensen. Met hen hoop ik dat dit voor het laatst is geweest.'

Omroep West heeft de gebeurtenissen gemeld bij de politie en doet aangifte. Het is niet de eerste keer dat journalisten van Omroep West worden belemmerd in hun werkzaamheden in Duindorp. Twee jaar geleden nog konden zij alleen onder politiebegeleiding de wijk in

https://www.omroepwest.nl(...)bekogeld-in-Duindorp
Fijne feestdagen en een gelukkig nieuwjaar!
Zonder wrijving geen glans
pi_190192885
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 november 2019 21:55 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Fijne feestdagen en een gelukkig nieuwjaar!
Ik hoop dat de daders op beeld staan en mooi vast zitten met oud en nieuw.
dag
  vrijdag 29 november 2019 @ 22:41:00 #179
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_190192970
quote:
2s.gif Op vrijdag 29 november 2019 14:34 schreef OllieA het volgende:
Vooral geen politie en brandweer erheen.
En verzekeraars die besluiten om de ontstane schade niet te vergoeden.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_190196080
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2019 22:35 schreef Peter het volgende:

[..]

Ik hoop dat de daders op beeld staan en mooi vast zitten met oud en nieuw.
Voor uitschelden en eieren gooien minimaal een maand cel, dus? _O-
Als je iemand dronken dood rijdt krijg je minder. :{w
Je raekt an de dinge geweun.
pi_190196093
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 november 2019 08:01 schreef Messina het volgende:

[..]

Voor uitschelden en eieren gooien minimaal een maand cel, dus? _O-
Als je iemand dronken dood rijdt krijg je minder. :{w
Je kunt ook zeggen dat ze zich op 31 december moeten melden
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_190196108
Wat die etterbakken gedaan hebben is niet voorgevallen op oud & nieuw, dus dat gaat sowieso niet gebeuren. Het is moeilijk te begrijpen voor sommigen, lijkt, maar je wordt alleen vast gezet met oud & nieuw als je:

A: Echt iets ergs doet. Moord, Overval, Geen achterlicht op de fiets (grapje)
B: Dusdanig dreigt dat je iets gaat doen met oud & nieuw dat ze het risico niet willen nemen
C: Als je met oud & nieuw zelf (het jaar ervoor) echt een etterbak was. Dan hebben we het niet over eieren gooien, maar auto's in de fik steken, ramen eruit smijten, dat soort dingen.

Je kan niet een heel dorp preventief op het hoofdbureau zetten, dat lijkt er maar niet in te willen bij jullie _O-
Je raekt an de dinge geweun.
pi_190196180
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2019 22:41 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

En verzekeraars die besluiten om de ontstane schade niet te vergoeden.
Fijn weer een flinke kosten posten dan voor de woningbouwverenigingen. ;)
pi_190197202
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2019 10:39 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Komende jaarwisseling als vanouds weer 1 grote tyfuszooi. Dan zijn de vuren volgend jaar weer terug. Wie niet horen wilt moet maar voelen.
Gelukkig wonen de meeste debielen bij elkaar, gewoon een hek eromheen en laat ze mekaar maar "afslachten".
pi_190199466
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 november 2019 08:07 schreef vipergts het volgende:

[..]

Je kunt ook zeggen dat ze zich op 31 december moeten melden
Dit :Y
dag
pi_190202331
Momenteel politie op de been, iedereen moet legitimatie laten zien, zij die dat niet kunnen worden meegenomen. Ook jongeren. _O-
Je raekt an de dinge geweun.
pi_190202505
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 november 2019 18:00 schreef Messina het volgende:
Momenteel politie op de been, iedereen moet legitimatie laten zien, zij die dat niet kunnen worden meegenomen. Ook jongeren. _O-
Duindorp??
pi_190202694
Yup, duindorp
Je raekt an de dinge geweun.
pi_190202847
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 november 2019 18:19 schreef Messina het volgende:
Yup, duindorp
Gaat weer lekker...
pi_190204107
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 november 2019 18:00 schreef Messina het volgende:
Momenteel politie op de been, iedereen moet legitimatie laten zien, zij die dat niet kunnen worden meegenomen. Ook jongeren. _O-
Vanaf 14 moeten jongeren zich toch legitimeren. 8-)
pi_190206768
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 22:54:10 Er is nu een brandje gesticht op de kruising Bevelandsestraat/ Markensestraat. De politie is aanwezig, maar grijpt vooralsnog niet in #duindorp #scheveningen https://t.co/dRVu02QldA reageer retweet
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 22:27:46 En deze aanhanger op de Duindorpdam moest er ook aan geloven. Omgegooid. #vandalisme #duindorp #scheveningen https://t.co/bTv4UqlhhM reageer retweet
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 22:21:38 En ook op de hoek van de Zeezwaluwstraat met de Meeuwenstraat is het raak #buitenbrand #duindorp https://t.co/jvKHKSJZzd reageer retweet
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 22:14:28 De brandweer is momenteel bezig met het blussen van enkele bovengrondse afvalbakken in de Vlielandsestraat, hoek Bevelandsestraat #Duindorp https://t.co/VOnsMb8Frc reageer retweet
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 23:39:19 Ondertussen spuit de brandweer ook een busje van de politie schoon. Het busje was bekogeld met eieren #duindorp #scheveningen https://t.co/pb0SWIuWcZ reageer retweet
Fijne feestdagen en een gelukkig nieuwjaar! *O*

[ Bericht 10% gewijzigd door Haags op 30-11-2019 23:41:59 ]
Zonder wrijving geen glans
pi_190206816
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 november 2019 23:04 schreef haags_kwartiertje het volgende:
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 22:54:10 Er is nu een brandje gesticht op de kruising Bevelandsestraat/ Markensestraat. De politie is aanwezig, maar grijpt vooralsnog niet in #duindorp #scheveningen https://t.co/dRVu02QldA reageer retweet
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 22:27:46 En deze aanhanger op de Duindorpdam moest er ook aan geloven. Omgegooid. #vandalisme #duindorp #scheveningen https://t.co/bTv4UqlhhM reageer retweet
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 22:21:38 En ook op de hoek van de Zeezwaluwstraat met de Meeuwenstraat is het raak #buitenbrand #duindorp https://t.co/jvKHKSJZzd reageer retweet
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 22:14:28 De brandweer is momenteel bezig met het blussen van enkele bovengrondse afvalbakken in de Vlielandsestraat, hoek Bevelandsestraat #Duindorp https://t.co/VOnsMb8Frc reageer retweet
Fijne feestdagen en een gelukkig nieuwjaar! *O*
Waarom ben je er blij mee:?
dag
pi_190206881
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 november 2019 23:07 schreef Peter het volgende:

[..]

Waarom ben je er blij mee:?
Wat is er grappiger dan een brandende randstad?
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 30 november 2019 @ 23:17:52 #194
426493 crew  PippenScottie
pi_190206906
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 november 2019 23:04 schreef haags_kwartiertje het volgende:
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 22:54:10 Er is nu een brandje gesticht op de kruising Bevelandsestraat/ Markensestraat. De politie is aanwezig, maar grijpt vooralsnog niet in #duindorp #scheveningen https://t.co/dRVu02QldA reageer retweet
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 22:27:46 En deze aanhanger op de Duindorpdam moest er ook aan geloven. Omgegooid. #vandalisme #duindorp #scheveningen https://t.co/bTv4UqlhhM reageer retweet
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 22:21:38 En ook op de hoek van de Zeezwaluwstraat met de Meeuwenstraat is het raak #buitenbrand #duindorp https://t.co/jvKHKSJZzd reageer retweet
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 22:14:28 De brandweer is momenteel bezig met het blussen van enkele bovengrondse afvalbakken in de Vlielandsestraat, hoek Bevelandsestraat #Duindorp https://t.co/VOnsMb8Frc reageer retweet
Fijne feestdagen en een gelukkig nieuwjaar! *O*
Tokkies gonna tokkie! :O
My friends all drive horses
pi_190209822
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 november 2019 23:04 schreef haags_kwartiertje het volgende:
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 22:54:10 Er is nu een brandje gesticht op de kruising Bevelandsestraat/ Markensestraat. De politie is aanwezig, maar grijpt vooralsnog niet in #duindorp #scheveningen https://t.co/dRVu02QldA reageer retweet
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 22:27:46 En deze aanhanger op de Duindorpdam moest er ook aan geloven. Omgegooid. #vandalisme #duindorp #scheveningen https://t.co/bTv4UqlhhM reageer retweet
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 22:21:38 En ook op de hoek van de Zeezwaluwstraat met de Meeuwenstraat is het raak #buitenbrand #duindorp https://t.co/jvKHKSJZzd reageer retweet
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 22:14:28 De brandweer is momenteel bezig met het blussen van enkele bovengrondse afvalbakken in de Vlielandsestraat, hoek Bevelandsestraat #Duindorp https://t.co/VOnsMb8Frc reageer retweet
DeScheveninger twitterde op zaterdag 30-11-2019 om 23:39:19 Ondertussen spuit de brandweer ook een busje van de politie schoon. Het busje was bekogeld met eieren #duindorp #scheveningen https://t.co/pb0SWIuWcZ reageer retweet
Fijne feestdagen en een gelukkig nieuwjaar! *O*
Je verwacht het niet. :D
Je raekt an de dinge geweun.
pi_190209899
quote:
0s.gif Op zondag 1 december 2019 07:59 schreef Messina het volgende:

[..]

Je verwacht het niet. :D
jobtepas twitterde op zondag 01-12-2019 om 02:02:00 Auto rijdt lek door kraaienpoten in Duindorp https://t.co/0knrn4GKre&;gt;>>Begin van de nieuwjaarsoorlog (alternatief van brandstapels) reageer retweet
deze is wel weer nieuw.
Zonder wrijving geen glans
pi_190209924
Weet je, ik blijf vandaag wel even in Scheveningen, heb ineens niks meer te zoeken in Duindorp met m'n auto. _O- :P
Je raekt an de dinge geweun.
  zondag 1 december 2019 @ 08:47:37 #198
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_190210074
Je weet nu dus al dat dat grote rellen gaan worden straks met Oud en Nieuw.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_190210765
quote:
Fijne feestdagen en een gelukkig nieuwjaar! *O*
Tuig gonna tuig.

Uiting van de eerste emoties na het cancellen van de vreugdevuur van de duindorpers. Ik begrijp de emotie wel.

Verneuken de Scheveningers de boel, moeten de duindorpers bloeden :%
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_190211028
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 november 2019 23:07 schreef Peter het volgende:

[..]

Waarom ben je er blij mee:?
Omdat hij zijn zin niet krijgt.
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')