Het is voor joden, christenen en moslims moeilijk voor te stellen dat er verschillende invullingen bestaan van 'geloof'.quote:Op zondag 26 november 2017 05:45 schreef ABombali het volgende:
Maar dan is het dus geen mythologie? Het heeft nog gelovigen
Kan ik ook Wodanees worden? Hebben we een kerk?quote:Op zondag 26 november 2017 05:49 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Het is voor joden, christenen en moslims moeilijk voor te stellen dat verschillende invullingen bestaan van 'geloof'.
Maar er zijn nog volgelingen, maar dat houdt wat anders in dan jij waarschijnlijk denkt.
Heidense godsdienst beleeft een reveil, in de racistenkerkquote:Op zondag 26 november 2017 05:49 schreef ABombali het volgende:
[..]
Kan ik ook Wodanees worden? Hebben we een kerk?
Das weer zo'n abrahamitische benaderingen. 'We' hebben geen 'kerk', het bos met zijn bomen is onze 'heilige' plek.quote:Op zondag 26 november 2017 05:49 schreef ABombali het volgende:
[..]
Kan ik ook Wodanees worden? Hebben we een kerk?
Dus alleen kleine kinderen kunnen wodanaares zijn?quote:Op zondag 26 november 2017 05:55 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Das weer zo'n abrahamitische benaderingen. We hebben geen 'kerk', het bos met zijn bomen is onze 'heilige' plek.
En natuurlijk kan jij een wodanaarees, je hoeft daarvoor alleen maar sinterklaas te vieren.
Om weer on topic te komen: de Hellehond heeft overeenkomsten met Zwarte Piet en Knecht Ruprecht.quote:Op zondag 26 november 2017 00:09 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Wat leuk. Dieren zijn ook bijzonder. Dat verhaal over de wolf en die Herdershond. Bij Arnhem.
Is er ooit een moment dat jij iets niet iets benaderd vanuit een Amerikaanse visie?quote:Op zondag 26 november 2017 05:54 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Heidense godsdienst beleeft een reveil, in de racistenkerk
Ja, misbruik maar ook een sterke "heathens against hate" beweging.quote:Op zondag 26 november 2017 05:54 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Heidense godsdienst beleeft een reveil, in de racistenkerk
Niet dat er hier (Europa, Nederland) geen rellen zijn wegens racistische en fascistische heidenen. Breek me de bek niet open.quote:Op zondag 26 november 2017 05:58 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Is er ooit een moment dat jij iets niet iets benaderd vanuit een Amerikaanse visie?
Jij leeft met je hoofd wellicht in de USA, maar de meesten van ons staan gewoon met hun voeten in Nederlandse klei, en hebben geen boodschap aan geimporteerde rellende opinies.
Jip, negers die blanken kinderen bekogelen met noten.quote:Op zondag 26 november 2017 06:10 schreef ABombali het volgende:
racistisch geweld is gewoon ontopic vind ik
#victimblamingquote:Op zondag 26 november 2017 06:17 schreef ABombali het volgende:
Door mensen zoals jij wordt zwarte piet afgeschaft
Aan de andere kant werden de zwarte Pieten geleid door een NVUlid en oud Pegida voorman. Misschien moeten we ook op zijn facebook kijken of er mischien uitspraken op staan die het verhaal van de directeur stavenquote:Op zondag 26 november 2017 02:41 schreef Montagui het volgende:
Disclaimer: Ik beweer niet dat Jochem gelogen heeft, maar gelet op de felheid van het debat, de hakken in het zand, en zijn Groen Linkse positie en kennismaking met de standpunten van Rani Gupta sluit ik het niet uit.
Goed stuk! Aanrader.quote:Op zondag 26 november 2017 06:28 schreef Lunatiek het volgende:
Hier nog interessante achtergrondinfo over dogma's van racisme
https://www.nrc.nl/nieuws(...)it-14213125-a1582535
Heel goed stuk.quote:Op zondag 26 november 2017 06:28 schreef Lunatiek het volgende:
Hier nog interessante achtergrondinfo over dogma's van racisme
https://www.nrc.nl/nieuws(...)it-14213125-a1582535
quote:Op zondag 26 november 2017 06:28 schreef Lunatiek het volgende:
Hier nog interessante achtergrondinfo over dogma's van racisme
https://www.nrc.nl/nieuws(...)it-14213125-a1582535
Dit is dan ook de agenda van de anti pieten, iedereen die zich achter de anti pieten schaart steunt indirect een algeheel verbod op Sinterklaas. Maar ja, useful idiots en kritisch nadenken gaan nooit hand in hand.quote:Op zondag 26 november 2017 04:05 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Ook al word hij aangepast, dan nog zal het niet goed zijn.
Barryl Biekman 1,2, legt het nog eens uit, luister maar naar wat ze te zeggen heeft.
Goed stuk.quote:Op zondag 26 november 2017 06:28 schreef Lunatiek het volgende:
Hier nog interessante achtergrondinfo over dogma's van racisme
https://www.nrc.nl/nieuws(...)it-14213125-a1582535
Een verzameling stropopargumenten en andere drogredenen is niet interessant.quote:Op zondag 26 november 2017 06:28 schreef Lunatiek het volgende:
Hier nog interessante achtergrondinfo over dogma's van racisme
https://www.nrc.nl/nieuws(...)it-14213125-a1582535
Niemand die dit beweert. Als dat zo was, zou cultural appropriation geen issue zijn.quote:Dogma 1: Elke uiting van etnisch verschil is een vorm van racisme
Er is ook echt helemaal niemand die dat beweert.quote:Dogma 2: ‘Zwart’ en ‘wit’ staan als coherente partijen tegenover elkaar
Opnieuw is er helemaal niemand die dit beweert.quote:Dogma 3: Iedere kritiek op het gedrag van een een specifieke groep allochtonen is racisme
Opnieuw, niemand die dit beweert. Intersectionaliteit is tegenwoordig het motto.quote:Dogma 4: Zwart-witonderscheid overstijgt andere sociale verschillen
Ja. mensen a priori verdenken van misdaad (mede) op basis van hun huidskleur of afkomst is inderdaad discriminatie.quote:Dogma 5: Profileren is racisme
Racisme is óók een probleem van witte mensen. En in een overwegend blank land als Nederland heeft racisme door blanken nou eenmaal meer impact dan racisme door anderen. Vandaar dat het in Nederland vooral gaat over racisme door blanken.quote:Dogma 6: Racisme is een witte zonde
Helemaal niemand beweert dat. Het is echter onlogisch om daarom maar aan te nemen dat er geen Amerikaanse invloeden in Nederland zijn. Zeker als je als schrijver er vervolgens zo'n apodictische conclusie uit trekt.quote:Dogma 7: Nederland staat qua racisme op één lijn met Amerika
Niemand behalve de meest verstokte aanhangers noemen kritiek racisme. Het enige probleem is dat veel racisme vermomd wordt als kritiek. En het argument van de schrijver is een semantisch drogreden waarbij hij voorbijgaat aan het feit dat veel mensen 'racisme' en 'discriminatie' als synoniemen gebruiken.quote:Dogma 8: Cultuur- en godsdienstkritiek is gelijk aan racisme
Is ook zo. Behalve de niet-onderbouwde suggestie dat het om een lunatic fringe (over amerikanismen gesproken...) gaat, negeert hij ook de andere argumenten voor waarom dit een graadmeter is.quote:Dogma 9: Internetracisme is een graadmeter voor de stemming in het land
Opnieuw, helemaal niemand die dit zegt.quote:Dogma 10: Opinies van andersdenkende allochtonen doen er niet toe
Het behandeld de dogmas waar jij ons op fok al jaren mee lastig valt en nu erken je ze niet? Enkele herken ik toch als stokpaardjes van je, waarom opeens zo defensief, schrik je er soms van?quote:
insinueer je hier niet dogma 2 , 5 en 6? Het kan ook aan mn vooroordeel over jou liggen natuurlijk.quote:Op zondag 26 november 2017 10:14 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Dertig relschoppers en 71 arrestaties? Knap van de Belgische politie.
Ik ben het grotendeels niet met je eens. Vooral dat het een blank probleem zou zijn. Ook dat profileren altijd racisme is.quote:Op zondag 26 november 2017 10:08 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Een verzameling stropopargumenten en andere drogredenen is niet interessant.
[..]
Niemand die dit beweert. Als dat zo was, zou cultural appropriation geen issue zijn.
[..]
Er is ook echt helemaal niemand die dat beweert.
[..]
Opnieuw is er helemaal niemand die dit beweert.
[..]
Opnieuw, niemand die dit beweert. Intersectionaliteit is tegenwoordig het motto.
[..]
Ja. mensen a priori verdenken van misdaad (mede) op basis van hun huidskleur of afkomst is inderdaad discriminatie.
[..]
Racisme is óók een probleem van witte mensen. En in een overwegend blank land als Nederland heeft racisme door blanken nou eenmaal meer impact dan racisme door anderen. Vandaar dat het in Nederland vooral gaat over racisme door blanken.
[..]
Helemaal niemand beweert dat. Het is echter onlogisch om daarom maar aan te nemen dat er geen Amerikaanse invloeden in Nederland zijn. Zeker als je als schrijver er vervolgens zo'n apodictische conclusie uit trekt.
[..]
Niemand behalve de meest verstokte aanhangers noemen kritiek racisme. Het enige probleem is dat veel racisme vermomd wordt als kritiek. En het argument van de schrijver is een semantisch drogreden waarbij hij voorbijgaat aan het feit dat veel mensen 'racisme' en 'discriminatie' als synoniemen gebruiken.
[..]
Is ook zo. Behalve de niet-onderbouwde suggestie dat het om een lunatic fringe (over amerikanismen gesproken...) gaat, negeert hij ook de andere argumenten voor waarom dit een graadmeter is.
[..]
Opnieuw, helemaal niemand die dit zegt.
quote:Op zondag 26 november 2017 10:16 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Het behandeld de dogmas waar jij ons op fok al jaren mee lastig valt en nu erken je ze niet? Enkele herken ik toch als stokpaardjes van je, waarom opeens zo defensief, schrik je er soms van?
Kijk, de persoonlijke aanval wordt weer van stal gehaald. Kennelijk is er geen inhoudelijk weerwoord mogelijk.quote:Op zondag 26 november 2017 10:16 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Het behandeld de dogmas waar jij ons op fok al jaren mee lastig valt en nu erken je ze niet? Enkele herken ik toch als stokpaardjes van je, waarom opeens zo defensief, schrik je er soms van?
Nee hoor. Misschien moet je iets doen aan al die vooroordelen van je.quote:Je post nu:
[..]
insinueer je hier niet dogma 2 en 5? Het kan ook aan mn vooroordeel over jou liggen natuurlijk.
Je bent oud genoeg om te zien dat die aanval wel mee viel.quote:Op zondag 26 november 2017 10:24 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Kijk, de persoonlijke aanval wordt weer van stal gehaald. Kennelijk is er geen inhoudelijk weerwoord mogelijk.
[..]
Nee hoor. Misschien moet je iets doen aan al die vooroordelen van je.
Het is óók een blank probleem. En mensen a priori verdenken van misdaden vanwege hun huidskleur is wel degelijk discriminatie. Hoe anders zou je het willen noemen als je negatieve dingen aanneemt over anderen op basis van hun huidskleur?quote:Op zondag 26 november 2017 10:20 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik ben het grotendeels niet met je eens. Vooral dat het een blank probleem zou zijn. Ook dat profileren altijd racisme is.
Het is geen blank probleem. Andere mensen (en kleuren) doen het ook. Zoals het vb van mijn ex. Dat je profileert is niet gek als je weet dat bijv een bepaalde groep iets vaak doet.quote:Op zondag 26 november 2017 10:25 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Het is óók een blank probleem. En mensen a priori verdenken van misdaden vanwege hun huidskleur is wel degelijk discriminatie. Hoe anders zou je het willen noemen als je negatieve dingen aanneemt over anderen op basis van hun huidskleur?
Maar het gaat niet om huidskleur zegt de auteur van het stuk. Het gaat om de dreiging die uitgaat van een Marokkaan met omgekeerd petje en afgezakte broek; daar doet hij zijn tas voor dicht. Bij een zwarte Surinaamse dame voelt hij geen dreiging.quote:Op zondag 26 november 2017 10:25 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Het is óók een blank probleem. En mensen a priori verdenken van misdaden vanwege hun huidskleur is wel degelijk discriminatie. Hoe anders zou je het willen noemen als je negatieve dingen aanneemt over anderen op basis van hun huidskleur?
Goed stuk, heb het ook even op facebook gedeeld.quote:Op zondag 26 november 2017 06:28 schreef Lunatiek het volgende:
Hier nog interessante achtergrondinfo over dogma's van racisme
https://www.nrc.nl/nieuws(...)it-14213125-a1582535
Ja, goede analyse idd.quote:Op zondag 26 november 2017 06:28 schreef Lunatiek het volgende:
Hier nog interessante achtergrondinfo over dogma's van racisme
https://www.nrc.nl/nieuws(...)it-14213125-a1582535
Dat je die allemaal benoemd terwijl echt meer dan de helft onzin is. Respect voor je geduld.quote:Op zondag 26 november 2017 10:08 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[...]
Opnieuw, helemaal niemand die dit zegt.
Wat snap je niet aan 'ook'?quote:Op zondag 26 november 2017 10:27 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Het is geen blank probleem. Andere mensen (en kleuren) doen het ook. Zoals het vb van mijn ex.
Mannen zijn überhaupt vaker crimineel. Mag je alle mannen dan a priori verdenken van een misdaad?quote:Dat je profileert is niet gek als je weet dat bijv een bepaalde groep iets vaak doet.
"Profileert"quote:Op zondag 26 november 2017 10:27 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Het is geen blank probleem. Andere mensen (en kleuren) doen het ook. Zoals het vb van mijn ex. Dat je profileert is niet gek als je weet dat bijv een bepaalde groep iets vaak doet.
Lees mijn tekst hieronder.quote:Op zondag 26 november 2017 10:32 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Wat snap je niet aan 'ook'?
[..]
Mannen zijn überhaupt vaker crimineel. Mag je alle mannen dan a priori verdenken van een misdaad?
Dat is niet wat racial profiling is. Wat die auteur in z'n eigen leventje doet met z'n vooroordelen, moet hij vooral zelf weten. Maar de politie moet geen jonge getinte mannen aan gaan houden omdat ze jong, getint en man zijn.quote:Op zondag 26 november 2017 10:28 schreef noescom het volgende:
[..]
Maar het gaat niet om huidskleur zegt de auteur van het stuk. Het gaat om de dreiging die uitgaat van een Marokkaan met omgekeerd petje en afgezakte broek; daar doet hij zijn tas voor dicht. Bij een zwarte Surinaamse dame voelt hij geen dreiging.
Profileren gebeurd voor zover ik weet niet alleen op huidskleur, maar ook op andere uiterlijke kenmerken en gedrag.quote:Op zondag 26 november 2017 10:32 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Mannen zijn überhaupt vaker crimineel. Mag je alle mannen dan a priori verdenken van een misdaad?
Volgens mij gebeurd dat ook niet.quote:Op zondag 26 november 2017 10:33 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Dat is niet wat racial profiling is. Wat die auteur in z'n eigen leventje doet met z'n vooroordelen, moet hij vooral zelf weten. Maar de politie moet geen jonge getinte mannen aan gaan houden omdat ze jong, getint en man zijn.
Wel als het duidelijk is dat vanuit die groep vaak iets misgaat. Waarom dan kiezen voor een Aziaat?quote:Op zondag 26 november 2017 10:33 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Dat is niet wat racial profiling is. Wat die auteur in z'n eigen leventje doet met z'n vooroordelen, moet hij vooral zelf weten. Maar de politie moet geen jonge getinte mannen aan gaan houden omdat ze jong, getint en man zijn.
quote:Op zondag 26 november 2017 06:28 schreef Lunatiek het volgende:
Hier nog interessante achtergrondinfo over dogma's van racisme
Hoe de 'Haat'Vana Simons & Quincy Gario racisten Nederland verdelen met oude trucjes.
Mooi voorbeeld waren de Marokkaanse meisjes. Die ervaren (volgens het stuk) niet of nauwelijks racisme.quote:Op zondag 26 november 2017 10:28 schreef noescom het volgende:
[..]
Maar het gaat niet om huidskleur zegt de auteur van het stuk. Het gaat om de dreiging die uitgaat van een Marokkaan met omgekeerd petje en afgezakte broek; daar doet hij zijn tas voor dicht. Bij een zwarte Surinaamse dame voelt hij geen dreiging.
Oké, dat wil ik best aannemen. Maar dan zou ik dezelfde vraag als jij stellen. Jonge marokkanen staan hoog in criminaliteitslijstjes. Waarom zou je je dan niet richten op die groep?quote:Op zondag 26 november 2017 10:36 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dat gebeurt zeer zeker. En soms onterecht. Maar ik begrijp het wel.
Zie mijn post, ik leg uit waarom dit gebeurt:quote:Op zondag 26 november 2017 10:36 schreef Iwanius het volgende:
[..]maar dat wist ik al. Grappig dat een Volkskrant of DWDD/Pauw redactie dit soort genuanceerde feiten gewoon negeert ter faveure van hun leugens.
Je bedoelt aangehouden worden door kinderen die pepernoten vragen?quote:Op zondag 26 november 2017 10:38 schreef Molurus het volgende:
Je zal maar een onschuldige jonge getinte man zijn en bijna dagelijks worden aangehouden. Ik denk niet dat iemand in die situatie dat eerlijk zou vinden.
De meeste mensen die hier gevallen van racisme en discriminatie goedpraten, zouden vooraan staan om te klagen als het hen overkwam.quote:Op zondag 26 november 2017 10:38 schreef Molurus het volgende:
Je zal maar een onschuldige jonge getinte man zijn en bijna dagelijks worden aangehouden. Ik denk niet dat iemand in die situatie dat eerlijk zou vinden.
Het ligt aan de rare manier van doen van bepaalde mannen. Ik heb in zo'n wijk met Marokkanen gewoond. De vrouwen zijn het probleem niet direct.quote:Op zondag 26 november 2017 10:37 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Mooi voorbeeld waren de Marokkaanse meisjes. Die ervaren (volgens het stuk) niet of nauwelijks racisme.
Die knullen wel. Er vindt een generalisatie plaats, dat is waar. Maar misschien ligt het dan wel aan iets anders dan ras...
Lijkt me sterk dat je in NL bijna dagelijks wordt aangehouden hoor, eerlijk gezegd. iemand die dat zou beweren overdrijft wrs.quote:Op zondag 26 november 2017 10:38 schreef Molurus het volgende:
Je zal maar een onschuldige jonge getinte man zijn en bijna dagelijks worden aangehouden. Ik denk niet dat iemand in die situatie dat eerlijk zou vinden.
Je maakt volgens mij een juridische denkfout. Als ik het goed heb gaat het om profiling. Dat gaat om aanhouden.quote:Op zondag 26 november 2017 10:32 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Mannen zijn überhaupt vaker crimineel. Mag je alle mannen dan a priori verdenken van een misdaad?
Ik denk ook dat je dat moet doen en dat gewoon mag. Als een probleem ergens duidelijk zit moet je dat dar en bij hen aanpakken. En ik heb vele vb van hoe die groep fout gaat.quote:Op zondag 26 november 2017 10:38 schreef noescom het volgende:
[..]
Oké, dat wil ik best aannemen. Maar dan zou ik dezelfde vraag als jij stellen. Jonge marokkanen staan hoog in criminaliteitslijstjes. Waarom zou je je dan niet richten op die groep?
Het overkomt ook niet degene die dat zou beweren wrs. Misschien dat-ie als hij 18 is twee keer is aangehouden wrs. Middel je dat uit naar mate hij ouder wordt zal dat terecht komen een behoorlijk eind achter de komma per jaar.quote:Op zondag 26 november 2017 10:40 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
De meeste mensen die hier gevallen van racisme en discriminatie goedpraten, zouden vooraan staan om te klagen als het hen overkwam.
Dat ligt een beetje aan de context. Als ze hier in de stad een actie tegen drugshandel houden en mensen preventief gaan fouilleren weet de politie heel goed bij welke groepen ze vermoedelijk iets aan zullen treffen. Dan heeft het echt geen enkele zin om 50 jarige Ria's die hun hondje uit laten te fouilleren, Mohammed van 21 die in een auto van 1,5 ton rijdt des te meer. Laten we de beperkte middelen efficient inzetten en Mohammed met zijn vrienden fouilleren ipv Ria met haar kort pittige kapsel.quote:Op zondag 26 november 2017 10:33 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Dat is niet wat racial profiling is. Wat die auteur in z'n eigen leventje doet met z'n vooroordelen, moet hij vooral zelf weten. Maar de politie moet geen jonge getinte mannen aan gaan houden omdat ze jong, getint en man zijn.
Je wordt aangehouden op basis van een verdenking. De politie mag geen mensen aanhouden zonder verdenking.quote:Op zondag 26 november 2017 10:41 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Je maakt volgens mij een juridische denkfout. Als ik het goed heb gaat het om profiling. Dat gaat om aanhouden.
Aanhouden is iets totaal anders dan verdenking.
Dit is eigenlijk een mooi voorbeeld ter bevestiging van het artikel. Nuance is weg en alles is zwart-wit.
Precies. Stel je niet zo aan en doe gewoon lekker mee in deze maatschappij terwijl we je behandelen als tweederangsburger en crimineel. Het zit allemaal in je hoofd jongen.quote:Op zondag 26 november 2017 10:40 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Lijkt me sterk dat je in NL bijna dagelijks wordt aangehouden hoor, eerlijk gezegd. iemand die dat zou beweren overdrijft wrs.
Natuurlijk. Alleen gedraag ik mij zo normaal dat het mij niet overkomt. Mijn gekleurde ex en neefjes en nichtjes ook niet. En dan heb je bijv. Marokkanen die wel de boel zieken........en die klagen dan over racisme. Daar ga je niets over zeggen.quote:Op zondag 26 november 2017 10:40 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
De meeste mensen die hier gevallen van racisme en discriminatie goedpraten, zouden vooraan staan om te klagen als het hen overkwam.
Ik denk dat zo'n bewering idd overdrijving is. Kijk ik naar mezelf ben bijna 56 in 37 jaar autorijden 2 x moeten blazen en 2 x aangehouden voor papieren. Verder nog nooit zomaar ergens voor aangehouden. Politie zie ik de laatste 25 jaar nauwelijks eigenlijk.quote:Op zondag 26 november 2017 10:43 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Precies. Stel je niet zo aan en doe gewoon lekker mee in deze maatschappij terwijl we je behandelen als tweederangsburger en crimineel. Het zit allemaal in je hoofd jongen.
Dat lijkt mij helemaal niet sterk. Zeker niet gezien de gemiddelde mening daarover.quote:Op zondag 26 november 2017 10:40 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Lijkt me sterk dat je in NL bijna dagelijks wordt aangehouden hoor, eerlijk gezegd. iemand die dat zou beweren overdrijft wrs.
En je bent gekleurd?quote:Op zondag 26 november 2017 10:45 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik denk dat zo'n bewering idd overdrijving is. Kijk ik naar mezelf ben bijna 56 in 37 jaar autorijden 2 x moeten blazen en 2 x aangehouden voor papieren. Verder nog nooit zomaar ergens voor aangehouden. Politie zie ik de laatste 25 jaar nauwelijks eigenlijk.
Ik denk dat je nu een situatie schetst die nauwelijks voorkomt.quote:Op zondag 26 november 2017 10:38 schreef Molurus het volgende:
Je zal maar een onschuldige jonge getinte man zijn en bijna dagelijks worden aangehouden. Ik denk niet dat iemand in die situatie dat eerlijk zou vinden.
Mooi voorbeeld hoor, helemaal niet sturend of zo.quote:Op zondag 26 november 2017 10:42 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Dat ligt een beetje aan de context. Als ze hier in de stad een actie tegen drugshandel houden en mensen preventief gaan fouilleren weet de politie heel goed bij welke groepen ze vermoedelijk iets aan zullen treffen. Dan heeft het echt geen enkele zin om 50 jarige Ria's die hun hondje uit laten te fouilleren, Mohammed van 21 die in een auto van 1,5 ton rijdt des te meer. Laten we de beperkte middelen efficient inzetten en Mohammed met zijn vrienden fouilleren ipv Ria met haar kort pittige kapsel.
Ik denk dat er al gauw drama over wordt gemaakt, eerlijk gezegd. We leven hier niet in 1 of andere politiestaat waarin random onschuldige getinte jongemannen 3 x per week worden aangehouden. Daar hebben ze de manschappen ook niet voor.quote:Op zondag 26 november 2017 10:46 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dat lijkt mij helemaal niet sterk. Zeker niet gezien de gemiddelde mening daarover.
A-selectief in het kader van een routine controle kan nog wel.quote:Op zondag 26 november 2017 10:43 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Je wordt aangehouden op basis van een verdenking. De politie mag geen mensen aanhouden zonder verdenking.
Het probleem is ook dat je met Mohammed en zijn vriendjes op straat vaken een probleem hebt. En dat weet de politie ook. En dan hoef je niet eens blank te zijn. Elke andere kleur is prima..quote:Op zondag 26 november 2017 10:47 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Mooi voorbeeld hoor, helemaal niet sturend of zo.
Maar goed, dat is dan ook niet het probleem. Net zo min als het een probleem is dat Michael van 21 wel gefouilleerd wordt maar Fatima van 56 die even naar de winkel loopt niet.
Het probleem is dat als Mohammed van 21 door racial profiling regelmatig de pineut is, terwijl Michael er vaak mee wegkomt.
Volgens mij valt het probleem voor een groot deel onder preventief fouilleren.quote:Op zondag 26 november 2017 10:43 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Je wordt aangehouden op basis van een verdenking. De politie mag geen mensen aanhouden zonder verdenking.
De gemiddelde fokker zou daar ook een drama van maken als ze daar zelf het doelwit van waren.quote:Op zondag 26 november 2017 10:47 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik denk dat er al gauw drama over wordt gemaakt, eerlijk gezegd.
Daar is niks random aan, en juist daarom wil men zo graag etnisch profileren.quote:Op zondag 26 november 2017 10:47 schreef Ryan3 het volgende:
We leven hier niet in 1 of andere politiestaat waarin random onschuldige getinte jongemannen 3 x per week worden aangehouden. Daar hebben ze de manschappen ook niet voor.
Niemand is bang voor de politiestaat, tenminste, niet daarom. Mensen protesteren ertegen omdat ze zich kunnen inleven in die jongeren. Het lijkt me ook niet leuk om met enige regelmaat scheef aangekeken te worden op basis van mijn huidskleur. Als ik dat zelf niet wil, waarom zou ik dan accepteren dat het wel bij anderen gebeurt?quote:Op zondag 26 november 2017 10:47 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik denk dat er al gauw drama over wordt gemaakt, eerlijk gezegd. We leven hier niet in 1 of andere politiestaat waarin random onschuldige getinte jongemannen 3 x per week worden aangehouden. Daar hebben ze de manschappen ook niet voor.
Als we dan bij het voorbeeld blijven vermoed ik dat mohammed vaker de pineut is omdat hij als 21 jarige in een auto van 1,5 ton rijdt dan omdat hij marokkaan is.quote:Op zondag 26 november 2017 10:47 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Mooi voorbeeld hoor, helemaal niet sturend of zo.
Maar goed, dat is dan ook niet het probleem. Net zo min als het een probleem is dat Michael van 21 wel gefouilleerd wordt maar Fatima van 56 die even naar de winkel loopt niet.
Het probleem is dat als Mohammed van 21 door racial profiling regelmatig de pineut is, terwijl Michael er vaak mee wegkomt.
Je kan iemand niet veroordelen voor niets. Het gedrag, ook tegen politie, loopt uit de hand. Dan gaat het algeheel mis.quote:Op zondag 26 november 2017 10:49 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Volgens mij valt het probleem voor een groot deel onder preventief fouilleren.
Ik niet. Maar ik vind het wel heel chill voor de mensen die er geen last van hebben want je mist er niks aan, en die kunnen dan gewoon doen alsof er niks aan de hand is. En als ze er dan een keer schijtziek van zijn en dit laten merken kan er gezegd worden 'zie je nou wel, zo ben jij, en mensen die er zo uitzien'. Zelfvervullend enzo.quote:Op zondag 26 november 2017 10:45 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik denk dat zo'n bewering idd overdrijving is. Kijk ik naar mezelf ben bijna 56 in 37 jaar autorijden 2 x moeten blazen en 2 x aangehouden voor papieren. Verder nog nooit zomaar ergens voor aangehouden. Politie zie ik de laatste 25 jaar nauwelijks eigenlijk.
Het is niet random. Er is een reden voor.quote:Op zondag 26 november 2017 10:50 schreef Molurus het volgende:
[..]
De gemiddelde fokker zou daar ook een drama van maken als ze daar zelf het doelwit van waren.
[..]
Daar is niks random aan, en juist daarom wil men zo graag etnisch profileren.
Ja, want alle Marokkanen rijden in auto's van 1,5 ton.quote:Op zondag 26 november 2017 10:51 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Als we dan bij het voorbeeld blijven vermoed ik dat mohammed vaker de pineut is omdat hij als 21 jarige in een auto van 1,5 ton rijdt dan omdat hij marokkaan is.
Dat zou inderdaad problematisch zijn. Hebben we aanwijzingen dat dit gebeurt?quote:Op zondag 26 november 2017 10:48 schreef Molurus het volgende:
[..]
A-selectief in het kader van een routine controle kan nog wel.
Langs de weg gaan staan voor een routine-controle en dan alleen getinte mannen aanhouden, da's wel problematisch.
Het is fundamenteel onrechtvaardig om mensen de klappen te laten vangen voor slechte statistieken van groepen waartoe zij behoren.quote:Op zondag 26 november 2017 10:52 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Het is niet random. Er is een reden voor.
Nee hoor, al is dat zeker onderdeel van het probleem.quote:Op zondag 26 november 2017 10:49 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Volgens mij valt het probleem voor een groot deel onder preventief fouilleren.
Ja. Die reden in mijn buurt. Natuurlijk is de kans dan groot dat men fout is. Dat zijn ook de mensen die ruzie zoeken met mij. Dat is tuig.quote:Op zondag 26 november 2017 10:51 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Als we dan bij het voorbeeld blijven vermoed ik dat mohammed vaker de pineut is omdat hij als 21 jarige in een auto van 1,5 ton rijdt dan omdat hij marokkaan is.
Ik denk, zie dat artikeltje van Herman Vuisje, dat bijvoorbeeld een groepje Marokkanen met bepaald gedrag idd een beetje schuin wordt aangekeken. Maar andere categorieën niet.quote:Op zondag 26 november 2017 10:50 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Niemand is bang voor de politiestaat, tenminste, niet daarom. Mensen protesteren ertegen omdat ze zich kunnen inleven in die jongeren. Het lijkt me ook niet leuk om met enige regelmaat scheef aangekeken te worden op basis van mijn huidskleur. Als ik dat zelf niet wil, waarom zou ik dan accepteren dat het wel bij anderen gebeurt?
Etnisch profileren gebeurt inderdaad. Daar was zoals gezegd onlangs veel ophef over.quote:Op zondag 26 november 2017 10:52 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Dat zou inderdaad problematisch zijn. Hebben we aanwijzingen dat dit gebeurt?
Ik wijs je erop dat de politie de mankracht niet heeft om bijna iedere dag allerlei onschuldige getinte jongemannen aan te houden. Die bewering is gewoon dichterlijk vrijheid.quote:Op zondag 26 november 2017 10:51 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ik niet. Maar ik vind het wel heel chill voor de mensen die er geen last van hebben want je mist er niks aan, en die kunnen dan gewoon doen alsof er niks aan de hand is. En als ze er dan een keer schijtziek van zijn en dit laat merken kan er gezegd worden 'zie je nou wel, zo ben jij, en mensen die er zo uitzien'. Zelfvervullend enzo.
Ja. Laatst nog een hele rel over gehad. Agenten die ruiterlijk toegeven dat het aan de orde van de dag is om ook op afkomst af te gaan bij beslissingen over wie ze aan of staande zullen houden.quote:Op zondag 26 november 2017 10:52 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Dat zou inderdaad problematisch zijn. Hebben we aanwijzingen dat dit gebeurt?
Nee hoor. Maar ook niet alle marokkanen worden dagelijks, wekelijks of maandelijks aangehouden. Die in een auto van 1,5 ton rijden hopelijk wel.quote:Op zondag 26 november 2017 10:52 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Ja, want alle Marokkanen rijden in auto's van 1,5 ton.![]()
Aanhouden en controleren.quote:Maar goed, als we de voorbeelden toch aan het verneuken zijn: Michael rijdt op z'n 21e in een auto van 2 ton. Wat nu?
Veel tuig wel.Daar ga j dan op letten. Ik weet niet waar je vandaan kom? Ik heb in Amsterdam eigenlijk alleen ellende gehad met Marokkanen. Ken je de Diamantbuurt.? Dat was landelijk nieuws.quote:Op zondag 26 november 2017 10:52 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Ja, want alle Marokkanen rijden in auto's van 1,5 ton.
Maar goed, als we de voorbeelden toch aan het verneuken zijn: Michael rijdt op z'n 21e in een auto van 2 ton. Wat nu?
Michael moet een slimme ondernemer zijn want Michael's doen niet aan handel in gestolen goederen. Michael mag doorrijden. Controle geslaagd.quote:Op zondag 26 november 2017 10:52 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Ja, want alle Marokkanen rijden in auto's van 1,5 ton.
Maar goed, als we de voorbeelden toch aan het verneuken zijn: Michael rijdt op z'n 21e in een auto van 2 ton. Wat nu?
In principe mee eens. En ik kan me prima voorstellen dat dit heel erg frustrerend is.quote:Op zondag 26 november 2017 10:53 schreef Molurus het volgende:
[..]
Het is fundamenteel onrechtvaardig om mensen de klappen te laten vangen voor slechte statistieken van groepen waartoe zij behoren.
Dat is een nogal utilitaristische gedachte, en tegenwoordig keuren we utilitarisme af.
Jij hebt het over routinecontroles waar alleen getinte mannen gecontroleerd worden. Wat is het nu? Profilering of routinecontrole?quote:Op zondag 26 november 2017 10:54 schreef Molurus het volgende:
[..]
Etnisch profileren gebeurt inderdaad. Daar was zoals gezegd onlangs veel ophef over.
En misschien niet omdat hij gekleurd is. Zo werkt dat. Maar dan moet Michael klagen over eigen groep.quote:Op zondag 26 november 2017 10:57 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Michael moet een slimme ondernemer zijn want Michael's doen niet aan handel in gestolen goederen. Michael mag doorrijden. Controle geslaagd.
Ik hoef jou niet te overtuigen.quote:Op zondag 26 november 2017 10:54 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik wijs je erop dat de politie de mankracht niet heeft om bijna iedere dag allerlei onschuldige getinte jongemannen aan te houden. Die bewering is gewoon dichterlijk vrijheid.
Als het geen routine maar profiling is.......quote:Op zondag 26 november 2017 10:57 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Jij hebt het over routinecontroles waar alleen getinte mannen gecontroleerd worden. Wat is het nu? Profilering of routinecontrole?
Dat er etnisch geprofileerd wordt is geen discussie over. Dat er bij routinecontroles alleen getinte mannen gecontroleerd worden. Heb je daar voorbeelden van? Dat was mijn vraag.
Ja etnisch profileren heet dat. Maar dat was de vraag niet.quote:Op zondag 26 november 2017 10:55 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Ja. Laatst nog een hele rel over gehad. Agenten die ruiterlijk toegeven dat het aan de orde van de dag is om ook op afkomst af te gaan bij beslissingen over wie ze aan of staande zullen houden.
Wat probeer je te zeggen.quote:Op zondag 26 november 2017 10:58 schreef Jaroon het volgende:
[..]
En misschien niet omdat hij gekleurd is. Zo werkt dat. Maar dan moet Michael klagen over eigen groep.
Ja, ik kom ook buiten, daarnet nog, maar iedereen slaapt nog kennelijk, niemand gezien.quote:Op zondag 26 november 2017 10:58 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ik hoef jou niet te overtuigen.
Ik kom zelf buiten.
Ook mee eens, zolang Mohammed niet 20 keer zo vaak wordt aangehouden dan Jan.quote:Op zondag 26 november 2017 10:57 schreef thedeedster het volgende:
[..]
In principe mee eens. En ik kan me prima voorstellen dat dit heel erg frustrerend is.
Maar...
Dit kan geen argument zijn om bepaalde mensen dan daarom maar niet meer te fouilleren. Dat zou gewoon idioot zijn.
Moeilijke kwestie.
Er zijn wel routine controles waar je als getint iemand extra kan gaan zeuren. En dan heet het racisme.quote:Op zondag 26 november 2017 10:59 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ja etnisch profileren heet dat. Maar dat was de vraag niet.
De vraag was of er aanwijzingen zijn dat er routinecontroles zijn waarbij ALLEEN getinte mannen worden aangehouden.
Etnisch profileren bij routinecontroles.quote:Op zondag 26 november 2017 10:57 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Jij hebt het over routinecontroles waar alleen getinte mannen gecontroleerd worden. Wat is het nu? Profilering of routinecontrole?
Dit werd zelfs toegegeven door agenten die die controles uitvoeren. Daar was nou juist ophef over. En terecht.quote:Op zondag 26 november 2017 10:57 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Dat er etnisch geprofileerd wordt is geen discussie over. Dat er bij routinecontroles alleen getinte mannen gecontroleerd worden. Heb je daar voorbeelden van? Dat was mijn vraag.
Men had gelijk. Je schat in.quote:Op zondag 26 november 2017 11:02 schreef Molurus het volgende:
[..]
Etnisch profileren bij routinecontroles.
[..]
Dit werd zelfs toegegeven door agenten die die controles uitvoeren. Daar was nou juist ophef over. En terecht.
Oh, maar je woont niet in NL toch?quote:Op zondag 26 november 2017 10:58 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ik hoef jou niet te overtuigen.
Ik kom zelf buiten.
Aha. Verplicht lijden omdat je toevallig dezelfde make-up hebt. Waarom mensen dat goed praten zal ik nimmer begrijpen.quote:Op zondag 26 november 2017 11:02 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dat de reden is dat hij bij een groep hoort waar veel mis gaat.
Dat ligt helemaal aan het gedrag van mohammed.quote:Op zondag 26 november 2017 11:00 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ook mee eens, zolang Mohammed niet 20 keer zo vaak wordt aangehouden dan Jan.
Dat wil natuurlijk niet zeggen dat Mohammed geheel niet aangehouden mag worden, vanzelfsprekend.
Het maken van inschattingen tav mensen die nergens van worden verdacht is best problematisch.quote:
"Ik ben bedreigd door een donkergetinte vrouw met een mes".quote:Op zondag 26 november 2017 10:59 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ja etnisch profileren heet dat. Maar dat was de vraag niet.
De vraag was of er aanwijzingen zijn dat er routinecontroles zijn waarbij ALLEEN getinte mannen worden aangehouden.
Misschien omdat jij geen slachtoffer bent van Marokkaans racisme. Alleen de slachtoffers schijnen het te kunnen en mogen begrijpen.quote:Op zondag 26 november 2017 11:04 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Aha. Verplicht lijden omdat je toevallig dezelfde make-up hebt. Waarom mensen dat goed praten zal ik nimmer begrijpen.
Daar ben ik niet voor. Ik begrijp de reactie. Een deel van mijn familie is gekleurd. Die hebben die problemen ook nooit.quote:Op zondag 26 november 2017 11:04 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Aha. Verplicht lijden omdat je toevallig dezelfde make-up hebt. Waarom mensen dat goed praten zal ik nimmer begrijpen.
Nee hoor. Dat werd niet toegegeven. Etnisch profileren werd toegegeve, louter getinte mannen aanhouden is iets anders en verzin je er zelf bij.quote:Op zondag 26 november 2017 11:02 schreef Molurus het volgende:
[..]
Etnisch profileren bij routinecontroles.
[..]
Dit werd zelfs toegegeven door agenten die die controles uitvoeren. Daar was nou juist ophef over. En terecht.
Niet voor de politie.quote:Op zondag 26 november 2017 11:05 schreef Molurus het volgende:
[..]
Het maken van inschattingen tav mensen die nergens van worden verdacht is best problematisch.
Dit was breed in het nieuws, maar misschien heb jij wel iets gemist?quote:Op zondag 26 november 2017 11:06 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Nee hoor. Dat werd niet toegegeven. Etnisch profileren werd toegegeve, louter getinte mannen aanhouden is iets anders en verzin je er zelf bij.
Hendrik Jan heeft dan wel weer het genot dat de conducteur hem niet benaderd en aankijkt alsof het tijd voor een boete is. Hendrik Jan zijn leven is de shit.quote:Op zondag 26 november 2017 11:05 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Als Mohammed braaf met zijn ov tje in de metro zit op weg naar de uni zal hij niet significant vaker worden gecontroleerd dan Hendrik Jan.
Als iedereen normaal doet va je niet op. Bij een Chinees of Thai kijkt men niet zo.quote:Op zondag 26 november 2017 11:07 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Hendrik Jan heeft dan wel weer het genot dat de conducteur hem niet benaderd en aankijkt alsof het tijd voor een boete is. Hendrik Jan zijn leven is de shit.
Het was breed in het nieuws dat er etnisch geprofileerd wordt. Niet dat uitsluitend getinte mannen worden aangehouden.quote:Op zondag 26 november 2017 11:07 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dit was breed in het nieuws, maar misschien heb jij wel iets gemist?
Ik denk dat de meeste mensen dit niet willen geloven en dat alles wat er gebeurt voor iedereen het beste zal zijn. Anders moeten ze accepteren in wat voor vreemde wereld ze leven en dat gaat er bij velen gewoonweg niet in.quote:Op zondag 26 november 2017 11:07 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dit was breed in het nieuws, maar misschien heb jij wel iets gemist?
Ik zou het doen. De politie die niet ingreep in de diamantbuurt. Ik zou het verklaren.quote:Op zondag 26 november 2017 11:09 schreef Molurus het volgende:
[..]
Moet ik nu gaan uitleggen wat daar problematisch aan is?
Kun je nagaan wat voor wonderen beeldvorming kan verrichten.quote:Op zondag 26 november 2017 11:09 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Als iedereen normaal doet va je niet op. Bij een Chinees of Thai kijkt men niet zo.
Dus wat was de keus? Waarom?quote:Op zondag 26 november 2017 11:09 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Het was breed in het nieuws dat er etnisch geprofileerd wordt. Niet dat uitsluitend getinte mannen worden aangehouden.
Maar als het breed in het nieuws was kun je vast wel onderbouwen? Toch?
Weinig. We hebben een andere discussie nu.quote:Op zondag 26 november 2017 11:11 schreef BoneThugss het volgende:
En wat de neuk heeft etnisch profileren met ZP te maken?
Deze mensen denken nuchter en niet in slachtofferschap.quote:Op zondag 26 november 2017 11:10 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ik denk dat de meeste mensen dit niet willen geloven en dat alles wat er gebeurt voor iedereen het beste zal zijn. Anders moeten ze accepteren in wat voor vreemde wereld ze leven en dat gaat er bij velen gewoonweg niet in.
Omdat de argumenten dat zwarte piet racistisch is wel erg mager zijn is het voor de anti pieten noodzaak om aan te tonen dat Nederland een tot op het bot racistisch land is zodat je zp op geen enkel vlak het voordeel van de twijfel hoeft te gunnen.quote:Op zondag 26 november 2017 11:11 schreef BoneThugss het volgende:
En wat de neuk heeft etnisch profileren met ZP te maken?
Niets.quote:Op zondag 26 november 2017 11:11 schreef BoneThugss het volgende:
En wat de neuk heeft etnisch profileren met ZP te maken?
Dat is echt gelul. Ik heb ( NOGMAALS) familie die gekleurd is. Die worden niet steeds aangehouden.quote:Op zondag 26 november 2017 11:15 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Niets.
En dat etnisch profileren wordt gestaafd adhv een denkbeeldig voorbeeld waarbij een onschuldige getinte jongeman 'bijna iedere dag' wordt aangehouden. Dus zeg dat-ie zo'n 300 x per jaar wordt aangehouden. En omdat het hier gaat om een trend moet je dat extrapoleren naar alle getinte jongemannen. Waar de politie de mankracht en logistiek vandaan moet halen, wordt er niet bij verteld.
quote:Op zondag 26 november 2017 11:11 schreef BoneThugss het volgende:
En wat de neuk heeft etnisch profileren met ZP te maken?
Precies. Ik wacht ook nog steeds op voorbeelden routinecontroles waar uitsluitend getinte mannen worden aangehouden. Zal er nooit komen dat voorbeeld.quote:Op zondag 26 november 2017 11:15 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Niets.
En dat etnisch profileren wordt gestaafd adhv een denkbeeldig voorbeeld waarbij een onschuldige getinte jongeman 'bijna iedere dag' wordt aangehouden. Dus zeg dat-ie zo'n 300 x per jaar wordt aangehouden. En omdat het hier gaat om een trend moet je dat extrapoleren naar alle getinte jongemannen. Waar de politie de mankracht en logistiek vandaan moet halen, wordt er niet bij verteld.
Ja, nou ja, dat willen die grapjassen hier in het topic je toch echt wijs maken hoor. Iedereen weet dat het om overdrijving gaat natuurlijk. Politie is nooit ergens te bekennen. Ik heb al in geen 24 jaar een politie-auto door de straat zien rijden. Nou ja, 2 x misschien, in de zomer. Brandweerauto's rijden wel vaker door de straat heen, om schoorsteenbrandjes te blussen. Komt omdat iedereen een open haard heeft aangelegd en zijn schoorsteen niet goed onderhoudt.quote:Op zondag 26 november 2017 11:16 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dat is echt gelul. Ik heb ( NOGMAALS) familie die gekleurd is. Die worden niet steeds aangehouden.
Klopt het is idd een klassieke strop-op. je kunt op je vingers na tellen dat de politie niet in staat is tot een dergelijke massale inzet.quote:Op zondag 26 november 2017 11:18 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Precies. Ik wacht ook nog steeds op voorbeelden routinecontroles waar uitsluitend getinte mannen worden aangehouden. Zal er nooit komen dat voorbeeld.
Het is een stropop. Er wordt niemand dagelijks aangehouden vanwege zijn huidskleur. Dat willen voornamelijk blanke zelfverklaarde antiracisten ons doen geloven zodat ze het vervolgens kunnen veroordelen en zichzelf op de borst kunnen kloppen over wat voor goed mens ze wel niet zijn.
Het gebrek aan politie valt mij ook op. En in het geval van contact is men meestal heel aardig.quote:Op zondag 26 november 2017 11:19 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, nou ja, dat willen die grapjassen hier in het topic je toch echt wijs maken hoor. Iedereen weet dat het om overdrijving gaat natuurlijk. Politie is nooit ergens te bekennen. Ik heb al in geen 24 jaar een politie-auto door de straat zien rijden. Nou ja, 2 x misschien, in de zomer. brandweerauto's rijden wel vaker door de straat heen, om schoorsteenbrandjes te blussen. Komt omdat iedereen een open haard heeft aangelegd en zijn schoorsteen niet goed onderhoudt.
Juist, maar als je maar blijft drammen en manipuleren dan komt het wel een keer binnen dat het wel zo isquote:Op zondag 26 november 2017 11:14 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Omdat de argumenten dat zwarte piet racistisch is wel erg mager zijn is het voor de anti pieten noodzaak om aan te tonen dat Nederland een tot op het bot racistisch land is zodat je zp op geen enkel vlak het voordeel van de twijfel hoeft te gunnen.
Om dat gebrek te compenseren heeft men hier in het dorp sedert enige jaren de buurtpreventie. Dit zijn veelal gepensioneerde inwoners, die met de tekkel aan de hand dan even een ommetje door de buurt maken, om het 1 en ander in ogenschouw te nemen en om als afschrikking te dienen voor bijvoorbeeld dieven op het dievenpad.quote:Op zondag 26 november 2017 11:21 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Het gebrek aan politie valt mij ook op. En in het geval van contact is men meestal heel aardig.
Net wat je wil.quote:Op zondag 26 november 2017 11:21 schreef Bottendaal het volgende:
[..]
Juist, maar als je maar blijft drammen en manipuleren dan komt het wel een keer binnen dat het wel zo is
En keert zich als een boemerang tegen je.quote:Op zondag 26 november 2017 11:21 schreef Bottendaal het volgende:
[..]
Juist, maar als je maar blijft drammen en manipuleren dan komt het wel een keer binnen dat het wel zo is
Ja. En dan klagen dat je niet begrijpt dat mensen moeite met je hebben.quote:Op zondag 26 november 2017 11:23 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
En keert zich als een boemerang tegen je.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |