Het is een advies, feel free om het toch te doen natuurlijk. Hell, ga lekker je rondje doen ook al verga je van de pijn. Ik denk dat er alleen betere alternatieven zijn dan hardlopen.quote:Op donderdag 6 april 2017 09:54 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Wat een Ik ben ook echt veel te zwaar, als in BMI ergens bij de 35+ en ik kan prima een half uurtje hardlopen zonder pijn.
Ik zal niet zeggen dat het voor iedereen gezond is en dat je het zomaar 'even' moet gaan doen. Maar met goede schoenen en heeeeeeeel goed opbouwen kan dat prima, voor sommige mensen.
Oh, Rauw zei dat ook al.![]()
Ja, ik doe aan IF omdat ik dan smiddags en savonds meer kan eten.quote:Op woensdag 5 april 2017 13:12 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Verbaas me altijd wat je eet als ontbijt, totdat ik zie dat je niet ontbijt en enkel L doet![]()
Maar eet je dat dan koud of heb je mogelijkheid tot opwarmen?
Nee, dat was het niet, je stelde echt heel duidelijk iets:quote:Op donderdag 6 april 2017 15:26 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Het is een advies, feel free om het toch te doen natuurlijk. Hell, ga lekker je rondje doen ook al verga je van de pijn. Ik denk dat er alleen betere alternatieven zijn dan hardlopen.
En daar reagereer ik op. Sommige mensen kunnen namelijk prima zonder pijn hardlopen met overgewicht.quote:Ik denk dat we dus veilig kunnen stellen dat je met flink overgewicht gewoon niet moet willen hardlopen.
Even serieus, wat denk je dat een sportarts in het ziekenhuis er van gaat zeggen wat nog niet gezegd is?quote:Op donderdag 6 april 2017 10:24 schreef Pizzapuntje het volgende:
Ik heb 25 april een afspraak bij de sport arts in het ziekenhuis, eens even kijken wat die zegt
Tot die tijd maar gewoon lekker wandelen
Dat sowieso, neemt niet weg dat je door rustig opbouwen toch wat kunt behalen.quote:Op donderdag 6 april 2017 15:26 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Het is een advies, feel free om het toch te doen natuurlijk. Hell, ga lekker je rondje doen ook al verga je van de pijn. Ik denk dat er alleen betere alternatieven zijn dan hardlopen.
Oke, dat wil ik je wel meegeven.quote:Op donderdag 6 april 2017 16:32 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Nee, dat was het niet, je stelde echt heel duidelijk iets:
[..]
En daar reagereer ik op. Sommige mensen kunnen namelijk prima zonder pijn hardlopen met overgewicht.
Truequote:Op donderdag 6 april 2017 18:05 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Dat sowieso, neemt niet weg dat je door rustig opbouwen toch wat kunt behalen.
Absoluut!quote:Op donderdag 6 april 2017 22:00 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Oke, dat wil ik je wel meegeven.Ik ben er eigenlijk heilig van overtuigd dat het merendeel van de mensen met overgewicht pijnloos kunnen hardlopen. Mijn persoonlijke mening is alleen dat ik het helemaal snap, hardlopen kost relatief weinig en is erg vrijblijvend/makkelijk om mee te beginnen, maar ik denk dat het toch veel slijtage op de gewrichten zal geven.
Zeker als iets pijn doet, gelijk stoppen. Of je nou aan het hardlopen bent of voor het eerst in je leven hard moet nadenken. Pijn is een prikkel van het lichaam om aan te geven dat er iets niet ok is. Daar zijn we het toch wel over eens toch?
Pijn is een prikkel die aangeeft dat je aan een bepaalde grens zit. De aard, plaats en intensiteit van de pijn bepalen of je door kunt of niet.quote:Op donderdag 6 april 2017 22:00 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Oke, dat wil ik je wel meegeven.Ik ben er eigenlijk heilig van overtuigd dat het merendeel van de mensen met overgewicht pijnloos kunnen hardlopen. Mijn persoonlijke mening is alleen dat ik het helemaal snap, hardlopen kost relatief weinig en is erg vrijblijvend/makkelijk om mee te beginnen, maar ik denk dat het toch veel slijtage op de gewrichten zal geven.
Zeker als iets pijn doet, gelijk stoppen. Of je nou aan het hardlopen bent of voor het eerst in je leven hard moet nadenken. Pijn is een prikkel van het lichaam om aan te geven dat er iets niet ok is. Daar zijn we het toch wel over eens toch?
Ja geen idee, wacht wel gewoon even af.quote:Op donderdag 6 april 2017 18:04 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Even serieus, wat denk je dat een sportarts in het ziekenhuis er van gaat zeggen wat nog niet gezegd is?
"Nou mevrouw, u lijkt mij het perfecte persoon om van niets over te gaan tot een aantal kilometers hardlopen per dag. De pijn moet u even doorheen bijten?"
Super fijnquote:Op maandag 10 april 2017 13:58 schreef Tink89 het volgende:
Mag ik hier heel even heel hard roepen dat m'n trouwjurk in maat 38 ingenomen moest worden? Ik had nooit gedacht dat ik dat punt nog zou bereiken, maar ik voelde me eindelijk 'gewoon' in plaats van 'stiekem nog dik'.
Nice!quote:Op maandag 10 april 2017 13:58 schreef Tink89 het volgende:
Mag ik hier heel even heel hard roepen dat m'n trouwjurk in maat 38 ingenomen moest worden? Ik had nooit gedacht dat ik dat punt nog zou bereiken, maar ik voelde me eindelijk 'gewoon' in plaats van 'stiekem nog dik'.
Niet meer echt dik nee, maar de strijd met de kilo's zal altijd wel blijven. Ik kom van 120+ (daar ben ik gestopt met wegen) en ben nu al een jaar of drie stabiel rond de 73 kilo. Soms 72, heel soms 71, regelmatig 74 of 75.quote:Op maandag 10 april 2017 14:09 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Super fijnMaar volgens mij heb ik weleens een foto van jou gezien en jij bent ook helemaal niet dik.
Pas je wel op dat je niet teveel ik 1x wil veranderen? Anders is de kans van slagen vaak erg klein.quote:Op dinsdag 11 april 2017 01:00 schreef Sarasi het volgende:
Ik voel me al twee maanden mentaal vreselijk en dat zie ik nu terug op de weegschaal, terwijl ik juist die extra onzekerheidsfactor er eigenlijk niet bij kan hebben. Dus heft in eigen handen nemen etc.Maar ik denk dat ik wel wat extra support kan gebruiken, vandaar dat ik nu hier ben.
Plan: geen ongezonde tussendoortjes meer (chips, snoep, chocolade), geen frisdrank meer, wel weer gaan sporten en drie fatsoenlijke maaltijden eten per dag.
I know. Maar een deel ervan is gewoon 'terug naar twee maanden geleden'. Plus een beetje extra. En ik ga mezelf echt niet haten als ik toch een keer een Balisto uit de automaat trek, maar het moeten geen hele zakken chips meer zijn.quote:Op dinsdag 11 april 2017 07:15 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Pas je wel op dat je niet teveel ik 1x wil veranderen? Anders is de kans van slagen vaak erg klein.
Oww, dan is het goedquote:Op dinsdag 11 april 2017 08:09 schreef Sarasi het volgende:
I know. Maar een deel ervan is gewoon 'terug naar twee maanden geleden'. Plus een beetje extra. En ik ga mezelf echt niet haten als ik toch een keer een Balisto uit de automaat trek, maar het moeten geen hele zakken chips meer zijn.Ik dronk nooit echt frisdrank, slechts sporadisch, maar nu heb ik elke dag een blikje Fanta open. Ice tea green mag ik voorlopig wel blijven drinken van mezelf.
Dat is de bedoeling ja!quote:Op dinsdag 11 april 2017 08:16 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Oww, dan is het goed
Idd de juiste instelling, sommige zaken aanpakke,n anderen minderen.
quote:Op dinsdag 11 april 2017 14:20 schreef MutedFaith het volgende:
Uh. ok.
O: Skyr vanille
T: Taart.
L: 2x dubbele boterham met kipgrillworst
T: Banaan
D: Risotto met aubergine en prei Brood met pesto, groentechips, kaasstengels en bitterballen met pepsi light op een borrel van m'n werk die mijn agenda blijkbaar gemist had.
Wat is dat voor iets?quote:Op dinsdag 11 april 2017 19:28 schreef Cue_ het volgende:
O kwark
L sla kip
T komkommer
S snatches/wallbals/kb swings
D groenten biefstuk
T komkommer sinaasappels waterijsje
CrossFitquote:
Ooooh, kb = kettle bell swings natuurlijk. Ik kon er echt even geen wijs uit worden.quote:Op dinsdag 11 april 2017 19:35 schreef Cue_ het volgende:
[..]
CrossFitof nouja voor mij dan in versie van personal training met meer nadruk op weightlifting
Ik drink er wel minder van dan van cola, dus dat compenseert dan wel weer. Vertel ik mezelf.quote:Op dinsdag 11 april 2017 19:44 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Meer suiker dan cola, maar o zo lekker.
Welkom
Aah zo, je doelde enkel op die. Ja kettle bell swings idd.quote:Op dinsdag 11 april 2017 20:36 schreef Sarasi het volgende:
Ooooh, kb = kettle bell swings natuurlijk. Ik kon er echt even geen wijs uit worden.Klinkt leuk!
Haha briljantquote:Op dinsdag 11 april 2017 22:12 schreef Pinuts het volgende:
Ik was vandaag trouwens de ei vergeten in mijn havermout-banaan pannenkoeken. Geen aanraderZe werden zo luchtig dat als je ze wilde omdraaien er niets over bleef...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |