twitter:FM1VFQ3pZmuFVSz twitterde op donderdag 17-08-2017 om 21:53:56#باريس#برشلونة#نتحداكم#Barcelona 4 https://t.co/cUnO0shq6Y reageer retweet
Politie, gevangeniswezen is al kapot bezuinigd als je het over veiligheid hebt in combinatie met het kabinet.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 21:53 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, okee, dat is wel duurder idd. Maar ja dat moet de overheid regelen, bij echt plaatsen waar veel mensen bijeenkomen. Stukje dat de belastingbetaler moet betalen sws.
Wat verboden moet worden is datgene wat dit conservatisme zo doet opbloeien in Europa.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 21:00 schreef speknek het volgende:
[..]
Ja wat mij betreft wordt conservatisme verboden. Maar ja dan gaan die conservatiefjes weer klagen. Klagen klagen klagen, zeggen dat vroeger alles beter was, enige wat ze kunnen.
Dat zijn lapmiddelen en symptoombestrijding.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 21:49 schreef Ryan3 het volgende:
RTL4: NL loopt 50 jaar achter volgens Heinrich Heine, maar ik denk wel dat je meer betonblokken moet neerleggen, waar veel mensen buitenkomen, ook in NL. Meer bewaking ook.
Een sleepnetwet is wat we nodig hebben tegen terrorisme.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 21:56 schreef Igen het volgende:
[..]
Dat zijn lapmiddelen en symptoombestrijding.
Al.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 21:53 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Zet je je handtekening nog onder de petitie voor een sleepnet-referendum?
Nee. Dat is juist wat we NIET nodig hebben. Een sleepnet gaat terroristische aanvallen niet voorkomen. Echt niet. Veel te grote inbreuk op de privacy en iedereen is op voorhand verdacht. Heel slecht plan.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 21:58 schreef remlof het volgende:
[..]
Een sleepnetwet is wat we nodig hebben tegen terrorisme.
Natuurlijk gaat dat wel helpen, want dan kan je mensen aftappen die nog niet verdacht zijn.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:00 schreef Geralt het volgende:
[..]
Nee. Dat is juist wat we NIET nodig hebben. Een sleepnet gaat terroristische aanvallen niet voorkomen. Echt niet. Veel te grote inbreuk op de privacy en iedereen is op voorhand verdacht. Heel slecht plan.
Hooi op de hooiberg gooien terwijl je opzoek bent naar een naald is inderdaad heel handig.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 21:58 schreef remlof het volgende:
[..]
Een sleepnetwet is wat we nodig hebben tegen terrorisme.
Ja leuk, maar daarmee tap je feitelijk IEDEREEN af. Ook mensen die nooit verdacht gaan worden. Dit moeten we echt niet willen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:02 schreef remlof het volgende:
Natuurlijk gaat dat wel helpen, want dan kan je mensen aftappen die nog niet verdacht zijn.
We hebben meer aan een immigratiestop uit moslimlanden.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 21:58 schreef remlof het volgende:
[..]
Een sleepnetwet is wat we nodig hebben tegen terrorisme.
Lijkt me eerstelijnsveiligheid te zijn ahw.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 21:56 schreef Igen het volgende:
[..]
Dat zijn lapmiddelen en symptoombestrijding.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Sleepnet_(onderzoeksmethode)quote:
https://geensleep.net/quote:
quote:Met het sleepnet – ook wel door de regering ‘onderzoeksopdrachtgerichte interceptie’ genoemd – kunnen de geheime diensten (zowel de Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst, als de Militaire Inlichtingen- en Veiligheidsdienst) massaal de communicatie van smartphones, computers en andere online apparaten van grote groepen onschuldige individuen onderscheppen. Het sleepnet wil dus zeggen dat grote hoeveelheden communicatie opgevangen worden, om er vervolgens doorheen te kunnen grasduinen, op zoek naar bekende of onbekende targets, steekwoorden en dergelijke.
Dat kan alleen maar als er op grootschalige wijze data binnengesleept wordt – en dus ook onze gegevens. Ze weten namelijk vaak nog niet precies waar ze naar op zoek zijn. Om dat allemaal te kunnen doen krijgen de geheime diensten toegang tot communicatieknooppunten, zoals bijvoorbeeld bij KPN of de AMS-IX, om zo data te kunnen opvangen. Die gegevens worden vervolgens doorgestuurd naar databases van de diensten, die die gegevens vervolgens drie jaar kunnen opslaan en er doorheen kunnen grasduinen.
Big Brotherstaat toch.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:03 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ja leuk, maar daarmee tap je feitelijk IEDEREEN af. Ook mensen die nooit verdacht gaan worden. Dit moeten we echt niet willen.
Precies dat is wat Brussel wiltquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:03 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ja leuk, maar daarmee tap je feitelijk IEDEREEN af. Ook mensen die nooit verdacht gaan worden. Dit moeten we echt niet willen.
Volgens sommigen hier heeft het niks met dat vredelievende geloof te maken maar is het toevalquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:03 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
We hebben meer aan een immigratiestop uit moslimlanden.
Dat weet ik, maar dan hoef ik het er nog niet mee eens te zijnquote:
Het is een stap naar een samenleving als in Brazilië. Waar je als het even kan in een huis woont met een 3 meter hoge muur met prikkeldraad eromheen, en alleen met de auto het erf af durft, uiteraard met de deuren op slot en zonder te stoppen voor rode stoplichten.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:04 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Lijkt me eerstelijnsveiligheid te zijn ahw.
Daarom heb ik ook niet zo'n vertrouwen in zo'n sleepnetwet. Men heeft nu al te veel informatie om überhaupt nog te kunnen analyseren.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:06 schreef voetbalmanager2 het volgende:
En iedere keer als het misgaat, dan is de dader bekend bij de instanties maar kon hij toch zijn gang gaan.
Je hebt geen keus, denk ik.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:06 schreef Igen het volgende:
[..]
Het is een stap naar een samenleving als in Brazilië. Waar je als het even kan in een huis woont met een 3 meter hoge muur met prikkeldraad eromheen, en alleen met de auto het erf af durft, uiteraard met de deuren op slot en zonder te stoppen voor rode stoplichten.
Dat is niet het type samenleving waar ik graag in woon.
Dat is niet waar want koran moedigt het afslachten van infidels aan met als beloning een plaats in het hiernamaals.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:05 schreef Rookierookie het volgende:
[..]
Volgens sommigen hier heeft het niks met dat vredelievende geloof te maken maar is het toeval
quote:For Muslims, the whole focus of the life on earth must be directed at securing a place to this Islamic heaven, full of sexual indulgence. And the way of securing a ticket to Allah's whoredom is outlined in Quran 9:111, which says:
“Lo! Allah hath bought from the believers their lives and their wealth because the Garden (Paradise) will be theirs: they shall fight in the way of Allah and shall slay and be slain”
Verse 9:111 means what it means. A Muslim who is killed or who kills fulfilling teachings of 9:5, 9:29 and all the other verses of the Quran exhorting murder, rape, terror, and torture are guaranteed accession to Allah's paradise.
https://www.islam-watch.o(...)t-of-Quran-9-111.htm
Nee nee, dat is een bedreiging voor de rechtsstaat!quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:06 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Ik twijfel over dergelijke maatregelen. Als het bewezen effectief zou zijn, dan ben ik gelijk voor.
Probleem in Europa is dat informatie over terroristen gek genoeg nauwelijkss voor meer veiligheid zorgt.
Syriegangers waarvan we weten dat ze gruweldaden hebben verricht krijgen hooguit een gebiedsverbodEn iedere keer als het misgaat, dan is de dader bekend bij de instanties maar kon hij toch zijn gang gaan.
Als we nu eens de dubbele paspoorten van Syriegangers doorknippen en radicalen die aantoonbaar een gevaar vormen eens wat harder aanpakken dan hebben we draconische maatregelen zoals een sleepnet ook niet nodig.
Mocht het je interesseren, dit is een interessante topicreeks:quote:
Nee toch, waarom?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 21:53 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Zet je je handtekening nog onder de petitie voor een sleepnet-referendum?
een tijdje terug nog een priester vermoord in een gehuchtquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:07 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Je hebt geen keus, denk ik.
In de dorpen hoeft het niet, want daar komt het niet voor. Alleen in de grote steden.
Ja, ik heb me daar niet geheel in verdiept. Je kunt je niet overal in verdiepen namelijk. Maar ja, dat geeft natuurlijk wel de randen aan. Hoever moeten we gaan. Of moeten we er maar mee leren leven? Ik weet het ook niet direct.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:08 schreef Geralt het volgende:
[..]
Mocht het je interesseren, dit is een interessante topicreeks:
NWS / Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wetten/voorstellen
NWS / Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wet/voorstellen #2
NWS / Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wet/voorstellen #3
Je zult verstelt staan. Allemaal in het kader van antiterrorisme en/of kinderporno. En bijna geen haan die er naar kraait. Triest.
Ik ben vooral boos op dergelijke honden momenteel.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:08 schreef riazop het volgende:
Het meest angstaanjagende van dit soort aanslagjes is de Hollandse meute die zich weer doods en doodsbang laat maken
Das pas eng!
Bang? Ik ben woedend!!!quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:08 schreef riazop het volgende:
Het meest angstaanjagende van dit soort aanslagjes is de Hollandse meute die zich weer doods en doodsbang laat maken
Das pas eng!
Ja hoor.. alles draait om de Hollanders, want mensen in andere landen worden nooit bang.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:08 schreef riazop het volgende:
Het meest angstaanjagende van dit soort aanslagjes is de Hollandse meute die zich weer doods en doodsbang laat maken
Das pas eng!
Ja, okee, komt wel voor, maar niet veel. Ze zoeken grote mondaine westerse steden uit. Bovendien zijn ze vaak niet bekend in dorpjes.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:09 schreef riazop het volgende:
[..]
een tijdje terug nog een priester vermoord in een gehucht
Het referendum is bedoelt om de al aangenomen wet te nullificeren.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:09 schreef FYazz het volgende:
[..]
Nee toch, waarom?
De opsporingsmogelijkheden zijn al ruim genoeg. Alle daders van de aanslagen hadden ze al in het vizier, daar ligt het probleem niet. Meer afluistermogelijkheden of data-onderschepping is echt niet nodig (en ongewenst, zorgt alleen voor meer ruis).
Probleem is dat veiligheidsdiensten niet op internationaal niveau samenwerken als het gaat om terrorisme. De terrorist kan in België verdacht worden, maar tijdens een weekendtripje in Berlijn bv zijn gang gaan omdat de diensten dit niet doorgeven aan elkaar.
En het komt ook omdat ze te weinig bevoegdheden hebben om ze eerder op te pakken.
En de echte slachtoffers, dat zijn de moslims.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:08 schreef riazop het volgende:
Het meest angstaanjagende van dit soort aanslagjes is de Hollandse meute die zich weer doods en doodsbang laat maken
Das pas eng!
Waar kan ik tekenen?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:11 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Het referendum is bedoelt om de al aangenomen wet te nullificeren.
op internationaal niveau samenwerken?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:09 schreef FYazz het volgende:
[..]
Probleem is dat veiligheidsdiensten niet op internationaal niveau samenwerken als het gaat om terrorisme. ...
Ja, maar als je dat zegt discrimineger je en krijg je Sylvana op je dakquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:07 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Dat is niet waar want koran moedigt het afslachten van infidels aan met als beloning een plaats in het hiernamaals.
[..]
Ik vind het wat fatalistisch om IS-terrorisme in Europa als een onvermijdelijk fenomeen te gaan zien.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:07 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Je hebt geen keus, denk ik.
In de dorpen hoeft het niet, want daar komt het niet voor. Alleen in de grote steden.
volgens mij zoeken ze met dit low cost rterrorisme vooral DRUKKE stratenquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:10 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
. Ze zoeken grote mondaine westerse steden uit. .
Ik denk dat fatalisme en realisme in dit geval (voorlopig) heel goed samengaan.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:12 schreef Igen het volgende:
[..]
Ik vind het wat fatalistisch om IS-terrorisme in Europa als een onvermijdelijk fenomeen te gaan zien.
Drukke straten met liefst veel toeristen, zodat het ook internationaal en economisch impact heeft.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:12 schreef riazop het volgende:
[..]
volgens mij zoeken ze met dit low cost rterrorisme vooral DRUKKE straten
1 dag geleden,quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:12 schreef Igen het volgende:
[..]
Ik vind het wat fatalistisch om IS-terrorisme in Europa als een onvermijdelijk fenomeen te gaan zien.
Getekend. Zouden meer mensen moeten doen.quote:
Punt is dat mensen van bijna het ene moment op het andere moment kunnen besluiten om hun ware religie te volgen. Het is redelijk onvoorspelbaar. De ellende in het M-O gaat gewoon door en in Israël zien ze altijd een rechtvaardiging dus ja, het houdt niet op en dus moet je echt wel aan eerstelijnsveiligheid in grote steden moeten doen wmb.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:12 schreef Igen het volgende:
[..]
Ik vind het wat fatalistisch om IS-terrorisme in Europa als een onvermijdelijk fenomeen te gaan zien.
de onvermijdelijkheid zit me in het feit dat je niet alles kunt voorkomenquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:12 schreef Igen het volgende:
[..]
Ik vind het wat fatalistisch om IS-terrorisme in Europa als een onvermijdelijk fenomeen te gaan zien.
In grote mondaine westerse steden.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:12 schreef riazop het volgende:
[..]
volgens mij zoeken ze met dit low cost rterrorisme vooral DRUKKE straten
Je zult zien dat er volgende week een gek een lokale braderie oprijdt....quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:13 schreef Strani het volgende:
[..]
Drukke straten met liefst veel toeristen, zodat het ook internationaal en economisch impact heeft.
Gijzelnemers hebben half uurtje geleden pizza geeist omdat 'we ons liever opblazen dan nog meer smerige kapsalon van die Turkse tent te moeten vreten'.quote:
Ho,ho rustig maar hoor.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:11 schreef riazop het volgende:
[..]
op internationaal niveau samenwerken?
Als jij morgen met een bestelbusje het Damrak opracet rijd je er ook 13 dood hoor
Als we nu gewoon eens rustig blijven en accepteren dat er zo nu een dan iets gebeurt...
Ja, maar dan is het waarschijnlijk gewoon de dorpsgek die zich in straat vergist heeft.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:15 schreef riazop het volgende:
[..]
Je zult zien dat er volgende week een gek een lokale braderie oprijdt....
Westerse steden?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:14 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
In grote mondaine westerse steden.
We hadden het hier over het M-O?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:16 schreef riazop het volgende:
[..]
Westerse steden?
Niet op de hoogte van het feit dat 90 % vd IS aanslagen NIET in het Westen is?
Top.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:14 schreef Geralt het volgende:
[..]
Getekend. Zouden meer mensen moeten doen.
Misschien heb je gelijk.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:14 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Punt is dat mensen van bijna het ene moment op het andere moment kunnen besluiten om hun ware religie te volgen. Het is redelijk onvoorspelbaar. De ellende in het M-O gaat gewoon door en in Israël zien ze altijd een rechtvaardiging dus ja, het houdt niet op en dus moet je echt wel aan eerstelijnsveiligheid in grote steden moeten doen wmb.
zoals in charlottesville?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:16 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja, maar dan is het waarschijnlijk gewoon de dorpsgek die zich in straat vergist heeft.
Doe jij ff ik Kijk voetbalquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:17 schreef bakfietsmoeder het volgende:
Jinek nu. Even tellen hoe vaak de term Islam valt. Ik denk niet één keer.
gastquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:11 schreef riazop het volgende:
[..]
op internationaal niveau samenwerken?
Als jij morgen met een bestelbusje het Damrak opracet rijd je er ook 13 dood hoor
Als we nu gewoon eens rustig blijven en accepteren dat er zo nu een dan iets gebeurt...
Ja, we hebben hier ook al 50+ statushouders in het dorp. Ik merk er weinig van.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:12 schreef LelijKnap het volgende:
Heb je Merkel niet gehoord? ''Integratie heeft meer succes in kleinere dorpen, het platteland.'' - ná de transformatie van de grootste steden.
Tof, kan ik me nog even gaan opwinden voordat ik in bed dek.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:17 schreef bakfietsmoeder het volgende:
Jinek nu. Even tellen hoe vaak de term Islam valt. Ik denk niet één keer.
Het staat ook niet op hun voorhoofd dat ze een aanslag aan plegen. Nog los van het economisch terrorisme dat ze plegen op de schatkist van de Staat.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:18 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, we hebben hier ook al 50+ statushouders in het dorp. Ik merk er weinig van.
Zaadje is iig al geplant.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:18 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, we hebben hier ook al 50+ statushouders in het dorp. Ik merk er weinig van.
Van de eerste gastarbeiders hadden ook weinig mensen last. Hun nakomelingen terroriseren echter nu heel Europa.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:18 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, we hebben hier ook al 50+ statushouders in het dorp. Ik merk er weinig van.
Als die schoonmakers, dat kost wel watquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:20 schreef Confetti het volgende:
[..]
Nog los van het economisch terrorisme dat ze plegen op de schatkist van de Staat.
Ik zie vooral grootverdieners in het voetbal enzo....quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:20 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Hun nakomelingen terroriseren echter nu heel Europa.
En kwam uit Marseille.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:21 schreef Karig_Hutje het volgende:
Gearresteerde verdachte is een Spanjaard met een Marokkaanse achtergrond.
Je verwacht t niet hè. En het was zo'n lieve jongenquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:21 schreef Karig_Hutje het volgende:
Gearresteerde verdachte is een Spanjaard met een Marokkaanse achtergrond.
Klein dorpje in Italië, circa 26k mensen. Jeugd van 6k of zo. 44% vd scholieren van islamitische afkomst na een (half) decennium 'welkom' zeggen. Maar die ligt aan de kust. Wat dat betreft zit Ryan wel goed.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:20 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Van de eerste gastarbeiders hadden ook weinig mensen last. Hun nakomelingen terroriseren echter nu heel Europa.
Ja, die tellen ook mee, maar het gaat hier even over het feit dat als ze hier in het westen aanslagen plegen dat vooral in de grote mondaine steden doen. De grote mondaine westerse steden dus. Niet hier in een dorpje. Niet in het provinciestadje hier in de buurt. Wrs valt Wageningen ook af, Enschede denk het niet, Groningen, Assen, Middelburg, Terneuzen mwoah nee.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:18 schreef riazop het volgende:
[..]
de aanslagen daar tellen niet mee of zo?
toch ook een gek die autobeukie doet?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:21 schreef Strani het volgende:
[..]
Juist. Een volledig andere situatie natuurlijk.
Ik denk dat het gesprek hier vrij specifief over islamitisch terrorisme gaat.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:22 schreef riazop het volgende:
[..]
toch ook een gek die autobeukie doet?
Dat was niet zomaar jegens totaal willekeurige burgers die gewoon in een winkelstraat o.i.d. rondwandelen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:22 schreef riazop het volgende:
[..]
toch ook een gek die autobeukie doet?
Die tevens een Palestijns paspoort bezit en over Jodenhaat rapt. Alle vakjes kunnen weer ingekleurd worden.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:21 schreef Karig_Hutje het volgende:
Gearresteerde verdachte is een Spanjaard met een Marokkaanse achtergrond.
Er zijn nauwelijks aanslagen in het Westen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:22 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, die tellen ook mee, maar het gaat hier even over het feit dat als ze hier in het westen aanslagen plegen dat vooral in de grote mondaine steden doen. De grote mondaine westerse steden dus. Niet hier in een dorpje. Niet in het provinciestadje hier in de buurt. Wrs valt Wageningen ook af, Enschede denk het niet, Groningen, Assen, Middelburg, Terneuzen mwoah nee.
Amsterdam, Rotterdam, Den Haag? Zou kunnen.
ISIS is hartstikke hard aan het verliezen in Syrie en Irak, meer aanslagen zullen waarschijnlijk gaan volgen. Is het bekend of de aanslagpleger een Syrieganger is geweest?quote:
Ja, klopt. Maar de islam is ook veranderd hè. Oiv allerlei ontwikkelingen in het M-O. Politieke-islam, salafisme, fundamentalisme is vanaf ongeveer eind jaren 70 weer veel prominenter geworden. Maar zeker na de reactie van de VS op de aanslagen van 9/11 heeft dat erg veel invloed gekregen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:20 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Van de eerste gastarbeiders hadden ook weinig mensen last. Hun nakomelingen terroriseren echter nu heel Europa.
Keukentrapje is gevaarlijker idd.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:25 schreef riazop het volgende:
[..]
Er zijn nauwelijks aanslagen in het Westen.
Er is verder niets wat er op zou wijzen dat de paar aanslagen die er komen in steden zouden moeten plaatsgrijpen. Buiten "het Westen" gebeurt dat ook niet...
Dat is voor zover ik weet nog niet bekend.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:25 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
ISIS is hartstikke hard aan het verliezen in Syrie en Irak, meer aanslagen zullen waarschijnlijk gaan volgen. Is het bekend of de aanslagpleger een Syrieganger is geweest?
wat dat betreft was onze extreem rechtse vriend nog redelijk high browquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:24 schreef Igen het volgende:
[..]
Dat was niet zomaar jegens totaal willekeurige burgers die gewoon in een winkelstraat o.i.d. rondwandelen.
Dat zijn nog geen 0,01% van het totaal aantal nakomelingen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:20 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Van de eerste gastarbeiders hadden ook weinig mensen last. Hun nakomelingen terroriseren echter nu heel Europa.
We hanteren hier *liever* niet MO-maatstaven. Men poogt dat wel (''part and parcel..''), maar 'weinig' is als subjectieve duiding, voor ons, terecht simpelweg (veel te) 'veel'. Hoeveel waren het er in Londen, in twee maanden even terug? Ik weet nog dat toen tegelijkertijd minstens net zo veel aanslagen waren voorkomen. Je had die meegerekend op 4/5 p.m. gezeten. In alleen het UK.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:25 schreef riazop het volgende:
[..]
Er zijn nauwelijks aanslagen in het Westen.
Er is verder niets wat er op zou wijzen dat de paar aanslagen die er komen in steden zouden moeten plaatsgrijpen. Buiten "het Westen" gebeurt dat ook niet...
ach...quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:26 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Keukentrapje is gevaarlijker idd.
Kan je nagaan wat er gebeurt als dat cijfer straks omhoog gaat.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:27 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat zijn nog geen 0,01% van het totaal aantal nakomelingen.
Ja, de domme Hollander idd heeft niets door idd.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:28 schreef riazop het volgende:
[..]
ach...
In de auto stappen levert statistisch gezien 2700 keer zoveel risico op. Maar de domme Hollander is DAAR dan weer niet bang voor.
De meerderheid van de Marokkaanse jongens in NL is met politie in aanraking geweest. Het is veelal kankervolk.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:27 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat zijn nog geen 0,01% van het totaal aantal nakomelingen.
Vanwaar toch die focus op de Hollander, van jou?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:28 schreef riazop het volgende:
[..]
ach...
In de auto stappen levert statistisch gezien 2700 keer zoveel risico op. Maar de domme Hollander is DAAR dan weer niet bang voor.
Betonblokken idd.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:28 schreef MrSweets het volgende:
Het is een toeristisch voetgangers gebied.
Er lopen duizenden mensen elke dag en je kunt er met de auto lans rijden en ook op komen.
Ze hadden allang helemaal auto vrij maken met van die paaltjes.
Zodat dit gewoon niet zo makkelijk kan.
Ik hoop dat mensen nu wakker worden en elk voetgangers gebied gaan beveiligen.
Deze vorm van aanslagen gaan we vrees ik nog vaker zien.
Voor zo'n uitspraak verlies je tegenwoordig je baan in de VSquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:29 schreef DrDentz het volgende:
[..]
De meerderheid van de Marokkaanse jongens in NL is met politie in aanraking geweest. Het is veelal kankervolk.
Behalve als je de president bent.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:30 schreef riazop het volgende:
[..]
Voor zo'n uitspraak verlies je tegenwoordig je baan in de VS
Dat bangige zie je toch vnl bij de witte Nederlander. Bij mijn allochtone matties speelt die angst helemaal niet.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:30 schreef Strani het volgende:
[..]
Vanwaar toch die focus op de Hollander, van jou?
De Catalaanse regering spendeert liever geld aan illegale referenda over onafhankelijkheid.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:31 schreef MrSweets het volgende:
[..]
juist! waarom waren die er niet ? regering loopt weer te slapen
Ja, wrs dachten ze dat ze na 2003 alles wel gehad hadden. Wij in NL hebben wrs ook een soort veiligheidsgevoel aangekweekt.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:31 schreef MrSweets het volgende:
[..]
juist! waarom waren die er niet ? regering loopt weer te slapen
Op die manier. Het leek erop alsof je angst aanwees als iets typisch Hollands. Want in andere landen zijn er natuurlijk ook zat angstige mensen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:31 schreef riazop het volgende:
[..]
Dat bangige zie je toch vnl bij de witte Nederlander. Bij mijn allochtone matties speelt die angst helemaal niet.
Gaat nog wel een stukje verder dan Trump.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:31 schreef Strani het volgende:
[..]
Behalve als je de president bent.
quote:
Neuh, CIA heeft ze vorige maand nog gewaarschuwd.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:32 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, wrs dachten ze dat ze na 2003 alles wel gehad hadden. Wij in NL hebben wrs ook een soort veiligheidsgevoel aangekweekt.
Mwah, ik heb de indruk dat ze het daar toch minder in hun broekje doen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:32 schreef Strani het volgende:
[..]
... Want in andere landen zijn er natuurlijk ook zat angstige mensen.
quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:33 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]Ook een krabbel gezet.
Alle beetjes helpen om maar te laten zien dat deze waanzin moet stoppen!
WildersGod.twitter:geertwilderspvv twitterde op donderdag 17-08-2017 om 21:14:48Opnieuw holle frasen van een grote lafaard verantwoordelijk voor open grenzen en steeds méér islam. https://t.co/jT26KBNhsQ reageer retweet
bijtend zuur over gooienquote:Op donderdag 17 augustus 2017 19:46 schreef Scrummie het volgende:
[ afbeelding ]
Dit zou 'm dan zijn.
Tis wel zo, maar jaquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:30 schreef riazop het volgende:
[..]
Voor zo'n uitspraak verlies je tegenwoordig je baan in de VS
Zodra ze alleen zijn schijten ze zich vol. Vandaar dat je die matties altijd in groepjes tegenkomtquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:31 schreef riazop het volgende:
[..]
Dat bangige zie je toch vnl bij de witte Nederlander. Bij mijn allochtone matties speelt die angst helemaal niet.
Whut?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:34 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Neuh, CIA heeft ze vorige maand nog gewaarschuwd.
Terrorisme is gelukkig ook niet het enige onderwerp dat invloed heeft op de politiek. Maar nee, angst zit gewoon in de mens. En ik denk ook niet dat je mensen moet kleineren omdat ze toevallig meer angst voelen dan anderen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:34 schreef riazop het volgende:
[..]
Mwah, ik heb de indruk dat ze het daar toch minder in hun broekje doen.
Duitsland haalt dit jaar weer bijna een miljoen migranten netto binnen en Merkel wordt gewoon herkozen met grote meerderheid.
heeft niks met angst te maken maar meer met oogklepenquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:34 schreef riazop het volgende:
[..]
Mwah, ik heb de indruk dat ze het daar toch minder in hun broekje doen.
Duitsland haalt dit jaar weer bijna een miljoen migranten netto binnen en Merkel wordt gewoon herkozen met grote meerderheid.
Wilders brulaap bedoel je. Zoals altijd met z'n eigen gewin bezig.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:34 schreef Zipportal het volgende:
WildersGod.twitter:geertwilderspvv twitterde op donderdag 17-08-2017 om 21:14:48Opnieuw holle frasen van een grote lafaard verantwoordelijk voor open grenzen en steeds méér islam. https://t.co/jT26KBNhsQ reageer retweet
Wat loopt hij dan te zwetsen? Hoe komt hij erbij dat Rutte is voor open grenzen? Volgens mij is geen enkel lid van de Tweede Kamer of de regering voor open grenzen.... Over holle frasen gesproken zeg.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:34 schreef Zipportal het volgende:
WildersGod.twitter:geertwilderspvv twitterde op donderdag 17-08-2017 om 21:14:48Opnieuw holle frasen van een grote lafaard verantwoordelijk voor open grenzen en steeds méér islam. https://t.co/jT26KBNhsQ reageer retweet
Ik stoor me vooral aan het irrationele van die angstquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:35 schreef Strani het volgende:
[..]
Terrorisme is gelukkig ook niet het enige onderwerp dat invloed heeft op de politiek. Maar nee, angst zit gewoon in de mens. En ik denk ook niet dat je mensen moet kleineren omdat ze toevallig meer angst voelen dan anderen.
Ze zijn wel altijd heel vriendelijk want ze vragen altijd meteen wat mijn probleem isquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:35 schreef Racalt het volgende:
[..]
Zodra ze alleen zijn schijten ze zich vol. Vandaar dat je die matties altijd in groepjes tegenkomt
Kan men daar niet op sturen?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:25 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, klopt. Maar de islam is ook veranderd hè. Oiv allerlei ontwikkelingen in het M-O. Politieke-islam, salafisme, fundamentalisme is vanaf ongeveer eind jaren 70 weer veel prominenter geworden. Maar zeker na de reactie van de VS op de aanslagen van 9/11 heeft dat erg veel gevolgen gehad.
De Jessias.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:36 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Wat loopt hij dan te zwetsen? Hoe komt hij erbij dat Rutte is voor open grenzen? Volgens mij is geen enkel lid van de Tweede Kamer of de regering voor open grenzen.... Over holle frasen gesproken zeg.
hahahahaha iddquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:36 schreef Rookierookie het volgende:
[..]
Ze zijn wel altijd heel vriendelijk want ze vragen altijd meteen wat mijn probleem is
Nee daar is het meer angst om gepakt te worden met drugs door de politiequote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:31 schreef riazop het volgende:
[..]
Dat bangige zie je toch vnl bij de witte Nederlander. Bij mijn allochtone matties speelt die angst helemaal niet.
Zolang mensen nog vliegangst hebben, zal de angst voor terrorisme ook bestaan. Ik heb er ook wel eens last van, beken ik. Niet als ik gewoon door een stad loop (en ik ben dit jaar in vijf Europese hoofdsteden geweest), maar in sommige situaties komt de gedachten wel eens op ja.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:36 schreef riazop het volgende:
[..]
Ik stoor me vooral aan het irrationele van die angst
Ik denk dat jouw allochtone matties zich helemaal niet bewust zijn van de actualiteiten. Die zijn meer bezig met hosselen, chickies "scoren", pitoes klappen en naar rapmuziek luisteren.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:31 schreef riazop het volgende:
[..]
Dat bangige zie je toch vnl bij de witte Nederlander. Bij mijn allochtone matties speelt die angst helemaal niet.
CIA warned Spanish police that Las Ramblas was a likely terror attack target TWO MONTHS agoquote:
Goeie ideeën idd. Geen partij die ik daarover hoor.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:36 schreef Igen het volgende:
[..]
Kan men daar niet op sturen?
Wat ik graag had gezien:
- Imams in Nederland zelf opgeleid, met kwaliteitscontroles door de overheid
- Blokkeren van financiering van dubieuze activiteiten met geld uit Saoedi-Arabië etc.
- Ontbinden van verenigingen die de omverwerping van de seculiere staatsinrichting willen
- Aanpassen van het wetsartikel over landverraad, zodat niet alleen het strijden voor een vijandig officieel leger strafbaar is maar ook het strijden voor een vijandige partij in een burgeroorlog
Zoiets.
I.i.g. heb ik het gevoel dat we in eigenlijk heel West-Europa de invulling van de Islam te veel overlaten aan invloeden van buitenaf waar we geen invloed op hebben.
Om nog maar eens wat te noemen, dat veel moskeeën door Diyanet worden gerund was nooit zo'n probleem, want dat was precies een instituut wat in Turkije ervoor moest zorgen dat de Islam zich binnen de seculiere saat voegde, ipv. omgekeerd. Maar we hebben er geen controle op, en wat voorheen geruststellend was kan met Erdogan's religieuze agenda ineens een bedreiging worden.
Wie zegt dat dat gebeurt?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:28 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Kan je nagaan wat er gebeurt als dat cijfer straks omhoog gaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |