Bestellen via internet?quote:Op woensdag 14 december 2016 12:27 schreef Wespensteek het volgende:
Moet toch niet nog gekker worden, als vrouwen geen boodschappen mogen doen hoe komen mannen dan aan eten?
Hoezo die hebben overdag toch niks anders te doen dan thee te drinken, kunnen ze ook wel even langs de Carrefour wandelen.quote:Op woensdag 14 december 2016 12:27 schreef Wespensteek het volgende:
Moet toch niet nog gekker worden, als vrouwen geen boodschappen mogen doen hoe komen mannen dan aan eten?
Heeft allemaal niets met Islam te maken. En ook niet met Moslims.quote:Op woensdag 14 december 2016 12:40 schreef WheeledWarrior het volgende:
En dan vragen sommige mensen zich nog af waarom het in zoveel islamitische landen een grote puinhoop is.
Gij vuige racist. Islam is vrede, dat weet toch iedereen.quote:Op woensdag 14 december 2016 12:22 schreef DevFreak het volgende:
Dit is met recht de meest achterlijke cultuur die ik ooit heb meegemaakt.
Ohja, dat is waar. Sorry!quote:Op woensdag 14 december 2016 12:47 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Gij vuige racist. Islam is vrede, dat weet toch iedereen.
Maar de multicul samenleving is toch een prachtiig iets? Al die andere prachtige culturen gezamenlijk in Europa, dat wordt toch 1 groot feest?quote:Op woensdag 14 december 2016 12:52 schreef BlackEyedAngel het volgende:
Elke keer als ik dit soort berichten lees, ben ik bang voor de toekomst
Evolutie en ontwikkeling van de mensheid gaat in sommige gevallen de verkeerde kant op
Nee hoor, ze helpen de evolutie. Zonder vrouwen sterven ze uitquote:Op woensdag 14 december 2016 12:52 schreef BlackEyedAngel het volgende:
Elke keer als ik dit soort berichten lees, ben ik bang voor de toekomst
Evolutie en ontwikkeling van de mensheid gaat in sommige gevallen de verkeerde kant op
Ik moest lachenquote:Op woensdag 14 december 2016 12:59 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Nee hoor, ze helpen de evolutie. Zonder vrouwen sterven ze uit
Allen. Dus geen sprake van racisme.quote:
Maar dit zijn toch op zichzelf staande incidenten?quote:Op woensdag 14 december 2016 13:01 schreef Boris_Karloff het volgende:
Onbegrijpelijk dat mensen zich nog verbazen over de opkomst van populistisch rechts in Europa. En le Pen en Wilders hoeven zo weinig te doen als reclame voor hun respectievelijke partijen
Ontkennen, wegkijken, batatelliseren.quote:Radicale stroming van islam’
Sinds de reportage is uitgezonden heeft staatssecretaris Pascale Boistard, die zich richt op vrouwenzaken, toegegeven dat er in Frankrijk sprake is van ‘een aantal gebieden waar vrouwen niet worden geaccepteerd’.
Volgens Boistard worden vrouwen inderdaad verbannen uit wijken waar voornamelijk moslims wonen. ‘Maar het gaat om een politieke stroming die niet wordt gevolgd door de meeste Franse moslims,’ stelt de politicus.
Ja maar als je hierop tegen bent ben je gewoon een tokkie.quote:Op woensdag 14 december 2016 13:01 schreef Boris_Karloff het volgende:
Onbegrijpelijk dat mensen zich nog verbazen over de opkomst van populistisch rechts in Europa. En le Pen en Wilders hoeven zo weinig te doen als reclame voor hun respectievelijke partijen
Als het alleen kaffirvrouwen zijn is daar ook geen sprake van. Er is maar één soort racisme.quote:Op woensdag 14 december 2016 13:01 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Allen. Dus geen sprake van racisme.
Incidentjes, allemaal.quote:Op woensdag 14 december 2016 13:03 schreef vaduz het volgende:
[..]
Maar dit zijn toch op zichzelf staande incidenten?
KLopt, de multiculturele droom moet gekoesterd worden vanwege al de prachtige dingen die het gebracht heeft. De slechte zaken zijn gewoon incidentjes.quote:Op woensdag 14 december 2016 13:04 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Ja maar als je hierop tegen bent ben je gewoon een tokkie.
Zweden?quote:Op woensdag 14 december 2016 13:08 schreef matigeuser het volgende:
Ik hoop dat degenen die hier over klagen, ook verstandig zullen stemmen in maart. Maar aangezien mensen banger zijn voor Wilders en 'rechts' dan voor goedaardige moslimpjes, vrees ik het ergste.
We laten ons gewoon langzaam maar zeker wegcijferen uit onze eigen landen. Geen enkel ander land op de wereld, naast Westerse landen, zou dit doen.
PVV, of meer van deze shit de komende jaren. Deal with it.
Als ik kijk hoe het beleid in Nederland is dat zijn het juist de partijen die vinden dat de staat zich niet moet bemoeien met deze zaken de oorzaak van de problemen. Vreemd genoeg zijn dat vaak de rechtse partijen die vinden dat mensen het zelf maar uit moeten zoeken, vervolgens gaan ze wel klagen als die mensen er een puinhoop van maken. Wilders is ook steeds weer tegen subsidies geweest zodra het gaat om integratie en voorlichting aan minderheden:quote:Op woensdag 14 december 2016 13:01 schreef Boris_Karloff het volgende:
Onbegrijpelijk dat mensen zich nog verbazen over de opkomst van populistisch rechts in Europa. En le Pen en Wilders hoeven zo weinig te doen als reclame voor hun respectievelijke partijen
http://www.pvv.nl/index.p(...)elijkheidsverklaringquote:Het Nederlands is onze landstaal en dit zal worden vastgelegd in de Grondwet.
Alle teksten en mededelingen vanwege de overheid worden uitsluitend in het Nederlands weergegeven. Geen folders in het Arabisch of het Turks.
Dit ja. Ik ben absoluut geen pvv aanhanger maar ik snap wel waarom ze zo groot worden. Als niemand dit soort zaken oppakt dan is het logisch dat men op Le pen of Wilders stemt. Dit soort praktijken moet je in een west Europees land toch niet willenquote:Op woensdag 14 december 2016 13:01 schreef Boris_Karloff het volgende:
Onbegrijpelijk dat mensen zich nog verbazen over de opkomst van populistisch rechts in Europa. En le Pen en Wilders hoeven zo weinig te doen als reclame voor hun respectievelijke partijen
En in het verleden zijn 'die mensen' op geen enkele manier geholpen met (een poging tot) aanpassing aan 'onze samenleving'?quote:Op woensdag 14 december 2016 13:13 schreef Wespensteek het volgende:
Als je die mensen niet helpt om zich aan te passen aan onze samenleving en je bemoeit je er verder niet mee moet je later niet gaan klagen
Vrij vaak niet inderdaad, de gedachte was hier werken en dan oprotten. Vandaar dat er ook een groot probleem is met vrij veel van de oudere immigranten die geen/nauwelijks Nederlands spreken, vooral de vrouwen en vandaar ook dat hun kinderen vaak grote problemen hebben.quote:Op woensdag 14 december 2016 13:17 schreef Kopiko het volgende:
[..]
En in het verleden zijn 'die mensen' op geen enkele manier geholpen met (een poging tot) aanpassing aan 'onze samenleving'?
Er zijn inderdaad ook mensen die zelf veel initiatief hebben genomen en het erg goed doen. Het probleem ontstaat dus ook doordat er grote verschillen bestaan tussen mensen op gebied van intelligentie, doorzettingskracht en andere eigenschappen. Beleid houdt daar vreemd genoeg geen rekening mee maar dat is dan ook weer de instelling van de politiek geweest die zegt dat mensen zichzelf maar moeten redden. Als mensen zichzelf dan niet redden ontstaat toch een maatschappelijk probleem.quote:Op woensdag 14 december 2016 13:20 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Ah, vrij vaak niet. Dus ook vrij vaak wel.
Hoezo is dat ineens onze verantwoordelijkheid? Dat is toch de verantwoordelijkheid van de migrant. Als ik naar het buitenland ga verhuizen dan doe ik toch ook al het mogelijke om me aan te passen en mijn verblijf daar zo aangenaam mogelijk te maken.quote:Op woensdag 14 december 2016 13:17 schreef Kopiko het volgende:
[..]
En in het verleden zijn 'die mensen' op geen enkele manier geholpen met (een poging tot) aanpassing aan 'onze samenleving'?
Het idee was oprotten maar vervolgens mochten ze blijven en kregen ongebreidelde toegang tot subsidies, al dan niet met folders in hun eigen taal.quote:Op woensdag 14 december 2016 13:19 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Vrij vaak niet inderdaad, de gedachte was hier werken en dan oprotten. Vandaar dat er ook een groot probleem is met vrij veel van de oudere immigranten die geen/nauwelijks Nederlands spreken, vooral de vrouwen en vandaar ook dat hun kinderen vaak grote problemen hebben.
Ervaringen uit andere landen leert juist dat landen waar immigranten het minst 'geholpen' worden, ze het beste integreren.quote:Op woensdag 14 december 2016 13:13 schreef Wespensteek het volgende:
Als je die mensen niet helpt om zich aan te passen aan onze samenleving en je bemoeit je er verder niet mee moet je later niet gaan klagen als ze zich niet aanpassen en verder gaan met zoals ze gewend zijn en mogelijk zelfs radicaliseren onder invloed van kwaadwillende mensen.
rechts heb ik niet zo'n moeite mee maar Wilders ga ik echt niet op stemmenquote:Op woensdag 14 december 2016 13:08 schreef matigeuser het volgende:
Ik hoop dat degenen die hier over klagen, ook verstandig zullen stemmen in maart. Maar aangezien mensen banger zijn voor Wilders en 'rechts' dan voor goedaardige moslimpjes, vrees ik het ergste.
We laten ons gewoon langzaam maar zeker wegcijferen uit onze eigen landen. Geen enkel ander land op de wereld, naast Westerse landen, zou dit doen.
PVV, of meer van deze shit de komende jaren. Deal with it.
Niet bepaald mee eens, zie het verschil tussen Nederland en Frankrijk.quote:Op woensdag 14 december 2016 13:40 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Ervaringen uit andere landen leert juist dat landen waar immigranten het minst 'geholpen' worden, ze het beste integreren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |