Dat weet ik zonet nog niet. Types als Cruz en Rand zijn juist verkozen vanwege hun tegendraadse houding. Het hangt er ook vanaf in hoeverre je gevaar loopt in je district. Nevada is vrij kwetsbaar. Texas toch wat minder. Hoewel de Democraten zo ongeveer wel genoodzaakt zijn om Cruz te verslaan in 2018 als ze een kans op een meerderheid willen.quote:Op zaterdag 24 juni 2017 12:06 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Wat maar weer onderstreept dat Cruz, Lee en co waarschijnlijk een toneelstukje aan het spelen zijn. Die blijven vooralsnog gevrijwaard van zoiets.
quote:If you are an American worried about your local factory losing jobs, better not let Donald Trump find out.
https://qz.com/1013664/do(...)-want-his-attention/
Ik snap niet dat de GOP zo dom is dat ze Obamacare niet op eigen kracht laten imploderen. Ze hadden moeten wachten totdat het falen van Obamacare niet meer te ontkennen is.quote:Op vrijdag 23 juni 2017 20:51 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ja, die nieuwe health care bill is echt schandalig asociaal.
Of, zoals Elizabeth Warren het verwoordt: https://www.facebook.com/(...)eos/802935116535650/
Zijn er eigenlijk ook FOK!kers die zich kunnen vinden in die health care bill?
Sean heeft wel gelijk dat het helegaar uit de hand loopt, maar dit is een open soliciatie voor press secretary volgens mij.quote:
Nee dat is het niet.quote:Op zaterdag 24 juni 2017 13:29 schreef Nintex het volgende:
[..]
Sean heeft wel gelijk dat het helegaar uit de hand loopt, maar dit is een open soliciatie voor press secretary volgens mij.
Sean heeft er ook zelf aan bijgedragen natuurlijk en Trump ook, die geest stop je niet meer zomaar in de fles. Het is nu min of meer aan beide kanten van het spectrum niveau Alex Jones en Glenn Beck in de US of A.
En als hij wel ingegrepen had was het ook politiek gemotiveerd geweest. Althans zo had het opgevat kunnen worden. Hij had het nooit goed kunnen doen en dan vind ik het niet zo gek dat hij voor de optie koos die het minst invloed op de verkiezingen had.quote:Op zaterdag 24 juni 2017 07:45 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Er is natuurlijk wel te weinig gedaan. De reactie van Obama was politiek gemotiveerd. Vooral niet te hard ingrijpen, Clinton zou toch gaan winnen, pak het daarna maar aan. Om voor die tijd groot uit te pakken zou de publieke opinie teveel beïnvloeden. Achteraf bezien één van de grote missers van zijn presidentschap. Het heeft mogelijk bijgedragen aan het in het zadel helpen van Trump.
Trump moet natuurlijk niet teveel miepen. Als hij het artikel inderdaad helemaal had gelezen, had hij gezien dat bij de topvertegenwoordigers van beide partijen in het Congres de situatie wel bekend was, maar dat met name de Republikeinen niet overtuigd waren. Daarnaast, híj is nu de man die de leiding heeft. Laat hem dan wat doen?
De Democraten wilden het in de pers brengen (waarschijnlijk omdat zij vermeend slachtoffer waren), de Republikeinen wilden het onder de pet houden (om het publieke vertrouwen niet te schaden). Voor beide standpunten is wel wat te zeggen. Maar de Republikeinen gaan zeker niet vrijuit, zij wisten hier ook van en hebben net zo goed voor appeasement gekozen.
quote:A black St Louis police officer who was off duty when he heard a commotion near his home and tried to help fellow officers arrest three black suspects was shot by a white officer who did not recognize him, police said
https://www.theguardian.c(...)shot-white-colleague
Headhunters krijgen nul op het rekest als ze Republikeinen benaderen voor een baan in de Trump administratie, de twee meest genoemde redenen zijn Trumps neiging om iedereen onder de trein te gooien als er iets mis gaat en reputatie schade.quote:Op zaterdag 24 juni 2017 13:47 schreef Ulx het volgende:
Waarom zou je voor Trump willen werken. Als je pech hebt ben je kop van jut en sta je elke dag voor lul. Op je CV staat dat ook niet geweldig als je nu nog gaat solliciteren in het WH, en het is ook geen goede investering omdat je de vijf jaar erna niet als lobbyist aan de slag mag.
Ik geef ze geen ongelijk.quote:Op zaterdag 24 juni 2017 14:44 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Headhunters krijgen nul op het rekest als ze Republikeinen benaderen voor een baan in de Trump administratie, de twee meest genoemde redenen zijn Trumps neiging om iedereen onder de trein te gooien als er iets mis gaat en reputatie schade.
Video in tweet.twitter:Schwarzenegger twitterde op vrijdag 23-06-2017 om 19:14:37I was truly honored to meet with President @EmmanuelMacron about how we can work together for a clean energy future. He's a great leader. reageer retweet
Ze lijken allemaal op elkaar, niet zijn schuld!quote:Op zaterdag 24 juni 2017 14:42 schreef Tijger_m het volgende:
Het gaat ook steeds beter maar vooral blijven vrijspreken
[..]
Black Police Officer Lives matteren die nou wel of niet? Ik bedoel, BLM is KKK en zo toch? Maar in dit geval, ehm, moeilijk, moeilijk.quote:Op zaterdag 24 juni 2017 17:32 schreef Puddington het volgende:
[..]
Ze lijken allemaal op elkaar, niet zijn schuld!
Ook wel weer typisch:quote:[...]
“A deeper analysis into five distinct locales across the country suggests areas that swung from Obama to Trump appear to be moving back into the blue column, while traditionally Republican strongholds are solidifying behind the President,” said Susan Moffitt, incoming director of the Taubman Center at Brown.
[...]
quote:For example, while a plurality of voters in the Taubman Center’s April poll supported getting rid of the ACA in the Rural Midwestern Sample of Iowa (45%/31%), a plurality in June now opposes the same proposal (36%/38%). Notably, when the phrase “Affordable Care Act” is switched out for word “Obamacare,” support for repeal grows—often dramatically. While only 36% of these Iowa voters support “getting rid of the Affordable Care Act,” 54% support “getting rid of Obamacare.”
Ik zie een vraagtekenquote:
Vertaling: je plaatje werkt niet.quote:
Kijk, programma's, en shows, die parodies van hem maken vind ik erg leuk, tot op zekere hoogte, en niet allemaal. Ik doel op de intense haat campagnes en intense haat-uitingen, bv CNN. en de (verkapte) doodsbedreigingen.quote:Op zaterdag 24 juni 2017 13:29 schreef Nintex het volgende:
[..]
Sean heeft wel gelijk dat het helegaar uit de hand loopt, maar dit is een open soliciatie voor press secretary volgens mij.
Sean heeft er ook zelf aan bijgedragen natuurlijk en Trump ook, die geest stop je niet meer zomaar in de fles. Het is nu min of meer aan beide kanten van het spectrum niveau Alex Jones en Glenn Beck in de US of A.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |