SPOILER: STREAMSOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jill Stein had het beste programma. Ze moeten dat twee partijen stelsel eens opgeven zodat er meer ruimte is voor betere ideën.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:23 schreef vigen98 het volgende:
OP kan wat vernieuwing aanJill Stein enzo eruit.
Er is geen tweepartijenstelsel.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:31 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Jill Stein had het beste programma. Ze moeten dat twee partijen stelsel eens opgeven zodat er meer ruimte is voor betere ideën.
Hoe kun je dat opgeven dan?quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:35 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Excuses: De facto tweepartijenstelsel.
Die ja.quote:Op vrijdag 11 november 2016 20:38 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Meisje, of bedoel je die blonde vrouw waar hij altijd mee is (mike) van een jaar of 45
Sorry, Tjibbe, maar er is nauwelijks inhoudelijk over de Wikileaks gerapporteerd. Er zijn tientallen aspecten binnen die emails die ieder van zich een kandidaat onderuit zouden kunnen halen wanneer het de gebruikelijke aandacht zou krijgen.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:07 schreef Re het volgende:
Er is niets genegeerd, dat het niet de aandacht kreeg die je wilde is wat anders.
New York Post was trouwens wel Pro Trump toch?quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:47 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Die ja.
Een lachwekkende stukje eruit: de kop van New York Post.
Everyone was wrong.
Man, man, man, wat een ivoren toren.
Hoe lang werd er al niet vanuit de alternatieve media voor gewaarschuwd. Hoeveel celebrities hebben niet gewaarschuwd? Denk aan Michael Moore en zelfs Shailen Woodley die met haar jonge leeftijd (begin/mid 20) het beter in de smiezen had dan de medewerkers van die televisiezenders en krantjes. Waarom? Omdat ze geen cheerleaders waren maar kritisch dachten. Omdat ze niet enkel mensen spreken die tot de gegoede klasse behoren maar ook gewone mensen spreken. die Joe had het een klein beetje door maar in het algemeen...
Bij New York Times werd letterlijk gezegd dat het hun taak was om te voorkomen dat Trump de president zou worden. Het behoeft geen toelichting dat je dan niet aan journalistiek doet.
Ja, Rachel Madow was verschrikkelijk. Ik heb hun reactie nog niet gezien maar ik weet wel wat ze voor die tijd allemaal flikte. Zoals Jimmy Dore het zei: "she is a Rhodes scholarship, she is smarter than me (niet waar trouwensquote:Op vrijdag 11 november 2016 20:40 schreef skysherrif het volgende:
Maargoed, de ergste waren sally kohn en rachel maddow. Speciaal even MSNBC teruggekeken tijdens election night naar hun reactie
Ik weet het niet, ik heb dat krantje niet zo gevolgd. Het ging me erom dat ze in zo'n ivoren toren zitten dat ze al die waarschuwingen die er werden gegeven die tientallen miljoenen Americanen wel bereikten negeerden.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:49 schreef skysherrif het volgende:
[..]
New York Post was trouwens wel Pro Trump toch?
Door wat meer ruimte te geven tijdens de debatten voor andere kandidaten misschien? Mogelijk is het mijn slechte geheugen maar ik kan mij niet herinneren dat Jill en Gary daaraan mee mochten doen tijdens de presidentsverkiezingen.quote:
Wederom een prima bijdrage van jou, zoals ik binnen deze draad ben gewend.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:48 schreef Poolbal het volgende:
[..]
Sorry, Tjibbe, maar er is nauwelijks inhoudelijk over de Wikileaks gerapporteerd. Er zijn tientallen aspecten binnen die emails die ieder van zich een kandidaat onderuit zouden kunnen halen wanneer het de gebruikelijke aandacht zou krijgen.
Ook de manier van verslaggeving over de debatten: Clinton zegt A, Sanders slaat keihard terug met antwoord B. Clinton's A wordt in de WaPo en op CNN gepresenteerd als mokerslag, maar ze 'vergeten' Sanders' antwoord B.
De onregelmatigheden in Arizona en de hearings daarna... weinig coverage. Nevada's lulverhaal van de Sanders stemmer die met een stoel had gegooid. Onzin, nauwelijks gerectificeerd.
Het is echt maar een greep van dingen die genegeerd zijn. Dan heb je nog dingen die stilgezwegen werden, negatieve dingen van Clinton of positieve dingen aan haar tegenstanders. De lijst is lang. En voor mensen die het niet live hebben gevolgd, of alleen maar The Guardian, NYT, Vox, Politico en de Volkskrant lazen en dan dachten op de hoogte te zijn, is dit onmogelijk om te bevatten: ze zijn voor een deel voorgelogen door 'kwaliteitsmedia', of anders gezegd er is veel verzwegen.
Je kan voor een deel Wikileaks hier teruglezen: https://www.reddit.com/r/DNCleaks/top/
Lees dan wel de vele pagina's, niet een paar onderwerpjes. Lees ook de comments, vaak insightfull of juist nuancerend.
En lees hier rapport van election justice: http://www.election-justi(...)st_Update1_EJUSA.pdf
Nouja, daarom twijfelde ik ook, het zou goed kunnnen dat juist the new york post de enige krant is die het wel zag aankomen, maar weet ik niet zekerquote:Op vrijdag 11 november 2016 21:53 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ik weet het niet, ik heb dat krantje niet zo gevolgd. Het ging me erom dat ze in zo'n ivoren toren zitten dat ze al die waarschuwingen die er werden gegeven die tientallen miljoenen Americanen wel bereikten negeerden.
michigan is volgens mij ook al door een aantal mensen/media voor trump gecalledquote:Op vrijdag 11 november 2016 21:54 schreef Federer-fan het volgende:
Michigan zo te zien voor Trump. Als iemand een betere bron heeft, hou ik me aanbevolen.
Dat mochten ze ook niet. Jill Stein probeerde het in het verleden door als kandidaat binnen te stormen, ze werd gearresteerd.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:53 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Door wat meer ruimte te geven tijdens de debatten voor andere kandidaten misschien? Mogelijk is het mijn slechte geheugen maar ik kan mij niet herinneren dat Jill en Gary mee mochten doen tijdens de presidentsverkiezingen.
Ik heb echt geen idee.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:54 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Nouja, daarom twijfelde ik ook, het zou goed kunnnen dat juist the new york post de enige krant is die het wel zag aankomen, maar weet ik niet zeker
Is een goed punt, maar ik denk niet dat dat ook maar iets verschil gaat maken.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:53 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Door wat meer ruimte te geven tijdens de debatten voor andere kandidaten misschien? Mogelijk is het mijn slechte geheugen maar ik kan mij niet herinneren dat Jill en Gary daaraan mee mochten doen tijdens de presidentsverkiezingen.
Kijk ook naar dit topic. Hier waren ook heel veel mensen die dachten dat HRC het geweldig zou doen. Terwijl wij ze bleven bombarderen met feiten, independents die massaal voor Bernie stemden i.p.v. Hillary. Het feit dat men Trump bij elke stap onderschatte en zijn message perfect was voor de rust belt.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:53 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ik weet het niet, ik heb dat krantje niet zo gevolgd. Het ging me erom dat ze in zo'n ivoren toren zitten dat ze al die waarschuwingen die er werden gegeven die tientallen miljoenen Americanen wel bereikten negeerden.
En even wat goede duiding over waarom HRCorrupt heeft verloren.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:23 schreef vigen98 het volgende:
OP kan wat vernieuwing aanJill Stein enzo eruit.
Ventura zijn verkiezing toont aan dat jij dat verkeerd denkt.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:57 schreef Zelva het volgende:
[..]
Is een goed punt, maar ik denk niet dat dat ook maar iets verschil gaat maken.
Dat klopt. Die mensen die in deze draad reageerden waar jij het over hebt (we hoeven geen namen te noemen, het is voor iedereen wel duidelijk) papegaaiden de establishmentmedia. Letterlijk. Ik kwam hier minstens 10-20 keer een uitspraak tegen waarvan ik dacht: "dat is leuk bedacht maar bullshit" en vervolgens kwam ik er een paar dagen later achter dat die uitspraak letterlijk zo in The Washington Post of New York Times stond.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:58 schreef studentje7 het volgende:
[..]
Kijk ook naar dit topic. Hier waren ook heel veel mensen die dachten dat HRC het geweldig zou doen. Terwijl wij ze bleven bombarderen met feiten, independents die massaal voor Bernie stemden i.p.v. Hillary. Het feit dat men Trump bij elke stap onderschatte en zijn message perfect was voor de rust belt.
Als mensen er maar van leren e stoppen met bullshit Politiek correcte, i'm with het because she has a vagina campagnes in de toekomst.
De duiding van TWP is ook behoorlijk fout: "hoe de natie een ommezwaai naar rechts maakte". Hoewel je kan stellen dat Trump rechts staat van HRC is dat niet bepaald de kern.quote:
Omdat iemand in één enkele staat een keer het gouverneursschap, niet eens voor het presidentsschap dus, heeft weten te pakken? Dat staat nog zo ontzettend ver af van het behalen van een electoral vote waar dan ook, laat staan echt kans maken op 270.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:59 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Ventura zijn verkiezing toont aan dat jij dat verkeerd denkt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |