Moiquote:
Beste keuze die je maar kunt maken (al zeg ik het zelf).quote:
Danku! Tot nu toe erg goed.quote:
quote:
Moi!quote:
Ja, prima. Zit in een gloednieuw appartement.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 21:02 schreef Renesite het volgende:
Leuke wijk? Was je al bekend met 050?
Moiquote:
Nee. Wilde gewoon hoi zeggen.quote:
Tnks man. Waardeer ik.quote:Op zondag 24 november 2019 23:55 schreef nietzman het volgende:
Van mij mag je gewoon dronken zijn hoor!
En waar ga je wonen?quote:Op vrijdag 29 november 2019 13:02 schreef Homdeck het volgende:
Hoi vanaf komende maandag ben ik ook weer stadjer
Hoi buurmanquote:Op vrijdag 29 november 2019 13:08 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Nice, woon ik nu ook. Dichtbij de Mac.
Ha buurman, misschien tot eens een keer in Tante Truus of de Kofferquote:
Maat van mij zit in de Grote Leliestraat. Ook regelmatig rondgehangen.quote:
Welkom terugquote:Op vrijdag 29 november 2019 13:02 schreef Homdeck het volgende:
Hoi vanaf komende maandag ben ik ook weer stadjer
Ik woonde aan die kant, nu aan de overkant.quote:Op vrijdag 29 november 2019 13:21 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Ha buurman, misschien tot eens een keer in Tante Truus of de Koffer
[..]
Maat van mij zit in de Grote Leliestraat. Ook regelmatig rondgehangen.
Goeddquote:Op vrijdag 29 november 2019 13:24 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Hey jij !Hoe is het met je
?
Nice, met mij ook. Jep, woon er nu 2 maand alweer.quote:Op vrijdag 29 november 2019 13:35 schreef lemmethinkaboutit het volgende:
[..]
Goedden met jou? Al verhuisd inmiddels?
Oh nice, tijd gaat snel. Zal zo ff zwaaien, kom er langs in de busquote:Op vrijdag 29 november 2019 13:38 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Nice, met mij ook. Jep, woon er nu 2 maand alweer.
Ah verrek, ik zit op het werk.quote:Op vrijdag 29 november 2019 13:39 schreef lemmethinkaboutit het volgende:
[..]
Oh nice, tijd gaat snel. Zal zo ff zwaaien, kom er langs in de bus
Jammerquote:Op vrijdag 29 november 2019 13:41 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Ah verrek, ik zit op het werk.
Waar is dat, dan fiets ik zo even langs.quote:Op vrijdag 29 november 2019 13:41 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Ah verrek, ik zit op het werk.
DUO gebouw, of we doen eem koffie bij Pernikkelquote:Op vrijdag 29 november 2019 13:42 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Waar is dat, dan fiets ik zo even langs.
Ja, Pernikkel!quote:Op vrijdag 29 november 2019 13:43 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
DUO gebouw, of we doen eem koffie bij Pernikkel
Vriend, welkomquote:Op zondag 6 oktober 2019 11:10 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Danku! Tot nu toe erg goed.
[..]
[..]
Moi!
[..]
Ja, prima. Zit in een gloednieuw appartement.
Ben zeker bekend. Werk al jaren in Groningen
[..]
Moi
Een van mijn jeugdvrienden woonde daar een tijd boven de herenkapper. De kapper is van zijn oom/opa.quote:Op vrijdag 29 november 2019 13:08 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Nice, woon ik nu ook. Dichtbij de Mac.
Thanks man!quote:
De koffie werd koud, heb hem zelf maar opgedronkenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook in moeilijke tijden.
quote:Op vrijdag 29 november 2019 15:55 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
De koffie werd koud, heb hem zelf maar opgedronkenJa, sorry. Moest nog eem wat scoren in stad bie de parfurmerie en toen naar huis om eten te koken voor mijn man.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
The love you take is equal to the love you make.
Ja, we zagen het ook. Mooie verhalen.quote:Op vrijdag 29 november 2019 21:31 schreef AnneX het volgende:
Nu de Olle Grieze op npo2. Leuk hoor.
Wat een ravage was de Grote Markt in 1945.
Kende alleen de verhalen van oma en opa.
Morgen! Bioscoop!quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:18 schreef Duderinnetje het volgende:
Wie is er al geweest?
Nog éven getwijfeld of we zouden aansluiten bij de Forum-rij gisterenavond. Maar toen lonkte een biertje drinken bij de Kroeg van Klaas toch meer.
Deze week maar eens op het gemak een kijkje nemen. Het zag er van de buitenkant in elk geval al mooi uit gisteren!
Yes. Om 17u met twee collega’s in de rij gestaan. Mooi gebouw. Ramdruk wel. We zijn bewust gelijk naar boven gegaan. Een IPAtje gedronken. Goede sfeer in de bar gekomen bovenin! Dakterras is zeker mooi! De bibliotheken overgeslagen. Bioscoopzalen zijn mooi geworden! Verder gewoon leuke atmosfeer. Wel benieuwd hoe je stilte zones wilt creëeren bij de bibliotheken, maar dat zullen we zienquote:Op zaterdag 30 november 2019 11:18 schreef Duderinnetje het volgende:
Wie is er al geweest?
Nog éven getwijfeld of we zouden aansluiten bij de Forum-rij gisterenavond. Maar toen lonkte een biertje drinken bij de Kroeg van Klaas toch meer.
Deze week maar eens op het gemak een kijkje nemen. Het zag er van de buitenkant in elk geval al mooi uit gisteren!
Moest je lang in de rij staan?quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:54 schreef Rene het volgende:
[..]
Yes. Om 17u met twee collega’s in de rij gestaan. Mooi gebouw. Ramdruk wel. We zijn bewust gelijk naar boven gegaan. Een IPAtje gedronken. Goede sfeer in de bar gekomen bovenin! Dakterras is zeker mooi! De bibliotheken overgeslagen. Bioscoopzalen zijn mooi geworden! Verder gewoon leuke atmosfeer. Wel benieuwd hoe je stilte zones wilt creëeren bij de bibliotheken, maar dat zullen we zien.
Ik ga eens even kijken. Maar gauw weer een film inplannen.quote:
Ja, ik vond het ook heel fijn dat die aan het Hereplein weer tijdelijk open ging. Kwam daar in de jaren ‘90 heel geregeld. En nog veel langer geleden, van voor dat ik in Groningen ging studeren, reed mijn vader ons wel eens naar die bioscoop. Heb er toen Jungle Book gezien.quote:Op zaterdag 30 november 2019 12:59 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ik ga eens even kijken. Maar gauw weer een film inplannen.![]()
Ben benieuwd hoe jullie het vinden in de nieuwe setting.
Ik was ook wel echt dol op Images aan het Hereplein. Was zo lekker ‘om de hoek’. Maar dat is het Forum eigenlijk ook gewoon.
Oh dan heb je er wel echt een hele reejs aan herinneringen aan. Wat leuk!quote:Op zaterdag 30 november 2019 13:02 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, ik vond het ook heel fijn dat die aan het Hereplein weer tijdelijk open ging. Kwam daar in de jaren ‘90 heel geregeld. En nog veel langer geleden, van voor dat ik in Groningen ging studeren, reed mijn vader ons wel eens naar die bioscoop. Heb er toen Jungle Book gezien.
Was wel jammer dat de grote zaal niet meer een echte bioscoopzaal was.
Wel van gehoord maar nooit geweest. Ik pimpel mijzelf dan al zo ver heen bij het Zusje zelf dat een afzakkertje niet veel zin meer heeftquote:Op zaterdag 30 november 2019 12:38 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Moest je lang in de rij staan?
Wij dachten: we gaan bewust niet om 17 uur. Eerst even Der Witz - even ergens eten - natafelen - en dan zien we wel. Maar toen was de rij nog altijd schier oneindig!
Ben wel heel benieuwd! Verheug me vooral op de bioscoopzaal met de chesterfieldstoelenWij zijn best trouwe filmhuisgangers, dus dat deel zullen we zeker regelmatig bezoeken.
We ontdekten gisteren trouwens nog wel een ‘verborgen’ cocktailbar aan de Oosterstraat. Ken je die? Naast Zusje. Het was er moordend druk, dus toen vertrokken naar ouwelullenkroeg Klaas, maar deze is het: https://www.sikkom.nl/inc(...)eaky-blinders-stijl/
Wel echt erg leuk dat je op gevoel maar een buitendeur openduwt en dan in een opslagruimte staat - waar je dan ook maar weer een willekeurige deur moet opendoen. Daarna sta je opeens in een geweldige bar. Tipje voor de mensen hier.![]()
Vind dat de stad steeds leuker wordt (en ik vónd het al zo fijn hier!)
Apéritief cocktailtje doen, voortaan. Of een gintonic.quote:Op zaterdag 30 november 2019 13:19 schreef Rene het volgende:
[..]
Wel van gehoord maar nooit geweest. Ik pimpel mijzelf dan al zo ver heen bij het Zusje zelf dat een afzakkertje niet veel zin meer heeft
Oeh gin Tonic, goeie ! Krijg daar spontaan zin in.quote:Op zaterdag 30 november 2019 16:52 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Apéritief cocktaltje doen, voortaan. Of een gintonic.
Die cocktailbar van (en naast) Mofongo’s maakt ook puike GT’s.quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:08 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Ik ga vanavond misschien even naar Forum. Anders gewoon weer lekker het literaire cafe in
[..]
Oeh gin Tonic, goeie ! Krijg daar spontaan zin in.
Allemaal lekker om de hoekquote:Op zaterdag 30 november 2019 17:28 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Die cocktailbar van (en naast) Mofongo’s maakt ook puike GT’s.
En in de zomer nip je ze heerlijk weg op het dak van Cappuvino aan de Vismarkt. Daar zit je echt heerlijk op een zwoele avond.
Zoveel leuke (wat luxere) gelegenheden zijn er de afgelopen jaren bijgekomen! Ik schop een bruine kroeg mijn bed niet uit, maar afwisseling moet er ook zijn.
Leuke plek! Daar in de buurt hebben wij ooit ook naar een huis gekeken. 15 jaar geleden of zo. Toen al een gewilde locatie!quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:30 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Allemaal lekker om de hoekWoon sinds kort Westersingel
Zal straks lekker de stad in struinen
De Graanrepubliek, naast de Ierse pub aan het Kattendiep. Het is niet heel erg groot maar wel gezellig/leuk ! Zeker de moeite waard om eens te kijkenquote:Op zaterdag 30 november 2019 17:39 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Leuke plek! Daar in de buurt hebben wij ooit ook naar een huis gekeken. 15 jaar geleden of zo. Toen al een gewilde locatie!
Ik woon nu in de Oosterpoort. Ook op hobbelafstand van ALLES zo ongeveer. Heerlijk. De tijden dat we vanuit onze pyjama spontaan weer omkleedden om alsnog naar de kroeg te gaan, zijn wel voorbij, maar het blijft wel zalig je bloemkool aan de kant te kunnen smijten om toch maar even in de stad te gaan eten.
Wat/waar is het literaire café? Ik las daar laatst ook al iets over!
Ah ja!! Moet zéker op de to do. Dank!quote:Op zaterdag 30 november 2019 17:43 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
De Graanrepubliek, naast de Ierse pub aan het Kattendiep. Het is niet heel erg groot maar wel gezellig/leuk ! Zeker de moeite waard om eens te kijken
Ha wellicht tot kijk in de Graanquote:Op zaterdag 30 november 2019 17:46 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ah ja!! Moet zéker op de to do. Dank!
(Die Ierse pub is ook prima. Die ken ik dan weer wel.)
Over een tijdje stap jij gewoon in je speedboot!quote:Op zaterdag 30 november 2019 19:32 schreef Rene het volgende:
Vanuit het waterrijke wijkje waar wij wonen kan je ook redelijk last minute nog wat bedenken hoor!
Oh wat leuk om te horen. Ik ga van de week ook even buurten.quote:Op zondag 1 december 2019 20:29 schreef Lienekien het volgende:
Ik ben fan van het Groninger Forum.![]()
Fijn gebouw van binnen, roltrappen béétje eng maar wennen snel. Bioscoop was prima. Overal in het gebouw leuke plekken om te zitten en... naar alle kanten heel mooi zicht op de stad. Echt een aanwinst.
Ook de moeite!quote:Op zondag 1 december 2019 21:29 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Oh wat leuk om te horen. Ik ga van de week ook even buurten.
Hoe was de film?
Grappig, ik dus totaal niet. Ben een paar dagen geleden geweest omdat vriendinlief niets beters te doen had en het wel leuk vond om daar te kijken..quote:Op zondag 1 december 2019 20:29 schreef Lienekien het volgende:
Ik ben fan van het Groninger Forum.![]()
Fijn gebouw van binnen, roltrappen béétje eng maar wennen snel. Bioscoop was prima. Overal in het gebouw leuke plekken om te zitten en... naar alle kanten heel mooi zicht op de stad. Echt een aanwinst.
Hoe kun je nou ‘het nut’ niet snappen? Er zit o.a. een bioscoop en en een bibliotheek. Al zou dat jou persoonlijk niet interesseren, dan nog snap je daar ‘het nut’ toch wel van?quote:Op donderdag 26 december 2019 07:48 schreef Chandler het volgende:
[..]
Grappig, ik dus totaal niet. Ben een paar dagen geleden geweest omdat vriendinlief niets beters te doen had en het wel leuk vond om daar te kijken..
Groot gebouw, hoop ruimte maar wat een CHAOS zeg... dan doel ik niet op de mensen maar naar de indeling. De buitenkant is en blijft een rots op de verkeerde plek, al is de binnenkant prachtig zie het nut er (nog) niet van in... tenzij het een verkapte hangplek is geworden voor studenten en toeristen!.
Uitzicht is fenomenaal, maar was op een ieder willekeurig gebouw dat daar had kunnen staan het zelfde geweest! ;-)
Maar goed, over smaak valt te twisten... al had ik het forum liever als 'gebouw' bij DUO gezien.
Tja, meningen blijven verschillen! ;-) en dat mag je gezeur vinden!quote:Op donderdag 26 december 2019 07:50 schreef Lienekien het volgende:
Hoe kun je nou ‘het nut’ niet snappen? Er zit o.a. een bioscoop en en een bibliotheek. Al zou dat jou persoonlijk niet interesseren, dan nog snap je daar ‘het nut’ toch wel van?
Verder hangt al dat gezeur over het Forum me onderhand nogal de keel uit. No offence.![]()
Dit is de bioscoop die eerst aan de Poelestraat zat, toen tijdelijk naar het Hereplein verhuisde vanwege alle bouwplannen. Dus het is geen ‘extra’ bioscoop.quote:Op donderdag 26 december 2019 07:55 schreef Chandler het volgende:
[..]
Tja, meningen blijven verschillen! ;-) en dat mag je gezeur vinden!
- Bios prachtig, maar hadden we er niet al genoeg?
- Bieb onnodig verdeeld en denk dat het met een paar jaar allemaal op 1 vloer past.
- Wat zit er verder in? behalve de VVV en horeca? kon verder niet echt vinden wat voor toevoeging het forum voor Groningen moest worden!
Interesse heb ik zeker wel, anders zou ik er niet eens heengegaan zijn maar goed, snap het werkelijk nog steeds niet. Misschien dat je mij het nut kunt vertellen?
no worries, no offence taken hoor!
Vandaar dat ik daar weinig mensen meer zie, was laatste jaren erg druk daar!quote:Op donderdag 26 december 2019 08:13 schreef Lienekien het volgende:
Dit is de bioscoop die eerst aan de Poelestraat zat, toen tijdelijk naar het Hereplein verhuisde vanwege alle bouwplannen. Dus het is geen ‘extra’ bioscoop.
Dat had ik idd al vernomen! wel fijn om te zien dat er invulling komt... maar qua toekomst ben ik niet erg optimistisch... maar dat zal een Gronings ding zijn (te nuchterquote:De opvolger van het Stripmuseum wordt volgende maand geopend. En er zijn nog de nodige multifunctionele ruimtes die zich lenen voor het organiseren van uiteenlopende zaken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |