Dat er hierover gestemd 'mocht' worden is idd een prima zaak ondanks haar eigen afkeer. Toch vind ik iemand die zelf tegen dit soort gelijke rechten stemt absoluut geen 'leider van het vrije westen' wat ze altijd genoemd wordt. Integendeel.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 17:01 schreef ijs_beer het volgende:
Ondanks dat ze zelf dan tegen stemt (moreel onjuist imo) (wat nog eens best zou kunnen om de hardliners in haar partij niet tegen dr te krijgen trouwens) ben ik wel fan van haar als politica. Dat ze hier een vrije kwestie van maakte voor haar fractie zodat er gestemd kon worden, zodat het geen verkiezingstopic ging worden. Zo houdt ze de SPD de wind uit de zeilen.
Ik ben het volkomen met je eens, andere EU landen lopen haar ook te veel achter na.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 17:28 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat er hierover gestemd 'mocht' worden is idd een prima zaak ondanks haar eigen afkeer. Toch vind ik iemand die zelf tegen dit soort gelijke rechten stemt absoluut geen 'leider van het vrije westen' wat ze altijd genoemd wordt. Integendeel.
En dat schaffen van haar viel me ook een tikkie tegen, want ze lijkt het totaal niet onder controle te hebben. Let wel, ik ben en zal altijd VOOR het helpen van echte vluchtelingen zijn, maar al die hele hordes 'vluchtelingen' uit veilige landen maken er nogal een teringzooi van en daar heeft ze nul oplossing voor.
Schaffen das, vond ik op het moment zelf mooi , straalde kracht uit. Maar inderdaad valt dat vluchtelingenbeleid voor degenen uit veilige landen vies tegen. (Het terugsturen naar eigen land moet veel adequater gebeuren.) De titel Leider van de westerse wereld die haar toegedicht vind dan ik wat overdreven idd. Uiteindelijk moet Europa het in z'n geheel doen, dus laat Macron het woord maar voeren en Nederland en Duitsland de boekhouders spelen bij wijze van spreken. Verder blijft ze wel een bekwame politica, anders hou je het in Duitland niet al 12 jaar uit op die positie.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 17:28 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat er hierover gestemd 'mocht' worden is idd een prima zaak ondanks haar eigen afkeer. Toch vind ik iemand die zelf tegen dit soort gelijke rechten stemt absoluut geen 'leider van het vrije westen' wat ze altijd genoemd wordt. Integendeel.
En dat schaffen van haar viel me ook een tikkie tegen, want ze lijkt het totaal niet onder controle te hebben. Let wel, ik ben en zal altijd VOOR het helpen van echte vluchtelingen zijn, maar al die hele hordes 'vluchtelingen' uit veilige landen maken er nogal een teringzooi van en daar heeft ze nul oplossing voor.
Op zich heb ik altijd bewondering voor haar gehad.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 19:52 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Schaffen das, vond ik op het moment zelf mooi , straalde kracht uit. Maar inderdaad valt dat vluchtelingenbeleid voor degenen uit veilige landen vies tegen. (Het terugsturen naar eigen land moet veel adequater gebeuren.) De titel Leider van de westerse wereld die haar toegedicht vind dan ik wat overdreven idd. Uiteindelijk moet Europa het in z'n geheel doen, dus laat Macron het woord maar voeren en Nederland en Duitsland de boekhouders spelen bij wijze van spreken. Verder blijft ze wel een bekwame politica, anders hou je het in Duitland niet al 12 jaar uit op die positie.
ze blijft een Christen opgegroeid in de DDR uiteindelijk...quote:Op vrijdag 30 juni 2017 20:10 schreef ato het volgende:
[..]
Op zich heb ik altijd bewondering voor haar gehad.
Ik hoorde dat zij tegen stemde vanwege haar geloof, het blijft mij toch steken.
Ik ben een echte atheïst, maar ik begrijp het dan weer wel, dat je als Christen niet achter het homo huwelijk staat.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 20:16 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
ze blijft een Christen opgegroeid in de DDR uiteindelijk...
Maar wat dan als je niet gelovig bent en ook tegen homo huwelijk bent. Ik geloof niet dat geloof uit de politiek halen verschil maakt of een oplossing is.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 22:21 schreef Greys het volgende:
Ik snap ook wel dat je er persoonlijk vanuit je geloof tegen zou kunnen zijn, maar als politicus zou je het juiste met je volk voor moeten hebben. Gelijke rechten voor iedereen, ondanks je geloofsovertuiging.
Er zijn immers ook geloven die niet alleen anti homo-huwelijk zijn, maar in het geheel anti-homo. Dat soort opvattingen horen ook niet thuis bij politici die vólksvertegenwoordigers zijn.
Prima dat ieder z'n eigen geloof heeft, maar hou dat buiten de politiek. En dat geldt in mijn eigen boekje dus niet alleen voor Merkel uiteraard maar voor élk geloof en élke politicus. Zo zou het in mijn beleving moeten zijn, politiek en wetten en rechten zouden compleet los moeten staan van religie.
Nee alles haal je er idd niet mee uit maar ik vind sowieso - los van homohuwelijk - dat religie en politiek totaal los zouden moeten staan. In een ideale wereld dan..quote:Op vrijdag 30 juni 2017 22:30 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Maar wat dan als je niet gelovig bent en ook tegen homo huwelijk bent. Ik geloof niet dat geloof uit de politiek halen verschil maakt of een oplossing is.
Alle meningen kom je tegen in de politiek en niet alles hangt aan geloof.
Iets compleet anders:
Ik ga zo nog een aflevering Grace & Frankie kijken. Het wordt steeds leuker. Zo heerlijk na een lange werkdag
Van yamsquote:Op vrijdag 30 juni 2017 22:45 schreef Pisces29 het volgende:
Ik ben zo nieuwsgierig hoe dingen gaan lopen, maar ik vraag niks over de verhaallijn.![]()
Die dochter van Grace nu met haar lube
Ik volg vanaf maandag Wimbledon.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 00:05 schreef ijs_beer het volgende:
Morgen begint de tour weer. Nog meer liefhebbers hier?![]()
![]()
Ik keek het nooit, maar laatste paar jaar wel meer interesse erin dus misschien dat ik het ga volgen. Alhoewel het grotendeels niet live te zien is vanwege werk en dan voelt het toch een beetje als het volgen van een serie en dan alleen maar een paar afleveringen in zijn geheel te zien. En van de rest de samenvattingen te lezen.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 00:05 schreef ijs_beer het volgende:
Morgen begint de tour weer. Nog meer liefhebbers hier?![]()
![]()
Ik vind tennis super leuk om te doen, maar op een of andere manier dodelijk saai om naar te kijken. (zeg ik, die fan is van wielrennen.quote:
Vind ik ook altijd wel jammer, dat idd door werk een groot deel niet te volgen is. Hoewel ik grotendeels er alleen zit komende tijd bedenk ik me nu, dus radio tour aan is geen probleem.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 08:27 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik keek het nooit, maar laatste paar jaar wel meer interesse erin dus misschien dat ik het ga volgen. Alhoewel het grotendeels niet live te zien is vanwege werk en dan voelt het toch een beetje als het volgen van een serie en dan alleen maar een paar afleveringen in zijn geheel te zien. En van de rest de samenvattingen te lezen.
Ik wilde al zeggen.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 10:22 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Ik vind tennis super leuk om te doen, maar op een of andere manier dodelijk saai om naar te kijken. (zeg ik, die fan is van wielrennen.)
nee hoor dat is niet echt stom vind ikquote:Op zaterdag 1 juli 2017 15:53 schreef Greys het volgende:
Biecht: ik kijk al die sporten alleen maar als Nederland of een Nederlander succesvol is en een kans maakt.![]()
Voetbal kijk ik alleen met oranje en Feyenoord als ze kampioen kunnen worden. De Tour alleen als een Nederlander een klassementskans heeft, tennis alleen als een Nederlander iets groots kan winnen (nooit, dus) etc. Olympische Spelen kijk ik ook alleen de wedstrijden waar Nederland kans maakt op een medaille.
Vast heel stom, maar ik ga er niet om liegen.
Ik ook hoor..quote:Op zaterdag 1 juli 2017 15:53 schreef Greys het volgende:
Biecht: ik kijk al die sporten alleen maar als Nederland of een Nederlander succesvol is en een kans maakt.![]()
Voetbal kijk ik alleen met oranje en Feyenoord als ze kampioen kunnen worden. De Tour alleen als een Nederlander een klassementskans heeft, tennis alleen als een Nederlander iets groots kan winnen (nooit, dus) etc. Olympische Spelen kijk ik ook alleen de wedstrijden waar Nederland kans maakt op een medaille.
Vast heel stom, maar ik ga er niet om liegen.
Meer omdat ik het anders totaal niet spannend vind en het me niet uitmaakt wie er wint als het geen Nederlander isquote:Op zaterdag 1 juli 2017 15:59 schreef TheVoice4ever het volgende:
[..]
nee hoor dat is niet echt stom vind ik
je bent meer iemand die graag goed resultaat wil zien voor ons land
De laatste keren deed er toch ook geen Nederlander meequote:Op zaterdag 1 juli 2017 16:24 schreef Greys het volgende:
[..]
Meer omdat ik het anders totaal niet spannend vind en het me niet uitmaakt wie er wint als het geen Nederlander is![]()
Hoewel.. F1 keek ik wel ook in de jaren dat er geen Nederlander meedeed. De enige uitzondering geloof ik.
Het wordt daarna wel leuker, maar kan me goed voorstellen dat het toch niet zo leuk voor mannen isquote:Op zaterdag 1 juli 2017 16:00 schreef ato het volgende:
Ik heb de pilot van Frankie & Grace gezien, ik ben er nog niet zo kapot van.
Lijkt mij meer een vrouwen serie. Maar ik geef het nog een kans.
Lekkerquote:Op zaterdag 1 juli 2017 17:02 schreef Cee het volgende:
Ik heb bospeentjes, nieuwe aardappels en nog wat groentjes in de oven en de wekker gaat nu dus aanvallennnnn
Fuck, vergeten! Straks even terugkijken.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 20:39 schreef Pisces29 het volgende:
Kenny die Grease doet bij Beste Zangerstof!
Oeh die tandpijn weet ik nog wel ja, die had ik ook toen ik net een beugel had vroeger (en twee dagen ofzo elke keer nadat ie aangedraaid werd). Sterkte! Maar in mijn herinnering was het wel steeds snel over, hoop dat het voor jou ook zo is!quote:Op zaterdag 1 juli 2017 22:37 schreef Cyan9 het volgende:
Ik had restjes. Allemaal vrij zacht eten, m'n tanden voelen aan alsof ze elk moment kunnen breken.
Aandraaien hoeft met de nieuwste beugels gelukkig niet meer, er zit nu een soort draad in met een "geheugen". Het werkt constant terug naar z'n originele vorm, en geeft daarmee je gebit de ideale shape.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 23:23 schreef Greys het volgende:
[..]
Oeh die tandpijn weet ik nog wel ja, die had ik ook toen ik net een beugel had vroeger (en twee dagen ofzo elke keer nadat ie aangedraaid werd). Sterkte! Maar in mijn herinnering was het wel steeds snel over, hoop dat het voor jou ook zo is!
Pas in de 10e aflevering. Ik probeer 1 of 2 per dag te kijken!quote:Op zaterdag 1 juli 2017 20:53 schreef Greys het volgende:
[..]
Fuck, vergeten! Straks even terugkijken.
Waar ben jij met Frankie en Grace?
Het hangt ook een beetje van de extremiteit af. Mijn bovenkaak een voortanden stonden best ver naar voren dus dan is er meer en langer voor nodig.quote:Op zondag 2 juli 2017 08:49 schreef Pisces29 het volgende:
Buitenboord bestaat nog. Hier loopt een meisje in groep 8 met eentje in haar nek.
Wow 6 jaar Cee. Ik had geen idee dat beugels zoveel werk waren tot ik Sharie-Ann uit The Voice een paar maanden terug hoorde vertellen hoe lang ze een beugel had en hoe het verslechterde toen ze haar nachtbeugel niet had gedragen. Ik dacht dat die vaste beugels een kwestie van een paar maanden waren en dat het dan klaar en goed was. Maar wow, wat kan er een hoop mis zijn en hoeveel tijd zit er dan in. En dat sommigen dan nog nachtbeugel moeten dragen.
helemaal mee eens over The Voicequote:Op zondag 2 juli 2017 11:25 schreef Nexum het volgende:
The Voice moet echt effe snel weer op de buis komen. Ik kijk de Beste Zangers niet (heb echt niks met dat programma). Ik wil lekker mensen hevig kunnen afkraken of juist schreeuwende uithaalwijven helemaal de hemel inprijzen![]()
![]()
![]()
Aww Cee, wat een pech dan na zes jaar van beugel-pret. Kan me wel voorstellen dat je telkens nog let op dat je niet te harde dingen eet. Ik hoop in ieder geval dat ik m'n volgende controle afspraak (10 augustus!) haal zonder dat er wat los gaat.quote:Op zondag 2 juli 2017 08:37 schreef Cee het volgende:
Wauw, een draad met geheugen.Dat klinkt best eng en ik zou voortdurend bang zijn dat ie op hol slaat.
Die eerste paar dagen na het bijstellen zijn inderdaad niet heel fijn maar het went snel, ik prakte heel veel in die tijd. En uiteindelijk is het 't allemaal waard. Ik had daarvoor nog een plaatjesbeugel en ook een buitenboordbeugel (bestaan die tegenwoordig nog?). Na 6 jaar beugelarij eindelijk verlost van alles, vlak voor Kerst. Twee dagen later viel ik van mijn fiets, op mijn voortanden, die los zaten en toen moest ik twee maanden lang een spalk dat alles weer vast zet.
Tot op de dag van vandaag vind ik het eng om iets hards te eten omdat ik bang ben dat alles losraakt en alles voor niets is geweest.
Ben ook bang van een gewoon controle onderzoek geworden en steeds als ik terug moet komen om een kies te laten vullen o.i.d. heb ik moeite om niet ter plekke te gaan janken.
Verder valt het allemaal wel mee hoor.
Maar ik adviseer dus na het beugelen niet te gaan fietsen.
/liefdagboek
Vandaag is de vloer gelegd in het nieuwe huis, m'n vader is nu op dit moment aan het terug rijden naar oude huis (drie uur rijden met busje en geleende aanhanger) en dan OVERMORGEN rijden ze voor het allerlaatst naar de Duitse grens om nooit meer terug te komenquote:Op maandag 3 juli 2017 18:13 schreef Pisces29 het volgende:
Avond!
Greys, zijn je ouders al helemaal definitief over?
Gelijk afwassen 😚quote:Op dinsdag 4 juli 2017 13:28 schreef Knutknuttsson het volgende:
Sinds de verhuizing sinds een jaar ook geen vaatwasser hier. Mis hem niet eens eigenlijk.
Ja daarom! Ik ben bang dat ik misschien te pusherig voor ze ben haha maar ik ga in elk geval even een briefje maken met welke knoppen voor de vaatwasser. In Landal ook gedaan voor ze en dat werktequote:Op dinsdag 4 juli 2017 16:14 schreef Pisces29 het volgende:
Wat schattig Greys, ik hoop dat ze hem gaan gebruiken als je het uitlegt! Ze moeten gewoon genieten en dingen doen die leuk zijn. En de vaatwasser de rest laten doen
Van een uur en drie kwartier naar een half uur is toch ook dichterbij?quote:Op dinsdag 4 juli 2017 17:08 schreef Greys het volgende:
Voor zus was het eerst een uur en driekwartier rijden, en naar nieuwe huis is het anderhalf uur rijden. Eerst moest ze helemaal links het land oversteken, nu een heel end naar beneden.
Dus het dichtstbijzijnde kind woont op anderhalf uur rijden. Hándig!
En dat noemden ze 'we gaan dichter bij de kinderen wonen'. Erhm....
Nou ja als zij er maar gelukkig zijn, dan rijden we wel wat langer allemaal
Rijst met groente (blokjes wortel, koolrabi, bosui, halve minitomaatjes) en stukjes gerookte kip.quote:Op dinsdag 4 juli 2017 17:43 schreef Greys het volgende:
Wat eten jullie?
Hier (weer) pizza en mozzarella met tomaat en brood kruidenboter.
Wel fijn dat ze nog met zijn tweeën zijn! Sommige mensen hebben ouders die alleen zijn en zo ver weg wonen. Als er dan wat is...quote:Op dinsdag 4 juli 2017 17:08 schreef Greys het volgende:
Voor zus was het eerst een uur en driekwartier rijden, en naar nieuwe huis is het anderhalf uur rijden. Eerst moest ze helemaal links het land oversteken, nu een heel end naar beneden.
Dus het dichtstbijzijnde kind woont op anderhalf uur rijden. Hándig!
En dat noemden ze 'we gaan dichter bij de kinderen wonen'. Erhm....
Nou ja als zij er maar gelukkig zijn, dan rijden we wel wat langer allemaal
Koning Fred_B.quote:Op dinsdag 4 juli 2017 18:18 schreef Fred_B het volgende:
Een nieuwe week en daarmee een nieuw land van de week![]()
ESF / ESF-Land van de week (Deel 3): ZWEDEN
Anderhalf uur.quote:Op dinsdag 4 juli 2017 18:39 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Van een uur en drie kwartier naar een half uur is toch ook dichterbij?![]()
Of zijn ze voor jou dan weer veel verder weg?
[..]
Rijst met groente (blokjes wortel, koolrabi, bosui, halve minitomaatjes) en stukjes gerookte kip.![]()
*Kijkt naar klok.*
Hm, moest er maar eens aan gaan beginnen.![]()
Nog steeds dichterbij.quote:
Oh, ja dat schiet dan ook niet op natuurlijk.quote:Voor haar een kwartier korter, voor mij een kwartier langer.
Handig hè, Instagram?quote:Op donderdag 6 juli 2017 11:31 schreef ijs_beer het volgende:
Het is International kissing day vandaag blijkbaar.
quote:
Nou..quote:Op donderdag 6 juli 2017 12:01 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
jongens, ik heb een kusje van greys gehad, wie wil mij aanraken![]()
Wilde De Griek misschien iets zeggen?quote:
Haha dit was de Spanjaard met z'n muiles open. Ik maak al m'n honden aan het gapen, kennelijk.quote:Op donderdag 6 juli 2017 16:23 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wilde De Griek misschien iets zeggen?
Ze zijn gewoon iets lui en Mediterraans voor jouw leuke ideeënquote:Op donderdag 6 juli 2017 16:29 schreef Greys het volgende:
[..]
Haha dit was de Spanjaard met z'n muiles open. Ik maak al m'n honden aan het gapen, kennelijk.![]()
![]()
Was 27, geen last van gehad want voordat het binnen (werk en thuis) te warm wordt zijn er meer hete dagen nodig. Binnen 22.5 thuis dus valt erg mee!quote:Op donderdag 6 juli 2017 16:36 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ze zijn gewoon iets lui en Mediterraans voor jouw leuke ideeën
Hoe warm is het bij jou nu, al te warm?
Hier wordt het nu ook zo drukkend. Vies warm, als je bezig bent.quote:Op donderdag 6 juli 2017 17:20 schreef Greys het volgende:
[..]
Was 27, geen last van gehad want voordat het binnen (werk en thuis) te warm wordt zijn er meer hete dagen nodig. Binnen 22.5 thuis dus valt erg mee!
Laatste uur wel erg drukkend buiten. Van dat hoofdpijnweer.
Hoe is het bij jou?
Dat is niet landelijk dan?quote:Op donderdag 6 juli 2017 19:40 schreef Pisces29 het volgende:
Ik zie net dat Kpn zenders omgegooid heeft. En zenders zijn weg waardoor ik wil overstappen. Maar Ziggo vind ik duur en overstappen sowieso
Het zijn zenders in het plus pakket denk ik.quote:Op donderdag 6 juli 2017 21:11 schreef ato het volgende:
[..]
Dat is niet landelijk dan?
Tenminste hier in Utrecht zijn er geen zenders omgegooid.
Kusje voor iedereen
Ok,quote:Op donderdag 6 juli 2017 21:14 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Het zijn zenders in het plus pakket denk ik.
Kus terug
Ontregeld als in hyper of de hele dag op de pot of all of the above?quote:Op vrijdag 7 juli 2017 14:18 schreef ijs_beer het volgende:
Bwoh. Moet geen koffie meer drinken.Raak er helemaal van ontregeld.
Oh! Als zelfs JIJ het al niks vindt van Maan hoef ik er al niet eens naar te luisteren.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 15:48 schreef TheVoice4ever het volgende:
ik heb net dus dat nieuwe liedje van Maan gehoord, maar wat een baggerlied is dat, als ze voor ons met zo'n liedje op het ESF vertegenwoordigd dan zijn we kansloos
echt jammer vind ik het, want ik had gehoopt op een nieuw leuk liedje van haar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |