#hoedanquote:Oftewel: de technologie (DLT: Distributed Ledger Technology) is bijzonder interessant, maar de uitgifte van cryptocurrencies dient louter te komen vanuit centrale banken: CBDC’s (Central Bank Digital Currency). Het IMF denkt daarbij een ondersteunende rol te kunnen spelen.
Oud "nieuws"... blijkbaar de eerste keer dat die journalist het nodig vond om er een artikel aan te wijdenquote:Op maandag 21 augustus 2017 17:39 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
https://www.iex.nl/Column(...)ryptocurrencies.aspx
Nee zo werkt het niet. Je kan een bank niet vergelijken met een crypto. Evt met een exchange.quote:Op maandag 21 augustus 2017 18:02 schreef chantalxx het volgende:
Het punt in crypto zit echt geld
Als 300000 mensen morgen naar de pinautomaat lopen en hun rekening leeghalen stort elke bank in omdat het geld niet beschikbaar is
Dat is toch juist het hele punt waarom crypto begonnen is om de overheden er buiten te houden
quote:Op maandag 21 augustus 2017 16:48 schreef fathank het volgende:
Mensen met waves hebben juist veel vertrouwen en hodl'en allemaal. Daardoor is het tradevolume laag. Minder last van speculaties.
Nee. Heel veel mensen holden waves alleen maar omdat ze leasen en vroeg zijn ingestapt. Nieuw geld komt er echt nauwelijks bij.quote:Op maandag 21 augustus 2017 16:48 schreef I.C.O.N. het volgende:
[..]
Met als enige argument de prijs die niet +500% gaat om de volgende dag weer -500% te gaan?
Ik zie het lage trading volume juist als teken dat mensen holden ipv dat het een pump en dump coin is. Misschien telt jouw 'rendement telt' normaliter maar ik vind in de cryptomarkt dat potentie, op de lange termijn, meer waard kan zijn.
Laatste lease payments? Leasen blijft gewoon.quote:Op maandag 21 augustus 2017 18:25 schreef VeX- het volgende:
[..]
[..]
Nee. Heel veel mensen holden waves alleen maar omdat ze leasen en vroeg zijn ingestapt. Nieuw geld komt er echt nauwelijks bij.
Wanneer straks de laatste lease payments stoppen gaat er pas echt een bloedbad komen. Tenzij Waves eindelijk echt met iets concreets op de proppen komt.
Echt, zonder dat leasen was Waves allang begraven. Het is dood geld.
Ha. Zonder MRT en WCT blijft er maar heel weinig over. Die miniscule hoeveelheden Wavesgo, MER, RBX etc. zet geen zoden aan de dijk.quote:Op maandag 21 augustus 2017 18:33 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Laatste lease payments? Leasen blijft gewoon.
Alleen MRT en WCT zullen spoedig geheel gedistribueerd zijn.
En dat is niet toevallig, het zal ongeveer samenvallen met de grotere releases / updates op het Waves Platform.
Ik begrijp je niet zo goed, je klaagt al een tijdje over Waves waar je gezien een eerdere reactie ook geld in hebt zitten.quote:Op maandag 21 augustus 2017 18:42 schreef VeX- het volgende:
[..]
Ha. Zonder MRT en WCT blijft er maar heel weinig over. Die miniscule hoeveelheden Wavesgo, MER, RBX etc. zet geen zoden aan de dijk.
En over de nieuwe releases blijft het angstvallig stil. Zei jij niet eerder in dit topic dat het ze het mogelijk zouden verschuiven?
Dat is de grote kwetsbaarheid van Waves. Er is geen concrete roadmap. Leuk hoor al die stille ninjareleases maar de markt geeft er niks om. Eth deed dat 10x beter.
😂😂😂😂😂quote:Op maandag 21 augustus 2017 18:55 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Ik begrijp je niet zo goed, je klaagt al een tijdje over Waves waar je gezien een eerdere reactie ook geld in hebt zitten.
Als je er geld in hebt zitten en je denkt dat dit het was, verkoop het dan nu met de winst die je hebt.
Als je er geen geld in hebt zitten en je denkt dat dit het was, stop er dan geen geld in.
Dan loop ik het risico, jij niet.
En in 2018 mag je een keer met me mee in m'n Tesla, deal?
Je zou ook kunnen beredeneren dat er nu ook wordt geleased voor een minimale return. Ik denk dus niet dat de meeste mensen leasen voor deze return, echter dat mensen leasen omdat ze toch holden.quote:Op maandag 21 augustus 2017 18:42 schreef VeX- het volgende:
[..]
Ha. Zonder MRT en WCT blijft er maar heel weinig over. Die miniscule hoeveelheden Wavesgo, MER, RBX etc. zet geen zoden aan de dijk.
En over de nieuwe releases blijft het angstvallig stil. Zei jij niet eerder in dit topic dat het ze het mogelijk zouden verschuiven?
Dat is de grote kwetsbaarheid van Waves. Er is geen concrete roadmap. Leuk hoor al die stille ninjareleases maar de markt geeft er niks om. Eth deed dat 10x beter.
Ik heb er teveel geld in zitten om er nu maar even m'n handen vanaf te trekken (omdat ik op een gegeven moment echt in het project geloofde), maar dat betekent juist dat ik extra kritisch ben geworden. Daarom ageer ik op concrete argumenten en niet op verwachtingen, luchtkastelen en potentie. Daar heb ik inmiddels een broertje aan dood.quote:Op maandag 21 augustus 2017 18:55 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Ik begrijp je niet zo goed, je klaagt al een tijdje over Waves waar je gezien een eerdere reactie ook geld in hebt zitten.
Als je er geld in hebt zitten en je denkt dat dit het was, verkoop het dan nu met de winst die je hebt.
Als je er geen geld in hebt zitten en je denkt dat dit het was, stop er dan geen geld in.
Dan loop ik het risico, jij niet.
En in 2018 mag je een keer met me mee in m'n Tesla, deal?
Je logica is kapot.quote:Op maandag 21 augustus 2017 19:28 schreef VeX- het volgende:
[..]
Ik heb er teveel geld in zitten om er nu maar even m'n handen vanaf te trekken (omdat ik op een gegeven moment echt in het project geloofde), maar dat betekent juist dat ik extra kritisch ben geworden. Daarom ageer ik op concrete argumenten en niet op verwachtingen, luchtkastelen en potentie. Daar heb ik inmiddels een broertje aan dood.
Neemt niet weg dat ik nog steeds op een flinke winst sta, maar dat komt simpelweg omdat ik sinds de ICO ben ingestapt. De koers is de afgelopen 3 maanden bijna gehalveerd en desondanks doen veel mensen hier alsof het fantastisch loopt. Nou echt niet dus. Ik vind dat ook misleidend voor mensen die hier net nieuw zijn en een verkeerd beeld voorgespiegeld krijgen.
Drogreden inderdaad...quote:Op maandag 21 augustus 2017 19:30 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Je logica is kapot.
Je hebt er teveel geld in zitten om je handen er vanaf te trekken, je staat op een flinke winst en denkt dat Waves kapot gaat, waar je nieuwkomers voor wil waarschuwen maar waar je zelf niet naar handelt.
Stap uit man! Je bent gevangen door je eigen fomo!
Als je dat geld vervolgens investeert in een goed project, wat met jouw kennis van zaken geen probleem moet zijn, sta je zo wéér op 10x winst!
Waarom zou ik uitstappen nadat m'n winst grotendeels weer is gehalveerd?quote:Op maandag 21 augustus 2017 19:30 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Je logica is kapot.
Je hebt er teveel geld in zitten om je handen er vanaf te trekken, je staat op een flinke winst en denkt dat Waves kapot gaat, waar je nieuwkomers voor wil waarschuwen maar waar je zelf niet naar handelt.
Stap uit man!
Verwacht je dat er iets gaat gebeuren waardoor het beter gaat met het project?quote:Op maandag 21 augustus 2017 19:47 schreef VeX- het volgende:
[..]
Waarom zou ik uitstappen nadat m'n winst grotendeels weer is gehalveerd?
En ik heb nooit gezegd dat Waves finaal kapot gaat. Er moet alleen wel echt concreet iets gebeuren en snel want het gaat niet goed met het project. En dat mag gezegd worden.
Jawel, Waves 1.0. Als ze de release daarvan nou eens goed aanpakken dan zou dat een grote significante prijsstijging met zich mee moeten brengen en dat zou de opmaat naar betere tijden moeten zijn. Het idee achter Waves (Dex, het leasen en ico platform etc.) is goed. Daar geloof ik in.quote:Op maandag 21 augustus 2017 19:57 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Verwacht je dat er iets gaat gebeuren waardoor het beter gaat met het project?
Maar dat bedoel ik dus juist.quote:Op maandag 21 augustus 2017 20:12 schreef VeX- het volgende:
[..]
Jawel, Waves 1.0. Als ze de release daarvan nou eens goed aanpakken dan zou dat een grote significante prijsstijging met zich mee moeten brengen en dat zou de opmaat naar betere tijden moeten zijn. Het idee achter Waves (Dex, het leasen en ico platform etc.) is goed. Daar geloof ik in.
Mijn grote zorg is meer dat het management het maar blijft uitstellen en het geloof verder afbrokkelt. Als de lease rewards aflopen en de prijs blijft stagneren moet er iets concreets staan waardoor investeerders niet afhaken.
Kwestie van voor en nadelen afwegen. Ik ben nu al meer dan de helft van mn winst kwijt, maar ik kan het me makkelijk veroorloven voorlopig te zien welke kant het op gaat. Gaat het er nog veel verder af, tja dan is het pech en was Waves gewoon echt een flop. Gaat het de kant zoals ik in eerste instantie geloofde, dan maak ik nog meer geld. De komende maanden wordt dat waarschijnlijk beslist.quote:Op maandag 21 augustus 2017 20:20 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Maar dat bedoel ik dus juist.
Je hebt kritiek, je twijfelt en ipv je winst pakken (van meer dan 1000% in Euro's) ga je jezelf hoop geven dat het beter wordt en tegelijk waarschuw je andere potentiële investeerders om niet te investeren.
Als je aan ballet deed zat je nu in een prachtige spagaat.
Even over het onderste stukje; er wordt toch juist altijd genoemd dat waves een coin is voor de lange hold en niet de korte termijn 2000% klappers? Ik vind zeker niet dat het voor nieuwkomers misleidend is. Juist over waves wordt meer inhoudelijk gesproken dan over coins waar enkel buy1!1! Wordt geroepen...quote:Op maandag 21 augustus 2017 19:28 schreef VeX- het volgende:
[..]
Ik heb er teveel geld in zitten om er nu maar even m'n handen vanaf te trekken (omdat ik op een gegeven moment echt in het project geloofde), maar dat betekent juist dat ik extra kritisch ben geworden. Daarom ageer ik op concrete argumenten en niet op verwachtingen, luchtkastelen en potentie. Daar heb ik inmiddels een broertje aan dood.
Neemt niet weg dat ik nog steeds op een flinke winst sta, maar dat komt simpelweg omdat ik sinds de ICO ben ingestapt. De koers is de afgelopen 3 maanden bijna gehalveerd en desondanks doen veel mensen hier alsof het fantastisch loopt. Nou echt niet dus. Ik vind dat ook misleidend voor mensen die hier net nieuw zijn en wellicht een verkeerd/onrealistisch beeld voorgespiegeld krijgen.
Meteen na het nieuws dondert het aardig in elkaar, dat hadden ze vast anders verwacht?quote:Op maandag 21 augustus 2017 17:13 schreef smiths het volgende:
[..]
Gebaseerd op tweets van het geo team (amerikanen gok ik) denk ik dat ze tussen 20-23u iets gaan aankondigen. Kan aardig gehyped worden op sociale platformen, dat was de trigger van de vorige pump. Vandaag ingekocht op 50k. Ben benieuwd hoe dit ritje gaat worden.
Had al zo een idee dat de eerste update het meeste teweeg zou brengen en dit mogelijk een sell on the news pump zou zijn, werd ook minder gehyped dit keer. Heb op 74k de boel verkochtquote:Op maandag 21 augustus 2017 21:08 schreef Greys het volgende:
[..]
Meteen na het nieuws dondert het aardig in elkaar, dat hadden ze vast anders verwacht?
Netjes. Kwam er nou nog een derde? Ja hè?quote:Op maandag 21 augustus 2017 21:13 schreef smiths het volgende:
[..]
Had al zo een idee dat de eerste update het meeste teweeg zou brengen en dit mogelijk een sell on the news pump zou zijn, werd ook minder gehyped dit keer. Heb op 74k de boel verkocht
23augustus komt er nog een update. Gezien dit een minder grote pump was heb ik het idee dat mensen nog meer terughoudend zijn met geo kopen in de hoop van een grote announcement. Maar wie weet stabiliseert de prijs de komende dagen weer en gaat geo weer 50% omhoog op de dag zelf.quote:Op maandag 21 augustus 2017 21:15 schreef Greys het volgende:
[..]
Netjes. Kwam er nou nog een derde? Ja hè?
Je kan je bijdrage blijkbaar controleren op https://gravit.ws/projectico.aspxquote:Op maandag 21 augustus 2017 21:36 schreef r3gi3boy het volgende:
Hoelang duurde het bij jullie voordat je je verstuurde assets op die icopagina van Oceanslab terugziet?
Na de ICO krijg je die tokens automatisch in je Waves wallet, hoeveel het er zijn hangt af van hoeveel de ICO heeft opgebracht.quote:Read the rules, the terms and conditions, the FAQ and send your Waves or tokens to the address above to participate to the ICO. Distribution will use the blockchain transactions to calculate the participation ratio (with bonus if applicable) at the end of the sale. Tokens will be sent on the address used to make the transaction: Make sure you have access to its seed, don't send your investment directly from an exchange!
quote:Transaction not showing? Don't worry! As a fullnode update occured a few days ago, we're optimizing the data parsing script to work better, its information are currently delayed. Your transaction is secured on the blockchain and that's what we'll use for the distribution.
quote:Op maandag 21 augustus 2017 21:47 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Je kan je bijdrage blijkbaar controleren op https://gravit.ws/projectico.aspx
Ik heb dat overigens niet getest
[..]
De hoeveelheid OCL tokens neemt nog wel af naarmate er meer geïnvesteerd wordtquote:Op maandag 21 augustus 2017 22:18 schreef Sosa het volgende:
[..]![]()
Ik heb alle rare tokens en wat waves ingestopt en heb er nu zo'n 150K zie ik net
Jammer dat de rbx geen drol meer opleveren anders was het wel wat meer geweest.
Zal mij benieuwen dat OCL
Wat kan er misgaanquote:Op maandag 21 augustus 2017 22:33 schreef Sosa het volgende:
Ja dat zal wel weer
Maar het is voor het eerst vlgs mij dat ik in een Franse ICO stap, ook een keer wat anders
Ah non! Le crypto est foetsieux!quote:
ETH heeft in al die maanden geen enkele keer de huidige dollarprijs gebroken en neigt meer naar een lagere Bitcoin prijs dan waar het nu rond hangt. Die Bitcoin is nog altijd een hele goede indicatie, ook al zijn de twee inmiddels niet meer compleet aan elkaar gekoppeld.quote:Op maandag 21 augustus 2017 22:50 schreef fathank het volgende:
Net nu eth weer de weg omhoog gevonden heeft lijkt het
Inb4..
Morgen eth moon dus?quote:Op maandag 21 augustus 2017 22:48 schreef Nattekat het volgende:
ETH eruit gegooid... de koppeling met Bitcoin was leuk, maar ETH is toch iets gevoeliger voor de hoge dollarprijs dan Bitcoin. Uiteindelijk met even veel Bitcoins eruit dan dat ik erin ben gegaan
Had heel even een flinke winst, maar toen deed Bitcoin moon.
Het feit dat ik dat niet wist is al genoeg reden om uit te stappen.quote:Op maandag 21 augustus 2017 22:57 schreef exelletor het volgende:
[..]
Morgen eth moon dus?
//
Ik zie persoonlijk ETH wel minimaal verdubbelen ten opzichte van de huidige prijs na de fork in september.
+1quote:Op maandag 21 augustus 2017 19:28 schreef VeX- het volgende:
[..]
Ik heb er teveel geld in zitten om er nu maar even m'n handen vanaf te trekken (omdat ik op een gegeven moment echt in het project geloofde), maar dat betekent juist dat ik extra kritisch ben geworden. Daarom ageer ik op concrete argumenten en niet op verwachtingen, luchtkastelen en potentie. Daar heb ik inmiddels een broertje aan dood.
Neemt niet weg dat ik nog steeds op een flinke winst sta, maar dat komt simpelweg omdat ik sinds de ICO ben ingestapt. De koers is de afgelopen 3 maanden bijna gehalveerd en desondanks doen veel mensen hier alsof het fantastisch loopt. Nou echt niet dus. Ik vind dat ook misleidend voor mensen die hier net nieuw zijn en wellicht een verkeerd/onrealistisch beeld voorgespiegeld krijgen.
Nu je ETH eruit gooien... Begint net weer aan een bullrun manquote:Op maandag 21 augustus 2017 22:48 schreef Nattekat het volgende:
ETH eruit gegooid... de koppeling met Bitcoin was leuk, maar ETH is toch iets gevoeliger voor de hoge dollarprijs dan Bitcoin. Uiteindelijk met even veel Bitcoins eruit dan dat ik erin ben gegaan
Had heel even een flinke winst, maar toen deed Bitcoin moon.
Je hebt een glazen bol?quote:Op maandag 21 augustus 2017 23:34 schreef kthxbye het volgende:
[..]
Nu je ETH eruit gooien... Begint net weer aan een bullrun man
Nu begrijp ik waar het "NatteKat-syndroom" vandaan komt
Zeker weten dat je het juiste adres hebt gebruikt? Staat ook bij dat je (bij sommige coins) minimaal 1 coin in je wallet moet hebben voordat bittrex de deposit accepteert.quote:Op maandag 21 augustus 2017 23:48 schreef DutchieBre het volgende:
Dit is toch wel 1 van de eerste keren dat ik me aan Bittrex erger. Ruim 3 kwartier terug van zowel Liqui als Coinexchange BTC overgemaakt naar Bittrex. Beide withdrawals zijn op de respectievelijke exchanges confirmed echter komen maar niet tevoorschijn in Bittrex bij Pending deposits. Meer mensen hier last van (gehad)?
Gaat om BTC. En 100% het correcte adres. Heb het ook al veel vaker gedaan namelijk. Vreemd..quote:Op maandag 21 augustus 2017 23:55 schreef smiths het volgende:
[..]
Zeker weten dat je het juiste adres hebt gebruikt? Staat ook bij dat je (bij sommige coins) minimaal 1 coin in je wallet moet hebben voordat bittrex de deposit accepteert.
Ook even de blockchain bekijken van de coin waar het om gaat, of er al bevestigingen zijn.
Dat betekent dat je deposit minimaal 1 van de coin moet zijn.quote:Op maandag 21 augustus 2017 23:55 schreef smiths het volgende:
[..]
Zeker weten dat je het juiste adres hebt gebruikt? Staat ook bij dat je (bij sommige coins) minimaal 1 coin in je wallet moet hebben voordat bittrex de deposit accepteert.
Ook even de blockchain bekijken van de coin waar het om gaat, of er al bevestigingen zijn.
Hmm, en als je op blockchain.info jouw adres invoert, dan is die al wel veel keren bevestigd?quote:Op maandag 21 augustus 2017 23:59 schreef DutchieBre het volgende:
[..]
Gaat om BTC. En 100% het correcte adres. Heb het ook al veel vaker gedaan namelijk. Vreemd..
Dat ook inderdaad (bij sommige coins).quote:Op maandag 21 augustus 2017 23:59 schreef kthxbye het volgende:
[..]
Dat betekent dat je deposit minimaal 1 van de coin moet zijn.
quote:Your deposit address must hold greater than 1 INCNT before we will credit your account. If you deposit less than 1 INCNT you will need to deposit more until your balance on the block chain holds greater than 1 INCNT
Nee, niet dat ook inderdaad. Het moet minimaal 1 coin zijn. Het is niet zo dat als je eerst 0 coins hebt je eerst 1 coin moet kopen op Bittrex om dan de rest te kunnen depositen. Je deposit moet gelijk of groter dan 1 coin zijn.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 00:02 schreef smiths het volgende:
[..]
Hmm, en als je op blockchain.info jouw adres invoert, dan is die al wel veel keren bevestigd?
[..]
Dat ook inderdaad (bij sommige coins).
[..]
Daar reageer ik ook niet opquote:Op dinsdag 22 augustus 2017 00:11 schreef r3gi3boy het volgende:
Hij heeft het toch over BTC, daar gaat dat hele 'minimaal 1 coin'-verhaal toch niet voor op?
Jij hebt gelijk, nu ik het nog een keer lees is het inderdaad logischer dat je gewoon minimaal 1 coin moet depositen en niet er al 1 moet hebben staan.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 00:11 schreef kthxbye het volgende:
[..]
Daar reageer ik ook niet opmaar het is denkik wel bruikbare informatie voor de Bittrex gebruikers hier. Ik dacht eerst hetzelfde als smiths maar dat is dus niet zo.
Het verhaal hierboven ging over tokens met een hele kleine individuele waarde.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 00:17 schreef DutchieBre het volgende:
Idd. Voor BTC hoef je niet minimaal 1 te deponeren dacht ik zo.. is ook al veel vaker goed gegaan. Snap het niet zo :-( redelijk frustrerend. Het gaat toch om best wat centjes
Toch aardig veel 🤗 Ik krijg er 8000 👍quote:Op maandag 21 augustus 2017 22:18 schreef Sosa het volgende:
[..]![]()
Ik heb alle rare tokens en wat waves ingestopt en heb er nu zo'n 150K zie ik net
Jammer dat de rbx geen drol meer opleveren anders was het wel wat meer geweest.
Zal mij benieuwen dat OCL
Zal de prijs dit maal wat hoger blijvenquote:Op dinsdag 22 augustus 2017 01:17 schreef kthxbye het volgende:
Ah, Ripple is weer begonnen aan z'n halfjaarlijkse pump.
Als Sasha ook komt ...verhaal halenquote:Op dinsdag 22 augustus 2017 00:26 schreef DaRealDeal het volgende:
Iemand hier die naar de waves meet gaat op 29 augustus in ede bij café ruig?
quote:In order to help mitigate the strain on our platform caused by recent exponential growth, we are delisting some of our illiquid trading pairs and temporarily suspending all advanced order types. These changes will go into effect on Tuesday, August 22 around 6 am UTC (Monday August 21 around 11 pm Pacific).
The following pairs will be delisted with all outstanding orders being canceled
XBT/GBP
ETH/GBP
XRP/CAD
XRP/JPY
EOS/EUR
EOS/USD
XLM/EUR
XLM/USD
GNO/EUR
GNO/USD
REP/USD
The ability to create new advanced orders will also be temporarily suspended (so you will only be able to create basic limit and market orders)
Open orders will remain open until cancelled or executed, but you will no longer be able to create new orders in any of the following advanced types:
Stop Loss
Take Profit
Stop Loss, Take Profit
Stop Loss, Take Profit Limit
Stop Loss Limit
Take Profit Limit
Trailing Stop
Trailing Stop Limit
Stop, Limit
This suspension is temporary only. Advanced orders will return in a month or two as soon as we are better able to process them. We know that many of our clients like the advanced orders, but they are used much less frequently than basic limit and market orders while taking more system resources to process.
The above changes will go into effect on Tuesday, August 22 around 6 am UTC (Monday August 21 around 11 pm Pacific).
We apologize for the inconvenience but we think that immediate action is needed to help alleviate the current strain on our platform. We may take further action if these changes aren’t enough. Our overall plan is to reduce the load on our current platform until upgrades can be made that will enable us to smoothly scale capacity.
Thank you for choosing Kraken,
The Kraken Team
Mwah, zelfs paar BTC, ETH en Ripple pairs, plus ze beperken de order mogelijkheden aardig. En het gaat zo'n beetje gelijk in hequote:Op dinsdag 22 augustus 2017 06:51 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Hoezo kut? Geen noemenswaardige coins die ze delisten.
Naarmate er meer problemen zijn bij de reguliere exchanges, zie ik de toekomst steeds rooskleuriger worden voor gedecentraliseerde exchangesquote:
Ik denk dat ze markten met weinig volume schrappen. Als exchange moet je het immers van volume hebben.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 07:14 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Mwah, zelfs paar BTC, ETH en Ripple pairs, plus ze beperken de order mogelijkheden aardig. En het gaat zo'n beetje gelijk in he
Ze maken toch ook geen melding van Amerikaanse tijdzone?quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 08:10 schreef carebaer het volgende:
Iemand die zich aangemeld heeft voor de Kyber whitelist om te kunnen participeren in hun ICO? Ik kreeg zojuist (8.00 uur NL tijd) melding op Telegram dat zojuist hun whitelistperiode gesloten is. Nu snap ik niks van de volgende zin in hun blogpost (bron: http://www.the-blockchain(...)-early-registration/)
"In response to this incredible support, KyberNetwork has announced that they will be closing their whitelist registration at 2 PM (GMT+8/UTC 6am) on 22 August, 2017, three days earlier than planned."
Wij lopen in Europe toch 'voor' in tijd op de Amerikanen? Het is daar dus nog geen 22 augustus op het moment van schrijven? Het is daar dus nog geen 22 augustus, 2 PM? Echt dat klok kijken in andere zones..
Utc 6am is in de zomer om 8 uur 's ochtends in Nederland.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 08:10 schreef carebaer het volgende:
Iemand die zich aangemeld heeft voor de Kyber whitelist om te kunnen participeren in hun ICO? Ik kreeg zojuist (8.00 uur NL tijd) melding op Telegram dat zojuist hun whitelistperiode gesloten is. Nu snap ik niks van de volgende zin in hun blogpost (bron: http://www.the-blockchain(...)-early-registration/)
"In response to this incredible support, KyberNetwork has announced that they will be closing their whitelist registration at 2 PM (GMT+8/UTC 6am) on 22 August, 2017, three days earlier than planned."
Wij lopen in Europe toch 'voor' in tijd op de Amerikanen? Het is daar dus nog geen 22 augustus op het moment van schrijven? Het is daar dus nog geen 22 augustus, 2 PM? Echt dat klok kijken in andere zones..
Volg dat gravit linkje op hun site onderaanquote:Op dinsdag 22 augustus 2017 10:36 schreef metallicelmo het volgende:
Wie weet hoe je kan checken hoeveel die Oceanlab ICO al heeft opgehaald?
Haha nee die komt niet maar gaat wel een aantal vragen beantwoorden via videochat.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 03:16 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Als Sasha ook komt ...verhaal halen
Zou mooi zijn ;-) ondanks de dalende lijn ben ik benieuwd naar volgend jaar 😉quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 10:52 schreef LTM het volgende:
Keep the faith Waves hodlers
https://www.tradingview.c(...)Waves-on-its-way-up/
http://www.wavesgo.com/WGO-WavesGoTokens.pdfquote:Op dinsdag 22 augustus 2017 11:33 schreef metallicelmo het volgende:
Weet iemand wat WavesGO WGO precies is?
thanksquote:Op dinsdag 22 augustus 2017 11:39 schreef fathank het volgende:
[..]
http://www.wavesgo.com/WGO-WavesGoTokens.pdf
Gravit.ws kom je een heel eindquote:Op dinsdag 22 augustus 2017 12:05 schreef metallicelmo het volgende:
[..]
thanks
weet iemand of er een overzicht is van alle Waves tokens die momenteel bestaat met namen erbij?
Goud en zilver hoeven niet altijd hun waarde te behouden, als je het verhaal van aluminium kent.... Dollar werd eerder ook afgezet tegen goud, maar dat sprookje gaat allang niet meer op, daarmee hebben de amerikanen ons gewoon geflest.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 12:58 schreef Maikuuul het volgende:
Wellicht interressant voor dit topic is het volgende:
Buiten het feit dat hij zijn bedrijf promoot heeft hij op vele punten gewoon gelijk.
Goud en zilver zullen altijd waarde houden. De bitcoin word nu nog altijd afgezet tegen de $. Wie weet zal cryptocurrencie belangrijker worden dan we ooit kunnen denken. Al kunnen we niet handelen zonder electriciteit :p
Wordt ook besproken in het filmpje wat je zegt. Vroeger werd de waarde afgezet tegen goud. Als je dus je 20$ biljet inleverde kon je er ook daadwerkelijk goud voor krijgen. Nu is niks meer dan een vodje papier met nummers.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 13:04 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Goud en zilver hoeven niet altijd hun waarde te behouden, als je het verhaal van aluminium kent.... Dollar werd eerder ook afgezet tegen goud, maar dat sprookje gaat allang niet meer op, daarmee hebben de amerikanen ons gewoon geflest.
Heb het filmpje overigens nog niet gezien.
27 maart 1980quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 12:58 schreef Maikuuul het volgende:
Goud en zilver zullen altijd waarde houden.
Mja, Zeitgeist.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 13:16 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Wordt ook besproken in het filmpje wat je zegt. Vroeger werd de waarde afgezet tegen goud. Als je dus je 20$ biljet inleverde kon je er ook daadwerkelijk goud voor krijgen. Nu is niks meer dan een vodje papier met nummers.
Het bestaat uit 7 delen en adviseer je zeker om te kijken. Het is niet de vraag of het systeem instort maar wanneer. De Amerikanen hebben ons veel te lang bij de neus genomen maar het werd dan ook gewoon geaccepteerd.
De geldpersen maken overuren, maar er staat niks tegenover.
Ik betwijfel het. Er zal af en toe een correctie plaatsvinden, maar het hele monetaire systeem zal niet van de ene op de andere dag wezenlijk gaan veranderen. Daarvoor is het grootkapitaal veel te machtig en het systeem to big to fail. Een paar consumenten die in 900 verschillende crypto's handelen gaat daar echt niks aan veranderen.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 13:16 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Wordt ook besproken in het filmpje wat je zegt. Vroeger werd de waarde afgezet tegen goud. Als je dus je 20$ biljet inleverde kon je er ook daadwerkelijk goud voor krijgen. Nu is niks meer dan een vodje papier met nummers. een paar random cijfers ergens in de cloud
Het bestaat uit 7 delen en adviseer je zeker om te kijken. Het is niet de vraag of het systeem instort maar wanneer. De Amerikanen hebben ons veel te lang bij de neus genomen maar het werd dan ook gewoon geaccepteerd.
De geldpersen maken overuren, maar er staat niks tegenover.
Ik doel dan ook niet dat cryptocurrencie iets in dit grote systeem gaat veranderen. Maar het is misschien iets revolutionairs omdat het niet door centrale banken beheerd wordt.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 13:36 schreef fathank het volgende:
[..]
Ik betwijfel het. Er zal af en toe een correctie plaatsvinden, maar het hele monetaire systeem zal niet van de ene op de andere dag wezenlijk gaan veranderen. Daarvoor is het grootkapitaal veel te machtig en het systeem to big to fail. Een paar consumenten die in 900 verschillende crypto's handelen gaat daar echt niks aan veranderen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |