Maar dat is allemaal dus de schuld van de Democraten, zoals Trumpie beweert?quote:Op maandag 31 december 2018 12:44 schreef MrRatio het volgende:
[..]
Ja hoor, echt de schuld van Trump:
The father of the Guatemalan child who died on Christmas Eve denied further medical treatment from U.S. Customs and Border Protection (CBP) agents after the child vomited following an initial examination from doctors. The boy’s father said his son , a spokesman from the Department of Homeland Security (DHS) said on a call to reporters Wednesday… A few hours after the father and boy entered the holding facility, the child started vomiting again. DHS reported — It was at this point the father declined further medical treatment for his son and told officials he “had been feeling better,” an official said.
En wiens schuld is dit:?
https://www.thegatewaypun(...)e-by-shooting-video/
Zo kan ik tientallen voorbeelden bovenhalen van een illegaal die een USA-bewoner vermoord heeft. Illegalen die vaak eerder teruggestuurd waren, of onderdoken in een sanctuary city.
Alles wat Trump doet is verkeerd?
Ben je soms een NPC?
Wat maakt jou het nou in hemelsnaam uit wat een legaal of illegaal doet in een land waar je niet eens in de buurt woont?quote:Op maandag 31 december 2018 12:44 schreef MrRatio het volgende:
[..]
Ja hoor, echt de schuld van Trump:
The father of the Guatemalan child who died on Christmas Eve denied further medical treatment from U.S. Customs and Border Protection (CBP) agents after the child vomited following an initial examination from doctors. The boy’s father said his son , a spokesman from the Department of Homeland Security (DHS) said on a call to reporters Wednesday… A few hours after the father and boy entered the holding facility, the child started vomiting again. DHS reported — It was at this point the father declined further medical treatment for his son and told officials he “had been feeling better,” an official said.
En wiens schuld is dit:?
https://www.thegatewaypun(...)e-by-shooting-video/
Zo kan ik tientallen voorbeelden bovenhalen van een illegaal die een USA-bewoner vermoord heeft. Illegalen die vaak eerder teruggestuurd waren, of onderdoken in een sanctuary city.
Alles wat Trump doet is verkeerd?
Ben je soms een NPC?
Simpel, de woordjes "vluchtelingen" of "asielzoekers" zijn genoeg om de boze rechtsmensch in een existentiële crisis te storten.quote:Op maandag 31 december 2018 15:45 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Wat een niveau. Wat maakt jou het nou in hemelsnaam uit wat een legaal of illegaal doet in een land waar je niet eens in de buurt woont?
Geen idee. Om dezelfde reden dat jij niet over haar kan ophouden? De meeste mensen vinden haar terecht irrelevant.quote:Op donderdag 3 januari 2019 21:18 schreef MrRatio het volgende:
Terugblik op de schandalen waarbij Hillary Clinton bij betrokken was:
https://www.washingtonexa(...)to-emailgate-2562906
Waarom zijn Twan Huijs, Jinek, Mouthaan enz toch zo'n fan van deze fraudeur?
Waarom maakt het jou uit wat hun persoonlijke voorkeur is? Wat ik leuk vind is dat ze vooral bij Trumpfanboys erg populair is.quote:Op donderdag 3 januari 2019 21:18 schreef MrRatio het volgende:
Terugblik op de schandalen waarbij Hillary Clinton bij betrokken was:
https://www.washingtonexa(...)to-emailgate-2562906
Waarom zijn Twan Huijs, Jinek, Mouthaan enz toch zo'n fan van deze fraudeur?
De man is een Jezuïetenpriester, het is een typisch jezuîetenkruis. Jezuïeten zweren trouw aan de paus en de belangen van de katholieke kerk, zijn aan absolute gehoorzaamheid van hun generaaloverste onderworpen. Als die man daar staat, is dat voor de belangen van het vaticaan.quote:Op maandag 14 januari 2019 13:11 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Hoeveel mensen dragen zo'n kruis? Maar nee hoor, het is een verwijzing naar dat het Vaticaan het voor het zeggen heeft in het Witte Huis.
Luister vriend, je hebt een computer, je hebt google, je hebt internet, je hebt een verstand. Je kan zelf opzoeken hoe een jezuïet eruitziet als je dat niet weet.quote:Totaal zonder enige bron, maar dit laat zien dat je als feitenjager altijd verliest van een complotteraar. Dit valt niet te weerleggen met feiten, terwijl het beweren zelf totaal op geen waarheid is berust. Dus moet het volgens een complotdenker wel waar zijn.
Het is al 500 jaar bekend dat het vaticaan het grootste corrupte machtscentrum van de wereld vertegenwoordigt. Daarom kwamen we er in Europa uiteindelijk tegen in opstand, na een millennium onderdrukking van kerkelijke en koninkelijke macht.quote:Zo krijg je de Cabal en Q. Q fans zijn het niet eens met elkaar eens, maar allemaal denken ze precies te weten hoe het zit... Dat allemaal omdat ze een andere 'bron' volgen ('bron' = amateur blogger/vlogger die extra centjes verdiend met praten over complotten omdat dat zijn doelgroep is).
Ik dacht dat de GOP het nogal voor het zeggen had de afgelopen jaren, of werken die ook bij het Vaticaan?
Zo werkt het niet. Jij bent iets aan het beweren, dan moet jij met een bron komen.quote:Op maandag 14 januari 2019 13:30 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
De man is een Jezuïetenpriester, het is een typisch jezuîetenkruis. Jezuïeten zweren trouw aan de paus en de belangen van de katholieke kerk, zijn aan absolute gehoorzaamheid van hun generaaloverste onderworpen. Als die man daar staat, is dat voor de belangen van het vaticaan.
[..]
Luister vriend, je hebt een computer, je hebt google, je hebt internet, je hebt een verstand. Je kan zelf opzoeken hoe een jezuïet eruitziet als je dat niet weet.
[..]
Het is al 500 jaar bekend dat het vaticaan het grootste corrupte machtscentrum van de wereld vertegenwoordigt. Daarom kwamen we er in Europa uiteindelijk tegen in opstand, na een millennium onderdrukking van kerkelijke en koninkelijke macht.
Datzelfde instituut en diezelfde monarchieën (en nu ook financiële instellingen en multinationals) s simpelweg al 500 jaar bezig om die verloren macht terug te winnen.
Nee, we zitten op een forum, dit is geen wetenschappelijk tijdschrift waar je elke opmerking moet onderbouwen. Als je het niet met me eens bent of iets niet weet, dan zoek je het op. Als je het niet kan vinden, dan vraag je vriendelijk om een bron. Maar ga het niet zitten eisen en doe niet alsof niemand iets mag zeggen zonder dat aan jouw eisen voor een bron is voldaan. Wees niet lui. Als je het onderwerp interessant genoeg vindt, dan doe je die moeite vast wel. Denk niet dat iedereen alles maar voor je gaat zitten voorkauwen.quote:Op maandag 14 januari 2019 13:33 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Zo werkt het niet. Jij bent iets aan het beweren, dan moet jij met een bron komen.
Nee, Trump vecht m.i. niet tegen de Cabal. Trump is ofwel onderworpen aan die Cabal, waarvan de video die ik heb geplaatst een aanwijzing van zou zijn, want waarom staan er vertegenwoordigers van de stormtroepen van het vaticaan naast en achter hem? Of Trump is simpelweg deel van de Cabal, wat ik zelf vermoed. Iemand wordt vandaag de dag geen president meer zonder de goedkeuring van diezelfde Cabal.quote:Dus. Q geeft aan dat Trump aan het vechten is tegen de Cabal. Want Trump gaat de swamp wel even drainen. En de Cabal is dan het Vaticaan?
Je doet weer beweringen als "iedereen weet". Dat is geen bron. En dat ze de paus aanhangen wil niet zeggen dat de paus de baas is in DC.
Het is een discussieforum en het werkt wel degelijk zo. Meerdere keren hier bevestigd door Fokmedewerkers.quote:Op maandag 14 januari 2019 13:39 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Nee, we zitten op een forum, dit is geen wetenschappelijk tijdschrift waar je elke opmerking moet onderbouwen. Als je het niet met me eens bent of iets niet weet, dan zoek je het op. Als je het niet kan vinden, dan vraag je vriendelijk om een bron. Maar ga het niet zitten eisen en doe niet alsof niemand iets mag zeggen zonder dat aan jouw eisen voor een bron is voldaan. Wees niet lui. Als je het onderwerp interessant genoeg vindt, dan doe je die moeite vast wel. Denk niet dat iedereen alles maar voor je gaat zitten voorkauwen.
[..]
Nee, Trump vecht m.i. niet tegen de Cabal. Trump is ofwel onderworpen aan die Cabal, waarvan de video die ik heb geplaatst een aanwijzing van zou zijn, want waarom staan er vertegenwoordigers van de stormtroepen van het vaticaan naast en achter hem? Of Trump is simpelweg deel van de Cabal, wat ik zelf vermoed. Iemand wordt vandaag de dag geen president meer zonder de goedkeuring van diezelfde Cabal.
Als Trump onderworpen is aan de Jezuieten, en de Jezuieten zijn onderworpen aan de paus (en dat zijn ze), dan is Trump onderworpen aan de paus. Zo simpel is het.
Het feit dat de paus een paar jaar geleden voor het eerst een toespraak in het congres hield is verdere aanwijzing voor de invloed die hij tegenwoordig in de VS heeft. Kerk en staat dienen gescheiden te zijn. Die scheiding wordt onder Trump steeds meer afgebroken. Dat is noodzakelijk voor de katholieke kerk, die volledige macht over elke burger eist. Onder het vaticaan mag je niet geloven wat je wil, en alleen door de scheiding tussen kerk en staat op te heffen kun je geloof via wetgeving opdringen.
De scheiding tussen kerk en staat is de garantie voor vrijheid van meningsuiting, persvrijheid etc., en een waarborg tegen bemoeienis van een geloofsinstelling in het priveleven van mensen. Het is de garantie voor vrijheid.
Het vaticaan is nooit voor scheiding van kerk en staat geweest (behalve als het niet de dominante religie is en die vrijheid nodig heeft om vrij te kunnen handelen) en Trumps overheid toont alle tekenen van een menging van kerk en staat, door een speciaal adviescouncil op te hebben gericht, bestaande uit (afvallige) evangelisten, en nu dus zelfs jezuieten recht naast hem in het Witte Huis. Er zijn nog een heleboel andere elementen die deze ontwikkeling aantonen. Ik nodig je uit om die zelf op te zoeken. Anders had ik wel een boek geschreven.
Nee, het probleem is dat die uitspraken het resultaat zijn van 16 jaar aan informatie-inwinning, waarbij informatie aan bod is gekomen van de geschiedenis van de laatste 500 jaar. Het is dus een beetje lastig om dat met een paar bronnen allemaal uiteen te zetten. Daarom geef ik liever een paar aanwijzingen om je de goede richting op te helpen. Ook weet ik hoe het vaak werkt: ik geef een paar bronnen, en jij blijft om meer bronnen vragen omdat het voor jou allemaal niks bewijst. Ik heb geen tijd voor dat soort spelletjes. Dus je moet zelf gaan zoeken en lezen. Zoek gewoon eens naar de invloed van de Jezuïeten op de politiek in de VS, de invloed van de Jezuïeten op de internationele politiek, op de EU, de missie van de Jezuïeten, hun geschiedenis, prominente leden, prominente universeiten, hun invloed op cultuur, wat het woord 'Jezuïtisme' betekent en waarom, de aanslagen die ze hebben gepleegd, hun strijd tegen de reformatie en de protestanten die die reformatie leidden of er deel van uitmaakten, hun strijd tegen afvallige monarchieën, hun invloed op de Franse revolutie en communistische revoluties, hun invloed op het regime van Hitler, hun invloed op andere geheime genootschappen, hun invloed op andere kerkelijke priester- en ridderordes, enzovoorts enzovoorts.quote:Op maandag 14 januari 2019 14:59 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Het is een discussieforum en het werkt wel degelijk zo. Meerdere keren hier bevestigd door Fokmedewerkers.
En je trekt conslusies na het zien van een kruis en een speech aan het congres. Ik vraag het je, kun je dit wat beter onderbouwen? Of is dit een gevalletje 'heb op YouTube gestaan'?
Dit verhaal zou eigenlijk trending moeten zijn, omdat het artikel echt nieuws bevat en geen spin is om de anti-Trump collusion delusion conspiracy BS narratief te pushen.quote:Brennan was aware of the so-called Steele dossier in early August 2016, and that he included information regarding the dossier in a briefing given to then-Sen. Harry Reid (D-Nev.).
Other key points in Page’s testimony before Congress:
• The FBI appears to have considered investigating President Trump for obstruction of justice both before and after FBI Director James Comey was fired.
• Page says the DOJ refused to pursue “gross-negligence” charges against Hillary Clinton over her use of a private email server to send classified information.
• FBI agent Michael Gaeta, head of the Eurasian Crime Squad, who received the dossier from former MI6 spy Christopher Steele in July 2016 is referred to in the transcript as Steele’s handler.
• The FBI maintained a previously unknown verification file for the Steele dossier. Congressional investigators didn’t previously know of its existence.
• John Carlin, the head of the DOJ’s National Security Division, was kept abreast of the FBI’s investigative activities through contact with then-Deputy FBI Director McCabe.
• Page worked directly for DOJ official Bruce Ohr for at least five years and had met his wife, Nellie, once.
• The role of FBI agent Jonathan Moffa and DOJ official George Toscas may have been greater than initially assumed.
quote:
Ik denk dat deze discussie hier beter past: BNW / Qanon en de strijd van Trump tegen de Cabal - Deel 2quote:
Degene die iets beweert komt met een bron. Het is inderdaad geen wetenschappelijk tijdschrift, want daar vind je niet zo snel bnw gerelateerde zaken. Juist in bnw is het belangrijk om beweringen te onderbouwen, zodat we elkaar in onze standpunten kunnen vinden.quote:Op maandag 14 januari 2019 13:39 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Nee, we zitten op een forum, dit is geen wetenschappelijk tijdschrift waar je elke opmerking moet onderbouwen.
Dan zal ik de vraag zelf maar beantwoorden.quote:Op donderdag 3 januari 2019 21:18 schreef MrRatio het volgende:
Terugblik op de schandalen waarbij Hillary Clinton bij betrokken was:
https://www.washingtonexa(...)to-emailgate-2562906
Waarom zijn Twan Huijs, Jinek, Mouthaan enz toch zo'n fan van deze fraudeur?
Nu nog een beetje betrouwbare bron en je kunt laten zien dat je niet uit de onderbuik praat. Een interviewtje laat natuurlijk helemaal niets aan bewijs zijn van al jouw beweringen in 1 post.quote:Op vrijdag 18 januari 2019 20:27 schreef MrRatio het volgende:
[..]
Dan zal ik de vraag zelf maar beantwoorden.
Bovengenoemde personen zijn niet professioneel.
Mijn eerste goede voornemen is gesneuveld: me niet meer storen aan de zelf opgelegde onwetendheid. Veel mensen verwarren smaak met inzicht.
Een onderbuik spreekt tot u via Jinek,Huijs, Mouthaan en Michiel Vos.
De informatie ligt voor het oprapen. Het kost wel tijd om de verbanden te gaan zien, net als de bevestigingen daarvan.
Natuurlijk kan iemand de kuif van Trump niet mooi vinden, of de oranje tint in de huidskleur. Dat is nog geen bewijs van schuld. Het droevige niveau is in veel gevallen: ik mag Trump niet, dus dan zal hij een schurk zijn en zijn de verdenkingen waar. Negatieve berichten over de Clintons en over Obama kunnen niet waar zijn. Zoals Hillary Clinton al zei over de eerste berichten over Monica Lewinski: it is just a vast right-wing conspiracy theory.
Sommige mensen laten zich graag beetnemen. Misschien omdat het een fijn gevoel is om de andere kant deplorable te kunnen noemen, of zoiets. Er moet een goede reden voor zijn.
De Clintons zijn al tientallen jaren de spil in een corrupt netwerk. Het werd hoog tijd dat dit afgebroken wordt.
Er zijn inderdaad een hoop dubieuze bronnen op dit gebied.quote:Op zaterdag 19 januari 2019 15:50 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Nu nog een beetje betrouwbare bron en je kunt laten zien dat je niet uit de onderbuik praat. Een interviewtje laat natuurlijk helemaal niets aan bewijs zijn van al jouw beweringen in 1 post.
1 post boven je staat het nog netjes uitgelegd door een moderator
Probleem dat ik met dit soort berichten heb is dat imo het niets toevoegt.quote:Op vrijdag 18 januari 2019 20:27 schreef MrRatio het volgende:
[..]
Dan zal ik de vraag zelf maar beantwoorden.
Bovengenoemde personen zijn niet professioneel.
Mijn eerste goede voornemen is gesneuveld: me niet meer storen aan de zelf opgelegde onwetendheid. Veel mensen verwarren smaak met inzicht.
Een onderbuik spreekt tot u via Jinek,Huijs, Mouthaan en Michiel Vos.
De informatie ligt voor het oprapen. Het kost wel tijd om de verbanden te gaan zien, net als de bevestigingen daarvan.
Natuurlijk kan iemand de kuif van Trump niet mooi vinden, of de oranje tint in de huidskleur. Dat is nog geen bewijs van schuld. Het droevige niveau is in veel gevallen: ik mag Trump niet, dus dan zal hij een schurk zijn en zijn de verdenkingen waar. Negatieve berichten over de Clintons en over Obama kunnen niet waar zijn. Zoals Hillary Clinton al zei over de eerste berichten over Monica Lewinski: it is just a vast right-wing conspiracy theory.
Sommige mensen laten zich graag beetnemen. Misschien omdat het een fijn gevoel is om de andere kant deplorable te kunnen noemen, of zoiets. Er moet een goede reden voor zijn.
De Clintons zijn al tientallen jaren de spil in een corrupt netwerk. Het werd hoog tijd dat dit afgebroken wordt.
Het voegt toch wel iets toe.quote:Op zondag 20 januari 2019 14:43 schreef dellipder het volgende:
[..]
Probleem dat ik met dit soort berichten heb is dat imo het niets toevoegt.
En de reacties op zulke berichten zijn inhoudsloos; dit is totaal niet constructief.
Het belangrijkste argument waarom Hillary Clinton in deze reeks voorkomt is dat Crossfire Hurricane en Mid Year Exam met elkaar verbonden zijn, vanwege de dezelfde actoren.
Anders gezegd is het machtsmisbruik door de overheid, en dan met name door topofficials van de DoJ en de FBI -hence, daar gaat dit topic over!- niet pas gestart bij de primaries in aanloop van de Amerikaanse 2016 presidentsverkiezingen.
Daarom is Benghazi ook weer opnieuw in het nieuws.
Spygate heeft de afgelopen dagen zoveel nieuwe ontwikkelingen gekend dat het imo het wel een beetje treurig is om het nu over Eva Jinek en Monica Lewinski te hebben.
We hebben nu eenmaal te maken met een partijdige media en daarnaast hebben we te maken met machtsmisbruik van de overheid.
Het laatste daar gaat deze reeks over.
John Solomon deed over het laatste in bredere zin -Democrats collusion- gisteren een aankondiging aan het einde van zijn relaas over de geheime ontmoeting tussen Glenn Simpson, mede-eigenaar van Fusion GPS, het bedrijf dat de opdracht op zich nam van en betaald werd door de DNC en de Hillary Clinton campagne om via een Britse spion een dossier vol leugens en onzin te fabriceren en Adam Schiff, de voorzitter van de House Judiciary Committee en grootste colusion delusion conspiracy demagoog van Capitol Hill.quote:Op zaterdag 19 augustus 2017 12:33 schreef dellipder het volgende:
In de schaduw van Russische inmenging en de burgeroorlog die wordt gepropageerd door de Amerikaanse media en beroepspolitici is er volgens mij een interessante zaak om wat nader te volgen.
Ik weet niet precies hoever deze zaak terug in de tijd gaat, maar ik pak voor het gemak 4 februari 2017 toen de Russische president Vladimir Putin in Bulgarije het toen opmerkelijke statement maakte dat de destijds presidentskandidate van de Democraten, Hillary Clinton, financiële ondersteuning zou hebben gekregen van Oekraïense oligarchen.
En dit was volgens Putin oorzaak van de geweldsescalatie in Oost-Oekraïne.
Putin in Budapest: Ukrainische Oligarchen unterstützten Hillary Clinton
„Mehr noch: Einige Oligarchen finanzierten diesen Kandidaten, genauer gesagt diese Kandidatin – offenbar mit Zustimmung der politischen Führung.“
Dit nieuws is halverwege juli bevestigd door de hackersite CyberBerkut. Zij publiceerde links tussen de Oekraïense regering en de Clinton campagne. Volgens CyberBerkut werd de verkiezingscampagne van Hillary Clinton gesponsord door de Oekraïense stichting Victor Pinchuk Foundation met IMF gelden.
In de periode 2009-2013 toen Hillary Clinton de functie had van minister van Buitenlandse Zaken onder de Obama regering ontving de Clinton Foundation op zijn minst $86.000.000 volgens nieuwe rapporten.
De Pinchuk Foundation heeft verklaard dat de gelden bestemd waren om Oekraïne “a successful, free, modern country based on European values” te maken.
De suggestie is in deze context gedaan dat er een verband zou kunnen zijn tussen de transacties en de geweldsescalatie in Oost-Oekraïne.
Dit is een aardig aspect om nadere informatie over te verkrijgen.
Watchdog groep Foundation for Accountability & Civic Trust (FACT) heeft begin augustus bij de Federale Kiescommissie FEC een aanklacht ingediend tegen de DNC op verdenking van samenspanning met Oekraïne.
De klacht komt samenvattend erop neer dat Alexandra Chalupa, in haar hoedanigheid van DNC-consultant, op een onjuist manier gezocht heeft naar belastende informatie over de voormalige campagnevoorzitter van de president Trump, Paul Manafort, via Oekraïense ambtenaren.
Politico heeft deze zaak onderzocht.
Een aantal citaten uit hun artikel hierover:
Ukrainian government officials tried to help Hillary Clinton and undermine Trump by publicly questioning his fitness for office. They also disseminated documents implicating a top Trump aide in corruption and suggested they were investigating the matter, only to back away after the election. And they helped Clinton’s allies research damaging information on Trump and his advisers, a Politico investigation found.
The Ukrainian efforts had an impact in the race, helping to force Manafort’s resignation and advancing the narrative that Trump’s campaign was deeply connected to Ukraine’s foe to the east, Russia. But they were far less concerted or centrally directed than Russia’s alleged hacking and dissemination of Democratic emails.
De bewuste documenten die hierover door Serhiy Leshchenko werden geplubiceerd bleken echter geen enkele handtekening te bevatten van Paul Manafort en hij ontkent zelf smeergeld te hebben ontvangen.
Opvallend in deze kwestie is dat Manafort een poging tot chantage ontving.
Manafort’s work for Yanukovych caught the attention of a veteran Democratic operative named Alexandra Chalupa, who had worked in the White House Office of Public Liaison during the Clinton administration. Chalupa went on to work as a staffer, then as a consultant, for Democratic National Committee. The DNC paid her $412,000 from 2004 to June 2016, according to Federal Election Commission records, though she also was paid by other clients during that time, including Democratic campaigns and the DNC’s arm for engaging expatriate Democrats around the world.
Tot slot kwam er eergisteren het bericht dat de Oekraïense parlementslid Andrei Derkach de autoriteiten heeft verzocht een crimineel onderzoek te starten naar de samenspanning tussen Clinton en Oekraïne.
Andrew McCabe is toast.twitter:NorahODonnell twitterde op donderdag 14-02-2019 om 13:17:13.@ScottPelley on what McCabe told @60Minutes: "There were meetings at the Justice Department at which it was discussed whether the vice president and a majority of the cabinet could be brought together to remove the president of the United States under the 25th Amendment." https://t.co/iVAyrEV4MF reageer retweet
twitter:jimsciutto twitterde op donderdag 14-02-2019 om 15:42:12New: Justice Department spokesperson says Rosenstein denies McCabe’s account of a discussion of invoking the 25th amendment as “inaccurate and factually incorrect.” Via @LauraAJarrett https://t.co/1B4qjbfX4A reageer retweet
Eerlijk gezegd vind ik de New York Times niet de meest betrouwbare bron aangaande objectieve Russia-gate berichtgeving. In dit geval lijkt de schuld bij Trump neergelegd te worden. De onderzoeken naar Trump en zijn directe omgeving begonnen al nadat hij uit de primaries als winnaar kwam.quote:Op donderdag 14 februari 2019 17:17 schreef dellipder het volgende:
Het FBI-onderzoek naar Donald Trump was een represaillemaatregel voor het ontslag van James Comey.
De conspiracy en treason blijkt projectie te zijn. Al een tijdje bekend, dus dit is geen breaking news.
NYT Reveals FBI Retaliated Against Trump For Comey Firing
Op zijn zachts gezegd opmerkelijk dat je alleen dit haalt uit de laatste drie berichten die ik heb gepost. En misschien moet je eens proberen voorbij de spin in artikelen te lezen.quote:Op donderdag 14 februari 2019 23:08 schreef MrRatio het volgende:
Eerlijk gezegd vind ik de New York Times niet de meest betrouwbare bron aangaande objectieve Russia-gate berichtgeving.
Wat staat de 25th Amendment toe in termen van het verwijderen van een zittende president uit zijn ambt?quote:Washington (CNN)Former acting FBI Director Andrew McCabe is confirming for the first time publicly that there were high-level discussions at the Justice Department about recruiting Cabinet members to invoke the 25th Amendment to remove President Donald Trump from office in the aftermath of former FBI Director James Comey's firing.
The discussions also included speculation about which Cabinet members could be on board with the idea, McCabe said in an interview with CBS's Scott Pelley. [...]
bronquote:Whenever the Vice President and a majority of either the principal officers of the executive departments or of such other body as Congress may by law provide, transmit to the President pro tempore of the Senate and the Speaker of the House of Representatives their written declaration that the President is unable to discharge the powers and duties of his office, the Vice President shall immediately assume the powers and duties of the office as Acting President.
Thereafter, when the President transmits to the President pro tempore of the Senate and the Speaker of the House of Representatives his written declaration that no inability exists, he shall resume the powers and duties of his office unless the Vice President and a majority of either the principal officers of the executive department or of such other body as Congress may by law provide, transmit within four days to the President pro tempore of the Senate and the Speaker of the House of Representatives their written declaration that the President is unable to discharge the powers and duties of his office. Thereupon Congress shall decide the issue, assembling within forty-eight hours for that purpose if not in session. If the Congress, within twenty-one days after receipt of the latter written declaration, or, if Congress is not in session, within twenty-one days after Congress is required to assemble, determines by two-thirds vote of both Houses that the President is unable to discharge the powers and duties of his office, the Vice President shall continue to discharge the same as Acting President; otherwise, the President shall resume the powers and duties of his office.
bronquote:If two or more persons in any State or Territory, or in any place subject to the jurisdiction of the United States, conspire to overthrow, put down, or to destroy by force the Government of the United States, or to levy war against them, or to oppose by force the authority thereof, or by force to prevent, hinder, or delay the execution of any law of the United States, or by force to seize, take, or possess any property of the United States contrary to the authority thereof, they shall each be fined under this title or imprisoned not more than twenty years, or both.
bronquote:Sen. Marco Rubio, R-Florida, asked McCabe if the dismissal of Comey impeded, interrupted, stopped or negatively impacted any investigation or any ongoing projects at the FBI.
"As you know, senator, the work of the men and women of the FBI continues despite any changes in circumstance, any decision. There has been no effort to impede our investigation to date," McCabe said.
McCabe reiterated that you "cannot stop" the men and women of the FBI from "doing the right thing" and upholding the Constitution.
En dan zeg je iets over dat het jou lijkt dat de schuld bij Donald Trump wordt gelegd, maar wat hier in feite gebeurde is dat besluiten over het wettige ontslaan en aannemen van regeringsfunctionarissen en ander personeel werd gecriminaliseerd. Onbegrijpelijk dat je daarover niets zegt of daarvan iets vindt.quote:In dit geval lijkt de schuld bij Trump neergelegd te worden. De onderzoeken naar Trump en zijn directe omgeving begonnen al nadat hij uit de primaries als winnaar kwam.
quote:Enfin, het Mueller rapport kan alleen maar tegenvallen na de jaren van "bombshell" aankondigingen.
twitter:MSchwartz3 twitterde op maandag 24-09-2018 om 17:36:00Statement from Andrew McCabe re: Rosenstein rumors: https://t.co/1Zki2BdZEi reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |