FOK!forum / Blockchain Technology & Cryptocurrencies / [SC] Cryptocurrencies #705
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 13:44
image?span=6m&size=medium&currency=EUR&exchange=coinbase image?span=24h&size=medium&currency=EUR&exchange=coinbase

Cryptocoins?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Naast Bitcoins zijn er nog heel veel 'altcoins' kijk hier maar eens voor een overzicht; CryptoCurrency Market Capitalizations. Bitcoin is bedoeld als betaalmiddel, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is anoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus.
In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain; Bitcoin Block Explorer - Blockchain

Wie houdt de blockchain bij?
De blockchain wordt bijgehouden door zogeheten 'miners'. Deze (groepen van) pc's stoppen transacties in een block en voegen die toe aan de blockchain. De miner die het block uiteindelijk maakt wordt beloond met Bitcoin.
Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en (Leased) Proof of Stake (LPoS of PoS). Wil je meer weten hierover dan ga je dit maar Googlen. :P

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
De verschillen tussen al die coins zijn soms minimaal en soms gigantisch groot. Op de verschillende websites van de coin is informatie te vinden over de technische werking of de visie van het team erachter.

Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via bedrijven of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een bedrijf. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc / laptop / telefoon / tablet en daar je coin in opslaan. Maakt wel een backup van je private key zodat als deze crasht je je coins nog wel van recoveren.

Daarnaast zijn er ook hardware wallets tekoop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Een paper wallet is heel simpel. Je maakt online een bitcoinadres aan en stuurt naar dat adres je coins. Je print je private key uit. Deze sla je op een aantal plekken veilig op en je coins staan nu op dat adres in de blockchain opgeslagen. Met die key kun je op een later tijdstip een wallet installeren en bij je coins.

Meer info: https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

Probeer 3rd party wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

Wat een hoop info. Waarom moet ik instappen?
Omdat je bank 0.1% rente per jaar geeft en omdat de blockchain de toekomst heeft. Het is niet voor niks dat er steeds meer geld in cryptocurrency omgaat. To the moon motherfuckers!

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van!
Lees hier een uitleg, handleidingen, crypto-woordenboek etc,
Bekijk hier stap voor stap handleidingen:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen

Hoe claim ik een geforkte munt?
Door je private key in een wallet te importeren die de nieuwe munt support (wel eerst je Bitcoins verplaasen naar een ander adres!). Gedetailleerde uitleg voor Bitcoin Cash en Bitcoin Gold: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).

Shorten? Long gaan? Margin trading? Leverage?
Geen zin om nu deze termen nu uit te leggen. Google er maar op :').

Exchanges;
Kraken | Buy, Sell and Margin Trade Bitcoin (BTC) and Ethereum (ETH) - Buy, Sell, Trade Bitcoin
Bittrex.com - Bittrex, The Next Generation Digital Currency Exchange
Binance - Chinese exchange, werkt goed voor handelen tussen crpytomunten

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitcoins Kopen en Verkopen met iDEAL, Bancontact of SEPA | LiteBit
Bitonic
Bitcoins kopen - iDEAL, Banktransfer of Creditcard | BTC Direct

Bitcoin block explorers
Blockchain.info
BlockExplorer.com
CryptoGraffiti.info

Crypto koersen
Coinmarketcap.com - CryptoCurrency Market Capitalizations
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin
/r/btc

Bitcoin resources (websites)

Bitcoin en belastingaangifte

Bitcoins als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoins en andere cryptovaluta wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro’s) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw ‘coins’ op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw currencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw cryptovaluta in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

Starten met het kopen van Bitcoin of Altcoins
- Open een account op bijv Binance.(Zie hierboven)
- Bij de tab 'Deposits/withdrawals' kies je 'Deposit' bij Ether. Kopieer het wallet-adres.
- Koop Ether (bijvoorbeeld bij BTC-direct of Bitonic). Verzend het naar het adres van Binance. Betaal met iDeal.
- Na de verwerkingstijd (meestal 20-30 min) staat je saldo in Ether op Binance. Via de Exchanges kan je Ether kopen/verkopen voor andere Crypto.
(Elke transactie -dus koop/verkoop van crypto op Binance- kost je 0,1% van de transactiesom aan fee. Lagere fee (0,05%) is mogelijk als je BNB-crypto gekocht hebt. In dat geval gaan deze fees direct van je BNB-saldo af.)

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.
Evenstarmaandag 8 januari 2018 @ 13:46
Binance echt zwaar aan het kutten zeg
iPancakeMixmaandag 8 januari 2018 @ 13:48
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:46 schreef Kyran het volgende:
Binance echt zwaar aan het kutten zeg
Jep, probeerde net wat VEN bij te kopen en kreeg de melding ''insufficient funds'' terwijl ik wel gewoon genoeg heb :(
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 13:48
Gisteren portfolio op -10%, vandaag weer -10% *O*

Leuk spelletje dit!
einschteinmaandag 8 januari 2018 @ 13:49
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:48 schreef Skv het volgende:
Gisteren portfolio op -10%, vandaag weer -10% *O*

Leuk spelletje dit!
Dus nu al -20%? ;)
sandertjuhmaandag 8 januari 2018 @ 13:49
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:48 schreef Skv het volgende:
Gisteren portfolio op -10%, vandaag weer -10% *O*

Leuk spelletje dit!
Hier hetzelfde, tot gistermiddag ging het nog redelijk maar daarna gaat het alleen maar bergafwaarts :+
V.maandag 8 januari 2018 @ 13:49
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:49 schreef einschtein het volgende:

[..]

Dus nu al -20%? ;)
Nee, -19%
JupilerXLmaandag 8 januari 2018 @ 13:50
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:49 schreef V. het volgende:

[..]

Nee, -19%
2 keer min is plus toch? >:)
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 13:50
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:49 schreef einschtein het volgende:

[..]

Dus nu al -20%? ;)
Nee, dat is -19 ;-)
1-(1*0,9*0,9).
de_boswachtermaandag 8 januari 2018 @ 13:50
Portefeuille met alleen alt's sinds donderdag - 25% ;(

Wanneer komen de betere tijden ;(
TourOfDatamaandag 8 januari 2018 @ 13:52
Wat is de aanleiding voor forse terugval van Ripple? Van $3.38 naar $2.55, dat is toch geen correctie meer? Slecht nieuws of wat?
BlauweTijgermaandag 8 januari 2018 @ 13:52
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:52 schreef TourOfData het volgende:
Wat is de aanleiding voor forse terugval van Ripple? Van $3.38 naar $2.55, dat is toch geen correctie meer? Slecht nieuws of wat?
Koreaanse Exchange is uitgesloten in de hele berekening volgens mij.
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 13:52
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:52 schreef TourOfData het volgende:
Wat is de aanleiding voor forse terugval van Ripple? Van $3.38 naar $2.55, dat is toch geen correctie meer? Slecht nieuws of wat?
Nattekat.
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 13:52
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:52 schreef TourOfData het volgende:
Wat is de aanleiding voor forse terugval van Ripple? Van $3.38 naar $2.55, dat is toch geen correctie meer? Slecht nieuws of wat?
Nee, wordt anders geïndexeerd door CoinMarketCap.
Koreaanse beurzen tellen nie tmeer mee (en daar stat hij door het gesloten systeem vrij hoog)
Wereldgozermaandag 8 januari 2018 @ 13:52
quote:
3s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:50 schreef de_boswachter het volgende:
Portefeuille met alleen alt's sinds donderdag - 25% ;(

Wanneer komen de betere tijden ;(
Dat wordt overwerken in het magazijn
BlauweTijgermaandag 8 januari 2018 @ 13:53
Roadmap van Cappasity (CAPP) aangepast!
Evenstarmaandag 8 januari 2018 @ 13:53
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:53 schreef BlauweTijger het volgende:
Roadmap van Cappasity (CAPP) aangepast!
Waar volg je al het nieuws trouwens?
sandertjuhmaandag 8 januari 2018 @ 13:53
quote:
3s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:50 schreef de_boswachter het volgende:
Portefeuille met alleen alt's sinds donderdag - 25% ;(

Wanneer komen de betere tijden ;(
Kan niet alleen maar stijgen he ;) Als ik naar de grafiek weergave kijk van delta is alles achterlijk omhoog geschoten vanaf halverwege december :+
Dit is niet meer dan aan logisch gevolg van zo'n absurde stijging.
BlauweTijgermaandag 8 januari 2018 @ 13:54
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:53 schreef Kyran het volgende:

[..]

Waar volg je al het nieuws trouwens?
Veelal Telegram groepen en Reddit
Evenstarmaandag 8 januari 2018 @ 13:57
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:54 schreef BlauweTijger het volgende:

[..]

Veelal Telegram groepen en Reddit
^O^

Binance -O- eerste keer dat ik problemen heb. Blijft miepen dat ik niet genoeg funds heb en wat ik koop komt niet aan ...
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 13:59
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:52 schreef TourOfData het volgende:
Wat is de aanleiding voor forse terugval van Ripple? Van $3.38 naar $2.55, dat is toch geen correctie meer? Slecht nieuws of wat?
Aurora volgens mij.
xminatormaandag 8 januari 2018 @ 13:59
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:52 schreef TourOfData het volgende:
Wat is de aanleiding voor forse terugval van Ripple? Van $3.38 naar $2.55, dat is toch geen correctie meer? Slecht nieuws of wat?
Ripple is een shitcoin. Steeds meer mensen hebben dat door.

STRATIS MOTHAFUCKAS *O*
Wereldgozermaandag 8 januari 2018 @ 14:00
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:59 schreef xminator het volgende:

[..]

Ripple is een shitcoin. Steeds meer mensen hebben dat door.

STRATIS MOTHAFUCKAS *O*
Die gaat fijn ja :)
xminatormaandag 8 januari 2018 @ 14:00
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 december 2017 21:03 schreef xminator het volgende:

[..]

Verium en stratis (verwacht eind jan moon).
~O>
ArnoldG0342maandag 8 januari 2018 @ 14:02
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:00 schreef xminator het volgende:

[..]

~O>
Haha, ik had een screen shot van deze quote genomen op me telefoon om stratis eens verder te onderzoeken. Kwam hem net nog tegen ;)
richoliomaandag 8 januari 2018 @ 14:03
Ik lees dat ik weer alts kan inkopen? :)
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 14:04
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:00 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]

Die gaat fijn ja :)
Stond vorig jaar mei/juni rond de 400k(!) satoshi.
Maar toen was BTC ook maar 2k waard. :+
Patroonmaandag 8 januari 2018 @ 14:04
STRAT gaat nu heel goed, maar heeft tijden stil gestaan. Ik heb STRAT op 15 dollar verkocht en met de winst afgelopen weken veel meer verdiend dan ik met STRAT had kunnen doen.
hmmmzmaandag 8 januari 2018 @ 14:07
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 12:29 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Ik heb nog een paar Ledgers over. Gesealed en wel. Moet even kijken hoeveel ik er zelf wil houden maar twee of drie heb ik nog wel over.
50 euro.
hmmmzmaandag 8 januari 2018 @ 14:08
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:08 schreef Landgeld het volgende:
Goed idee - Ledger Op welk bedrag zit je daarvoor nu?
Ik zit er nu weer onder, maar was er eergisteren bijna :(
Evenstarmaandag 8 januari 2018 @ 14:10
Die nieuwe ENJ mobile wallet ziet er wel gelikt uit :D
BlauweTijgermaandag 8 januari 2018 @ 14:11
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:10 schreef Kyran het volgende:
Die nieuwe ENJ mobile wallet ziet er wel gelikt uit :D
ENJ _O_ Was mijn eerste munt. Op 0.15 gekocht.
JeSuisDroppiemaandag 8 januari 2018 @ 14:11
Ik helemaal in de rats omdat ik op mijn ATH van vrijdag sta :') get a grip dude
Patroonmaandag 8 januari 2018 @ 14:14
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:11 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Ik helemaal in de rats omdat ik op mijn ATH van vrijdag sta :') get a grip dude
Ik ook, hele weekend voor niks geweest :')
Evenstarmaandag 8 januari 2018 @ 14:15
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:11 schreef BlauweTijger het volgende:

[..]

ENJ _O_ Was mijn eerste munt. Op 0.15 gekocht.
Die gaat ook nog wel verder stijgen de komende weken. Ergens Q1 komt nog de minecraft plugin.
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 14:18
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:11 schreef BlauweTijger het volgende:

[..]

ENJ _O_ Was mijn eerste munt. Op 0.15 gekocht.
ah man
die zag ik eind november nog
maar had even geen zin
elke keer toen ik keek daarna stond hij op een ATH en dacht ik: komt later wel

rip

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2018 14:18:45 ]
BlauweTijgermaandag 8 januari 2018 @ 14:20
quote:
6s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:18 schreef Typisch het volgende:

[..]

ah man
die zag ik eind november nog
maar had even geen zin
elke keer toen ik keek daarna stond hij op een ATH en dacht ik: komt later wel

rip
Tja.. dit gaat mij ook vast nog wel een keer op 10 gebeuren. Al die alts die opeens zo geil als boter zijn. :')
Rossdalemaandag 8 januari 2018 @ 14:21
Als de golvende trend van FUN doorzet zit hij nu weer op zijn dieptepunt van zijn volgende leg up :)

Tijd voor mij om in te stappen :Y
Rossdalemaandag 8 januari 2018 @ 14:22
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 13:49 schreef einschtein het volgende:

[..]

Dus nu al -20%? ;)
Nee -19% dan dus, dus dat valt wel weer mee :P
Blikmaandag 8 januari 2018 @ 14:26
drama-dagje vandaag, alles in het rood (en een dagje te vroeg ingestapt in VEN)
µmaandag 8 januari 2018 @ 14:27
Geen verschrikkelijk dagje (-2% ofzo) :s).
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 14:28
Vandaaaaag is roooood
einschteinmaandag 8 januari 2018 @ 14:29
Ik lees hier het een en ander over de Ledger wallets. Waarom voor die gekozen en niet voor een ander? De Trezor bijvoorbeeld.
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 14:33
Het is soms wel jammer wat het 'domme geld' doet met de waarde van sommige coins.

De leegloop van VEN is waarschijnlijk voor een groot deel volk dat geen idee heeft wat het product doet. Maar instapten omdat ze ergens lazen dat ie binnen een week duizend keer over de kop zou gaan.
hmmmzmaandag 8 januari 2018 @ 14:34
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:29 schreef einschtein het volgende:
Ik lees hier het een en ander over de Ledger wallets. Waarom voor die gekozen en niet voor een ander? De Trezor bijvoorbeeld.
geen neo (en lisk) support.
Black-Deathmaandag 8 januari 2018 @ 14:35
Vanaf welke waarde adviseren jullie zo'n hardware wallet?

Ik heb nu alles nog bij Coinbase staan.
JeSuisDroppiemaandag 8 januari 2018 @ 14:35
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:35 schreef Black-Death het volgende:
Vanaf welke waarde adviseren jullie zo'n hardware wallet?

Ik heb nu alles nog bij Coinbase staan.
Alles boven de 10k
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 14:36
bedehomender twitterde op zondag 07-01-2018 om 18:52:38 .@justinsuntron why does your TRON whitepaper make wholesale copying of @IPFSbot and @MineFilecoin without a single reference? Bitswap, PoRep, PoSt, these are not your ideas? https://t.co/augwakKU46 reageer retweet
juanbenet twitterde op maandag 08-01-2018 om 00:11:07 Wow! Absurd! TRON's "paper" is mostly copied from other projects, or is super basic p2p passed off as original. Zero references.Archived that PDF in IPFS, in case they take it down: https://t.co/jv7EuSYenL https://t.co/GbiL7MUrnc https://t.co/5SQhnNltoT reageer retweet
BlauweTijgermaandag 8 januari 2018 @ 14:36
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:33 schreef Skv het volgende:
Het is soms wel jammer wat het 'domme geld' doet met de waarde van sommige coins.

De leegloop van VEN is waarschijnlijk voor een groot deel volk dat geen idee heeft wat het product doet. Maar instapten omdat ze ergens lazen dat ie binnen een week duizend keer over de kop zou gaan.
Can't blame em
Evenstarmaandag 8 januari 2018 @ 14:36
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:33 schreef Skv het volgende:
Het is soms wel jammer wat het 'domme geld' doet met de waarde van sommige coins.

De leegloop van VEN is waarschijnlijk voor een groot deel volk dat geen idee heeft wat het product doet. Maar instapten omdat ze ergens lazen dat ie binnen een week duizend keer over de kop zou gaan.
Dit.

Dat zal ook wel weer bijtrekken, maar het is wel jammer inderdaad. Las ook dat 4Chan bezig was met VEN FUD?
JeSuisDroppiemaandag 8 januari 2018 @ 14:36
Boeiend, VEN moon
xzazmaandag 8 januari 2018 @ 14:37
quote:
4s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:36 schreef Gehrman het volgende:
bedehomender twitterde op zondag 07-01-2018 om 18:52:38 .@justinsuntron why does your TRON whitepaper make wholesale copying of @IPFSbot and @MineFilecoin without a single reference? Bitswap, PoRep, PoSt, these are not your ideas? https://t.co/augwakKU46 reageer retweet
juanbenet twitterde op maandag 08-01-2018 om 00:11:07 Wow! Absurd! TRON's "paper" is mostly copied from other projects, or is super basic p2p passed off as original. Zero references.Archived that PDF in IPFS, in case they take it down: https://t.co/jv7EuSYenL https://t.co/GbiL7MUrnc https://t.co/5SQhnNltoT reageer retweet
Oud nieuws, algoritmes zijn gewoon beschreven algoritmes die overal voorkomen. Niks geks aan.
hmmmzmaandag 8 januari 2018 @ 14:37
Mensen die in 1 nacht 100.000 euro willen verdienen. :') Laat VEN gewoon een half jaar staan en kijk daarna wat het waard geworden is.
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 14:37
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:33 schreef Skv het volgende:
Het is soms wel jammer wat het 'domme geld' doet met de waarde van sommige coins.

De leegloop van VEN is waarschijnlijk voor een groot deel volk dat geen idee heeft wat het product doet. Maar instapten omdat ze ergens lazen dat ie binnen een week duizend keer over de kop zou gaan.
Zolang 'projecten' als BITCONNNNEECCCTTTTT nog hoog in de top 100 staan hoeven we ook niet gek op te kijken van zulke dingen natuurlijk.

Al moeten we ook niet doen alsof VEN nu ineens de nieuwe ETH is ofzo.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2018 14:37:54 ]
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 14:37
Nu alles toch op rood staat, heb ik de niet-zo-harde-dalers wat verkocht en harde dalers er voor teruggekocht. Buy the dip!

Mijn verdeling is nu als volgt:
-VEN 29%
-TRX 21%
- LISK 19%
- ICON 8%
- Fun 6%
- Ark 5%
- REQ 4%
- VIB 4%
- MOD 2%
- LRC 1%

Er staan twee sell orders van TRX klaar. Daarvoor moet 'ie nog wel even wat stijgen.
Opbrengsten van TRX gaan dan met name naar de onderste 6 coins van het rijtje, om de positie daarvan wat te versterken.

Nog suggesties?
Black-Deathmaandag 8 januari 2018 @ 14:38
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:35 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Alles boven de 10k
Aight
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 14:39
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:37 schreef Skv het volgende:
Mijn verdeling is nu als volgt:
-VEN 29%
-TRX 21%
- LISK 19%
- ICON 8%
- Fun 6%
- Ark 5%
- REQ 4%
- VIB 4%
- MOD 2%
- LRC 1%
Ja. Bitcoin
Rossdalemaandag 8 januari 2018 @ 14:40
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:33 schreef Skv het volgende:
Het is soms wel jammer wat het 'domme geld' doet met de waarde van sommige coins.

De leegloop van VEN is waarschijnlijk voor een groot deel volk dat geen idee heeft wat het product doet. Maar instapten omdat ze ergens lazen dat ie binnen een week duizend keer over de kop zou gaan.
Welke leegloop?

https://coinmarketcap.com/currencies/vechain/ -> Bekijk de 7d trend. De BTC prijs blijft de afgelopen dag vrijwel gelijk naar een stijging van de afgelopen dagen

Hij stabiliseert nu gewoon even. Als BTC weer aantrekt dan gaat VEN ook weer mee omhoog
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 14:41
quote:
3s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:40 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Welke leegloop?

https://coinmarketcap.com/currencies/vechain/ -> Bekijk de 7d trend

Hij stabiliseert nu gewoon even. Als BTC weer aantrekt dan gaat VEN ook weer mee omhoog
Ik bedoel leegloop qua mensen op Reddit die zich daar nu komen melden en allemaal paniekberichten plaatsen. Idem zo voor TRX. :')

Ik hoop dat VEN nog even goed doorkeldert. Dan kan ik er 10K kopen en heb ik een node :-P
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 14:41
Mooi ook hoe iemand die net nieuw is al spreekt over 'dom geld'. Alsof wij hier allemaal zo goed weten wat we aan het doen zijn. :D
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 14:42
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:41 schreef Typisch het volgende:
Mooi ook hoe iemand die net nieuw is al spreekt over 'dom geld'. Alsof wij hier allemaal zo goed weten wat we aan het doen zijn. :D
Daar heb je 100% gelijk in. :+

Ik lees me alleen wel in in de coins die ik koop. Ik snap er daarna overigens nog steeds geen hol van.
SugeLuckymaandag 8 januari 2018 @ 14:42
Klote binance, ik durf al een week niets naar m'n wallet te sturen en geen ETH er heen te sturen om nieuwe coins te kopen. Reddit staat vol klachten.

iemand hier zo'n ervaring?
Evenstarmaandag 8 januari 2018 @ 14:42
Ben benieuwd hoe ver het gaat zakken. Als BTC straks omhoog trekt gaan de alts ook weer onderuit.
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 14:43
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:42 schreef SugeLucky het volgende:
Klote binance, ik durf al een week niets naar m'n wallet te sturen en geen ETH er heen te sturen om nieuwe coins te kopen. Reddit staat vol klachten.

iemand hier zo'n ervaring?
Ik heb deze week diverse transfers gedaan van en naar Binance. Zowel met ICX, ETH, TRX als VEN. van en naar Myetherwallet.
GIng allemaal prima.
BlauweTijgermaandag 8 januari 2018 @ 14:43
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:42 schreef Skv het volgende:

[..]

Daar heb je 100% gelijk in. :+

Ik lees me alleen wel in in de coins die ik koop. Ik snap er daarna overigens nog steeds geen hol van.
Toch vind ik jou na 2 weken aardig op de hoogte van hoe alles werkt.
Rossdalemaandag 8 januari 2018 @ 14:43
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:41 schreef Typisch het volgende:
Mooi ook hoe iemand die net nieuw is al spreekt over 'dom geld'. Alsof wij hier allemaal zo goed weten wat we aan het doen zijn. :D
Ach, de meesten hier doen nog wel redelijk overwegen keuzes. Vorige week melde een collega van me nog dat hij al zijn LTC had omgezet in TRX omdat deze 150% gestegen was. M.a.w. LTC in een dip verkocht en TRX ATH.

Nu zakt TRX en stijgt LTC.

DAT is dom geld
SugeLuckymaandag 8 januari 2018 @ 14:43
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:43 schreef Skv het volgende:

[..]

Ik heb deze week diverse transfers gedaan van en naar Binance. Zowel met ICX, ETH, TRX als VEN. van en naar Myetherwallet.
GIng allemaal prima.
Ok thanks, dan ga ik het er toch maar op wagen vandaag!
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 14:44
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:43 schreef SugeLucky het volgende:

[..]

Ok thanks, dan ga ik het er toch maar op wagen vandaag!
Laatste transfer was vanochtend om 9 uur. :) Was 15 minuten later bijgeschreven.
ArnoldG0342maandag 8 januari 2018 @ 14:44
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:43 schreef SugeLucky het volgende:

[..]

Ok thanks, dan ga ik het er toch maar op wagen vandaag!
Hier vandaag ook 2 maal geld bijgeschreven. Geen problemen
xzazmaandag 8 januari 2018 @ 14:45
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:42 schreef SugeLucky het volgende:
Klote binance, ik durf al een week niets naar m'n wallet te sturen en geen ETH er heen te sturen om nieuwe coins te kopen. Reddit staat vol klachten.

iemand hier zo'n ervaring?
Laatst nog met RXP gedaan, uurtje stond het er op gevalideerd en all.
Evenstarmaandag 8 januari 2018 @ 14:45
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:41 schreef Typisch het volgende:
Mooi ook hoe iemand die net nieuw is al spreekt over 'dom geld'. Alsof wij hier allemaal zo goed weten wat we aan het doen zijn. :D
Nou ja, er is natuurlijk wel wat verschil.

Je hebt de echt kenners, die echt alle ins and outs weten van vele coins en alles er om heen.

Dan heb je een groep die zich wel inlezen in de producten waar ze in investeren (val ik onder, Skv bijvoorbeeld ook imo), maar nog lang niet alles weten, maar wel de juiste instelling hebben.

Dan nog een groep echt dom geld. Die alleen maar nieuws, reddit, 4chan volgen en ergens geld in dumpen zonder dat ze een idee hebben hoe en wat.
kthxbyemaandag 8 januari 2018 @ 14:45
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:33 schreef Skv het volgende:
Het is soms wel jammer wat het 'domme geld' doet met de waarde van sommige coins.

De leegloop van VEN is waarschijnlijk voor een groot deel volk dat geen idee heeft wat het product doet. Maar instapten omdat ze ergens lazen dat ie binnen een week duizend keer over de kop zou gaan.
Zoals jij, met TRX?
hmmmzmaandag 8 januari 2018 @ 14:45
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:41 schreef Typisch het volgende:
Mooi ook hoe iemand die net nieuw is al spreekt over 'dom geld'. Alsof wij hier allemaal zo goed weten wat we aan het doen zijn. :D
Ja ik weet dat.
SugeLuckymaandag 8 januari 2018 @ 14:46
Thanks gasten!
xzazmaandag 8 januari 2018 @ 14:46
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:45 schreef Kyran het volgende:

[..]

Is dit niet met elke markt zo? Hebben de pensioenfondsen enig idee waar ze hun geld instoppen?
Evenstarmaandag 8 januari 2018 @ 14:47
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:46 schreef xzaz het volgende:

[..]

Is dit niet met elke markt zo? Hebben de pensioenfondsen enig idee waar ze hun geld instoppen?
Ik denk dat groep echte kenners in crypto veel kleiner is. Denk je niet?
hmmmzmaandag 8 januari 2018 @ 14:48
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:46 schreef xzaz het volgende:

[..]

Is dit niet met elke markt zo? Hebben de pensioenfondsen enig idee waar ze hun geld instoppen?
Bankiers wel, dat hebben ze bewezen hoor :')_!!!
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 14:48
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:45 schreef Kyran het volgende:

[..]

Nou ja, er is natuurlijk wel wat verschil.

Je hebt de echt kenners, die echt alle ins and outs weten van vele coins en alles er om heen.

Dan heb je een groep die zich wel inlezen in de producten waar ze in investeren (val ik onder, Skv bijvoorbeeld ook imo), maar nog lang niet alles weten, maar wel de juiste instelling hebben.

Dan nog een groep echt dom geld. Die alleen maar nieuws, reddit, 4chan volgen en ergens geld in dumpen zonder dat ze een idee hebben hoe en wat.
Moest net aan een maatje van mij uitleggen dat XRP geen 15k per stuk waard gaat worden. :+

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2018 14:48:11 ]
BadVladmaandag 8 januari 2018 @ 14:48
ETH wat doe je. :(
kthxbyemaandag 8 januari 2018 @ 14:48
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:45 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Ja ik weet dat.
Ja, ik ook, denk ik wel te kunnen stellen :)
up7maandag 8 januari 2018 @ 14:48
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:33 schreef Skv het volgende:
Het is soms wel jammer wat het 'domme geld' doet met de waarde van sommige coins.

Er is weinig veranderd, sinds kort wordt op CMC veel handel in de Koreaanse Won uitgesloten wanneer de prijs te veel afwijkt van de rest van de handel. Dat gebeurde wel vaker als een prijs op een enkele exchange afwijkend gedrag vertoond maar dat is voor de Koreaanse Won bijna unaniem het geval dus werd dat gewoon meegenomen. Aangezien de markten behoorlijk afgeschermd zijn en je niet gemakkelijk kan profiteren van het verschil bleef het in stand. Munten waar veel handel in Koreaanse Won in om gaat lijken nu ineens veel minder waard.
Evenstarmaandag 8 januari 2018 @ 14:48
quote:
9s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:48 schreef Typisch het volgende:

[..]

Moest net aan een maatje van mij uitleggen dat XRP geen 15k per stuk waard gaat worden. :+
Niet? 30k dan?

:'(
BlauweTijgermaandag 8 januari 2018 @ 14:49
GEWOON HODLEN MENSEN GEEN PANIEK.
Rossdalemaandag 8 januari 2018 @ 14:49
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:48 schreef BadVlad het volgende:
ETH wat doe je. :(
Ik gok dat Nattekat net ETH heeft bijgekocht :Y
BadVladmaandag 8 januari 2018 @ 14:51
quote:
3s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:49 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Ik gok dat Nattekat net ETH heeft bijgekocht :Y
Dat zal het zijn. ;)
ArnoldG0342maandag 8 januari 2018 @ 14:52
Zat net even nieuwsbrief van Binance door te lezen. +1.3 miljoen geregistreerde users binnen 7 dagen, waarvan 3 dagen eigenlijk geen inschrijvingen meer konden plaatsvinden.

ze zaten op 3 miljoen en nu op 4.3. Gigantische aantallen, en slecht het topje van de ijsberg wat binnenkort aan de crypto begint.
SDMSIMmaandag 8 januari 2018 @ 14:53
ALLES GAAT NAAR DE KLOTE
hmmmzmaandag 8 januari 2018 @ 14:54
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:53 schreef SDMSIM het volgende:
ALLES GAAT NAAR DE KLOTE
SELL SELL SELL!!

DIT GAAT HELEMAAL VERKEERD!!!

PAK JE WINST NU HET NOG KAN!!!
Black-Deathmaandag 8 januari 2018 @ 14:55
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:54 schreef hmmmz het volgende:

[..]

SELL SELL SELL!!

DIT GAAT HELEMAAL VERKEERD!!!

PAK JE WINST NU HET NOG KAN!!!
HODL 8-)
Nalbandianmaandag 8 januari 2018 @ 14:56
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:48 schreef up7 het volgende:

[..]

Er is weinig veranderd, sinds kort wordt op CMC veel handel in de Koreaanse Won uitgesloten wanneer de prijs te veel afwijkt van de rest van de handel. Dat gebeurde wel vaker als een prijs op een enkele exchange afwijkend gedrag vertoond maar dat is voor de Koreaanse Won bijna unaniem het geval dus werd dat gewoon meegenomen. Aangezien de markten behoorlijk afgeschermd zijn en je niet gemakkelijk kan profiteren van het verschil bleef het in stand. Munten waar veel handel in Koreaanse Won in om gaat lijken nu ineens veel minder waard.
Dit is dus de reden dat XRP gekelderd is. Mooi koopmoment voor mensen om in te stappen.
richoliomaandag 8 januari 2018 @ 14:57
Blij dat ik eergisteren POWR NEO en XRP heb verkocht, nu weer inkopen
JeSuisDroppiemaandag 8 januari 2018 @ 15:00
McAfee doge shiller :') wat een mongool
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 15:01
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 14:45 schreef kthxbye het volgende:

[..]

Zoals jij, met TRX?
Hoe bedoel je?
Ronaldmaandag 8 januari 2018 @ 15:02
Toevallig dit weekend wat extra OMG, ICO en Stratis gekocht.

Net de coins die het vandaag goed doen, normaal heb ik meestal het tegenovergestelde.
richoliomaandag 8 januari 2018 @ 15:02
kut, wilde half uurtje gelden nog doge kopen
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 15:03
Lisk is in de aanbieding!
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 15:04
Mensen, je hoeft echt niet alle achterliggende techniek te kennen. Ik denk niet dat veel investeerders zich ingelezen hebben over de protocollen die bijvoorbeeld gebruikt worden voor email, GPS, mobiele telefonie voordat ze grote bedragen investeerden in de grote bedrijven achter de huidige internet / telecom branche.
leolinedancemaandag 8 januari 2018 @ 15:04
LTC bijgekocht :P
Ronaldmaandag 8 januari 2018 @ 15:05
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:02 schreef richolio het volgende:
kut, wilde half uurtje gelden nog doge kopen
Dat Doge heeft veel te zware sell walls, die gaat echt niet pumpen zoals Verge.
leolinedancemaandag 8 januari 2018 @ 15:05
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:04 schreef Roellie80 het volgende:
Mensen, je hoeft echt niet alle achterliggende techniek te kennen. Ik denk niet dat veel investeerders zich ingelezen hebben over de protocollen die bijvoorbeeld gebruikt worden voor email, GPS, mobiele telefonie voordat ze grote bedragen investeerden in de grote bedrijven achter de huidige internet / telecom branche.
Bedankt voor deze wijze les
Rossdalemaandag 8 januari 2018 @ 15:05
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:00 schreef JeSuisDroppie het volgende:
McAfee doge shiller :') wat een mongool
Haha wtf _O-

Nouja wel weer een reden om het briljante promofilmpje weer eens te posten O+

1299maandag 8 januari 2018 @ 15:06
Zware dag dit, alles rood.
leolinedancemaandag 8 januari 2018 @ 15:07
Jed1Gammaandag 8 januari 2018 @ 15:08
Koopjesdag vandaag, misschien kan ik eindelijk eens die doge inslaan.
Apekoekmaandag 8 januari 2018 @ 15:08
Snap niet dat Mcafee Doge als coin van de week presenteert. Daar is toch helemaal niets serieus aan?
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 15:08
Jed1Gammaandag 8 januari 2018 @ 15:09
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:08 schreef Apekoek het volgende:
Snap niet dat Mcafee Doge als coin van de week presenteert. Daar is toch helemaal niets serieus aan?
Mcafee begint het te snappen.🚀
Twiitchmaandag 8 januari 2018 @ 15:09
Godverdomme ik val te pletter hiero, dat wordt even hodln.
leolinedancemaandag 8 januari 2018 @ 15:10
quote:
alilamimaandag 8 januari 2018 @ 15:10
Het is vandaag maandoge.
leolinedancemaandag 8 januari 2018 @ 15:11
Gewoon full fomo in HST gaan nu
Wereldgozermaandag 8 januari 2018 @ 15:11
Ook nog maar ff wat fiat gepompt.
leolinedancemaandag 8 januari 2018 @ 15:11
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:10 schreef alilami het volgende:
Het is vandaag maandoge.
Was het maar moondag :'(
Rossdalemaandag 8 januari 2018 @ 15:12
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:08 schreef Apekoek het volgende:
Snap niet dat Mcafee Doge als coin van de week presenteert. Daar is toch helemaal niets serieus aan?
Je denkt nog steeds dat hij coins aanprijst omdat hij denkt dat deze serieuze potentie heeft voor de toekomst?
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 15:12
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:11 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Was het maar moondag :'(
Mooncoin staat op +3%

Enige lichtpuntje in mijn prutsfolio is ICX met +12%. ^O^
hmmmzmaandag 8 januari 2018 @ 15:14
Mooi al die paniek :D
Patroonmaandag 8 januari 2018 @ 15:14
De pump van McAffee is ook niet meer wat het geweest is :')
Syphixxmaandag 8 januari 2018 @ 15:15
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:11 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Was het maar moondag :'(
stiekem is het een beetje een maandag :@
Rockefellowmaandag 8 januari 2018 @ 15:16
Mooi dagje om te reloaden.
Apekoekmaandag 8 januari 2018 @ 15:17
quote:
3s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:12 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Je denkt nog steeds dat hij coins aanprijst omdat hij denkt dat deze serieuze potentie heeft voor de toekomst?
Sommige icos (Bezop, Insurepal, Universa) en coins waar hij over twittert zijn wel degelijk een goed concept. Zijn aanbeveling over Reddcoin vond ik vreemd worden maar Doge slaat alles.
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 15:18
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:05 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Bedankt voor deze wijze les
Top
annecmaandag 8 januari 2018 @ 15:21
Wat zijn jullie korte termijn (enkele dagen) verwachtingen van Ripple en LTC?
solidslayermaandag 8 januari 2018 @ 15:21
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:12 schreef Skv het volgende:

[..]

Mooncoin staat op +3%

Enige lichtpuntje in mijn prutsfolio is ICX met +12%. ^O^
Idd! Deze had ik 2 weken terug al ingeslagen :D
solidslayermaandag 8 januari 2018 @ 15:24
Mijn Wabi, icx, Link, Kin en ETN laten nog altijd een hele mooie groei zien!
Blikmaandag 8 januari 2018 @ 15:27
ten opzichte van vanochtend op -12% :(
Greysmaandag 8 januari 2018 @ 15:31
BTC stijgt, alts dalen.
BTC zakt, alts dalen.

Kan BTC gewoon weer ff een week stil blijven zitten met z'n armen over elkaar? Dank!
tha_darkmaandag 8 januari 2018 @ 15:31
Nog even wat extra fiat in iets nieuws steken.
Evenstarmaandag 8 januari 2018 @ 15:32
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:31 schreef Greys het volgende:
BTC stijgt, alts dalen.
BTC zakt, alts dalen.

Kan BTC gewoon weer ff een week stil blijven zitten met z'n armen over elkaar? Dank!
_O- true
Rossdalemaandag 8 januari 2018 @ 15:33
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:31 schreef Greys het volgende:
BTC stijgt, alts dalen.
BTC zakt, alts dalen.

Kan BTC gewoon weer ff een week stil blijven zitten met z'n armen over elkaar? Dank!
Zie je eigen onderschrift
Stokkie_maandag 8 januari 2018 @ 15:34
EBST en NMR houden mijn porto goed in balans
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 15:35
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:31 schreef Greys het volgende:
BTC stijgt, alts dalen.
BTC zakt, alts dalen.

Kan BTC gewoon weer ff een week stil blijven zitten met z'n armen over elkaar? Dank!
Ik zal 't hem zeggen.
Pleasureman_Gunthermaandag 8 januari 2018 @ 15:37
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:21 schreef annec het volgende:
Wat zijn jullie korte termijn (enkele dagen) verwachtingen van Ripple en LTC?
Even mijn glazen bol pakken..
alilamimaandag 8 januari 2018 @ 15:39
Binance

"Please be patient as we fix the current display issues. Do not spam the buy or sell buttons multiple times. Your funds are safe."

Admin on Telegram.
Klapharkmaandag 8 januari 2018 @ 15:40
Strat doet het nog aardig op deze rode dag.
hodlwavemaandag 8 januari 2018 @ 15:41
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:39 schreef alilami het volgende:
Your funds are safe
Tijd om je zorgen te gaan maken bij zo een opmerking.
xzazmaandag 8 januari 2018 @ 15:41
TRX stort echt in.
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 15:42
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:41 schreef xzaz het volgende:
TRX stort echt in.
Even hard als VEN, FUN en Lisk..
Oscar.maandag 8 januari 2018 @ 15:42
Zoin _O_
ArnoldG0342maandag 8 januari 2018 @ 15:43
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:42 schreef Skv het volgende:

[..]

Even hard als VEN en Lisk.
Alles stort op het moment even in. Net zoals mijn portfolio.
Ronaldmaandag 8 januari 2018 @ 15:43
Ik weet niet of het al gepost is, maar de daling van vandaag komt vooral omdat Coinmarketcap de Koreaanse Won trade pairs tijdelijk heeft geexclude.

Dus daardoor lijkt alles ineens lager en vinden er veel panic sells plaats.

In Korea nog bijna $22.000 voor 1 bitcoin https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/#markets
Jurian95maandag 8 januari 2018 @ 15:43
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:41 schreef xzaz het volgende:
TRX stort echt in.
Als dit instorten is, dan vind ik al dat waarschuwen dat investeren in crypto risicovol is grote onzin. :P
hmmmzmaandag 8 januari 2018 @ 15:44
21569293_179684062600253_1974397677151977472_n.jpg
einschteinmaandag 8 januari 2018 @ 15:44
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:41 schreef xzaz het volgende:
TRX stort echt in.
Hij begon gisteren juist weer een beetje bij te trekken. ;(
Rossdalemaandag 8 januari 2018 @ 15:45
Ach even wachten tot BTC weer stabiel wordt, dan laat Justin weer twee scheten en schiet TRX als een raket terug omhoog
Jurian95maandag 8 januari 2018 @ 15:45
Ik dacht overigens dat een SEPA betaling normaal gesproken 24 uur duurt?
Pleasureman_Gunthermaandag 8 januari 2018 @ 15:46
Portfolio -19% in 24h.. :{

Ach ja.. HOLD! _O_
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 15:47
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:46 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Portfolio -19% in 24h.. :{

Ach ja.. HOLD! _O_
Ik zit inmiddels ook op -19! *O*
Oscar.maandag 8 januari 2018 @ 15:47
10 procent pas _O_
Ticootjemaandag 8 januari 2018 @ 15:47
Vandaag in REP, OMG en ETH zitten :9
Oscar.maandag 8 januari 2018 @ 15:47
Wat ga ik bijkopen deze keer. Ik denk Ripple
Roces18maandag 8 januari 2018 @ 15:48
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:43 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik weet niet of het al gepost is, maar de daling van vandaag komt vooral omdat Coinmarketcap de Koreaanse Won trade pairs tijdelijk heeft geexclude.

Dus daardoor lijkt alles ineens lager en vinden er veel panic sells plaats.

In Korea nog bijna $22.000 voor 1 bitcoin https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/#markets
Tijdelijk?

Ik vind het maar vaag. Toegeven , CMC is een populaire website, maar hoe kan dat zo'n invloed op de prijs hebben sinds het een kwestie is van vraag en aanbod. Die Koreanen zijn gewoon gek dat ze op Koreaanse exchanges blijven! Volgens mij heeft iedereen na de CMC exclusion gewoon alles van de hand gedaan om verlies te voorkomen.
ArnoldG0342maandag 8 januari 2018 @ 15:48
zo, het gaat nu even hard, bitcoin gaat ook lekker onderuit en staat op nummer 1 van hardste dalers in mijn favorietenlijst.
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 15:49
PAC op -50% :')
Wereldgozermaandag 8 januari 2018 @ 15:49
Crash _O_
Patroonmaandag 8 januari 2018 @ 15:49
Afgelopen uur: -3.06%
Vandaag -13%
Afgelopen 3 dagen: -0,65%
Afgelopen 7 dagen: +96%
Afgelopen 30 dagen: +204,65%

Niks aan het handje ^O^
Rossdalemaandag 8 januari 2018 @ 15:49
Al mijn coins in het rood vandaag, behalve Waves. Dat ben ik niet gewend! De laatste tijd was het vooral andersom :P

Wavesgenot _O_
BaasJ04maandag 8 januari 2018 @ 15:50
Allememachisch - ik opende mijn Delta app eventjes. Volgens mij van schrik ligt mijn telefoon enkele honderden meters verderop. Of zoals Marco Borsato zou zingen:

Jurian95maandag 8 januari 2018 @ 15:50
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:49 schreef Skv het volgende:
PAC op -50% :')
Die kan alleen maar op +100 en -50 staan hè. Omdat die wisselt tussen 0.00000001 en 0.00000002.
Roces18maandag 8 januari 2018 @ 15:51
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:50 schreef Jurian95 het volgende:

[..]

Die kan alleen maar op +100 en -50 staan hè. Omdat die wisselt tussen 0.00000001 en 0.00000002.
Koop voor 1 miljoen euro PAC op 0.00000001 , verkoop PAC op 0.00000002
1 miljoen winst! :)
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 15:51
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:50 schreef Jurian95 het volgende:

[..]

Die kan alleen maar op +100 en -50 staan hè. Omdat die wisselt tussen 0.00000001 en 0.00000002.
Ah. :')
coinfreakmaandag 8 januari 2018 @ 15:52
Veel crypto's dalen (flink) in waarde, het is weer eens zover... 8-)
Het trekt wel weer bij, mooi is wel dat er enkele crypto's zijn waarbij de verliezen meevallen zoals Waves! *O*
Jurian95maandag 8 januari 2018 @ 15:53
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:51 schreef Roces18 het volgende:

[..]

Koop voor 1 miljoen euro PAC op 0.00000001 , verkoop PAC op 0.00000002
1 miljoen winst! :)
Hier heb ik wel aan zitten denken. Maar dan niet 1 miljoen.
Kans lijkt me vrij groot dat die binnenkort wel weer naar +100% gaat....

Maar er zit ongetwijfeld een addertje onder het gras, wie verklaart hem?
Pleasureman_Gunthermaandag 8 januari 2018 @ 15:53
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:47 schreef Skv het volgende:

[..]

Ik zit inmiddels ook op -19! *O*
Zit even in de grafiek van Delta te kijken, ik zit weer op het niveau van zaterdagochtend. Valt allemaal wel mee ;)
MichelWuytsmaandag 8 januari 2018 @ 15:54
quote:
7s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:49 schreef Skv het volgende:
PAC op -50% :')
Pac klopt dan ook niet zolang cryptopia down is. Je kunt alleen maar voor 1 sat of 2 sat verhandelen. Is dubbel zoveel dus.
Evenstarmaandag 8 januari 2018 @ 15:54
Is dit nu echt allemaal resultaat van panic sells in combinatie met het excluden van de Koreaanse exchanges?
Wereldgozermaandag 8 januari 2018 @ 15:54
stop eens met panic sellen :(
richoliomaandag 8 januari 2018 @ 15:54
Damn, gaat hard ineens. Misschien toch te vroeg ingekocht weer
deleriouzmaandag 8 januari 2018 @ 15:55
Lekker bloedbad vandaag. Goed moment om extra in te slaan.
Patroonmaandag 8 januari 2018 @ 15:55
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:54 schreef richolio het volgende:
Damn, gaat hard ineens. Misschien toch te vroeg ingekocht weer
Je zal nooit op het laagste punt inkopen en hoogste punt verkopen..
richoliomaandag 8 januari 2018 @ 15:56
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:55 schreef Patroon het volgende:

[..]

Je zal nooit op het laagste punt inkopen en hoogste punt verkopen..
Weet ik. Is ook niet erg
Skvmaandag 8 januari 2018 @ 15:56
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:55 schreef Patroon het volgende:

[..]

Je zal nooit op het laagste punt inkopen en hoogste punt verkopen..
Ik zat net lekker in mijn nopjes te zijn met mezelf dat ik TRX verkocht op 13,5 cent vanochtend.

Tot ik me bedacht dat ik het in andere alts weer heb onderverdeeld die nóg harder zijn gezakt :').
DeLoetmaandag 8 januari 2018 @ 15:59
Goed moment om extra VEN te kopen ?
Wereldgozermaandag 8 januari 2018 @ 15:59
602417c03dfc740728c750b46856fea95740e88148564eff000881eecc401237.jpg
Evenstarmaandag 8 januari 2018 @ 15:59
damn btc stond gisteren nog 17k aan te tikken ...
Ronaldmaandag 8 januari 2018 @ 15:59
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:48 schreef Roces18 het volgende:

[..]

Tijdelijk?

Ik vind het maar vaag. Toegeven , CMC is een populaire website, maar hoe kan dat zo'n invloed op de prijs hebben sinds het een kwestie is van vraag en aanbod. Die Koreanen zijn gewoon gek dat ze op Koreaanse exchanges blijven! Volgens mij heeft iedereen na de CMC exclusion gewoon alles van de hand gedaan om verlies te voorkomen.
Deze daling herstelt wel snel als men inziet dat het door coinmarketcap kwam.
tha_darkmaandag 8 januari 2018 @ 15:59
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:59 schreef DeLoet het volgende:
Goed moment om extra VEN te kopen ?
Goed moment om alles bij te kopen.
Evenstarmaandag 8 januari 2018 @ 16:00
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:59 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Deze daling herstelt wel snel als men inziet dat het door coinmarketcap kwam.
Het is toch belachelijk dat een site zoveel invloed kan hebben. Te dom om te poepen sommige mensen als ze daardoor nu alles verkopen.
ArnoldG0342maandag 8 januari 2018 @ 16:00
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:59 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Deze daling herstelt wel snel als men inziet dat het door coinmarketcap kwam.
coinmarketcap? wat is dat? Meeste mensen weten niet eens wat dat is. Ze gaan gewoon in als de koers op groen staat. Mensen die nu verkopen behoren ook tot die groep.
Harry_Turtlemaandag 8 januari 2018 @ 16:01
Zo dat is vandaag al 20% daling. Pittig! Trekt vast wel weer bij, nog steeds verviervoudigd sinds begin december.
solidslayermaandag 8 januari 2018 @ 16:01
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:00 schreef ArnoldG0342 het volgende:

[..]

coinmarketcap? wat is dat? Meeste mensen weten niet eens wat dat is. Ze gaan gewoon in als de koers op groen staat. Mensen die nu verkopen behoren ook tot die groep.
today's FOMO'ers are tomorrows panic sellers
Patroonmaandag 8 januari 2018 @ 16:01
Ik heb 1k ingelegd en portfolio is nog 4k. Zou die helemaal terug naar 1k zakken? :D
Greysmaandag 8 januari 2018 @ 16:01
Panic sellers die hun zooi over een paar uur weer duurder terug gaan kopen. Zucht.

giphy.gif
Ronaldmaandag 8 januari 2018 @ 16:04
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:00 schreef Kyran het volgende:

[..]

Het is toch belachelijk dat een site zoveel invloed kan hebben. Te dom om te poepen sommige mensen als ze daardoor nu alles verkopen.
Ach ja die site is ook maar een index voor de gemiddelde prijs, ze excluden eigenlijk wel vaker grote afwijkingen (vaak gaat dat automatisch, 'outlier detected').

Als de prijs op 1 exchange 30/40% hoger is krijg je wel rare getallen.
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 16:06
-500euro in nog geen 24uur :D en dat met speel geld, wou vorige week nog flink deel in pompen geluk dat de meeste sites niet werkten :D
Ralphmeistermaandag 8 januari 2018 @ 16:06
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 10:08 schreef MichelWuyts het volgende:

[..]

Wat. Is dezelfde reactie?:P
Ik bedoelde onderstaande, niet alles gaat in een dag x2, als je er wat langer inzit weet je dat er ook mindere dagen zijn.

quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 09:24 schreef MichelWuyts het volgende:

[..]

Als je het per dag bekijkt wel. Als je het over een week bekijkt is het mooie gezonde stijging.
ArnoldG0342maandag 8 januari 2018 @ 16:07
200 dollar te gaan naar inzet ^O^

-27% binnen 8 uur
Evenstarmaandag 8 januari 2018 @ 16:07
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:04 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Ach ja die site is ook maar een index voor de gemiddelde prijs, ze excluden eigenlijk wel vaker grote afwijkingen (vaak gaat dat automatisch, 'outlier detected').

Als de prijs op 1 exchange 30/40% hoger is krijg je wel rare getallen.
Snap ik, de site doet ook niks fout. Als de reden van daling echter echt alleen zou liggen aan dat de cijfers daar opeens lager uitvallen is het wel belachelijk. Natuurlijk kijken de meeste mensen gewoon naar de grafieken en gaan panic sellen zonder ook maar 1 seconde na te denken.
Wereldgozermaandag 8 januari 2018 @ 16:07
Fiat bijgepompt, portfolio gewoon weer op 0% vandaag :7 (zolang het duurt :') )
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 16:08
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:07 schreef Kyran het volgende:

[..]

Snap ik, de site doet ook niks fout. Als de reden van daling echter echt alleen zou liggen aan dat de cijfers daar opeens lager uitvallen is het wel belachelijk. Natuurlijk kijken de meeste mensen gewoon naar de grafieken en gaan panic sellen zonder ook maar 1 seconde na te denken.
Waar net nog 100miljard totale marktwaarde "verdampte" is het ondertussen 180 miljard, toch wel zo;n 20% van het totale :)

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2018 16:08:25 ]
BlauweTijgermaandag 8 januari 2018 @ 16:08
-20.68% _O_ Hodlen _O_ Instapmomenten _O_ XLM !! TRX!! woohowohwhoo
Ticootjemaandag 8 januari 2018 @ 16:10
ok.. stop even nu...
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 16:11
In navolging van Blue Monday (de meest deprimereinde dag)
En Black Monday (de stock markt crash)
Vandaag de Orange Monday? BTC crash
BakkenKappenmaandag 8 januari 2018 @ 16:11
ETH kegelt ook in elkaar de tering _O-
Wereldgozermaandag 8 januari 2018 @ 16:12
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:08 schreef BlauweTijger het volgende:
-20.68% _O_ Hodlen _O_ Instapmomenten _O_ XLM !! TRX!! woohowohwhoo
Goedkope Liskjes :9~
ArnoldG0342maandag 8 januari 2018 @ 16:12
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:11 schreef BakkenKappen het volgende:
ETH kegelt ook in elkaar de tering _O-
Dit doet nattekat ook wel wat pijn denk ik. Al houdt die onder de streep nog winst van de afgelopen weken.
xminatormaandag 8 januari 2018 @ 16:13
Altijd houden aan je strategie. Ik had wat fiat liggen om erin te pompen bij een dip. Echter gisteren andere muntjes meegekocht _O-
Sala-adinmaandag 8 januari 2018 @ 16:13
Van 230% naar 160% in paar uur tijd. FUN zit mij het meest dwars, 3 dagen geledeg gekocht voor 18 cent gvd.
einschteinmaandag 8 januari 2018 @ 16:14
Nog eventjes wat fiat er in gepompt. Twijfel alleen tussen wat ik er voor wil halen; LSK, VEN, FUN of XLM. Al die keuzes. ;(
BlauweTijgermaandag 8 januari 2018 @ 16:14
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:13 schreef Sala-adin het volgende:
Van 230% naar 160% in paar uur tijd. FUN zit mij het meest dwars, 3 dagen geledeg gekocht voor 18 cent gvd.
Lekker Hodlen joh. Die stijgt wel weer.
Jurian95maandag 8 januari 2018 @ 16:15
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:12 schreef ArnoldG0342 het volgende:

[..]

Dit doet nattekat ook wel wat pijn denk ik. Al houdt die onder de streep nog winst van de afgelopen weken.
Zo hard crasht die toch niet? :?
Ronaldmaandag 8 januari 2018 @ 16:15
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:13 schreef Sala-adin het volgende:
Van 230% naar 160% in paar uur tijd. FUN zit mij het meest dwars, 3 dagen geledeg gekocht voor 18 cent gvd.
FUN was puur een pump van 4 naar 20 cent zoals Verge (zelfde geldt voor POET).

Maar de penny coins zijn nu zo ongeveer op inmiddels, althans op Binance.
up7maandag 8 januari 2018 @ 16:15
Rule no 1: HODL of anders:

ArnoldG0342maandag 8 januari 2018 @ 16:15
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:15 schreef Jurian95 het volgende:

[..]

Zo hard crasht die toch niet? :?
van 1200 max naar 950 zojuist. $
Maar zojuist weer berg erbij. Herstel ietswat
BaasJ04maandag 8 januari 2018 @ 16:15
Bij LiteBit kan je weer niets kopen helaas. Dit is inderdaad wel weer een momentje op lekker in te slaan. We huilen nu hard, maar over een week lachen we weer (hoop ik).
Jurian95maandag 8 januari 2018 @ 16:16
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:15 schreef ArnoldG0342 het volgende:

[..]

van 1200 max naar 950 zojuist. $
Ja omdat BTC naar beneden ging. ETH/BTC koers viel reuze mee.

BTC lijkt de weg omhoog weer gevonden te hebben.
ArnoldG0342maandag 8 januari 2018 @ 16:17
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:16 schreef Jurian95 het volgende:

[..]

Ja omdat BTC naar beneden ging. ETH/BTC koers viel reuze mee.

BTC lijkt de weg omhoog weer gevonden te hebben.
Goede les. Thanks ^O^
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 16:18
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:15 schreef BaasJ04 het volgende:
Bij LiteBit kan je weer niets kopen helaas. Dit is inderdaad wel weer een momentje op lekker in te slaan. We huilen nu hard, maar over een week lachen we weer (hoop ik).
_O- Litebit mag echt de tering krijgen. Altijd wanneer er een crash is sluiten ze de boel omdat ze anders goedkoop aan mensen moeten verkopen :') Gierige kut flikkers.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2018 16:18:59 ]
Blikmaandag 8 januari 2018 @ 16:20
Rollercoaster ride dit zeg... :)
Zwansenmaandag 8 januari 2018 @ 16:20
Zijn er oorzaken aan te wijzen voor deze daling? :)
Greysmaandag 8 januari 2018 @ 16:20
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:15 schreef BaasJ04 het volgende:
Bij LiteBit kan je weer niets kopen helaas. Dit is inderdaad wel weer een momentje op lekker in te slaan. We huilen nu hard, maar over een week lachen we weer (hoop ik).
Een week? Ik denk zelf binnen een paar uur. Maar mijn glazen bol is niet alwetend uiteraard.
June.maandag 8 januari 2018 @ 16:20
Net nog maar wat ethers bijgekocht en lisk..
Black-Deathmaandag 8 januari 2018 @ 16:21
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 15:49 schreef Patroon het volgende:
Afgelopen uur: -3.06%
Vandaag -13%
Afgelopen 3 dagen: -0,65%
Afgelopen 7 dagen: +96%
Afgelopen 30 dagen: +204,65%

Niks aan het handje ^O^
Dit dus.
V.maandag 8 januari 2018 @ 16:21
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:20 schreef Zwansen het volgende:
Zijn er oorzaken aan te wijzen voor deze daling? :)
Nieuwjaarsdip.
Ronaldmaandag 8 januari 2018 @ 16:22
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:20 schreef Greys het volgende:

[..]

Een week? Ik denk zelf binnen een paar uur. Maar mijn glazen bol is niet alwetend uiteraard.
Denk idd vanavond al weer alle prijzen normaal, dit komt volledige door het uitsluiten van de koreaanse prijzen.
BaasJ04maandag 8 januari 2018 @ 16:22
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:22 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Denk idd vanavond al weer alle prijzen normaal, dit komt volledige door het uitsluiten van de koreaanse prijzen.
Zou fijn zijn! Dan open ik de Delta app met iets meer plezier.
deleriouzmaandag 8 januari 2018 @ 16:23
CMC

giphy.gif
einschteinmaandag 8 januari 2018 @ 16:23
Maar even wat VEN er bij gekocht én XLM.
Ronaldmaandag 8 januari 2018 @ 16:23
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:20 schreef June. het volgende:
Net nog maar wat ethers bijgekocht en lisk..
Slim, ETH knalt al weer met 1000$ omhoog op coinbase in enkele seconden

https://cryptowat.ch/gdax/ethusd
ArnoldG0342maandag 8 januari 2018 @ 16:23
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:22 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Denk idd vanavond al weer alle prijzen normaal, dit komt volledige door het uitsluiten van de koreaanse prijzen.
Eeen serieuze vraag. De market cap is momenteel 668 miljard volgens mijn bron. Denk jij dat er zo snel weer 100 miljard bij komt? (Ik zie het namelijk ook weer gebeuren).
Waar komt dat geld zo snel dan weer vandaan?
Sala-adinmaandag 8 januari 2018 @ 16:24
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:14 schreef BlauweTijger het volgende:

[..]

Lekker Hodlen joh. Die stijgt wel weer.
Hold sws wel, maar complete dips op alle coins komt altijd zo random vandaar dat ik baal. Maar fuck het over 2 maanden zal ik vast weer van vreugde in de lucht springen
De-iets-tedikkewielrennermaandag 8 januari 2018 @ 16:24
Faillissement is aangevraagd de tering :')
BlauweTijgermaandag 8 januari 2018 @ 16:24
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:23 schreef einschtein het volgende:
Maar even wat VEN er bij gekocht én XLM.
Ik ga ook wat XLM kopen denk ik zo
SugeLuckymaandag 8 januari 2018 @ 16:24
net wat SUB gekocht. Was dit al dagen van plan, nu was een mooi moment.
Greysmaandag 8 januari 2018 @ 16:24
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:23 schreef ArnoldG0342 het volgende:

[..]

Eeen serieuze vraag. De market cap is momenteel 668 miljard volgens mijn bron. Denk jij dat er zo snel weer 100 miljard bij komt?
Het ging er toch ook razendsnel af? Waarom zou het er niet snel weer bij kunnen komen? :)
BlauweTijgermaandag 8 januari 2018 @ 16:25
Denk dat alles naar de klote lijk tomdat de koren markter exhange niet meer word toegelaten?
Sala-adinmaandag 8 januari 2018 @ 16:25
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:18 schreef vigen98 het volgende:

[..]

_O- Litebit mag echt de tering krijgen. Altijd wanneer er een crash is sluiten ze de boel omdat ze anders goedkoop aan mensen moeten verkopen :') Gierige kut flikkers.
Vieze kanjer site is dat zeg idd.
einschteinmaandag 8 januari 2018 @ 16:25
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:24 schreef BlauweTijger het volgende:

[..]

Ik ga ook wat XLM kopen denk ik zo
Ik had sowieso nog wat dust van XLM, dus ach, scheelt weer. :')
iPancakeMixmaandag 8 januari 2018 @ 16:25
Portfolio vandaag met 30% gedaald, jammer dat ik geen geld heb om in deze dip wat VEN en REQ bij te kopen :P
Ronaldmaandag 8 januari 2018 @ 16:26
Ik moet zeggen dat ik net voor oud & nieuw een serieuze -30%/40% verwachtte voor Bitcoin.

Maar nu is er totaal niks aan de hand, dit is 100% panic selling, totaal idioot.

Zou eigenlijk bij willen kopen, maar toevallig afgelopen weekend al gedaan.
ArnoldG0342maandag 8 januari 2018 @ 16:26
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:24 schreef Greys het volgende:

[..]

Het ging er toch ook razendsnel af? Waarom zou het er niet snel weer bij kunnen komen? :)
Omdat er bij een daling van 25% een groei van 33% benodigd is.
Ik heb altijd het idee dat dat dan langer gaat duren. Ik ben nog nieuw in crypto, en zie inmiddels dat niks te gek is.

Iniedergeval heb ik geen panic sell gedaan. Wel heb ik van mijn minder gedaalde ETh > LSK gekocht.
DeLoetmaandag 8 januari 2018 @ 16:27
VEN en LSK gekocht 8-)
Wereldgozermaandag 8 januari 2018 @ 16:27
Lsk kopen op 187k sat, koffie halen, nu 203k sat _O-
Greysmaandag 8 januari 2018 @ 16:27
Vooral in m'n eerste weken, echt élke keer als ik in paniek m'n zooi zat te sellen omdat ik bang was dat het nog veel lager ging kon ik een paar uur later grommend m'n coins tegen een hogere prijs terug gaan zitten kopen. Elke keer spijt. Dus lesje(s) geleerd.

Als er zo'n duik is, ga lekker ff Netflixen of eindelijk wat voor je baas doen en een tijdje je Blockfolio of Delta niet openen. Over korte tijd vraag je je af waar je je in godsnaam druk om zat te maken.
poebzmaandag 8 januari 2018 @ 16:27
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:26 schreef ArnoldG0342 het volgende:

[..]

Omdat er bij een daling van 25% een groei van 33% benodigd is.
Ik heb altijd het idee dat dat dan langer gaat duren. Ik ben nog nieuw in crypto, en zie inmiddels dat niks te gek is.
Het is absoluut nog steeds hetzelfde aantal..
Black-Deathmaandag 8 januari 2018 @ 16:28
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:27 schreef Greys het volgende:
Vooral in m'n eerste weken, echt élke keer als ik in paniek m'n zooi zat te sellen omdat ik bang was dat het nog veel lager ging kon ik een paar uur later meer grommend m'n coins tegen een hogere prijs terug gaan zitten kopen. Elke keer spijt. Dus lesje(s) geleerd.

Als er zo'n duik is, ga lekker ff Netflixen of eindelijk wat voor je baas doen en een tijdje je Blockfolio of Delta niet openen. Over korte tijd vraag je je af waar je je in godsnaam druk om zat te maken.
_O-
Patroonmaandag 8 januari 2018 @ 16:29
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:27 schreef Greys het volgende:
Vooral in m'n eerste weken, echt élke keer als ik in paniek m'n zooi zat te sellen omdat ik bang was dat het nog veel lager ging kon ik een paar uur later meer grommend m'n coins tegen een hogere prijs terug gaan zitten kopen. Elke keer spijt. Dus lesje(s) geleerd.

Als er zo'n duik is, ga lekker ff Netflixen of eindelijk wat voor je baas doen en een tijdje je Blockfolio of Delta niet openen. Over korte tijd vraag je je af waar je je in godsnaam druk om zat te maken.
Zit er nog maar 2 maanden in, maar erg herkenbaar.
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 16:29
https://coinmarketcap.com/currencies/neblio/

+91%
BlauweTijgermaandag 8 januari 2018 @ 16:30
quote:
fuck die ken ik niet
iPancakeMixmaandag 8 januari 2018 @ 16:30
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:29 schreef Patroon het volgende:

[..]

Zit er nog maar 2 maanden in, maar erg herkenbaar.
2 weken hier, slechts 2 dips meegemaakt (inclusief deze) maar omdat de community er zo op hamert dat je niet moet panic sellen ben ik gelukkig nog niet de fout in gegaan :P
leolinedancemaandag 8 januari 2018 @ 16:30
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:18 schreef vigen98 het volgende:

[..]

_O- Litebit mag echt de tering krijgen. Altijd wanneer er een crash is sluiten ze de boel omdat ze anders goedkoop aan mensen moeten verkopen :') Gierige kut flikkers.
Nee, Litebit zit sowieso met een capaciteitsprobleem. Eind van de maand gaan ze verhuizen en kunnen ze meer personeel kwijt :)
BakkenKappenmaandag 8 januari 2018 @ 16:30
quote:
Wat doe jij? Gewoon CMC openen sorteren op % en dan hier posten of? :P

Vertel wat over het team, use case, tech of iets.
BakkenKappenmaandag 8 januari 2018 @ 16:31
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:30 schreef iPancakeMix het volgende:

[..]

2 weken hier, slechts 2 dips meegemaakt (inclusief deze) maar omdat de community er zo op hamert dat je niet moet panic sellen ben ik gelukkig nog niet de fout in gegaan :P
HODL > ALLES.
TwztIdmaandag 8 januari 2018 @ 16:31
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:25 schreef iPancakeMix het volgende:
Portfolio vandaag met 30% gedaald, jammer dat ik geen geld heb om in deze dip wat VEN en REQ bij te kopen :P
Ik heb het geld wel, maar tegen de tijd dat het allemaal verstuurd en omgezet is ben je 8 uur verder :')

Dus ik begin er maar niet aan.. stop er over paar weken wel weer wat geld in..
Black-Deathmaandag 8 januari 2018 @ 16:31
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:30 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Nee, Litebit zit sowieso met een capaciteitsprobleem. Eind van de maand gaan ze verhuizen en kunnen ze meer personeel kwijt :)
Maar dit heeft toch ook gewoon te maken met geautomatiseerde processen?
BadVladmaandag 8 januari 2018 @ 16:32
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:27 schreef Greys het volgende:
Vooral in m'n eerste weken, echt élke keer als ik in paniek m'n zooi zat te sellen omdat ik bang was dat het nog veel lager ging kon ik een paar uur later grommend m'n coins tegen een hogere prijs terug gaan zitten kopen. Elke keer spijt. Dus lesje(s) geleerd.

Als er zo'n duik is, ga lekker ff Netflixen of eindelijk wat voor je baas doen en een tijdje je Blockfolio of Delta niet openen. Over korte tijd vraag je je af waar je je in godsnaam druk om zat te maken.
Maar ik heb geen Netflix of een baas. :'(
Greysmaandag 8 januari 2018 @ 16:33
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:30 schreef iPancakeMix het volgende:

[..]

2 weken hier, slechts 2 dips meegemaakt (inclusief deze) maar omdat de community er zo op hamert dat je niet moet panic sellen ben ik gelukkig nog niet de fout in gegaan :P
Als je elke seconde naar de koers kunt staren kan je best proberen te verkopen aan het begin van een dip en lager terugkopen, maar vaak is het zo dat als je dan ook maar éven niet oplet je je zooi weer duurder terug moet gaan kopen. Tis tricky. Negen van de tien keer is het echt beter om het gewoon maar even uit te zitten.
Wereldgozermaandag 8 januari 2018 @ 16:34
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:32 schreef BadVlad het volgende:

[..]

Maar ik heb geen Netflix of een baas. :'(
Ga een rondje toeren in je lambo
alilamimaandag 8 januari 2018 @ 16:34
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:20 schreef Zwansen het volgende:
Zijn er oorzaken aan te wijzen voor deze daling? :)
Grote jongens die paniek willen zaaien onder de weak hands en hun coins goedkoop willen overnemen. Later verkopen ze die coins weer duur terug aan de weak hands. Rinse. Repeat.
einschteinmaandag 8 januari 2018 @ 16:34
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:29 schreef Patroon het volgende:

[..]

Zit er nog maar 2 maanden in, maar erg herkenbaar.
Ik net ander halve week, maar panic sellen is uit den boze. Maar ondertussen naar je portfolio kijken doet dan wel echt pijn, hoor. :')
Greysmaandag 8 januari 2018 @ 16:34
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:32 schreef BadVlad het volgende:

[..]

Maar ik heb geen Netflix of een baas. :'(
Ow! De teckel van de tante van de slager van je buurvrouw uitlaten een optie? :7
BlauweTijgermaandag 8 januari 2018 @ 16:35
Zie hieronder reden voor het crashen van de prijzen.

2ntegsi.jpg
solidslayermaandag 8 januari 2018 @ 16:35
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:13 schreef Sala-adin het volgende:
Van 230% naar 160% in paar uur tijd. FUN zit mij het meest dwars, 3 dagen geledeg gekocht voor 18 cent gvd.
Aangekocht op 4 cent :D no worries here. Gewoon hodlen
leolinedancemaandag 8 januari 2018 @ 16:36
Had HST bij moeten kopen in de 'dip' :(
hodlwavemaandag 8 januari 2018 @ 16:36
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:34 schreef Greys het volgende:

[..]

Ow! De teckel van de tante van de slager van je buurvrouw uitlaten een optie? :7
Je zegt verkapt dat hij Doge aan moet schaffen!
Patroonmaandag 8 januari 2018 @ 16:36
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:34 schreef Greys het volgende:

[..]

Ow! De teckel van de tante van de slager van je buurvrouw uitlaten een optie? :7
Ik eet uit stress een roll toffifee op ;)
Blikmaandag 8 januari 2018 @ 16:37
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:25 schreef iPancakeMix het volgende:
Portfolio vandaag met 30% gedaald, jammer dat ik geen geld heb om in deze dip wat VEN en REQ bij te kopen :P
Same here, wil graag wat bijkopen maar dat schiet niet op als je niks op de exchange hebt staan dat je zo kunt omwisselen
TwztIdmaandag 8 januari 2018 @ 16:37
Wat ik me afvraag, zijn er eigenlijk coins die al een tijdje meedraaien waar van de waarde op een gegeven moment dik is gechrashed en er nooit meer bovenop gekomen?
Wereldgozermaandag 8 januari 2018 @ 16:37
quote:
2s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:35 schreef BlauweTijger het volgende:
Zie hieronder reden voor het crashen van de prijzen.

[ afbeelding ]
Punt 5, goed argument
solidslayermaandag 8 januari 2018 @ 16:37
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:27 schreef Wereldgozer het volgende:
Lsk kopen op 187k sat, koffie halen, nu 203k sat _O-
Nice! helaas kan ik niet bijkopen, anders had ik mijn maand salaris nu erin gepompt :D
Patroonmaandag 8 januari 2018 @ 16:38
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:33 schreef Greys het volgende:

[..]

Als je elke seconde naar de koers kunt staren kan je best proberen te verkopen aan het begin van een dip en lager terugkopen, maar vaak is het zo dat als je dan ook maar éven niet oplet je je zooi weer duurder terug moet gaan kopen. Tis tricky. Negen van de tien keer is het echt beter om het gewoon maar even uit te zitten.
Dat bijkopen in een dip is niet zo moeilijk, maar het hoog verkopen (vlak voor een dip) is het lastigste van alles, want iets wat stijgt verkoop je niet zo graag.
Ronaldmaandag 8 januari 2018 @ 16:39
Dit had ik trouwens nog gemist vandaag, zou ook nog negatief kunnen uitpakken voor bitcoin, maar op zich zal dat wel ergens anders opgevangen worden

https://news.vice.com/en_(...)rations-in-the-world
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 16:40
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:37 schreef TwztId het volgende:
Wat ik me afvraag, zijn er eigenlijk coins die al een tijdje meedraaien waar van de waarde op een gegeven moment dik is gechrashed en er nooit meer bovenop gekomen?
ja hoor
https://coinmarketcap.com/currencies/maidsafecoin/
was eerst een top coin qua prijs bijvoorbeeld :+

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2018 16:40:28 ]
Roces18maandag 8 januari 2018 @ 16:41
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:15 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

FUN was puur een pump van 4 naar 20 cent zoals Verge (zelfde geldt voor POET).

Maar de penny coins zijn nu zo ongeveer op inmiddels, althans op Binance.
Fun is anders een coin MET partners en een echte use case. Die zie ik Q2 wel flink stijgen
Ralphmeistermaandag 8 januari 2018 @ 16:42
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:16 schreef Jurian95 het volgende:

[..]

Ja omdat BTC naar beneden ging. ETH/BTC koers viel reuze mee.

BTC lijkt de weg omhoog weer gevonden te hebben.
ETH in BTC ook -10% tov de top van vannacht:

https://coinmarketcap.com/currencies/ethereum/ op 1d
Greysmaandag 8 januari 2018 @ 16:42
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:36 schreef Patroon het volgende:

[..]

Ik eet uit stress een roll toffifee op ;)
Die bestaan niet in een rol!
Alleen in een gouden doosje. O+
Toch? Tóch??
Thieskemaandag 8 januari 2018 @ 16:42
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:39 schreef Ronaldsen het volgende:
Dit had ik trouwens nog gemist vandaag, zou ook nog negatief kunnen uitpakken voor bitcoin, maar op zich zal dat wel ergens anders opgevangen worden

https://news.vice.com/en_(...)rations-in-the-world
Zolang die miners niet van de 1 op andere dag massaal gesloten worden maar gewoon een voor 1 om de paar weken de deuren moeten sluiten is er niks aan de hand. Dan zorgt de difficulty change (eens in de 2 weken) van BTC er automatisch voor dat er gewoon iedere 10 minuten een block gemined blijft worden.

Als ze wel van de een op andere dag allemaal dicht gegooid worden ontstaat er wel een groot probleem omdat dan het aantal onverwerkte transacties nog verder en hard op zal lopen. Maar dat scenario lijkt me niet echt realistisch.
Greysmaandag 8 januari 2018 @ 16:44
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:38 schreef Patroon het volgende:

[..]

Dat bijkopen in een dip is niet zo moeilijk, maar het hoog verkopen (vlak voor een dip) is het lastigste van alles, want iets wat stijgt verkoop je niet zo graag.
Lager terugkopen is ook niet altijd even makkelijk. Kwam ik achter toen ik nog niet zo lang meedeed en dacht 'zo, verkocht, nu even een kwartiertje van m'n werk naar huis rijden en dan koop ik het zo lager weer terug'. En dat het dan alweer hoger was :@ }:|

Al doende leert men enzo.
Xeormaandag 8 januari 2018 @ 16:45
Vandaag veel in het rood maar nog steeds ruim boven mijn inleg :P
BakkenKappenmaandag 8 januari 2018 @ 16:46
quote:
1s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:44 schreef Greys het volgende:

[..]

Lager terugkopen is ook niet altijd even makkelijk. Kwam ik achter toen ik nog niet zo lang meedeed en dacht 'zo, verkocht, nu even een kwartiertje van m'n werk naar huis rijden en dan koop ik het zo lager weer terug'. En dat het dan alweer hoger was :@ }:|

Al doende leert men enzo.
Wat je wel kunt doen is een deel HODLEN (bijvoorbeeld 20 LISK) en met 2 LISK daytraden en zo proberen heel langzaam je stack vergroten.
BakkenKappenmaandag 8 januari 2018 @ 16:46
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:45 schreef Xeor het volgende:
Vandaag veel in het rood maar nog steeds ruim boven mijn inleg :P
Het moet ook wel heel hard instorten wil ik onder mijn inleg komen.
Jurian95maandag 8 januari 2018 @ 16:46
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:42 schreef Ralphmeister het volgende:

[..]

ETH in BTC ook -10% tov de top van vannacht:

https://coinmarketcap.com/currencies/ethereum/ op 1d
Kijk eens om 22:30 gisteravond dan.
Nattekatmaandag 8 januari 2018 @ 16:47
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:40 schreef Typisch het volgende:

[..]

ja hoor
https://coinmarketcap.com/currencies/maidsafecoin/
was eerst een top coin qua prijs bijvoorbeeld :+
AUR niet noemen :N
Greysmaandag 8 januari 2018 @ 16:49
A3t0ZXB.png
de_boswachtermaandag 8 januari 2018 @ 16:49
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:49 schreef Greys het volgende:
[ afbeelding ]
Kopen dus!!!! BUY BUY
BlauweTijgermaandag 8 januari 2018 @ 16:49
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:49 schreef Greys het volgende:
[ afbeelding ]
quote:
2s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:35 schreef BlauweTijger het volgende:
Zie hieronder reden voor het crashen van de prijzen.

[ afbeelding ]
Juist
Roces18maandag 8 januari 2018 @ 16:50
fuckin weakhands wanneer ik geen liquide activa heb om te kopen ;(
Xeormaandag 8 januari 2018 @ 16:50
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:46 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Het moet ook wel heel hard instorten wil ik onder mijn inleg komen.
HODL en afwachten!
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 16:50
Haha, ik krijg net een offer om Universa te kopen. Meer dan 2 miljoen stuks.
Kan ik in Moskou op komen halen.
EugeneKrabsmaandag 8 januari 2018 @ 16:51
Ripple is weer ¤3,20 op Korbit ( https://www.korbit.co.kr/ )
einschteinmaandag 8 januari 2018 @ 16:51
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:50 schreef Typisch het volgende:
Haha, ik krijg net een offer om Universa te kopen. Meer dan 2 miljoen stuks.
Kan ik in Moskou op komen halen.
Koffers al gepakt?
Xeormaandag 8 januari 2018 @ 16:51
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:50 schreef Typisch het volgende:
Haha, ik krijg net een offer om Universa te kopen. Meer dan 2 miljoen stuks.
Kan ik in Moskou op komen halen.
Wanneer komt Universa op een exchange?
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 16:51
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:51 schreef einschtein het volgende:

[..]

Koffers al gepakt?
Schijnt wel een legit persoontje te zijn.
Maar nee, denk niet dat ik er zin in heb.
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 16:52
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:51 schreef Xeor het volgende:

[..]

Wanneer komt Universa op een exchange?
Dat is nog niet bekend.
BlauweTijgermaandag 8 januari 2018 @ 16:52
Wat denken jullie van SNT? Ik vind het imo wel nice en het instapmoment lijkt me goed.
Greysmaandag 8 januari 2018 @ 16:52
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:50 schreef Typisch het volgende:
Haha, ik krijg net een offer om Universa te kopen. Meer dan 2 miljoen stuks.
Kan ik in Moskou op komen halen.
Nou hup met je bontmuts!
einschteinmaandag 8 januari 2018 @ 16:52
quote:
6s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:51 schreef Typisch het volgende:

[..]

Schijnt wel een legit persoontje te zijn.
Maar nee, denk niet dat ik er zin in heb.
Jammer. Kon je nog even mee spelen met Wie Is De Mol?.
Xeormaandag 8 januari 2018 @ 16:52
quote:
14s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:52 schreef Typisch het volgende:

[..]

Dat is nog niet bekend.
Oke even in de gaten houden dus, ik hoor namelijk veel over universa (heb me eigen er nog niet in verdiept) :)
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 16:53
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:52 schreef einschtein het volgende:

[..]

Jammer. Kon je nog even mee spelen met Wie Is De Mol?.
Ja, dat wordt live opgenomen...
einschteinmaandag 8 januari 2018 @ 16:54
quote:
9s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:53 schreef Typisch het volgende:

[..]

Ja, dat wordt live opgenomen...
Ooooh.
Rossdalemaandag 8 januari 2018 @ 16:54
quote:
Ja die is echt kneiterhard gestegen. In november nog met verlies voor $4 van de hand gedaan :@
Patroonmaandag 8 januari 2018 @ 16:55
Crypto moet eerst 80% instorten voordat het pas lager is dan mijn inleg...toch wel een geruststelling, alhoewel niets onmogelijk is..
Evenstarmaandag 8 januari 2018 @ 16:56
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:24 schreef SugeLucky het volgende:
net wat SUB gekocht. Was dit al dagen van plan, nu was een mooi moment.
Ik twijfel nog, SUB of ENJ.

SUB is _O_, maar ik vind het makkelijk inschatten hoe ENJ gebruikt gaat worden en wat het op korte termijn gaat doen. Waar denk je dat SUB staat aan einde van het jaar? Ik weet het, geen glazen bol, maar je hebt vast een idee waar je SUB over een tijdje ziet :D, want ondanks dat het een prima product is vind ik het moeilijk inschatten bij SUB.
Greysmaandag 8 januari 2018 @ 16:58
Print uit en hang boven je bed.

FzzzND4.png
solidslayermaandag 8 januari 2018 @ 16:59
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:56 schreef Kyran het volgende:

[..]

Ik twijfel nog, SUB of ENJ.

SUB is _O_, maar ik vind het makkelijk inschatten hoe ENJ gebruikt gaat worden en wat het op korte termijn gaat doen. Waar denk je dat SUB staat aan einde van het jaar? Ik weet het, geen glazen bol, maar je hebt vast een idee waar je SUB over een tijdje ziet :D, want ondanks dat het een prima product is vind ik het moeilijk inschatten bij SUB.
Heb deel van mn sub met winst verkocht voor Ven. Lastig inschatten met Sub idd wat het gaat doen.
BlauweTijgermaandag 8 januari 2018 @ 17:00
Nu is de vraag.. waar instappen _O-
iPancakeMixmaandag 8 januari 2018 @ 17:00
Portfolio stijgt weer wat :P
Evenstarmaandag 8 januari 2018 @ 17:01
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:59 schreef solidslayer het volgende:

[..]

Heb deel van mn sub met winst verkocht voor Ven. Lastig inschatten met Sub idd wat het gaat doen.
Yup, alles ziet er goed uit bij SUB hoor, maar geen idee hoe/wat/waar het daadwerkelijk gebruikt gaat worden op langere termijn. Bij ENJ is het simpel en die heb ik vooral voor korte termijn.Ik zie die nog wel 2x over de kop gaan voor Q3. en dan gaat die er uit :D
BadVladmaandag 8 januari 2018 @ 17:02
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 17:00 schreef BlauweTijger het volgende:
Nu is de vraag.. waar instappen _O-
BLOCKv :)
solidslayermaandag 8 januari 2018 @ 17:02
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 17:01 schreef Kyran het volgende:

[..]

Yup, alles ziet er goed uit bij SUB hoor, maar geen idee hoe/wat/waar het daadwerkelijk gebruikt gaat worden op langere termijn. Bij ENJ is het simpel en die heb ik vooral voor korte termijn.Ik zie die nog wel 2x over de kop gaan voor Q3. en dan gaat die er uit :D
Precies wat ik dacht ook! Heb er nog 5 staan :P Ik dacht.. wat als die straks naar 25 dollar schieten ofzo haha, ik ben benieuwd.
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 17:03
quote:
10s.gif Op maandag 8 januari 2018 16:50 schreef Typisch het volgende:
Haha, ik krijg net een offer om Universa te kopen. Meer dan 2 miljoen stuks.
Kan ik in Moskou op komen halen.
Had je dat reddit draadje gister nog gezien? Over geen ontwikkeling en dergelijke? Zoja; wat vond je er van? Onzin of?
#ANONIEMmaandag 8 januari 2018 @ 17:04
quote:
0s.gif Op maandag 8 januari 2018 17:03 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Had je dat reddit draadje gister nog gezien? Over geen ontwikkeling en dergelijke? Zoja; wat vond je er van? Onzin of?
Laat eens zien?