Geld en misschien z'n maagdelijkheid is hij vanafquote:Op zondag 30 december 2018 11:58 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
[..]
Het zit allemaal in zijn hoofd, en door naar de hoeren te gaan kom je nergens vanaf.
Dat gebeurd voor het grootste deel toch ook?quote:Op vrijdag 21 december 2018 13:27 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
En je denkt dat deze kerel die 28 jaar is, maagd en depressief, een vrouw gaat scoren in de kroeg? Als het zo makkelijk was zaten mannen non-stop met hun pik in een kut te roeren.
Niet per se. Je hebt ook (genoeg?) ramen waar je 100 euro voor een half uur betaald. Of korter nog, ligt er aan wat voor humeur de vrouw in kwestie heeft en/of jij niet eerder "klaar" bent.quote:Op dinsdag 25 december 2018 21:00 schreef DeOvenist het volgende:
Ramen zijn goedkoper dan een privé huis of thuis adres. Ook niet zo lang de eerste keer (mocht het toch fijn zijn dan kun je altijd nog verlengen).
Je kunt prima eens gaan. Het leukste is dat je een vrouw naar jouw smaak kan uitkiezen en er gelijk en discreet seks mee kan hebben, in tegenstelling tot je pijlen richten op een (minder aantrekkelijke) willekeurige persoon en er het beste van hopen, wat ook weer tijd en gedoe kost. Maar zoek er niet meer achter dan de seks, want zodra de tijd er op zit sta je weer achter een gesloten deur en is er (na een tijdje) het gevoel alsof het nooit gebeurd is.quote:Op woensdag 26 december 2018 21:04 schreef eastmain het volgende:
Ik heb besloten om nog even te wachten, ben nu wel wat aan het online daten (al schiet dat niet echt op) en ga mij richten op een nieuwe hobby: gitaar leren spelen.
Het zit er gewoon niet echt in bij mij, en vrees dat het gewoon er ook niet meer van komt binnenkort.
Vorige week hoorde ik een verhaal van iemand die was ook al 30+, wat zou ik dat moeilijk vinden, zeker als je al die tijd alleen bent. Ik ben gewoon niet handig met vrouwen en zal dat nooit worden.
In hun dromen wellicht of met een lelijke oude kroegsnol.quote:Op zondag 30 december 2018 14:44 schreef Silven het volgende:
[..]
Dat gebeurd voor het grootste deel toch ook?
Ja, en dan? Het speelt alleen in zn hoofd en je word er volgens mij alleen maar ongelukkiger van. De rest van je leven doorgaan met het idee dat je ontmaagd moest worden door een hoer..quote:Op zondag 30 december 2018 14:36 schreef Vlicious87 het volgende:
[..]
Geld en misschien z'n maagdelijkheid is hij vanaf
Mwa, ik zie het actie ondernemen. Wat is er mis mee om het op deze manier te doen. Tuurlijk wil hij anders maar soms ga je over op plan b of plan c.quote:Op zondag 30 december 2018 18:47 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ja, en dan? Het speelt alleen in zn hoofd en je word er volgens mij alleen maar ongelukkiger van. De rest van je leven doorgaan met het idee dat je ontmaagd moest worden door een hoer..
Ik zie niet echt in wat er mis mee is om ontmaagd te worden door een hoer. Laten we niet doen alsof sex tegenwoordig nog heilig is ofzo, waar middels Tinder en co. er op los wordt geneukt (zie hier andere topics waar het blijkbaar normaal is als een vrouw 50+ mannen geneukt heeft).quote:Op zondag 30 december 2018 18:47 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ja, en dan? Het speelt alleen in zn hoofd en je word er volgens mij alleen maar ongelukkiger van. De rest van je leven doorgaan met het idee dat je ontmaagd moest worden door een hoer..
Toon eens wat ballen en verdiep je dus gewoon in wat vrouwen willen, en verbeter je leven. Zo moeilijk is het echt allemaal niet. Maar hij is verslaafd aan zn eigen negativiteit.
Of je laat je ontmaagden door een prostituee of een vrouw met low standards uit een kroeg. Lekker belangrijk. Dat neem je echt je hele leven mee zo'n traumatische ervaring. Ik denk het niet.quote:Op zondag 30 december 2018 18:47 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ja, en dan? Het speelt alleen in zn hoofd en je word er volgens mij alleen maar ongelukkiger van. De rest van je leven doorgaan met het idee dat je ontmaagd moest worden door een hoer..
Toon eens wat ballen en verdiep je dus gewoon in wat vrouwen willen, en verbeter je leven. Zo moeilijk is het echt allemaal niet. Maar hij is verslaafd aan zn eigen negativiteit.
Waarom die laatste zin?quote:Op zondag 30 december 2018 19:31 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Ik zie niet echt in wat er mis mee is om ontmaagd te worden door een hoer. Laten we niet doen alsof sex tegenwoordig nog heilig is ofzo, waar middels Tinder en co. er op los wordt geneukt (zie hier andere topics waar het blijkbaar normaal is als een vrouw 50+ mannen geneukt heeft).
Die laatste zin triggered je?quote:Op vrijdag 4 januari 2019 00:35 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Waarom die laatste zin?
Waarom zeg je niet: mannen en vrouwen? Is het alleen abnormaal als een vrouw 50+ mannen heeft gehad? En bij een man:??
Maar dat maakt het dan toch ook niet abnormaal en onrechtstreeks uit zijn post te lezen als: of je nou een prostituee bezoekt of een gewone meid: ze hebben allemaal al teveel piemel gehad. En dat is steeds spijtig. Want bij een man telt dat duidelijk niet!quote:Op vrijdag 4 januari 2019 09:34 schreef Vlicious87 het volgende:
[..]
Die laatste zin triggered je?.
Maargoed.. Mannen moeten meestal flink wat moeite doen om seks te kunnen krijgen. Vrouwen.. Tja.. Die hoeven er alleen maar te zijn en 'ok' te zeggen.
Nou nee, voor een man is het toch stukken moeilijker, vrouwen hebben genoeg opties op seks.quote:Op vrijdag 4 januari 2019 09:56 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Maar dat maakt het dan toch ook niet abnormaal en onrechtstreeks uit zijn post te lezen als: of je nou een prostituee bezoekt of een gewone meid: ze hebben allemaal al teveel piemel gehad. En dat is steeds spijtig. Want bij een man telt dat duidelijk niet!
En als man is het denk ik even simpel als je niet kieskeurig bent, onder de 5 genoeg willige vrouwen die ook niet van straat geraken. Denk maar niet dat elke vrouw elke man kan vast krijgen! Ze zal haar standaard ook flink moeten verlagen mocht ze sex willen wanneer ze maar wenst.
Deze en vorige reacties van jou (DaggerOne) in dit topic ... ik vraag me echt af, ben je nou zo een halve gare of ben je wél goed doorgegaard en gewoon de boel cq de topicstarter wat aan het jennen.quote:Op zondag 30 december 2018 18:47 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ja, en dan? Het speelt alleen in zn hoofd en je word er volgens mij alleen maar ongelukkiger van. De rest van je leven doorgaan met het idee dat je ontmaagd moest worden door een hoer..
Toon eens wat ballen en verdiep je dus gewoon in wat vrouwen willen, en verbeter je leven. Zo moeilijk is het echt allemaal niet. Maar hij is verslaafd aan zn eigen negativiteit.
Ja leg eens uit dan in plaats van mensen een halve gare te noemen.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 17:04 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
Deze en vorige reacties van jou (DaggerOne) in dit topic ... ik vraag me echt af, ben je nou zo een halve gare of ben je wél goed doorgegaard en gewoon de boel cq de topicstarter wat aan het jennen.
![]()
Goed argument als je daarna andere mensen weg zet als halve gare. Netjesquote:Op zaterdag 5 januari 2019 19:47 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ja leg eens uit dan in plaats van mensen een halve gare te noemen.
Behoorlijke halve gare die dan optie nummer 1 kiest, bovendien gaat het niks oplossen, TS voelt zich nog steeds een loser zonder vrouwen, maargoed hij is geen maagd meer (gefeliciteerd)
FOK is je vriendquote:Op vrijdag 21 december 2018 11:28 schreef eastmain het volgende:
[..]
Vrouwen merken gewoon dat je nog zo groen bent, ze willen het liefst een man met ervaring en met veel zelfvertrouwen. Beide heb ik niet, dus die moet ik opkrikken.
Kroegen zijn heel moeilijk voor mij, tegen drukte kan ik niet echt - ben erg introvert.
Ik wil het wel, maar het lukt me dus niet. Verder heb ik geen tot weinig vrienden, dus erg veel succes ga ik niet hebben.
Je realiseert je wel dat prostitutiebezoek onder mannen onder alle lagen van de samenleving voorkomt? Onder topsporters, politici en acteurs tot zowel de werkloze tokkie uit de achterstandswijk. Meeste mannen die gaan hebben ook nog eens een relatie/huwelijk. Het is er, het was er, en het zal er altijd zijn.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 19:47 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ja leg eens uit dan in plaats van mensen een halve gare te noemen.
Waar is TS meer mee gebaat? Met het feit dat ie naar de hoeren gaat om zijn maagdelijkheid weg te nemen (korte termijn oplossing) of dat ie gewoon werkt aan zichzelf en zo een aantrekkelijker persoon wordt voor vrouwen?
Behoorlijke halve gare die dan optie nummer 1 kiest, bovendien gaat het niks oplossen, TS voelt zich nog steeds een loser zonder vrouwen, maargoed hij is geen maagd meer (gefeliciteerd)
Ik proef hier wat frustratie jegens vrouwen. Maar zo werkt het nou eenmaal. Vrouwen vallen niet op mannen die zichzelf een loser vinden. Andersom is dat minder, want mannen vallen primair op uiterlijk.quote:Op zondag 6 januari 2019 14:05 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Je realiseert je wel dat prostitutiebezoek onder mannen onder alle lagen van de samenleving voorkomt? Onder topsporters, politici en acteurs tot zowel de werkloze tokkie uit de achterstandswijk. Meeste mannen die gaan hebben ook nog eens een relatie/huwelijk. Het is er, het was er, en het zal er altijd zijn.
Ook een lege statement om maar te zeggen dat TS aan zichzelf moet werken. Hoe veel moet TS nog aan zichzelf werken dan? Hij kan zich beter kleden, meer sporten en proberen meer aanwezig te zijn enz, maar er zijn geen garanties dat hij dan opeens wel sex krijgt. Ook wel grappig dat het weer eens op neerkomt dat mannen maar eens aan zichzelf moeten werken. Bij vrouwen lees ik dat bijna nooit, maargoed, een normaal figuur hebben en niet achterlijk zijn is al meer dan genoeg.
Jezelf wijs noemen als je iemand aanraadt om naar de hoeren te gaan. Man man. Wie ben jij, die fietsopa?quote:Op zondag 6 januari 2019 05:12 schreef LeesFoknl het volgende:
DaggerOne, ik vind dit (dat mantra van jou om aan zich zelf te werken en op die manier aantrekkelijker worden voor vrouwen) zo een politiek correct statement dat ook nog nauwelijks of geen verandering brengt in zijn situatie dat ik jou in mijn ergernis een halve gare noem. Daar bedoel ik mee, dat je (m.i.) het leven niet echt door hebt. Nog niet echt wijs. Ik gelukkig wel, ik ben zelfs eigenlijk al wat lang gekookt. Maar neem het niet te zwaar, het is maar een uitdrukking.
Zijn probleem is ... nog maagd. Dan is er maar een oplossing. Geslachtsverkeer hebben. Ts-er ziet dar erg tegen op, en durft het niet aan. Gaat dus nu weer vermoedelijk (zo geeft ie aan) gitaar leren spelen. Hoe goed moet je al niet gitaar kunnen spelen dat de vrouwen je komen vragen om met hen naar bed te gaan?
Graag helemaal zien!
Dan blijft over de meest directe en logische oplossing. Sex hebben, ben je meteen geen maagd meer. Maar hoe kan hij dat nou het snelst, meest direct bereiken. Nu, in Nederland is prostitutie legaal en zo een sex sauna (let er wel op dat het een is voor hetero anders ga je voor niks wat betreft zijn probleem) is gewoon super veilig. Je kunt er een week zitten en toch geen sex te hebben, gewoon de hele dag wat buffetten en sauna en bubbelbaden, in de bar hangen en muziek en drinks genieten, en weer als maagd naar huis gaan. En het moment dat ie zich goed voelt, kan en mag ie besluiten om voor vanaf 50 euro van zijn "grote"probleem af te zijn. Zo een ontknaapservice is ook gewoon prostitutie! Ik zou bijna stellen, sommige relaties zijn ook prostitutie.
Nu, hoewel dat eerste nummertje niks voorstelt ( een muis kan het nog zonder ook maar een moment te twijfelen, idem een konijn of een bonono aapje. Die wippen er lustig op los! Maar psychisch gezien maakt het voor hem klaarblijkelijk wel veel uit. Dan heeft ie toch al een grote hindernis overwonnen. En aan zijn persoonlijkheid werken of gitaar leren spelen of dansles of weet ik wat, dat mag natuurlijk ook. Het een sluit het ander niet uit.
Was ik zijn grootvader ik zou zeggen, we gaan ieder weekend naar de sex sauna. En jij betaalt. En als jij niet durft dan ga ik wel naar de kamer met een mooie vrouw. Maar ... jij betaalt. Totdat je zelf een keer met een vrouw gaat. Dan is mijn grootvaderlijke taak volbracht en ga je verder alleen. Wedden dat het geen maand zou duren. Come on piepels, we hebben het niet over naar de tandarts gaan.
![]()
![]()
Als het om een hookup gaat kijken vrouwen meer naar uiterlijk dan mannen.quote:Op zondag 6 januari 2019 14:21 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ik proef hier wat frustratie jegens vrouwen. Maar zo werkt het nou eenmaal. Vrouwen vallen niet op mannen die zichzelf een loser vinden. Andersom is dat minder, want mannen vallen primair op uiterlijk.
TS kan inderdaad lekker naar de hoeren gaan maar wat schiet ie ermee op? Volgens mij is het probleem niet zijn maagdelijkheid, maar zijn zelfbeeld. Door op de maagdelijkheid te focussen verberg je het probleem. Maar lekker gaan joh, ik houd hem niet tegen.
Een andere mening mag iemand niet hebben van jou he. Iemand is niet wijs als we zeggen dat hij naar de hoeren kan.. Man man. En maagdelijkheid een symptoom noemen.. Wauw.quote:Op zondag 6 januari 2019 14:23 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Jezelf wijs noemen als je iemand aanraadt om naar de hoeren te gaan. Man man. Wie ben jij, die fietsopa?
Lees mijn reactie hierboven. Maagdelijkheid is een symptoom, een laag zelfbeeld is het probleem. Door de laatste op te lossen fix je de eerste. Niet andersom.
Flikker toch op man meneer de pseudo-therapeut met je "wat lost het op en wat schiet het op?"-gepreek. Dat is toch overduidelijk? TS wil na 28 jaar ook ervaren hoe een kut en een warme mond om zijn pikkie voelen. Dat kan hij voor een bedragje heel snel voor elkaar krijgen en kan ook nog eens een vrouw uitkiezen die qua uiterlijk helemaal zijn smaak is. TS is als hij de juiste uitkiest een geile en leerzame ervaring rijker en dat neemt hij in ieder geval in praktisch opzicht mee naar zijn eerste, niet-betaalde ervaring. Is dat nou zo moeilijk verzinnen? Dat hij daarnaast ook op allerlei aan andere vlakken aan zichzelf moet werken is een open deur.quote:Op zondag 6 januari 2019 14:21 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ik proef hier wat frustratie jegens vrouwen. Maar zo werkt het nou eenmaal. Vrouwen vallen niet op mannen die zichzelf een loser vinden. Andersom is dat minder, want mannen vallen primair op uiterlijk.
TS kan inderdaad lekker naar de hoeren gaan maar wat schiet ie ermee op? Volgens mij is het probleem niet zijn maagdelijkheid, maar zijn zelfbeeld. Door op de maagdelijkheid te focussen verberg je het probleem. Maar lekker gaan joh, ik houd hem niet tegen.
mijn interesse is gewekt.. heb je hier links van. zijn het verkapte bordelen? of kun je ook gewoon lekker met je vrouw naar de sauna?quote:Op zaterdag 5 januari 2019 17:07 schreef LeesFoknl het volgende:
Ik heb deze reactie al enkele malen geschreven. Tijd geleden, bij anderen. Wat inhoudt dat het voor veel mannen toch iets is waar ze tegen op kijken, zeker als ze iets ouder zijn dan de gemiddelde leeftijd waarop mannen voor de eerste keer sex hebben met een vrouw.
Mijn beste idee is een erotische sauna gelegenheid. Die heb je in Limburg, 2 stuks. Beide groter,netjes, veilig, echt goed, met pinautomaat, ID pasje tonen enz. , Waar je entree betaalt, 40-60 euro, en de hele dag (uurtje of 15 geopend) daar in je zwembroek en badjas kunt zitten, wat hangen, 3-4 x per dag van de verschillende buffetten kunt eten, de hele dag aan de bar kunt zitten en koffie en fris en bier kunt drinken (wijn en sterke drank wel extra betalen). Sauna, zwembad, terras in tuin, groot bubbelbad, knusse hoekjes, grote barruimte met bar maar ook tafels en banken. En praatje maken met een 30 tot 60 tal mooie vrouwen in leuk sexy jurkje of lingerie. Heel belangrijk, neem de tijd, zoek er een uit die je aardig vindt (het belangrijkste!) en dan ook optisch je type is. Praat wat met haar. Ga op je gevoel af (ik bedoel je intuïtie natuurlijk). Voel je je goed, vertrouwd met haar, zeg dan wat aardigs tegen haar. Mooie ogen, mooi haar, of leuk jurkje. Heeft ze niks of alleen een sigaret aan, dus naakt, zeg dan, inderdaad, jij bent zo mooi jij hebt geen kleren nodig. Misschien zeg je .... dat bubbelbad, is dat water lekker warm? Of iets anders onnozels. Overigens, in het water is het wel de bedoeling dat je naakt bent. En het kan zijn dat een vrouw die tijd ook al als werktijd ziet. Dus vroeg zeggen, ben hier (hier !!) de eerste keer, hoe gaat dat hier? Meestal 50 euro per half uur, 100 heel uur. Je kunt overigens ook gewoon even douchen.
Ik zou je aanraden om tijd te besteden aan rondkijken en praten (en dus niet je door de eerste de beste die naar jou komt te laten overdonderen en mee te laten slepen). Kies een waar je je echt goed bij voelt. Anders zeg je gewoon, sorry, misschien een ander keer. En als je er een hebt die jij dus echt aardig vindt en je bij op je gemak voelt dan zou ik het ook aandurven haar te zeggen het wordt mijn eerste "echte" keer. Maar dat is "up to you ".
Ik zou zeggen, maak er een leuk weekend van, een overnachting in de buurt 75 euro, 2 dagen entree ik schat samen 100 euro, 3 x 1 uur met een of meerdere dames naar de kamer, en en keer een half uurtje om het af te leren, dan zit je op ongeveer 500 euro. heb je wel wat heel anders als die ontknaapservice. Veel geld. ja.Teveel? Je kunt ook doen : entree voor een dag, en anderhalf uur op de kamer ben je totaal 200 kwijt ... en je maagdeljkheid![]()
Maak je wijzer in het internet daar vind je veel over wat ik hier noem. Daar heb ik het ook van![]()
![]()
ps. Entree prijzen variëren. Vreemd, als je vroeger komt kun je dus ook tot sluitingstijd blijven, en van alle service en mogelijkheden genieten, incl. eten en drinken, EN je krijgt nog korting ook!
quote:Op zondag 6 januari 2019 21:16 schreef Dokkertje het volgende:
[..]
Flikker toch op man meneer de pseudo-therapeut met je "wat lost het op en wat schiet het op?"-gepreek. Dat is toch overduidelijk? TS wil na 28 jaar ook ervaren hoe een kut en een warme mond om zijn pikkie voelen. Dat kan hij voor een bedragje heel snel voor elkaar krijgen en kan ook nog eens een vrouw uitkiezen die qua uiterlijk helemaal zijn smaak is. TS is als hij de juiste uitkiest een geile en leerzame ervaring rijker en dat neemt hij in ieder geval in praktisch opzicht mee naar zijn eerste, niet-betaalde ervaring. Is dat nou zo moeilijk verzinnen? Dat hij daarnaast ook op allerlei aan andere vlakken aan zichzelf moet werken is een open deur.
DaggerOne zegt:quote:Op zaterdag 5 januari 2019 19:47 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Ja leg eens uit dan in plaats van mensen een halve gare te noemen.
Behoorlijke halve gare die dan optie nummer 1 kiest, bovendien gaat het niks oplossen, TS voelt zich nog steeds een loser zonder vrouwen, maar goed hij is geen maagd meer (gefeliciteerd)
Wil je mijn vrouwelijke leeftijdsgenoten svp niet beledigen !!quote:Op zondag 30 december 2018 18:23 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
In hun dromen wellicht of met een lelijke oude kroegsnol.
Sorry ik kan niks met het begrip verkapte bordelen.quote:Op maandag 7 januari 2019 00:23 schreef Nico987 het volgende:
[..]
mijn interesse is gewekt.. heb je hier links van. zijn het verkapte bordelen? of kun je ook gewoon lekker met je vrouw naar de sauna?
Dat zeg ik dus juist, zijn probleem is niet dat ie maagd is. Zijn probleem is dat ie onzeker in het leven staat waardoor de vrouwen hem niet zien staan. Door naar de hoeren te gaan kom je er niet vanaf, of denk je van wel?quote:Op donderdag 10 januari 2019 09:51 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
Aan persoonlijkheid werken noem ik zelfs vluchtgedrag. Vooral niet het probleem zelf aanpakken.
Ik ben het grotendeels met je eens.quote:Op donderdag 10 januari 2019 12:55 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Dat zeg ik dus juist, zijn probleem is niet dat ie maagd is. Zijn probleem is dat ie onzeker in het leven staat waardoor de vrouwen hem niet zien staan. Door naar de hoeren te gaan kom je er niet vanaf, of denk je van wel?
Of zit ie depressief in de put OMDAT hij nog maagd is. Wat is oorzaak, wat is gevolg.quote:Op donderdag 10 januari 2019 12:55 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Dat zeg ik dus juist, zijn probleem is niet dat ie maagd is. Zijn probleem is dat ie onzeker in het leven staat waardoor de vrouwen hem niet zien staan. Door naar de hoeren te gaan kom je er niet vanaf, of denk je van wel?
Die heeft in die tussentijd al zoveel hoeren geneukt.. Die heeft geen tijd meer voor dit forum.quote:Op donderdag 10 januari 2019 14:57 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
Overigens waar is de topic starter gebleven, ik lees hier in "zijn" topic geen reacties meer van hem.
Ik vrees van niet DvP's (Dames van Plezier) vragen geld !! Of ie dat zonder baan heeft ....quote:Op donderdag 10 januari 2019 14:59 schreef Vlicious87 het volgende:
[..]
Die heeft in die tussentijd al zoveel hoeren geneukt.. Die heeft geen tijd meer voor dit forum.
Moest lachenquote:Op donderdag 10 januari 2019 15:11 schreef LeesFoknl het volgende:
Voorbeeld, het is pauze. Je zit naast je een leuke vrouw (leuk in de zin van aardig, dat aardig is veel belangrijker dan mooi). Je zegt dan, terwijl jullie je boterhammetjes eten, ben jij misschien vegetarier? Neen zegt zij. Dan kun je bv zeggen, dus jij hebt liever een flinke worst dan een wortel. En dan lach je daar maar eens vettig bij .... Zegt ze ja, ik ben vegatariër, dan zeg je, dus jij houdt wel van een flinke bospeen. En ook hier datzelfde vettige lachje.
Nou, zo leer je dus al hoe het NIET moet![]()
haha![]()
![]()
Ik zeg maar altijd ... oefening baart kunst en wie niet waagt blijft maagd!
![]()
![]()
Maagd zijn is slechts een symptoom van de grotere problemen in zijn leven. Doordat hij maagd is, gaat hij zich nog slechter voelen, waardoor de kans alleen maar kleiner wordt dat hij ooit ontmaagd wordt.quote:Op donderdag 10 januari 2019 14:57 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
Of zit ie depressief in de put OMDAT hij nog maagd is. Wat is oorzaak, wat is gevolg.
Misschien heb je toch wel gelijk (dus beter gaar dan ik dacht)
Overigens waar is de topic starter gebleven, ik lees hier in "zijn" topic geen reacties meer van hem.
Precies, die vicieuze cirkel doorbreek je niet door naar de hoeren te gaan.quote:Op donderdag 10 januari 2019 14:22 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ik ben het grotendeels met je eens.
Daarbij zegt topicstarter duidelijk dat hij zich schaamt voor zijn maagdelijkheid. De vraag is of je je daarvoor moet schamen, en of je je dan niet helemaal moet schamen als je door een prostituee ontmaagd bent.
Overigens heeft topicstarter het ook over thuis zitten met een burn-out en depressiviteit. Nogal logisch dat je dan niet snel een leuke vriendin vindt. Je zit dan niet in de goede stemming, hebt geen werk (terwijl vrouwen dat waarderen) en ontmoet ook maar weinig nieuwe mensen.
Met leuk werk en als je nieuwe mensen ontmoet, is de kans op een relatie al een heel stuk groter, indien je mensen aan kan voelen en een beetje kan flirten natuurlijk.
Het een sluit het ander niet uit. TS kan aan zichzelf werken en gewoon een prostituee bezoeken. Maar het is maar net hoe veel waarde je aan je ontmaagding geeft. Ik zelf kijk er onverschillig tegen aan. Ik zelf betaal geregeld ook voor seks, gratis kan ik het ook krijgen maar als je betaalt kun je natuurlijk zo kieskeurig zijn als je zelf wil.quote:Op donderdag 10 januari 2019 16:16 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Precies, die vicieuze cirkel doorbreek je niet door naar de hoeren te gaan.
Zoals je het schrijft is het alsof je denkt dat een vriendinnetje (...) er nooit aan kan tippen. En dan is mijn vraag toch: hoezo dan? Het lijkt mij juist dat met een echt leuke vriendin je betere seks hebt dan met een pro.quote:Op vrijdag 11 januari 2019 17:19 schreef Joppiez het volgende:
Maar als je niet oppast kun je je er wel aardig in verliezen. Seks met een "pro" met een semi-model uiterlijk is natuurlijk in geen enkele opzicht te vergelijken met een vriendinnetje
Een prostituee maakt er haar werk van om goed te neuken en er lekker uit te zien, dus logisch dat een vriendin er niet aan kan tippen tenzij je een jonge Donald Trump bent oid.quote:Op maandag 14 januari 2019 07:57 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Zoals je het schrijft is het alsof je denkt dat een vriendinnetje (...) er nooit aan kan tippen. En dan is mijn vraag toch: hoezo dan? Het lijkt mij juist dat met een echt leuke vriendin je betere seks hebt dan met een pro.
Ik weet niet, maar mijn vriendin ziet er ook lekker uit, gaat naar de sportschool om strak te blijven, enz. Dus dat is gewoon een kwestie van wegblijven van de pittige kapsels met overgewicht.quote:Op maandag 14 januari 2019 11:44 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Een prostituee maakt er haar werk van om goed te neuken en er lekker uit te zien, dus logisch dat een vriendin er niet aan kan tippen tenzij je een jonge Donald Trump bent oid.
Seks met een vriendin is doorgaans ook totaal anders. In plaats van 100% lust is er ook liefde/passie en dat soort dingen wat compenseert.
Je kiest een prostituee uit om plat gezegd te neuken met een lekker wijf. En dit wil je kunnen doen wanneer je wil, met wie je wil, en hoe vaak.quote:Op maandag 14 januari 2019 11:52 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik weet niet, maar mijn vriendin ziet er ook lekker uit, gaat naar de sportschool om strak te blijven, enz. Dus dat is gewoon een kwestie van wegblijven van de pittige kapsels met overgewicht.
Een prostituee lijkt mij vooral gericht op jou zo snel mogelijk te laten komen. Lichamelijk dus. Echt goede seks (naar mijn mening) gaat veel dieper.
Ik snap het gemak van een prostituee, maar dat het betere seks oplevert lijkt mij echt niet waar.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |