quote:
60 journalisten die 7 maanden 1.9 terrabyte aan gordon mp3's hebben geanalyseerd?quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:32 schreef Specularium het volgende:
Gordon gaat toch niet stoppen met zingen.
Extracted Ion Chromatogram. Gelukkig weet niemand hier wat dat isquote:Op vrijdag 2 december 2016 20:38 schreef livelink het volgende:
Onderzoeksplatform EIC. Hup we gooien er een mooie afkorting tegenaan en dan lijkt het al heel wat.
Europese Indicatie Commissie?
Europese Industriele Corruptie?
https://de.wikipedia.org/(...)gative_Collaborationquote:Op vrijdag 2 december 2016 20:38 schreef livelink het volgende:
Onderzoeksplatform EIC. Hup we gooien er een mooie afkorting tegenaan en dan lijkt het al heel wat.
Europese Indicatie Commissie?
Europese Industriele Corruptie?
Thx. Ik vond alleen de European Investment Council, maar die leek vrij onschuldig te zijn.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:39 schreef RemcoW23 het volgende:
[..]
https://de.wikipedia.org/(...)gative_Collaboration
Ze hebben ook dat programma op RTL4 gekeken natuurlijk.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:37 schreef Pharkus het volgende:
[..]
60 journalisten die 7 maanden 1.9 terrabyte aan gordon mp3's hebben geanalyseerd?
Daar staat NRC niet bij maar die zijn er schijnbaar wel bij betrokken. Misschien groeit het inmiddels wat door?quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:39 schreef Slaro het volgende:
Ik vind de lijst van betrokken media nog wel meevallen, maar ze werken al langer samen naar het schijnt, interessante ontwikkelingen op komst.
Tong80-account toch bestuurd door meerdere personen onder wie Danny.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:43 schreef HPoi het volgende:
Ze hebben het postgedrag van tong80 geanalyseerd?
En gewoon niet zeggen he.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:45 schreef Nintex het volgende:
Inmiddels ben ik erachter wat het is. Wat een non nieuws weer
Ze staan wel bij de officiele site: https://eic.network/quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:43 schreef RemcoW23 het volgende:
[..]
Daar staat NRC niet bij maar die zijn er schijnbaar wel bij betrokken. Misschien groeit het inmiddels wat door?
Gaap.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:45 schreef LelijKnap het volgende:
The first joint reporting project of the alliance is research into the origins of the weapons used in the Paris terrorist attacks that took place in January and November
Meh, an weinig goeds zijn. Ipv politie speurwerk te doen, hadden ze ook de navolvende privacy opheffing in Frankrijk kunnen onderzoeken. Of waarom men jihadisten binnenliet.
Lol, dat voorbeeldje van die wapens is mij ontgaan iig.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:41 schreef RemcoW23 het volgende:
http://www.spiegel.de/int(...)twork-a-1084054.html
En in het Engels.
Zal wel zoiets zijn dat er terroristen in de vluchtelingenstroom zitten.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:45 schreef Nintex het volgende:
Inmiddels ben ik erachter wat het is. Wat een non nieuws weer
Ja, dat is wat ze al eerder onthuld hebben, nu gaan ze nog iets anders onthullen.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:45 schreef LelijKnap het volgende:
The first joint reporting project of the alliance is research into the origins of the weapons used in the Paris terrorist attacks that took place in January and November
Meh, kan weinig goeds zijn. Ipv politie speurwerk te doen, hadden ze ook de navolgonde privacy opheffing in Frankrijk kunnen onderzoeken. Of waarom men jihadisten binnenliet. Dit zijn geen journalisten. Zoveel is al duidelijk.
Misschien is dat wel het nieuws, dat ze een nieuwe krant oprichten.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:46 schreef Zorro het volgende:
De eerste krant die echt breaking news niet direct als een malle bekend maakt om de primeur te hebben moet nog opgericht worden.
Gewoon Panama papers 2.0.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:46 schreef livelink het volgende:
[..]
Zal wel zoiets zijn dat er terroristen in de vluchtelingenstroom zitten.
Ik heb ook wel eens zelfmoordneigingen als ik "De Waarheid" hoor.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:47 schreef Ringo het volgende:
De Waarheid Achter De Zelfmoord Van Antonie Kamerling!
Eindelijk!
Met een interview met Isa Hoes.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:47 schreef Ringo het volgende:
De Waarheid Achter De Zelfmoord Van Antonie Kamerling!
Eindelijk!
Mwah als je met een clubje zit waarvan je zeker weet dat anderen het niet kunnen hebben dan is het wel mogelijk om het even primetime te doenquote:Op vrijdag 2 december 2016 20:46 schreef Zorro het volgende:
De eerste krant die echt breaking news niet direct als een malle bekend maakt om de primeur te hebben moet nog opgericht worden.
Ja, dat zal dus wel niks interessants zijn. "EU faalde in..."-verhalen ipv "Complot in EU om...". Dat laatste zijn ze niet in geïnteresseerd.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:47 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, dat is wat ze al eerder onthuld hebben, nu gaan ze nog iets anders onthullen.
Mossadquote:Op vrijdag 2 december 2016 20:45 schreef LelijKnap het volgende:
The first joint reporting project of the alliance is research into the origins of the weapons used in the Paris terrorist attacks that took place in January and November
Ik denk niet dat het zo werkt als ze samen onderzoek doen iedereen investeerd geld en tijd als er 1 is die al 30 minuten voor de afgesproken tijd het nieuws brengt mag de golgende keer waarschijnlijk niet meer meedoenquote:Op vrijdag 2 december 2016 20:46 schreef Zorro het volgende:
De eerste krant die echt breaking news niet direct als een malle bekend maakt om de primeur te hebben moet nog opgericht worden.
Populist!quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:49 schreef Ringo het volgende:
Met marketinggoeroe Vandermeersch aan het roer zou ik met alles rekening houden, maar vooral met niks.
Gelukkig is er altijd wel ergens een droplul die te vroeg op publiceren klikt en denkt dat iets niet online is, zolang het nog niet op de homepage staat.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:51 schreef vipergts het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het zo werkt als ze samen onderzoek doen iedereen investeerd geld en tijd als er 1 is die al 30 minuten voor de afgesproken tijd het nieuws brengt mag de golgende keer waarschijnlijk niet meer meedoen
Ik denk toch connectie met EU iig.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:49 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ja, dat zal dus wel niks interessants zijn. "EU faalde in..."-verhalen ipv "Complot in EU om...". Dat laatste zijn ze niet in geïnteresseerd.
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
Ja, iets van 4% van de Fransozen vindt hem nog een geschikte peer, geloof ik, heb je samen met die kapper ook alles onthuld meteen.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:54 schreef Slaro het volgende:
Trouwens, Hollande maakte gisteren toch bekend geen nieuwe termijn te zoeken, misschien nog iets in die richting maar verwacht dat het gewoon een nieuwe slaapverwekkende Panama-affaire wordt.
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
Omdat we met nieuwjaar weten wat er komt?quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:57 schreef Veldmedewerker het volgende:
Dit is spannender als Nieuwjaar.. Vraag me niet waarom.
quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:59 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Omdat we met nieuwjaar weten wat er komt?
OMG WIE HAD DIT GEDACHT!quote:Op vrijdag 2 december 2016 21:00 schreef Bugno het volgende:
TIENTALLEN ONTSLAGEN BIJ REORGANISATIE TOMTOM
Derspiegelquote:Op vrijdag 2 december 2016 21:01 schreef LelijKnap het volgende:
Wat was die Duitse site ook al weer?
quote:
Geen zin meer nu.., effe doorbijtenquote:
OMG, schokkend idd!quote:
boom!!quote:Op vrijdag 2 december 2016 19:02 schreef Droopie het volgende:
ohh gokje
belastingontduiking in het voetbal.
wat ga ik winnen
Het is vrijdagquote:Op vrijdag 2 december 2016 21:02 schreef RoW_0 het volgende:
DEN HAAG - Het kabinet-Rutte II is gevallen. De premier heeft zijn ontslag en dat van zijn ministers maandag aangeboden aan koning Willem-Alexander.
Dit meldt de Rijksvoorlichtingsdienst donderdagavond. De koning heeft 'de ontslagaanvraag in overweging genomen en de ministers en staatssecretarissen verzocht al datgene te blijven verrichten wat zij in het belang van het Koninkrijk noodzakelijk achten'.
Ronaldo sluisde niet miljoenen naar Maagdeneiland, dat is nieuws.quote:Op vrijdag 2 december 2016 21:02 schreef Arcee het volgende:
Ronaldo sluisde miljoenen naar Maagdeneilanden
quote:Op vrijdag 2 december 2016 21:02 schreef RoW_0 het volgende:
DEN HAAG - Het kabinet-Rutte II is gevallen. De premier heeft zijn ontslag en dat van zijn ministers maandag aangeboden aan koning Willem-Alexander.
Dit meldt de Rijksvoorlichtingsdienst donderdagavond. De koning heeft 'de ontslagaanvraag in overweging genomen en de ministers en staatssecretarissen verzocht al datgene te blijven verrichten wat zij in het belang van het Koninkrijk noodzakelijk achten'.
Dat is het? Nieuws over een voetballert?quote:Op vrijdag 2 december 2016 21:02 schreef Arcee het volgende:
Ronaldo sluisde miljoenen naar Maagdeneilanden
https://www.nrc.nl/nieuws(...)deneilanden-a1534827quote:Op vrijdag 2 december 2016 21:03 schreef tesssssssss het volgende:
Ik zie niks.
De beste wensen allemaal!
Correctie 21:02quote:Op vrijdag 2 december 2016 21:04 schreef LelijKnap het volgende:
Om 21:00 uur, 2 December 2016, is de Europese journalistiek overleden.
Hadden ze dat onderzoek daarvoor nodigquote:Op vrijdag 2 december 2016 21:04 schreef Piles het volgende:
"Echt alles draait om geld.".
Zonde van dat lange onderzoek
http://www.spiegel.de/spo(...)sball-a-1124177.htmlquote:Football Leaks enthüllt schmutzige Geschäfte im Profifußball
Die Enthüllungsplattform Football Leaks hat dem SPIEGEL einen riesigen Datensatz zur Verfügung gestellt: insgesamt 1,9 Terabyte, das entspricht dem Datenumfang von 500.000 Bibeln.
In dem Material befinden sich 18,6 Millionen Dokumente, darunter Originalverträge von Spielern samt geheimer Nebenabsprachen, E-Mails, Excel-Tabellen und Word-Dateien. In den vergangenen sieben Monaten hat ein SPIEGEL-Team gemeinsam mit rund 60 Journalisten des Recherchenetzwerks EIC (European Investigative Collaborations) dieses größte Leak in der Geschichte des Sports ausgewertet.
DER SPIEGEL und seine Partner werden in den kommenden Wochen die Erkenntnisse veröffentlichen, die einen bislang einmaligen Einblick in die Geschäfte des modernen Fußballs ermöglichen. Dabei geht es im ersten Teil der Serie um die Steuermoral und die Steuertricks der Super-Stars Cristiano Ronaldo und Mesut Özil.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |