Jijzelf doet niet anders.quote:Op maandag 19 december 2016 21:27 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, en als DENK dat zegt van PVV'ers is NWS te klein.
Hypocriet.
Je loopt gewoon weg en pakt even het openbaar vervoer. Heel logisch, misschien is hij wel in een vluchtauto gesprongen, weet jij veel.quote:Op maandag 19 december 2016 21:27 schreef MCH het volgende:
Op 200 meter van het ongeluk is een s-bahnstation en op nog geen 30 meter een u-bahnstation met meerdere lijnen. Als dit bewust was dan had hij vast z'n vluchtweg ook goed uitgedokterd.
The New Globalist Normal wordt dit ook wel genoemd.quote:Op maandag 19 december 2016 21:28 schreef Razor21 het volgende:
Eigenlijk wel bizar dat dit soort aanslagen mij bijna niets meer doen. Tijdens 911 vond ik het allemaal heel erg en was ik een paar dagen van slag. Maar tegenwoordig komt het bijna dagelijks voor en kijk ik er niet vreemd meer van op. Het blijft natuurlijk wel triest.
quote:Ein Polizeisprecher vor Ort sagte der Berliner Morgenpost, dass zwei Menschen in dem Lkw gesessen hätten. Nachdem der Lastwagen gehalten habe, seien beide aus dem Wagen gesprungen. Der eine sei in Richtung Tiergarten geflohen. Dort sei an der Siegessäule inzwischen eine verdächtige Person festgenommen worden. Ob es sich dabei um den Fahrer handelt, ist noch unklar.
Hey, nog een fanquote:Op maandag 19 december 2016 21:27 schreef nostra het volgende:
[..]
Douane-afkorting die je gebruikt als je vanaf je Bulgaarse zolderkamer het net wil laten lijken alsof je midden in die wereld zit.
911 was dan ook wel extreem. Dus niet te veel zorgenquote:Op maandag 19 december 2016 21:28 schreef Razor21 het volgende:
Eigenlijk wel bizar dat dit soort aanslagen mij bijna niets meer doen. Tijdens 911 vond ik het allemaal heel erg en was ik een paar dagen van slag. Maar tegenwoordig komt het bijna dagelijks voor en kijk ik er niet vreemd meer van op. Het blijft natuurlijk wel triest.
Het standaard linkse kerk antwoord. Komt door een gebrek aan discussie kunde. Kun jij ook niks aan doenquote:Op maandag 19 december 2016 21:28 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Je weet niet eens wat politiek links en politiek rechts inhoudt.
Ja, want dit is hetzelfde als 911.quote:Op maandag 19 december 2016 21:28 schreef Razor21 het volgende:
Eigenlijk wel bizar dat dit soort aanslagen mij bijna niets meer doen. Tijdens 911 vond ik het allemaal heel erg en was ik een paar dagen van slag. Maar tegenwoordig komt het bijna dagelijks voor en kijk ik er niet vreemd meer van op. Het blijft natuurlijk wel triest.
Ik denk ook dat het niet een aanhanger is van een gevestigde partij.quote:Op maandag 19 december 2016 21:28 schreef Ronaldsen het volgende:
De muzelman maakt het niet makkelijk voor de gevestigde politieke partijen om overeind te blijven met dit soort toestanden. Krijg je straks echt een Wilders met 45 zetels en dergelijke.
Mooi.quote:Op maandag 19 december 2016 21:29 schreef crystal_meth het volgende:
Zaten twee personen in de LKW, inmiddels is één verdachte aangehouden.
[..]
Of dat inderdaad, in ieder geval hangt het hele gebied vol met camera's dus dan weten we over een apar dagen ook wel wie het was.quote:Op maandag 19 december 2016 21:29 schreef DeParo het volgende:
[..]
Je loopt gewoon weg en pakt even het openbaar vervoer. Heel logisch, misschien is hij wel in een vluchtauto gesprongen, weet jij veel.
Dat jij enerzijds het onderliggende probleem probeert te bagataliseren tot losstaande incidenten en anderzijds wel altijd de mond vol hebt over 'PVV tokkies'.quote:
discussiekundequote:Op maandag 19 december 2016 21:29 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Het standaard linkse kerk antwoord. Komt door een gebrek aan discussie kunde. Kun jij ook niks aan doen
Oh echt? Zeg eens: is de PVV een linkse of een rechtse partij?quote:Op maandag 19 december 2016 21:29 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Het standaard linkse kerk antwoord. Komt door een gebrek aan discussie kunde. Kun jij ook niks aan doen
Een moslim kan zo slim niet zijn. Onmogelijk.quote:Op maandag 19 december 2016 21:27 schreef MCH het volgende:
Op 200 meter van het ongeluk is een s-bahnstation en op nog geen 30 meter een u-bahnstation met meerdere lijnen. Als dit bewust was dan had hij vast z'n vluchtweg ook goed uitgedokterd.
Gelukkig is geitenneukende moslim ERG INHOUDELIJKquote:Op maandag 19 december 2016 21:29 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Het standaard linkse kerk antwoord. Komt door een gebrek aan discussie kunde. Kun jij ook niks aan doen
Allebei.quote:Op maandag 19 december 2016 21:30 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Oh echt? Zeg eens: is de PVV een linkse of een rechtse partij?
Ben benieuwd..quote:Op maandag 19 december 2016 21:30 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Dader is gepakt volgens Duitse TV,
Ja jij gaat die discussie erg helder aan wil je zeggen?quote:Op maandag 19 december 2016 21:29 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Het standaard linkse kerk antwoord. Komt door een gebrek aan discussie kunde. Kun jij ook niks aan doen
Quote me waar ik spreek van 'tokkies'. Eén keertje.quote:Op maandag 19 december 2016 21:30 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Dat jij enerzijds het onderliggende probleem probeert te bagataliseren tot losstaande incidenten en anderzijds wel altijd de mond vol hebt over 'PVV tokkies'.
Terrorisme is dan ook een rechts complot om aan de macht te geraken!quote:Op maandag 19 december 2016 21:28 schreef Ronaldsen het volgende:
De muzelman maakt het niet makkelijk voor de gevestigde politieke partijen om overeind te blijven met dit soort toestanden. Krijg je straks echt een Wilders met 45 zetels en dergelijke.
Of het was het toch een dronken Pool?
Klopt, en we moeten er alles aan doen om die niet de extremistische kant op te laten gaan. Ik vind het ook eng hoor, hoe de gemiddelde moslim denkt over homo's bijvoorbeeld, of andere vrijehden waarvan ik eens een enquęte heb gezien. En dat zijn dan de gematigde moslims (die ik niet bepaald gematigd vind overkomen). Die cultuur past mijns inziens hier ook totaal niet. Probleem is wel dat als die jongeren of mensen geen binding voelen met de Nederlandse identiteit, ze meer geneigd zijn om hun identiteit elders te zoeken, in het extremisme bijvoorbeeld. Het helpt daarbij niet om nog intoleranter te worden tegen die groepen, tenzij je inderdaad een burgeroorlog wenst.quote:Op maandag 19 december 2016 21:27 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Degene die daadwerkelijk tot (terroristisch) handelen overgaan zijn een kleine minderheid. De 'negatieve' sentimenten jegens ongelovigen, kerst, et cetera, zijn veel breder gedragen. Voor de rest, maar daar is in dit topic de tijd/ruimte niet voor, is terrorisme het grootste probleem niet. De gematigde meerderheid vind ik veel gevaarlijker.
quote:Der zweite Insasse wurde vor Ort von Einsatzkräften der Polizei und Feuerwehr überwältigt. Er soll inzwischen gestorben sein.
Doe je nog een stukje duiding? Dat vind ik altijd wel erg waardevol.quote:
ja idd. Want dat is wat zij willen...quote:Op maandag 19 december 2016 21:29 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
De blanke man die Joden heeft vergast in een zin plaatsen met joden en negers. Lol.
Al die fuckers die stoer dan achter hun beeldscherm slijmen morgen weer bij hun allochtone collega's.
Heel helder zelfs!quote:Op maandag 19 december 2016 21:30 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Ja jij gaat die discussie erg helder aan wil je zeggen?
Verbaas me dat niemand hem onderuit getrapt heeft.quote:Op maandag 19 december 2016 21:30 schreef TLC het volgende:
Zou me niks verbazen als de dader ook gewond is geraakt, dus die moet toch vrij makkelijk te vinden zijn.
Ik snap het sowieso niet. In Nice kon die gast nog een paar honderd meter carmageddon spelen. Op deze plek kan dat onmogelijk.quote:Op maandag 19 december 2016 21:30 schreef Dven het volgende:
[..]
Een moslim kan zo slim niet zijn. Onmogelijk.
De politie heeft ook uitgeloten dat het om een ongeluk zou gaan. Volgens de verslaggeefster. dan.quote:Op maandag 19 december 2016 21:30 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Dader is gepakt volgens Duitse TV,
Ah, daar hebben we de afleidingsmanoeuvre van Otto weer. Wat is een kast? Kunnen we dat eigenlijk wel gezamenlijk definiëren?quote:Op maandag 19 december 2016 21:30 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Oh echt? Zeg eens: is de PVV een linkse of een rechtse partij?
Lekker laten staan inderdaad. En de rest snel wegmoddenquote:Op maandag 19 december 2016 21:31 schreef richolio het volgende:
Vreselijk dit. Maar gelukkig zijn al die vooringenomen, bevooroordeelde en racistische opmerkingen hier he-le-maal oké.
Niet zo laxeren man. Hij was ook in Wielwijk. Dichtbij de nieuwe grootste moskee van de Drechtsteden.quote:Op maandag 19 december 2016 21:25 schreef MagicIsland1 het volgende:
[..]
Wat lul je nou idioot. De kerstmarkt is al afgelopen en was in het centrum, een eind weg van de moskee
Dan gaan ze toch weg als het hier niet leuk is? Waarom zou je blijven in een land waar je het niet naar je zin hebt? Je moet er ook wel wat voor willen doen, om wat van het leven te maken.quote:Op maandag 19 december 2016 21:31 schreef -Strawberry- het volgende:
Probleem is wel dat als die jongeren of mensen geen binding voelen met de Nederlandse identiteit, ze meer geneigd zijn om hun identiteit elders te zoeken, in het extremisme bijvoorbeeld. Het helpt daarbij niet om nog intoleranter te worden tegen die groepen, tenzij je inderdaad een burgeroorlog wenst.
Afleiden waarvan? Word eens concreet.quote:Op maandag 19 december 2016 21:32 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ah, daar hebben we de afleidingsmanoeuvre van Otto weer. Wat is een kast? Kunnen we dat eigenlijk wel gezamenlijk definiëren?
Ergste nieuws van deze avond wat mij betreftquote:Op maandag 19 december 2016 21:30 schreef Klummie het volgende:
Door dit gelazer vergeet ik gewoon de Merseyside-derby aan te zetten.
Een nationalistische partij.quote:Op maandag 19 december 2016 21:30 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Oh echt? Zeg eens: is de PVV een linkse of een rechtse partij?
Het is gewoon een zwetser zonder inhoud. Geen aandacht geven, niet voeden.quote:Op maandag 19 december 2016 21:32 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ah, daar hebben we de afleidingsmanoeuvre van Otto weer. Wat is een kast? Kunnen we dat eigenlijk wel gezamenlijk definiëren?
Vertel eens waarom niet.quote:Op maandag 19 december 2016 21:30 schreef Pleun2011 het volgende:
Lijkt me logisch dat het uit de moslim terreur hoek komt.. Een kerstmarkt is niet toevallig gekozen
Ze hebben al een van de twee daders gepakt dus het zal wel snel lopen in dit geval.quote:Op maandag 19 december 2016 21:29 schreef MCH het volgende:
[..]
Of dat inderdaad, in ieder geval hangt het hele gebied vol met camera's dus dan weten we over een apar dagen ook wel wie het was.
Een stukje duidingquote:Op maandag 19 december 2016 21:31 schreef nostra het volgende:
[..]
Doe je nog een stukje duiding? Dat vind ik altijd wel erg waardevol.
Waarschijnlijk, ja... ga je nog antwoord geven?quote:Op maandag 19 december 2016 21:32 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Het is gewoon een zwester zonder inhoud.
Gokje een Pool?quote:Op maandag 19 december 2016 21:32 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Volgens ooggetuigen had de dader een "Oost-Europees" uiterlijk.
Kun je van Turken ook zeggen.quote:Op maandag 19 december 2016 21:32 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Volgens ooggetuigen had de dader een "Oost-Europees" uiterlijk.
Als dat zo is, raakt dit topic snel leeg.quote:Op maandag 19 december 2016 21:32 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Volgens ooggetuigen had de dader een "Oost-Europees" uiterlijk.
Nationalisme is niet links of rechts. Genoeg pseudo-communistische staten waren aartsnationalistisch. Zie Roemenië onder Ceaucescu.quote:
Ja, anders verdraai je even wat woorden 360 gradenquote:Op maandag 19 december 2016 21:32 schreef skysherrif het volgende:
Vorige week nog een aanslag verijdelt op een kerstmarkt in Duitsland, maar mensen die na dit bericht uitgaan van een mogelijke aanslag zijn ongenuanceerd en kort door de bocht.
Man man man
De vrachtwagen wel in ieder geval.quote:
Je bent niet grappig.quote:
Niks aan de hand mensen.quote:Op maandag 19 december 2016 21:33 schreef superniger het volgende:
Bizar veel goedpraters/wegkijkers in dit topic.
Walgelijk.
Dat moeten we helemaal niet. Minderheden worden tot op vandaag gefaciliteerd met ongelimiteerde subsidiestromen. En wat is het resultaat? De problemen worden alleen maar erger.quote:Op maandag 19 december 2016 21:31 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Klopt, en we moeten er alles aan doen om die niet de extremistische kant op te laten gaan.
Echt he. Vraag me of er een limitatief aantal aanslagen / doden nodig is om niet meer weg te hoeven kijken.quote:Op maandag 19 december 2016 21:33 schreef superniger het volgende:
Bizar veel goedpraters/wegkijkers in dit topic.
Walgelijk.
Jammer, had wat beters verwacht.quote:
Jij kunt alleen tegenvragen stellen. De linkse afleiding techniek. Afleiding van inhoudsloos.quote:Op maandag 19 december 2016 21:33 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Waarschijnlijk, ja... ga je nog antwoord geven?
Ik heb tot nu toe nog nooit gehoord dat een Turk een aanslag heeft gepleegd ergens in Europa. Maar dat kan aan mij liggen.quote:
Nee. Dat is het niet. Als je dit denkt laat je je leiden door je gevoel ipv hersenen. Beetje Trump like.quote:Op maandag 19 december 2016 21:34 schreef Rockefellow het volgende:
[..]
Dat moeten we helemaal niet. Minderheden worden tot op vandaag gefaciliteerd met ongelimiteerde subsidiestromen. En wat is het resultaat? De problemen worden alleen maar erger.
Als je een burgeroorlog wil vermijden moet je keihard ingrijpen. Dat is de enige oplossing.
Gelukkig verwacht ik niet dat hier een islamitische meerderheid komt. Dat lijkt me een onnodig schrikbeeld. En zo wel: dan heeft de meerderheid het recht om een land zo in te richten als het zelf wil en zal ik waarschijnlijk emigreren.quote:Op maandag 19 december 2016 21:26 schreef Rockefellow het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch niet.
Ik vermoed echter dat zodra er een islamitische meerderheid in Nederland ontstaat jij als eerste al je rechten verliest. Maar gelukkig ben jij wel tolerant geweest.
Dat schiet niet op, als je niet eens weet wat politiek links betekent.quote:Op maandag 19 december 2016 21:34 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Jij kunt alleen tegenvragen stellen. De linkse afleiding techniek. Afleiding van inhoudsloos.
Die gast in Nice had toch ook nog vuurwapen(s) bij zich om nog meer schade aan te kunnen richten en misschien ook te garanderen dat hij het zelf niet zou overleven?quote:Op maandag 19 december 2016 21:31 schreef MCH het volgende:
[..]
Ik snap het sowieso niet. In Nice kon die gast nog een paar honderd meter carmageddon spelen. Op deze plek kan dat onmogelijk.
Klopt helemaal. Ik denk echter dat we helaas al beyond the point of no return zijn wat betreft de houding jegens moslims en visa versa. Jij koestert nog enige hoop op normalisering en afbrokkeling van de islam binnen Europa. Er zijn vele bevestigende indicaties voor beide standpunten. Lastig.quote:Op maandag 19 december 2016 21:31 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Klopt, en we moeten er alles aan doen om die niet de extremistische kant op te laten gaan. Ik vind het ook eng hoor, hoe de gemiddelde moslim denkt over homo's bijvoorbeeld, of andere vrijehden waarvan ik eens een enquęte heb gezien. En dat zijn dan de gematigde moslims (die ik niet bepaald gematigd vind overkomen). Die cultuur past mijns inziens hier ook totaal niet. Probleem is wel dat als die jongeren of mensen geen binding voelen met de Nederlandse identiteit, ze meer geneigd zijn om hun identiteit elders te zoeken, in het extremisme bijvoorbeeld. Het helpt daarbij niet om nog intoleranter te worden tegen die groepen, tenzij je inderdaad een burgeroorlog wenst.
Scania uit polen ? ik dacht toch echt dat die uit Zweden Malmö kwamen , oke hij heeft een pools kenteken maar dat is wat andersquote:Op maandag 19 december 2016 21:34 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
[..]
De vrachtwagen wel in ieder geval.
Iets inhoudelijk gaat er bij jou niet in, hč? Maakt niet uit, niet iedereen heeft het in zich om zonder onderbuikgevoel en met nuance te posten.quote:Op maandag 19 december 2016 21:33 schreef superniger het volgende:
Bizar veel goedpraters/wegkijkers in dit topic.
Walgelijk.
Bizar veel racisten hier.quote:Op maandag 19 december 2016 21:33 schreef superniger het volgende:
Bizar veel goedpraters/wegkijkers in dit topic.
Walgelijk.
Veel mensen bij elkaar in het kader van een feest dat door moslims niet wordt gevierd. Ideaal doelwit dusquote:
Definieer wegkijken? Er is een probleem met moslimterroristen. Dat betekent niet dat je de nuance maar volledig weg moet gooien.quote:Op maandag 19 december 2016 21:34 schreef MAHL het volgende:
[..]
Echt he. Vraag me of er een limitatief aantal aanslagen / doden nodig is om niet meer weg te hoeven kijken.
Eerste topic werd je nog direct weggehoond en een enkeling vond het zelfs racistisch.quote:Op maandag 19 december 2016 21:34 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja, anders verdraai je even wat woorden 360 gradenHet gaat om de visie van mensen tov de islam, dat er aan een aanslag gedacht wordt is volkomen normaal
Twee van m'n twee grootste fans die zich in een topic met zo'n beladen onderwerp enkel met mij bezig houden. Wat mooi om mee te maken ditquote:
Quote ik jou dan?quote:Op maandag 19 december 2016 21:34 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja, anders verdraai je even wat woorden 360 gradenHet gaat om de visie van mensen tov de islam, dat er aan een aanslag gedacht wordt is volkomen normaal
Wat heeft dat met dit topic te maken?quote:Op maandag 19 december 2016 21:36 schreef Razor21 het volgende:
Ondertussen in Bronckhorst (Nederland)
http://www.telegraaf.nl/b(...)_om_zich_heen__.html
Ik acht de kans wel groter dat de chauffeur een dronken Pool was dan captain Sweden.quote:Op maandag 19 december 2016 21:35 schreef RAVW het volgende:
[..]
Scania uit polen ? ik dacht toch echt dat die uit Zweden Malmö kwamen , oke hij heeft een pools kenteken maar dat is wat anders
Jij bent we heel doorzichtig. Zelfs voor een linksmensch. Inhoudsloos, alweer.quote:Op maandag 19 december 2016 21:35 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat schiet niet op, als je niet eens weet wat politiek links betekent.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |