Thanks, topshow!quote:Op dinsdag 14 februari 2017 18:46 schreef invalidusername het volgende:
Over een kwartiertje de Spicer show.
Don't change the channel
Kijken of iemand kan vragen hoe Trump dat bedoelt, lekken als hij dealt met Noord Korea, terwijl hij daar gewoon mee dealt te midden van gasten van zijn luxe resort - wel goed koper dan het stoeltje van Devos trouwens, geen 200 miljoen, maar slechts 200k om potentieel op de eerste rij te zitten bij het uitbreken van WW3Donald, eeeeh pardon, zijn zonen waar hij nooit een woord mee wisselt, zullen de prijzen binnenkort wel verhogen.
Sterker, het wordt steeds gekker.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 18:30 schreef Falco het volgende:
Hoe lang blijft deze idioterie nu voortduren trouwens? Ik had niet verwacht dat het zo'n shitzooi zou worden, maar na een tijdje zou je denken dat alles enigszins normaliseert... Maar er zijn echt geen redenen te bedenken waarom na pakweg nog eens drie, vier weken alles op zijn plek zit en er gewoon 'normaal' geregeerd kan worden.
Goed idee. Er is nauwelijks verschil tussen een schip vol Amerikanen oorlogsgebied insturen (na Duitse waarschuwingen,) het Lusitania incident en dat vliegtuig van Malaysian Airways. Wellicht moeten de nabestaanden die luchtvaartmaatschappij ook aanklagen.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 18:05 schreef Mystikvm het volgende:
Misschien moet WhiteBeard de nabestaanden even gaan vertellen dat ze verhaal moeten gaan halen bij de EU, die vuile moordenaars van hun ouders en kinderen.
Die Oekrainers daar hadden nu niet echt de indruk dat 2 partijleden van ALDE hun daar toespraken hoor.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 17:00 schreef J.B. het volgende:
Vertegenwoordigers van de EUVan Baalen en Verhofstadt zullen wel zo trots zijn als een pauw met mensen die hun zoveel macht toedichten als jij doet, zoek anders eens op wat de rol van ALDE in het Europees Parlement is.
quote:Op dinsdag 14 februari 2017 17:57 schreef WhiteBeard het volgende:
Precies, het zijn degenen die die voormalige Sovjet Republieken ophitsen (VS en EU) tegen Rusland, waardoor Rusland zich genoodzaakt ziet de Russische minderheden daar te beschermen, die verantwoordelijk zijn voor het neerschieten van dat vliegtuig vol Nederlanders. Dan moet je maar niet als Van Baalen en Verhofstadt op dat Maidan plein de Oekrainers ophitsen in een staatsgreep. De Oekraine heeft het verlies van De Krim en de burgeroorlog daar aan zich zelf te wijten. Nederland was overigens verantwoordelijk voor het feit dat men een burger vliegtuig door oorlogsgebied liet vliegen.
Dit noemen we ook wel 'alternatieve feiten'.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:05 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Goed idee. Er is nauwelijks verschil tussen een schip vol Amerikanen oorlogsgebied insturen (na Duitse waarschuwingen,) het Lusitania incident en dat vliegtuig van Malaysian Airways. Wellicht moeten de nabestaanden die luchtvaartmaatschappij ook aanklagen.
Hoe je het ook wendt of keert. De EU en VS zijn verantwoordelijk voor de crisis in Oekraine door een illegale staatsgreep te steunen.
Die gekleed in een bloemetjes gordijn? Nah, die is speciaal voor carnaval.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:11 schreef Sloggi het volgende:
Goeie chick in beeld.
Zou dat de nieuwe Spicey zijn?
Ja graag, Katrina Pierson terug! Lekker dingquote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:12 schreef Ulx het volgende:
Laten we wat Conway betreft het er maar op houden dat ze niet meer op de hoogte is. Dat verklaart haar gelieg nog het meest.
Dus die zal binnenkort ook wel weg zijn.
Vertel, welke leugens is Twan aan het verspreiden? En ja, ik kijk ook.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:14 schreef Refragmental het volgende:
Twan bij DWDD weer lekker liegen en fantaseren
Ik heb hem niet op een leugen kunnen betrappen nog.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:14 schreef Refragmental het volgende:
Twan bij DWDD weer lekker liegen en fantaseren
Misschien heet Refragmental ook wel Twan?quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:17 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Ik heb hem niet op een leugen kunnen betrappen nog.
Dat de EU verantwoordelijk zou zijn voor de crisis in Oekraïne is natuurlijk heel wat anders dan dat zij bijna 200 dode Nederlanders op haar geweten zou hebben. Gavrilio Princip is ook niet verantwoordelijk voor elk slachtoffer in WO1. Mensen en landen dragen nog altijd eigen verantwoordelijkheden.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:05 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Goed idee. Er is nauwelijks verschil tussen een schip vol Amerikanen oorlogsgebied insturen (na Duitse waarschuwingen,) het Lusitania incident en dat vliegtuig van Malaysian Airways. Wellicht moeten de nabestaanden die luchtvaartmaatschappij ook aanklagen.
Hoe je het ook wendt of keert. De EU en VS zijn verantwoordelijk voor de crisis in Oekraine door een illegale staatsgreep te steunen.
Krijg je het benauwd? Als de link Flynn - Trump in deze bewezen kan worden dan heeft The Donald een heeeeel groot probleem... (zo eentje waarmee het aftreden van Tricky Dick een gekneusde enkel lijkt)...quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:14 schreef Refragmental het volgende:
Twan bij DWDD weer lekker liegen en fantaseren
Naam en rugnummer.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:19 schreef kladderadatsch het volgende:
Begint alweer goed.![]()
Dat lekkere wijf van MSNBC is er ook.
Ga nou eens ergens op in man. Je loopt maar weer wat van je af te roepen.quote:Op dinsdag 14 februari 2017 19:19 schreef Refragmental het volgende:
Twan mag nu ook een aluhoedje opzetten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |