Nee klopt, dan moet je er eentje boeken die GFE of girlfriend experience doet. Zijn wel duurder, maar die blijven na de daad ook gewoon en gaan dan nog even met je tv kijken en samen naar bed. Net als een echte vriendin.quote:
Ongedwongen.. lol..quote:Op vrijdag 21 december 2018 11:05 schreef Vlicious87 het volgende:
Voor als je maagd bent is het een prima oplossing en een leuke ervaring lijkt me. Ik zou goed zoeken en voor de eerste keer niet echt super op de prijs letten. Je hebt ook de wat betere escorts (studentes die ongedwongen dit werk doen) of privehuizen.
Iedereen is dus wel een vorm van hoer..quote:Op vrijdag 21 december 2018 11:08 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Ongedwongen.. lol..
Heel NL werkt toch gedwongen? Ik vind dat altijd zo'n mooie onzinuitspraak.. Niemand werkt voor de grap.. anders werd het wel hobby genoemd en kwam er geen geld aan te pas..
Eehm.. nee?quote:Op vrijdag 21 december 2018 11:11 schreef Vlicious87 het volgende:
[..]
Iedereen is dus wel een vorm van hoer..
Ik verwacht ook geen vriendin, wil gewoon een keer seks hebben, het heeft nu al lang genoeg geduurd.quote:Op vrijdag 21 december 2018 10:57 schreef Zolderkamer het volgende:
En nu denk je dat dat je van je depressie af gaat helpen?
Je betaald natuurlijk vooraf.. en is gewoon lopende band werk.. Je bent gewoon iemand die geld komt brengen.. nadat je betaald hebt word er alles aan gedaan om je de deur uit te krijgen voor de volgende..
Je koopt geen vriendin ofzo..
Hoe boek je een GFE? Ik zie verschillende sites, maar of deze echt betrouwbaar zijn?quote:Op vrijdag 21 december 2018 11:01 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Nee klopt, dan moet je er eentje boeken die GFE of girlfriend experience doet. Zijn wel duurder, maar die blijven na de daad ook gewoon en gaan dan nog even met je tv kijken en samen naar bed. Net als een echte vriendin.
Reguliere escorts betaal je voor een uur, maar als je na 2 minuten klaar bent, gaan ze gewoon weg. Dan heb je niet nog 58 minuten om samen te praten en koffie te drinken.
Overigens is dit wat een vriend mij allemaal vertelde, dus kan het niet zelf bevestigen.
Het is nu al voor mij een trauma, en ik voel me waardeloos om nog altijd als maagd door het leven te gaan.quote:
Ik wil liever niet tussen andere staan, zeg maar. Een bordeel/privehuis valt voor mij af.quote:Op vrijdag 21 december 2018 11:05 schreef Vlicious87 het volgende:
Voor als je maagd bent is het een prima oplossing en een leuke ervaring lijkt me. Ik zou goed zoeken en voor de eerste keer niet echt super op de prijs letten. Je hebt ook de wat betere escorts (studentes die ongedwongen dit werk doen) of privehuizen.
Ga naar een kroeg.. stap op een vrouw af en knoop een babbel aan.. Zo moeilijk is het niet..quote:Op vrijdag 21 december 2018 11:17 schreef eastmain het volgende:
Ik verwacht ook geen vriendin, wil gewoon een keer seks hebben, het heeft nu al lang genoeg geduurd.
Vrouwen merken gewoon dat je nog zo groen bent, ze willen het liefst een man met ervaring en met veel zelfvertrouwen. Beide heb ik niet, dus die moet ik opkrikken.quote:Op vrijdag 21 december 2018 11:20 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Ga naar een kroeg.. stap op een vrouw af en knoop een babbel aan.. Zo moeilijk is het niet..
Je wilt dat afkopen, kan, maar de volgende keer gaat het precies zo..
Niets mis mee hoor.. Maar je wint er niets mee..
En hoe denk je dat anderen dat hebben gedaan? Die waren allemaal doorgewinterd?quote:Op vrijdag 21 december 2018 11:28 schreef eastmain het volgende:
[..]
Vrouwen merken gewoon dat je nog zo groen bent, ze willen het liefst een man met ervaring en met veel zelfvertrouwen. Beide heb ik niet, dus die moet ik opkrikken.
Kroegen zijn heel moeilijk voor mij, tegen drukte kan ik niet echt - ben erg introvert.
Ik wil het wel, maar het lukt me dus niet. Verder heb ik geen tot weinig vrienden, dus erg veel succes ga ik niet hebben.
Jezelf op voorhand als diskwalificeren is het grootste probleem. Niet zozeer dat je geen zelfvertrouwen of ervaring hebt.quote:Op vrijdag 21 december 2018 11:28 schreef eastmain het volgende:
[..]
Vrouwen merken gewoon dat je nog zo groen bent, ze willen het liefst een man met ervaring en met veel zelfvertrouwen. Beide heb ik niet, dus die moet ik opkrikken.
Timmerman doet het werk voor je. Een hoer misschien ook wel maar daar doe je zelf tenminste ook nog wel iets.quote:Op vrijdag 21 december 2018 11:32 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
En hoe denk je dat anderen dat hebben gedaan? Die waren allemaal doorgewinterd?
Vrouwen heb je in alle soorten en maten.. kroegen ook..
Denk je dat je opeens een skillset krijgt als je tien minuten geneukt hebt voor geld?
Dat je dan opeens wel succes hebt?
Je kan toch ook niet opeens timmeren als je een timmerman ingehuurd hebt voor een klusje?
Je kan de timmerman ook helpen..quote:Op vrijdag 21 december 2018 11:48 schreef Dven het volgende:
[..]
Timmerman doet het werk voor je. Een hoer misschien ook wel maar daar doe je zelf tenminste ook nog wel iets.
Ik altijd maar denken dat een gfe inhield dat ze dan gingen zeiken dat de vuilnis niet buiten staat.quote:Op vrijdag 21 december 2018 11:01 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Nee klopt, dan moet je er eentje boeken die GFE of girlfriend experience doet. Zijn wel duurder, maar die blijven na de daad ook gewoon en gaan dan nog even met je tv kijken en samen naar bed. Net als een echte vriendin.
Reguliere escorts betaal je voor een uur, maar als je na 2 minuten klaar bent, gaan ze gewoon weg. Dan heb je niet nog 58 minuten om samen te praten en koffie te drinken.
Overigens is dit wat een vriend mij allemaal vertelde, dus kan het niet zelf bevestigen.
Ik zou Kinky gebruiken ipv Sexjobs. Dan zoeken in jouw regio op escorts of priveclubs, en dan zoeken naar recensies van de dame of club op bijvoorbeeld hookers.nl of het kinky forum.quote:Op vrijdag 21 december 2018 10:53 schreef eastmain het volgende:
Via Google kwam ik terecht op o.a. Sexjobs en Kinky waarbij je voor +/- 130 euro voor één uur bij iemand thuis kan worden ontvangen. Ik liep al een tijd met dit in mijn hoofd, maar nooit echt gedurfd. Omdat ik het steeds meer merk en mij steeds meer hier op focus, wil ik het nu wel doorzetten. Toch zit ik nog met een aantal vragen.
Hoe discreet is het? Ze bieden hun mobielnummer aan en je stuurt dan een app, reken je na 'de dienst' af? En is één uur, echt de volledige 60 min.?
Op internet lees ik verschillende verhalen, maar ik denk dat het voor mij een lange wens in vervulling laat gaan. Het porno kijken ben ik meer dan zat en de schaamte ook. Maar toch, wordt het niet verslavend? En zou het mij een trauma kunnen opleveren? Ik houd het allemaal voor mezelf, net zoals ik dat nu doe dat ik maagd ben, maar naar relaties toe wordt dat een probleem?
Bedankt!
Edit: sorry voor spelfout in titel!
En je denkt dat deze kerel die 28 jaar is, maagd en depressief, een vrouw gaat scoren in de kroeg? Als het zo makkelijk was zaten mannen non-stop met hun pik in een kut te roeren.quote:Op vrijdag 21 december 2018 11:20 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Ga naar een kroeg.. stap op een vrouw af en knoop een babbel aan.. Zo moeilijk is het niet..
Je wilt dat afkopen, kan, maar de volgende keer gaat het precies zo..
Niets mis mee hoor.. Maar je wint er niets mee..
En dus is de makkelijke kant kiezen een betere optie? Hoog tjid voor een schop onder zn kont tot ie een vrouw durft aan te spreken..quote:Op vrijdag 21 december 2018 13:27 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
En je denkt dat deze kerel die 28 jaar is, maagd en depressief, een vrouw gaat scoren in de kroeg? Als het zo makkelijk was zaten mannen non-stop met hun pik in een kut te roeren.
Of z'n depressie wordt nog veel erger doordat ie keer op keer afgewezen wordt.quote:Op vrijdag 21 december 2018 13:33 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
En dus is de makkelijke kant kiezen een betere optie? Hoog tjid voor een schop onder zn kont tot ie een vrouw durft aan te spreken..
Dan is ie direct van zn depressie af.. anders kan ie enkel een KLB topic openen met dat ie geen maagd meer is maar dat er niets is veranderd..
Heeft ie niets aan..
Hoeren zijn ook vrouwen he. En van z'n maagdelijkheid af en nog een vrouw gesproken ook.. Top!quote:Op vrijdag 21 december 2018 13:33 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
En dus is de makkelijke kant kiezen een betere optie? Hoog tjid voor een schop onder zn kont tot ie een vrouw durft aan te spreken..
Dat is het issue doorgaans niet, het issue is dat het tot nu toe niet gelukt is om een vrouw zodanig op hem te laten vallen dat ze gewoon zonder voorwaarde seks met hem wil. Dat los je m.i. niet op door jezelf te laten ontmaagden door een hoer, sterker nog, het kan er zelfs voor zorgen dat daarmee het gevoel krijgt dat je 'het spel definitief verloren hebt' en je alleen goed genoeg bent voor betaalde seks.quote:Op vrijdag 21 december 2018 13:41 schreef Feddd het volgende:
Nou denk ik ook niet dat een keer seks met een escort hem gaat helpen, maar dan kan ie het issue dat ie nog maagd is wel achter zich laten.
Maar waar ben ik begonnen dan? Geboren met een gave? Ik ben jezus niet..quote:Op vrijdag 21 december 2018 13:41 schreef Feddd het volgende:
[..]
Of z'n depressie wordt nog veel erger doordat ie keer op keer afgewezen wordt.
Zo zwart/wit als jij het schetst is het niet, dat het voor jou eenvoudig is een vrouw aan te spreken en te scoren wil niet zeggen dat iedereen dat zo maar kan.
Nou denk ik ook niet dat een keer seks met een escort hem gaat helpen, maar dan kan ie het issue dat ie nog maagd is wel achter zich laten.
Sommige mensen hebben daar gewoon aanleg voor en anderen niet, zo simpel is het.quote:Op vrijdag 21 december 2018 14:25 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Maar waar ben ik begonnen dan? Geboren met een gave? Ik ben jezus niet..
Op den duur kun je je hele leven wel achter zo'n dingetje aan blijven lopen.. maar als je gewoon elke vrouw die je tegenkomt aanspreekt weet je vanzelf hoe dat allemaal werkt..
Zet jezelf maar eens met de kloten voor het blok ipv lekker in je comfortzone te blijven..
Dat is gewoon niet waar. Je leert door ervaring. Toen ik 15 was lukte me ook niets met meisjes, maar ja toch maar geprobeerd. Vaak genoeg op m'n bek gegaan.quote:Op vrijdag 21 december 2018 14:28 schreef Feddd het volgende:
[..]
Sommige mensen hebben daar gewoon aanleg voor en anderen niet, zo simpel is het.
Het verbaast me dat sommige mensen denken dat als zij iets niet moeilijk vinden dat het voor iemand anders niet moeilijk kan zijn.quote:Op vrijdag 21 december 2018 14:27 schreef De_Onnoembare het volgende:
Het verbaast me echt hoeveel Fokkers er hier rondlopen die zo'n enorm probleem hebben vrouwen te regelen.
Het is echt uitermate eenvoudig.
Iedereen kan bereiken wat ie wil... Niet dat wat een ander denkt dat ie kan...quote:Op vrijdag 21 december 2018 14:31 schreef Feddd het volgende:
[..]
Het verbaast me dat sommige mensen denken dat als zij iets niet moeilijk vinden dat het voor iemand anders niet moeilijk kan zijn.
We zijn allemaal anders, er gaat een heel leven aan ervaringen aan vooraf die iemand vormt.
Het spel tussen man en vrouw is het oudste en meest natuurlijke spel ter wereld.quote:Op vrijdag 21 december 2018 14:31 schreef Feddd het volgende:
[..]
Het verbaast me dat sommige mensen denken dat als zij iets niet moeilijk vinden dat het voor iemand anders niet moeilijk kan zijn.
We zijn allemaal anders, er gaat een heel leven aan ervaringen aan vooraf die iemand vormt.
Ben het ook wel met je eens dat hij er iets aan moet gaan doen, maar dat is wel een proces wat flink wat tijd kan kosten.quote:Op vrijdag 21 december 2018 14:31 schreef Zolderkamer het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op vrijdag 21 december 2018 14:28 schreef Feddd het volgende:
[..]
Sommige mensen hebben daar gewoon aanleg voor en anderen niet, zo simpel is het.
Net als dat sommige mensen geboren verkopers zijn, makkelijk in omgang, vlotte babbel. Dat heb je niet ineens door je mindset te veranderen.
Natuurlijk moet je uit je comfortzone komen om er beter in te worden, maar je kan niet zeggen dat dat alles op lost.
[/quoteSommige mensen willen niet open staan voor iets anders dan hun eigen neerwaartse spiraal... Dat is het hele eieren eten..
Ik heb absoluut geen aanleg mbt vrouwen.. Ben 100 keer op mn bek gegaan.. en voordat ik een vrouw durfde aan te spreken was ik ook oud..
Maar ik ben niet van het type kan niks wil niks dus gaat het niks worden... Die instelling is nergens goed voor..
Ok, dan wil ik net zo goed worden als Messiquote:Op vrijdag 21 december 2018 14:32 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Iedereen kan bereiken wat ie wil... Niet dat wat een ander denkt dat ie kan...
Ja, klopt. en vroeger waren de zwakkere die dat spel niet beheerste de lul, want die konden zich niet voortplanten.quote:Op vrijdag 21 december 2018 14:33 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Het spel tussen man en vrouw is het oudste en meest natuurlijke spel ter wereld.
Het gaat erom dat je iets doet en durft.. niet hoe goed je ergens in bent.. Op die manier straal je een heel ander beeld uit naar je omgeving..quote:Op vrijdag 21 december 2018 14:33 schreef Feddd het volgende:
[..]
Ben het ook wel met je eens dat hij er iets aan moet gaan doen, maar dat is wel een proces wat flink wat tijd kan kosten.
Heeft mij ook heel veel moeite gekost, en ben nog steeds van mening dat ik er niet goed in ben.
Heb in mijn jeugd ook wat ervaringen gehad die die onzekerheid aangesterkt hebben, en merk dat ik daar nog steeds last van heb,
Oefenen.. meer dan je lief is..quote:Op vrijdag 21 december 2018 14:34 schreef Feddd het volgende:
[..]
Ok, dan wil ik net zo goed worden als Messi
Bedoelde hier mee dat messi gewoon een aangeboren talent heeft, al train je nog zo veel kleine kans dat je net zo goed wordt. Zelfde met vrouwen versieren of sociale skills. De een heeft dat van nature al meer dan de ander.quote:Op vrijdag 21 december 2018 14:37 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Oefenen.. meer dan je lief is..
Moet je natuurlijk wel rekening houden met leeftijd.. je gaat nooit beter worden dan iemand die opgegroeid is met een bal aan zn voet..
En daar heb je het.quote:Op vrijdag 21 december 2018 14:34 schreef Feddd het volgende:
[..]
Ja, klopt. en vroeger waren de zwakkere die dat spel niet beheerste de lul, want die konden zich niet voortplanten.
Onzin.. dat is geen aangeboren talent.. het enige talent is een bepaalde lichaamsconstructie die mee zou kunnen werken.. als je van een vitaal kind uitgaat kunnen ze allemaal hetzelfde bereiken..quote:Op vrijdag 21 december 2018 14:38 schreef Feddd het volgende:
[..]
Bedoelde hier mee dat messi gewoon een aangeboren talent heeft, al train je nog zo veel kleine kans dat je net zo goed wordt. Zelfde met vrouwen versieren of sociale skills. De een heeft dat van nature al meer dan de ander.
Gast, je weet duidelijk niet wat een depressie is. Doe normaal, of post gewoon niets.quote:Op vrijdag 21 december 2018 13:33 schreef Zolderkamer het volgende:
En dus is de makkelijke kant kiezen een betere optie? Hoog tjid voor een schop onder zn kont tot ie een vrouw durft aan te spreken..
Dan is ie direct van zn depressie af.
Precies dit.quote:Op vrijdag 21 december 2018 13:41 schreef Feddd het volgende:
Nou denk ik ook niet dat een keer seks met een escort hem gaat helpen, maar dan kan ie het issue dat ie nog maagd is wel achter zich laten.
Dit lijkt me pure oplichting. Die prijzen zijn abnormaal, en foto's zijn gefotoshopt.quote:Op vrijdag 21 december 2018 14:28 schreef Isabeau het volgende:
Is zoiets niets? https://www.societyservice.com/nl/service/ontknaap-service/
Deze is wel wat duur, maar er bestaat dus meer van dit soort service speciaal voor maagden.
Hint: de overgrote meerderheid vd bevolking heeft geen problemen daarmee.quote:Op vrijdag 21 december 2018 15:26 schreef koemleit het volgende:
Al die types in dit topic die het nodig vinden om even te melden hoe makkelijk ze vrouwen regelen.sadness
Zou wel lachen zijn. Je boekt zo'n mokkel en dan naai je d'r helemaal aan gort! Al the way, beft d'r knoerthard, naait d'r vanachter, vinger in d'r reet, d'r hele smoel volspuiten en dan MOEHAHAHAHA ik was helemaal geen maagd, kut!quote:Op vrijdag 21 december 2018 15:25 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dit lijkt me pure oplichting. Die prijzen zijn abnormaal, en foto's zijn gefotoshopt.
Hij kan beter naar een club gaan, en zelf het vlees keuren.
In theorie, ervan uitgaande dat je als een Tabula Rasa geboren wordt en dat iedereen in exact dezelfde omstandigheden opgroeit. Het eerste is twijfelachtig, het tweede is onmogelijk.quote:Op vrijdag 21 december 2018 14:40 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Onzin.. dat is geen aangeboren talent.. het enige talent is een bepaalde lichaamsconstructie die mee zou kunnen werken.. als je van een vitaal kind uitgaat kunnen ze allemaal hetzelfde bereiken..
Dus? Deze jongen blijkbaar wel..quote:Op vrijdag 21 december 2018 15:27 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Hint: de overgrote meerderheid vd bevolking heeft geen problemen daarmee.
Wat een tarieven zeg..daar kan je wel 20x van naar de hoeren bij de minimale afname :/. Maar ook nog eens alles met condooms volgens hun voorwaarden, niks volspuiten dus.quote:Op vrijdag 21 december 2018 15:29 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Zou wel lachen zijn. Je boekt zo'n mokkel en dan naai je d'r helemaal aan gort! Al the way, beft d'r knoerthard, naait d'r vanachter, vinger in d'r reet, d'r hele smoel volspuiten en dan MOEHAHAHAHA ik was helemaal geen maagd, kut!
Dan heb je eigenlijk jezelf genaaid.quote:Op vrijdag 21 december 2018 15:29 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Zou wel lachen zijn. Je boekt zo'n mokkel en dan naai je d'r helemaal aan gort! Al the way, beft d'r knoerthard, naait d'r vanachter, vinger in d'r reet, d'r hele smoel volspuiten en dan MOEHAHAHAHA ik was helemaal geen maagd, kut!
Nee, maar ik ben wel van mijn schaamte en geheim af.quote:Op vrijdag 21 december 2018 11:32 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
En hoe denk je dat anderen dat hebben gedaan? Die waren allemaal doorgewinterd?
Vrouwen heb je in alle soorten en maten.. kroegen ook..
Denk je dat je opeens een skillset krijgt als je tien minuten geneukt hebt voor geld?
Dat je dan opeens wel succes hebt?
Je kan toch ook niet opeens timmeren als je een timmerman ingehuurd hebt voor een klusje?
Bedankt voor de tip! Dat wist ik niet en zo wil ik het inderdaad niet laten verlopen.quote:Op vrijdag 21 december 2018 12:20 schreef Harvest89 het volgende:
Dit is nog niet eens zo'n gek idee TS.
Ik raad je wel aan om een goede escort te bestellen of om naar een goede priveclub te gaan. Ik raad raambuurten en thuisontvangst af, omdat dat voornamelijk ellende is allemaal. Je weet niet of zo'n meisje het vrijwillig doet, met name bij buitenlandse Oost Europese/Arabische meiden moet je oppassen. Verder zijn er veel huisvrouwen die schulden of verslavingen hebben en dan maar hun lichaam verkopen.
Bij thuisontvangst is er vaak ook nog iemand anders in de ruimte om de veiligheid van de hoer te garanderen, haar vriend, of een ingehuurde bodybuilder. Je zult niet de eerste zijn die ook op deze manier opgelicht wordt. Heb vaak genoeg op internet gelezen hoe hoerenlopers zijn beroofd voor ¤50 ¤150 en naar buiten werden gewerkt.
Dat is allemaal erg triest, daar heb je niets aan, en al helemaal niet als je ook nog eens maagd bent. Huur dus een goede escort in. Of ga naar een gezellige priveclub.
Ik voel mij een depressief omdat ik die ervaring mis. Het valt mij ook op dat bij veel onderzoeken de link wordt gelegd met sex en depressiviteit, iets dat ik zeker merk.quote:Op vrijdag 21 december 2018 13:27 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
En je denkt dat deze kerel die 28 jaar is, maagd en depressief, een vrouw gaat scoren in de kroeg? Als het zo makkelijk was zaten mannen non-stop met hun pik in een kut te roeren.
Ben jij echt zo naïef of houden mijn ogen mij voor de gek?quote:Op vrijdag 21 december 2018 13:33 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
En dus is de makkelijke kant kiezen een betere optie? Hoog tjid voor een schop onder zn kont tot ie een vrouw durft aan te spreken..
Dan is ie direct van zn depressie af.. anders kan ie enkel een KLB topic openen met dat ie geen maagd meer is maar dat er niets is veranderd..
Heeft ie niets aan..
't Is waarschijnlijk niet de seks zelf, maar de dopamine en andere stoffen die vrijkomen voor, tijdens en na een goede sekspartij.quote:Op vrijdag 21 december 2018 17:38 schreef eastmain het volgende:
[..]
Nee, maar ik ben wel van mijn schaamte en geheim af.
Het gaat mij ook niet echt om meer succes, maar meer dat ik maagd af ben en het gewoon eens heb geprobeerd.
[..]
Bedankt voor de tip! Dat wist ik niet en zo wil ik het inderdaad niet laten verlopen.
Ik ga eens kijken op de sites.
[..]
Ik voel mij een depressief omdat ik die ervaring mis. Het valt mij ook op dat bij veel onderzoeken de link wordt gelegd met sex en depressiviteit, iets dat ik zeker merk.
Precies dit is de reden dat ik het wil gaan doen, met Tinder en happn lukt het niet.
Ik spreek niet veel mensen per dag, heb niet veel mensen om mij heen en helaas niet altijd van mijn leeftijd. Mijn jeugd heb ik verpest (verkeerde school, weinig vrienden gezocht, etc.). Naar festivals ga ik bv. door mijn problemen niet, alles wat erg druk is sla ik liever over.quote:Op vrijdag 21 december 2018 14:24 schreef Henno het volgende:
[..]
Dat is het issue doorgaans niet, het issue is dat het tot nu toe niet gelukt is om een vrouw zodanig op hem te laten vallen dat ze gewoon zonder voorwaarde seks met hem wil. Dat los je m.i. niet op door jezelf te laten ontmaagden door een hoer, sterker nog, het kan er zelfs voor zorgen dat daarmee het gevoel krijgt dat je 'het spel definitief verloren hebt' en je alleen goed genoeg bent voor betaalde seks.
Mensen hebben een enorme behoefte dat anderen hen leuk vinden, een hoer vindt alleen je portemonnee leuk.
Je moet seks vooral niet te belangrijk maken in je hoofd. Toen ik 19 was had ik ook zo'n periode dat ik dacht dat ik nooit een vriendin zou krijgen, tot het moment dat ik serieus dacht 'schijt, dan maar geen vriendin' en een maandje of wat later had ik er 1... iets met veranderde houding o.i.d, schijnen ze een zesde zintuig voor te hebbenWas ook in een periode dat ik veel naar festivals e.d. begon te gaan en dus ook veel verschillende contacten kreeg, hoeveel mensen spreek je doorgaans aan per dag?
Hoog tijd om daar wat verandering in te brengen.. Ik heb ook niet meer dan basisschool.. een veterstrik diploma en een heftruckcertificaat.. Maar ik laat me nergens door tegenhouden..quote:Op vrijdag 21 december 2018 21:16 schreef eastmain het volgende:
[..]
Ik spreek niet veel mensen per dag, heb niet veel mensen om mij heen en helaas niet altijd van mijn leeftijd. Mijn jeugd heb ik verpest (verkeerde school, weinig vrienden gezocht, etc.). Naar festivals ga ik bv. door mijn problemen niet, alles wat erg druk is sla ik liever over.
Thanks voor je advies.quote:Op vrijdag 21 december 2018 21:33 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Hoog tijd om daar wat verandering in te brengen.. Ik heb ook niet meer dan basisschool.. een veterstrik diploma en een heftruckcertificaat.. Maar ik laat me nergens door tegenhouden..
Ik vind het juist heerlijk om geen mensen om me heen te hebben.. en de drukte op te zoeken..
Je kunt wel overal een probleem zien.. maar het is juiste de bedoeling dat je je niet uit het veld laat slaan en een positieve instelling houd, ook bij problemen kan het altijd erger.. Dan krijgt niemand je onderuit en spreek je gewoon mensen aan.. als ze niet willen lullen is dat jammer voor ze en ga je door naar een ander.. Als mensen op je neer kijken is dat eerder omdat ze zelf een kutleven hebben en geen idee hebben waarom..
Er is maar 1 manier om uit die cirkel te komen en dat is gewoon iemand aanspreken.. vallen.. opstaan en stug doortrappen op je driewielertje... Gebruik ze gewoon als ladder.. en die neem je sport voor sport.. niet in 1 stap..
Je hebt zelfs nog meer school gedaan en gestudeerd.. Ik heb geen lokaal meer van binnen gezien sinds mn 16e..quote:Op vrijdag 21 december 2018 21:46 schreef eastmain het volgende:
[..]
Thanks voor je advies.
Het is heel moeilijk, zeker nu ik niet meer studeer, en ik heb zoveel gemist op de middelbare school. Ben nu al 28 jaar, daar zit het probleem en heb al veel te lang stilgestaan.
Maar niks mis mee om betaald te leren neuken op zijn leeftijd.quote:Op vrijdag 21 december 2018 21:56 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Je hebt zelfs nog meer school gedaan en gestudeerd.. Ik heb geen lokaal meer van binnen gezien sinds mn 16e..
Gewoon rustig aan met kleine stapjes weer beginnen met waar je gebleven was.. of dat nou op een driewieler of een dikke motor was dat boeit geen hol..
Ook als alles goed gaat kun je zomaar omvallen.. er zijn geen garanties dus daar hoef je niet over na te denken..
Nee klopt.. alleen win je er niets mee..quote:Op vrijdag 21 december 2018 22:18 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Maar niks mis mee om betaald te leren neuken op zijn leeftijd.
Hij heeft nu ook angst dat als hij een tinderdate heeft hij niet kan presteren van wege gebrek aan neukervaring. Die angst neemt hij weg door betaald te oefenen.quote:Op vrijdag 21 december 2018 22:20 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Nee klopt.. alleen win je er niets mee..
Nee klopt.. Het is ook geen spelletje he.. Je hoeft niet perse iets te winnen..quote:Op vrijdag 21 december 2018 22:20 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Nee klopt.. alleen win je er niets mee..
Op tinder vind je ook alleen maar van die halve vago's en de ander helft zijn mensen met die kijk mij eens in afrika/op skivakantie/insert andere aandachtstrekkerij..quote:Op vrijdag 21 december 2018 22:22 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Hij heeft nu ook angst dat als hij een tinderdate heeft hij niet kan presteren van wege gebrek aan neukervaring. Die angst neemt hij weg door betaald te oefenen.
Nee hoor.. als je dat niet wilt niet.. Maar dat was nou net de hele opzet toch? Het gaat niet enkel om een keertje neuken..quote:Op vrijdag 21 december 2018 22:24 schreef Vlicious87 het volgende:
[..]
Nee klopt.. Het is ook geen spelletje he.. Je hoeft niet perse iets te winnen..
quote:Op vrijdag 21 december 2018 22:24 schreef Vlicious87 het volgende:
[..]
Nee klopt.. Het is ook geen spelletje he.. Je hoeft niet perse iets te winnen..
Wat een geld!!!quote:Op vrijdag 21 december 2018 14:28 schreef Isabeau het volgende:
Is zoiets niets? https://www.societyservice.com/nl/service/ontknaap-service/
Deze is wel wat duur, maar er bestaat dus meer van dit soort service speciaal voor maagden.
ROFLMAO En die "kut" lacht jou vervolgens nog harder uit en roept; Kan mij dat een fuck schelen, ik heb 800 Euro van jou....toedeledokiequote:Op vrijdag 21 december 2018 15:29 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Zou wel lachen zijn. Je boekt zo'n mokkel en dan naai je d'r helemaal aan gort! Al the way, beft d'r knoerthard, naait d'r vanachter, vinger in d'r reet, d'r hele smoel volspuiten en dan MOEHAHAHAHA ik was helemaal geen maagd, kut!
Het ging mij vooral om de angst. Die neemt hij mee waar hij ook gaat zoeken. Ik vind het positief dat hij daar wat aan wil doen. Hij zegt niet dat hij altijd maar betaalde seks wil hebben.quote:Op vrijdag 21 december 2018 22:28 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Op tinder vind je ook alleen maar van die halve vago's en de ander helft zijn mensen met die kijk mij eens in afrika/op skivakantie/insert andere aandachtstrekkerij..
Irl kom je gewone mensen tegen die niet continue alleen maar hun goede kant laten zien alsof er geen slechte aan vast zit..![]()
Niets mis met tinder.. maar als dat je maatstaf is dan zit je er altijd onder...
Klopt, ik wil het gewoon proberen, 'rukken' na 28 jaar gaat ontzettend tegenstaan als je nooit een enkele ervaring hebt opgedaan.quote:Op zaterdag 22 december 2018 15:15 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Het ging mij vooral om de angst. Die neemt hij mee waar hij ook gaat zoeken. Ik vind het positief dat hij daar wat aan wil doen. Hij zegt niet dat hij altijd maar betaalde seks wil hebben.
En je schaamt je niet om een prostituee te bezoeken? Maagd zijn is normaler dan hoerenbezoek.quote:Op vrijdag 21 december 2018 10:53 schreef eastmain het volgende:
Al jaren ben ik ongelukkig en schaam ik me diep: ik ben nog altijd maagd en inmiddels al 28 jaar.
(...)
Het porno kijken ben ik meer dan zat en de schaamte ook.
Maar na een keertje neuken gaat dat niet anders zijn.. Dan is het niet opeens dat je supersociaal bent en wel een gesprek durft te beginnen..quote:Op zaterdag 22 december 2018 15:15 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Het ging mij vooral om de angst. Die neemt hij mee waar hij ook gaat zoeken. Ik vind het positief dat hij daar wat aan wil doen. Hij zegt niet dat hij altijd maar betaalde seks wil hebben.
Ik schaam mij zeker, beide gedachten maken mij erg ongelukkig. Op al je vragen kan ik een beetje beantwoorden, maar zoals gezegd het altijd laten mislukken. Het is een idee, iets dat ik wil onderzoeken, het daadwerkelijk doorzetten hang ik nog even af wat het nieuwe jaar me brengt/hoe ik mij voel.quote:Op zaterdag 22 december 2018 18:10 schreef luxerobots het volgende:
[..]
En je schaamt je niet om een prostituee te bezoeken? Maagd zijn is normaler dan hoerenbezoek.
Maar goed, ik zou wel wat meer achtergrondinformatie willen hebben.
Wat voor werk deed je? Heb je wel eens wat gestoeid? Op jongere leeftijd een meisje gezoend etc.?
Meestal is het allemaal niet zo moeilijk, maar vrouwen willen wel iemand die een aanvulling is op hun leven. Iemand die leuk is om mee om te gaan en bijvoorbeeld wel een eigen woning heeft.
Ga gewoon lekker eerst is afsprekem met vrouwen... als ik zo een beetje in schat hoe je bent..werkt het het denk ik ook het beste als je afspreekt met vrouwen die net als jij onzeker en onervaren zijn..in gesprekken merk je vanzelf wel of iemand al 10 relaties gehad heeft of niet... en ja sex komt dan vanzelf welquote:Op zaterdag 22 december 2018 18:58 schreef eastmain het volgende:
[..]
Ik schaam mij zeker, beide gedachten maken mij erg ongelukkig. Op al je vragen kan ik een beetje beantwoorden, maar zoals gezegd het altijd laten mislukken. Het is een idee, iets dat ik wil onderzoeken, het daadwerkelijk doorzetten hang ik nog even af wat het nieuwe jaar me brengt/hoe ik mij voel.
Nu ik op mijn eigen woon en mijn eigen ding doe, mis ik gewoon leuk gezelschap en voel ik mij veel alleen. Zeker zou ik een partner willen waarmee ik leuke dingen zou kunnen doen, sex is niet perse het hoofddoel, het doet mij gewoon pijn dat andere mensen om mij heen dat wel allemaal hebben.
Ik heb het over het neuken. Ik kan mij voorstellen dat hij dat wil ervaren. Tevens snapt ts dat er van een 28jarige man wel bepaalde verwachtingen zijn op dat gebied. Maagd zijn is daar niet 1 van. En ja er zullen vrouwen zijn die dat prima vinden maar ook vrouwen die er voor zullen passen.quote:Op zaterdag 22 december 2018 18:55 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Maar na een keertje neuken gaat dat niet anders zijn.. Dan is het niet opeens dat je supersociaal bent en wel een gesprek durft te beginnen..
En alleen maar een beetje online klooien zet geen zoden aan de dijk.. betaald of onbetaald.. er is nogal een groot verschil tussen mensen online en irl..
Online zie je alleen maar een sprookjesachtige kant van mensen.. online heeft iedereen een briljant leven.. en als je daar niet doorheen kunt kijken gaat het heel lastig worden...
Ik heb maar weinig mensen irl gezien die konijnenoren op hebben en de hele dag met een duckface met filter lopen...
Dit dus. Zeker als je als persoon ouder wordt gaat het als afknapper gezien worden en zekee bij de man knagen over zijn prestaties. Niets mis mee al zou ik het bij een eerste date niet zeggen dat je zo ontmaagd bent. Maar eerder alleen dat het een one night stand wasquote:Op dinsdag 25 december 2018 11:41 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ik heb het over het neuken. Ik kan mij voorstellen dat hij dat wil ervaren. Tevens snapt ts dat er van een 28jarige man wel bepaalde verwachtingen zijn op dat gebied. Maagd zijn is daar niet 1 van. En ja er zullen vrouwen zijn die dat prima vinden maar ook vrouwen die er voor zullen passen.
Je hoeft ook niet perse handig te zijn. Gewoon aardig en grappig is voldoende.quote:Op woensdag 26 december 2018 21:04 schreef eastmain het volgende:
Ik heb besloten om nog even te wachten, ben nu wel wat aan het online daten (al schiet dat niet echt op) en ga mij richten op een nieuwe hobby: gitaar leren spelen.
Het zit er gewoon niet echt in bij mij, en vrees dat het gewoon er ook niet meer van komt binnenkort.
Vorige week hoorde ik een verhaal van iemand die was ook al 30+, wat zou ik dat moeilijk vinden, zeker als je al die tijd alleen bent. Ik ben gewoon niet handig met vrouwen en zal dat nooit worden.
Niet voldoende. Helaas voor TS, maar waar.quote:Op woensdag 26 december 2018 21:33 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Je hoeft ook niet perse handig te zijn. Gewoon aardig en grappig is voldoende.
Ja ook dat hoort er nog bij. Lef tonen.quote:Op donderdag 27 december 2018 00:27 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Niet voldoende. Helaas voor TS, maar waar.
In mijn ervaring moet je ook ballen tonen, zo ben ik aan mijn exen gekomen. En daar ontbreekt TS het nu juist aan, hij is te onzeker.
Maar misschien kom ik gewoon de verkeerde vrouwen tegen of zo.
Ja of bij een raamprostituee naar binnen wandelen, voor de eerste keer.quote:Op vrijdag 28 december 2018 22:03 schreef Vlicious87 het volgende:
Maarja.. Dat is met bijna alles in 't leven.. Dat je lef moet hebben. Je moet ook lef hebben om zo'n thuisontvangst te regelen.
Met zo'n instelling word je dat zeker niet. Heb je je weleens verdiept in wat vrouwen willen van een man? Of hoe je ze versiert? Genoeg materiaal op internet te vinden hierover.quote:Op woensdag 26 december 2018 21:04 schreef eastmain het volgende:
Ik heb besloten om nog even te wachten, ben nu wel wat aan het online daten (al schiet dat niet echt op) en ga mij richten op een nieuwe hobby: gitaar leren spelen.
Het zit er gewoon niet echt in bij mij, en vrees dat het gewoon er ook niet meer van komt binnenkort.
Vorige week hoorde ik een verhaal van iemand die was ook al 30+, wat zou ik dat moeilijk vinden, zeker als je al die tijd alleen bent. Ik ben gewoon niet handig met vrouwen en zal dat nooit worden.
Ik ben erg benieuwd wat jouw kijk hierop is wat vrouwen willenquote:Op zondag 30 december 2018 01:41 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Heb je je weleens verdiept in wat vrouwen willen van een man?
Ik sluit mij hierbij aan.quote:Op zondag 30 december 2018 11:00 schreef Vlicious87 het volgende:
[..]
Ik ben erg benieuwd wat jouw kijk hierop is wat vrouwen willen
quote:Op zondag 30 december 2018 11:00 schreef Vlicious87 het volgende:
[..]
Ik ben erg benieuwd wat jouw kijk hierop is wat vrouwen willen
Google gewoon 'what women want from men' of iets dergelijks. Dan kom je genoeg zaken tegen.quote:
Jouw verhaal is prachtig meid, maar die spelling van jou is toch wel vele malen minder.quote:Op zondag 30 december 2018 01:32 schreef GeileMarkie het volgende:
Mijn latere ervaringen met de dames van plezier zijn vele malen minder.
Mijn huidige vriendin en daarna vrouw heb ik via een kano vereniging leren kennen. De sex met haar is vele malen anders dan met de dames van plezier van daarvoor. Het gaat niet alleen om klaarkomen maar het gaat vele malen dieper. Houd dit in ieder geval in gedachten.
Het is lachen* niet laggen.quote:
Exact dit.quote:Op zondag 30 december 2018 12:22 schreef Fascination het volgende:
Wat is dat toch met fokmannen die hun leven verpest hebben en dan als eerst een vriendin/seks willen. Ga eerst de andere aspecten van je leven aanpakken, dan is de kans dat je seks/een vriendin krijgt veel groter. En seks is maar gewoon seks. Leven gaat gewoon verder daarna, je bent niet opeens een ander persoon.
Makkelijk praten als je al wel die ervaring hebt.quote:Op zondag 30 december 2018 12:22 schreef Fascination het volgende:
Wat is dat toch met fokmannen die hun leven verpest hebben en dan als eerst een vriendin/seks willen. Ga eerst de andere aspecten van je leven aanpakken, dan is de kans dat je seks/een vriendin krijgt veel groter. En seks is maar gewoon seks. Leven gaat gewoon verder daarna, je bent niet opeens een ander persoon.
Geld en misschien z'n maagdelijkheid is hij vanafquote:Op zondag 30 december 2018 11:58 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
[..]
Het zit allemaal in zijn hoofd, en door naar de hoeren te gaan kom je nergens vanaf.
Dat gebeurd voor het grootste deel toch ook?quote:Op vrijdag 21 december 2018 13:27 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
En je denkt dat deze kerel die 28 jaar is, maagd en depressief, een vrouw gaat scoren in de kroeg? Als het zo makkelijk was zaten mannen non-stop met hun pik in een kut te roeren.
Niet per se. Je hebt ook (genoeg?) ramen waar je 100 euro voor een half uur betaald. Of korter nog, ligt er aan wat voor humeur de vrouw in kwestie heeft en/of jij niet eerder "klaar" bent.quote:Op dinsdag 25 december 2018 21:00 schreef DeOvenist het volgende:
Ramen zijn goedkoper dan een privé huis of thuis adres. Ook niet zo lang de eerste keer (mocht het toch fijn zijn dan kun je altijd nog verlengen).
Je kunt prima eens gaan. Het leukste is dat je een vrouw naar jouw smaak kan uitkiezen en er gelijk en discreet seks mee kan hebben, in tegenstelling tot je pijlen richten op een (minder aantrekkelijke) willekeurige persoon en er het beste van hopen, wat ook weer tijd en gedoe kost. Maar zoek er niet meer achter dan de seks, want zodra de tijd er op zit sta je weer achter een gesloten deur en is er (na een tijdje) het gevoel alsof het nooit gebeurd is.quote:Op woensdag 26 december 2018 21:04 schreef eastmain het volgende:
Ik heb besloten om nog even te wachten, ben nu wel wat aan het online daten (al schiet dat niet echt op) en ga mij richten op een nieuwe hobby: gitaar leren spelen.
Het zit er gewoon niet echt in bij mij, en vrees dat het gewoon er ook niet meer van komt binnenkort.
Vorige week hoorde ik een verhaal van iemand die was ook al 30+, wat zou ik dat moeilijk vinden, zeker als je al die tijd alleen bent. Ik ben gewoon niet handig met vrouwen en zal dat nooit worden.
In hun dromen wellicht of met een lelijke oude kroegsnol.quote:Op zondag 30 december 2018 14:44 schreef Silven het volgende:
[..]
Dat gebeurd voor het grootste deel toch ook?
Ja, en dan? Het speelt alleen in zn hoofd en je word er volgens mij alleen maar ongelukkiger van. De rest van je leven doorgaan met het idee dat je ontmaagd moest worden door een hoer..quote:Op zondag 30 december 2018 14:36 schreef Vlicious87 het volgende:
[..]
Geld en misschien z'n maagdelijkheid is hij vanaf
Mwa, ik zie het actie ondernemen. Wat is er mis mee om het op deze manier te doen. Tuurlijk wil hij anders maar soms ga je over op plan b of plan c.quote:Op zondag 30 december 2018 18:47 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ja, en dan? Het speelt alleen in zn hoofd en je word er volgens mij alleen maar ongelukkiger van. De rest van je leven doorgaan met het idee dat je ontmaagd moest worden door een hoer..
Ik zie niet echt in wat er mis mee is om ontmaagd te worden door een hoer. Laten we niet doen alsof sex tegenwoordig nog heilig is ofzo, waar middels Tinder en co. er op los wordt geneukt (zie hier andere topics waar het blijkbaar normaal is als een vrouw 50+ mannen geneukt heeft).quote:Op zondag 30 december 2018 18:47 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ja, en dan? Het speelt alleen in zn hoofd en je word er volgens mij alleen maar ongelukkiger van. De rest van je leven doorgaan met het idee dat je ontmaagd moest worden door een hoer..
Toon eens wat ballen en verdiep je dus gewoon in wat vrouwen willen, en verbeter je leven. Zo moeilijk is het echt allemaal niet. Maar hij is verslaafd aan zn eigen negativiteit.
Of je laat je ontmaagden door een prostituee of een vrouw met low standards uit een kroeg. Lekker belangrijk. Dat neem je echt je hele leven mee zo'n traumatische ervaring. Ik denk het niet.quote:Op zondag 30 december 2018 18:47 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ja, en dan? Het speelt alleen in zn hoofd en je word er volgens mij alleen maar ongelukkiger van. De rest van je leven doorgaan met het idee dat je ontmaagd moest worden door een hoer..
Toon eens wat ballen en verdiep je dus gewoon in wat vrouwen willen, en verbeter je leven. Zo moeilijk is het echt allemaal niet. Maar hij is verslaafd aan zn eigen negativiteit.
Waarom die laatste zin?quote:Op zondag 30 december 2018 19:31 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Ik zie niet echt in wat er mis mee is om ontmaagd te worden door een hoer. Laten we niet doen alsof sex tegenwoordig nog heilig is ofzo, waar middels Tinder en co. er op los wordt geneukt (zie hier andere topics waar het blijkbaar normaal is als een vrouw 50+ mannen geneukt heeft).
Die laatste zin triggered je?quote:Op vrijdag 4 januari 2019 00:35 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Waarom die laatste zin?
Waarom zeg je niet: mannen en vrouwen? Is het alleen abnormaal als een vrouw 50+ mannen heeft gehad? En bij een man:??
Maar dat maakt het dan toch ook niet abnormaal en onrechtstreeks uit zijn post te lezen als: of je nou een prostituee bezoekt of een gewone meid: ze hebben allemaal al teveel piemel gehad. En dat is steeds spijtig. Want bij een man telt dat duidelijk niet!quote:Op vrijdag 4 januari 2019 09:34 schreef Vlicious87 het volgende:
[..]
Die laatste zin triggered je?.
Maargoed.. Mannen moeten meestal flink wat moeite doen om seks te kunnen krijgen. Vrouwen.. Tja.. Die hoeven er alleen maar te zijn en 'ok' te zeggen.
Nou nee, voor een man is het toch stukken moeilijker, vrouwen hebben genoeg opties op seks.quote:Op vrijdag 4 januari 2019 09:56 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Maar dat maakt het dan toch ook niet abnormaal en onrechtstreeks uit zijn post te lezen als: of je nou een prostituee bezoekt of een gewone meid: ze hebben allemaal al teveel piemel gehad. En dat is steeds spijtig. Want bij een man telt dat duidelijk niet!
En als man is het denk ik even simpel als je niet kieskeurig bent, onder de 5 genoeg willige vrouwen die ook niet van straat geraken. Denk maar niet dat elke vrouw elke man kan vast krijgen! Ze zal haar standaard ook flink moeten verlagen mocht ze sex willen wanneer ze maar wenst.
Deze en vorige reacties van jou (DaggerOne) in dit topic ... ik vraag me echt af, ben je nou zo een halve gare of ben je wél goed doorgegaard en gewoon de boel cq de topicstarter wat aan het jennen.quote:Op zondag 30 december 2018 18:47 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ja, en dan? Het speelt alleen in zn hoofd en je word er volgens mij alleen maar ongelukkiger van. De rest van je leven doorgaan met het idee dat je ontmaagd moest worden door een hoer..
Toon eens wat ballen en verdiep je dus gewoon in wat vrouwen willen, en verbeter je leven. Zo moeilijk is het echt allemaal niet. Maar hij is verslaafd aan zn eigen negativiteit.
Ja leg eens uit dan in plaats van mensen een halve gare te noemen.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 17:04 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
Deze en vorige reacties van jou (DaggerOne) in dit topic ... ik vraag me echt af, ben je nou zo een halve gare of ben je wél goed doorgegaard en gewoon de boel cq de topicstarter wat aan het jennen.
![]()
Goed argument als je daarna andere mensen weg zet als halve gare. Netjesquote:Op zaterdag 5 januari 2019 19:47 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ja leg eens uit dan in plaats van mensen een halve gare te noemen.
Behoorlijke halve gare die dan optie nummer 1 kiest, bovendien gaat het niks oplossen, TS voelt zich nog steeds een loser zonder vrouwen, maargoed hij is geen maagd meer (gefeliciteerd)
FOK is je vriendquote:Op vrijdag 21 december 2018 11:28 schreef eastmain het volgende:
[..]
Vrouwen merken gewoon dat je nog zo groen bent, ze willen het liefst een man met ervaring en met veel zelfvertrouwen. Beide heb ik niet, dus die moet ik opkrikken.
Kroegen zijn heel moeilijk voor mij, tegen drukte kan ik niet echt - ben erg introvert.
Ik wil het wel, maar het lukt me dus niet. Verder heb ik geen tot weinig vrienden, dus erg veel succes ga ik niet hebben.
Je realiseert je wel dat prostitutiebezoek onder mannen onder alle lagen van de samenleving voorkomt? Onder topsporters, politici en acteurs tot zowel de werkloze tokkie uit de achterstandswijk. Meeste mannen die gaan hebben ook nog eens een relatie/huwelijk. Het is er, het was er, en het zal er altijd zijn.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 19:47 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ja leg eens uit dan in plaats van mensen een halve gare te noemen.
Waar is TS meer mee gebaat? Met het feit dat ie naar de hoeren gaat om zijn maagdelijkheid weg te nemen (korte termijn oplossing) of dat ie gewoon werkt aan zichzelf en zo een aantrekkelijker persoon wordt voor vrouwen?
Behoorlijke halve gare die dan optie nummer 1 kiest, bovendien gaat het niks oplossen, TS voelt zich nog steeds een loser zonder vrouwen, maargoed hij is geen maagd meer (gefeliciteerd)
Ik proef hier wat frustratie jegens vrouwen. Maar zo werkt het nou eenmaal. Vrouwen vallen niet op mannen die zichzelf een loser vinden. Andersom is dat minder, want mannen vallen primair op uiterlijk.quote:Op zondag 6 januari 2019 14:05 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Je realiseert je wel dat prostitutiebezoek onder mannen onder alle lagen van de samenleving voorkomt? Onder topsporters, politici en acteurs tot zowel de werkloze tokkie uit de achterstandswijk. Meeste mannen die gaan hebben ook nog eens een relatie/huwelijk. Het is er, het was er, en het zal er altijd zijn.
Ook een lege statement om maar te zeggen dat TS aan zichzelf moet werken. Hoe veel moet TS nog aan zichzelf werken dan? Hij kan zich beter kleden, meer sporten en proberen meer aanwezig te zijn enz, maar er zijn geen garanties dat hij dan opeens wel sex krijgt. Ook wel grappig dat het weer eens op neerkomt dat mannen maar eens aan zichzelf moeten werken. Bij vrouwen lees ik dat bijna nooit, maargoed, een normaal figuur hebben en niet achterlijk zijn is al meer dan genoeg.
Jezelf wijs noemen als je iemand aanraadt om naar de hoeren te gaan. Man man. Wie ben jij, die fietsopa?quote:Op zondag 6 januari 2019 05:12 schreef LeesFoknl het volgende:
DaggerOne, ik vind dit (dat mantra van jou om aan zich zelf te werken en op die manier aantrekkelijker worden voor vrouwen) zo een politiek correct statement dat ook nog nauwelijks of geen verandering brengt in zijn situatie dat ik jou in mijn ergernis een halve gare noem. Daar bedoel ik mee, dat je (m.i.) het leven niet echt door hebt. Nog niet echt wijs. Ik gelukkig wel, ik ben zelfs eigenlijk al wat lang gekookt. Maar neem het niet te zwaar, het is maar een uitdrukking.
Zijn probleem is ... nog maagd. Dan is er maar een oplossing. Geslachtsverkeer hebben. Ts-er ziet dar erg tegen op, en durft het niet aan. Gaat dus nu weer vermoedelijk (zo geeft ie aan) gitaar leren spelen. Hoe goed moet je al niet gitaar kunnen spelen dat de vrouwen je komen vragen om met hen naar bed te gaan?
Graag helemaal zien!
Dan blijft over de meest directe en logische oplossing. Sex hebben, ben je meteen geen maagd meer. Maar hoe kan hij dat nou het snelst, meest direct bereiken. Nu, in Nederland is prostitutie legaal en zo een sex sauna (let er wel op dat het een is voor hetero anders ga je voor niks wat betreft zijn probleem) is gewoon super veilig. Je kunt er een week zitten en toch geen sex te hebben, gewoon de hele dag wat buffetten en sauna en bubbelbaden, in de bar hangen en muziek en drinks genieten, en weer als maagd naar huis gaan. En het moment dat ie zich goed voelt, kan en mag ie besluiten om voor vanaf 50 euro van zijn "grote"probleem af te zijn. Zo een ontknaapservice is ook gewoon prostitutie! Ik zou bijna stellen, sommige relaties zijn ook prostitutie.
Nu, hoewel dat eerste nummertje niks voorstelt ( een muis kan het nog zonder ook maar een moment te twijfelen, idem een konijn of een bonono aapje. Die wippen er lustig op los! Maar psychisch gezien maakt het voor hem klaarblijkelijk wel veel uit. Dan heeft ie toch al een grote hindernis overwonnen. En aan zijn persoonlijkheid werken of gitaar leren spelen of dansles of weet ik wat, dat mag natuurlijk ook. Het een sluit het ander niet uit.
Was ik zijn grootvader ik zou zeggen, we gaan ieder weekend naar de sex sauna. En jij betaalt. En als jij niet durft dan ga ik wel naar de kamer met een mooie vrouw. Maar ... jij betaalt. Totdat je zelf een keer met een vrouw gaat. Dan is mijn grootvaderlijke taak volbracht en ga je verder alleen. Wedden dat het geen maand zou duren. Come on piepels, we hebben het niet over naar de tandarts gaan.
![]()
![]()
Als het om een hookup gaat kijken vrouwen meer naar uiterlijk dan mannen.quote:Op zondag 6 januari 2019 14:21 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ik proef hier wat frustratie jegens vrouwen. Maar zo werkt het nou eenmaal. Vrouwen vallen niet op mannen die zichzelf een loser vinden. Andersom is dat minder, want mannen vallen primair op uiterlijk.
TS kan inderdaad lekker naar de hoeren gaan maar wat schiet ie ermee op? Volgens mij is het probleem niet zijn maagdelijkheid, maar zijn zelfbeeld. Door op de maagdelijkheid te focussen verberg je het probleem. Maar lekker gaan joh, ik houd hem niet tegen.
Een andere mening mag iemand niet hebben van jou he. Iemand is niet wijs als we zeggen dat hij naar de hoeren kan.. Man man. En maagdelijkheid een symptoom noemen.. Wauw.quote:Op zondag 6 januari 2019 14:23 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Jezelf wijs noemen als je iemand aanraadt om naar de hoeren te gaan. Man man. Wie ben jij, die fietsopa?
Lees mijn reactie hierboven. Maagdelijkheid is een symptoom, een laag zelfbeeld is het probleem. Door de laatste op te lossen fix je de eerste. Niet andersom.
Flikker toch op man meneer de pseudo-therapeut met je "wat lost het op en wat schiet het op?"-gepreek. Dat is toch overduidelijk? TS wil na 28 jaar ook ervaren hoe een kut en een warme mond om zijn pikkie voelen. Dat kan hij voor een bedragje heel snel voor elkaar krijgen en kan ook nog eens een vrouw uitkiezen die qua uiterlijk helemaal zijn smaak is. TS is als hij de juiste uitkiest een geile en leerzame ervaring rijker en dat neemt hij in ieder geval in praktisch opzicht mee naar zijn eerste, niet-betaalde ervaring. Is dat nou zo moeilijk verzinnen? Dat hij daarnaast ook op allerlei aan andere vlakken aan zichzelf moet werken is een open deur.quote:Op zondag 6 januari 2019 14:21 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ik proef hier wat frustratie jegens vrouwen. Maar zo werkt het nou eenmaal. Vrouwen vallen niet op mannen die zichzelf een loser vinden. Andersom is dat minder, want mannen vallen primair op uiterlijk.
TS kan inderdaad lekker naar de hoeren gaan maar wat schiet ie ermee op? Volgens mij is het probleem niet zijn maagdelijkheid, maar zijn zelfbeeld. Door op de maagdelijkheid te focussen verberg je het probleem. Maar lekker gaan joh, ik houd hem niet tegen.
mijn interesse is gewekt.. heb je hier links van. zijn het verkapte bordelen? of kun je ook gewoon lekker met je vrouw naar de sauna?quote:Op zaterdag 5 januari 2019 17:07 schreef LeesFoknl het volgende:
Ik heb deze reactie al enkele malen geschreven. Tijd geleden, bij anderen. Wat inhoudt dat het voor veel mannen toch iets is waar ze tegen op kijken, zeker als ze iets ouder zijn dan de gemiddelde leeftijd waarop mannen voor de eerste keer sex hebben met een vrouw.
Mijn beste idee is een erotische sauna gelegenheid. Die heb je in Limburg, 2 stuks. Beide groter,netjes, veilig, echt goed, met pinautomaat, ID pasje tonen enz. , Waar je entree betaalt, 40-60 euro, en de hele dag (uurtje of 15 geopend) daar in je zwembroek en badjas kunt zitten, wat hangen, 3-4 x per dag van de verschillende buffetten kunt eten, de hele dag aan de bar kunt zitten en koffie en fris en bier kunt drinken (wijn en sterke drank wel extra betalen). Sauna, zwembad, terras in tuin, groot bubbelbad, knusse hoekjes, grote barruimte met bar maar ook tafels en banken. En praatje maken met een 30 tot 60 tal mooie vrouwen in leuk sexy jurkje of lingerie. Heel belangrijk, neem de tijd, zoek er een uit die je aardig vindt (het belangrijkste!) en dan ook optisch je type is. Praat wat met haar. Ga op je gevoel af (ik bedoel je intuïtie natuurlijk). Voel je je goed, vertrouwd met haar, zeg dan wat aardigs tegen haar. Mooie ogen, mooi haar, of leuk jurkje. Heeft ze niks of alleen een sigaret aan, dus naakt, zeg dan, inderdaad, jij bent zo mooi jij hebt geen kleren nodig. Misschien zeg je .... dat bubbelbad, is dat water lekker warm? Of iets anders onnozels. Overigens, in het water is het wel de bedoeling dat je naakt bent. En het kan zijn dat een vrouw die tijd ook al als werktijd ziet. Dus vroeg zeggen, ben hier (hier !!) de eerste keer, hoe gaat dat hier? Meestal 50 euro per half uur, 100 heel uur. Je kunt overigens ook gewoon even douchen.
Ik zou je aanraden om tijd te besteden aan rondkijken en praten (en dus niet je door de eerste de beste die naar jou komt te laten overdonderen en mee te laten slepen). Kies een waar je je echt goed bij voelt. Anders zeg je gewoon, sorry, misschien een ander keer. En als je er een hebt die jij dus echt aardig vindt en je bij op je gemak voelt dan zou ik het ook aandurven haar te zeggen het wordt mijn eerste "echte" keer. Maar dat is "up to you ".
Ik zou zeggen, maak er een leuk weekend van, een overnachting in de buurt 75 euro, 2 dagen entree ik schat samen 100 euro, 3 x 1 uur met een of meerdere dames naar de kamer, en en keer een half uurtje om het af te leren, dan zit je op ongeveer 500 euro. heb je wel wat heel anders als die ontknaapservice. Veel geld. ja.Teveel? Je kunt ook doen : entree voor een dag, en anderhalf uur op de kamer ben je totaal 200 kwijt ... en je maagdeljkheid![]()
Maak je wijzer in het internet daar vind je veel over wat ik hier noem. Daar heb ik het ook van![]()
![]()
ps. Entree prijzen variëren. Vreemd, als je vroeger komt kun je dus ook tot sluitingstijd blijven, en van alle service en mogelijkheden genieten, incl. eten en drinken, EN je krijgt nog korting ook!
quote:Op zondag 6 januari 2019 21:16 schreef Dokkertje het volgende:
[..]
Flikker toch op man meneer de pseudo-therapeut met je "wat lost het op en wat schiet het op?"-gepreek. Dat is toch overduidelijk? TS wil na 28 jaar ook ervaren hoe een kut en een warme mond om zijn pikkie voelen. Dat kan hij voor een bedragje heel snel voor elkaar krijgen en kan ook nog eens een vrouw uitkiezen die qua uiterlijk helemaal zijn smaak is. TS is als hij de juiste uitkiest een geile en leerzame ervaring rijker en dat neemt hij in ieder geval in praktisch opzicht mee naar zijn eerste, niet-betaalde ervaring. Is dat nou zo moeilijk verzinnen? Dat hij daarnaast ook op allerlei aan andere vlakken aan zichzelf moet werken is een open deur.
DaggerOne zegt:quote:Op zaterdag 5 januari 2019 19:47 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ja leg eens uit dan in plaats van mensen een halve gare te noemen.
Behoorlijke halve gare die dan optie nummer 1 kiest, bovendien gaat het niks oplossen, TS voelt zich nog steeds een loser zonder vrouwen, maar goed hij is geen maagd meer (gefeliciteerd)
Wil je mijn vrouwelijke leeftijdsgenoten svp niet beledigen !!quote:Op zondag 30 december 2018 18:23 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
In hun dromen wellicht of met een lelijke oude kroegsnol.
Sorry ik kan niks met het begrip verkapte bordelen.quote:Op maandag 7 januari 2019 00:23 schreef Nico987 het volgende:
[..]
mijn interesse is gewekt.. heb je hier links van. zijn het verkapte bordelen? of kun je ook gewoon lekker met je vrouw naar de sauna?
Dat zeg ik dus juist, zijn probleem is niet dat ie maagd is. Zijn probleem is dat ie onzeker in het leven staat waardoor de vrouwen hem niet zien staan. Door naar de hoeren te gaan kom je er niet vanaf, of denk je van wel?quote:Op donderdag 10 januari 2019 09:51 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
Aan persoonlijkheid werken noem ik zelfs vluchtgedrag. Vooral niet het probleem zelf aanpakken.
Ik ben het grotendeels met je eens.quote:Op donderdag 10 januari 2019 12:55 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Dat zeg ik dus juist, zijn probleem is niet dat ie maagd is. Zijn probleem is dat ie onzeker in het leven staat waardoor de vrouwen hem niet zien staan. Door naar de hoeren te gaan kom je er niet vanaf, of denk je van wel?
Of zit ie depressief in de put OMDAT hij nog maagd is. Wat is oorzaak, wat is gevolg.quote:Op donderdag 10 januari 2019 12:55 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Dat zeg ik dus juist, zijn probleem is niet dat ie maagd is. Zijn probleem is dat ie onzeker in het leven staat waardoor de vrouwen hem niet zien staan. Door naar de hoeren te gaan kom je er niet vanaf, of denk je van wel?
Die heeft in die tussentijd al zoveel hoeren geneukt.. Die heeft geen tijd meer voor dit forum.quote:Op donderdag 10 januari 2019 14:57 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
Overigens waar is de topic starter gebleven, ik lees hier in "zijn" topic geen reacties meer van hem.
Ik vrees van niet DvP's (Dames van Plezier) vragen geld !! Of ie dat zonder baan heeft ....quote:Op donderdag 10 januari 2019 14:59 schreef Vlicious87 het volgende:
[..]
Die heeft in die tussentijd al zoveel hoeren geneukt.. Die heeft geen tijd meer voor dit forum.
Moest lachenquote:Op donderdag 10 januari 2019 15:11 schreef LeesFoknl het volgende:
Voorbeeld, het is pauze. Je zit naast je een leuke vrouw (leuk in de zin van aardig, dat aardig is veel belangrijker dan mooi). Je zegt dan, terwijl jullie je boterhammetjes eten, ben jij misschien vegetarier? Neen zegt zij. Dan kun je bv zeggen, dus jij hebt liever een flinke worst dan een wortel. En dan lach je daar maar eens vettig bij .... Zegt ze ja, ik ben vegatariër, dan zeg je, dus jij houdt wel van een flinke bospeen. En ook hier datzelfde vettige lachje.
Nou, zo leer je dus al hoe het NIET moet![]()
haha![]()
![]()
Ik zeg maar altijd ... oefening baart kunst en wie niet waagt blijft maagd!
![]()
![]()
Maagd zijn is slechts een symptoom van de grotere problemen in zijn leven. Doordat hij maagd is, gaat hij zich nog slechter voelen, waardoor de kans alleen maar kleiner wordt dat hij ooit ontmaagd wordt.quote:Op donderdag 10 januari 2019 14:57 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
Of zit ie depressief in de put OMDAT hij nog maagd is. Wat is oorzaak, wat is gevolg.
Misschien heb je toch wel gelijk (dus beter gaar dan ik dacht)
Overigens waar is de topic starter gebleven, ik lees hier in "zijn" topic geen reacties meer van hem.
Precies, die vicieuze cirkel doorbreek je niet door naar de hoeren te gaan.quote:Op donderdag 10 januari 2019 14:22 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ik ben het grotendeels met je eens.
Daarbij zegt topicstarter duidelijk dat hij zich schaamt voor zijn maagdelijkheid. De vraag is of je je daarvoor moet schamen, en of je je dan niet helemaal moet schamen als je door een prostituee ontmaagd bent.
Overigens heeft topicstarter het ook over thuis zitten met een burn-out en depressiviteit. Nogal logisch dat je dan niet snel een leuke vriendin vindt. Je zit dan niet in de goede stemming, hebt geen werk (terwijl vrouwen dat waarderen) en ontmoet ook maar weinig nieuwe mensen.
Met leuk werk en als je nieuwe mensen ontmoet, is de kans op een relatie al een heel stuk groter, indien je mensen aan kan voelen en een beetje kan flirten natuurlijk.
Het een sluit het ander niet uit. TS kan aan zichzelf werken en gewoon een prostituee bezoeken. Maar het is maar net hoe veel waarde je aan je ontmaagding geeft. Ik zelf kijk er onverschillig tegen aan. Ik zelf betaal geregeld ook voor seks, gratis kan ik het ook krijgen maar als je betaalt kun je natuurlijk zo kieskeurig zijn als je zelf wil.quote:Op donderdag 10 januari 2019 16:16 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Precies, die vicieuze cirkel doorbreek je niet door naar de hoeren te gaan.
Zoals je het schrijft is het alsof je denkt dat een vriendinnetje (...) er nooit aan kan tippen. En dan is mijn vraag toch: hoezo dan? Het lijkt mij juist dat met een echt leuke vriendin je betere seks hebt dan met een pro.quote:Op vrijdag 11 januari 2019 17:19 schreef Joppiez het volgende:
Maar als je niet oppast kun je je er wel aardig in verliezen. Seks met een "pro" met een semi-model uiterlijk is natuurlijk in geen enkele opzicht te vergelijken met een vriendinnetje
Een prostituee maakt er haar werk van om goed te neuken en er lekker uit te zien, dus logisch dat een vriendin er niet aan kan tippen tenzij je een jonge Donald Trump bent oid.quote:Op maandag 14 januari 2019 07:57 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Zoals je het schrijft is het alsof je denkt dat een vriendinnetje (...) er nooit aan kan tippen. En dan is mijn vraag toch: hoezo dan? Het lijkt mij juist dat met een echt leuke vriendin je betere seks hebt dan met een pro.
Ik weet niet, maar mijn vriendin ziet er ook lekker uit, gaat naar de sportschool om strak te blijven, enz. Dus dat is gewoon een kwestie van wegblijven van de pittige kapsels met overgewicht.quote:Op maandag 14 januari 2019 11:44 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Een prostituee maakt er haar werk van om goed te neuken en er lekker uit te zien, dus logisch dat een vriendin er niet aan kan tippen tenzij je een jonge Donald Trump bent oid.
Seks met een vriendin is doorgaans ook totaal anders. In plaats van 100% lust is er ook liefde/passie en dat soort dingen wat compenseert.
Je kiest een prostituee uit om plat gezegd te neuken met een lekker wijf. En dit wil je kunnen doen wanneer je wil, met wie je wil, en hoe vaak.quote:Op maandag 14 januari 2019 11:52 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik weet niet, maar mijn vriendin ziet er ook lekker uit, gaat naar de sportschool om strak te blijven, enz. Dus dat is gewoon een kwestie van wegblijven van de pittige kapsels met overgewicht.
Een prostituee lijkt mij vooral gericht op jou zo snel mogelijk te laten komen. Lichamelijk dus. Echt goede seks (naar mijn mening) gaat veel dieper.
Ik snap het gemak van een prostituee, maar dat het betere seks oplevert lijkt mij echt niet waar.
Nog even afgezien van het feit dat ik heel veel prostituees heb gezien die helemaal niet zo lekker zijn: mijn vriendin zit nog niet aan haar uiterste houdbaarheidsdatum, by far niet. En zou ik haar niet meer aantrekkelijk vinden, wat let mij dan om mijn geluk elders te zoeken?quote:Op maandag 14 januari 2019 12:08 schreef Joppiez het volgende:
Je kiest een prostituee uit om plat gezegd te neuken met een lekker wijf. En dit wil je kunnen doen wanneer je wil, met wie je wil, en hoe vaak.
Leuk dat je vriendin aantrekkelijk is, maar hoe lang blijft dat nog zo? Blijft de seks ook goed wanneer ze 10+ kg aangekomen is? Blijft ze ook wel creatief genoeg, breekt de sleur er niet in na 1 jaar ofzo? In de betaalde seks zijn dit soort dingen totaal irrelevant. Het is niet het idee dat je ergens blijft plakken, het is als naar een restaurant gaan waarbij je allemaal gerechten kan kiezen uit een grote menukaart.
En het klopt dat doorgaans een prostituee zo snel mogelijk klaar wil zijn. Maar wanneer je als man weet wat je doet kun je desondanks een prima tijd hebben.
Het is natuurlijk geweldig als je een aantrekkelijke vrouw hebt welke ook nog eens goed in bed is, en als je haar zat bent snel een andere leuke vrouw kan vinden, die ook nog eens goed in bed is. Maar dit is niet voor iedereen weggelegd. Daarnaast, als je alleen seks wil, is het vaak gewoon een hoop gezeur en tijd wil je iets klaarspelen, in het algemeen dan.quote:Op maandag 14 januari 2019 13:03 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nog even afgezien van het feit dat ik heel veel prostituees heb gezien die helemaal niet zo lekker zijn: mijn vriendin zit nog niet aan haar uiterste houdbaarheidsdatum, by far niet. En zou ik haar niet meer aantrekkelijk vinden, wat let mij dan om mijn geluk elders te zoeken?
Seks houd je samen spannend. Is mij met mijn ex vrouw ruim 20 jaar gelukt.
Afwisseling: ja, daar hebben ze een open relatie voor uitgevonden.
Vwb de analogie met het restaurant: het blijft bij mij aanvoelen als de McDonalds. Ik weet niet. Het is gewoon niet voor mij denk ik.
Vast.quote:Op maandag 14 januari 2019 13:04 schreef Solid-Snake het volgende:
Het hangt er ook vanaf wat voor soort dames je bezoekt. Bij de ramen is het inderdaad gewoon zaad dumpen en weer gaan.
Maar als je een goeie privé ontvangst dame neemt, dan nemen die echt wel de tijd voor je.
Je moet ook niet op sexjobs kijkenquote:Op maandag 14 januari 2019 13:17 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Vast.
Maar even dan over de kwaliteit van die vrouwen: iemand die ik ken doet dat wel eens via seksjobs. Ook eens gekeken op die site en echt, van een groot deel zou je je hond nog vanaf schoppen.Slechts een enkeling ziet er goed uit en daar hangt dan ook op de een of andere manier weer de zweem van mensenhandel overheen.
De KFC van thuisbezoek?quote:Op maandag 14 januari 2019 13:31 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Je moet ook niet op sexjobs kijkenWat daar zit is inderdaad drie keer niks.
Zoiets jaquote:
En toch je ziet de meest abominabele mensen rondlopen met iemand aan hun zijde... die kunnen het ook....quote:Op vrijdag 21 december 2018 15:26 schreef koemleit het volgende:
Al die types in dit topic die het nodig vinden om even te melden hoe makkelijk ze vrouwen regelen.sadness
En hoe zijn zij aan elkaar gekomen? Weet jij hoe snel dat ging?quote:Op maandag 14 januari 2019 14:34 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
En toch je ziet de meest abominabele mensen rondlopen met iemand aan hun zijde... die kunnen het ook....
De vraag is eerder: hoe lang gaat zo een relatie goedquote:Op maandag 14 januari 2019 14:52 schreef potjecreme het volgende:
[..]
En hoe zijn zij aan elkaar gekomen? Weet jij hoe snel dat ging?
Als je zo nodig wil kun je het beste naar een legaal adres (een club ofzo), via de site iets uitzoeken, telefonisch boeken en gaan. Is het meest discreet en snelst. Kinky.nl vind ik sowieso 80% op de foto uitgaande al niks. Daarnaast een hele hoop fake-advertenties of vrouwen die onder dwang werkt ofzo. 5% is ong. interessant daar, in de zin van een aantrekkelijke vrouw waarvan je een redelijke service kan verwachten. Hoge gok dus.quote:Op maandag 14 januari 2019 13:38 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Zoiets ja![]()
Kinky is dan veel beter. En sowieso raad ik altijd aan om op Hookers te checken naar recensies van een dame.
Privehuizen zijn in die zin inderdaad vaak wel het beste.quote:Op maandag 14 januari 2019 15:12 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Als je zo nodig wil kun je het beste naar een legaal adres (een club ofzo), via de site iets uitzoeken, telefonisch boeken en gaan. Is het meest discreet en snelst. Kinky.nl vind ik sowieso 80% op de foto uitgaande al niks. Daarnaast een hele hoop fake-advertenties of vrouwen die onder dwang werkt ofzo. 5% is ong. interessant daar, in de zin van een aantrekkelijke vrouw waarvan je een redelijke service kan verwachten. Hoge gok dus.
Door contact te maken en te houden met die mensenquote:Op maandag 14 januari 2019 14:52 schreef potjecreme het volgende:
[..]
En hoe zijn zij aan elkaar gekomen? Weet jij hoe snel dat ging?
met leuk werk en .... leuke mensen ontmoet ..... en mensen kunt aanvoelen .... en een beetje flirten kan.quote:Op donderdag 10 januari 2019 14:22 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ik ben het grotendeels met je eens.
Daarbij zegt topicstarter duidelijk dat hij zich schaamt voor zijn maagdelijkheid. De vraag is of je je daarvoor moet schamen, en of je je dan niet helemaal moet schamen als je door een prostituee ontmaagd bent.
Overigens heeft topicstarter het ook over thuis zitten met een burn-out en depressiviteit. Nogal logisch dat je dan niet snel een leuke vriendin vindt. Je zit dan niet in de goede stemming, hebt geen werk (terwijl vrouwen dat waarderen) en ontmoet ook maar weinig nieuwe mensen.
Met leuk werk en als je nieuwe mensen ontmoet, is de kans op een relatie al een heel stuk groter, indien je mensen aan kan voelen en een beetje kan flirten natuurlijk.
Topicstarter zegt duidelijk dat hij zich schaamt.quote:Op woensdag 23 januari 2019 08:02 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
met leuk werk en .... leuke mensen ontmoet ..... en mensen kunt aanvoelen .... en een beetje flirten kan.
Hoe onpraktisch en naief kan men zijn. Dat zijn toch net zijn problemen.
Wees nou gewoon pragmatisch. Neem 200 euro en los dat probleem op. Kun je dan op je gemak aan al die mits en maars en andere musts gaan werken.
Tja dat is wat ik ook zei.. maar vervolgens krijg je een bak stront over je heen door figuren die roepen dat je weinig levenservaring hebtquote:Op woensdag 23 januari 2019 12:08 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Topicstarter zegt duidelijk dat hij zich schaamt.
Denk je werkelijk naar de hoeren gaan een oplossing voor zijn probleem is? Dan hoeft hij zich niet meer te schamen omdat hij maagd is, maar wel dat zijn eerste keer met een prostituee was. Ik denk ook dat de gemiddelde vrouw (of zijn toekomstige vriendin) liever een vriend heeft die maagd is, dan eentje die naar de hoeren gaat/ging.
TS zit met een burn-out thuis. Nieuw werk vinden, zingeving in het leven, weer dingen doen die je leuk vindt. Dat zijn oplossingen. Dan wordt de kans op een relatie ook een heel stuk groter, TS heeft overigens ook aangegeven dat hij best wat kansen in het leven gehad had. Dus dat is ook positief.
Hij kan dus beter daar aan werken, mede met psychologische hulp. En als hij echt naar de hoeren wil, kan hij dat altijd nog doen. Die lopen niet weg.
Ach, je moet altijd kijken van wie het komtquote:Op woensdag 23 januari 2019 12:24 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Tja dat is wat ik ook zei.. maar vervolgens krijg je een bak stront over je heen door figuren die roepen dat je weinig levenservaring hebt
Deze man weet.quote:Op maandag 14 januari 2019 13:38 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Zoiets ja![]()
Kinky is dan veel beter. En sowieso raad ik altijd aan om op Hookers te checken naar recensies van een dame.
Niet mee eens.quote:Op woensdag 23 januari 2019 12:08 schreef luxerobots het volgende:
Denk je werkelijk naar de hoeren gaan een oplossing voor zijn probleem is? Dan hoeft hij zich niet meer te schamen omdat hij maagd is, maar wel dat zijn eerste keer met een prostituee was. Ik denk ook dat de gemiddelde vrouw (of zijn toekomstige vriendin) liever een vriend heeft die maagd is, dan eentje die naar de hoeren gaat/ging.
Jezelf minder een kneus vinden omdat je naar de hoeren bent geweest.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 09:52 schreef SeLang het volgende:
Maar het hielp hem wel in de zin dat hij zichzelf wat minder een kneus voelde (wat hij sowieso niet was) zonder ervaring. Een jaar later kwam hij een hele leuke meid tegen en daar is hij nog steeds mee getrouwd (en 3 kinderen).
Wat maakt het uit wat jij (of iemand anders) daar van vindt. Als het voor hem werkt dan is het toch goed?quote:Op vrijdag 25 januari 2019 19:31 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Jezelf minder een kneus vinden omdat je naar de hoeren bent geweest.
Als iets je een kneus maakt, is dat het wel.
Maar goed, ik zou dat soort mensen eerder psychische hulp of een coach aan raden. Het probleem zit tussen de oren.
We weten helemaal niet of het voor TS werkt. Hij zegt notabene twee keer in de openingspost dat hij zich schaamt.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 19:39 schreef SeLang het volgende:
[..]
Wat maakt het uit wat jij (of iemand anders) daar van vindt. Als het voor hem werkt dan is het toch goed?
Mee eens, maar dat kan alleen hijzelf bepalen. Voor die vriend van mij heeft het in elk geval wel gewerkt, ook al was dat hoerenbezoek een teleurstelling. Maar je weet dan in elk geval what the fuzz is all about. Dat was voor hem het belangrijkste punt.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 19:42 schreef luxerobots het volgende:
[..]
We weten helemaal niet of het voor TS werkt. Hij zegt notabene twee keer in de openingspost dat hij zich schaamt.
Hij zou de ene schaamte wel eens in kunnen wisselen voor de ander. En ik denk dat een toekomstige vriendin ook liever een maagd dan een hoerenbezoeker heeft.
Precies dit dus.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 19:49 schreef SeLang het volgende:
Maar je weet dan in elk geval what the fuzz is all about. Dat was voor hem het belangrijkste punt.
En een toekomstige vriendin hoeft dit natuurlijk niet te weten. Je kunt gewoon zeggen dat je een one night stand hebt gehad. Zo verschillend is dat niet eens.
Ik denk dat schaamte meer een rol speelt.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 19:54 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Precies dit dus.
Ik ben er van overtuigd dat TS zijn angst voor vrouwen zal verminderen, en er zal een last van zijn schouders vallen want hij is geen maagd meer maar "normaal" zoals de rest van de mannen.
Mensen zoals jij zorgen voor deze schaamte. Er zijn genoeg mensen in dit topic die het geen schande vinden.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 19:31 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Jezelf minder een kneus vinden omdat je naar de hoeren bent geweest.
Als iets je een kneus maakt, is dat het wel.
Maar goed, ik zou dat soort mensen eerder psychische hulp of een coach aan raden. Het probleem zit tussen de oren.
Nee, het is gewoon een feit dat naar de hoeren gaan maatschappelijk gezien niet iets is om trots op te zijn. Hier op fok zie je dat ook terug, ondanks dat er enkele hoerenlopers met adviezen voor TS zitten.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 07:12 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Mensen zoals jij zorgen voor deze schaamte.
Het heft in handen nemen en pragmatisch zijn, kan natuurlijk ook door opnieuw leuk werk te vinden. Door geld te verdienen en sociale dingen te ondernemen.quote:Ts en vriend van Selang zijn geen kneuzen. Zowel als maagd niet en ook niet door zich te ontmaagden door ervoor te betalen. Ik zie het eerder als pragmatisch en het heft in eigen handen nemen.
Ik denk dat de positieve effecten nogal zullen tegenvallen, want in principe krijg je er als hoerenloper een nieuw stigma bij en verandert er na de daad natuurlijk ook maar weinig in het psychisch welbevinden.quote:Niemand zegt hier dat als ts eenmaal is ontmaagd al zijn issues zijn opgelost. Wel is er een bepaalde druk van zijn schouders.
Nou, in de tijd dat aids dodelijk was...quote:Op zaterdag 26 januari 2019 07:27 schreef Mariocash het volgende:
Er heeft nog nooit een man op z’n sterfbed gelegen waarna hij de laatste woorden uitsprak: “had ik maar minder vrouwen geneukt in m’n leven.”
Ik ben met je eens dat als de dame zelf ook puur vrijwillig dat werk doet dat je je op zichzelf niet hoeft te schamen.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 07:12 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Mensen zoals jij zorgen voor deze schaamte. Er zijn genoeg mensen in dit topic die het geen schande vinden.
Ts en vriend van Selang zijn geen kneuzen. Zowel als maagd niet en ook niet door zich te ontmaagden door ervoor te betalen. Ik zie het eerder als pragmatisch en het heft in eigen handen nemen.
Niemand zegt hier dat als ts eenmaal is ontmaagd al zijn issues zijn opgelost. Wel is er een bepaalde druk van zijn schouders.
Daarna weet hij wel hoe het moet. Is dat probleem opgelost.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 11:13 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik ben met je eens dat als de dame zelf ook puur vrijwillig dat werk doet dat je je op zichzelf niet hoeft te schamen.
Of het daadwerkelijk druk van zijn schouders haalt, danwel druk toevoegt is vers 2. En dat ligt echt niet alleen aan hoe de maatschappij hier tegenaan kijkt.
TS wil gewoon liefde, gezien worden. Een prostituee laat jou klaarkomen. En is daarmee simpelweg een stuk gereedschap.
Nou, dan weer hij hoe hij zichzelf moet bevredigen met een ander lichaam.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 11:17 schreef StrawberryMilkshake het volgende:
[..]
Daarna weet hij wel hoe het moet. Is dat probleem opgelost.
Ik denk dat er maar weinig mensen zijn voor wie de allereerste keer sex echt fantastisch was. Voor mij iig niet.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 11:20 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nou, dan weer hij hoe hij zichzelf moet bevredigen met een ander lichaam.
Goede seks heeft heel weinig met techniek te maken hoor. Het is ook niet echt rocket science, wel?
En dat is iets wat hij nog nooit heeft gedaan. Is hij in ieder geval een ervaring rijker.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 11:20 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nou, dan weer hij hoe hij zichzelf moet bevredigen met een ander lichaam.
Nee, voor mij ook niet, maar dat is logisch als je een kind bent. Want dat zijn de meesten nog als ze daarmee beginnen en ik zeker. Het was een beetje teddy eruit, meisje erin.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 11:23 schreef StrawberryMilkshake het volgende:
[..]
Ik denk dat er maar weinig mensen zijn voor wie de allereerste keer sex echt fantastisch was. Voor mij iig niet.
Ja, dat klopt. Maar niet iedere ervaring is positief.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 11:37 schreef potjecreme het volgende:
[..]
En dat is iets wat hij nog nooit heeft gedaan. Is hij in ieder geval een ervaring rijker.
We zijn hier niet allemaal ontmaagd als kind hoor.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 11:57 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nee, voor mij ook niet, maar dat is logisch als je een kind bent. Want dat zijn de meesten nog als ze daarmee beginnen en ik zeker. Het was een beetje teddy eruit, meisje erin.
Maar om nou te zeggen dat ik er echt wat van heb geleerd? Nee, dat begon pas toen ik 17 was en een vriendinnetje kreeg die werkelijk niets te gek was. En dat was ook niet in een wip gebeurd zegmaar.
De meesten schreef ik.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 12:00 schreef StrawberryMilkshake het volgende:
[..]
We zijn hier niet allemaal ontmaagd als kind hoor.
En ts hoort niet bij de meesten.quote:
Ik denk niet dat je het ook maar enigszins kan vergelijken. Dat is een beetje mijn punt. Ja, een ervaring rijker, maar niet de ervaring die hij zoekt.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 12:09 schreef StrawberryMilkshake het volgende:
[..]
En ts hoort niet bij de meesten.
Dus een bezoek aan een prostituee hoeft niet iets slechts te zijn. Hij weet daarna enigszins wat hem te wachten staat. Dat neemt de druk van de ketel.
Voor mij ook niet. Wat een geklungel was dat.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 11:23 schreef StrawberryMilkshake het volgende:
[..]
Ik denk dat er maar weinig mensen zijn voor wie de allereerste keer sex echt fantastisch was. Voor mij iig niet.
In prostitutieland zijn vele ervaringen te koop voor geld.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 12:15 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je het ook maar enigszins kan vergelijken. Dat is een beetje mijn punt. Ja, een ervaring rijker, maar niet de ervaring die hij zoekt.
Maar geen enkele is gebaseerd op gevoelens, anders dan geilheid bij de betalende partij.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 12:26 schreef StrawberryMilkshake het volgende:
[..]
In prostitutieland zijn vele ervaringen te koop voor geld.
Ja en?quote:Op zaterdag 26 januari 2019 12:51 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Maar geen enkele is gebaseerd op gevoelens, anders dan geilheid bij de betalende partij.
Mijn punt is dat het een andere ervaring is dan voor de eerste keer met iemand naar bed gaan.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 12:57 schreef StrawberryMilkshake het volgende:
[..]
Dat is voor jou misschien een probleem, voor anderen niet.
Want die eerste keer is zo speciaal? Lekker klungelen terwijl je het juiste gat probeert te vinden en je af zit te vragen of je het wel goed doet?quote:Op zaterdag 26 januari 2019 12:59 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Mijn punt is dat het een andere ervaring is dan voor de eerste keer met iemand naar bed gaan.
En dat ik het dus open houd dat het voor hem wel een probleem blijkt achteraf.
Zo was mijn eerste keer ook. Maar toen was ik ook wel heel wat jonger dan TS. Op je 28-ste of ouder valt er in zo'n situatie weinig meer te lachen. Dan voel je je waarschijnlijk enorm falen. En door de angst daarvoor faal je dan nog eens extra hard.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 12:15 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Voor mij ook niet. Wat een geklungel was dat.
We hebben meer gelachen dan genoten.
Lees jij nou bewust niet wat ik schrijf?quote:Op zaterdag 26 januari 2019 13:01 schreef StrawberryMilkshake het volgende:
[..]
Want die eerste keer is zo speciaal? Lekker klungelen terwijl je het juiste gat probeert te vinden en je af zit te vragen of je het wel goed doet?
Ik lees wat jij schrijft maar ik ben het er niet mee eens. Puur voor de ervaring zou ik geen probleem zienquote:Op zaterdag 26 januari 2019 13:28 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Lees jij nou bewust niet wat ik schrijf?
Dat laatste is mij duidelijk.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 13:54 schreef StrawberryMilkshake het volgende:
[..]
Ik lees wat jij schrijft maar ik ben het er niet mee eens. Puur voor de ervaring zou ik geen probleem zien
Ach, een leuke vriendin vindt dat geklungel helemaal niet erg.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 13:08 schreef SeLang het volgende:
Voor een maagd die onzeker is over zichzelf denk ik dat het best nut kan hebben. Je doet in elk geval wat ervaring op met de mechaniek. Waar die gaten zitten waar hij in moet en hoe dat dan voelt.
Bij een hoer hoef je niet bang te zijn om "fouten" te maken want die betaal je gewoon voor je gepruts dus boeie. Maar iemand die op z'n 30-ste z'n eerste echte date heeft en dan gaat lopen klungelen omdat hij niet weet welk gat hij moet hebben e.d. die voelt zich wel lullig. Op je 15-de is dat niet zo erg maar op je 30-ste wel. Als je dat deel van je onzekerheid weg kunt halen dan is dat waarschijnlijk niet zo'n slecht idee.
Als je toch al onzeker bent over jezelf dan zeg ik doen.
Als je al 28 bent?quote:Op zaterdag 26 januari 2019 16:39 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ach, een leuke vriendin vindt dat geklungel helemaal niet erg.
Je kan gewoon zeggen dat je uit een depressie en moeilijke tijd komt. Lijkt me niet echt een probleem.
Daarbij is neuken eigenlijk super simpel, echt iets instinctiefs, dierlijks, net als zoenen. Er hoeft dus helemaal niet veel geklungel te zijn.
Maar goed, als TS met dat element zou zitten, zou hij naar de hoeren kunnen gaan.
Echt sterk qua beargumentering vind ik het allemaal niet.
Met 28 ben je nog jong hoor.quote:
28 vind ik niet echt jong meer.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 16:41 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Met 28 ben je nog jong hoor.
Er was bij Boer Zoekt Vrouw ook een Boer van 24 die nog maagd was. Nooit een vriendin gehad (maar misschien wel naar de hoeren geweest). Die kreeg nog veel brieven ook, van mede-maagden.
Maar dat is het punt niet. Het gaat erom wat je van jezelf vindt. Dat is net zoiets als dat een vrouw jou "schattig" vindt. Misschien wil je wel helemaal niet schattig gevonden worden?quote:Op zaterdag 26 januari 2019 16:39 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ach, een leuke vriendin vindt dat geklungel helemaal niet erg.
Dit lijkt mij nu juist de grootste afknapper ooit.quote:Je kan gewoon zeggen dat je uit een depressie en moeilijke tijd komt. Lijkt me niet echt een probleem.
Grootste afknapper ooitquote:Op zaterdag 26 januari 2019 16:55 schreef SeLang het volgende:
[..]
Dit lijkt mij nu juist de grootste afknapper ooit.
Maar iedereen staat daar weer anders in.
De meeste mensen zouden het meteen afkappen. Daar hebben maar weinig mensen zin in.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 17:09 schreef luxerobots het volgende:
Als je met een depressie thuis hebt gezeten, en daarna weer aan de slag bent.
Is dat iets waar je respect voor kan hebben.
Ik weet niet hoe je hoerenbezoek in dat rijtje kunt krijgen.
Ik heb als 31 jarige man een vrouw gehad die nog maagd was. Zij vond dat speciaal, ik niet. Niet speciaal in positieve als speciaal in negatieve zin.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 16:39 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ach, een leuke vriendin vindt dat geklungel helemaal niet erg.
Je kan gewoon zeggen dat je uit een depressie en moeilijke tijd komt. Lijkt me niet echt een probleem.
Daarbij is neuken eigenlijk super simpel, echt iets instinctiefs, dierlijks, net als zoenen. Er hoeft dus helemaal niet veel geklungel te zijn.
Maar goed, als TS met dat element zou zitten, zou hij naar de hoeren kunnen gaan.
Echt sterk qua beargumentering vind ik het allemaal niet.
Mega afknapper hoor. Dat weet ik wel zeker.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 16:39 schreef luxerobots het volgende:
Ach, een leuke vriendin vindt dat geklungel helemaal niet erg.
Ja, misschien heb ik geluk. De vrouwen die ik als vriendin tegenkom zijn echt heel lief.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 17:30 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Mega afknapper hoor. Dat weet ik wel zeker.
28 en dan lopen klungelen. Misschien krijgt hij hem zelfs niet omhoog vanwege onzekerheid/spanning.
Misschien kom ik de verkeerde vrouwen tegen of zo maar daar haal je als man geen pluspunten mee.
Een vrouw die maagd is vergelijken met een man die maagd is.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 17:27 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
Ik heb als 31 jarige man een vrouw gehad die nog maagd was. Zij vond dat speciaal, ik niet. Niet speciaal in positieve als speciaal in negatieve zin.
Maar als ze me gezegd had dat ze uit een depressie kwam, en dan in de zin van een echte depressie en niet van een moeilijke tijd, een dip, burn out, dan zou ik wel geschrokken zijn. Dat is echt een probleem, een depressie. Met medicijnen, therapie, tot soms zelfs opname ergens toe. Dat kan al gauw 2 en meer jaren duren. En als de therapie niet goed aanslaat ook nog een nasleep hebben.
Maagd zijn is ... euh ... flut probleem. Er is geen opname of medicijn voor nodig, en de therapie die altijd afdoende helpt neemt gemiddeld als eerste keer 5 minuten in beslag. Doe je je als oudere maagd het plezier een professional te zoeken dan kan de therapie een uurtje of anderhalf duren, dat dan ook nog heel plezierig is.
Een dame of meisje van plezier is ook gewoon een meid of vrouw, die echter iets andere normen heeft dan "voorgeschreven" door geloof, ouders, of de zogenaamde fatsoens moraal. Anders natuurlijk bij gedwongen prositutie, maar alles onder dwang ben ik tegen, prostitutie, werkslaven, maar ook onder dwang zuipen of domme dingen doen bij ontgroeningen in legerkorps of ballen (studenten) corps.
En dan nog een derde soort prosttituee, zij die het moet doen om (vaak met haar kinderen en / of ouders) moet zien te overleven. Tja, die kan je natuurlijk gratis het geld geven, zij zal je erg dankbaar zijn, en gaat met een blij gemoed .... verder op zoek naar een vrijer. Want blijkbaar is het haar lucky day en dat moet je natuurlijk uitbuiten, zo een lucky day. Dus als je ervoor kiest toch met haar te gaan, is het voor haar heel belangrijk dat je een aardige klant bent, met respect voor haar, die geen al te gekke dingen wil enz. Dan is een maagd beslist welkom, hij zal respect hebben en aardig zijn, uiteraard, dus uit de aard van de zaak. Hij zal ook niet meteen de ingewikkelste kama sutra anale standjes willen doen. Hij zal happy zijn,snel tevreden, je bedanken, vermoedelijk nog een (genereuze?) tip geven ook.
Kortom, als ik prostituee was wist ik het wel. Laat de maagden tot mij komen, ik laat jullie wel komen. Of zo iets toch.
![]()
Het is een beetje hetzelfde als bij sollicitatiegesprekken. Als daar de naam depressie valt gaan alle alarmbellen af, en ook wel terecht. Zo is het ook een beetje bij het zoeken van een partner.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 17:09 schreef luxerobots het volgende:
Als je met een depressie thuis hebt gezeten, en daarna weer aan de slag bent.
Is dat iets waar je respect voor kan hebben.
Ik weet niet hoe je hoerenbezoek in dat rijtje kunt krijgen.
Ook als je 28 zou zijn en nog maagd?quote:Op zaterdag 26 januari 2019 17:33 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ja, misschien heb ik geluk. De vrouwen die ik als vriendin tegenkom zijn echt heel lief.
Het ligt aan de context, als je nog steeds werkloos en depressief thuis zit. Is het inderdaad een probleem.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 17:34 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Het is een beetje hetzelfde als bij sollicitatiegesprekken. Als daar de naam depressie valt gaan alle alarmbellen af, en ook wel terecht. Zo is het ook een beetje bij het zoeken van een partner.
En het is logisch dat als je begint de daten je niet aan je toekomstige partner gaat opbiechten dt je ontmaagd bent door een hoer. Dat kun je makkelijk stilhouden.
Ik zeg juist tijdens het daten dat ik nog maagd ben.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 17:35 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ook als je 28 zou zijn en nog maagd?
Misschien gedragen ze zich lief en willen ze je niet kwetsen door je hardop uit te lachen, maar van binnen doen ze dat vast wel.
quote:Op zaterdag 26 januari 2019 17:38 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ik zeg juist tijdens het daten dat ik nog maagd ben.
En dan later vragen ze zich af hoe het komt dat ik zo goed kan neuken.
Dit is dus absoluut niet waar.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 17:35 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ook als je 28 zou zijn en nog maagd?
Misschien gedragen ze zich lief en willen ze je niet kwetsen door je hardop uit te lachen, maar van binnen doen ze dat vast wel.
Voor jou misschien niet.quote:
Voor velen niet.quote:
Zijn er volgens mij niet.. Je zit vast aan de Tinder, Badoo of Joyride. Of er moet wat anders zijn tegenwoordigquote:Op zaterdag 2 februari 2019 17:26 schreef MikeJoow het volgende:
Ik heb ook een vraag betreft dit onderwerp,
Ik heb enkele keren een (sex)partner gehad, Dit is wel op 1 hand te tellen haha!
Ik ben nu 26 en ik zoek eigenlijk een vaste sexpartner.. Geen relaties of wat dan ook want ik hou ook wel van het vrijgezellen leventje.
Weten jullie goede gratis websites waar ik betrouwbare dames kan vinden? Ik vind genoeg maar is allemaal betaald inloggen etc..
Uiteraard ook wel dames van rond mijn leeftijd.
Tips zijn dus welkom!
Gewoon naar de kroeg gaan of een yoga cursusquote:Op zaterdag 9 februari 2019 13:45 schreef MikeJoow het volgende:
Dat is wel balen.. Ik dacht dat ze er wel waren..
Dan de vraagstelling anders; Als ik moet betalen welke is de best betaalde?
Vast wel. Heb mijn vrouw ontmoet via Paiqquote:Op zaterdag 9 februari 2019 15:24 schreef jeroen1989 het volgende:
Paiq.nl had ik vroeger gebruikt. Misschien bestaat die nog?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |