Hij vindt dat het beste staat er.quote:Op woensdag 23 november 2016 16:56 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Want Sylvana mag van hem niet zeggen wat ze wil?
Haha.quote:Op woensdag 23 november 2016 16:06 schreef xpompompomx het volgende:
En laten we dit niet vergeten, o grote voorvechter van het vrije woord:
[ afbeelding ]
Wat is er mis met brievenbusplassers?quote:Op woensdag 23 november 2016 17:53 schreef Hexagon het volgende:
Zou mogelijk zijn, als hij niet gaat blunderen of brievenbusplassers op zijn lijst zet
Daar gaat het zo van stinken in je hal.quote:Op woensdag 23 november 2016 18:06 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Wat is er mis met brievenbusplassers?
Ja? Ik zie hem eigenlijk alleen Brabant en Limburg 'winnen'.quote:Op woensdag 23 november 2016 18:37 schreef Ronaldsen het volgende:
Als we een kiesmannen systeem hadden per provincie dan zou Wilders zomaar premier kunnen worden.
Maar goed, ik hoop dat hij onder 25 zetels komt, niemand schiet iets op met een grote PVV, zelfs Geert niet.
Hij kan Limburg winnen (zoals in 2010) en misschien Noord Brabant, maar dat is het denk ik ook wel. Ik denk dat Wilders juist zonder kiesmannen systeem of districtenstelsel beter uit is.quote:Op woensdag 23 november 2016 18:37 schreef Ronaldsen het volgende:
Als we een kiesmannen systeem hadden per provincie dan zou Wilders zomaar premier kunnen worden.
Hoezo?quote:Op woensdag 23 november 2016 18:37 schreef Ronaldsen het volgende:
Als we een kiesmannen systeem hadden per provincie dan zou Wilders zomaar premier kunnen worden.
quote:Op woensdag 23 november 2016 18:46 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ja? Ik zie hem eigenlijk alleen Brabant en Limburg 'winnen'.
Ik zat te denken dat er wel 7 provincies zijn waar hij de meeste stemmen zou kunnen halen, aangezien hij de grootste partij in de peilingen is. Maar ik zit er gelukkig compleet naast.quote:
Ok helder, ben wel benieuwd naar de kaart in 2017quote:Op woensdag 23 november 2016 18:47 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Hij kan Limburg winnen (zoals in 2010) en misschien Noord Brabant, maar dat is het denk ik ook wel. Ik denk dat Wilders juist zonder kiesmannen systeem of districtenstelsel beter uit is.
Zie 2010:
[ afbeelding ]
En 2012:
[ afbeelding ]
Voor haar eigen bestwil ja.quote:
Sowieso. Geert > Jezusquote:Op woensdag 23 november 2016 19:20 schreef Nintex het volgende:
Geert is een held. Hij heeft zijn eigen vrijheid opgegeven om de vrijheid van anderen te beschermen.
quote:Op woensdag 23 november 2016 16:06 schreef xpompompomx het volgende:
En laten we dit niet vergeten, o grote voorvechter van het vrije woord:
[ afbeelding ]
Pim (vzmh) zou het zo gewild hebben.quote:Op woensdag 23 november 2016 16:13 schreef NightH4wk het volgende:
[..]
Wilders zou best wel eens meer dan 30 zetels kunnen halen.
Geert Wilders, beroepspoliticus die al bijna 20 jaar in de 2de Kamer zit. Nog nooit iets bereikt.quote:Op woensdag 23 november 2016 16:37 schreef DrDentz het volgende:
Ik hoor eigenlijk al 10 jaar "bij de volgende verkiezingen gaat de PVV echt winnen" en dan valt het altijd toch een beetje tegen, of mee, hoe je het bekijkt.
Ik weet niet of Fortuyn blij zou zijn met Wilders. Hele andere andere persoon en ideeen.quote:Op donderdag 24 november 2016 08:44 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Pim (vzmh) zou het zo gewild hebben.
De peilingen zaten er niet eens zo ver naast in Amerika.quote:Op woensdag 23 november 2016 16:07 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
In Amerika namen ze de peilingen ook serieus.
Ik wil nu toch wel minstens 10.000 euro voor mijn stem. Nee, VVD wordt het de komende tijd niet meer dankzij Rutte.quote:Op donderdag 24 november 2016 10:36 schreef Nnelis het volgende:
Uiteindelijk gaat men toch wel weer "strategisch" stemmen. Dan is de 1000 euri van Rutte net als een hoop andere loze politieke beloften van andere partijen toch wel weer aantrekkelijk,
Wilders wil juist allemaal typische Nederlandse vrijheden inperken.quote:Op woensdag 23 november 2016 19:20 schreef Nintex het volgende:
Geert is een held. Hij heeft zijn eigen vrijheid opgegeven om de vrijheid van anderen te beschermen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |