Ja, nou het zat dus zo, ik had koffie besteld bij Nespresso, mijn koffie was op dan weet je hoe ernstig de situatie is. Laten bezorgen in zo'n kek hendig DHL lockertje bij de Aldi zodat ik mijn pakket vrijdag na werk TJOEP zo kon oppikken. Maar die code werkte dus niet. Ik bellen, probeer morgen maar zegt DHL. Oké, volgende dag weer in een bomvolle Aldi 5 minuten lang bloedchagerijnig met mijn telefoon voor dat lockertje gestaan, pincode werkte niet meer. Ik weer bellen, klantenservice was al fijn Pinksteren aan het vieren. Dan maar rellen via de twitter want daar waren de helpdeskminions nog tot 5 uur aan het werk voordat ze zich klem konden zuipen aan de Fanta. Maar niemand reageerde.quote:Op dinsdag 22 mei 2018 21:05 schreef ijs_beer het volgende:
Romy![]()
Emmen![]()
Da's zegmaar de conclusie van het vorige topic?
Heb je nog kunnen rellen bij DHL Cee?
Hahaha, dit is zo herkenbaarquote:Op dinsdag 22 mei 2018 21:37 schreef Cee het volgende:
Ik ben dan ook weer zo'n pussy die dan niet écht heel boos durft te worden, het meest extreme dat ik dan durf te zeggen is "nou ik vind het wel vreemd hoor dat dit gebeurt meheheh".
Ja ik kan echt vaak een grote muil opentrekken maar als ik dan écht op mijn strepen zou moeten staan dan lukt het nooit. Dan denk ik ach, we zijn allemaal mensen.quote:Op dinsdag 22 mei 2018 21:40 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Hahaha, dit is zo herkenbaar
Zoiets zei ik laatst ook. En dan alsnog mezelf best wel assertief vinden.
Ik kan in huiselijke kring echt een kreng zijn, maar bij vreemden enzo ben ik dan weer veel te bang voor conflictquote:Op dinsdag 22 mei 2018 21:42 schreef Cee het volgende:
[..]
Ja ik kan echt vaak een grote muil opentrekken maar als ik dan écht op mijn strepen zou moeten staan dan lukt het nooit. Dan denk ik ach, we zijn allemaal mensen.
Als je langzaam ouder wordt weet je steeds meer op een normale manier je grenzen aan te geven.quote:Op dinsdag 22 mei 2018 21:42 schreef Cee het volgende:
[..]
Ja ik kan echt vaak een grote muil opentrekken maar als ik dan écht op mijn strepen zou moeten staan dan lukt het nooit. Dan denk ik ach, we zijn allemaal mensen.
Gefeliciteerd manquote:Op dinsdag 22 mei 2018 23:56 schreef Knutknuttsson het volgende:
“Hee knut, jij bent fan van FC Emmen toch? Leuk feestje ervan gemaakt afgelopen weekend?“
IJsbeer, Ik weet niet hoe te quoten uit een dicht topic, maar om je vraag te beantwoorden; Mooiste dag OOIT! Beste feest EVER! Ben nu net weer een beetje terug in het land der nuchteren, maar kan het nog amper geloven. De wedstrijd, de terugreis uit Rotterdam, het gigantische feest op het plein...whhaaaahhh...niet normaal
Emmen in de eredivisieniet gedacht dat ik dat ooit zou meemaken!
Dit verhaal.quote:Op dinsdag 22 mei 2018 21:37 schreef Cee het volgende:
[..]
Ja, nou het zat dus zo, ik had koffie besteld bij Nespresso, mijn koffie was op dan weet je hoe ernstig de situatie is. Laten bezorgen in zo'n kek hendig DHL lockertje bij de Aldi zodat ik mijn pakket vrijdag na werk TJOEP zo kon oppikken. Maar die code werkte dus niet. Ik bellen, probeer morgen maar zegt DHL. Oké, volgende dag weer in een bomvolle Aldi 5 minuten lang bloedchagerijnig met mijn telefoon voor dat lockertje gestaan, pincode werkte niet meer. Ik weer bellen, klantenservice was al fijn Pinksteren aan het vieren. Dan maar rellen via de twitter want daar waren de helpdeskminions nog tot 5 uur aan het werk voordat ze zich klem konden zuipen aan de Fanta. Maar niemand reageerde.
Vanochtend PLING hé DHL twitter reageert, of ik m'n postcode kon dm'en, dan zouden ze verder kijken. Doe ik, ik hoor vervolgens niks ik tweet koekoek, leven jullie nog? Ja ze zijn er mee bezig, ik krijg een nieuwe code. Twee uur later nog geen code. Ik ben een ongeduldig stuk vreten dus ik ga maar weer eens bellen BLIJKT M'N KOFFIE UIT Z'N LOCKERTJE TE ZIJN ONTVOERD EN TERUG IN HET SORTEERCENTRUM TE ZIJN GESTUURD. Op weg naar Nespresso.![]()
Dus ja tsja dat is vervelend, maar het lag er al zo lang in, HET LAG ER NOG GEEN 24 UUR IN STELLETJE KOEKWAUZEN. Blijf van m'n stash af. Dus een code had ik helemaal nooit gehad aangezien er niks in m'n lockertje lag dus twitterminions zijn goed op de hoogte. *eyeroll*
Sjezus. Dus of ik dan maar Nespresso wilde bellen om te zeggen hé hallo er is koffie retour onderweg, mep die handel maar weer terug naar mij.
Ondertussen zit ik zonder koffie hè. Ja, ik heb nog wel wat cupjes maar allemaal van die straffe ristretto shit die ik alleen maar gebruik voor macchiatos en cappuccinos en ik heb lungo's nodig om wakker te worden (re: mijn slaapgebrek verhaal uit vorige topics) en ik had 0 lungo's over.
Ik ben dan ook weer zo'n pussy die dan niet écht heel boos durft te worden, het meest extreme dat ik dan durf te zeggen is "nou ik vind het wel vreemd hoor dat dit gebeurt meheheh".
Anyhoo, ik bel naar Nespresso en leg mijn probleem uit en ik denk dat die na twee zinnen al door hadden dat ik koffiegebrek heb dus het aardige meisje (Limburgs, alle klantenservicemeisjes hebben Lèmbergs accent, waarom is dat toch) zei dat ze meteen een onderzoek ging instellen. Ik heb vanavond Opsporing Verzocht gekeken maar ik denk dat het in de uitzending van volgende week zit. En dat ze meteen een nieuw pakket naar me ging sturen en dat wordt morgen afgeleverd op mijn werk dus nu tel ik de uren af.
Eind goed al goed en DHL blijft forever kut.
quote:Op dinsdag 22 mei 2018 21:42 schreef Cee het volgende:
[..]
Ja ik kan echt vaak een grote muil opentrekken maar als ik dan écht op mijn strepen zou moeten staan dan lukt het nooit. Dan denk ik ach, we zijn allemaal mensen.
quote:
Hhhjaaaaquote:
Hoera!quote:
quote:
quote:
Dat ziet er echt grappig uitquote:
quote:
Dat opblaasLEDkussen zal voor eeuwig in mijn geheugen gegrift staan, evenals onze stress omdat we dachten dat ze het niet gingen halen én ook onze pogingen om te raden voor wie al die zooi ook alweer bestemd is.quote:Op woensdag 23 mei 2018 17:35 schreef Greys het volgende:
Ja dat soort dingen waren zo tof om live tussendoor allemaal te zienDaar heb je op tv echt geen idee van.
Ik vergeet ook echt nooit dat opblaasLEDkussen van Duitsland dat echt op de allerallerlaatste seconde rechtop stond met nog rare pixeltekst erop enzo
En dat van die lampentoestand van Zweden een heel blok niet brandde tot op het allerlaatst.
Je staat echt hardop SCHIET OPPPPP te gillenWant op de schermen boven je zie je intussen de postcard bijna aflopen.
Jaquote:Op woensdag 23 mei 2018 18:25 schreef Cee het volgende:
[..]
Dat opblaasLEDkussen zal voor eeuwig in mijn geheugen gegrift staan, evenals onze stress omdat we dachten dat ze het niet gingen halen én ook onze pogingen om te raden voor wie al die zooi ook alweer bestemd is.
“Uhh, wat is dat wat wordt daar opgeblazen is het zo’n michelinmannetje woah het wordt echt groot oh het is een halve ronde oh een scherm OH JA DUITSLAND.”
hoe dan?quote:Op woensdag 23 mei 2018 18:32 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja
Wisten wij veel dat LED ook in opblaasbare vormen kwam
Ik zou er plaatsvervangend zenuwachtig van worden als ik dat zou zien gebeurenquote:Op woensdag 23 mei 2018 17:35 schreef Greys het volgende:
Ja dat soort dingen waren zo tof om live tussendoor allemaal te zienDaar heb je op tv echt geen idee van.
Ik vergeet ook echt nooit dat opblaasLEDkussen van Duitsland dat echt op de allerallerlaatste seconde rechtop stond met nog rare pixeltekst erop enzo
En dat van die lampentoestand van Zweden een heel blok niet brandde tot op het allerlaatst.
Je staat echt hardop SCHIET OPPPPP te gillenWant op de schermen boven je zie je intussen de postcard bijna aflopen.
Leuk! Maar voor mij toch wel minder indrukwekkend dan op beeld zeg maarquote:Op woensdag 23 mei 2018 18:37 schreef Moira. het volgende:
Maar Greys & Cee ik wil echt ff weten hoe Tsjechië irl was om te zien
Er lag gewoon een berg vormeloos plastic op het podium waar heel hard lucht in geblazen werd en dat zag je groter en groter worden als een soort springkussen. En uiteindelijk was het een soort witte halve cirkel en daarop werden dan de beelden geprojecteerd oid.quote:
Ja ze stemmen het echt op de 20 miljoen kijkers afquote:Op woensdag 23 mei 2018 18:52 schreef Greys het volgende:
[..]
Leuk! Maar voor mij toch wel minder indrukwekkend dan op beeld zeg maarAl moet ik eerlijk zeggen dat dat bijna voor iedereen was
![]()
Bijna alles komt heel anders in de zaal over dan op beeld.
Zelfs zodanig dat Cee en ik allebei echt zeerrrr onder de indruk waren van Oekraïne live en hij bijna laatste werd en ik later op beeld dacht 'Ow...' hahaha. Echt heel verneukeratief alles, live.
Maar fascinerend dat ze daar dan op kunnen projecterenquote:Op woensdag 23 mei 2018 18:54 schreef Greys het volgende:
[..]
Er lag gewoon een berg vormeloos plastic op het podium waar heel hard lucht in geblazen werd en dat zag je groter en groter worden als een soort springkussen. En uiteindelijk was het een soort witte halve cirkel en daarop werden dan de beelden geprojecteerd oid.
Maar dat was echt zonder overdrijven op de LAATSTE seconde klaarZenuwslopend.
Ik ben daar ook zo benieuwd naar geworden!quote:Op woensdag 23 mei 2018 19:09 schreef Greys het volgende:
Jammer dat er echt nergens op YouTube beelden te vinden zijn van dat opblazen van dat scherm. Duizenden telefoons in die zaalEven kijken of er op Twitter iets te vinden is.
Oh daar is ie!quote:Op woensdag 23 mei 2018 19:11 schreef Greys het volgende:
Ja! Zie hier! Opblazen incl de vreemde eerste beelden
Hier heb je toch geen idee van als je het op tv ziet dat dit achter hem staat waarop de foto's komen?
https://twitter.com/milli(...)104932456632320?s=19
Ja en dan moeten die overige lui dus nog van het podium afquote:Op woensdag 23 mei 2018 19:12 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Oh daar is ie!
Nog nooit gezien zoietsMaar kan me voorstellen dat het stressen is geweest. Je hoort het postcard muziekje ook echt al aflopen.
En nu hoor ik jullie in mijn achterhoofd roepen 'SCHIET OOOOOOOPPPP!!!'quote:Op woensdag 23 mei 2018 19:15 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja en dan moeten die overige lui dus nog van het podium af
Ik krijg weer zenuwen als ik het zie, hoor je dat muziekje van zijn postcard al aflopen en z'n screensaver staat nog aan hellllllp!quote:Op woensdag 23 mei 2018 19:11 schreef Greys het volgende:
Ja! Zie hier! Filmpje van het opblazen incl de vreemde eerste beelden
Hier heb je toch geen idee van als je het op tv ziet dat dit achter hem staat waarop de foto's komen?
https://twitter.com/milli(...)104932456632320?s=19
"DE PIXELS ZIJN PIXELS STAAN ER NOG OP". Gillennnnnquote:
quote:Op woensdag 23 mei 2018 19:58 schreef Cee het volgende:
[..]
"DE PIXELS ZIJN PIXELS STAAN ER NOG OP". Gillennnnn
LANGZAAM ouder worden..? Hoe doe je dattaan..??quote:Op dinsdag 22 mei 2018 21:49 schreef ato het volgende:
[..]
Als je langzaam ouder wordt weet je steeds meer op een normale manier je grenzen aan te geven.
Maar ook directief zijn, zonder tokkie te zijn.
Maar je verhalen zijn ook altijd weer heerlijk om te lezen.
Ach ik probeer er een positieve draai aan te gevenquote:Op woensdag 23 mei 2018 20:06 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
LANGZAAM ouder worden..? Hoe doe je dattaan..??![]()
Dat tweede: EENS!
Dat voelde zeker weer als de eerste keer dat je er liep?quote:Op woensdag 23 mei 2018 21:59 schreef ijs_beer het volgende:
Net braaf op de atletiekbaan m'n rondjes gelopen, zet een of andere rekel de omroepinstalatie aan op 100%NL met feestmuziek.Enige toffe eraan was dat Maxine en Franklin Brown ook gedraaid werden.
#liefdagboek.
Rekel!!! En dan willen ze dat mensen harder gaan lopen met die muziek? Franklin en Maxine niet meegerekend dan. Hopelijk heb je daar goed mee kunnen accellereren.quote:Op woensdag 23 mei 2018 21:59 schreef ijs_beer het volgende:
Net braaf op de atletiekbaan m'n rondjes gelopen, zet een of andere rekel de omroepinstalatie aan op 100%NL met feestmuziek.Enige toffe eraan was dat Maxine en Franklin Brown ook gedraaid werden.
#liefdagboek.
Oh loop jij echt op een baan? Wat tofquote:Op woensdag 23 mei 2018 21:59 schreef ijs_beer het volgende:
Net braaf op de atletiekbaan m'n rondjes gelopen, zet een of andere rekel de omroepinstalatie aan op 100%NL met feestmuziek.Enige toffe eraan was dat Maxine en Franklin Brown ook gedraaid werden.
#liefdagboek.
We lopen hier niet weg.quote:Op woensdag 23 mei 2018 22:05 schreef Redefine het volgende:
Als ik een paar reacties lees in het De weg naar ESF topic lees wil ik eigenlijk nog een aantal reacties plaatsen, maar heb er even de energie of de zin in om dat daadwerkelijk te doen.
Oh mijn reactie komt er nog wel, maar dat wordt morgen ofzo. Dat kun je niet met een zinnetje ervan afmaken.quote:
Ja het wordt best een ding.quote:
Nee ik bedoelde ook niet dat we nu niet weglopen. Algemeen nietquote:Op woensdag 23 mei 2018 22:14 schreef Redefine het volgende:
[..]
Oh mijn reactie komt er nog wel, maar dat wordt morgen ofzo. Dat kun je niet met een zinnetje ervan afmaken.
Hoezo worden wij nieuwsgierig gemaakt?quote:Op woensdag 23 mei 2018 22:14 schreef Redefine het volgende:
[..]
Oh mijn reactie komt er nog wel, maar dat wordt morgen ofzo. Dat kun je niet met een zinnetje ervan afmaken.
Sjee wat een werk.quote:Op woensdag 23 mei 2018 22:24 schreef Cee het volgende:
[..]
Ja het wordt best een ding.
Ben nu van 2000-2018. Morgen ga ik weer verder en ik denk dat het wel steeds moeilijker gaat worden met het vinden van de clips. Maar gelukkig wordt het aantal landen ook steeds minder.![]()
Ben steeds een afspeellijst van een jaar aan het opzoeken en daar voeg ik de video’s een voor een van toe.
Hier alvast een linkje, mocht je zin hebben. https://www.youtube.com/p(...)ZK5myDSi3C2zy5Dqe5Mq
Ik zie een kleine typo.quote:Op woensdag 23 mei 2018 22:24 schreef Cee het volgende:
[..]
Ja het wordt best een ding.
Ben nu van 2000-2018. Morgen ga ik weer verder en ik denk dat het wel steeds moeilijker gaat worden met het vinden van de clips. Maar gelukkig wordt het aantal landen ook steeds minder.![]()
Ben steeds een afspeellijst van een jaar aan het opzoeken en daar voeg ik de video’s een voor een van toe.
Hier alvast een linkje, mocht je zin hebben. https://www.youtube.com/p(...)ZK5myDSi3C2zy5Dqe5Mq
quote:Op woensdag 23 mei 2018 22:31 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nee ik bedoelde ook niet dat we nu niet weglopen. Algemeen niet
Nee. Die reactie zou in lijn liggen met de andere langere reacties die ik in dat topic geplaatst heb. Over het gemak waarmee met het woord antisemitisme wordt gestrooid. Het bewijs dat het CIDI een humorloze organisatie is (door echt elke zin van die parodie te ontlenen en ook echt letterlijk nemen). Maar tegelijkertijd hoe kort door de bocht de tekst van die parodie ook is. En hoe ook tegelijkertijd er misbruik van kritiek op Israël wel vrijelijk antisemitische uitspraken te kunnen doen.quote:
Ja.quote:
Ik moest even nadenken.quote:Op woensdag 23 mei 2018 22:33 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik zie een kleine typo.
77 moet 87 zijn
Ja het kwartje viel later.quote:Op woensdag 23 mei 2018 22:42 schreef Redefine het volgende:
[..]
Nee. Die reactie zou in lijn liggen met de andere langere reacties die ik in dat topic geplaatst heb. Over het gemak waarmee met het woord antisemitisme wordt gestrooid. Het bewijs dat het CIDI een humorloze organisatie is (door echt elke zin van die parodie te ontlenen en ook echt letterlijk nemen). Maar tegelijkertijd hoe kort door de bocht de tekst van die parodie ook is. En hoe ook tegelijkertijd er misbruik van kritiek op Israël wel vrijelijk antisemitische uitspraken te kunnen doen.
Zoals ik al eerder zei het meten met twee maten. En dat gebeurd zowel door Sanne Wallis de Vries en consorten, de Trumpliefhebber in het topic etc.
Dat is het mooie van You tube, Je vind veel oude songfestivals terug.quote:Op woensdag 23 mei 2018 22:46 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik moest even nadenken.![]()
M'n shuffle heeft het al voor elkaar gekregen in 15 minuten drie winnende liedjes af te spelen. En Julie Samoylova op d'r glitterberg.
En ato, tot nu toe valt het best mee! De ESF fans zijn gelukkig afspeellijstjesfetisjisten dus er is tot nu toe voor ieder jaar dat ik wil toevoegen al een complete lijst.
Wat een geweldig idee! Ik ga dit zeker volgen. Heerlijk om mee bezig te zijn in de PED.quote:Op woensdag 23 mei 2018 22:24 schreef Cee het volgende:
[..]
Ja het wordt best een ding.
Ben nu van 2000-2018. Morgen ga ik weer verder en ik denk dat het wel steeds moeilijker gaat worden met het vinden van de clips. Maar gelukkig wordt het aantal landen ook steeds minder.![]()
Ben steeds een afspeellijst van een jaar aan het opzoeken en daar voeg ik de video’s een voor een van toe.
Hier alvast een linkje, mocht je zin hebben. https://www.youtube.com/p(...)ZK5myDSi3C2zy5Dqe5Mq
Ik vind die parodie zelf ook van vrij laag niveau, maar die punten horen gewoon gemaakt te mogen worden. Maar niet voor dat soort mensen, daar is enkele vorm van kritiek verboden. Waardoor ze uiteindelijk dus gewoon net zo erg zijn als hun Arabische vijanden. Die reageren ook altijd al zo heftig op satire, parodie en kritiek.quote:Op woensdag 23 mei 2018 22:54 schreef ato het volgende:
[..]
Ja het kwartje viel later.
Ik heb een Israëlische Facebook vriendin die plaatste dat filmpje van het optreden en reageerde furieus op dat filmpje. Dat gaat natuurlijk snel de wereld rond.
Zij begon ook over Nederland en antisemitisme. Natuurlijk begrijp ik dat het gevoelig en diep ligt.
Maar om nu weer Nederland in een keer te noemen als Pro-Nazisme land etc.
Ik dacht meid, nu generaliseer je ook.
Ik ben er niet op ingegaan, maar maakte wel een grapje van 'oh dan kunnen wij de punten voor volgend jaar vanuit Israel ook weer vergeten'.
Vond zij niet leuk geloof ik.
Eerst was het een grasbaan, maar sinds een jaar of tien geleden hebben de gemeente en de vereniging samen er een vet mooie kunsstofbaan laten bouwen. Qua demping ook supergoed, dus ik loop daar regelmatig m'n rondjes. Van zo'n superfascileit in m'n durp moet ik wel gebruik maken natuurlijk. En het ledengeld isecjt een schijntje. Je merkt ben er enthousiast over. Sowieso ook goede trainers bij de vereninging, allemaal hun trainersdiploma's, en een aantal ook nog meer certificaten.quote:Op woensdag 23 mei 2018 22:09 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oh loop jij echt op een baan? Wat tof
En De Eerste Keer
Zoiets had ik gelezen ja, tof! Heb ze samen bij Eurovision in concert gezien, zit bij beiden nog echt geen sleet op hun zang.quote:Op woensdag 23 mei 2018 22:27 schreef MaLo het volgende:
Cee wat een verhaal met die koffie![]()
Volgende keer maar ruimer op tijd nieuwe bestellen, om dergelijke catastrofes te voorkomen :’)
ijsbeer ik had Maxine vrijdag live gezien en gehoord, bij de Edwin Evers Band. Echt een leuk mens en ze kan zowat alles zingen![]()
Ik vind het ook echt geen goede parodie. Meteen bij het kijken al wist ik al dat er heel veel gedoe mee ging komen. Ook vond ik het niet grappig, maar daar kunnen de meningen over verdeeld zijn.quote:Op woensdag 23 mei 2018 23:06 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik vind die parodie zelf ook van vrij laag niveau, maar die punten horen gewoon gemaakt te mogen worden. Maar niet voor dat soort mensen, daar is enkele vorm van kritiek verboden. Waardoor ze uiteindelijk dus gewoon net zo erg zijn als hun Arabische vijanden. Die reageren ook altijd al zo heftig op satire, parodie en kritiek.
De mensen die ik ken aan beide kanten (Israëliërs en Palestijnen) zijn gelukkig niet zo zwart wit.
Ze waren inderdaad geweldig bij EIC!quote:Op woensdag 23 mei 2018 23:16 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Zoiets had ik gelezen ja, tof! Heb ze samen bij Eurovision in concert gezien, zit bij beiden nog echt geen sleet op hun zang.hartstikke goed.
Heb je eindelijk je koffie, krijg je het dubbelquote:Op woensdag 23 mei 2018 22:09 schreef Cee het volgende:
[..]
Rekel!!! En dan willen ze dat mensen harder gaan lopen met die muziek? Franklin en Maxine niet meegerekend dan. Hopelijk heb je daar goed mee kunnen accellereren.
Ik ben mijn playlist aan het aanvullen, zit nu op 699 live optredens. Net even op shuffle gezet om uit te rusten en van de 699 nummers komt uitgerekend die Finse jostiband schreeuwerds voorbij.![]()
Oh ja en ik heb een mailtje gekregen van DHL dat mijn pakketje weer opnieuw in mijn locker is gezet.Maar ik bel wel netjes naar Nespresso om te zeggen dat ik het nu dubbel heb.
Einde dagboekpost van vandaag.
ijs_beer go home, you're tired.quote:Op woensdag 23 mei 2018 23:15 schreef ijs_beer het volgende:
Bovenstaande tekst staat vol fouten, Nondeknetter.Lange dag geweest zullen we maar zeggen.
Mee eens. De slachtofferkaart wordt inderdaad vaker getrokken, maar dat komt ook omdat het CIDI de laatste jaren weer actiever bezig is. En dat komt weer omdat antisemitisme juist ook weer is toegenomen het afgelopen decennium.quote:Op woensdag 23 mei 2018 23:17 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ik vind het ook echt geen goede parodie. Meteen bij het kijken al wist ik al dat er heel veel gedoe mee ging komen. Ook vond ik het niet grappig, maar daar kunnen de meningen over verdeeld zijn.
Ik ben het wel helemaal met je eens dat kritiek altijd moet worden toegestaan en dat er veel te vaak een slachtofferkaart wordt getrokken. De afgelopen jaren heb ik het idee dat het ook ineens enorm is toegenomen. Om wat voor conflict het ook gaat, er zijn altijd nuances en geen 1 partij is altijd "de goede", wat zo'n slachtofferkaart enorm hypocriet maakt als die wordt ingezet.
Sowieso ben ik tegen elke vorm van censuur, maar kritiek moet altijd worden toegestaan.
Op zich past dat wel bij elkaar. Dubbele koffie en dat liedje van die Finse jostiband was ook dubbel, want dat was zo kort dat ze het maar twee keer achter elkaar deden om de tijd vol te maken.quote:Op woensdag 23 mei 2018 23:20 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Heb je eindelijk je koffie, krijg je het dubbel![]()
En dn ook nog de Finse jostiband tegenkomen in je playlist. Het is wat!
Precies, er is heel veel antisemitisme, maar ook groeperingen die daar gebruik van maken voor aandacht, macht en privileges door een slachtofferkaart op te houden. Veel mensen denken dat discriminatie van een groepering niet samen kan gaan met privileges voor dezelfde groepering, maar vaak zie je het júist samengaan; want als je groepering eenmaal te boek staat als minderheid, kan er misbruik van worden gemaakt door mensen die niet eens meteen steun nodig hebben.quote:Op woensdag 23 mei 2018 23:32 schreef Redefine het volgende:
[..]
Mee eens. De slachtofferkaart wordt inderdaad vaker getrokken, maar dat komt ook omdat het CIDI de laatste jaren weer actiever bezig is. En dat komt weer omdat antisemitisme juist ook weer is toegenomen het afgelopen decennium.
Gelukkig heb je die mensen ook.quote:Op woensdag 23 mei 2018 23:06 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik vind die parodie zelf ook van vrij laag niveau, maar die punten horen gewoon gemaakt te mogen worden. Maar niet voor dat soort mensen, daar is enkele vorm van kritiek verboden. Waardoor ze uiteindelijk dus gewoon net zo erg zijn als hun Arabische vijanden. Die reageren ook altijd al zo heftig op satire, parodie en kritiek.
De mensen die ik ken aan beide kanten (Israëliërs en Palestijnen) zijn gelukkig niet zo zwart wit.
Wordt ik ook moe van, ik noemde al het voorbeeld van die Facebookvriendin.quote:Op woensdag 23 mei 2018 23:32 schreef Redefine het volgende:
[..]
Mee eens. De slachtofferkaart wordt inderdaad vaker getrokken, maar dat komt ook omdat het CIDI de laatste jaren weer actiever bezig is. En dat komt weer omdat antisemitisme juist ook weer is toegenomen het afgelopen decennium.
Welterusten!quote:Op donderdag 24 mei 2018 00:07 schreef ato het volgende:
[..]
Wordt ik ook moe van, ik noemde al het voorbeeld van die Facebookvriendin.
Ik reageer al niet meer op die eindeloze discussies. En Redefine zei het ook goed, over dat met 2 maten meten.
Maar ik heb er al genoeg over gezegd. Slaap lekker allemaal voor straks ik ga toch maar op tijd naar bed.
Er zijn twee Redefine'squote:Op donderdag 24 mei 2018 00:07 schreef ato het volgende:
[..]
Wordt ik ook moe van, ik noemde al het voorbeeld van die Facebookvriendin.
Ik reageer al niet meer op die eindeloze discussies. En Redefine zei het ook goed, over dat met 2 maten meten.
Maar ik heb er al genoeg over gezegd. Slaap lekker allemaal voor straks ik ga toch maar op tijd naar bed.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Welterusten
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
Je bent waarschijnlijk te vaak met ons in discussie geweest, daardoor is je persoonlijkheid gesplitst.quote:
Ik denk het.quote:Op donderdag 24 mei 2018 01:36 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Je bent waarschijnlijk te vaak met ons in discussie geweest, daardoor is je persoonlijkheid gesplitst.![]()
Er zijn nu twee Redefine's net zoals er twee Rogers zijn... of twee Epialesen, ligt eraan van welke kant je het bekijkt.
Is imo de enige logische conclusie.quote:
Of ik was al zo, maar het viel niet direct op, terwijl jij onbewust juist zoals mij werd.quote:Op donderdag 24 mei 2018 01:40 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Is imo de enige logische conclusie.
Jij wordt zo steeds meer zoals ik.
quote:Op donderdag 24 mei 2018 01:41 schreef Redefine het volgende:
[..]
Of ik was al zo, maar het viel niet direct op, terwijl jij onbewust juist zoals mij werd.![]()
Jawel, die zin is zelfs te logisch om zomaar aan voorbij te gaan.quote:Aan bovenstaande zin is geen touw vast te knopen
Mooi dat mijn woorden tot tijd voor bezinning leiden.quote:Op donderdag 24 mei 2018 01:48 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]![]()
Existential crisis incoming!
[..]
Jawel, die zin is zelfs te logisch om zomaar aan voorbij te gaan.![]()
* Roger_Epiales zet morgen wat tijd opzij om over zichzelf na te denken en zich ervan te overtuigen dat Redefine het bij het verkeerde eind heeft.![]()
Welterusten Redefine en Redefine.quote:Op donderdag 24 mei 2018 01:55 schreef Redefine het volgende:
[..]
Mooi dat mijn woorden tot tijd voor bezinning leiden.
Zelf ga ik mij ook bezinnen. Al betekent dat in dit geval slapen.
Trusten Roger en Epiales
Er kan wat mij betreft niet genoeg op uitschuiftenen worden getrapt, dus deze matige parodie is op zich prima. Het enige wat je bij veel van dit soort dingen wel ziet, en zeker bij de Vara, is dat er zo’n cliché-lijstje is met onderwerpen of groeperingen die onbeperkt belachelijk gemaakt mogen worden en hun tegenpolen die met de fluwelen handschoen worden aangepakt. Je kunt nu al invullen dat volgende keer Trump, Baudet of de Gereformeerden ofzo een beurt krijgen. Als je echt indruk wil maken zou het juist interessant zijn als het eens op satirische wijze over de vrouwenrechten in Saoedi-Arabië zou gaan of de bezetting van de Westelijke Sahara door Marokko.quote:Op woensdag 23 mei 2018 23:06 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik vind die parodie zelf ook van vrij laag niveau, maar die punten horen gewoon gemaakt te mogen worden. Maar niet voor dat soort mensen, daar is enkele vorm van kritiek verboden. Waardoor ze uiteindelijk dus gewoon net zo erg zijn als hun Arabische vijanden. Die reageren ook altijd al zo heftig op satire, parodie en kritiek.
De mensen die ik ken aan beide kanten (Israëliërs en Palestijnen) zijn gelukkig niet zo zwart wit.
Met al die kritiek krijgen ze alleen maar voor elkaar dat steeds meer mensen dat filmpje gaan bekijken.quote:Op donderdag 24 mei 2018 09:42 schreef Greys het volgende:
http://wiwibloggs.com/201(...)netta-parody/223536/
En Netta gaat zelf ook reageren op de sketch.
Weer een lekker objectief artikel van de vrienden van Wiwi.quote:Op donderdag 24 mei 2018 09:42 schreef Greys het volgende:
http://wiwibloggs.com/201(...)netta-parody/223536/
En Netta gaat zelf ook reageren op de sketch.
Dit ja.quote:Op donderdag 24 mei 2018 10:09 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Met al die kritiek krijgen ze alleen maar voor elkaar dat steeds meer mensen dat filmpje gaan bekijken.
Ik zou het nooit gezien hebben, wist niet eens van het bestaan, maar na al dat geklaag wilde ik toch even zien waar al dat gedoe nou helemaal over gaat.
Uhh watquote:The Netherlands already confirmed. And two famous composers are already writing songs and looking for singers.
Heb het filmpje nog steeds niet gezien, geen behoefte naar, hele situatie daar is me te ingewikkeld en ik heb er geen mening over. Mensen moeten elkaar in hun waarde laten en mensen moeten niet zo snel op de tenen getrapt zijn. En ik zie in die wiwi link dat ‘dutch viewers’ ook ‘not amused’ zijn, als het een directe diss naar Nederland zou zijn zou ik nog wel reageren (net als die keer dat die Nederlands wiwi-minion post-ESF nog een negatief Waylon artikeltje eruit pompte in opdracht op basis van één quote en vervolgens geen artikel wijdt aan zijn oprechte interview bij RTL Late Night na de finale).quote:Op donderdag 24 mei 2018 10:09 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Met al die kritiek krijgen ze alleen maar voor elkaar dat steeds meer mensen dat filmpje gaan bekijken.
Ik zou het nooit gezien hebben, wist niet eens van het bestaan, maar na al dat geklaag wilde ik toch even zien waar al dat gedoe nou helemaal over gaat.
Ik ben het met je eens hoor dat er gewoon op die tenen getrapt moet worden. En uiteraard zou er meer diversiteit in onderwerpen mogen zijn, er zijn helaas altijd onderwerpen die onderbelicht zijn. Ik kan er zelf nog wel tig opnoemen. Maar voor zo'n parodie zou het eerst in het nieuws moeten zijn. En dat gebeurd al zelden....quote:Op donderdag 24 mei 2018 07:12 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Er kan wat mij betreft niet genoeg op uitschuiftenen worden getrapt, dus deze matige parodie is op zich prima. Het enige wat je bij veel van dit soort dingen wel ziet, en zeker bij de Vara, is dat er zo’n cliché-lijstje is met onderwerpen of groeperingen die onbeperkt belachelijk gemaakt mogen worden en hun tegenpolen die met de fluwelen handschoen worden aangepakt. Je kunt nu al invullen dat volgende keer Trump, Baudet of de Gereformeerden ofzo een beurt krijgen. Als je echt indruk wil maken zou het juist interessant zijn als het eens op satirische wijze over de vrouwenrechten in Saoedi-Arabië zou gaan of de bezetting van de Westelijke Sahara door Marokko.
De reactie onder dat artikel zijn pas erg.quote:Op donderdag 24 mei 2018 14:27 schreef Cyan9 het volgende:
Ik vind de reacties op deze parodie zo overtrokken. Maar Wiwi duikt er natuurlijk maar al te graag op af.
Daar doelde ik ook een beetje op.quote:Op donderdag 24 mei 2018 14:57 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
De reactie onder dat artikel zijn pas erg.
Ik zie ook flinke tegen reacties. Dat het over de Israëlische politiek gaat.quote:Op donderdag 24 mei 2018 14:57 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
De reactie onder dat artikel zijn pas erg.
Fixed.quote:
Iets met sissy'squote:Op donderdag 24 mei 2018 17:01 schreef Redefine het volgende:
Die reacties zijn inderdaad van triest niveau. Maar ik weet nog wel een onderwerp waar een behoorlijk deel van uit hun plaat zou gaan, als daar een ander land zo'n parodie zou maken
Nou inderdaad. 2 overstappen gemist en na de tweede valt dr eerstvolgende trein uit.quote:
Nee. Zwarte Piet is toch al jaren de rode lap voor een deel van onze landgenoten. Als daar een ander land dat daar wat van zou zeggen, dan willen we de reacties ook niet lezen.quote:
Oh zo.quote:Op donderdag 24 mei 2018 17:08 schreef Redefine het volgende:
[..]
Nee. Zwarte Piet is toch al jaren de rode lap voor een deel van onze landgenoten. Als daar een ander land dat daar wat van zou zeggen, dan willen we de reacties ook niet lezen.
Herkenbaar. Sowieso je geld terug claimen ja.quote:Op donderdag 24 mei 2018 17:07 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Nou inderdaad. 2 overstappen gemist en na de tweede valt dr eerstvolgende trein uit.anderhalf uur vertraging op 2 uur. En er is nergens een verstoring of zo, gewoon willekeurig. In plaats van 3 kwartier te vroeg op m'n afspraak 3 kwartier te laat.
ik ga sowieso m'n geld terugclaimen.
Wat leuk, ik ben benieuwd.quote:Op donderdag 24 mei 2018 21:17 schreef ijs_beer het volgende:
Maar de reis was wel voor iets tof... Heb mogen jureren voor een foodwedstrijd.morgen staat t ib de krant.
zal dan wel n linkje posten.
Wat tofquote:Op donderdag 24 mei 2018 21:17 schreef ijs_beer het volgende:
Maar de reis was wel voor iets tof... Heb mogen jureren voor een foodwedstrijd.morgen staat t ib de krant.
zal dan wel n linkje posten.
Wat doet hij precies niet goed dan?quote:Op donderdag 24 mei 2018 22:24 schreef Cee het volgende:
Weet je zeker dat het geen drinkwedstrijd was?
Maar, ben benieuwd! Wat heb je zitten lopen te eten?
Ik zit in m'n monster-afspeellijst op YouTube nu op zo'n 750+ stuks, alleen kan ik met de beste wil het niet voor elkaar krijgen om dat ding fatsoenlijk te shufflen. En als het me via een externe site wel lukt dan krijg ik logische combinaties, zoals;
- eerst alles uit één jaar
- alleen de landen Turkije, Cyprus en Griekenland
Ik wil willekeur! Weet iemand hoe ik dat voor elkaar krijg?
Leuk!quote:Op donderdag 24 mei 2018 21:17 schreef ijs_beer het volgende:
Maar de reis was wel voor iets tof... Heb mogen jureren voor een foodwedstrijd.morgen staat t ib de krant.
zal dan wel n linkje posten.
Doe je dat via de desktop? Ik heb het al op m'n iPad geprobeerd en via de app op m'n Apple TV maar hij shufflet gewoon veel te voorspelbaar, dus gewoon 1996 met af en toe een liedje uit 1997 tussendoor en ineens kwam daar Carola uit 1991 voorbij en die heb ik niet eens in de lijst gezet voor zover ik weet (ben pas bij '96).quote:Op donderdag 24 mei 2018 22:42 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Wat doet hij precies niet goed dan?
Want als ik hem laat afspelen op shuffle schiet hij gewoon kris kras door de lijst.
Tis maar wel een lokaal dingetje, maar blijft leuk.quote:
Ja, op de PC gewoon.quote:Op donderdag 24 mei 2018 22:46 schreef Cee het volgende:
[..]
Doe je dat via de desktop? Ik heb het al op m'n iPad geprobeerd en via de app op m'n Apple TV maar hij shufflet gewoon veel te voorspelbaar, dus gewoon 1996 met af en toe een liedje uit 1997 tussendoor en ineens kwam daar Carola uit 1991 voorbij en die heb ik niet eens in de lijst gezet voor zover ik weet (ben pas bij '96).
Even op de dekstop getest en hij springt van Precious '99 naar Jacques Houdek '17 dus hij werkt.quote:Op donderdag 24 mei 2018 22:58 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ja, op de PC gewoon.
Ik ging van Frankrijk naar Oostenrijk naar Tsjechië naar Moldavië. In de lijstnummers schoot hij ook overal door. Van nr 22 in de lijst naar nr 700nogwat naar 425 etc.
Heb je een linkje van die afspeellijst?quote:Op donderdag 24 mei 2018 23:02 schreef Cee het volgende:
[..]
Even op de dekstop getest en hij springt van Precious '99 naar Jacques Houdek '17 dus hij werkt.
Top, hoop dat hij het blijft doen.quote:Op donderdag 24 mei 2018 23:02 schreef Cee het volgende:
[..]
Even op de dekstop getest en hij springt van Precious '99 naar Jacques Houdek '17 dus hij werkt.
Nee, niet weg.quote:Op donderdag 24 mei 2018 23:17 schreef Guanabana het volgende:
Is iedereen ineens weg? Is er iets te doen? Is er kermis?
https://www.youtube.com/p(...)ZK5myDSi3C2zy5Dqe5Mqquote:Op donderdag 24 mei 2018 23:07 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Heb je een linkje van die afspeellijst?
Fijn nummer hoorquote:
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Koel en donker bewaren
Ohquote:
quote:Op donderdag 24 mei 2018 23:39 schreef Guanabana het volgende:
Hij ziet er goed uit, lekker baardje, lekker grijzend.Blijf vooral lekker fangirlen! Ik vind hem ook leukSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Op dinsdag 2 augustus 2022 22:02 schreef Domnivoor het volgende:
Jij bent een eindeloze bron van leuke quotes :D
Net aangeklikt, en het begint al met Den Vildaquote:Op donderdag 24 mei 2018 23:21 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
https://www.youtube.com/p(...)ZK5myDSi3C2zy5Dqe5Mq
Ik vind hem ook al geweldig.quote:Op donderdag 24 mei 2018 23:44 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Net aangeklikt, en het begint al met Den Vilda![]()
Ik vind het nu al een geweldige lijst!
Hallo hij heeft a dutsj fiejansee!quote:Op donderdag 24 mei 2018 23:47 schreef Guanabana het volgende:
Hij noemt The Netherlands nog een keer
"Who is representing the Netherlands next year?' Leest hij hier mee ofzo?
Haha voor een splitsecond dacht ik dat je een of andere Nederlandse man bedoelde en dacht ik huh wat wie.quote:
Vond wel intressant te zien waarom ik 4 notes hadquote:Op vrijdag 25 mei 2018 00:38 schreef Greys het volgende:
Al hebben jullie er weinig aan want jullie hebben amper/geen notes in al die jaren
Ik weet niet eens wat dat zijnquote:Op vrijdag 25 mei 2018 00:38 schreef Greys het volgende:
Al hebben jullie er weinig aan want jullie hebben amper/geen notes in al die jaren
Tis voor mij abracadabra als ik jouw notes leesquote:Op vrijdag 25 mei 2018 00:39 schreef Momo... het volgende:
[..]
Vond wel intressant te zien waarom ik 4 notes had
In dat linkje hierboven.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 00:46 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik weet niet eens wat dat zijnwaar kan je dat zien?
"There is no better feeling in the world than watching a 14 year old girl being super upset because people did not appreciate her Justin Bieber song."quote:
Ik heb er 1 zie ik, maar snap verder niet hoe en wat.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 00:48 schreef Greys het volgende:
[..]
In dat linkje hierboven.
Of bedoel je wat het überhaupt zijn? Aantekeningen van crew bij een user. Dingen die over de schreef gaan, positieve dingen ook soms. Lang niet altijd met een gevolg iig.
Nooit geweten waar ik dat kon zien.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 00:31 schreef Greys het volgende:
Nog meer behind the scenes:
https://www.fok.nl/shop/shownotes
Ik heb de inhoud hier even gauw verwijderd in je post want notes inhoudelijk openbaren mag dus nietquote:Op vrijdag 25 mei 2018 00:52 schreef Guanabana het volgende:
Huh wtf, per 18 mei 2018, dat was dus pas nog? Geen idee waar dat over ging. Kan je dat ook zien?
Geeft niksquote:Op vrijdag 25 mei 2018 00:55 schreef Guanabana het volgende:
Oh sorry ik heb de inhoud nu nog een keer gepost![]()
![]()
![]()
Ik zit ook mobiel nu, en enorm te kutten, sorry.
Ik heb zelfs nog nooit een ban gehad, kun je nagaan hoe braaf ik ben.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 00:58 schreef Guanabana het volgende:
Zo braaf ben ik![]()
Op andere fora heb ik weleens bans gehad in mijn jonge jaren. En een keer op Viva maar daar mag je echt niks.
Ik heb/had vaak dat ik me niet in kon houden met 'op de man' opmerkingen als ik iemand heel kut of irritant vind.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 00:59 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik heb zelfs nog nooit een ban gehad, kun je nagaan hoe braaf ik ben.
1 note was terecht, 3 anderen niet echt. Vind ik zelf dan, maarja het heeft toch geen gevolgen.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 00:47 schreef Greys het volgende:
[..]
Tis voor mij abracadabra als ik jouw notes leesBest oud zijn ze al.
(jullie zien de data ook toch hoop ik of alleen crew?)
Dat laatste is idd wel belangrijk voor iedereen om te weten. Notes zijn vaak alleen aantekeningen ook van dingen die niet echt over de schreef gingen maar op het randje of twijfel ofzo en dan wordt het bv genote zodat je na maanden kunt kijken of er veel van die op/over randje posts bij zijn gekomen inmiddels. En zo niet is er niks aan de hand en was de note achteraf wellicht zelfs onnodig maar had het toch geen gevolg.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 01:04 schreef Momo... het volgende:
[..]
1 note was terecht, 3 anderen niet echt. Vind ik zelf dan, maarja het heeft toch geen gevolgen.
Ohquote:Op vrijdag 25 mei 2018 00:58 schreef Greys het volgende:
[..]
Kan ook pas sinds een uur ofzo gratis inzien ivm AVG wet.
Je kon altijd al via de shop zien hoeveel notes je had! Maar als je de inhoud wilde zien kon dat alleen met abo of tegen eenmalige kleine betaling. Nu is het gratisquote:Op vrijdag 25 mei 2018 01:08 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oh
Ik twijfelde of het ooit langer geleden ooit te zien was, toen ESF net een eerste jaar open was, of dat andere mods het toen bekeken en vertelden. (mag ik dat zeggen?![]()
).
Ik zou zweren dat ik ooit een keer een getal heb gehoord. Maar nooit about gehad.
Oh, daar heb ik niet zo'n last van. Ik ga, als ik iemand echt vervelend vind worden, vaak even iets anders doen. Of ik ga gewoon in standje 'negeer'. Ik heb een of twee users waar ik gewoon geen post meer van lees.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 01:04 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik heb/had vaak dat ik me niet in kon houden met 'op de man' opmerkingen als ik iemand heel kut of irritant vind.![]()
Maar hier op Fok nog niet echt zoiets gehad, hier wordt ook veel meer getolereerd heb ik het idee (dan bijvoorbeeld op Viva).
Aha vandaar.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 01:12 schreef Greys het volgende:
[..]
Je kon altijd al via de shop zien hoeveel notes je had! Maar als je de inhoud wilde zien kon dat alleen met abo of tegen eenmalige kleine betaling. Nu is het gratis
Ieuw, dat is net als iemand die op school alleen maar tienen enzo haalt!quote:
Jij hebt zeker ook weinig notes en wil er eentje bij.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 10:55 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ieuw, dat is net als iemand die op school alleen maar tienen enzo haalt!
*propje gooit*
Maar dat is logischquote:
Eentje maar, en die was 8 jaar geledenquote:Op vrijdag 25 mei 2018 10:56 schreef Redefine het volgende:
[..]
Jij hebt zeker ook weinig notes en wil er eentje bij.
Ieuw jij bent ook zo'n braverik.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 10:59 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Eentje maar, en die was 8 jaar geleden
Het kan nog simpeler hoor. In het op weg naar het ESF topic door blijven discussiëren over dingen die in POL of NWS horen, dan is Greys er denk ik ook snel klaar mee. En daar zit nu ook een user waarmee je vrij makkelijk kunt ontsporen als je er teveel mee in discussie gaat. Hoeft niet zo moeilijk te zijnquote:Op vrijdag 25 mei 2018 11:01 schreef Mystikvm het volgende:
Jongens, ga elkaar even voor rotte vis uitmaken. Een beetje actie in deze tent vol met lieverdjes.
Dat zou ik ook zeggen.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 10:57 schreef Redefine het volgende:
Ik heb zelf 1 note, ook alweer van zes jaar geleden. En die note heeft ook niet zoveel om het lijf.
Pak je notieblok er maar bij.quote:
Dan moet je dat lekker doenquote:
I just did.quote:
Niet over je eigen notesquote:
Dat was wel te verwachten natuurlijkquote:Op vrijdag 25 mei 2018 11:21 schreef Greys het volgende:
Ik ben zelf volgens mij degene met de meeste notes hier
Maar hoe kan dat dan? Jij relt of trollt of ruziet toch nooit?quote:Op vrijdag 25 mei 2018 11:21 schreef Greys het volgende:
Ik ben zelf volgens mij degene met de meeste notes hier
Inhoudelijk bespreken mag niet maar zo volgens mij wel (en anders heb ik er eentje bij straksquote:Op vrijdag 25 mei 2018 11:24 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Maar hoe kan dat dan? Jij relt of trollt of ruziet toch nooit?
Dat is de vlag van Grenada. Komt voort uit het supporten van een exotisch land tijdens de OS van 2012. De vlag heb ik sinds die tijd aangehouden voor herkenbaarheid. En het is een mooie vlag.quote:
Ooooh, 11 jaar geleden en soortvan-rellen. Nou dat valt dan inderdaad reuze mee.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 11:31 schreef Greys het volgende:
[..]
Inhoudelijk bespreken mag niet maar zo volgens mij wel (en anders heb ik er eentje bij straks) maar ik heb er eentje van elf jaar geleden die soort-van als rellen werd gezien. En verder positieve notes en grappige notes van andere mods en als je andere rechten krijgt staat dat ook automatisch in je notes. Dus de helft van m'n notes is van toen ik f&f mod werd lang geleden en dus andere rechten kreeg, toen kwam PR erbij dus weer andere rechten, toen gewoon user dus andere rechten en nu weer mod.
Totaal 20 notes
Oh, tofquote:Op vrijdag 25 mei 2018 11:32 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat is de vlag van Grenada. Komt voort uit het supporten van een exotisch land tijdens de OS van 2012. De vlag heb ik sinds die tijd aangehouden voor herkenbaarheid. En het is een mooie vlag.
Positieve notes deel ik zelf ook weleens uit. Als iemand in ESF bv (ik noem maar wat hoor!) opvalt door behulpzaamheid naar andere users of mods helpt met bijhouden van een OP ofzo met deelnemers. Of opvallend goed kan discussiëren zonder op de man te gaan. Of dat soort dingen.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 11:33 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ooooh, 11 jaar geleden en soortvan-rellen. Nou dat valt dan inderdaad reuze mee.
Maar wat moet ik me voorstellen bij positieve notes?
quote:Op vrijdag 25 mei 2018 11:50 schreef Guanabana het volgende:
Oke. Bij deze herinner ik je dan even aan al mijn gifjeswerk dit jaar.
quote:Op vrijdag 25 mei 2018 11:53 schreef Kyran het volgende:
Edit: Was beetje inactief afgelopen dagen, wat gezondheidsklachten, probeer nu weer wat mee te posten trouwens![]()
Zoiets zou ik idd zomaar in je notes kunnen kwakkenquote:Op vrijdag 25 mei 2018 11:50 schreef Guanabana het volgende:
Oke. Bij deze herinner ik je dan even aan al mijn gifjeswerk dit jaar.
Wat had jequote:Op vrijdag 25 mei 2018 11:53 schreef Kyran het volgende:
[..]
Positieve note aanvraag was insta ban toch Greys?
Edit: Was beetje inactief afgelopen dagen, wat gezondheidsklachten, probeer nu weer wat mee te posten trouwens![]()
Ischias, heeft vooral paar dagen geduurd voordat pijnstilling op orde was. Niks hielp.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 12:12 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat had jeSorry niet meegekregen geloof ik.
Oh heftig!quote:Op vrijdag 25 mei 2018 12:28 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ischias, heeft vooral paar dagen geduurd voordat pijnstilling op orde was. Niks hielp.
Had 3x50mg Tramadol en het deed NIETS. Toen 2x10mg Oxycodon, ook niet veel. Nu 2x20mg en dat doet eindelijk wat. Ben alleen de hele dag stoned, dus ook niet echt handig, inclusief rare dromen.
Yup, zenuwpijn in mijn linker bil/been inderdaad. Nog nooit zo'n pijn gehad en ik kan best wat hebben al zeg ik het zelfquote:Op vrijdag 25 mei 2018 12:32 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh heftig!
Dat is iets met zenuwpijn toch? En gaat dat vanzelf over of kunnen ze er iets aan doen zodat je al die pillen straks niet meer nodig hebt? Sterkte!
Hoop echt dat je er snel van af bent want het lijkt me vreselijk.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 12:36 schreef Kyran het volgende:
[..]
Yup, zenuwpijn in mijn linker bil/been inderdaad. Nog nooit zo'n pijn gehad en ik kan best wat hebben al zeg ik het zelf
Hopelijk gaat het vanzelf over. Ze doen er volgens mij niks aan op korte termijn in ieder geval.
Oh, dat is idd wel heftig.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 12:28 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ischias, heeft vooral paar dagen geduurd voordat pijnstilling op orde was. Niks hielp.
Had 3x50mg Tramadol en het deed NIETS. Toen 2x10mg Oxycodon, ook niet veel. Nu 2x20mg en dat doet eindelijk wat. Ben alleen de hele dag stoned, dus ook niet echt handig, inclusief rare dromen.
Eew, klinkt ook niet fijn zeg. Dit soort pijn in je gezicht lijkt mij helemaal verschrikkelijk, bah. Zo'n operatie zou ik inderdaad ook zeggen "thanks, but no thanks".quote:Op vrijdag 25 mei 2018 12:40 schreef Greys het volgende:
[..]
Hoop echt dat je er snel van af bent want het lijkt me vreselijk.
Ik ken zenuwpijn alleen van heel soms in één helft van mijn gezicht. Je weet idd niet waar je het zoeken moet. Heb al meerdere totaal onnodige wortelkanaalbehandelingen gehad omdat men eerst dacht dat het daarvan kwam voordat het gezichtszenuw bleek.![]()
Ook daarvoor geldt paar dagen uitzitten en niks aan te doen (ja een enge operatie zonder garanties die ik niet durf omdat ik het hooguit één of twee keer per jaar heb *afklopt*)
En hoe moet jij er nou achter komen of het weer beter gaat ook zonder pillen, moet je na een paar dagen afbouwen ofzo?
Propjes gooienquote:Op vrijdag 25 mei 2018 10:55 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ieuw, dat is net als iemand die op school alleen maar tienen enzo haalt!
*propje gooit*
Rotte vis een optie?quote:Op vrijdag 25 mei 2018 11:01 schreef Mystikvm het volgende:
Jongens, ga elkaar even voor rotte vis uitmaken. Een beetje actie in deze tent vol met lieverdjes.
Beterschap Kyranquote:Op vrijdag 25 mei 2018 12:28 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ischias, heeft vooral paar dagen geduurd voordat pijnstilling op orde was. Niks hielp.
Had 3x50mg Tramadol en het deed NIETS. Toen 2x10mg Oxycodon, ook niet veel. Nu 2x20mg en dat doet eindelijk wat. Ben alleen de hele dag stoned, dus ook niet echt handig, inclusief rare dromen.
Oude posts zijn soms inderdaad nogal gênant. Ik weet nog laatst de topics hier teruggezocht uit 2013 en toen kwam ik nog een soort rant van mij tegen dat Anouk niet zo haar deelname moest opdringen.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 13:07 schreef Guanabana het volgende:
Ik had even teruggezocht waar die note van 8 jaar geleden over ging, het is best wel weird en genant om zulke oude posts van jezelf terug te lezenJe kan je dat ook amper herinneren als het zo lang geleden is.
Same herequote:Op vrijdag 25 mei 2018 13:05 schreef Aoibhin het volgende:
Ik heb trouwens na 7 jaar FOK nog geen enkele note en nu voel ik me heel saai![]()
quote:Op vrijdag 25 mei 2018 13:26 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Oude posts zijn soms inderdaad nogal gênant. Ik weet nog laatst de topics hier teruggezocht uit 2013 en toen kwam ik nog een soort rant van mij tegen dat Anouk niet zo haar deelname moest opdringen.Ging ik het nog voor de TROS opnemen, kan nu wel door de grond zakken.
Het blijven papanummertjesquote:Op vrijdag 25 mei 2018 16:40 schreef Greys het volgende:
Even eerlijk, ligt het nou aan m'n smaak of is die nieuwe single van Og3ne gewoon vrij niksig?
Het klinkt als een daidaidai Papa Full Originalquote:Op vrijdag 25 mei 2018 16:40 schreef Greys het volgende:
Even eerlijk, ligt het nou aan m'n smaak of is die nieuwe single van Og3ne gewoon vrij niksig?
Kon zo gauw niet vinden of deze ook van paps is. Maar elke keer heb ik zoiets van jemig je hebt déze stemmen en zangtalent en harmonieën en dan doe je weer zoiets fluttigs waarin dat allemaal weer niet echt tot z'n recht komt. Zonde.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 16:42 schreef ShippedFromTheNetherlands het volgende:
[..]
Het blijven papanummertjes
Papa is in elk geval betrokken, zie ik op de fb van de producer. Maar 't is nogal slecht te vinden. Ik snap dat welquote:Op vrijdag 25 mei 2018 16:45 schreef Greys het volgende:
[..]
Kon zo gauw niet vinden of deze ook van paps is. Maar elke keer heb ik zoiets van jemig je hebt déze stemmen en zangtalent en harmonieën en dan doe je weer zoiets fluttigs waarin dat allemaal weer niet echt tot z'n recht komt. Zonde.
Gewoon heel saai ja.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 16:40 schreef Greys het volgende:
Even eerlijk, ligt het nou aan m'n smaak of is die nieuwe single van Og3ne gewoon vrij niksig?
Ik las dit en moest toen mijn telefoon wegleggen. Maar.. Dit had ik meteen moeten radenquote:Op vrijdag 25 mei 2018 16:45 schreef Greys het volgende:
[..]
Kon zo gauw niet vinden of deze ook van paps is. Maar elke keer heb ik zoiets van jemig je hebt déze stemmen en zangtalent en harmonieën en dan doe je weer zoiets fluttigs waarin dat allemaal weer niet echt tot z'n recht komt. Zonde.
Het is zoals veel van hun nummers, vanaf het begin al, ontzettend saai. Wat dat betreft was Lights and Shadows zelfs nog vrij aardig. Het blijft inderdaad zonde, dat ze met de stemmen en de samenzang, die ze hebben, geen betere liedjes tot hun beschikking krijgen/nemen. Want zo blijven ze steeds maar door kabbelen.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 16:40 schreef Greys het volgende:
Even eerlijk, ligt het nou aan m'n smaak of is die nieuwe single van Og3ne gewoon vrij niksig?
Ditquote:Op vrijdag 25 mei 2018 17:48 schreef Redefine het volgende:
Die eerste zin vind ik trouwens niet zo geloofwaardig: 'We we're drunk all night, on Bloody Mary's.' Og3ne en dronken een nacht doorhalen, zie ik niet bepaald voor me
N.a.v. je opmerking ben ik even gaan kijken via google of dat inderdaad nou zo slecht Engels was, want ik realiseerde mij nu pas dat het wel raar klinkt. Je ziet bijna geen hits met die titel, maar ik zie wel dat het o.a. een titel van een andere song is en ook van een boek van een Amerikaanse schrijfster, dus het zal wel kloppen.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 17:50 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dit
En clouds across the sun klinkt weer behoorlijk steenkolenEngels
Tis zo apart dat zelfs IK het zonde van hun talent vindquote:Op vrijdag 25 mei 2018 17:25 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik las dit en moest toen mijn telefoon wegleggen. Maar.. Dit had ik meteen moeten raden
Ik kwam heel veel andere dingen tegen die zo heten. Uit Engelstalige gebiedenquote:Op vrijdag 25 mei 2018 17:50 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dit
En clouds across the sun klinkt weer behoorlijk steenkolenEngels
Die raken al bezopen van een Shandy. Tijdens hun pyjamafeestjes. Waar ze de laatste roddels bespreken op hun slaapkamer vol met posters van de Hitkrant.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 17:48 schreef Redefine het volgende:
Die eerste zin vind ik trouwens niet zo geloofwaardig: 'We we're drunk all night, on Bloody Mary's.' Og3ne en dronken een nacht doorhalen, zie ik niet bepaald voor me
Maar die zijn zeker allemaal verscheept vanuit Nederland.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 17:57 schreef ShippedFromTheNetherlands het volgende:
[..]
Ik kwam heel veel andere dingen tegen die zo heten. Uit Engelstalige gebieden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
Dat beeld ligt niet ver van die van mij af. Ik zie ze eerder nippend van hun bosvruchtenthee de avond te kijken naar Ik hou van Holland om netjes om 23.00 naar bed te gaan.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 17:57 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Die raken al bezopen van een Shandy. Tijdens hun pyjamafeestjes. Waar ze de laatste roddels bespreken op hun slaapkamer vol met posters van de Hitkrant.
Dat is het beeld wat ik van ze heb.
Heel veel voormalig JESF-mensen hebben nog steeds zo'n imagoquote:Op vrijdag 25 mei 2018 18:01 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat beeld ligt niet ver van die van mij af. Ik zie ze eerder nippend van hun bosvruchtenthee de avond te kijken naar Ik hou van Holland om netjes om 23.00 naar bed te gaan.
Dat is wel zo inderdaad. Zelfde geldt voor The Voice Kids winnaars (al zijn de meeste sowieso nog jong natuurlijk). En eigenlijk ook voor de helft van The Voice winnaars.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 18:04 schreef ShippedFromTheNetherlands het volgende:
[..]
Heel veel voormalig JESF-mensen hebben nog steeds zo'n imago
Als je dat heel snel leest dan zou je bijna denken dat daar de drie mogelijke vaders van de baby aanwezig waren, om dan als een ware 'Wie van de drie' aflevering te verklappen wie de echte vader is.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 18:06 schreef Greys het volgende:
Ik wist helemaal niet dat Sharon Doorson 7 mnd zwanger is! Leuk. Dat zag ik net toen ik een fragment van Og3ne bij Irene bekeek waar zij ook was. En alledrie hun vriendjes..
quote:Op vrijdag 25 mei 2018 18:24 schreef Momo... het volgende:
Ik had even een mindblown momentje. Israel wint dit jaar terwel ze eigenlijk niet mee zouden doen. Portugal deed het jaar voor Salvador niet mee en winnen dan. Oekraine hetzelfde met Jamala.
IJsland 2020quote:Op vrijdag 25 mei 2018 18:24 schreef Momo... het volgende:
Ik had even een mindblown momentje. Israel wint dit jaar terwel ze eigenlijk niet mee zouden doen. Portugal deed het jaar voor Salvador niet mee en winnen dan. Oekraine hetzelfde met Jamala.
Arme Ari.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 18:46 schreef Cee het volgende:
[..]
IJsland 2020![]()
Kyrian, beterschap! Zenuwpijn lijkt me echt hels, je kan er fysiek niet bij en het zeurt en steekt. Hoop dat het snel over is.
Morgen een hardloopevenementje in de bloedhitte, yeah.
Herkenbaarquote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:17 schreef Guanabana het volgende:
Zo hèhè. Wij zijn gisteren en vandaag bezig geweest met een klus in huis (niet eens iets enorm uitgebreids) en telkens gingen er dingen mis, en ik ben een stresskip die denkt dat het dan Nooit Meer Goedkomt, en dan ga ik als een hysterisch wijf wegstormen en mijn vriend de schuld van alles geven.............
Was er zó klaar mee.
Maar het is goedgekomen en af, en nu kan ik eindelijk chillen.![]()
Ja en ik hoef niet eens echt iets te doen, want ik ben niet zo geëmancipeerd, ik sta vooral toe te kijken als een hulpeloos vrouwtje.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:25 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Herkenbaar![]()
Maar gelukkig dat het nu klaar is dan. Klussen in huis vind ik zelf toch echt een van de meest verschrikkelijke dingen om te doen.
Volgend jaar nodigen wij gewoon Grenada uit zonder toestemmingquote:Op vrijdag 25 mei 2018 18:34 schreef Redefine het volgende:
[..]Volgend jaar gaan wij dus eigenlijk officieel niet meedoen, maar sturen toch op het laatste moment wel iemand. De winst is binnen
Maar bizar is het wel.
Go get em Babushkaquote:Op vrijdag 25 mei 2018 18:46 schreef Cee het volgende:
[..]
Morgen een hardloopevenementje in de bloedhitte, yeah.
Omg ik kan al niet eens naar de Albert Heijn lopen in de bloedhitte.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 18:46 schreef Cee het volgende:
Morgen een hardloopevenementje in de bloedhitte, yeah.
En als jij het nummer als niet zoveel ziet dan kan ik erop vertrouwen het niet te hoeven luisterenquote:Op vrijdag 25 mei 2018 17:57 schreef Greys het volgende:
[..]
Tis zo apart dat zelfs IK het zonde van hun talent vind
Eén Voice Kids winnares was toch juist aan de drugs enzo geraakt?quote:Op vrijdag 25 mei 2018 18:06 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat is wel zo inderdaad. Zelfde geldt voor The Voice Kids winnaars (al zijn de meeste sowieso nog jong natuurlijk).
Dat verschilt, de trainerts hebben allemaal verschillende trainingsvormen bedacht met verschillende snelheden, afstanden en verschillende rustpauzes of intervallen tussendoor. Dus tja. Tussen de 5 tot 10 km ofzo? Langer hoeft van mij ook echt nog niet, ben pas een half jaar weer echt een beetje fatsoenlijk fanatiek bezig.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:40 schreef Pisces29 het volgende:
Ijsbeertje, hoeveel loop jij dan gemiddeld op de baan? Nog een bepaalde afstand of aantal rondjes?
Dat is ook leuk omdat hun talent en sterke punten daarin te horen zijn. Net als in hun Clown cover.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:46 schreef Guanabana het volgende:
Sorry, nog even over O'g3ne, dit vind ik wel heul erg leuk:
En werkt het niet als je het via de google cache doet?quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:48 schreef ijs_beer het volgende:
Dat artikel over dat jureren staat achter een paywall, van een krant waarop ik geen abbo heb, kan 'm zelf niet eens zien. MEH.![]()
Ja vind ik ook hoor.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:48 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat is ook leuk omdat hun talent en sterke punten daarin te horen zijn. Net als in hun Clown cover.
Maar hun eigen liedjes zijn wmb echt een verspilling van hun kunnen helaas.
Leuk, klinkt goed! Zowel de afstand als die vormen.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:47 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Dat verschilt, de trainerts hebben allemaal verschillende trainingsvormen bedacht met verschillende snelheden, afstanden en verschillende rustpauzes of intervallen tussendoor. Dus tja. Tussen de 5 tot 10 km ofzo? Langer hoeft van mij ook echt nog niet, ben pas een half jaar weer echt een beetje fatsoenlijk fanatiek bezig.
You rascal!quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:48 schreef Guanabana het volgende:
[..]
En werkt het niet als je het via de googlecache doet?
Of krijg je een ban voor dat soort tips?![]()
Covers kunnen ze inderdaad prima. Het is gewoon jammer dat paps van die middelmatige liedjes voor ze schrijft; het is erg zonde aan hun talent dat ze niet wat betere nummers uitbrengen.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:46 schreef Guanabana het volgende:
Sorry, nog even over O'g3ne, dit vind ik wel heul erg leuk:
Ik denk niet dat Kirani James kan zingenquote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:37 schreef ShippedFromTheNetherlands het volgende:
[..]
Volgend jaar nodigen wij gewoon Grenada uit zonder toestemming
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |