Oh, begrijp me niet verkeerd, ik geloof er niet veel van.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 17:58 schreef Monolith het volgende:
[..]
Vage beschuldigingen Twitteren bedoel je?
Plus vergeten te melden (niet zo heel belangrijk maar goed):quote:Op zaterdag 4 maart 2017 14:06 schreef antiderivative het volgende:
Dagelijks hoekje personeelszaken.
Geinstalleerd voor de meer administratieve functies:
White House Deputy Chief Technology Officer:
Michael Kratsios
* Fmr. Principal and Chief of Staff at Thiel Capital
* Fmr. Chief Financial Officer and Chief Compliance Officer at Clarium Capital Management
* Fmr. Analyst at Lyford Group International
* Fmr. Investment Banking Analyst at Barclays Capital
rechterhand van Peter Thiel, de tech investeerder uit Silicon Valley. En bij de EPA:
Deputy Chief of Staff of the Environmental Protection Agency
Byron Brown
* Fmr. Oversight Counsel for the Senate Environment and Public Works Committee
* Fmr. Counsel and Oversight Director for the House Natural Resources Committee
* Fmr. Associate Deputy Feneral Counsel and Assistant General Counsel of the EPA
Associate Administrator for the Office of Policy at the Environmental Protection Agency
Samantha Dravis
* Fmr. Policy Director and General Counsel at the Republican Attorneys General Association
* Fmr. President of the Rule of Law Defense Fund
* Fmr. Legal Counsel at Freedom Partners Chamber of Commerce
* Fmr. Associate at Taft Stettinius & Hollister
* Fmr. Associate Director for Political Affairs at the White House
In het vorige topic staat de nodige informatie. Nee een president kan niet bevelen om iemand te laten afluisteren en dat de FBI onderzoek deed naar de gang van zaken omtrent de campagne van Trump is oud nieuws.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 18:08 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Oh, begrijp me niet verkeerd, ik geloof er niet veel van.
Was gewoon een reactie op de bewering dat een president zoiets überhaupt niet kán doen. Lijkt me naïef, gezien Obama ook al eens meeluisterde met Merkel als ik me goed herinner.
Anyway, zie niet echt in waarom een uittredend president zijn (mogelijke) opvolger zou afluisteren, risico lijkt me te groot in verhouding tot het (opnieuw: mogelijke) voordeel.
Zou wat zijn als een POTUS dat eigenhandig kon bevelen... dan zat de FBI nu met een onderzoek naar Schumer en Pelosiquote:Op zaterdag 4 maart 2017 18:14 schreef Monolith het volgende:
[..]
In het vorige topic staat de nodige informatie. Nee een president kan niet bevelen om iemand te laten afluisteren en dat de FBI onderzoek deed naar de gang van zaken omtrent de campagne van Trump is oud nieuws.
Het is natuurlijk gewoon een poging om de aandacht af te leiden van zijn eigen fiasco's.
Hij lijkt geen enkel benul te hebben over het takenpakket van een president, waarom zou hij dan wel weten wat een ambassadeur zoal doet?quote:Op zaterdag 4 maart 2017 18:18 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Die tweet over die Russische ambassadeur hahahah zou hij niet weten wat de taak van een ambassadeur is?
Daar kan je ook de DNC voor bedanken met hun "pied piper candidates" strategie (memo 7 april 2015). De extreme GOP kandidaten voorstellen als mainstream, als de leiders in de verkiezingsstrijd, de pers erop doen focussen, enkel de normale kandidaten (als Jeb Bush) aanvallen.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 17:27 schreef Monolith het volgende:
Aardige longread over hoe de opkomst van Trump leidde tot de ondergang van de libertarische vleugel van de GOP:
http://www.politico.com/m(...)-era-214847?cmpid=sf
De libertarische vleugel is niet de mainstreamvleugel, integendeel.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 18:35 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Daar kan je ook de DNC voor bedanken met hun "pied piper candidates" strategie (memo 7 april 2015). De extreme GOP kandidaten voorstellen als mainstream, als de leiders in de verkiezingsstrijd, de pers erop doen focussen, enkel de normale kandidaten (als Jeb Bush) aanvallen.
Succesvoller dan ze durfden hopen...
Oeps, volgende keer het artikel lezen voordat ik reageer...quote:Op zaterdag 4 maart 2017 18:36 schreef Monolith het volgende:
[..]
De libertarische vleugel is niet de mainstreamvleugel, integendeel.
True thatquote:Op zaterdag 4 maart 2017 18:30 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Hij lijkt geen enkel benul te hebben over het takenpakket van een president, waarom zou hij dan wel weten wat een ambassadeur zoal doet?
Als president draag je natuurlijk wel de eindverantwoordelijkheid met je mee, of je nu zelf de opdracht gaf of gewoon toestemming gaf.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 18:14 schreef Monolith het volgende:
[..]
In het vorige topic staat de nodige informatie. Nee een president kan niet bevelen om iemand te laten afluisteren en dat de FBI onderzoek deed naar de gang van zaken omtrent de campagne van Trump is oud nieuws.
Het is natuurlijk gewoon een poging om de aandacht af te leiden van zijn eigen fiasco's.
Beide doet de president niet.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 18:58 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Als president draag je natuurlijk wel de eindverantwoordelijkheid met je mee, of je nu zelf de opdracht gaf of gewoon toestemming gaf.
Inderdaad een lekker ding. Die hebben ze uitgezonderd Dionne Stax misschien in NL niet. Abby Martin en Ainsley Earhart zijn ook lekker om te zien en dan moet je eens naar Outnumbered kijken. Wat jammer dat men in Nederland voor boerinnen kiest als anchors.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 18:09 schreef antiderivative het volgende:
[..]
Plus vergeten te melden (niet zo heel belangrijk maar goed):
Spokeswoman for the Department of State:
Heather Nauert
* News Anchor at Fox News
* Member of the Council of Foreign Relations
* Fmr. Government Affairs Consultant on Health Insurance, Tax and Social Security issues
* Fmr. General Assignment Correspondent at ABC News
* B.A. in Communications from Mount Vernon College for Women, M.A. in Journalism from Columbia University
[ afbeelding ]
Kijkers van Fox news zullen haar wel kennen
Retired specialist? Is dat weer een leugenaar zoals de vorige?quote:Op zaterdag 4 maart 2017 19:19 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Inderdaad een lekker ding. Die hebben ze uitgezonderd Dionne Stax misschien in NL niet. Abby Martin en Ainsley Earhart zijn ook lekker om te zien en dan moet je eens naar Outnumbered kijken. Wat jammer dat men in Nederland voor boerinnen kiest als anchors.
Deze retired specialist in geheime diensten noemt het overigens ook vergelijkbaar met Watergate aangezien de zittende president Obama campagne voerde voor Clinton
Niet echt, daar is een onafhankelijke FISA Court voor. Zie bijvoorbeeld dit artikel:quote:Op zaterdag 4 maart 2017 18:58 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Als president draag je natuurlijk wel de eindverantwoordelijkheid met je mee, of je nu zelf de opdracht gaf of gewoon toestemming gaf.
Maar goed, het blijft een zoveelste complottheorie. Wat ik wel merk is dat iedereen vooral gelooft wat hij wil geloven. Of het nu om luistervinkende democraten gaat, of Trump die een trekpop van Putin zou zijn. Bewijzen zijn zó 2006 lijkt het wel.
Ja hoor, jongen, FOX nodigt de eerste de beste carnavalszanger uit. Nou goed. De boodschap komt hard aan bij de Obama en Clinton hippiesquote:Op zaterdag 4 maart 2017 19:23 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Retired specialist? Is dat weer een leugenaar zoals de vorige?
Oh nee, gewoon eentje die niet geschikt was voor dienst en nu voor geld lieg verhaaltjes vertelt aan Fox zoals dat Obama real time de aanval in Benghazi zat te kijken.
Overigens was de man nooit onderdeel van de DIA, CIA of NSA dus waarom is hij een specialist, eigenlijk?
Waarom zouden ze die niet uitnodigen? Ze hebben er tenslotte ook al een clown als Bill O'Reilly zitten...quote:Op zaterdag 4 maart 2017 19:29 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Ja hoor, jongen, FOX nodigt de eerste de beste carnavalszanger uit. Nou goed. De boodschap komt hard aan bij de Obama en Clinton hippies
former DIA officer, dacht ik.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 19:23 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Retired specialist? Is dat weer een leugenaar zoals de vorige?
Oh nee, gewoon eentje die niet geschikt was voor dienst en nu voor geld lieg verhaaltjes vertelt aan Fox zoals dat Obama real time de aanval in Benghazi zat te kijken.
Overigens was de man nooit onderdeel van de DIA, CIA of NSA dus waarom is hij een specialist, eigenlijk?
Ik denk dat 'ie eerst op een officieel antwoord van de Obama administration wacht.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 19:40 schreef Re het volgende:
wellicht denk trump dat hij Obama nog kan impeachen of iets dergelijks
het is toch al bekend dat de FBI onderzoek deed naar Trump etc.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 19:41 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ik denk dat 'ie eerst op een officieel antwoord van de Obama administration wacht.
Nee, zouden ze nooit durvenquote:
Een officieel antwoord ve een regering die er niet meer is? Nav een paar tweets?quote:Op zaterdag 4 maart 2017 19:41 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ik denk dat 'ie eerst op een officieel antwoord van de Obama administration wacht.
De democratie in de VS is wel wat robuuster dan dat. Dat Trump de hofnar uithangt is een mindere bedreiging voor het systeem dan het gerrymanderen en de voting laws waar de GOP druk mee bezig is op alle fronten.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 19:49 schreef The_Temp het volgende:
Waarschijnlijk is dit precies waar Poetin op hoopte: een land dat uiteenvalt in gekibbel, geleid door een president die wild om zich heen slaat.
Een slechter affiche voor democratie bestaat niet.
Tweets nav een aluhoedjessite...quote:Op zaterdag 4 maart 2017 19:55 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Een officieel antwoord ve een regering die er niet meer is? Nav een paar tweets?
In theorie misschien. In de praktijk draag je als president wel de eindverantwoordelijkheid voor je instellingen. Vraag maar aan de Duitsers toen hun Mutti M. enkele jaren geleden afgeluisterd werd.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 19:25 schreef Monolith het volgende:
[..]
Niet echt, daar is een onafhankelijke FISA Court voor. Zie bijvoorbeeld dit artikel:
https://www.wired.com/201(...)orry/?mbid=social_fb
Heb je het artikel ook gelezen? Staat vrij helder in waar de scheiding der machten ligt. Wat dat van doen heeft met internationale relaties is mij niet duidelijk.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 20:06 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
In theorie misschien. In de praktijk draag je als president wel de eindverantwoordelijkheid voor je instellingen. Vraag maar aan de Duitsers toen hun Mutti M. enkele jaren geleden afgeluisterd werd.
Maar goed, dit verhaal dooft wel uit als een nachtkaars.
Je bedoelt carnavals zangers als dit?quote:Op zaterdag 4 maart 2017 19:29 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Ja hoor, jongen, FOX nodigt de eerste de beste carnavalszanger uit. Nou goed. De boodschap komt hard aan bij de Obama en Clinton hippies
En de beschuldigingen van samenzwering tussen Trump's team en de Russen komen hem goed uit: "the enemy of my enemy is my friend", Trump kiezers hebben een positievere mening over de Russen dan over de Democratische partij. Rusland is een partisan issue geworden, toch bij de kiezers. Daarom ook dat de Russen Trump niet openlijk zullen ondermijnen, ik verwacht eerder dat ze hem zullen "steunen" door bvb info over contacten met democraten te lekken: voor Trump's tegenstanders meer bewijs van collusion, voor Trump fans meer bewijs van hun hypocrisie.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 19:49 schreef The_Temp het volgende:
Waarschijnlijk is dit precies waar Poetin op hoopte: een land dat uiteenvalt in gekibbel, geleid door een president die wild om zich heen slaat.
Ik heb al enkele keren aangegeven dat ik weinig tot niets van Trumps aantijgingen tegen Obama geloof.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 20:08 schreef Monolith het volgende:
[..]
Heb je het artikel ook gelezen? Staat vrij helder in waar de scheiding der machten ligt. Wat dat van doen heeft met internationale relaties is mij niet duidelijk.
Sorry, maar je lijkt gewoon niet echt te snappen waar het over gaat. Niemand heeft het over een president die z'n boekje te buiten gaat. Het is vrij helder waar de aantijgingen betrekking op hebben en waarom het onzinnig is om Obama daarbij te betrekken. Dat staat ook uitgelegd in de informatie die je krijgt aangereikt, maar je lijkt het niet echt tot je te willen nemen.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 20:19 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Ik heb al enkele keren aangegeven dat ik weinig tot niets van Trumps aantijgingen tegen Obama geloof.
Maar dogmatisch geloven dat een president nooit zijn boekje te buiten gaat, is naïef. That's all
Daarnet had je het nog over vage beschuldigingen via Twitter. En dat klopt ook. Veel helderheid valt er iig niet te bespeuren in die Twitterdiarree.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 20:20 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het is vrij helder waar de aantijgingen betrekking op hebben en waarom het onzinnig is om Obama daarbij te betrekken.
Ja dat klopt, maar er is eigenlijk maar één kwestie waar hij op kan doelen en die is vrij helder.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 20:32 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Daarnet had je het nog over vage beschuldigingen via Twitter. En dat klopt ook. Veel helderheid valt er iig niet te bespeuren in die Twitterdiarree.
Het enige waar hij op doelt is de aandacht die Sessions had, en nu niet meer.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 20:34 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ja dat klopt, maar er is eigenlijk maar één kwestie waar hij op kan doelen en die is vrij helder.
twitter:ianbremmer twitterde op zaterdag 04-03-2017 om 21:01:47Lindsey Graham explains seriousness of wiretapping claims, whoever is telling the truth: https://t.co/lTxTIVQ5YE reageer retweet
Als Trump uit zijn nek lult om de aandacht af te leiden van de Moscow Sessions ---> Wat is dat dan?quote:Op zaterdag 4 maart 2017 21:14 schreef Nintex het volgende:
Graham legt goed de situatie uit
- Als Trump is afgetap door Obama ->: grootste schandaal sinds Watergate
- Als het aftappen van Trump door rechters is verleend omwille van geldige gronden -> grootste schandaal sinds Watergatetwitter:ianbremmer twitterde op zaterdag 04-03-2017 om 21:01:47Lindsey Graham explains seriousness of wiretapping claims, whoever is telling the truth: https://t.co/lTxTIVQ5YE reageer retweet
Ja en het eerste is een vrij lachwekkende fantasie, dus als er iets van klopt is het weer een gigantische backfire.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 21:14 schreef Nintex het volgende:
Graham legt goed de situatie uit
- Als Trump is afgetap door Obama ->: grootste schandaal sinds Watergate
- Als het aftappen van Trump door rechters is verleend omwille van geldige gronden -> grootste schandaal sinds Watergatetwitter:ianbremmer twitterde op zaterdag 04-03-2017 om 21:01:47Lindsey Graham explains seriousness of wiretapping claims, whoever is telling the truth: https://t.co/lTxTIVQ5YE reageer retweet
twitter:stevebruskCNN twitterde op zaterdag 04-03-2017 om 21:05:43Chief Strategist Steve Bannon will join dinner with President Trump, AG Sessions, Sec. Kelly and Sec. Ross at Mar-a-Lago tonight reageer retweet
Ja, dat was de grapquote:Op zaterdag 4 maart 2017 19:55 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Een officieel antwoord ve een regering die er niet meer is? Nav een paar tweets?
Grootste schandaal kan wel kloppen, ja, nog nooit heeft de FBI gronden gehad om een kandidaat af te luisteren op grond van een dreiging voor de natonale veiligheid.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 21:14 schreef Nintex het volgende:
Graham legt goed de situatie uit
- Als Trump is afgetap door Obama ->: grootste schandaal sinds Watergate
- Als het aftappen van Trump door rechters is verleend omwille van geldige gronden -> grootste schandaal sinds Watergatetwitter:ianbremmer twitterde op zaterdag 04-03-2017 om 21:01:47Lindsey Graham explains seriousness of wiretapping claims, whoever is telling the truth: https://t.co/lTxTIVQ5YE reageer retweet
Waarschijnlijk zit de hele dining room vol met betalende klanten dus we horen het morgen welquote:Op zaterdag 4 maart 2017 21:27 schreef Nintex het volgende:
Legion of Doom in vergadering. Wie luistert af?twitter:stevebruskCNN twitterde op zaterdag 04-03-2017 om 21:05:43Chief Strategist Steve Bannon will join dinner with President Trump, AG Sessions, Sec. Kelly and Sec. Ross at Mar-a-Lago tonight reageer retweet
Verklaart ook waarom die de meeste kernwapens wil hebben.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 21:29 schreef Ulx het volgende:
Ook interessant: Het middel dat Trump gebruikt tegen zijn kaalheid heeft bijwerkingen. Je raakt er impotent door. Niet meer klaarkomen. Een slap wurmpje tussen de benen. Etc. Zou dit een reden kunnen zijn van zijn labiele gedrag? Ik kan me voorstellen dat het frustrerend is om de machtigste man op aarde te zijn, en hem dan niet meer omhoog te krijgen.
Als ze het weer op het openbare terras doen, dan alle gasten van Mar-a-Lago.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 21:27 schreef Nintex het volgende:
Legion of Doom in vergadering. Wie luistert af?twitter:stevebruskCNN twitterde op zaterdag 04-03-2017 om 21:05:43Chief Strategist Steve Bannon will join dinner with President Trump, AG Sessions, Sec. Kelly and Sec. Ross at Mar-a-Lago tonight reageer retweet
I see what you did therequote:Op zaterdag 4 maart 2017 21:36 schreef Montov het volgende:
Een presidentskandidaat afluisteren om politieke redenen is het grootste schandaal sinds de 5 miljoen illegale stemmen bij de verkiezingen.
Business as usual voor het huidige zootje dat het voor het zeggen heeft?quote:Op zaterdag 4 maart 2017 21:17 schreef Ulx het volgende:
[..]
Als Trump uit zijn nek lult om de aandacht af te leiden van de Moscow Sessions ---> Wat is dat dan?
En je weet dat Bill Clinton zijn eigen haar heeft.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 21:38 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Verklaart ook waarom die de meeste kernwapens wil hebben.
Tweets nav aluhoedjessite is zeker des Trumps. Maar daar had ik het niet over...quote:Op zaterdag 4 maart 2017 20:06 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Tweets nav een aluhoedjessite...
Ik zie hem er wel voor aan hoor...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |